Ganowiczowie z Gostynia i Konina oraz rodziny spokrewnione

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Wszystkie osoby - Indeks alfabetyczny [Wszystkie osoby]806

1 Morkowska Józefa z d. Świątek   
2 Morkowski Józef   
3Andrzejewska Beata z d. Ganowicz *1967 +15-01-2001 Konin   
4Andrzejewski Janusz *1960 +14-07-1991 Konin   
5Babińska Magdalena z d. Wieczorkiewicz *25-05-1862 Słupca   
6Babiński Wojciech *1867   
7Benis vel Henryk Klimaszewski Sándor *26-12-1910 +13-09-1944 Warszawa   
8Biederman Barbara *1802  
9Biederman Marcin *1794  
10Biedroska Małgorzata z d. Ganowicz *1821   
11Biedroski Marcin *1825   
12Błotny Jan Błotny   
13Bogacik Agnieszka z d. Michalanka  +przed 1803   
14Bogacik Julianna *1772 Gostyń   
15Bogacik Katarzyna z d. Ganowicz *16-11-1741 Gostyń +22-08-1821 Gostyń   
16Bogacik Kazimierz    
17Bogacik Klemens *1767 Gostyń +1831 Gostyń   
18Bogacik Łucja *1769 Gostyń   
19Bogacik Magdalena z d. Matyaszczyk *1777 +1823 Gostyń   
20Bogacik Salomea *1768 Gostyń   
21Borowiak Joanna z d. Ganowicz *15-05-1880 Gostyń   
22Borowiak Józef    
23Borowska Anna z d. Gano *około 1650   
24Borowski Albert (Wojciech)    
25Borowski Andrzej    
26Borowski Stanisław    
27Czabajska Agnieszka z d. Pawłowska *1808  
28Czabajska Julianna   
29Czabajska Magdalena Anna z d. Ganowicz *14-06-1837 Gostyń   
30Czabajski Franciszek Antoni *04-10-1802  
31Czabajski Marcin *1832 +1910 Gostyń   
32Czabajski Tomasz *1743 +1821 Gostyń  
33Czekańska Katarzyna z d. Gano (Ganowicz) *17-12-1718 Gostyń   
34Czekański Józef    
35Dabińska Marianna *1815 +1821  
36Dabińska Marianna z d. Dykiert *1786 +12-06-1830 Gostyń  
37Dabiński Antoni *1776  
38Dąbrowska Marianna z d. Narkowiak   
39Dąbrowska Zofia z d. Ganowicz *01-05-1877 Gostyń   
40Dąbrowski Józef *12-03-1858   
41Dąbrowski Tomasz   
42Dorsz Andrzej    
43Dorszowa Dorota z d. Gano  +31-07-1718 Kosowo   
44Egiert Michał *1853 Wilkowo  
45Egiert, 1 v. Ganowicz Emilia z d. Wałecka *1841   
46Fecka Franciszek  +po 1656  
47Fikucka Franciszka z d. Wieczorkiewicz   
48Fikucki Władysław   
49Formanowicz Barbara z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
50Formanowicz Bronisława z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin +06-08-1930 Gniezno   
51Formanowicz Jan *20-06-1848 Gostyń +23-08-1902 Siemowo   
52Formanowicz Katarzyna z d. Cichoszewicz *22-04-1816 Gostyń +14-12-1893 Siemowo   
53Formanowicz Maciej *25-02-1788 Gostyń +16-12-1832 Gostyń /Gostyń/   
54Formanowicz Paweł Jakub *06-07-1747 Gostyń +27-06-1809 Gostyń /Gostyń/   
55Formanowicz Wincenty Mateusz *18-01-1812 Gostyń +21-05-1893 Gostyń /Gostyń/   
56Formanowicz, 1 v. Krzykowska Justyna z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
57Freiberg N.  +przed 1917   
58Furmankiewicz Franciszek  +przed 1808  
59Gano (Ganczyk) Grzegorz *około 1645 +13-09-1713 Gostyń   
60Gano (Ganczyk) Jadwiga z d. Raszewska  +po 1719   
61Gano (Ganczyk) Józef *09-01-1681 +przed 1715   
62Gano (Ganczyk) Meaciej  +przed 1715   
63Gano Adam *24-12-1725 Gostyń   
64Gano Adam *12-12-1723 Gostyń +24-01-1726 Gostyń   
65Gano Adam Jan *27-06-1769 Kosowo +12-08-1829 Kosowo   
66Gano Agnieszka z d. Skóranczanka *1787   
67Gano Agnieszka *1769 +11-07-1853 Kosowo   
68Gano Agnieszka *07-01-1732 Kosowo   
69Gano Agnieszka z d. Gierusz *około 1700 Kosowo +23-09-1727 Kosowo   
70Gano Agnieszka    
71Gano Agnieszka  +po 1703   
72Gano Anna  +po 1630   
73Gano Apolonia z d. Chryzostomiak *1811   
74Gano Bartłomiej    
75Gano Daniel *około 1550 +1624 Kosowo   
76Gano Filip *27-05-1736 Kosowo +14-09-1789 Kosowo   
77Gano Filip Jakub *26-04-1801 Kosowo +22-10-1839 Kosowo   
78Gano Franciszka *1817 Kosowo +29-01-1822 Kosowo   
79Gano Franciszka Felicja *04-03-1720 Gostyń +09-12-1720 Gostyń   
80Gano Grzegorz *1571 +1670 Gostyń   
81Gano Ignacy *17-06-1640 Kosowo   
82Gano Jadwiga z d. Minkierówna    
83Gano Jan *19-06-1715 Gostyń +19-09-1719 Gostyń   
84Gano Jan *23-06-1613 Kosowo   
85Gano Jan Nepomucen *09-05-1798 Kosowo +po 1835   
86Gano Justyna *1799   
87Gano Justyna *około 1740 +21-09-1765 Kosowo   
88Gano Katarzyna *19-04-1796 Kosowo   
89Gano Katarzyna *29-04-1777 Kosowo   
90Gano Katarzyna z d. Kopa    
91Gano Katarzyna  +01-07-1721 Gostyń   
92Gano Katarzyna  +21-05-1706 Kosowo   
93Gano Katarzyna    
94Gano Katarzyna Elżbieta *16-11-1715 Gostyń +15-07-1717 Gostyń   
95Gano Kazimierz *02-1724 Gostyń   
96Gano Krystyna *13-03-1756 Gostyń   
97Gano Łukasz *06-10-1771 Kosowo   
98Gano Małgorzata *07-06-1767 Kosowo   
99Gano Małgorzata *około 1620 +przed 1655   
100Gano Małgorzata *04-06-1606 Kosowo   
101Gano Małgorzata z d. Kaczkołkówna    
102Gano Marianna z d. Klupczewska *1824   
103Gano Marianna z d. Grościniak *1807   
104Gano Marianna *12-09-1779 Kosowo   
105Gano Marianna    
106Gano Michał *29-09-1763 Kosowo   
107Gano Michał *około 1695 +24-09-1763 Kosowo   
108Gano N. *1775 +18-06-1776 Kosowo   
109Gano N.   +12-10-1716 Gostyń   
110Gano Paweł *około 1600   
111Gano Piotr *17-06-1640 Kosowo   
112Gano Regina *07-09-1726 Gostyń   
113Gano Regina *24-06-1651 Kosowo   
114Gano Regina    
115Gano Regina z d. Matyaszyk    
116Gano Rozalia *około 1705 +03-10-1775 Kosowo   
117Gano Sebastian *13-01-1774 Kosowo   
118Gano Sebastian *około 1600 +1657   
119Gano Teresa *23-09-1721 Gostyń   
120Gano Wincenty *07-04-1782 Kosowo   
121Gano Wojciech *13-04-1808 Kosowo   
122Gano Wojciech *18-04-1655 Kosowo   
123Gano Wojciech *21-03-1638 Kosowo   
124Gano Wojciech *przed 1620   
125Ganowicz Adam *06-04-1889 Ludwikowo +27-04-1960 Dobieżyn   
126Ganowicz Adam *25-12-1888 Jurkowo +25-12-1888 Jurkowo   
127Ganowicz Adam *1873   
128Ganowicz Adam *18-12-1855 Konin +21-10-1856 Konin   
129Ganowicz Adela z d. Bąkowska *1932 +30-06-1994 Konin   
130Ganowicz Agnieszka *20-01-1774 Gostyń   
131Ganowicz Agnieszka *około 1740 +19-01-1800 Gostyń   
132Ganowicz Aleksander *1889 +01-12-1912 Konin   
133Ganowicz Aleksander *08-02-1845 Konin +01-06-1851 Konin   
134Ganowicz Andrzej *04-10-1923 Pakość +1996   
135Ganowicz Andrzej *27-11-1745 Gostyń +przed 1816   
136Ganowicz Aniela z d. Polowczyk *1850   
137Ganowicz Anna z d. Prałat *23-06-1893 +20-01-1979 Krzywiń   
138Ganowicz Anna *21-07-1864 Gostyń   
139Ganowicz Anna *06-07-1851 Gostyń +17-09-1867   
140Ganowicz Anna *24-07-1811 Gostyń   
141Ganowicz Anna z d. Hoffmann  +15-03-1916 Poznań   
142Ganowicz Anna Małgorzata *12-07-1848 Gostyń +04-01-1849 Gostyń /Gostyń/   
143Ganowicz Anna Maria [0¬]     
144Ganowicz Antoni *01-06-1837 Gostyń +12-06-1864 Gostyń   
145Ganowicz Antoni Barnaba *10-06-1799 Słodków +po 1866   
146Ganowicz Antonina z d. Antczak *1912 +1998 Września   
147Ganowicz Antonina z d. Borucińska *1900 +22-05-1953 Konin   
148Ganowicz Antonina *1886 Ludwikowo +1886 Ludwikowo   
149Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
150Ganowicz Apolonia z d. Galińska *24-01-1817 Gostyń +24-05-1867 Gostyń   
151Ganowicz Apolonia z d. Kosowska    
152Ganowicz Aspazja z d. Krótkiewicz *1821 Słupca +07-05-1866 Konin   
153Ganowicz Augustyn Michał *28-09-1715 +15-06-1785 Górka Duchowna   
154Ganowicz Barbara *1913 Kędzierzyn   
155Ganowicz Barbara *07-12-1803 Gostyń   
156Ganowicz Błażej *26-11-1804 Gostyń   
157Ganowicz Błażej *03-02-1776 Gostyń +16-10-1834 Gostyń /Gostyń/   
158Ganowicz Bogumił *1943 Konin +11-08-2006 Konin   
159Ganowicz Bolesław *14-12-1904 Konin +1927 Konin   
160Ganowicz Bolesław *08-11-1877 Konin +27-08-1956 Konin   
161Ganowicz Bolesław Jan *15-01-1899 Konin +14-04-1900 Konin   
162Ganowicz Bronisław *1922 +14-05-1992 Konin   
163Ganowicz Bronisław Marian *17-11-1910 Babia (Rzgów) +09-12-1941 Mauthausen   
164Ganowicz Bronisława z d. Zabierka    
165Ganowicz Brygida z d. Włochal *1817 Piotrkowice +22-05-1902 Brodnica   
166Ganowicz Cecylia z d. Kaczmarkiewicz *13-11-1848 Gostyń +07-11-1884 Gostyń   
167Ganowicz Czesław *20-05-1906 Gostyń +1974 Gostyń   
168Ganowicz Czesław *19-07-1881 Gostyń +24-12-1938 Roszków /Jarocin/   
169Ganowicz Czesława *30-05-1903 Gostyń +1910 Gostyń   
170Ganowicz Edmund *01-10-1909 Ludwikowo +31-08-1974 Śrem   
171Ganowicz Edward *01-1878 Konin +07-04-1912 Warszawa   
172Ganowicz Edward Mikołaj *10-09-1860 Brześć Kujawski   
173Ganowicz Emilia z d. Balcer *1834 Międzychód +04-04-1888 Poznań   
174Ganowicz Ewa z d. Sabacińska *1842 Lisiec Wielki   
175Ganowicz Feliks *1906 Gostyń   
176Ganowicz Feliks *20-11-1882 Gostyń +05-05-1953 Gniezno   
177Ganowicz Franciszek *27-11-1898 Świniec +08-01-1899 Świniec   
178Ganowicz Franciszek *12-10-1879 Gostyń +12-10-1879 Gostyń   
179Ganowicz Franciszek *24-01-1875 Gostyń +1942 Gostyń   
180Ganowicz Franciszek *02-03-1843 Gostyń +przed 1895 Berlin   
181Ganowicz Franciszek *03-10-1836 Konin +03-11-1837 Konin   
182Ganowicz Franciszek *11-1835 +06-09-1836 Poznań   
183Ganowicz Franciszek *26-03-1808 Gostyń +09-11-1894 Gostyń   
184Ganowicz Franciszek *27-03-1806 Pleszew +1882 Tyniec (Kalisz)   
185Ganowicz Franciszek Ksawery Andrzej *26-11-1849 Gostyń +31-05-1916 Lozanna /Poznań/   
186Ganowicz Franciszka *05-1880 Konin   
187Ganowicz Franciszka z d. Smurawska *1875   
188Ganowicz Franciszka *15-03-1872 Gostyń +24-06-1873 Gostyń   
189Ganowicz Franciszka *19-02-1851 Gostyń +23-02-1854 Gostyń   
190Ganowicz Franciszka z d. Konieczna *1837   
191Ganowicz Franciszka *29-09-1833 Kalisz +26-04-1835 Kalisz   
192Ganowicz Franciszka z d. Kaczmarkiewicz *02-10-1816 Gostyń +05-01-1895 Gostyń   
193Ganowicz Franciszka *02-04-1761 Gostyń   
194Ganowicz Grzegorz [0¬]     
195Ganowicz Grzegorz *1957 +11-08-1993 Konin   
196Ganowicz Halina z d. Sokolowska *1904 +1976   
197Ganowicz Halina z d. Gorgolińska *05-04-1901 Konin +1970   
198Ganowicz Helena *31-01-1920 Herne (Niemcy)   
199Ganowicz Helena *12-05-1903 Konin +23-09-1904 Konin   
200Ganowicz Helena *23-01-1890 Konin   
201Ganowicz Helena *01-03-1753 Gostyń +1754 Gostyń   
202Ganowicz Henryk *08-1951 Konin +20-05-1994 Konin   
203Ganowicz Henryk *01-02-1914 Konin +05-03-1972 Konin   
204Ganowicz Henryk *31-05-1910 Kramsk +24-02-1991   
205Ganowicz Ignacy *29-07-1892 Ludwikowo   
206Ganowicz Ignacy *22-07-1852 Konin +28-02-1882 Konin   
207Ganowicz Ignacy *27-07-1749 Gostyń +21-12-1816 Gostyń   
208Ganowicz Ignacy z d. Gano *27-07-1722 Gostyń   
209Ganowicz Ignacy Jan *25-12-1835 Poznań +27-12-1903 Poznań   
210Ganowicz Ignacy Włodzimierz *23-09-1902 Konin   
211Ganowicz Irena *12-03-1906 Konin   
212Ganowicz Izabela *1916 +2006 Śrem   
213Ganowicz Jadwiga *1930 +15-08-1997 Konin   
214Ganowicz Jadwiga    
215Ganowicz Jadwiga * Konin + Konin   
216Ganowicz Jakub *13-07-1849 Borówko   
217Ganowicz Jakub z d. Gano  +1737   
218Ganowicz Jan *26-11-1911 Konin   
219Ganowicz Jan *17-04-1896 Świniec   
220Ganowicz Jan *24-01-1892 Konin +15-12-1944 Neuenkirchen   
221Ganowicz Jan *06-04-1889 Ludwikowo +04-07-1889 Ludwikowo   
222Ganowicz Jan *28-06-1835 Gostyń   
223Ganowicz Jan *12-06-1822 Pleszew   
224Ganowicz Jan *26-10-1756 Gostyń +1757   
225Ganowicz Jan (I) *16-06-1852 Borówko +22-08-1852 Borówko   
226Ganowicz Jan (II) *02-12-1853 Borówko   
227Ganowicz Jan Adam *11-06-1849 Nowieczek +12-01-1850 Nowieczek   
228Ganowicz Jan Czesław *14-07-1900 Konin +29-09-1903 Konin   
229Ganowicz Jan Kazimierz *27-12-1911 Konin +02-04-1940 Katyń /Katyń/   
230Ganowicz Jan Nepomucen *12-05-1811 Pleszew   
231Ganowicz Jan Wiktor *10-11-1828 Gostyń +16-08-1849 Gostyń /Gostyń/   
232Ganowicz Janina z d. Sienkiewicz *1946 +01-07-2000   
233Ganowicz Jerzy [0¬]     
234Ganowicz Joanna [0¬]     
235Ganowicz Joanna z d. Matysiewicz *1877 +1956 Gostyń   
236Ganowicz Józef *17-02-1894 Konin +25-02-1895 Konin   
237Ganowicz Józef *06-03-1837 Konin +23-09-1876 Konin   
238Ganowicz Józef *23-02-1830 Konin   
239Ganowicz Józef *25-03-1827 Konin +22-07-1892 Konin   
240Ganowicz Józef *21-01-1827 Konin   
241Ganowicz Józefa *1878 Konin   
242Ganowicz Józefa *01-03-1844 Borówko   
243Ganowicz Józefa *11-05-1832 Kalisz +13-05-1832 Kalisz   
244Ganowicz Józefa z d. Henel *1826 Wójcice +16-03-1867 Kalisz   
245Ganowicz Józefa z d. Jaworska *1809 Patrzychów +07-06-1871 Konin   
246Ganowicz Julia z d. Jakubowska *1838 Piątek +14-03-1869 Konin   
247Ganowicz Julianna z d. Kapicka    
248Ganowicz Karol *29-10-1840 Gostyń +28-06-1903 Poznań /Gostyń/   
249Ganowicz Karol Ignacy *31-07-1810 Gostyń +20-06-1867 Gostyń   
250Ganowicz Karolina Ludwika z d. Raszewska *04-11-1760 Gostyń +przed 1825   
251Ganowicz Katarzyna z d. Bładocha *1856   
252Ganowicz Katarzyna *12-11-1848 Gostyń +04-09-1850 Kunowo   
253Ganowicz Katarzyna *23-04-1815 Kościan   
254Ganowicz Katarzyna *1718 +20-07-1794 Gostyń   
255Ganowicz Katarzyna z d. Penczyńska    
256Ganowicz Katarzyna  +przed 1855  
257Ganowicz Kazimiera *04-03-1885 Konin   
258Ganowicz Kazimierz *28-02-1928 Dobieżyn   
259Ganowicz Kazimierz *18-02-1878 Gostyń +20-05-1915   
260Ganowicz Klementyna z d. Urbańska *1879   
261Ganowicz Konrad *02-02-1905 Gostyń +24-12-1975 Września   
262Ganowicz Konstancja *16-02-1872 Gostyń +04-07-1872 Gostyń   
263Ganowicz Konstancja z d. Miecznik *około 1800 Pleszew +08-04-1843 Konin   
264Ganowicz Konstancja Franciszka *18-02-1847 Gostyń +18-03-1847 Gostyń   
265Ganowicz Konstanty *27-08-1839 Konin +16-02-1909 Konin   
266Ganowicz Krystyna z d. Chościak-Popiel [0¬]     
267Ganowicz Krystyna Szczęsna z d. Marcinkowska *28-08-1925 Tuchola +14-08-1980 Lębork   
268Ganowicz Krzysztof [0¬]     
269Ganowicz Leonard *28-10-1884 Gostyń +06-07-1913 Kavala (Grecja)   
270Ganowicz Leonard z d. Gano *05-11-1784 Kosowo +10-01-1848 Borówko   
271Ganowicz Leszek Jerzy [0¬]     
272Ganowicz Lucjan *21-10-1909 Konin   
273Ganowicz Ludwik *26-08-1874 Konin +12-12-1953 Konin   
274Ganowicz Ludwik *24-08-1859 Borówko +07-02-1863 Borówko   
275Ganowicz Maciej *22-02-1841 Gostyń +10-05-1917 Poznań   
276Ganowicz Magdalena z d. Buszkowska *1849   
277Ganowicz Małgorzata z d. Fishe *21-01-1872 Gdańsk +20-02-1920 Oliwa   
278Ganowicz Małgorzata *07-06-1759 Gostyń +1761   
279Ganowicz Małgorzata Antonina *02-06-1839 Gostyń   
280Ganowicz Marcin *29-10-1889 Jurkowo +21-01-1958 Krzywiń   
281Ganowicz Marcin *01-11-1838 Gostyń   
282Ganowicz Maria *03-12-1907 Gostyń   
283Ganowicz Maria [0¬]     
284Ganowicz Maria Apolonia *10-11-1913 Ludwikowo   
285Ganowicz Maria Janina Czesława z d. Wentzel *29-11-1885 Wysławice k/Środy Wlkp. +05-01-1939 Roszków /Jarocin/   
286Ganowicz Marian *15-01-1924 Dobieżyn +18-06-2006   
287Ganowicz Marianna z d. Morkowska *1905 Konin   
288Ganowicz Marianna *21-11-1901 Konin +25-08-1903 Konin   
289Ganowicz Marianna *04-02-1897 Konin +04-09-1897 Konin   
290Ganowicz Marianna z d. Kunert *1884   
291Ganowicz Marianna *28-06-1883 Ludwikowo   
292Ganowicz Marianna z d. Taborska *1867 Konin   
293Ganowicz Marianna z d. Jasińska *1866   
294Ganowicz Marianna z d. Lisiecka *17-01-1864 +05-01-1946 Poznań   
295Ganowicz Marianna *08-08-1856 Gostyń   
296Ganowicz Marianna *06-07-1853 Szczypiorno +15-06-1854 Ogrody   
297Ganowicz Marianna *01-02-1847 Gostyń +13-02-1847 Gostyń /Gostyń/   
298Ganowicz Marianna *04-12-1843 Gostyń +16-01-1844 Gostyń   
299Ganowicz Marianna *25-03-1843 Gostyń +25-08-1865 Gostyń   
300Ganowicz Marianna *19-08-1841 Gostyń +13-09-1849 Nowieczek   
301Ganowicz Marianna z d. Tańska *30-07-1833 Gostyń +23-03-1918 Reinickendorf   
302Ganowicz Marianna *07-09-1826 Gostyń +09-12-1851 Gostyń /Gostyń/   
303Ganowicz Marianna *30-12-1806 Gostyń   
304Ganowicz Marianna z d. Standy *1776 +08-07-1834 Gostyń /Gostyń/   
305Ganowicz Marianna  +06-09-1870 Poznań   
306Ganowicz Marianna (I) *29-01-1837 Borówko +15-12-1837 Borówko   
307Ganowicz Marianna (II) *02-12-1838 Borówko +23-01-1841 Borówko   
308Ganowicz Marianna Anastazja *14-02-1806 Gostyń   
309Ganowicz Marta z d. Wawrzyniak *06-02-1914 Brzeźno   
310Ganowicz Mateusz *21-09-1828 Konin   
311Ganowicz Melania Antonina [0¬]     
312Ganowicz Melchior *01-01-1828 Czempiń +po 1876   
313Ganowicz Michalina *19-09-1822 Konin   
314Ganowicz Michał [0¬]     
315Ganowicz Michał *1880 +04-08-1902 Konin   
316Ganowicz Michał *20-09-1836 Kalisz +26-03-1838 Kalisz   
317Ganowicz Michał *1830 Konin +21-11-1831 Konin   
318Ganowicz Michał Janusz *26-02-1926 Pakość +14-07-2007 Leszno   
319Ganowicz Monika [0¬]     
320Ganowicz N. *28-08-1881 Drzewce +28-08-1881 Drzewce   
321Ganowicz N. [0¬]     
322Ganowicz N. [0¬]     
323Ganowicz N. [0¬]     
324Ganowicz N.   
325Ganowicz N. [0¬]     
326Ganowicz Nepomucen *21-04-1830 Konin +02-05-1830 Konin   
327Ganowicz Nepomucena *30-04-1834 Konin   
328Ganowicz Nepomucena z d. Gorzkiewicz  +18-07-1854 Kalisz   
329Ganowicz Paweł *25-01-1743 Gostyń +1744 Gostyń   
330Ganowicz Pelagia *1910 +1990 Gostyń   
331Ganowicz Rafał Andrzej *14-11-1898 Konin +04-07-1920 Dworzyszcze   
332Ganowicz Regina Janina *19-09-1897 Konin   
333Ganowicz Roman *1956 +24-05-1980 Konin   
334Ganowicz Roman *31-01-1868 Poznań +20-05-1952 Poznań   
335Ganowicz Roman Aleksander *01-03-1903 Konin   
336Ganowicz Romuald *07-02-1898 Konin +24-10-1993 Konin   
337Ganowicz Rozalia z d. Staszewska *1847 +06-05-1886 Konin   
338Ganowicz Rozalia z d. Lurczyńska *1826 Poznań +20-07-1853 Golina   
339Ganowicz Rozalia *25-08-1815 Gostyń   
340Ganowicz Rozalia *1792   
341Ganowicz Ryszard *01-06-1931 Wilno +22-05-1998 Poznań   
342Ganowicz Sabina *31-08-1751 Gostyń +1758 Gostyń   
343Ganowicz Salomea z d. Kaczmarkiewicz *06-11-1814 Gostyń +28-02-1844 Gostyń   
344Ganowicz Salomea Karolina *03-11-1783 Gostyń   
345Ganowicz Stanisław *1925 +16-04-1973 Konin   
346Ganowicz Stanisław *19-04-1911 Lusowo   
347Ganowicz Stanisław *30-04-1909 Poznań   
348Ganowicz Stanisław [0¬]     
349Ganowicz Stanisław *23-03-1883 Konin +19-12-1894 Konin   
350Ganowicz Stanisław *21-09-1880 Ludwikowo   
351Ganowicz Stanisław *28-09-1876 Słonin   
352Ganowicz Stanisław *21-05-1873 Konin +24-04-1955 Konin   
353Ganowicz Stanisław *07-05-1872 Gostyń   
354Ganowicz Stanisław *13-11-1868 Konin   
355Ganowicz Stanisław *08-04-1828 Konin +05-03-1899 Konin   
356Ganowicz Stanisław *13-11-1754 Gostyń +1756 Gostyń   
357Ganowicz Stanisława z d. Turkiewicz *04-05-1917 Konin +29-01-2014 Konin   
358Ganowicz Stanisława *1910 Ludwikowo +11-08-1981 Poznań   
359Ganowicz Stanisława *30-09-1909 Lusowo   
360Ganowicz Stanisława *25-11-1907 Konin +08-06-1911 Konin   
361Ganowicz Stanisława *27-12-1889 Konin   
362Ganowicz Stefan Kazimierz [0¬]     
363Ganowicz Sylwester *25-12-1802 Gostyń +07-10-1867 Gostyń   
364Ganowicz Szczepan *1808 +17-02-1825 Pleszew   
365Ganowicz Szymon Simplicjusz *26-10-1756 Gostyń +1757 Gostyń   
366Ganowicz Tadeusz *06-08-1908 Konin   
367Ganowicz Tekla z d. Milewska *17-09-1844 Pogorzela +26-04-1927 Poznań   
368Ganowicz Tekla *1823 +05-12-1824 Konin   
369Ganowicz Telesfor *02-01-1875 Konin   
370Ganowicz Teodor *09-12-1909 Konin   
371Ganowicz Teodora z d. Piasecka *1875 +25-12-1933 Konin   
372Ganowicz Teresa z d. Biederman *24-02-1833 Czerwonawieś +22-03-1876   
373Ganowicz Tomasz *19-02-1881 Słonin   
374Ganowicz Tomasz *14-12-1846 Borówko +04-01-1858 Borówko   
375Ganowicz Tomasz *16-12-1717 Gostyń +05-07-1786 Gostyń   
376Ganowicz Tomasz (Michał) *18-09-1886 Jurkowo +10-12-1887 Jurkowo   
377Ganowicz Tomisława Józefa *07-03-1910 Gostyń +2003 Śrem   
378Ganowicz Urszula Kordula *05-10-1845 Gostyń +29-03-1846 Gostyń /Gostyń/   
379Ganowicz Walenty *08-02-1847 Gostyń +07-04-1853 Gostyń   
380Ganowicz Walentyna *17-01-1893 Świniec   
381Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno   
382Ganowicz Wawrzyniec *06-08-1778 Gostyń +09-1852 Kalisz   
383Ganowicz Wiktor *13-10-1849 Konin +06-10-1892 Konin   
384Ganowicz Wiktoria *17-12-1844 Gostyń +09-06-1865 Gostyń   
385Ganowicz Wiktoria *1819 +05-10-1824 Pleszew   
386Ganowicz Wiktoria z d. Ostrowska *1803 +08-07-1836 Gostyń   
387Ganowicz Wincenty *27-03-1845 Gostyń   
388Ganowicz Wincenty *20-06-1844 Konin   
389Ganowicz Wincenty *02-04-1839 Gostyń +19-11-1859 Gostyń   
390Ganowicz Wincenty *23-03-1813 Przespolew Pański   
391Ganowicz Wincenty   
392Ganowicz Wincenty Konstanty, Franciszek *01-04-1825 Gostyń +14-11-1828 Gostyń   
393Ganowicz Władysław *16-04-1887 Konin +09-01-1889 Konin   
394Ganowicz Władysław *1874 Konin   
395Ganowicz Władysław *1862 +05-09-1866 Konin   
396Ganowicz Władysława *1882 Konin +02-04-1963 Konin   
397Ganowicz Władysława z d. Fikucka *1878 +12-1914   
398Ganowicz Władysława *19-11-1872 Konin   
399Ganowicz Władysława    
400Ganowicz Władysława    
401Ganowicz Włodzimierz * Konin + Konin   
402Ganowicz Wojciech *27-03-1879 Ludwikowo   
403Ganowicz Wojciech *15-04-1835 Konin +30-04-1835 Konin   
404Ganowicz Wojciech *1810 +06-03-1874 Słonin   
405Ganowicz Wojciech *01-05-1797 Piorunowo +08-08-1881 Konin   
406Ganowicz Wojciech [0¬]     
407Ganowicz Zbigniew Marian *17-03-1912 Poznań +19-09-1939 Młociny /Warszawa/   
408Ganowicz Zdzisław * Konin + Konin   
409Ganowicz Zofia *20-04-1911 Gostyń +1989 Gostyń   
410Ganowicz Zofia *02-06-1906 Konin +23-01-1907 Konin   
411Ganowicz Zofia z d. Kaźmierska *1886 +28-06-1966 Konin   
412Ganowicz Zofia *25-05-1852 Gostyń +03-10-1853 Gostyń   
413Ganowicz Zofia z d. Dabińska *15-05-1812 Gostyń +24-12-1872 Gostyń /Gostyń/   
414Ganowicz Zofia *12-05-1811 Pleszew +1884 Kalisz   
415Ganowicz Zofia z d. Wilkowska  +przed 1737   
416Ganowicz Zygmunt *1912 Ludwikowo +07-03-1990 Puszczykowo   
417Ganowicz Zygmunt *12-02-1900 Konin   
418Ganowicz, 1 v. Furmankiewiczowa Agnieszka z d. Mocek *około 1785 +31-12-1855 Borówko   
419Ganowicz, 1 v. Hollandyszkiewicz Józefa Katarzyna z d. Zielińska *1796 Konin +13-01-1841 Konin   
420Ganowicz, 1 v. Józefowicz Marianna z d. Kowalska *1799 +18-09-1884 Konin   
421Ganowicz, 1 v. Konieczna Marianna z d. Święcioch *02-11-1886 Będlewo   
422Ganowicz, 1 v. Kosińska Marianna z d. Wyrzukowicz *1823   
423Ganowicz, 1 v. Kostrzewska Teresa z d. Florecka *około 1780 +02-1854 Kalisz (Tyniec)   
424Ganowicz, 1 v. Laskowska Tekla z d. Siedzińska *około 1850 Borek +19-04-1925 Poznań /Dębiec/   
425Ganowicz, 1 v. Zdybicka Józefa z d. Kierblewska *1812 +05-02-1867 Kalisz (Zagorzynek)   
426Garsztecka Kunegunda   
427Garsztecki Jakub   
428Geras Gościmierz Tadeusz *15-03-1932 +10-02-2016 Gdańsk   
429Geras Grzegorz  + Zebrzydowice  
430Geras Janina z d. Ganowicz *24-12-1896 Konin +14-01-1974 Konin   
431Geras Julia z d. Stępkowska   
432Geras Tadeusz Leonard *06-11-1895 Kalwaria Zebrzydowska +19-03-1971 Konin   
433Gierusz Józef *1801   
434Gierusz Konstancja z d. Gano *1811 Kosowo   
435Gogol Agnieszka z d. Gano *przed 1600   
436Gogol Jadwiga *02-10-1618 Kosowo   
437Gogol Walenty *przed 1600   
438Gogol Zofia *23-04-1625 Kosowo   
439Golińska Agnieszka   
440Goliński Mateusz   
441Grondman Aleksander *1832   
442Grondman Anna z d. Ganowicz *02-06-1832 Konin   
443Grondman Teodor Aleksander *1862 Warszawa   
444Gulińska Kunegunda   
445Guliński Antoni   
446Henel Józef   
447Henel Marianna   
448Hollandyszkiewicz Paweł  +29-02-1824  
449Hugo Leopold Otto Augustyn *15-03-1864 Berlin   
450Jahns Edward *15-09-1916 Poznań +23-07-1917 Poznań   
451Jahns Franciszka z d. Seichert  *25-03-1897 Poznań   
452Jahns Paul *19-04-1897 Poznań   
453Jakubowska Wiktoria   
454Jakubowski Jan   
455Jasińska Paulina   
456Jasiński Ludwik   
457Jaworska Jadwiga z d. Kołodziejczak   
458Jaworski Ignacy   
459Jerzycka Jadwiga   
460Jerzycka Józefa *07-03-1823 Sieroszewice   
461Jerzycka Urszula z d. Ganowicz *1796   
462Jerzycki Franciszek *1788 Sieroszewice   
463Jerzycki Grzegorz   
464Jerzycki Tomasz *09-12-1824 Sieroszewice   
465Jerzycki Wojciech    
466Jońska Anna z d. Kowalska   
467Joński Stanisław   
468Jurek Andrzej *1842  
469Jurek Anna z d. Ziemniewicz *26-07-1854 Jarocin  
470Kaczmarkiewicz Franciszek   
471Kaczmarkiewicz Ignacy   
472Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska *1812  
473Kaczmarkiewicz Katarzyna   
474Kaczmarkiewicz Katarzyna   
475Kaczmarkiewicz Tomasz *1771  
476Kalinowska Ludwika *14-04-1839 Kalisz   
477Kalinowska Nepomucena z d. Ganowicz *14-05-1815 Pleszew   
478Kalinowski Adam    
479Kalinowski Aleksander *14-07-1837 Kalisz   
480Kalinowski Józef *17-03-1836 Kalisz   
481Kalinowski Teofil *05-11-1840 Kalisz   
482Kamińska Ewa z d. Ganowicz *01-01-1825 Konin   
483Kamińska Marianna *12-1846 Kowalewo +1847 Kowalewo   
484Kamińska Marianna z d. Zdybicka *1845  
485Kamiński Julian *1831  
486Kamiński Mikołaj *1815   
487Kantor (Cantor) Jan  +po 1666   
488Kantor (Cantor) Zofia z d. Gano  +po 1666   
489Kapicka Marianna z d. Kłobuszewska   
490Kapicki Zygmunt   
491Kaźmierska Franciszka z d. Dębowska   
492Kaźmierski Wiktor   
493Kierblewska Brygida   
494Kierblewski Kazimierz   
495Kilianowa Anna z d. Fecka   
496Klimaszewska Krystyna z d. Ganowicz *07-07-1913 Poznań +07-06-1999 Nowy Sącz   
497Klupsch Franciszek *1831   
498Klupsch Katarzyna *30-08-1870 Środa Wlkp.   
499Klupsch Katarzyna z d. Ganowicz *15-05-1836 Gostyń   
500Klupsch Maria *1861   
501Knychała Józef *24-02-1925 +17-07-1987   
502Knychała Zofia z d. Seichert [0¬]     
503Kobierska Marcjanna z d. Ganowicz *około 1830 +04-05-1856 Kosmów   
504Kobierska Marianna   
505Kobierska Nepomucena *1853 Dębe   
506Kobierski Tadeusz   
507Kobierski Tomasz *1824   
508Konieczna Antonina *1907 +1907  
509Konieczna Kazimiera *1906  
510Konieczna Maria *1908  
511Konieczny Franciszek *25-03-1875 Dakowy Mokre +30-06-1907 Lusowo  
512Kopa Anastazja    
513Kopa Wojciech    
514Kowalska Katarzyna z d. Poznańska /Uznańska/ *25-04-1849 Wola Pszczółecka   
515Kowalski Jan    
516Krótkiewicz Antonina z d. Raszewska *1800  
517Krótkiewicz Katarzyna z d. Niedzielska  +przed 1811  
518Krótkiewicz Marianna z d. Szukalska  +przed 1828  
519Krótkiewicz Mateusz *1783  
520Kuper alias Kilian Wilhelm   
521Kuznowicz Antoni *1833 +18-01-1866 Irkuck / Rosja   
522Kuznowicz Franciszek Mateusz *1800  
523Kuznowicz Julianna z d. Dorszewska   
524Kuznowicz Rozalia z d. Kowalska *1805  
525Kuznowicz Tomasz   
526Laskowska Władysława Stanisława *17-09-1865 Żerków  
527Laskowski Czesław *19-09-1867 Żerków +26-08-1868 Żerków  
528Laskowski Stanisław *1842 Żerków +11-04-1870 Żerków  
529Lompa Antoni *13-07-1902 Śrem +około 1975   
530Lompa Antoni z d. Lumpa *27-07-1830 Biała k/Prudnika +12-02-1899 Śrem /Śrem/   
531Lompa Bronisław *09-10-1900 Śrem +05-09-1965 Katowice   
532Lompa Cecylia Maria *22-08-1905 Śrem   
533Lompa Helena z d. Rzepniewska *30-06-1910 +25-01-1997 Poznań   
534Lompa Joanna *29-01-1863 Żerków   
535Lompa Joanna Cecylia *24-09-1893 Śrem +15-12-1980 Bytom   
536Lompa Józef *06-03-1904 Śrem +około 1992   
537Lompa Maria Waleria *26-10-1898 Śrem +16-05-1904 Śrem   
538Lompa Marianna *17-07-1795 Biała k/Prudnika   
539Lompa Waleria z d. Ziemniewicz *20-11-1836 Jarocin   
540Lompa Witold Marian *07-09-1896 Śrem +05-05-1975 Poznań   
541Lompa Władysław *28-05-1861 Żerków +29-08-1940 Śrem   
542Lompa Władysława z d. Ganowicz *18-06-1870 Gostyń   
543Lompa Zofia *04-05-1895 Śrem +09-02-1982 Śrem   
544Lumpa Andrzej *15-12-1758 Biała k/Prudnika   
545Lumpa Andrzej *20-11-1726 Biała k/Prudnika +12-12-1774 Biała k/Prudnika   
546Lumpa Anna Julianna *17-07-1764 Biała k/Prudnika   
547Lumpa Ewa *22-11-1753 Biała k/Prudnika   
548Lumpa Filip *19-07-1784 Biała k/Prudnika   
549Lumpa Franciszek Ksawery *02-12-1765 Biała k/Prudnika   
550Lumpa Grzegorz *10-03-1723 Biała k/Prudnika   
551Lumpa Hanna *19-07-1784 Biała k/Prudnika   
552Lumpa Jadwiga *16-10-1719 Biała k/Prudnika   
553Lumpa Jan *1660 +17-05-1742 Biała k/Prudnika   
554Lumpa Jan Nepomucen *14-05-1782 Biała k/Prudnika   
555Lumpa Jerzy *20-03-1756 Biała k/Prudnika +około 1796   
556Lumpa Joanna z d. Kaul *około 1798   
557Lumpa Karol z d. Lompa *01-11-1790 Biała k/Prudnika   
558Lumpa Katarzyna *11-11-1716 Biała k/Prudnika +14-01-1717 Biała k/Prudnika   
559Lumpa Katarzyna z d. Sclombin    
560Lumpa Katarzyna Barbara *18-11-1769 Biała k/Prudnika   
561Lumpa Magdalena *19-07-1761 Biała k/Prudnika +10-01-1764 Biała k/Prudnika   
562Lumpa Marianna    
563Lumpa Marianna    
564Lumpa Marianna z d. Hensikin    
565Lumpa Michał *około 1685 +06-04-1763 Biała k/Prudnika   
566Lumpa N.   +przed 1698   
567Lumpa Rozalia Marianna *27-12-1779 Biała k/Prudnika   
568Lumpa Walenty *14-02-1793 Biała k/Prudnika   
569Lumpa Zuzanna *22-02-1787 Biała k/Prudnika   
570Lumpa Zuzanna z d. Müller    
571Lurczyńska Katarzyna z d. Wałyńska  +przed 1853  
572Lurczyński Mikołaj  +przed 1853  
573Łopińska Aleksandra *10-11-1899 Grodzisk   
574Łopińska Franciszka z d. Walanka *1821  
575Łopińska Jadwiga z d. Ganowicz *26-09-1874 Gostyń +po 1937   
576Łopiński Florian *01-01-1903 Grodzisk   
577Łopiński Józef *1818 +12-03-1881 Poznań  
578Łopiński Stanisław *24-04-1899 Grodzisk   
579Łopiński Zygmunt *20-09-1863 Poznań +03-10-1937 Poznań   
580Maciaszek Elżbieta  +29-08-1956 Konin   
581Maciaszek Kazimierz  +1974 Konin   
582Maciaszek Zdzisława z d. Ganowicz *1931 +17-01-2006 Konin   
583Maliński Roch   
584Marcinkowska Wanda   
585Marcinkowski Stanisław   
586Marczyńska Wiktoria z d. Grochocińska   
587Marczyński Jan   
588Matysiewicz Jan   
589Matysiewicz Marianna z d. Nader   
590Miecznik Rozalia z d. Słomińska *około 1760 +25-11-1841 Konin  
591Miecznik Tomasz *1809  
592Miecznik Wojciech  +przed 1831  
593Müller Jerzy   
594Noskowiak Franciszek *1879   
595Noskowiak Marianna z d. Ganowicz *16-10-1883 Świniec   
596Nowaczyk Franciszek *1876   
597Nowaczyk Franciszka z d. Ganowicz *29-11-1878 Darnowo   
598Nowaczyk Stanisław *13-11-1912 Swiniec   
599Nowak Błażej  +przed 1666   
600Nowańska Anna *06-07-1912 +09-08-2000 Zielona Góra   
601Nowańska Cecylia *31-10-1899 Gostyń +02-03-1900 Gostyń   
602Nowańska Elżbieta z d. Nawrocka *1838  
603Nowańska Jadwiga z d. Ganowicz *06-10-1873 Gostyń   
604Nowańska Marianna *01-07-1898 Gostyń   
605Nowańska Teresa *11-09-1905 Gostyń   
606Nowańska Władysława *02-06-1901 Gostyń   
607Nowańska Władysława z d. Kazimierczak *23-03-1900 Zbierkowo   
608Nowański Czesław *17-07-1896 Gostyń +09-08-1924 Gdańsk   
609Nowański Florian *27-04-1911 Gostyń   
610Nowański Jan *09-07-1897 Gostyń   
611Nowański Jan *22-02-1869 Gostyń +23-07-1940 Jarocin   
612Nowański Marian *11-08-1903 Gostyń   
613Nowański Mieczysław *16-12-1907 Gostyń +23-02-1985 Zielona Góra   
614Nowański Piotr *1825  
615Odziemska Agnieszka z d. Szadkiewicz   
616Odziemska Anna z d. Ganowicz *29-07-1835 Konin +przed 1871   
617Odziemska Elżbieta *15-11-1825 Konin   
618Odziemska Franciszka *21-11-1816 Konin   
619Odziemska Helena *09-08-1831 Konin   
620Odziemska Julianna z d. Ganowicz *1795 Czyżew +przed 1855   
621Odziemska Stanisława z d. Marczyńska *1856   
622Odziemski Adam *23-12-1823 Konin   
623Odziemski Franciszek *10-09-1828 Konin   
624Odziemski Ignacy *30-07-1834 Konin   
625Odziemski Mikołaj   
626Odziemski Sebastian *1784   
627Opielińska Antonina z d. Ganowicz *17-02-1892 Konin   
628Opielińska Kamila Elżbieta z d. Kuczynska   
629Opielińska Maria Elżbieta *1902 Zduńska Wola  
630Opieliński Jan Tadeusz *02-10-1882 Warszawa +04-11-1918 Lublin   
631Opieliński Kazimierz Maksymilian *1901 Zduńska Wola +1902 Zduńska Wola  
632Opieliński Tadeusz   
633Ostaszewska Antonina z d. Ganowicz *08-06-1851 Ogrody   
634Ostaszewski Julian *1848   
635Ostrowski Jan    
636Ozdowska Czesława Anna z d. Wentzel *05-07-1887 Chocicza +25-03-1958  
637Ozdowski Seweryn Lucjan *07-01-1882 +09-12-1948  
638Pachura Dorota z d. Gano    
639Pachura Marcin    
640Poznańska Brygida z d. Garsztecka *1774 +1838  
641Poznańska Eleonora z d. Jońska    
642Poznańska Julianna   
643Poznańska Wiktoria z d. Ganowicz *około 1820 Pleszew   
644Poznański Chryzostom   
645Poznański Sebastian *1769 +przed 1838  
646Poznański Tomasz *1812   
647Poznański vel Uznański Józef    
648Poznański vel Uznański Wojciech *09-04-1859 Widawa   
649Prałat Antoni   
650Prałat Marianna z d. Handke   
651Raczkowska Anna *1862 Kramsk   
652Raczkowska Bronisława *02-12-1867 Kramsk   
653Raczkowska Marianna z d. Ganowicz *1830   
654Raczkowska Rozalia *1856 +15-02-1862 Kramsk   
655Raczkowski Maksymilian *1829   
656Raczkowski Władysław *1866 +1866 Konin   
657Radlak Wojciech   
658Radlak, 1 v. Gano Agnieszka z d. Fecka  +po 1675   
659Raszewska Anna z d. Więckiewicz *1776 +26-08-1830 Gostyń  
660Raszewska Dorota *07-02-1769 Gostyń  
661Raszewska Franciszka   
662Raszewska Jadwiga z d. Śpiewakowicz   
663Raszewska Krystyna Gertruda *16-03-1765  
664Raszewski Franciszek *około 1710  
665Raszewski Jan Nepomucen *14-05-1767 Gostyń  
666Raszewski Józef Gabriel *16-03-1763 Gostyń +11-11-1830 Gostyń  
667Raszewski Ludwik Ignacy *31-07-1740 Gostyń  
668Raszewski Wojciech *19-04-1771 Gostyń  
669Rosińska Antonina z d. Tomaszewska   
670Rosiński Ignacy   
671Roszak Ignacy *1842   
672Roszak Jan *1898   
673Roszak Józefa z d. Jurga   
674Roszak Paweł   
675Roszak, 1 v. Rowińska Katarzyna z d. Ganowicz *22-11-1856 Borówko   
676Rowiński Ignacy *1859 Drzeczkowo +18-01-1893 Świniec   
677Rutkowski N.    
678Rutkwska Stefania z d. Ganowicz *02-09-1913 Gostyń   
679Sabacińska Prakseda z d. Golińska *1805 +przed 1868  
680Sabacińska Regina   
681Sabaciński Józef *1810 +przed 1868  
682Sabaciński Wiincenty   
683Seichert Aleksander  +12-03-2005   
684Seichert Barbara [0¬]     
685Seichert Bronisława *14-04-1902 Poznań +28-08-1987   
686Seichert Edmund *22-06-1911 Poznań +03-12-1984   
687Seichert N. [0¬]     
688Seichert Urszula [0¬]     
689Seichert Antonia *28-03-1899 Poznań (Wilda) +03-08-1899 Poznań   
690Seichert Emilia z d. Hoffmann   
691Seichert Jadwiga *09-07-1900 Poznań +09-05-1901 Poznań   
692Seichert Karol Henryk   
693Seichert Pelagia *18-11-1904 Poznań +23-08-1905 Poznań   
694Seichert Regina z d. Ganowicz *25-09-1870 Poznań +23-11-1943 Poznań   
695Seichert Rudolf Hugo *17-12-1870  
696Seichert Teodor *09-11-1906 Poznań +16-03-1907 Poznań   
697Seichert Zygmunt Wilhelm *17-12-1870 Poznań +28-12-1951 Śrem   
698Sendatzki Adolf Paul *15-11-1871 Riesenberg   
699Sendatzki Lisette   
700Sendatzki, 2 v. Freiberg, 1 v. Hugo Józefa z d. Ganowicz *31-07-1869 Gostyń   
701Smodlibowsk Józef *1844  
702Smodlibowsk Józefa z d. Ziemniewicz *17-02-1850 Jarocin  
703Smurawski Piotr   
704Staszewska Antonina   
705Staszewski Stanisław   
706Sulikowska, 1 v. Nowak Katarzyna z d. Gano  +po 1679   
707Sulikowski Jakub  +po 1679   
708Szczeblewska, 1 v. Ganowicz Barbara z d. Bisel  *1774   
709Szczeblewski Tomasz *1773  
710Szramkowska Józefa z d. Masłowska   
711Szramkowska Marianna z d. Raczkowska *1849   
712Szramkowski Bolesław Arseniusz *1837   
713Szramkowski Józef   
714Świderska Franciszka z d. Ganowicz *08-03-1744 Gostyń   
715Świderski Tomasz    
716Święcioch Marianna z d. Grzędzielewska *1851  
717Święcioch Michał *1846  
718Taborska Matylda z d. Nawrocka *1836  
719Taborski Marcin *1836  
720Tańska Barbara z d. Bujakiewicz   
721Tański Wawrzyniec *1809  
722Tomczak Marianna z d. Ganowicz *10-08-1812 Kościan   
723Tomczak Michał *1811   
724Trzeciak Antoni *06-01-1859 Gostyń   
725Trzeciak Franciszek *31-12-1901 Piaski   
726Trzeciak Franciszka *1886 +05-02-1890 Gostyń   
727Trzeciak Jadwiga z d. Cierniejewska *1834  
728Trzeciak Jakub *1825  
729Trzeciak Kazimierz *09-02-1891 Gostyń   
730Trzeciak Krystyna z d. Ganowicz *24-07-1857 Gostyń   
731Trzeciak Marianna *22-11-1893 Gostyń   
732Trzeciak Paulina z d. Fahnrich *1891 Miłosław   
733Trzeciak Tomasz *29-12-1882 Gostyń   
734Turkiewicz Antonina z d. Janicka   
735Turkiewicz Bolesław   
736Urbańska Franciszka z d. Dabińska   
737Urbański Michał   
738Walicka Bronisława z d. Ganowicz *03-07-1841 Konin   
739Walicki Ignacy Walicki *1838   
740Wałecka Łucja z d. Więczkowska   
741Wałecki Mikołaj   
742Wawrzyniak Stanisław   
743Wawrzyniak Zofia z d. Olejnik   
744Weiss Franciszka z d. Ganowicz *09-04-1841 Borówko   
745Weiss Tadeusz *1835   
746Wentzel Bogdan *1885 Grab +1895 Chocicza  
747Wentzel Helena Józefa z d. Stabrowska *1864  
748Wentzel Karol Wiktor *1857 Gutow kr. Pleszew +18-08-1907 Chocicza  
749Wentzel Teresa Jadwiga *1890 Chocicza  
750Wieczorkiewicz Aleksander *1832   
751Wieczorkiewicz Franciszek *1882 Słupca   
752Wieczorkiewicz Ignacy *1794  
753Wieczorkiewicz Józef *1882 Słupca   
754Wieczorkiewicz Kazimierz *1874 Słupca   
755Wieczorkiewicz Magdalena z d. Szymańska *1813  
756Wieczorkiewicz Prakseda z d. Ganowicz *29-06-1842 Konin   
757Wieczorkiewicz Teodor *09-06-1872 Słupca   
758Wiesiołowski Wojciech *1824 +przed 1852   
759Wiśniewicz Helena z d. Kollewe *21-04-1881 Krobia   
760Wiśniewicz Jadwiga *1891 Gostyń   
761Wiśniewicz Jan   
762Wiśniewicz Katarzyna z d. Ganowicz *31-10-1853 Gostyń   
763Wiśniewicz Leonard *1889 Gostyń   
764Wiśniewicz Maria z d. Wesołowska   
765Wiśniewicz Stanisław *1895 Gostyń +27-03-1896 Gostyń   
766Wiśniewicz Tomasz *23-12-1883 Gostyń +18-02-1942 Krobia /Krobia/   
767Wiśniewicz Walenty *1852 +1911 Gostyń   
768Wiśniewicz Władysław *15-07-1878 Gostyń   
769Wiśniewska Wiktoria z d. Zdybicka *1842  
770Wiśniewski Jan Nepomucen *1820  
771Włochal Balbina z d. Ganowicz *około 1818   
772Włochal Izydor   
773Włochal Katarzyna z d. Wojciak   
774Włochal Stanisław *1806   
775Wróblewska Jadwiga   
776Wróblewska Nepomucena z d. Ganowicz *20-08-1833 Konin   
777Wróblewski Franciszek   
778Wróblewski Stanisław *1830 Krągola   
779Wyrzukowicz Barbara   
780Wyrzukowicz Walenty   
781Zajchert Adam z d. Seichert *15-12-1907 Poznań +17-05-1984   
782Zajchert Franciszka z d. Antkowiak [0¬]     
783Zamłyńska Marianna z d. Gano *15-09-1713 Gostyń   
784Zamłyński Wojciech    
785Zdybicka Florentyna   
786Zdybicka Walentyna   
787Zdybicki Franciszek  +01-04-1851 Rożdżały  
788Zdybicki Józef   
789Zdybicki Konstanty Walenty *1848 +02-01-1870 Kalisz  
790Zielińska Magdalena  +przed 1825  
791Zieliński Bartłomiej  +przed 1825  
792Ziemniewicz Antoni *1784  
793Ziemniewicz Edward *21-09-1834 Jarocin  
794Ziemniewicz Franciszek *25-12-1845 Jarocin  
795Ziemniewicz Ignacy *1809 Września  
796Ziemniewicz Józefa z d. Malinowska *1849  
797Ziemniewicz Józefa z d. Miśkiewicz *1832  
798Ziemniewicz Kazimierz *20-05-1857 Jarocin  
799Ziemniewicz Konstanty *18-07-1842 Jarocin  
800Ziemniewicz Marianna z d. Szamborska *1824  
801Ziemniewicz Marianna z d. Bednarowicz *1785  
802Ziemniewicz Rozalia z d. Malińska *1814 Jarocin +09-03-1844 Jarocin  
803Ziemniewicz Teodozja *20-05-1840 Jarocin +03-01-1842 Jarocin  
804Ziemniewicz Teofil *02-04-1852 Jarocin  
805Ziemniewicz Wacław *13-02-1848 Jarocin  
806Ziemniewicz Władysław *30-07-1838 Jarocin  
Niniejsza witryna stanowi składnik: www.formanowicz.pl
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl