Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [B] Indeks alfabetyczny [B]137

1B. Śmigaj [0¬]     
2Balbina Formanowicz *28-11-1811 Ociąż pow. Odolanów +po 02-01-1835   
3Balbina Gałkowska *1813 +05-01-1881 Nowe Urbanowo  
4Balbina Haławska z d. Galantowicz *1828 Gniezno +1849 Gniezno  
5Balbina Hasińska z d. Kwintkiewicz *1792  
6Balbina Mazur z d. Humerczyk *1869  
7Balbina Osińska z d. Formanowicz *31-03-1781 Gostyń +17-01-1838 Krobia /Krobia/   
8Balbina Stawska *28-03-1852   
9Barbara Danaszek   
10Barbara Dębińska *15-01-1923 +28-08-1977   
11Barbara Domagała z d. Czapla [0¬]     
12Barbara Formanowicz z d. Hennes [0¬]     
13Barbara Formanowicz z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
14Barbara Formanowicz, 1 v. Gowarzeska z d. Czerwińska *około 1793 +18-12-1833 Michorzewo /Michorzewo/   
15Barbara Fórmanowicz z d. Sadowska [0¬]     
16Barbara Furmanowicz *25-07-1909 Polska Wieś k/Kłecka +20-09-2002 Kraków   
17Barbara Furmanowicz [0¬]     
18Barbara Hasińska *29-11-1738 Gostyń  
19Barbara Jadwiga Hałdrzyńska, 1 v. Kramberska z d. Binkiewicz *1704 Buk  
20Barbara Janina Mamczyńska z d. Formanowicz *13-05-1930 Poznań +08-10-1965   
21Barbara Juszczyk z d. Kassocińska (?)   
22Barbara Kachlicka z d. Bartkowiak [0¬]     
23Barbara Kazimera Gałka z d. Winerowicz [0¬]     
24Barbara Krystyna Formanowicz z d. Czebotar [0¬]     
25Barbara Łucja Krauza *09-12-1766 Buk  
26Barbara Miełkowska z d. Urbanowska *04-12-1805 Gostyń   
27Barbara Moszczyńska z d. Hensel [0¬]     
28Barbara Nelke z d. Bomska   
29Barbara Nelke z d. Bomska [0¬]     
30Barbara Piorunek z d. Rogalewska [0¬]     
31Barbara Rogowska [0¬]     
32Barbara Ruczkowska z d. Bąkowska [0¬]     
33Barbara Schultz z d. Kirszke (Wiśniewska) *1809  
34Barbara Słomińska [0¬]    
35Barbara Stankowska z d. Królikowska *około 1821  
36Barbara Śmiełkiewicz *01-12-1749 Gostyń  
37Barbara Świetlińska-Kaźmierczak z d. Świetlińska    
38Barbara Urbanowska z d. Komorowska *1813   
39Barbara Wieczorek z d. Dyderska [0¬]     
40Barbara Zachmoc z d. Kachlicka [0¬]     
41Barbara Zofia Sonnenberg [0¬]     
42Bartłomiej Białek [0¬]     
43Bartłomiej Dąbrowski * Poznań  
44Bartłomiej Formanowicz (Formanowski) *25-08-1782 Borgowo / Śrem   
45Bartłomiej Hasiński *18-08-1841 Gostyń +23-09-1842 Gostyń   
46Bartłomiej Lasocki *01-09-1793 Wielichowo  
47Bartłomiej Nowakowski *24-07-1908 +16-11-1977 Poznań   
48Bartłomiej Szumnarski *20-08-1772 Opalenica  
49Bartłomiej Zimniewicz * Wronki  
50Bartosz Fórmanowicz [0¬]     
51Bartosz Grześkowiak [0¬]     
52Bartosz Larek [0¬]     
53Bartosz Miska [0¬]     
54Bartosz Sobieszek [0¬]     
55Beata Furmanowicz z d. Mogilewska [0¬]     
56Beata Gałka z d. Zawadzka *25-07-1909 +2000   
57Beata Izabela Bielecka z d. Gałka [0¬]     
58Beata Klecha [0¬]     
59Beata Kusior z d. Fórmanowicz [0¬]     
60Beata Maria Lisiecka z d. Gałka [0¬]     
61Beata Roszkiewicz [0¬]     
62Benedykt Kazimierz Fórmanowicz *29-02-1920 Wielichowo +26-12-1997 /Wrocław / Grabiszyn/   
63Benedykt Terczewski *26-02-1922 Poznan +27-08-1922 Poznan   
64Benigna Maćkowiak z d. Świetlińska *16-08-1881 Wielichowo   
65Benon Orzałkiewicz [0¬]    
66Benon Wojtkowski [0¬]     
67Berenice Forman *1902 Wisconsin   
68Bernard Formanowicz *19-08-1924 Krobia +22-06-1987 Katowice   
69Bernard Fórmanowicz *12-05-1911 Wielichowo +06-05-1916 Wielichowo   
70Bernhard Błażeczkowiak *24-08-1860 Wilkowo Polskie  
71Bibiana Brygida Woziwodzka *05-10-1820 Gostyń  
72Bibiana Dybizbańska z d. Słoniewicz *1782 Buk +przed 1816  
73Bibiana Wąsowicz z d. Kujawska *1763 Buk   
74Błażej Bartczak   
75Błażej Fórmanowicz [0¬]     
76Błażej Zimniewicz   
77Bogdan Feliks Raczkowski *12-03-1888 Poznań +04-10-1939 Bydgoszcz   
78Bogdan Fórmanowicz [0¬]     
79Bogdan Furmanowicz *11-01-1938 Poznań +30-07-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
80Bogdan Kłonowski [0¬]     
81Bogdan Rojkowicz [0¬]     
82Bogdan Stark [0¬]     
83Bogdan Stąpor [0¬]     
84Bogdan Szydłowski [0¬]     
85Bogdan Świetliński [0¬]     
86Bogdan Witold Sauer [0¬]     
87Bogdan Wojtkowiak [0¬]     
88Bogdan Zbierski [0¬]     
89Bogumiła Fórmanowicz [0¬]     
90Bogumiła Furmanowicz z d. Kuświk [0¬]     
91Bogumiła Godlewska z d. Formanowicz [0¬]     
92Bogumiła Raczkiewicz [0¬]     
93Bogumiła Zaczkowska z d. Dudziak [0¬]     
94Bogusław Gottlieb Paetzold   
95Bogusław Krauza *około 1740  
96Bogusław Paukier * Elbląg  
97Bolesław Dobrogowski *15-01-1878 Poznań - Jeżyce +03-11-1938 Poznań   
98Bolesław Formanowicz *25-03-1901 Siemowo +21-05-1974 Koszalin   
99Bolesław Formanowicz *23-04-1891 Siemowo +10-08-1899 Siemowo /Siemowo/   
100Bolesław Leon Stachowski *09-06-1889 Grodzisk (Doktorowo) +15-01-1950 Poznań   
101Bolesław Maciejewski *23-03-1867 Skarszew +27-02-1945   
102Bolesław Siemiątkowski *30-10-1878 Trzemeszno +20-07-1928 Bydgoszcz   
103Bolesław Stępczak [0¬]     
104Bonawentura Domagalski   
105Bonawentura Formanowicz *14-07-1831 Gostyń +22-01-1884 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
106Bonawentura Formanowicz *01-07-1850 Gostyń +22-12-1850 Gostyń /Gostyń/   
107Bonawentura Fórmanowicz *07-07-1914 Wielichowo +13-11-1968 Wielichowo /Wielichowo/   
108Bonawentura Matyaszczyk *07-07-1820 Gostyń  
109Bonifacy Marek Fórmanowicz *25-04-1917 +18-03-1998   
110Bonifacy Sławomir Juszczyk *1871 +1879 Warszawa  
111Bożena Chelminiak z d. Fórmanowicz [0¬]     
112Bożena Furmanowicz z d. Mazur [0¬]     
113Bożena Maria Formanowicz z d. Kozacka [0¬]     
114Bożena Maria Terczewska [0¬]     
115Bożena Markowska z d. Szwemin [0¬]     
116Bożena Orzałkiewicz [0¬]    
117Bożena Stachowska [0¬]     
118Bronisław Jachimowski    
119Bronisława Chylińska z d. Urbańska *1866  
120Bronisława Formanowicz z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin k/Leszna +06-08-1930 Gniezno   
121Bronisława Formanowicz z d. Langenberg [0¬]     
122Bronisława Formanowicz *23-08-1860 Książek   
123Bronisława Hyc z d. Furmanowicz *1920 Polska Wieś k/Kłecka +21-11-2003 Kraków   
124Bronisława Jasińska z d. Dohnke *1867 +1905 Grodzisk  
125Bronisława Noetzel z d. Furmanowicz *21-08-1889 Chicago   
126Bronisława Sochaczewska z d. Furmanowicz *15-08-1896 Biskupice k/Kłecka   
127Brunon Rudawski *1890 Parzęczewo +09-02-1965 Mosina   
128Brybida Pawlińska   
129Brygida Franciszka Stachowska *19-08-1781 Doktorowo +1781   
130Brygida Hasińska *07-10-1778 Gostyń  
131Brygida Kortylewicz z d. Różańska   
132Brygida Kuberkiewicz z d. Hensel *1810 +23-03-1894 Gostyń   
133Brygida Porawska z d. Kużdowicz *06-10-1790 Wielichowo  
134Brygida Świetlińska z d. Formanowicz *26-09-1821 Wielichowo +12-01-1879 Wielichowo /Wielichowo/   
135Brygida Terczewska *07-10-1819 Buk   
136Brygida Terczewska *02-10-1822 Buk +07-02-1919 Poznań   
137Brygida Woziwodzka z d. Rosicka   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl