Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [J] Indeks alfabetyczny [J]510

1J. Moczyk [0¬]     
2J. Śmigaj [0¬]     
3J. Śmigaj [0¬]     
4Jacek Bogusław Borsuk [0¬]     
5Jacek Bolesław Formanowicz [0¬]     
6Jacek Chraplak [0¬]     
7Jacek Furmanowicz [0¬]     
8Jacek Kazimierz Gałka [0¬]     
9Jacek Siemiginowski [0¬]     
10Jacek Skoracki [0¬]     
11Jacek Springer [0¬]     
12Jacek Stachowski [0¬]     
13Jackub Opączewski   
14Jadwida Werblińska *1902 +1989   
15Jadwiga Agnieszka Ostrowicz *08-10-1888 Leszno   
16Jadwiga Alfonsyna Drzewiecka z d. Jankowska h. Jastrzębiec *07-04-1879 +28-11-1949 Łódź /Warszawa/   
17Jadwiga Babska   
18Jadwiga Boińska *29-09-1749 Buk +29-09-1749 Buk   
19Jadwiga Dobrogowska z d. Podkomorska *01-10-1883 Obrzycko   
20Jadwiga Dobrowolska *1810 Krzywiń  
21Jadwiga Dobrowolska *14-10-1839 Krzywiń +10-01-1840 Krzywiń  
22Jadwiga Drzewiecka *16-06-1865 +23-06-1865 Warszawa   
23Jadwiga Filipowska [0¬]     
24Jadwiga Formanowicz z d. ? *02-10-1921 +04-04-1993 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
25Jadwiga Formanowicz *15-09-1835 Wiry +09-10-1836 Wiry   
26Jadwiga Formanowicz *12-10-1794 Wielichowo +16-10-1794 Wielichowo /Wielichowo/   
27Jadwiga Formanowicz *01-10-1734 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
28Jadwiga Fórmanowicz *30-09-1889 Wielichowo +06-11-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
29Jadwiga Gajek z d. Cicha   
30Jadwiga Gałkowska z d. Formanowicz *18-10-1786 Wielichowo + Wielichowo   
31Jadwiga Gembalska *1896 Wielichowo  
32Jadwiga Grzmisława Teodora Engleicht z d. Drzewiecka *01-01-1904 Warszawa +16-03-1944 Warszawa   
33Jadwiga Hasińska *17-10-1741 Gostyń  
34Jadwiga Hensel z d. Włosciejewska *1820   
35Jadwiga Herman   
36Jadwiga Kaczmarkiewicz z d. Dabińska   
37Jadwiga Kasprzak z d. Szumnarska *02-09-1871 Śrem +15-12-1952 Śrem   
38Jadwiga Kazimiera Górczak z d. Furmanowicz *21-04-1942 +12-2015 Poznań /Junikowo/   
39Jadwiga Knapacz z d. Kopczyńska [0¬]     
40Jadwiga Konieczyńska   
41Jadwiga Kozłowicz   
42Jadwiga Kozłowska *09-1738 Wielichowo  
43Jadwiga Krauza z d. Formanowicz *09-10-1707 Otusz k/Buku +11-02-1784 Buk   
44Jadwiga Krolikowska, 1 v. Komorowicz z d. Hensel *1807   
45Jadwiga Królikowska   
46Jadwiga Kużdowicz z d. Nowacka *1804  
47Jadwiga Kwintkiewicz   
48Jadwiga Larek z d. Klapińska *20-01-1920 +15-03-1988   
49Jadwiga Lisowska z d. Silska   
50Jadwiga Maria Domazarska z d. Lewandowska *12-10-1861 Lewice   
51Jadwiga Marianna Formanowicz z d. Trzeciak *06-10-1888 Gostyń +23-01-1965 Katowice   
52Jadwiga Miedzińska   
53Jadwiga Mińska z d. Relewicz *1867  
54Jadwiga Mińska z d. Relewicz *1867  
55Jadwiga Mińska   
56Jadwiga Plucińska    
57Jadwiga Polerowicz   
58Jadwiga Przeniczna z d. Basińska *27-09-1897 Ostrów Wl;kp.   
59Jadwiga Słomińska *21-09-1865 Wielichowo   
60Jadwiga Stachowska *18-10-1786 Doktorowo +23-10-1786 Doktorowo   
61Jadwiga Stodolska z d. Wawrzyniak   
62Jadwiga Stokłosa z d. Siwczyńska [0¬]     
63Jadwiga Szydłowska z d. Furmanowicz *04-10-1891 Chicago +15-04-1964 Poznań   
64Jadwiga Szymańska   
65Jadwiga Świetlińska z d. Franecka *1907 +1985   
66Jadwiga Świetlińska    
67Jadwiga Teresa Zelmanowicz z d. Hasińska *21-11-1793 Gostyń  
68Jadwiga Wiśniewska z d. Kaźmierowska   
69Jadwiga Zawadzka *11-10-1761 Buk  
70Jagoda Frąckowiak [0¬]     
71Jakub Baszyński   
72Jakub Bzyll   
73Jakub Ciosański   
74Jakub Ćwikliński *1843   
75Jakub Dybizbański *1737 Buk  
76Jakub Formanowicz *29-04-1797 Buk +26-06-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
77Jakub Formanowicz *17-07-1820 Wielichowo   
78Jakub Formanowicz *12-07-1826 Buk +23-08-1827 Buk /Buk/   
79Jakub Fórmanowicz *06-12-1841 Wielichowo +27-02-1891 Wielichowo /Wielichowo/   
80Jakub Frąckowiak [0¬]     
81Jakub Furmanowicz *25-07-1885 Chełmno (gm. Pniewy) +21-12-1914 Ramirn (Humin ?), koło Bolimowa, woj. łódzkie /Humin (?) gm. Bolimów woj. łódzkie/   
82Jakub Gębarzewski   
83Jakub Ignacy Stachowski *13-07-1824 Doktorowo +12-11-1831   
84Jakub Jankowski *1821  
85Jakub Jankowski *1821  
86Jakub Kusior [0¬]     
87Jakub Lesniewski   
88Jakub Lisowski *24-07-1817 Opalenica  
89Jakub Miedziński   
90Jakub Mięcik   
91Jakub Miński vel Michalski *około 1705  
92Jakub Nadolski    
93Jakub Obzebulski *1724 Wielka Wieś  
94Jakub Opączewski *27-04-1727 Buk   
95Jakub Piechota *25-07-1893 Wielichowo +04-08-1893 Wielichowo /Wielichowo/   
96Jakub Piechota *19-07-1870 Gradowice   
97Jakub Piotr Kużdowicz *03-08-1780 Wielichowo  
98Jakub Ruciński   
99Jakub Słomiński   
100Jakub Stachowski z d. Stankowski *10-07-1849 Doktorowo  
101Jakub Stachowski *1873 Grodzisk   
102Jakub Świetliński *1815  
103Jakub Świetliński [0¬]     
104Jakub Urbanowski *10-07-1797 Gostyń   
105Jakub Warczygłowa *około 1860  
106Jakub Wawrzyniec Stachowski *13-07-1827 Doktorowo   
107Jakub Witkowski   
108Jakub Wosiński *1811  
109Jakub Wroniecki * Stęszew  
110Jan Promiński *15-01-1783 +09-09-1829   
111Jan (Piotr) Formanowicz *30-01-1745 Gostyń +02-03-1808 Przemęt /Przemęt/   
112Jan Alfons Ludwik Ostrowicz *23-08-1858 Gostyń +po 1878   
113Jan Antoni Iżycki *1863 Sierakówek (Gostynin)   
114Jan Baranowski *04-04-1899 Byszki +14-01-1983 Poznań   
115Jan Bazyli Filipowski *17-06-1773 Buk   
116Jan Białkowski *1869 +przed 1920   
117Jan Bogusław Stachowski *24-06-1783 Doktorowo +20-08-1783 Doktorowo   
118Jan Bogusławski *1861  
119Jan Bogusławski *1861  
120Jan Boiński *około 1700 +około 1760 Buk   
121Jan Boiński *09-06-1735 Buk, Targowisko   
122Jan Bronisław Formanowicz *06-07-1895 Siemowo +08-09-1962 Oborniki Wlkp.   
123Jan Cichorski   
124Jan Czarkowski *1809   
125Jan Czekaj z d. Świetliński *1860  
126Jan Dąbkiewicz   
127Jan Dłużyński    
128Jan Domagała [0¬]     
129Jan Domazarski  +1898 kUTNO  
130Jan Doruchowski   
131Jan Dybizbański *26-12-1816 Buk  
132Jan Dydryński   
133Jan Dzierzbon   
134Jan Fechner *19-12-1881 Wielka Wieś  
135Jan Formanowicz *około 1715 Buk +przed 1780 Gostyń /Gostyń/   
136Jan Formanowicz *20-10-1844 Gostyń +04-04-1845 Gostyń /Gostyń/   
137Jan Formanowicz *20-06-1848 Gostyń +23-08-1902 Siemowo /Siemowo/   
138Jan Formanowicz *15-05-1842 Buk +12-07-1864 Buk /Buk/   
139Jan Formanowicz *14-12-1867 Buk +21-12-1869 Buk /Buk/   
140Jan Formanowicz *04-01-1732 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
141Jan Fórmanowicz *27-04-1917 Wielichowo   
142Jan Fórmanowicz *20-05-1876 Wielichowo   
143Jan Francioszek Wdowicki *25-01-1773 Buk  
144Jan Franciszek Formanowicz *22-10-1736 Buk, Targowisko +26-07-1797 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
145Jan Furman (Furmanowicz) *około 1795 +27-02-1841 Kurów   
146Jan Furmanowicz *06-05-1872 Krępa (Ostrów Wlkp) +12-02-1873 Krępa (Ostrów Wlkp)   
147Jan Furmanowicz *05-12-1880 Buk +16-12-1880 Buk /Buk/   
148Jan Furmanowicz *05-12-1880 +16-12-1880  
149Jan Galantowicz *1851 Gniezno +1851 Gniezno  
150Jan Hasiński *08-07-1799 Gostyń  
151Jan Hejnowicz   
152Jan Herman *1780 Reńsko  
153Jan Herman   
154Jan Ignacy Formanowicz *23-01-1891 Krobia +07-04-1920 Krobia /Krobia/   
155Jan Ignacy Stachowski *09-07-1777 Doktorowo +30-01-1861 Doktorowo   
156Jan Jadłowski   
157Jan Józef Szablewski *21-02-1892 Wielichowo   
158Jan Juszczyk *1864 Warszawa  
159Jan Kaniewski *10-07-1861 Pogorzela   
160Jan Kanty Filipowski *19-10-1803 Buk +19-10-1803 Buk   
161Jan Kanty Formanowicz *21-10-1820 Gostyń +06-11-1859 Gola /Stary Gostyń/   
162Jan Kauppe *około 1710  
163Jan Konstanty Kozłowski *1881   
164Jan Kopczyński *1824  
165Jan Koszewski * Opalenica  
166Jan Kozłowicz   
167Jan Kozłowicz   
168Jan Krauza *25-10-1776 Buk  
169Jan Król *27-01-1916 +28-04-1989   
170Jan Krzyczyński *24-10-1790 Wielichowo   
171Jan Krzyczyński *1838 Wielichowo +1898 Wielichowo   
172Jan Kuraszkiewicz *1772 Mikołajki  
173Jan Kuraszkiewicz    
174Jan Kużdowicz *30-12-1785 Wielichowo  
175Jan Lisowski *29-08-1890 +18-12-1976 /Buk/   
176Jan Lisowski *09-01-1815 Opalenica +07-10-1896 Opalenica  
177Jan Maciejewski   
178Jan Maciejewski   
179Jan Marszałkiewicz *30-05-1846 Buk +02-12-1846 Buk /Buk/   
180Jan Mazur *24-06-1863 Wielichowo  
181Jan Meller   
182Jan Minsko   
183Jan Miński *26-04-1869 Buk  
184Jan Młodzikowski   
185Jan Mocek *19-12-1824 Ociąż pow. Odolanów   
186Jan Mysiura [0¬]     
187Jan N.   
188Jan Nepomucen Formanowicz *16-05-1894 Grodzisk +13-08-1894 Grodzisk /Grodzisk/   
189Jan Nepomucen Formanowicz *14-05-1857 Gostyń +13-11-1928 Krobia /Krobia/   
190Jan Nepomucen Formanowicz *11-05-1904 Krobia +28-05-1904 Krobia /Krobia/   
191Jan Nepomucen Stachowski *11-05-1844 Doktorowo +04-07-1845 Doktorowo   
192Jan Nepomucen Stojanowski *1813 Tumlin  
193Jan Nepomucen Wróblewski *1892 Kucharki   
194Jan Nowacki *około 1722 +26-11-1754 Wielichowo   
195Jan Obzebulski *23-06-1784 Buk +10-11-1786 Buk /Buk/   
196Jan Paweł Ruczkowski *28-06-1877 Poznań +21-08-1877 Poznań  
197Jan Paweł, Wncenty Kokotkiewicz *25-01-1795   
198Jan Płatkowski * Wolsztyn  
199Jan Próchniewski *1857   
200Jan Przyborowicz   
201Jan Przyborowicz   
202Jan Rafał Formanowicz *11-10-1824 Gostyń +20-10-1871 Gostyń /Gostyń/   
203Jan Raychowicz   
204Jan Rogowski [0¬]     
205Jan Rogowski [0¬]     
206Jan Rosicki   
207Jan Rzanny *1865 Doktorowo   
208Jan Słomiński *08-05-1916 Wilhelmsburg +13-06-2002 Poznań   
209Jan Służewski [0¬]    
210Jan Stachowski *około 1739 +26-02-1807 Doktorowo   
211Jan Stachowski *26-12-1876 Doktorowo   
212Jan Stachowski [0¬]     
213Jan Stachowski *1869 +16-01-1934 Grodzisk   
214Jan Stachowski *14-06-1819 Doktorowo +16-01-1820 Doktorowo   
215Jan Stanisław Formanowicz *12-12-1928 Borzykowo +22-04-1998 Poznań /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
216Jan Stefan Drzewiecki *29-08-1866 Warszawa   
217Jan Szabelski   
218Jan Szmit   
219Jan Szymon Stachowski *21-10-1832 Doktorowo +17-12-1832 Doktorowo   
220Jan Świetliński *około 1780  
221Jan Świetliński [0¬]     
222Jan Terczewska *22-10-1817 Buk   
223Jan Terczewski *15-12-1844 +09-12-1883 Buk   
224Jan Urbanowski *23-08-1795 Gostyń +29-08-1797 Gostyń   
225Jan Wasiak    
226Jan Wąsowicz  +01-09-1779 Buk   
227Jan Władysław Dyderski *24-06-1890 Opalenica +13-07-1964 Opalenica   
228Jan Woltyński *1861   
229Jan Worche   
230Jan Woziwodzki *26-06-1791 Krobia  
231Jan Wurche   
232Jan Zając   
233Jan Zawadzki * Piotrków ?  
234Jan Zawistowski   
235Jan Zwierzyński *15-05-1846 Buk +29-10-1848 Buk   
236Janina Bob [0¬]     
237Janina Formanowicz *29-02-1916 Sieraków +05-12-1992 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
238Janina Konieczyńska z d. Niejacka *03-12-1897 Poznań + Poznań   
239Janina Laufer z d. Lisowska [0¬]     
240Janina Marie Stachowski [0¬]     
241Janina Nepomucena Stachowska  *11-05-1900 Grodzisk   
242Janina Orzałkiewicz z d. Weiss [0¬]    
243Janina Piątkowska [0¬]     
244Janina Rogalewska z d. Ziemniewicz [0¬]     
245Janina Szczegóła z d. Piotrowicz [0¬]     
246Janina Szwemin z d. Formanowicz *26-12-1898 Błażejewo +17-04-1984   
247Janina Zofia Burwiel z d. Hensel *06-04-1907 Poznań +30-12-1982 Warszawa   
248Janusz Donabidowicz [0¬]     
249Janusz Francuzik [0¬]     
250Janusz Kopczyński [0¬]     
251Janusz Miński *1933 Lwówek +18-01-1945 Częstochowa   
252Janusz Raczkowski *1913 +1941 Katyń   
253Janusz Skibiński [0¬]     
254Jarosław Hajt [0¬]     
255Jarosław Jankiewicz *05-02-1909 Gostyń +26-04-1937 /Gostyń/   
256Jarosław Łysiak [0¬]     
257Jarosław Mamet [0¬]     
258Jennÿ Clara Ostrowicz *05-11-1885 Berlin   
259Jerzy Drzewiecki *07-07-1902 Warszawa +15-05-1990 Ottawa   
260Jerzy Formanowicz [0¬]     
261Jerzy Jan Szwemin *21-07-1908 +27-12-1979   
262Jerzy Kachlicki *1923 +1993   
263Jerzy Konieczyński *07-03-1923 Poznań +02-01-1933 Poznań   
264Jerzy Koryciak [0¬]     
265Jerzy Machnik [0¬]     
266Jerzy Marciniak *1931 +15-12-1989 Poznań   
267Jerzy Moralinski *1801 +20-11-1822 Gostyń  
268Jerzy Raczkowski *24-01-1923 +10-02-1999   
269Jerzy Siemiątkowski *03-09-1920 +02-01-1954   
270Jerzy Staniszewski [0¬]     
271Jerzy Władysław Król [0¬]     
272Jesse Mathews Perlowski *20-06-1892 Chicago +22-04-1938 Proviso Township, Cook Co., IL   
273Jessica May Formanowicz [0¬]     
274Jessica Stąpor [0¬]     
275Joachim Carl August Buhlert   
276Joanna Białka z d. Fórmanowicz [0¬]     
277Joanna Dobrowolska z d. Ślósarkiewicz *1810 +10-09-1850 Przecław  
278Joanna Drzewiecka *24-05-1830 Toruń +28-04-1924 Szubin /Szubin/   
279Joanna Fatio z d. Lassieur   
280Joanna Formanowicz *17-08-1800 Buk +21-03-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
281Joanna Furmanowicz z d. Marciniak [0¬]     
282Joanna Furmanowicz z d. Libera *03-04-1868 Wielka Wieś +19-04-1942 Poznań   
283Joanna Gizewski   
284Joanna Hasińska, 1 v. Kwaśniewska *1832   
285Joanna Małgorzata Król [0¬]     
286Joanna Mińska *17-08-1896 Lwówek  
287Joanna Nepomucena Woltyńska z d. orczewska *03-04-1865 Buk   
288Joanna Schneider *17-08-1860 Gostyń   
289Joanna Sobieszek [0¬]     
290Joanna Sonnenberg z d. Formanowicz *18-04-1887 Krobia +09-07-1967 Krobia /Krobia/   
291Joanna Stachowska z d. Balcerek    
292Joanna Stawska z d. Kużdowicz *24-05-1793 Wielichowo  
293Johann Wilhelm * Stentsch  
294Johann Wilhelm * Karpicko  
295Johann Friedrich Vogt *1850   
296Johann Georg Wilhelm *1798  
297Johann Georg Wilhelm *1753 Karpicko +1813 Karpicko  
298Johanna Louise Friederike Wilhelm *1833 Grodzisk  
299Johanne Amalie Ottilie Wilhelm *1835 Grodzisk  
300Johannes Podczus [0¬]     
301John A. H. Rewolinski    
302John Andrew Kubiak    
303John Formanowicz or Forman *24-06-1895 Chicago, Il (US) +08-08-1974 Chicago, Il (US)   
304Jolanta Kardańska [0¬]     
305Jolanta Klecha z d. Pazderska [0¬]     
306Jolanta Kopczyńska z d. Siemierz [0¬]     
307Jolanta Leżańska-Formanowicz z d. Leżańska [0¬]     
308Jolanta Supruniuk z d. Kononczuk [0¬]     
309Jonathan N. z d. ? [0¬]     
310Josefat Kortylewicz *25-11-1861 +21-09-1904 Berlin   
311Joseph Edward Owczarczak *10-02-1885 Port Clinton, Ohio /US/   
312Joseph Perlowski *21-02-1891 +01-12-1965 Ohio   
313Joseph Perlowski *1905   
314Joseph Perlowski *1867 +14-04-1904   
315Joseph W Perlowski *10-04-1917 +01-05-1987   
316Józef Albin Lewandowski *15-12-1845 Gralewo   
317Józef Aleksander Hejnowicz *02-03-1840 Gostyń   
318Józef Basiński *1843  
319Józef Basiński   
320Józef Błachowicz [0¬]     
321Józef Boiński *15-03-1787 Buk   
322Józef Brzeski    
323Józef Bzyl *12-09-1864 Racot +09-09-1900 Buk  
324Józef Bzyll   
325Józef Chróścik *1809   
326Józef Ciachowski *1792 +25-06-1821 Gostyń /Gostyń/   
327Józef Dobrogowski *06-03-1874 Poznań   
328Józef Dohnke *1824 +05-09-1905 Grodzisk  
329Józef Dura   
330Józef Dybizbański *08-03-1825 Buk  
331Józef Dybizbański *06-03-1796 Buk +14-01-1878 Buk /Buk/  
332Józef Fechner *1825  
333Józef Formanowicz *13-12-1853 Gostyń +07-07-1926 Gostyń   
334Józef Formanowicz *12-03-1896 Krobia +14-03-1896 Krobia /Krobia/   
335Józef Formanowicz *07-02-1849 Glinno k/Skoków +08-04-1901 Jarocin /Jarocin/   
336Józef Fórmanowicz *19-02-1889 Wielichowo   
337Józef Fórmanowicz *1807 Wielichowo +25-06-1888 Śrem /Śrem/   
338Józef Francioszek Hasiński *09-03-1852 Gostyń   
339Józef Furmanowicz *25-02-1861 Gniezno-Cierpięgi +przed 1939 Wągrowiec   
340Józef Furmanowicz *24-02-1896 Ostrów Wl;kp.   
341Józef Furmanowicz *1896 Ostrów Wlkp.  +30-01-1932 Ostrów Wlkp.    
342Józef Gabriel Formanowicz *07-03-1885 Szubin +11-11-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
343Józef Gabriel Targoszyński *15-03-1767 Buk   
344Józef Galantowicz   
345Józef Gembalski *1893 Wielichowo  
346Józef Gembalski   
347Józef Górski   
348Józef Gwidon Fórmanowicz *11-03-1923 Wielichowo +15-03-1981 NY State, USA   
349Józef Hensel *25-02-1857 Głogówko   
350Józef Hensel *1804 +1853 Strzelce Wielkie   
351Józef Jakubkowicz   
352Józef Jan Hensel *11-03-1848 Gostyń   
353Józef Jan Stachowski *18-01-1819 Doktorowo   
354Józef Jasienowicz   
355Józef Juszczyk *22-12-1836 Kielce +08-02-1919 Warszawa   
356Józef Kalasanty Jankiewicz *01-07-1827 Gostyń +21-08-1827 Gostyń /Gostyń/   
357Józef Kapski    
358Józef Kopczyński *1793 +22-12-1867 Buk  
359Józef Kotarski *31-10-1819 Przecław  
360Józef Krzeszkiewicz  +1849  
361Józef Kużdowicz *24-03-1789 Wielichowo  
362Józef Lasocki   
363Józef Libera *1836 +17-03-1868 Wielka Wieś /Buk/  
364Józef Lisowski *09-03-1820 Opalenica  
365Józef Ludowicz *1732 Buk  
366Józef Łakomy   
367Józef Maciej Obzebulski *26-02-1793 Buk +13-07-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
368Józef Malinowski   
369Józef Marszałkiewicz *około 1804 +04-05-1848 Buk /Buk/   
370Józef Mądrowski * Szamotuły  
371Józef Miąszkiewicz   
372Józef Michał Jankiewicz *04-09-1869   
373Józef Mocek *27-02-1828 Ociąż pow. Odolanów +02-03-1828 Ociąż pow. Odolanów   
374Józef Mocek *26-06-1837 Zakrzewki par. Ociąż   
375Józef Musielski *1786 +10-11-1827 Neymanowo (Neimanowo)  
376Józef N. [0¬]     
377Józef Nelke *14-09-1916 Kulice pow. Tczew +20-02-1991 Poznań   
378Józef Niłacny    
379Józef Nowacki    
380Józef Piotr Czabajski *1856 Gostyń  
381Józef Piotr Drzewiecki *26-11-1860 Smyków +13-04-1907 Warszawa   
382Józef Piotrowski *1825 +przed 1858   
383Józef Przybylski *1832   
384Józef Przybylski *1826   
385Józef Ptaszyński *1822  
386Józef Rajkowski *1865   
387Józef Rogala-Koczorowski  +przed 1866  
388Józef Roman Formanowicz *18-03-1913 Krobia +10-08-1995 Bishopstoke, UK /Katowice/   
389Józef Rybiński  +przed 1843  
390Józef Schmidt *1841 Dopiewo   
391Józef Stachowski [0¬]     
392Józef Stanisławowicz   
393Józef Stankowski *08-03-1843 Grodzisk   
394Józef Stawski *26-02-1858 +05-05-1862 Wielichowo   
395Józef Stelmaszczykiewicz   
396Józef Szabelski   
397Józef Szpotański   
398Józef Szrejbrowski *1890   
399Józef Szumnarski *21-01-1838 Opalenica   
400Józef Świetliński *około 1765 +23-08-1819 Wielichowo /Wielichowo/  
401Józef Teodor Snyś *12-02-1840 Poznań +04-05-1843 Poznań - Jeżyce   
402Józef Terczewski *1791 +28-08-1868 Buk   
403Józef Tyczka   
404Józef Tyczka   
405Józef Wąsowicz *16-03-1845 Buk  
406Józef Wdowicki * Stęszew  
407Józef Wimmer   
408Józef Wiśniewski *09-03-1890 Doktorowo +1918  
409Józef Wróblewski [0¬]     
410Józef Wygocki   
411Józef Zawadzki *03-07-1880 +12-07-1942 Warszawa   
412Józef Zwierzyński *17-03-1837 Buk +04-03-1840 Buk /Buk/   
413Józef Zyfritt   
414Józef Zygfryd Jankiewicz *14-03-1864   
415Józefa Basińska z d. Graczyk *1844  
416Józefa Dobrowolska z d. Rogozińska *1820 +29-11-1915 Poznań  
417Józefa Drzewiecka z d. Śmiałowska    
418Józefa Drzewiecka z d. Stojanowska *około 1817 +20-10-1852 Szubin /Szubin/   
419Józefa Emilia Kotarska z d. Ulatowska *30-04-1832 Kapiela +12-09-1887 Izdebno /Ostrowite/   
420Józefa Formanowicz z d. Wyrzykowska *05-01-1862 Zemsko +24-11-1949 Psarskie /Pniewy/   
421Józefa Formanowicz z d. Kubacka *27-10-1902 Grabowa pow. Konin +1987   
422Józefa Formanowicz *23-03-1772 Wielichowo   
423Józefa Formanowicz *12-03-1897 Krobia +26-11-1959 Berlin   
424Józefa Formanowicz *07-09-1808 Buk   
425Józefa Fórmanowicz z d. Nowicka *04-03-1876 +09-02-1932 Wielichowo /Wielichowo/   
426Józefa Fórmanowicz *17-03-1884 Wielichowo +13-12-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
427Józefa Franciszka Drzewiecka *10-03-1869 Warszawa   
428Józefa Franciszka Ginter *13-03-1780 Buk   
429Józefa Furman  +przed 1834   
430Józefa Furmanowicz *13-05-1879 Poznań   
431Józefa Gertruda Stachowska z d. Beyga *18-03-1792 Grodzisk +31-10-1854 Doktorowo   
432Józefa Jankiewicz *1825 +02-09-1828 Gostyń   
433Józefa Kaletka z d. Śliwińska *1854 +09-05-1911 Wielichowo  
434Józefa Kapska *07-03-1772 Wielichowo  
435Józefa Kempee z d. Formanowicz *16-09-1863 Gostyń   
436Józefa Kmieć z d. Kolan *1826  
437Józefa Kortylewicz *06-12-1882 Gniezno  
438Józefa Kotarska z d. Skórzewska *około 1784 +30-11-1819 Przecław   
439Józefa Kwaśniewska   
440Józefa Larek z d. Formanowicz *28-02-1895 Gostyń +25-03-1963 Śmigiel   
441Józefa Lesień z d. Wasiak *1864 Skalmierzyce   
442Józefa Maik z d. Wawrzyniak *1811  
443Józefa Marianna Dłużyńska *21-01-1768 Buk   
444Józefa Marianna Stachowska *26-11-1820 Doktorowo +17-11-1822 Doktorowo   
445Józefa Plucińska *19-03-1843 Nidom   
446Józefa Stachowska *06-03-1814 Doktorowo +05-01-1817 Doktorowo   
447Józefa Starzyńska z d. Wróblewska  +1962 Kazachstan  
448Józefa Szramkowska z d. Pawłowicz *1754 +23-03-1814 Buk /Buk/  
449Józefa Szumnarska z d. Fórmanowicz *17-07-1839 Wielichowo +12-10-1883 Śrem /Śrem/   
450Józefa Szumnarska *15-03-1865 Śrem +09-04-1866 Śrem   
451Józefa Terczewska z d. Eckert *03-03-1877   
452Józefa Wasiak z d. Furmanowicz *1824 +31-03-1892 Skalmierzyce   
453Józefa Werblińska z d. Kozik *1855 +09-11-1918 Gołuchów   
454Józefa Wiśniewska z d. Bordzińska *16-03-1849 Doktorowo  
455Józefa Wyrzykowska   
456Judyta Walkowiak z d. Szkudlarek [0¬]     
457Julia Fórmanowicz [0¬]     
458Julia Furmanowicz [0¬]     
459Julia Koziołek [0¬]     
460Julia Tischler *1852 Warszawa  
461Julian Andrzej Tischler *30-11-1848 Warszawa   
462Julian Dura *1827   
463Julian Dyderski   
464Julian Formanowicz *07-01-1829 Gostyń +16-01-1829 Gostyń   
465Julian Górecki *1846  
466Julian Maciejewski *13-03-1856   
467Julian Scholz *23-12-1880 Kobylin +26-06-1957 Poznań   
468Julian Stanisław Niejacki *29-03-1854 Grodzisk +21-01-1918 Poznań   
469Julian Wojciechowski *około 1804 +16-11-1833 Buk /Buk/   
470Juliana Furmanowicz [0¬]     
471Julianna (Halina) Furmanowicz *05-06-1910 Buk   
472Julianna Agnieszka Tischler z d. Arabska *1828 Warszawa  
473Julianna Arletp, 1 v. Piotrowska z d. Terczewska *10-01-1822 Buk   
474Julianna Chróścik z d. Formanowicz *10-12-1808 Ociąż pow. Odolanów   
475Julianna Derdzinska z d. Chrzanowska *1823  
476Julianna Formanowicz *17-02-1818 Buk +11-08-1822 Buk /Buk/   
477Julianna Formanowicz *13-05-1861 Gostyń +26-05-1887 Berlin   
478Julianna Formanowicz *09-05-1824 Gostyń +04-01-1893 Próchnowo   
479Julianna Fórmanowicz z d. Słomińska *1867   
480Julianna Furmanowicz z d. Zawistowska *około 1849 Rytele-Wszołki   
481Julianna Gałkowska *1821 Wielichowo +12-09-1822 Wielichowo /Wielichowo/   
482Julianna Hensel *01-06-1884 Gostyn +19-06-1984 Gostyń   
483Julianna Hoffman z d. Fórmanowicz *09-02-1828 Wielichowo +28-07-1881 Wielichowo   
484Julianna Kąkolewicz *09-02-1823 Gostyń   
485Julianna Konstancja Hejnowicz z d. Formanowicz *11-02-1819 Gostyń +15-02-1892 Gostyń   
486Julianna Koth z d. Formanowicz *około 1809   
487Julianna Kucharzewicz *1808 Buk +30-05-1814 Buk /Buk/   
488Julianna Marciniak *10-02-1839 Ociąż pow. Odolanów   
489Julianna Marianna Domazarska z d. Ważyńska  +1912 kUTNO  
490Julianna Nadolska z d. Balcerkiewicz    
491Julianna Promińska *24-06-1819 Grodzisk   
492Julianna Przybylska z d. Marszałkiewicz *19-05-1835 Buk   
493Julianna Scholz vel Szulc z d. Grząbka *1863  
494Julianna Słomska z d. Formanowicz *26-05-1870 Gostyń   
495Julianna Szramkowska z d. Berkowska *1810 +przed 1868  
496Julianna Świetlińska z d. Gałkowska *17-05-1786 Wielichowo +12-03-1867 Wielichowo /Wielichowo/  
497Julianna Urszula, Wanda Stachowska  *20-10-1895 Grodzisk (Doktorowo)   
498Julianna Warczygłowa z d. Służewska *24-12-1854 Szubin  
499Julianna Zeinbrener vel Piękniewska z d. Formanowicz *10-02-1817 Gostyń +30-12-1845 Gostyń /Gostyń/   
500Justyna Brygida Ginter z d. Kotarska *1852 Przecław   
501Justyna Chelminiak [0¬]     
502Justyna Formanowicz, 1 v. Krzykowska z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
503Justyna Garbarz z d. Fórmanowicz [0¬]     
504Justyna Karolina Czerniak [0¬]     
505Justyna Pawłowicz z d. Ciosańska   
506Justyna Piorunek [0¬]     
507Justyna Stojanowska z d. Kuleczyńska (Kuleszyńska)  +przed 1860  
508Justyna Stojanowska *1819 Chełmce  
509Justyna Tekla, Anna Andrzejewska z d. Formanowicz *24-09-1790 Pysząca   
510Justyna Tylicka z d. Budzińska   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl