Ganowiczowie z Gostynia i Konina oraz rodziny spokrewnione

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [T] Indeks alfabetyczny [T]39

1Tadeusz Ganowicz *06-08-1908 Konin   
2Tadeusz Kobierski   
3Tadeusz Leonard Geras *06-11-1895 Kalwaria Zebrzydowska +19-03-1971 Konin   
4Tadeusz Opieliński   
5Tadeusz Weiss *1835   
6Tekla Ganowicz *1823 +05-12-1824 Konin   
7Tekla Ganowicz z d. Milewska *17-09-1844 Pogorzela +26-04-1927 Poznań   
8Tekla Ganowicz, 1 v. Laskowska z d. Siedzińska *około 1850 Borek +19-04-1925 Poznań /Dębiec/   
9Telesfor Ganowicz *02-01-1875 Konin   
10Teodor Aleksander Grondman *1862 Warszawa   
11Teodor Ganowicz *09-12-1909 Konin   
12Teodor Seichert *09-11-1906 Poznań +16-03-1907 Poznań   
13Teodor Wieczorkiewicz *09-06-1872 Słupca   
14Teodora Ganowicz z d. Piasecka *1875 +25-12-1933 Konin   
15Teodozja Ziemniewicz *20-05-1840 Jarocin +03-01-1842 Jarocin  
16Teofil Kalinowski *05-11-1840 Kalisz   
17Teofil Ziemniewicz *02-04-1852 Jarocin  
18Teresa Gano *23-09-1721 Gostyń   
19Teresa Ganowicz z d. Biederman *24-02-1833 Czerwonawieś +22-03-1876   
20Teresa Ganowicz, 1 v. Kostrzewska z d. Florecka *około 1780 +02-1854 Kalisz (Tyniec)   
21Teresa Jadwiga Wentzel *1890 Chocicza  
22Teresa Nowańska *11-09-1905 Gostyń   
23Tomasz (Michał) Ganowicz *18-09-1886 Jurkowo +10-12-1887 Jurkowo   
24Tomasz Czabajski *1743 +1821 Gostyń  
25Tomasz Dąbrowski   
26Tomasz Ganowicz *14-12-1846 Borówko +04-01-1858 Borówko   
27Tomasz Ganowicz *16-12-1717 Gostyń +05-07-1786 Gostyń   
28Tomasz Ganowicz *19-02-1881 Słonin   
29Tomasz Jerzycki *09-12-1824 Sieroszewice   
30Tomasz Kaczmarkiewicz *1771  
31Tomasz Kobierski *1824   
32Tomasz Kuznowicz   
33Tomasz Miecznik *1809  
34Tomasz Poznański *1812   
35Tomasz Szczeblewski  *1773  
36Tomasz Świderski    
37Tomasz Trzeciak *29-12-1882 Gostyń   
38Tomasz Wiśniewicz *23-12-1883 Gostyń +18-02-1942 Krobia /Krobia/   
39Tomisława Józefa Ganowicz *07-03-1910 Gostyń +2003 Śrem   
Niniejsza witryna stanowi składnik: www.formanowicz.pl
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl