Ganowiczowie z Gostynia i Konina oraz rodziny spokrewnione

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [K] Indeks alfabetyczny [K]59

1Kaczmarkiewicz Franciszek   
2Kaczmarkiewicz Ignacy   
3Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska *1812  
4Kaczmarkiewicz Katarzyna   
5Kaczmarkiewicz Katarzyna   
6Kaczmarkiewicz Tomasz *1771  
7Kalinowska Ludwika *14-04-1839 Kalisz   
8Kalinowska Nepomucena z d. Ganowicz *14-05-1815 Pleszew   
9Kalinowski Adam    
10Kalinowski Aleksander *14-07-1837 Kalisz   
11Kalinowski Józef *17-03-1836 Kalisz   
12Kalinowski Teofil *05-11-1840 Kalisz   
13Kamińska Ewa z d. Ganowicz *01-01-1825 Konin   
14Kamińska Marianna z d. Zdybicka *1845  
15Kamińska Marianna *12-1846 Kowalewo +1847 Kowalewo   
16Kamiński Julian *1831  
17Kamiński Mikołaj *1815   
18Kandulska Rozalia z d. Ganowicz *25-08-1815 Gostyń +17-09-1847 Poznań   
19Kandulski Marcin    
20Kandulski Władysław *1845 +1846 Poznań   
21Kantor (Cantor) Jan  +po 1666   
22Kantor (Cantor) Zofia z d. Gano  +po 1666   
23Kapicka Marianna z d. Kłobuszewska   
24Kapicki Zygmunt   
25Kaźmierska Franciszka z d. Dębowska   
26Kaźmierski Wiktor   
27Kierblewska Brygida   
28Kierblewski Kazimierz   
29Kilianowa Anna z d. Fecka   
30Klimaszewska Krystyna z d. Ganowicz *07-07-1913 Poznań +07-06-1999 Nowy Sącz   
31Klupsch Franciszek *1831   
32Klupsch Katarzyna z d. Ganowicz *15-05-1836 Gostyń   
33Klupsch Katarzyna *30-08-1870 Środa Wlkp.   
34Klupsch Maria *1861   
35Knychała Józef *24-02-1925 +17-07-1987   
36Knychała Zofia z d. Seichert [0¬]     
37Kobierska Marcjanna z d. Ganowicz *około 1830 +04-05-1856 Kosmów   
38Kobierska Marianna   
39Kobierska Nepomucena *1853 Dębe   
40Kobierski Tadeusz   
41Kobierski Tomasz *1824   
42Konieczna Antonina *1907 +1907  
43Konieczna Kazimiera *1906  
44Konieczna Maria *1908  
45Konieczny Franciszek *25-03-1875 Dakowy Mokre +30-06-1907 Lusowo  
46Kopa Anastazja    
47Kopa Wojciech    
48Kowalska Katarzyna z d. Poznańska /Uznańska/ *25-04-1849 Wola Pszczółecka   
49Kowalski Jan    
50Krótkiewicz Antonina z d. Raszewska *1800  
51Krótkiewicz Katarzyna z d. Niedzielska  +przed 1811  
52Krótkiewicz Marianna z d. Szukalska  +przed 1828  
53Krótkiewicz Mateusz *1783  
54Kuper alias Kilian Wilhelm   
55Kuznowicz Antoni *1833 +18-01-1866 Irkuck / Rosja   
56Kuznowicz Franciszek Mateusz *1800  
57Kuznowicz Julianna z d. Dorszewska   
58Kuznowicz Rozalia z d. Kowalska *1805  
59Kuznowicz Tomasz   
Niniejsza witryna stanowi składnik: www.formanowicz.pl
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl