Ganowiczowie z Gostynia i Konina oraz rodziny spokrewnione

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Mężczyżni - Indeks alfabetyczny [Mężczyźni]400

1 Morkowski Józef   
2Andrzejewski Janusz *1960 +14-07-1991 Konin   
3Babiński Wojciech *1867   
4Benis vel Henryk Klimaszewski Sándor *26-12-1910 +13-09-1944 Warszawa   
5Biederman Marcin *1794  
6Biedroski Marcin *1825   
7Błażejewski Kajetan *1778   
8Błotny Jan Błotny   
9Bogacik Kazimierz    
10Bogacik Klemens *1767 Gostyń +1831 Gostyń   
11Borowiak Józef    
12Borowski Albert (Wojciech)    
13Borowski Andrzej    
14Borowski Stanisław    
15Czabajski Franciszek Antoni *04-10-1802  
16Czabajski Marcin *1832 +1910 Gostyń   
17Czabajski Tomasz *1743 +1821 Gostyń  
18Czekański Józef    
19Dabiński Antoni *1776  
20Dąbrowski Józef *12-03-1858   
21Dąbrowski Tomasz   
22Dorsz Andrzej    
23Egiert Michał *1853 Wilkowo  
24Fecka Franciszek  +po 1656  
25Fikucki Władysław   
26Formanowicz Jan *20-06-1848 Gostyń +23-08-1902 Siemowo   
27Formanowicz Maciej *25-02-1788 Gostyń +16-12-1832 Gostyń /Gostyń/   
28Formanowicz Paweł Jakub *06-07-1747 Gostyń +27-06-1809 Gostyń /Gostyń/   
29Formanowicz Wincenty Mateusz *18-01-1812 Gostyń +21-05-1893 Gostyń /Gostyń/   
30Freiberg N.  +przed 1917   
31Furmankiewicz Franciszek  +przed 1808  
32Gano (Ganczyk) Grzegorz *około 1645 +13-09-1713 Gostyń   
33Gano (Ganczyk) Józef *09-01-1681 Kobylin +przed 1715   
34Gano (Ganczyk) Meaciej  +przed 1715   
35Gano Adam *24-12-1725 Gostyń   
36Gano Adam *12-12-1723 Gostyń +24-01-1726 Gostyń   
37Gano Adam Jan *27-06-1769 Kosowo +12-08-1829 Kosowo   
38Gano Bartłomiej    
39Gano Daniel *około 1550 +1624 Kosowo   
40Gano Filip *27-05-1736 Kosowo +14-09-1789 Kosowo   
41Gano Filip Jakub *26-04-1801 Kosowo +22-10-1839 Kosowo   
42Gano Grzegorz *1571 +1670 Gostyń   
43Gano Ignacy *17-06-1640 Kosowo   
44Gano Jan *19-06-1715 Gostyń +19-09-1719 Gostyń   
45Gano Jan *23-06-1613 Kosowo   
46Gano Jan Nepomucen *09-05-1798 Kosowo +po 1835   
47Gano Kazimierz *02-1724 Gostyń   
48Gano Łukasz *06-10-1771 Kosowo   
49Gano Michał *około 1695 +24-09-1763 Kosowo   
50Gano Michał *29-09-1763 Kosowo   
51Gano Paweł *około 1600   
52Gano Piotr *17-06-1640 Kosowo   
53Gano Sebastian *13-01-1774 Kosowo   
54Gano Sebastian *około 1600 +1657   
55Gano Wincenty *07-04-1782 Kosowo   
56Gano Wojciech *przed 1620   
57Gano Wojciech *13-04-1808 Kosowo   
58Gano Wojciech *21-03-1638 Kosowo   
59Gano Wojciech *18-04-1655 Kosowo   
60Ganowicz Adam *1873   
61Ganowicz Adam *06-04-1889 Ludwikowo +27-04-1960 Dobieżyn   
62Ganowicz Adam *18-12-1855 Konin +21-10-1856 Konin   
63Ganowicz Adam *25-12-1888 Jurkowo +25-12-1888 Jurkowo   
64Ganowicz Agnieszka *20-01-1774 Gostyń   
65Ganowicz Aleksander *1889 +01-12-1912 Konin   
66Ganowicz Aleksander *08-02-1845 Konin +01-06-1851 Konin   
67Ganowicz Andrzej *04-10-1923 Pakość +1996   
68Ganowicz Andrzej *27-11-1745 Gostyń +przed 1816   
69Ganowicz Antoni *01-06-1837 Gostyń +12-06-1864 Gostyń   
70Ganowicz Antoni Barnaba *10-06-1799 Słodków +po 1866   
71Ganowicz Augustyn Michał *28-09-1715 +15-06-1785 Górka Duchowna   
72Ganowicz Błażej *26-11-1804 Gostyń   
73Ganowicz Błażej *03-02-1776 Gostyń +16-10-1834 Gostyń /Gostyń/   
74Ganowicz Bogumił *1943 Konin +11-08-2006 Konin   
75Ganowicz Bolesław *08-11-1877 Konin +27-08-1956 Konin   
76Ganowicz Bolesław *14-12-1904 Konin +1927 Konin   
77Ganowicz Bolesław Jan *15-01-1899 Konin +14-04-1900 Konin   
78Ganowicz Bronisław *1922 +14-05-1992 Konin   
79Ganowicz Bronisław Marian *17-11-1910 Babia (Rzgów) +09-12-1941 Mauthausen   
80Ganowicz Czesław *20-05-1906 Gostyń +1974 Gostyń   
81Ganowicz Czesław *19-07-1881 Gostyń +24-12-1938 Roszków /Jarocin/   
82Ganowicz Edmund *01-10-1909 Ludwikowo +31-08-1974 Śrem   
83Ganowicz Edward *01-1878 Konin +07-04-1912 Warszawa   
84Ganowicz Edward Mikołaj *10-09-1860 Brześć Kujawski   
85Ganowicz Feliks *1906 Gostyń   
86Ganowicz Feliks *20-11-1882 Gostyń +05-05-1953 Gniezno   
87Ganowicz Franciszek *03-10-1836 Konin +03-11-1837 Konin   
88Ganowicz Franciszek *12-10-1879 Gostyń +12-10-1879 Gostyń   
89Ganowicz Franciszek *02-03-1843 Gostyń +przed 1895 Berlin   
90Ganowicz Franciszek *11-1835 +06-09-1836 Poznań   
91Ganowicz Franciszek *24-01-1875 Gostyń +1942 Gostyń   
92Ganowicz Franciszek *27-03-1806 Pleszew +1882 Tyniec (Kalisz)   
93Ganowicz Franciszek *27-11-1898 Świniec +08-01-1899 Świniec   
94Ganowicz Franciszek *26-03-1808 Gostyń +09-11-1894 Gostyń   
95Ganowicz Franciszek Ksawery Andrzej *26-11-1849 Gostyń +31-05-1916 Lozanna /Poznań/   
96Ganowicz Grzegorz [0¬]     
97Ganowicz Grzegorz *1957 +11-08-1993 Konin   
98Ganowicz Henryk *08-1951 Konin +20-05-1994 Konin   
99Ganowicz Henryk *31-05-1910 Kramsk +24-02-1991   
100Ganowicz Henryk *01-02-1914 Konin +05-03-1972 Konin   
101Ganowicz Ignacy *29-07-1892 Ludwikowo   
102Ganowicz Ignacy *22-07-1852 Konin +28-02-1882 Konin   
103Ganowicz Ignacy *27-07-1749 Gostyń +21-12-1816 Gostyń   
104Ganowicz Ignacy z d. Gano *27-07-1722 Gostyń   
105Ganowicz Ignacy Jan *25-12-1835 Poznań +27-12-1903 Poznań   
106Ganowicz Ignacy Włodzimierz *23-09-1902 Konin   
107Ganowicz Jakub *13-07-1849 Borówko   
108Ganowicz Jakub z d. Gano  +27-02-1737 Gostyń   
109Ganowicz Jan *06-04-1889 Ludwikowo +04-07-1889 Ludwikowo   
110Ganowicz Jan *28-06-1835 Gostyń   
111Ganowicz Jan *24-01-1892 Konin +15-12-1944 Neuenkirchen   
112Ganowicz Jan *12-06-1822 Pleszew   
113Ganowicz Jan *26-11-1911 Konin   
114Ganowicz Jan *17-04-1896 Świniec   
115Ganowicz Jan *26-10-1756 Gostyń +1757   
116Ganowicz Jan (I) *16-06-1852 Borówko +22-08-1852 Borówko   
117Ganowicz Jan (II) *02-12-1853 Borówko   
118Ganowicz Jan Adam *11-06-1849 Nowieczek +12-01-1850 Nowieczek   
119Ganowicz Jan Czesław *14-07-1900 Konin +29-09-1903 Konin   
120Ganowicz Jan Kazimierz *27-12-1911 Konin +02-04-1940 Katyń /Katyń/   
121Ganowicz Jan Nepomucen *12-05-1811 Pleszew   
122Ganowicz Jan Wiktor *10-11-1828 Gostyń +16-08-1849 Gostyń /Gostyń/   
123Ganowicz Jerzy [0¬]     
124Ganowicz Józef *21-01-1827 Konin   
125Ganowicz Józef *17-02-1894 Konin +25-02-1895 Konin   
126Ganowicz Józef *25-03-1827 Konin +22-07-1892 Konin   
127Ganowicz Józef *23-02-1830 Konin   
128Ganowicz Józef *06-03-1837 Konin +23-09-1876 Konin   
129Ganowicz Karol *29-10-1840 Gostyń +28-06-1903 Poznań /Gostyń/   
130Ganowicz Karol Ignacy *31-07-1810 Gostyń +20-06-1867 Gostyń   
131Ganowicz Kazimierz *18-02-1878 Gostyń +20-05-1915   
132Ganowicz Kazimierz *28-02-1928 Dobieżyn   
133Ganowicz Konrad *02-02-1905 Gostyń +24-12-1975 Września   
134Ganowicz Konstanty *27-08-1839 Konin +16-02-1909 Konin   
135Ganowicz Krzysztof [0¬]     
136Ganowicz Leonard *28-10-1884 Gostyń +06-07-1913 Kavala (Grecja)   
137Ganowicz Leonard z d. Gano *05-11-1784 Kosowo +10-01-1848 Borówko   
138Ganowicz Leszek Jerzy [0¬]     
139Ganowicz Lucjan *21-10-1909 Konin   
140Ganowicz Ludwik *24-08-1859 Borówko +07-02-1863 Borówko   
141Ganowicz Ludwik *26-08-1874 Konin +12-12-1953 Konin   
142Ganowicz Maciej *22-02-1841 Gostyń +10-05-1917 Poznań   
143Ganowicz Marcin *01-11-1838 Gostyń   
144Ganowicz Marcin *29-10-1889 Jurkowo +21-01-1958 Krzywiń   
145Ganowicz Marian *15-01-1924 Dobieżyn +18-06-2006   
146Ganowicz Mateusz *21-09-1828 Konin   
147Ganowicz Melchior *01-01-1828 Czempiń +po 1876   
148Ganowicz Michał *1880 +04-08-1902 Konin   
149Ganowicz Michał *1830 Konin +21-11-1831 Konin   
150Ganowicz Michał *20-09-1836 Kalisz +26-03-1838 Kalisz   
151Ganowicz Michał [0¬]     
152Ganowicz Michał Janusz *26-02-1926 Pakość +14-07-2007 Leszno   
153Ganowicz N. *28-08-1881 Drzewce +28-08-1881 Drzewce   
154Ganowicz N. [0¬]     
155Ganowicz Nepomucen *21-04-1830 Konin +02-05-1830 Konin   
156Ganowicz Paweł *25-01-1743 Gostyń +1744 Gostyń   
157Ganowicz Rafał Andrzej *14-11-1898 Konin +04-07-1920 Dworzyszcze   
158Ganowicz Roman *31-01-1868 Poznań +20-05-1952 Poznań   
159Ganowicz Roman *1956 +24-05-1980 Konin   
160Ganowicz Roman Aleksander *01-03-1903 Konin   
161Ganowicz Romuald *07-02-1898 Konin +24-10-1993 Konin   
162Ganowicz Ryszard *01-06-1931 Wilno +22-05-1998 Poznań   
163Ganowicz Stanisław *08-04-1828 Konin +05-03-1899 Konin   
164Ganowicz Stanisław *19-04-1911 Lusowo   
165Ganowicz Stanisław *23-03-1883 Konin +19-12-1894 Konin   
166Ganowicz Stanisław [0¬]     
167Ganowicz Stanisław *13-11-1868 Konin   
168Ganowicz Stanisław *21-09-1880 Ludwikowo   
169Ganowicz Stanisław *30-04-1909 Poznań   
170Ganowicz Stanisław *07-05-1872 Gostyń   
171Ganowicz Stanisław *21-05-1873 Konin +24-04-1955 Konin   
172Ganowicz Stanisław *1925 +16-04-1973 Konin   
173Ganowicz Stanisław *28-09-1876 Słonin   
174Ganowicz Stanisław *13-11-1754 Gostyń +1756 Gostyń   
175Ganowicz Stefan Kazimierz [0¬]     
176Ganowicz Sylwester *25-12-1802 Gostyń +07-10-1867 Gostyń   
177Ganowicz Szczepan *1808 +17-02-1825 Pleszew   
178Ganowicz Szymon Simplicjusz *26-10-1756 Gostyń +1757 Gostyń   
179Ganowicz Tadeusz *06-08-1908 Konin   
180Ganowicz Telesfor *02-01-1875 Konin   
181Ganowicz Teodor *09-12-1909 Konin   
182Ganowicz Tomasz *14-12-1846 Borówko +04-01-1858 Borówko   
183Ganowicz Tomasz *16-12-1717 Gostyń +05-07-1786 Gostyń   
184Ganowicz Tomasz *19-02-1881 Słonin   
185Ganowicz Tomasz (Michał) *18-09-1886 Jurkowo +10-12-1887 Jurkowo   
186Ganowicz Walenty *08-02-1847 Gostyń +07-04-1853 Gostyń   
187Ganowicz Wawrzyniec *06-08-1778 Gostyń +09-1852 Kalisz   
188Ganowicz Wiktor *13-10-1849 Konin +06-10-1892 Konin   
189Ganowicz Wincenty *20-06-1844 Konin   
190Ganowicz Wincenty *23-03-1813 Przespolew Pański   
191Ganowicz Wincenty *27-03-1845 Gostyń   
192Ganowicz Wincenty *02-04-1839 Gostyń +19-11-1859 Gostyń   
193Ganowicz Wincenty   
194Ganowicz Wincenty Konstanty, Franciszek *01-04-1825 Gostyń +14-11-1828 Gostyń   
195Ganowicz Władysław *1862 +05-09-1866 Konin   
196Ganowicz Władysław *1874 Konin   
197Ganowicz Władysław *16-04-1887 Konin +09-01-1889 Konin   
198Ganowicz Włodzimierz * Konin + Konin   
199Ganowicz Wojciech *01-05-1797 Piorunowo +08-08-1881 Konin   
200Ganowicz Wojciech *27-03-1879 Ludwikowo   
201Ganowicz Wojciech *1810 +06-03-1874 Słonin   
202Ganowicz Wojciech *15-04-1835 Konin +30-04-1835 Konin   
203Ganowicz Wojciech [0¬]     
204Ganowicz Zbigniew Marian *17-03-1912 Poznań +19-09-1939 Młociny /Warszawa/   
205Ganowicz Zdzisław * Konin + Konin   
206Ganowicz Zygmunt *12-02-1900 Konin   
207Ganowicz Zygmunt *1912 Ludwikowo +07-03-1990 Puszczykowo   
208Garsztecki Jakub   
209Geras Grzegorz  + Zebrzydowice  
210Geras Tadeusz Leonard *06-11-1895 Kalwaria Zebrzydowska +19-03-1971 Konin   
211Gierusz Józef *1801   
212Gogol Walenty *przed 1600   
213Goliński Mateusz   
214Grondman Aleksander *1832   
215Grondman Teodor Aleksander *1862 Warszawa   
216Guliński Antoni   
217Henel Józef   
218Hollandyszkiewicz Paweł  +29-02-1824  
219Hugo Leopold Otto Augustyn *15-03-1864 Berlin   
220Jahns Edward *15-09-1916 Poznań +23-07-1917 Poznań   
221Jahns Paul *19-04-1897 Poznań   
222Jakubowski Jan   
223Jasiński Ludwik   
224Jaworski Ignacy   
225Jerzycki Franciszek *1788 Sieroszewice   
226Jerzycki Grzegorz   
227Jerzycki Tomasz *09-12-1824 Sieroszewice   
228Jerzycki Wojciech    
229Joński Stanisław   
230Jurek Andrzej *1842  
231Kaczmarkiewicz Franciszek   
232Kaczmarkiewicz Ignacy   
233Kaczmarkiewicz Tomasz *1771  
234Kalinowski Adam    
235Kalinowski Aleksander *14-07-1837 Kalisz   
236Kalinowski Józef *17-03-1836 Kalisz   
237Kalinowski Teofil *05-11-1840 Kalisz   
238Kamiński Julian *1831  
239Kamiński Mikołaj *1815   
240Kandulski Marcin    
241Kandulski Władysław *1845 +1846 Poznań   
242Kantor (Cantor) Jan  +po 1666   
243Kapicki Zygmunt   
244Kaźmierski Wiktor   
245Kierblewski Kazimierz   
246Klupsch Franciszek *1831   
247Knychała Józef *24-02-1925 +17-07-1987   
248Kobierski Tadeusz   
249Kobierski Tomasz *1824   
250Konieczny Franciszek *25-03-1875 Dakowy Mokre +30-06-1907 Lusowo  
251Kopa Wojciech    
252Kowalski Jan    
253Krótkiewicz Mateusz *1783  
254Kuper alias Kilian Wilhelm   
255Kuznowicz Antoni *1833 +18-01-1866 Irkuck / Rosja   
256Kuznowicz Franciszek Mateusz *1800  
257Kuznowicz Tomasz   
258Laskowski Czesław *19-09-1867 Żerków +26-08-1868 Żerków  
259Laskowski Stanisław *1842 Żerków +11-04-1870 Żerków  
260Lompa Antoni z d. Lumpa *27-07-1830 Biała k/Prudnika +12-02-1899 Śrem /Śrem/   
261Lompa Antoni *13-07-1902 Śrem +około 1975   
262Lompa Bronisław *09-10-1900 Śrem +05-09-1965 Katowice   
263Lompa Józef *06-03-1904 Śrem +około 1992   
264Lompa Witold Marian *07-09-1896 Śrem +05-05-1975 Poznań   
265Lompa Władysław *28-05-1861 Żerków +29-08-1940 Śrem   
266Lumpa Andrzej *20-11-1726 Biała k/Prudnika +12-12-1774 Biała k/Prudnika   
267Lumpa Andrzej *15-12-1758 Biała k/Prudnika   
268Lumpa Filip *19-07-1784 Biała k/Prudnika   
269Lumpa Franciszek Ksawery *02-12-1765 Biała k/Prudnika   
270Lumpa Grzegorz *10-03-1723 Biała k/Prudnika   
271Lumpa Jan *1660 +17-05-1742 Biała k/Prudnika   
272Lumpa Jan Nepomucen *14-05-1782 Biała k/Prudnika   
273Lumpa Jerzy *20-03-1756 Biała k/Prudnika +około 1796   
274Lumpa Karol z d. Lompa *01-11-1790 Biała k/Prudnika   
275Lumpa Michał *około 1685 +06-04-1763 Biała k/Prudnika   
276Lumpa Walenty *14-02-1793 Biała k/Prudnika   
277Lurczyński Mikołaj  +przed 1853  
278Łopiński Florian *01-01-1903 Grodzisk   
279Łopiński Józef *1818 +12-03-1881 Poznań  
280Łopiński Stanisław *24-04-1899 Grodzisk   
281Łopiński Zygmunt *20-09-1863 Poznań +03-10-1937 Poznań   
282Maciaszek Kazimierz  +1974 Konin   
283Maliński Roch   
284Marcinkowski Stanisław   
285Marczyński Jan   
286Matysiewicz Jan   
287Miecznik Tomasz *1809  
288Miecznik Wojciech  +przed 1831  
289Müller Jerzy   
290Noskowiak Franciszek *1879   
291Nowaczyk Franciszek *1876   
292Nowaczyk Stanisław *13-11-1912 Swiniec   
293Nowak Błażej  +przed 1666   
294Nowański Czesław *17-07-1896 Gostyń +09-08-1924 Gdańsk   
295Nowański Florian *27-04-1911 Gostyń   
296Nowański Jan *22-02-1869 Gostyń +23-07-1940 Jarocin   
297Nowański Jan *09-07-1897 Gostyń   
298Nowański Marian *11-08-1903 Gostyń   
299Nowański Mieczysław *16-12-1907 Gostyń +23-02-1985 Zielona Góra   
300Nowański Piotr *1825  
301Odziemski Adam *23-12-1823 Konin   
302Odziemski Franciszek *10-09-1828 Konin   
303Odziemski Ignacy *30-07-1834 Konin   
304Odziemski Mikołaj   
305Odziemski Sebastian *1784   
306Opieliński Jan Tadeusz *02-10-1882 Warszawa +04-11-1918 Lublin   
307Opieliński Kazimierz Maksymilian *1901 Zduńska Wola +1902 Zduńska Wola  
308Opieliński Tadeusz   
309Ostaszewski Julian *1848   
310Ozdowski Seweryn Lucjan *07-01-1882 +09-12-1948  
311Pachura Marcin    
312Potrzebowski Maciej *1850   
313Poznański Chryzostom   
314Poznański Sebastian *1769 +przed 1838  
315Poznański Tomasz *1812   
316Poznański vel Uznański Józef    
317Poznański vel Uznański Wojciech *09-04-1859 Widawa   
318Prałat Antoni   
319Raczkowski Maksymilian *1829   
320Raczkowski Władysław *1866 +1866 Konin   
321Radlak Wojciech   
322Raszewski Franciszek *około 1710  
323Raszewski Jan Nepomucen *14-05-1767 Gostyń  
324Raszewski Józef Gabriel *16-03-1763 Gostyń +11-11-1830 Gostyń  
325Raszewski Ludwik Ignacy *31-07-1740 Gostyń  
326Raszewski Wojciech *19-04-1771 Gostyń  
327Rosiński Ignacy   
328Roszak Ignacy *1842   
329Roszak Jan *1898   
330Roszak Paweł   
331Rowiński Ignacy *1859 Drzeczkowo +18-01-1893 Świniec   
332Rutkowski N.    
333Sabaciński Józef *1810 +przed 1868  
334Sabaciński Wiincenty   
335Seichert Aleksander  +12-03-2005   
336Seichert Edmund *22-06-1911 Poznań +03-12-1984   
337Seichert Karol Henryk   
338Seichert Rudolf Hugo *17-12-1870  
339Seichert Teodor *09-11-1906 Poznań +16-03-1907 Poznań   
340Seichert Zygmunt Wilhelm *17-12-1870 Poznań +28-12-1951 Śrem   
341Sendatzki Adolf Paul *15-11-1871 Riesenberg   
342Smodlibowsk Józef *1844  
343Smurawski Piotr   
344Staszewski Stanisław   
345Sulikowski Jakub  +po 1679   
346Szczeblewski Tomasz *1773  
347Szramkowski Bolesław Arseniusz *1837   
348Szramkowski Józef   
349Świderski Tomasz    
350Święcioch Michał *1846  
351Taborski Marcin *1836  
352Tański Wawrzyniec *1809  
353Tomczak Michał *1811   
354Trzeciak Antoni *06-01-1859 Gostyń   
355Trzeciak Franciszek *31-12-1901 Piaski   
356Trzeciak Jakub *1825  
357Trzeciak Kazimierz *09-02-1891 Gostyń   
358Trzeciak Tomasz *29-12-1882 Gostyń   
359Turkiewicz Bolesław   
360Urbański Michał   
361Walicki Ignacy Walicki *1838   
362Wałecki Mikołaj   
363Wawrzyniak Stanisław   
364Weiss Tadeusz *1835   
365Wentzel Bogdan *1885 Grab +1895 Chocicza  
366Wentzel Karol Wiktor *1857 Gutow kr. Pleszew +18-08-1907 Chocicza  
367Wieczorkiewicz Aleksander *1832   
368Wieczorkiewicz Franciszek *1882 Słupca   
369Wieczorkiewicz Ignacy *1794  
370Wieczorkiewicz Józef *1882 Słupca   
371Wieczorkiewicz Kazimierz *1874 Słupca   
372Wieczorkiewicz Teodor *09-06-1872 Słupca   
373Wiesiołowski Wojciech *1824 +przed 1852   
374Wiśniewicz Jan   
375Wiśniewicz Leonard *1889 Gostyń   
376Wiśniewicz Stanisław *1895 Gostyń +27-03-1896 Gostyń   
377Wiśniewicz Tomasz *23-12-1883 Gostyń +18-02-1942 Krobia /Krobia/   
378Wiśniewicz Walenty *1852 +1911 Gostyń   
379Wiśniewicz Władysław *15-07-1878 Gostyń   
380Wiśniewski Jan Nepomucen *1820  
381Włochal Izydor   
382Włochal Stanisław *1806   
383Wróblewski Franciszek   
384Wróblewski Stanisław *1830 Krągola   
385Wyrzukowicz Walenty   
386Zajchert Adam z d. Seichert *15-12-1907 Poznań +17-05-1984   
387Zamłyński Wojciech    
388Zdybicki Franciszek  +01-04-1851 Rożdżały  
389Zdybicki Józef   
390Zdybicki Konstanty Walenty *1848 +02-01-1870 Kalisz  
391Zieliński Bartłomiej  +przed 1825  
392Ziemniewicz Antoni *1784  
393Ziemniewicz Edward *21-09-1834 Jarocin  
394Ziemniewicz Franciszek *25-12-1845 Jarocin  
395Ziemniewicz Ignacy *1809 Września  
396Ziemniewicz Kazimierz *20-05-1857 Jarocin  
397Ziemniewicz Konstanty *18-07-1842 Jarocin  
398Ziemniewicz Teofil *02-04-1852 Jarocin  
399Ziemniewicz Wacław *13-02-1848 Jarocin  
400Ziemniewicz Władysław *30-07-1838 Jarocin  
Niniejsza witryna stanowi składnik: www.formanowicz.pl
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl