Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [T] Indeks alfabetyczny [T]149

1T. Kudła [0¬]     
2Tadeusz Wojciech Stachowski *13-01-1897 Grodzisk (Doktorowo)   
3Tadeusz Bielecki [0¬]     
4Tadeusz Dudziak    
5Tadeusz Formanowicz [0¬]     
6Tadeusz Fórmanowicz *29-02-1920 +25-12-1998   
7Tadeusz Fórmanowicz [0¬]     
8Tadeusz Fórmanowicz *19-05-1911 Wielichowo +04-06-1944 Wielichowo /Wielichowo/   
9Tadeusz Fórmanowicz [0¬]     
10Tadeusz Górecki [0¬]     
11Tadeusz Jan Furmanowicz *22-05-1915 Buk   
12Tadeusz Jan Raczkowski *26-05-1886 Poznań +31-10-1939 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
13Tadeusz Kopczyński *19-10-1934 Buk +17-03-2009 Czerwieńsk   
14Tadeusz Larek *15-12-1919 +06-05-1965   
15Tadeusz Lisiecki [0¬]     
16Tadeusz Lisowski *18-04-1925 Buk +03-1988   
17Tadeusz Markowski [0¬]     
18Tadeusz Mularski [0¬]     
19Tadeusz Nurowski *04-04-1918 +01-03-1984   
20Tadeusz Piorunek [0¬]     
21Tadeusz Potok [0¬]     
22Tadeusz Radwański    
23Tadeusz Słomiński [0¬]    
24Tadeusz Struszyk *12-01-1925 +17-06-1995   
25Tadeusz Świetliński *02-01-1921 Kębłowo +16-12-1996 Wolsztyn   
26Tatjana Formanowicz [0¬]     
27Tekla Chocieszyńska z d. Pospieszyńska    
28Tekla Chróścik z d. Szamowska    
29Tekla Ciachowska *14-09-1817 Gostyń +16-04-1821 Gostyń /Gostyń/   
30Tekla Faustyna Dybizbańska z d. Szramkowska *19-09-1798 Buk +09-02-1877 Buk /Buk/  
31Tekla Galantowicz *1845 Gniezno  
32Tekla Lewędowska z d. Kuczmerowicz (?) *1787 +04-06-1859 Gostyń  
33Tekla Masztalerz *07-09-1864 Krzywiń +08-09-1864 Krzywiń  
34Tekla Niejacka *25-02-1858 Grodzisk +13-06-1881 Grodzisk   
35Tekla Stanikowska z d. Jakubowska *1865  
36Tekla Szalewska z d. Kopczyńska *1842 +1888 Poznań  
37Tekla Wanda Mińska z d. Formanowicz *17-09-1902 Berlin (Rixdorf) +23-08-1978 Szczecin   
38Telesfor (Stefan) Dybizbański *24-12-1822 Buk +23-03-1895 Czechowice-Dziedzice  
39Teodor Chróścik *04-11-1839 Olszowa   
40Teodor Doruchowski   
41Teodor Formanowicz *01-04-1828 Buk +30-09-1828 Buk /Buk/   
42Teodor Gałkowski *18-04-1828 Wielichowo +01-08-1828   
43Teodor Kwintkiewicz   
44Teodor Miński *1913 Buk +16-06-1916 Buk /Buk/  
45Teodor Miński *1913 Buk +16-06-1916 Buk /Buk/  
46Teodor Niejacki *29-05-1903 Poznań   
47Teodor Niejacki *21-04-1860 Grodzisk   
48Teodor Schneider *04-05-1834 Guhrau (Góra Śl.) +12-04-1878 Gostyń /Gostyń/   
49Teodor Stachowski *08-11-1901 Gaj Wielki +08-11-1980 Poznań /Poznań, Górczyn/   
50Teodor Terczewski *26-10-1824 Buk +po 04-11-1884   
51Teodora Chrzanowska z d. Doruchowska *1834 Malanów +26-03-1885 Kalisz  
52Teodora Kardańska [0¬]     
53Teodora Kortylewicz z d. Rosicka  +03-05-1887  
54Teodora Magdalena (Dora M) Owczarczak z d. Formanowicz *11-05-1846 Góra +09-09-1917 Port Clinton, Ohio /US/   
55Teodora Ostrowicz z d. Moralinska *09-03-1804 Gostyń +06-10-1885 Uzarzewo   
56Teodora Skórzewska z d. Niegolewska    
57Teodozja Basińska *1904 Ostrów Wl;kp.   
58Teodozja Kasperska z d. Terczewska *1913 +1988   
59Teodozja Kowalkowska z d. Furmanowicz *03-04-1899 Krempa   
60Teodozja Stachowska z d. von Genge    
61Teodozja Stachowska z d. Hoffmann *1873   
62Teofil Urbanowski *28-02-1811 Gostyń +11-03-1811 Gostyń /Gostyń/   
63Teofil Osiński *23-04-1808 Krobia +31-08-1809 Krobia /Krobia/   
64Teofil Przybylski *1817   
65Teofil Ruczkowski *16-04-1836 Poznań +04-06-1905 Poznań  
66Teofil Stachowski *05-04-1867 Doktorowo +28-12-1935 Poznań /Poznań/   
67Teofil Wiktor Ruczkowski *17-10-1892 Berlin   
68Teofil Wiśniewski *17-04-1892 Grodzisk +1914  
69Teofila Czabajska z d. Borowicz *1868  
70Teofila Drzewiecka *25-04-1831 +07-12-1895 Pawłowice k/Leszna   
71Teofila Formanowicz *10-02-1827 Michorzewo k/Buku +03-04-1897 Poznań /Poznań/   
72Teofila Hensel z d. Wolska *1850   
73Teofila Krzyczyńska z d. Tyczewska    
74Teofila Łowigus z d. Kirchner *1846  
75Teofila Osińska *12-04-1813 Krobia   
76Teofila Szumnarska z d. Lesniewski *1871 Bydgoszcz +19-08-1934 Chicago   
77Teofila Urbanowska *28-02-1811 Gostyń +05-07-1828 Gostyń /Gostyń/   
78Teofila Urbańska z d. Radkiewicz *1838  
79Teofila Viola Lewandowska z d. Guss (Guzinski) *26-04-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
80Teresa (Czesława) Furmanowicz *12-07-1895 Kłecko +19-09-1898 Kłecko   
81Teresa Auguste Noetzel z d. Ulohn   
82Teresa Cecylia Formanowicz z d. Czabajska *08-10-1887 Gostyń +27-06-1914   
83Teresa Cicha  +16-09-1793 Wielichowo  
84Teresa Formanowicz z d. Kowalska [0¬]     
85Teresa Formanowicz z d. Kasprzak *1929 +20-05-2007 Rawicz /Rawicz/   
86Teresa Formanowicz z d. Jasienowicz [0¬]     
87Teresa Gajewicz z d. Nowacka   
88Teresa Hensel z d. Hejducka *1843   
89Teresa Jadłowska z d. Jakubowska   
90Teresa Kulka z d. Kopczyńska [0¬]     
91Teresa Pawłowicz z d. Gębarzewska [0¬]    
92Teresa Podkomorska z d. Müller   
93Teresa Rodys [0¬]     
94Teresa Stachowska z d. Lemańska *1708 Buk  
95Teresa Walentyna Sobieszek z d. Fórmanowicz [0¬]     
96Teresa Wiśniewska   
97Theresa Szumnarska *1901 Chicago   
98Tomasz Buszewicz   
99Tomasz Buszewicz   
100Tomasz Cwojdzinski *około 1710 Krobia  
101Tomasz Czabajski *1862 Gostyń  
102Tomasz Dobrowolski *16-12-1766 Krzywiń +03-12-1829 Krzywiń  
103Tomasz Formanowicz *07-03-1799 Gostyń +05-02-1863 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
104Tomasz Fórmanowicz *20-12-1823 Wielichowo +24-08-1868 Wielichowo   
105Tomasz Fórmanowicz *17-12-1863 Wielichowo   
106Tomasz Fórmanowicz [0¬]     
107Tomasz Fórmanowicz [0¬]     
108Tomasz Fórmanowicz *06-12-1844 Wielichowo +11-02-1897 Wielichowo /Wielichowo/   
109Tomasz Galantowicz *1839 Gniezno  
110Tomasz Gałka [0¬]     
111Tomasz Gałkowski *08-10-1782 Wielichowo   
112Tomasz Gałkowski    
113Tomasz Gałkowski   
114Tomasz Ginter *10-12-1774 Buk   
115Tomasz Godlewski [0¬]     
116Tomasz Górczak [0¬]     
117Tomasz Gwinciński [0¬]     
118Tomasz Hasiński *21-12-1801 Gostyń  
119Tomasz Hasiński *05-03-1811 Gostyń +05-01-1886 Gostyn   
120Tomasz Hyc [0¬]     
121Tomasz Jan Ginter  *19-12-1718 Opalenica +23-04-1782 Buk /Buk/   
122Tomasz Kaczmarkiewicz *1771 +1863 Gostyń  
123Tomasz Kosiarczyk *1843 Starczanowo +09-04-1875 Kostrzyn   
124Tomasz Kuźmiński [0¬]     
125Tomasz Kużdowicz *15-12-1838 Wielichowo  
126Tomasz Larek [0¬]     
127Tomasz Marian Formanowicz *11-02-1956 Koźmin Wlkp. +27-11-2001 /Koźmin Wlkp./   
128Tomasz Markowski [0¬]     
129Tomasz Nelke [0¬]     
130Tomasz Nowicki    
131Tomasz Nowicki   
132Tomasz Paweł Matelski [0¬]     
133Tomasz Piorunek [0¬]     
134Tomasz Staszewski   
135Tomasz Stąpor [0¬]     
136Tomasz Suchorski   
137Tomasz Szczegóła [0¬]     
138Tomasz Świetliński *13-12-1825 Wielichowo +16-06-1888 Wielichowo /Wielichowo/  
139Tomasz Terczewski *około 1755 +12-12-1835 Buk   
140Tomasz Terczewski *20-12-1820 Buk +04-01-1821 Buk   
141Tomasz Utrata *1865  
142Tomasz Walerian Hasiński *16-12-1765 Gostyń +30-01-1827 Gostyń /Gostyń/  
143Tomasz Wdowicki *26-12-1776 Buk +24-04-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./  
144Tomasz Wieczorek [0¬]     
145Tomasz Zwierzyński *09-12-1764 Stęszew  
146Tymon Gwinciński [0¬]     
147Tytus Apolinary Kotarski *01-01-1814 Przecław +11-03-1890 Przecław /Ostrowite/   
148Tytus Chrzanowski *1899 Rozalin +1971 Warszawa   
149Tytus Terczewski *01-01-1907 Poznań   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl