Ganowiczowie z Gostynia i Konina oraz rodziny spokrewnione

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Kobiety - Indeks alfabetyczny [Kobiety]410

1 Morkowska Józefa z d. Świątek   
2Andrzejewska Beata z d. Ganowicz *1967 +15-01-2001 Konin   
3Babińska Magdalena z d. Wieczorkiewicz *25-05-1862 Słupca   
4Biederman Barbara *1802  
5Biedroska Małgorzata z d. Ganowicz *1821   
6Bogacik Agnieszka z d. Michalanka  +przed 1803   
7Bogacik Julianna *1772 Gostyń   
8Bogacik Katarzyna z d. Ganowicz *16-11-1741 Gostyń +22-08-1821 Gostyń   
9Bogacik Łucja *1769 Gostyń   
10Bogacik Magdalena z d. Matyaszczyk *1777 +1823 Gostyń   
11Bogacik Salomea *1768 Gostyń   
12Borowiak Joanna z d. Ganowicz *15-05-1880 Gostyń   
13Borowska Anna z d. Gano *około 1650   
14Czabajska Agnieszka z d. Pawłowska *1808  
15Czabajska Julianna   
16Czabajska Magdalena Anna z d. Ganowicz *14-06-1837 Gostyń   
17Czekańska Katarzyna z d. Gano (Ganowicz) *17-12-1718 Gostyń   
18Dabińska Marianna *1815 +1821  
19Dabińska Marianna z d. Dykiert *1786 +12-06-1830 Gostyń  
20Dąbrowska Marianna z d. Narkowiak   
21Dąbrowska Zofia z d. Ganowicz *01-05-1877 Gostyń   
22Dorszowa Dorota z d. Gano  +31-07-1718 Kosowo   
23Egiert, 1 v. Ganowicz Emilia z d. Wałecka *1841   
24Fikucka Franciszka z d. Wieczorkiewicz   
25Formanowicz Barbara z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
26Formanowicz Bronisława z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin +06-08-1930 Gniezno   
27Formanowicz Katarzyna z d. Cichoszewicz *22-04-1816 Gostyń +14-12-1893 Siemowo   
28Formanowicz, 1 v. Krzykowska Justyna z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
29Gano (Ganczyk) Jadwiga z d. Raszewska  +po 1719   
30Gano Agnieszka z d. Skóranczanka *1787   
31Gano Agnieszka *1769 +11-07-1853 Kosowo   
32Gano Agnieszka *07-01-1732 Kosowo   
33Gano Agnieszka z d. Gierusz *około 1700 Kosowo +23-09-1727 Kosowo   
34Gano Agnieszka    
35Gano Agnieszka  +po 1703   
36Gano Anna  +po 1630   
37Gano Apolonia z d. Chryzostomiak *1811   
38Gano Franciszka *1817 Kosowo +29-01-1822 Kosowo   
39Gano Franciszka Felicja *04-03-1720 Gostyń +09-12-1720 Gostyń   
40Gano Jadwiga z d. Minkierówna    
41Gano Justyna *1799   
42Gano Justyna *około 1740 +21-09-1765 Kosowo   
43Gano Katarzyna *19-04-1796 Kosowo   
44Gano Katarzyna *29-04-1777 Kosowo   
45Gano Katarzyna z d. Kopa    
46Gano Katarzyna  +01-07-1721 Gostyń   
47Gano Katarzyna  +21-05-1706 Kosowo   
48Gano Katarzyna    
49Gano Katarzyna Elżbieta *16-11-1715 Gostyń +15-07-1717 Gostyń   
50Gano Krystyna *13-03-1756 Gostyń   
51Gano Małgorzata *07-06-1767 Kosowo   
52Gano Małgorzata *około 1620 +przed 1655   
53Gano Małgorzata *04-06-1606 Kosowo   
54Gano Małgorzata z d. Kaczkołkówna    
55Gano Marianna z d. Klupczewska *1824   
56Gano Marianna z d. Grościniak *1807   
57Gano Marianna *12-09-1779 Kosowo   
58Gano Marianna    
59Gano N. *1775 +18-06-1776 Kosowo   
60Gano N.   +12-10-1716 Gostyń   
61Gano Regina *07-09-1726 Gostyń   
62Gano Regina *24-06-1651 Kosowo   
63Gano Regina    
64Gano Regina z d. Matyaszyk    
65Gano Rozalia *około 1705 +03-10-1775 Kosowo   
66Gano Teresa *23-09-1721 Gostyń   
67Ganowicz Adela z d. Bąkowska *1932 +30-06-1994 Konin   
68Ganowicz Agnieszka *około 1740 +19-01-1800 Gostyń   
69Ganowicz Aniela z d. Polowczyk *1850   
70Ganowicz Anna z d. Prałat *23-06-1893 +20-01-1979 Krzywiń   
71Ganowicz Anna *21-07-1864 Gostyń   
72Ganowicz Anna *06-07-1851 Gostyń +17-09-1867   
73Ganowicz Anna *24-07-1811 Gostyń   
74Ganowicz Anna z d. Hoffmann  +15-03-1916 Poznań   
75Ganowicz Anna Małgorzata *12-07-1848 Gostyń +04-01-1849 Gostyń /Gostyń/   
76Ganowicz Anna Maria [0¬]     
77Ganowicz Antonina z d. Antczak *1912 +1998 Września   
78Ganowicz Antonina z d. Borucińska *1900 +22-05-1953 Konin   
79Ganowicz Antonina *1886 Ludwikowo +1886 Ludwikowo   
80Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
81Ganowicz Apolonia z d. Galińska *24-01-1817 Gostyń +24-05-1867 Gostyń   
82Ganowicz Apolonia z d. Kosowska    
83Ganowicz Aspazja z d. Krótkiewicz *1821 Słupca +07-05-1866 Konin   
84Ganowicz Barbara *1913 Kędzierzyn   
85Ganowicz Barbara *07-12-1803 Gostyń   
86Ganowicz Bronisława z d. Zabierka    
87Ganowicz Brygida z d. Włochal *1817 Piotrkowice +22-05-1902 Brodnica   
88Ganowicz Cecylia z d. Kaczmarkiewicz *13-11-1848 Gostyń +07-11-1884 Gostyń   
89Ganowicz Czesława *30-05-1903 Gostyń +1910 Gostyń   
90Ganowicz Emilia z d. Balcer *1834 Międzychód +04-04-1888 Poznań   
91Ganowicz Ewa z d. Sabacińska *1842 Lisiec Wielki   
92Ganowicz Franciszka *05-1880 Konin   
93Ganowicz Franciszka z d. Smurawska *1875   
94Ganowicz Franciszka *15-03-1872 Gostyń +24-06-1873 Gostyń   
95Ganowicz Franciszka *19-02-1851 Gostyń +23-02-1854 Gostyń   
96Ganowicz Franciszka z d. Konieczna *1837   
97Ganowicz Franciszka *29-09-1833 Kalisz +26-04-1835 Kalisz   
98Ganowicz Franciszka z d. Kaczmarkiewicz *02-10-1816 Gostyń +05-01-1895 Gostyń   
99Ganowicz Franciszka *02-04-1761 Gostyń   
100Ganowicz Halina z d. Sokolowska *1904 +1976   
101Ganowicz Halina z d. Gorgolińska *05-04-1901 Konin +1970   
102Ganowicz Helena *31-01-1920 Herne (Niemcy)   
103Ganowicz Helena *12-05-1903 Konin +23-09-1904 Konin   
104Ganowicz Helena *23-01-1890 Konin   
105Ganowicz Helena *01-03-1753 Gostyń +1754 Gostyń   
106Ganowicz Irena *12-03-1906 Konin   
107Ganowicz Izabela *1916 +2006 Śrem   
108Ganowicz Jadwiga *1930 +15-08-1997 Konin   
109Ganowicz Jadwiga    
110Ganowicz Jadwiga * Konin + Konin   
111Ganowicz Janina z d. Sienkiewicz *1946 +01-07-2000   
112Ganowicz Joanna [0¬]     
113Ganowicz Joanna z d. Matysiewicz *1877 +1956 Gostyń   
114Ganowicz Józefa *1878 Konin   
115Ganowicz Józefa *01-03-1844 Borówko   
116Ganowicz Józefa *11-05-1832 Kalisz +13-05-1832 Kalisz   
117Ganowicz Józefa z d. Henel *1826 Wójcice +16-03-1867 Kalisz   
118Ganowicz Józefa z d. Jaworska *1809 Patrzychów +07-06-1871 Konin   
119Ganowicz Julia z d. Jakubowska *1838 Piątek +14-03-1869 Konin   
120Ganowicz Julianna z d. Kapicka    
121Ganowicz Karolina Ludwika z d. Raszewska *04-11-1760 Gostyń +przed 1825   
122Ganowicz Katarzyna z d. Bładocha *1856   
123Ganowicz Katarzyna *12-11-1848 Gostyń +04-09-1850 Kunowo   
124Ganowicz Katarzyna *23-04-1815 Kościan   
125Ganowicz Katarzyna *1718 +20-07-1794 Gostyń   
126Ganowicz Katarzyna z d. Penczyńska    
127Ganowicz Katarzyna  +przed 1855  
128Ganowicz Kazimiera *04-03-1885 Konin   
129Ganowicz Klementyna z d. Urbańska *1879   
130Ganowicz Konstancja *16-02-1872 Gostyń +04-07-1872 Gostyń   
131Ganowicz Konstancja z d. Miecznik *około 1800 Pleszew +08-04-1843 Konin   
132Ganowicz Konstancja Franciszka *18-02-1847 Gostyń +18-03-1847 Gostyń   
133Ganowicz Krystyna z d. Chościak-Popiel [0¬]     
134Ganowicz Krystyna Szczęsna z d. Marcinkowska *28-08-1925 Tuchola +14-08-1980 Lębork   
135Ganowicz Magdalena z d. Buszkowska *1849   
136Ganowicz Małgorzata z d. Fishe *21-01-1872 Gdańsk +20-02-1920 Oliwa   
137Ganowicz Małgorzata *07-06-1759 Gostyń +1761   
138Ganowicz Małgorzata Antonina *02-06-1839 Gostyń   
139Ganowicz Maria *03-12-1907 Gostyń   
140Ganowicz Maria [0¬]     
141Ganowicz Maria Apolonia *10-11-1913 Ludwikowo   
142Ganowicz Maria Janina Czesława z d. Wentzel *29-11-1885 Wysławice k/Środy Wlkp. +05-01-1939 Roszków /Jarocin/   
143Ganowicz Marianna z d. Morkowska *1905 Konin   
144Ganowicz Marianna *21-11-1901 Konin +25-08-1903 Konin   
145Ganowicz Marianna *04-02-1897 Konin +04-09-1897 Konin   
146Ganowicz Marianna z d. Kunert *1884   
147Ganowicz Marianna *28-06-1883 Ludwikowo   
148Ganowicz Marianna z d. Taborska *1867 Konin   
149Ganowicz Marianna z d. Jasińska *1866   
150Ganowicz Marianna z d. Lisiecka *17-01-1864 +05-01-1946 Poznań   
151Ganowicz Marianna *08-08-1856 Gostyń   
152Ganowicz Marianna *06-07-1853 Szczypiorno +15-06-1854 Ogrody   
153Ganowicz Marianna *01-02-1847 Gostyń +13-02-1847 Gostyń /Gostyń/   
154Ganowicz Marianna *04-12-1843 Gostyń +16-01-1844 Gostyń   
155Ganowicz Marianna *25-03-1843 Gostyń +25-08-1865 Gostyń   
156Ganowicz Marianna *19-08-1841 Gostyń +13-09-1849 Nowieczek   
157Ganowicz Marianna z d. Tańska *30-07-1833 Gostyń +23-03-1918 Reinickendorf   
158Ganowicz Marianna *07-09-1826 Gostyń +09-12-1851 Gostyń /Gostyń/   
159Ganowicz Marianna *30-12-1806 Gostyń   
160Ganowicz Marianna z d. Standy *1776 +08-07-1834 Gostyń /Gostyń/   
161Ganowicz Marianna  +06-09-1870 Poznań   
162Ganowicz Marianna (I) *29-01-1837 Borówko +15-12-1837 Borówko   
163Ganowicz Marianna (II) *02-12-1838 Borówko +23-01-1841 Borówko   
164Ganowicz Marianna Anastazja *14-02-1806 Gostyń   
165Ganowicz Marta z d. Wawrzyniak *06-02-1914 Brzeźno   
166Ganowicz Melania Antonina [0¬]     
167Ganowicz Michalina *19-09-1822 Konin   
168Ganowicz Monika [0¬]     
169Ganowicz N. [0¬]     
170Ganowicz N. [0¬]     
171Ganowicz N. [0¬]     
172Ganowicz N.   
173Ganowicz Nepomucena *30-04-1834 Konin   
174Ganowicz Nepomucena z d. Gorzkiewicz  +18-07-1854 Kalisz   
175Ganowicz Pelagia *1910 +1990 Gostyń   
176Ganowicz Regina Janina *19-09-1897 Konin   
177Ganowicz Rozalia z d. Staszewska *1847 +06-05-1886 Konin   
178Ganowicz Rozalia z d. Lurczyńska *1826 Poznań +20-07-1853 Golina   
179Ganowicz Rozalia *25-08-1815 Gostyń   
180Ganowicz Rozalia *1792   
181Ganowicz Sabina *31-08-1751 Gostyń +1758 Gostyń   
182Ganowicz Salomea z d. Kaczmarkiewicz *06-11-1814 Gostyń +28-02-1844 Gostyń   
183Ganowicz Salomea Karolina *03-11-1783 Gostyń   
184Ganowicz Stanisława z d. Turkiewicz *04-05-1917 Konin +29-01-2014 Konin   
185Ganowicz Stanisława *1910 Ludwikowo +11-08-1981 Poznań   
186Ganowicz Stanisława *30-09-1909 Lusowo   
187Ganowicz Stanisława *25-11-1907 Konin +08-06-1911 Konin   
188Ganowicz Stanisława *27-12-1889 Konin   
189Ganowicz Tekla z d. Milewska *17-09-1844 Pogorzela +26-04-1927 Poznań   
190Ganowicz Tekla *1823 +05-12-1824 Konin   
191Ganowicz Teodora z d. Piasecka *1875 +25-12-1933 Konin   
192Ganowicz Teresa z d. Biederman *24-02-1833 Czerwonawieś +22-03-1876   
193Ganowicz Tomisława Józefa *07-03-1910 Gostyń +2003 Śrem   
194Ganowicz Urszula Kordula *05-10-1845 Gostyń +29-03-1846 Gostyń /Gostyń/   
195Ganowicz Walentyna *17-01-1893 Świniec   
196Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno   
197Ganowicz Wiktoria *17-12-1844 Gostyń +09-06-1865 Gostyń   
198Ganowicz Wiktoria *1819 +05-10-1824 Pleszew   
199Ganowicz Wiktoria z d. Ostrowska *1803 +08-07-1836 Gostyń   
200Ganowicz Władysława *1882 Konin +02-04-1963 Konin   
201Ganowicz Władysława z d. Fikucka *1878 +12-1914   
202Ganowicz Władysława *19-11-1872 Konin   
203Ganowicz Władysława    
204Ganowicz Władysława    
205Ganowicz Zofia *20-04-1911 Gostyń +1989 Gostyń   
206Ganowicz Zofia *02-06-1906 Konin +23-01-1907 Konin   
207Ganowicz Zofia z d. Kaźmierska *1886 +28-06-1966 Konin   
208Ganowicz Zofia *25-05-1852 Gostyń +03-10-1853 Gostyń   
209Ganowicz Zofia z d. Dabińska *15-05-1812 Gostyń +24-12-1872 Gostyń /Gostyń/   
210Ganowicz Zofia *12-05-1811 Pleszew +1884 Kalisz   
211Ganowicz Zofia z d. Wilkowska  +przed 1737   
212Ganowicz, 1 v. Furmankiewiczowa Agnieszka z d. Mocek *około 1785 +31-12-1855 Borówko   
213Ganowicz, 1 v. Hollandyszkiewicz Józefa Katarzyna z d. Zielińska *1796 Konin +13-01-1841 Konin   
214Ganowicz, 1 v. Józefowicz Marianna z d. Kowalska *1799 +18-09-1884 Konin   
215Ganowicz, 1 v. Konieczna Marianna z d. Święcioch *02-11-1886 Będlewo   
216Ganowicz, 1 v. Kosińska Marianna z d. Wyrzukowicz *1823   
217Ganowicz, 1 v. Kostrzewska Teresa z d. Florecka *około 1780 +02-1854 Kalisz (Tyniec)   
218Ganowicz, 1 v. Laskowska Tekla z d. Siedzińska *około 1850 Borek +19-04-1925 Poznań /Dębiec/   
219Ganowicz, 1 v. Zdybicka Józefa z d. Kierblewska *1812 +05-02-1867 Kalisz (Zagorzynek)   
220Garsztecka Kunegunda   
221Geras Gościmierz Tadeusz *15-03-1932 +10-02-2016 Gdańsk   
222Geras Janina z d. Ganowicz *24-12-1896 Konin +14-01-1974 Konin   
223Geras Julia z d. Stępkowska   
224Gierusz Konstancja z d. Gano *1811 Kosowo   
225Gogol Agnieszka z d. Gano *przed 1600   
226Gogol Jadwiga *02-10-1618 Kosowo   
227Gogol Zofia *23-04-1625 Kosowo   
228Golińska Agnieszka   
229Grondman Anna z d. Ganowicz *02-06-1832 Konin   
230Gulińska Kunegunda   
231Henel Marianna   
232Jahns Franciszka z d. Seichert  *25-03-1897 Poznań   
233Jakubowska Wiktoria   
234Jasińska Paulina   
235Jaworska Jadwiga z d. Kołodziejczak   
236Jerzycka Jadwiga   
237Jerzycka Józefa *07-03-1823 Sieroszewice   
238Jerzycka Urszula z d. Ganowicz *1796   
239Jońska Anna z d. Kowalska   
240Jurek Anna z d. Ziemniewicz *26-07-1854 Jarocin  
241Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska *1812  
242Kaczmarkiewicz Katarzyna   
243Kaczmarkiewicz Katarzyna   
244Kalinowska Ludwika *14-04-1839 Kalisz   
245Kalinowska Nepomucena z d. Ganowicz *14-05-1815 Pleszew   
246Kamińska Ewa z d. Ganowicz *01-01-1825 Konin   
247Kamińska Marianna *12-1846 Kowalewo +1847 Kowalewo   
248Kamińska Marianna z d. Zdybicka *1845  
249Kantor (Cantor) Zofia z d. Gano  +po 1666   
250Kapicka Marianna z d. Kłobuszewska   
251Kaźmierska Franciszka z d. Dębowska   
252Kierblewska Brygida   
253Kilianowa Anna z d. Fecka   
254Klimaszewska Krystyna z d. Ganowicz *07-07-1913 Poznań +07-06-1999 Nowy Sącz   
255Klupsch Katarzyna *30-08-1870 Środa Wlkp.   
256Klupsch Katarzyna z d. Ganowicz *15-05-1836 Gostyń   
257Klupsch Maria *1861   
258Knychała Zofia z d. Seichert [0¬]     
259Kobierska Marcjanna z d. Ganowicz *około 1830 +04-05-1856 Kosmów   
260Kobierska Marianna   
261Kobierska Nepomucena *1853 Dębe   
262Konieczna Antonina *1907 +1907  
263Konieczna Kazimiera *1906  
264Konieczna Maria *1908  
265Kopa Anastazja    
266Kowalska Katarzyna z d. Poznańska /Uznańska/ *25-04-1849 Wola Pszczółecka   
267Krótkiewicz Antonina z d. Raszewska *1800  
268Krótkiewicz Katarzyna z d. Niedzielska  +przed 1811  
269Krótkiewicz Marianna z d. Szukalska  +przed 1828  
270Kuznowicz Julianna z d. Dorszewska   
271Kuznowicz Rozalia z d. Kowalska *1805  
272Laskowska Władysława Stanisława *17-09-1865 Żerków  
273Lompa Cecylia Maria *22-08-1905 Śrem   
274Lompa Helena z d. Rzepniewska *30-06-1910 +25-01-1997 Poznań   
275Lompa Joanna *29-01-1863 Żerków   
276Lompa Joanna Cecylia *24-09-1893 Śrem +15-12-1980 Bytom   
277Lompa Maria Waleria *26-10-1898 Śrem +16-05-1904 Śrem   
278Lompa Marianna *17-07-1795 Biała k/Prudnika   
279Lompa Waleria z d. Ziemniewicz *20-11-1836 Jarocin   
280Lompa Władysława z d. Ganowicz *18-06-1870 Gostyń   
281Lompa Zofia *04-05-1895 Śrem +09-02-1982 Śrem   
282Lumpa Anna Julianna *17-07-1764 Biała k/Prudnika   
283Lumpa Ewa *22-11-1753 Biała k/Prudnika   
284Lumpa Hanna *19-07-1784 Biała k/Prudnika   
285Lumpa Jadwiga *16-10-1719 Biała k/Prudnika   
286Lumpa Joanna z d. Kaul *około 1798   
287Lumpa Katarzyna *11-11-1716 Biała k/Prudnika +14-01-1717 Biała k/Prudnika   
288Lumpa Katarzyna z d. Sclombin    
289Lumpa Katarzyna Barbara *18-11-1769 Biała k/Prudnika   
290Lumpa Magdalena *19-07-1761 Biała k/Prudnika +10-01-1764 Biała k/Prudnika   
291Lumpa Marianna    
292Lumpa Marianna    
293Lumpa Marianna z d. Hensikin    
294Lumpa N.   +przed 1698   
295Lumpa Rozalia Marianna *27-12-1779 Biała k/Prudnika   
296Lumpa Zuzanna *22-02-1787 Biała k/Prudnika   
297Lumpa Zuzanna z d. Müller    
298Lurczyńska Katarzyna z d. Wałyńska  +przed 1853  
299Łopińska Aleksandra *10-11-1899 Grodzisk   
300Łopińska Franciszka z d. Walanka *1821  
301Łopińska Jadwiga z d. Ganowicz *26-09-1874 Gostyń +po 1937   
302Maciaszek Elżbieta  +29-08-1956 Konin   
303Maciaszek Zdzisława z d. Ganowicz *1931 +17-01-2006 Konin   
304Marcinkowska Wanda   
305Marczyńska Wiktoria z d. Grochocińska   
306Matysiewicz Marianna z d. Nader   
307Miecznik Rozalia z d. Słomińska *około 1760 +25-11-1841 Konin  
308Noskowiak Marianna z d. Ganowicz *16-10-1883 Świniec   
309Nowaczyk Franciszka z d. Ganowicz *29-11-1878 Darnowo   
310Nowańska Anna *06-07-1912 +09-08-2000 Zielona Góra   
311Nowańska Cecylia *31-10-1899 Gostyń +02-03-1900 Gostyń   
312Nowańska Elżbieta z d. Nawrocka *1838  
313Nowańska Jadwiga z d. Ganowicz *06-10-1873 Gostyń   
314Nowańska Marianna *01-07-1898 Gostyń   
315Nowańska Teresa *11-09-1905 Gostyń   
316Nowańska Władysława *02-06-1901 Gostyń   
317Nowańska Władysława z d. Kazimierczak *23-03-1900 Zbierkowo   
318Odziemska Agnieszka z d. Szadkiewicz   
319Odziemska Anna z d. Ganowicz *29-07-1835 Konin +przed 1871   
320Odziemska Elżbieta *15-11-1825 Konin   
321Odziemska Franciszka *21-11-1816 Konin   
322Odziemska Helena *09-08-1831 Konin   
323Odziemska Julianna z d. Ganowicz *1795 Czyżew +przed 1855   
324Odziemska Stanisława z d. Marczyńska *1856   
325Opielińska Antonina z d. Ganowicz *17-02-1892 Konin   
326Opielińska Kamila Elżbieta z d. Kuczynska   
327Opielińska Maria Elżbieta *1902 Zduńska Wola  
328Ostaszewska Antonina z d. Ganowicz *08-06-1851 Ogrody   
329Ostrowski Jan    
330Ozdowska Czesława Anna z d. Wentzel *05-07-1887 Chocicza +25-03-1958  
331Pachura Dorota z d. Gano    
332Poznańska Brygida z d. Garsztecka *1774 +1838  
333Poznańska Eleonora z d. Jońska    
334Poznańska Julianna   
335Poznańska Wiktoria z d. Ganowicz *około 1820 Pleszew   
336Prałat Marianna z d. Handke   
337Raczkowska Anna *1862 Kramsk   
338Raczkowska Bronisława *02-12-1867 Kramsk   
339Raczkowska Marianna z d. Ganowicz *1830   
340Raczkowska Rozalia *1856 +15-02-1862 Kramsk   
341Radlak, 1 v. Gano Agnieszka z d. Fecka  +po 1675   
342Raszewska Anna z d. Więckiewicz *1776 +26-08-1830 Gostyń  
343Raszewska Dorota *07-02-1769 Gostyń  
344Raszewska Franciszka   
345Raszewska Jadwiga z d. Śpiewakowicz   
346Raszewska Krystyna Gertruda *16-03-1765  
347Rosińska Antonina z d. Tomaszewska   
348Roszak Józefa z d. Jurga   
349Roszak, 1 v. Rowińska Katarzyna z d. Ganowicz *22-11-1856 Borówko   
350Rutkwska Stefania z d. Ganowicz *02-09-1913 Gostyń   
351Sabacińska Prakseda z d. Golińska *1805 +przed 1868  
352Sabacińska Regina   
353Seichert Barbara [0¬]     
354Seichert Bronisława *14-04-1902 Poznań +28-08-1987   
355Seichert N. [0¬]     
356Seichert Urszula [0¬]     
357Seichert Antonia *28-03-1899 Poznań (Wilda) +03-08-1899 Poznań   
358Seichert Emilia z d. Hoffmann   
359Seichert Jadwiga *09-07-1900 Poznań +09-05-1901 Poznań   
360Seichert Pelagia *18-11-1904 Poznań +23-08-1905 Poznań   
361Seichert Regina z d. Ganowicz *25-09-1870 Poznań +23-11-1943 Poznań   
362Sendatzki Lisette   
363Sendatzki, 2 v. Freiberg, 1 v. Hugo Józefa z d. Ganowicz *31-07-1869 Gostyń   
364Smodlibowsk Józefa z d. Ziemniewicz *17-02-1850 Jarocin  
365Staszewska Antonina   
366Sulikowska, 1 v. Nowak Katarzyna z d. Gano  +po 1679   
367Szczeblewska, 1 v. Ganowicz Barbara z d. Bisel  *1774   
368Szramkowska Józefa z d. Masłowska   
369Szramkowska Marianna z d. Raczkowska *1849   
370Świderska Franciszka z d. Ganowicz *08-03-1744 Gostyń   
371Święcioch Marianna z d. Grzędzielewska *1851  
372Taborska Matylda z d. Nawrocka *1836  
373Tańska Barbara z d. Bujakiewicz   
374Tomczak Marianna z d. Ganowicz *10-08-1812 Kościan   
375Trzeciak Franciszka *1886 +05-02-1890 Gostyń   
376Trzeciak Jadwiga z d. Cierniejewska *1834  
377Trzeciak Krystyna z d. Ganowicz *24-07-1857 Gostyń   
378Trzeciak Marianna *22-11-1893 Gostyń   
379Trzeciak Paulina z d. Fahnrich *1891 Miłosław   
380Turkiewicz Antonina z d. Janicka   
381Urbańska Franciszka z d. Dabińska   
382Walicka Bronisława z d. Ganowicz *03-07-1841 Konin   
383Wałecka Łucja z d. Więczkowska   
384Wawrzyniak Zofia z d. Olejnik   
385Weiss Franciszka z d. Ganowicz *09-04-1841 Borówko   
386Wentzel Helena Józefa z d. Stabrowska *1864  
387Wentzel Teresa Jadwiga *1890 Chocicza  
388Wieczorkiewicz Magdalena z d. Szymańska *1813  
389Wieczorkiewicz Prakseda z d. Ganowicz *29-06-1842 Konin   
390Wiśniewicz Helena z d. Kollewe *21-04-1881 Krobia   
391Wiśniewicz Jadwiga *1891 Gostyń   
392Wiśniewicz Katarzyna z d. Ganowicz *31-10-1853 Gostyń   
393Wiśniewicz Maria z d. Wesołowska   
394Wiśniewska Wiktoria z d. Zdybicka *1842  
395Włochal Balbina z d. Ganowicz *około 1818   
396Włochal Katarzyna z d. Wojciak   
397Wróblewska Jadwiga   
398Wróblewska Nepomucena z d. Ganowicz *20-08-1833 Konin   
399Wyrzukowicz Barbara   
400Zajchert Franciszka z d. Antkowiak [0¬]     
401Zamłyńska Marianna z d. Gano *15-09-1713 Gostyń   
402Zdybicka Florentyna   
403Zdybicka Walentyna   
404Zielińska Magdalena  +przed 1825  
405Ziemniewicz Józefa z d. Malinowska *1849  
406Ziemniewicz Józefa z d. Miśkiewicz *1832  
407Ziemniewicz Marianna z d. Szamborska *1824  
408Ziemniewicz Marianna z d. Bednarowicz *1785  
409Ziemniewicz Rozalia z d. Malińska *1814 Jarocin +09-03-1844 Jarocin  
410Ziemniewicz Teodozja *20-05-1840 Jarocin +03-01-1842 Jarocin  
Niniejsza witryna stanowi składnik: www.formanowicz.pl
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl