Ganowiczowie z Gostynia i Konina oraz rodziny spokrewnione

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [A] Indeks alfabetyczny [A]89

1Adam Gano *24-12-1725 Gostyń   
2Adam Gano *12-12-1723 Gostyń +24-01-1726 Gostyń   
3Adam Ganowicz *06-04-1889 Ludwikowo +27-04-1960 Dobieżyn   
4Adam Ganowicz *25-12-1888 Jurkowo +25-12-1888 Jurkowo   
5Adam Ganowicz *1873   
6Adam Ganowicz *18-12-1855 Konin +21-10-1856 Konin   
7Adam Jan Gano *27-06-1769 Kosowo +12-08-1829 Kosowo   
8Adam Kalinowski    
9Adam Odziemski *23-12-1823 Konin   
10Adam Zajchert z d. Seichert *15-12-1907 Poznań +17-05-1984   
11Adela Ganowicz z d. Bąkowska *1932 +30-06-1994 Konin   
12Adolf Paul Sendatzki *15-11-1871 Riesenberg   
13Agnieszka Bogacik z d. Michalanka  +przed 1803   
14Agnieszka Czabajska z d. Pawłowska *1808  
15Agnieszka Gano z d. Skóranczanka *1787   
16Agnieszka Gano *1769 +11-07-1853 Kosowo   
17Agnieszka Gano *07-01-1732 Kosowo   
18Agnieszka Gano z d. Gierusz *około 1700 Kosowo +23-09-1727 Kosowo   
19Agnieszka Gano    
20Agnieszka Gano  +po 1703   
21Agnieszka Ganowicz *20-01-1774 Gostyń   
22Agnieszka Ganowicz *około 1740 +19-01-1800 Gostyń   
23Agnieszka Ganowicz, 1 v. Furmankiewiczowa z d. Mocek *około 1785 +31-12-1855 Borówko   
24Agnieszka Gogol z d. Gano *przed 1600   
25Agnieszka Golińska   
26Agnieszka Odziemska z d. Szadkiewicz   
27Agnieszka Radlak, 1 v. Gano z d. Fecka  +po 1675   
28Albert (Wojciech) Borowski    
29Aleksander Ganowicz *1889 +01-12-1912 Konin   
30Aleksander Ganowicz *08-02-1845 Konin +01-06-1851 Konin   
31Aleksander Grondman *1832   
32Aleksander Kalinowski *14-07-1837 Kalisz   
33Aleksander Seichert   +12-03-2005   
34Aleksander Wieczorkiewicz *1832   
35Aleksandra Łopińska *10-11-1899 Grodzisk   
36Anastazja Kopa    
37Andrzej Borowski    
38Andrzej Dorsz    
39Andrzej Ganowicz *04-10-1923 Pakość +1996   
40Andrzej Ganowicz *27-11-1745 Gostyń +przed 1816   
41Andrzej Jurek *1842  
42Andrzej Lumpa *15-12-1758 Biała k/Prudnika   
43Andrzej Lumpa *20-11-1726 Biała k/Prudnika +12-12-1774 Biała k/Prudnika   
44Aniela Ganowicz z d. Polowczyk *1850   
45Anna Borowska z d. Gano *około 1650   
46Anna Gano  +po 1630   
47Anna Ganowicz z d. Prałat *23-06-1893 +20-01-1979 Krzywiń   
48Anna Ganowicz *21-07-1864 Gostyń   
49Anna Ganowicz *06-07-1851 Gostyń +17-09-1867   
50Anna Ganowicz *24-07-1811 Gostyń   
51Anna Ganowicz z d. Hoffmann  +15-03-1916 Poznań   
52Anna Grondman z d. Ganowicz *02-06-1832 Konin   
53Anna Jońska z d. Kowalska   
54Anna Julianna Lumpa *17-07-1764 Biała k/Prudnika   
55Anna Jurek z d. Ziemniewicz *26-07-1854 Jarocin  
56Anna Kilianowa z d. Fecka   
57Anna Małgorzata Ganowicz *12-07-1848 Gostyń +04-01-1849 Gostyń /Gostyń/   
58Anna Maria Ganowicz [0¬]     
59Anna Nowańska *06-07-1912 +09-08-2000 Zielona Góra   
60Anna Odziemska z d. Ganowicz *29-07-1835 Konin +przed 1871   
61Anna Raczkowska *1862 Kramsk   
62Anna Raszewska z d. Więckiewicz *1776 +26-08-1830 Gostyń  
63Antoni Barnaba Ganowicz *10-06-1799 Słodków +po 1866   
64Antoni Dabiński *1776  
65Antoni Ganowicz *01-06-1837 Gostyń +12-06-1864 Gostyń   
66Antoni Guliński   
67Antoni Kuznowicz *1833 +18-01-1866 Irkuck / Rosja   
68Antoni Lompa *13-07-1902 Śrem +około 1975   
69Antoni Lompa z d. Lumpa *27-07-1830 Biała k/Prudnika +12-02-1899 Śrem /Śrem/   
70Antoni Prałat   
71Antoni Trzeciak *06-01-1859 Gostyń   
72Antoni Ziemniewicz *1784  
73Antonia Seichert *28-03-1899 Poznań (Wilda) +03-08-1899 Poznań   
74Antonina Ganowicz z d. Antczak *1912 +1998 Września   
75Antonina Ganowicz z d. Borucińska *1900 +22-05-1953 Konin   
76Antonina Ganowicz *1886 Ludwikowo +1886 Ludwikowo   
77Antonina Konieczna *1907 +1907  
78Antonina Krótkiewicz z d. Raszewska *1800  
79Antonina Opielińska z d. Ganowicz *17-02-1892 Konin   
80Antonina Ostaszewska z d. Ganowicz *08-06-1851 Ogrody   
81Antonina Rosińska z d. Tomaszewska   
82Antonina Staszewska   
83Antonina Turkiewicz z d. Janicka   
84Apolonia Gano z d. Chryzostomiak *1811   
85Apolonia Ganowicz z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
86Apolonia Ganowicz z d. Galińska *24-01-1817 Gostyń +24-05-1867 Gostyń   
87Apolonia Ganowicz z d. Kosowska    
88Aspazja Ganowicz z d. Krótkiewicz *1821 Słupca +07-05-1866 Konin   
89Augustyn Michał Ganowicz *28-09-1715 +15-06-1785 Górka Duchowna   
Niniejsza witryna stanowi składnik: www.formanowicz.pl
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl