Ganowiczowie z Gostynia i Konina oraz rodziny spokrewnione

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Osoby zmarłe - Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]786

1 Morkowska Józefa z d. Świątek   
2 Morkowski Józef   
3Andrzejewska Beata z d. Ganowicz *1967 +15-01-2001 Konin   
4Andrzejewski Janusz *1960 +14-07-1991 Konin   
5Babińska Magdalena z d. Wieczorkiewicz *25-05-1862 Słupca   
6Babiński Wojciech *1867   
7Benis vel Henryk Klimaszewski Sándor *26-12-1910 +13-09-1944 Warszawa   
8Biederman Barbara *1802  
9Biederman Marcin *1794  
10Biedroska Małgorzata z d. Ganowicz *1821   
11Biedroski Marcin *1825   
12Błotny Jan Błotny   
13Bogacik Agnieszka z d. Michalanka  +przed 1803   
14Bogacik Julianna *1772 Gostyń   
15Bogacik Katarzyna z d. Ganowicz *16-11-1741 Gostyń +22-08-1821 Gostyń   
16Bogacik Kazimierz    
17Bogacik Klemens *1767 Gostyń +1831 Gostyń   
18Bogacik Łucja *1769 Gostyń   
19Bogacik Magdalena z d. Matyaszczyk *1777 +1823 Gostyń   
20Bogacik Salomea *1768 Gostyń   
21Borowiak Joanna z d. Ganowicz *15-05-1880 Gostyń   
22Borowiak Józef    
23Borowska Anna z d. Gano *około 1650   
24Borowski Albert (Wojciech)    
25Borowski Andrzej    
26Borowski Stanisław    
27Czabajska Agnieszka z d. Pawłowska *1808  
28Czabajska Julianna   
29Czabajska Magdalena Anna z d. Ganowicz *14-06-1837 Gostyń   
30Czabajski Franciszek Antoni *04-10-1802  
31Czabajski Marcin *1832 +1910 Gostyń   
32Czabajski Tomasz *1743 +1821 Gostyń  
33Czekańska Katarzyna z d. Gano (Ganowicz) *17-12-1718 Gostyń   
34Czekański Józef    
35Dabińska Marianna *1815 +1821  
36Dabińska Marianna z d. Dykiert *1786 +12-06-1830 Gostyń  
37Dabiński Antoni *1776  
38Dąbrowska Marianna z d. Narkowiak   
39Dąbrowska Zofia z d. Ganowicz *01-05-1877 Gostyń   
40Dąbrowski Józef *12-03-1858   
41Dąbrowski Tomasz   
42Dorsz Andrzej    
43Dorszowa Dorota z d. Gano  +31-07-1718 Kosowo   
44Egiert Michał *1853 Wilkowo  
45Egiert, 1 v. Ganowicz Emilia z d. Wałecka *1841   
46Fecka Franciszek  +po 1656  
47Fikucka Franciszka z d. Wieczorkiewicz   
48Fikucki Władysław   
49Formanowicz Barbara z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
50Formanowicz Bronisława z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin +06-08-1930 Gniezno   
51Formanowicz Jan *20-06-1848 Gostyń +23-08-1902 Siemowo   
52Formanowicz Katarzyna z d. Cichoszewicz *22-04-1816 Gostyń +14-12-1893 Siemowo   
53Formanowicz Maciej *25-02-1788 Gostyń +16-12-1832 Gostyń /Gostyń/   
54Formanowicz Paweł Jakub *06-07-1747 Gostyń +27-06-1809 Gostyń /Gostyń/   
55Formanowicz Wincenty Mateusz *18-01-1812 Gostyń +21-05-1893 Gostyń /Gostyń/   
56Formanowicz, 1 v. Krzykowska Justyna z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
57Freiberg N.  +przed 1917   
58Furmankiewicz Franciszek  +przed 1808  
59Gano (Ganczyk) Grzegorz *około 1645 +13-09-1713 Gostyń   
60Gano (Ganczyk) Jadwiga z d. Raszewska  +po 1719   
61Gano (Ganczyk) Józef *09-01-1681 +przed 1715   
62Gano (Ganczyk) Meaciej  +przed 1715   
63Gano Adam *24-12-1725 Gostyń   
64Gano Adam *12-12-1723 Gostyń +24-01-1726 Gostyń   
65Gano Adam Jan *27-06-1769 Kosowo +12-08-1829 Kosowo   
66Gano Agnieszka z d. Skóranczanka *1787   
67Gano Agnieszka *1769 +11-07-1853 Kosowo   
68Gano Agnieszka *07-01-1732 Kosowo   
69Gano Agnieszka z d. Gierusz *około 1700 Kosowo +23-09-1727 Kosowo   
70Gano Agnieszka    
71Gano Agnieszka  +po 1703   
72Gano Anna  +po 1630   
73Gano Apolonia z d. Chryzostomiak *1811   
74Gano Bartłomiej    
75Gano Daniel *około 1550 +1624 Kosowo   
76Gano Filip *27-05-1736 Kosowo +14-09-1789 Kosowo   
77Gano Filip Jakub *26-04-1801 Kosowo +22-10-1839 Kosowo   
78Gano Franciszka *1817 Kosowo +29-01-1822 Kosowo   
79Gano Franciszka Felicja *04-03-1720 Gostyń +09-12-1720 Gostyń   
80Gano Grzegorz *1571 +1670 Gostyń   
81Gano Ignacy *17-06-1640 Kosowo   
82Gano Jadwiga z d. Minkierówna    
83Gano Jan *19-06-1715 Gostyń +19-09-1719 Gostyń   
84Gano Jan *23-06-1613 Kosowo   
85Gano Jan Nepomucen *09-05-1798 Kosowo +po 1835   
86Gano Justyna *1799   
87Gano Justyna *około 1740 +21-09-1765 Kosowo   
88Gano Katarzyna *19-04-1796 Kosowo   
89Gano Katarzyna *29-04-1777 Kosowo   
90Gano Katarzyna z d. Kopa    
91Gano Katarzyna  +01-07-1721 Gostyń   
92Gano Katarzyna  +21-05-1706 Kosowo   
93Gano Katarzyna    
94Gano Katarzyna Elżbieta *16-11-1715 Gostyń +15-07-1717 Gostyń   
95Gano Kazimierz *02-1724 Gostyń   
96Gano Krystyna *13-03-1756 Gostyń   
97Gano Łukasz *06-10-1771 Kosowo   
98Gano Małgorzata *07-06-1767 Kosowo   
99Gano Małgorzata *około 1620 +przed 1655   
100Gano Małgorzata *04-06-1606 Kosowo   
101Gano Małgorzata z d. Kaczkołkówna    
102Gano Marianna z d. Klupczewska *1824   
103Gano Marianna z d. Grościniak *1807   
104Gano Marianna *12-09-1779 Kosowo   
105Gano Marianna    
106Gano Michał *29-09-1763 Kosowo   
107Gano Michał *około 1695 +24-09-1763 Kosowo   
108Gano N. *1775 +18-06-1776 Kosowo   
109Gano N.   +12-10-1716 Gostyń   
110Gano Paweł *około 1600   
111Gano Piotr *17-06-1640 Kosowo   
112Gano Regina *07-09-1726 Gostyń   
113Gano Regina *24-06-1651 Kosowo   
114Gano Regina    
115Gano Regina z d. Matyaszyk    
116Gano Rozalia *około 1705 +03-10-1775 Kosowo   
117Gano Sebastian *13-01-1774 Kosowo   
118Gano Sebastian *około 1600 +1657   
119Gano Teresa *23-09-1721 Gostyń   
120Gano Wincenty *07-04-1782 Kosowo   
121Gano Wojciech *13-04-1808 Kosowo   
122Gano Wojciech *18-04-1655 Kosowo   
123Gano Wojciech *21-03-1638 Kosowo   
124Gano Wojciech *przed 1620   
125Ganowicz Adam *06-04-1889 Ludwikowo +27-04-1960 Dobieżyn   
126Ganowicz Adam *25-12-1888 Jurkowo +25-12-1888 Jurkowo   
127Ganowicz Adam *1873   
128Ganowicz Adam *18-12-1855 Konin +21-10-1856 Konin   
129Ganowicz Adela z d. Bąkowska *1932 +30-06-1994 Konin   
130Ganowicz Agnieszka *20-01-1774 Gostyń   
131Ganowicz Agnieszka *około 1740 +19-01-1800 Gostyń   
132Ganowicz Aleksander *1889 +01-12-1912 Konin   
133Ganowicz Aleksander *08-02-1845 Konin +01-06-1851 Konin   
134Ganowicz Andrzej *04-10-1923 Pakość +1996   
135Ganowicz Andrzej *27-11-1745 Gostyń +przed 1816   
136Ganowicz Aniela z d. Polowczyk *1850   
137Ganowicz Anna z d. Prałat *23-06-1893 +20-01-1979 Krzywiń   
138Ganowicz Anna *21-07-1864 Gostyń   
139Ganowicz Anna *06-07-1851 Gostyń +17-09-1867   
140Ganowicz Anna *24-07-1811 Gostyń   
141Ganowicz Anna z d. Hoffmann  +15-03-1916 Poznań   
142Ganowicz Anna Małgorzata *12-07-1848 Gostyń +04-01-1849 Gostyń /Gostyń/   
143Ganowicz Antoni *01-06-1837 Gostyń +12-06-1864 Gostyń   
144Ganowicz Antoni Barnaba *10-06-1799 Słodków +po 1866   
145Ganowicz Antonina z d. Antczak *1912 +1998 Września   
146Ganowicz Antonina z d. Borucińska *1900 +22-05-1953 Konin   
147Ganowicz Antonina *1886 Ludwikowo +1886 Ludwikowo   
148Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
149Ganowicz Apolonia z d. Galińska *24-01-1817 Gostyń +24-05-1867 Gostyń   
150Ganowicz Apolonia z d. Kosowska    
151Ganowicz Aspazja z d. Krótkiewicz *1821 Słupca +07-05-1866 Konin   
152Ganowicz Augustyn Michał *28-09-1715 +15-06-1785 Górka Duchowna   
153Ganowicz Barbara *1913 Kędzierzyn   
154Ganowicz Barbara *07-12-1803 Gostyń   
155Ganowicz Błażej *26-11-1804 Gostyń   
156Ganowicz Błażej *03-02-1776 Gostyń +16-10-1834 Gostyń /Gostyń/   
157Ganowicz Bogumił *1943 Konin +11-08-2006 Konin   
158Ganowicz Bolesław *14-12-1904 Konin +1927 Konin   
159Ganowicz Bolesław *08-11-1877 Konin +27-08-1956 Konin   
160Ganowicz Bolesław Jan *15-01-1899 Konin +14-04-1900 Konin   
161Ganowicz Bronisław *1922 +14-05-1992 Konin   
162Ganowicz Bronisław Marian *17-11-1910 Babia (Rzgów) +09-12-1941 Mauthausen   
163Ganowicz Bronisława z d. Zabierka    
164Ganowicz Brygida z d. Włochal *1817 Piotrkowice +22-05-1902 Brodnica   
165Ganowicz Cecylia z d. Kaczmarkiewicz *13-11-1848 Gostyń +07-11-1884 Gostyń   
166Ganowicz Czesław *20-05-1906 Gostyń +1974 Gostyń   
167Ganowicz Czesław *19-07-1881 Gostyń +24-12-1938 Roszków /Jarocin/   
168Ganowicz Czesława *30-05-1903 Gostyń +1910 Gostyń   
169Ganowicz Edmund *01-10-1909 Ludwikowo +31-08-1974 Śrem   
170Ganowicz Edward *01-1878 Konin +07-04-1912 Warszawa   
171Ganowicz Edward Mikołaj *10-09-1860 Brześć Kujawski   
172Ganowicz Emilia z d. Balcer *1834 Międzychód +04-04-1888 Poznań   
173Ganowicz Ewa z d. Sabacińska *1842 Lisiec Wielki   
174Ganowicz Feliks *1906 Gostyń   
175Ganowicz Feliks *20-11-1882 Gostyń +05-05-1953 Gniezno   
176Ganowicz Franciszek *27-11-1898 Świniec +08-01-1899 Świniec   
177Ganowicz Franciszek *12-10-1879 Gostyń +12-10-1879 Gostyń   
178Ganowicz Franciszek *24-01-1875 Gostyń +1942 Gostyń   
179Ganowicz Franciszek *02-03-1843 Gostyń +przed 1895 Berlin   
180Ganowicz Franciszek *03-10-1836 Konin +03-11-1837 Konin   
181Ganowicz Franciszek *11-1835 +06-09-1836 Poznań   
182Ganowicz Franciszek *26-03-1808 Gostyń +09-11-1894 Gostyń   
183Ganowicz Franciszek *27-03-1806 Pleszew +1882 Tyniec (Kalisz)   
184Ganowicz Franciszek Ksawery Andrzej *26-11-1849 Gostyń +31-05-1916 Lozanna /Poznań/   
185Ganowicz Franciszka *05-1880 Konin   
186Ganowicz Franciszka z d. Smurawska *1875   
187Ganowicz Franciszka *15-03-1872 Gostyń +24-06-1873 Gostyń   
188Ganowicz Franciszka *19-02-1851 Gostyń +23-02-1854 Gostyń   
189Ganowicz Franciszka z d. Konieczna *1837   
190Ganowicz Franciszka *29-09-1833 Kalisz +26-04-1835 Kalisz   
191Ganowicz Franciszka z d. Kaczmarkiewicz *02-10-1816 Gostyń +05-01-1895 Gostyń   
192Ganowicz Franciszka *02-04-1761 Gostyń   
193Ganowicz Grzegorz *1957 +11-08-1993 Konin   
194Ganowicz Halina z d. Sokolowska *1904 +1976   
195Ganowicz Halina z d. Gorgolińska *05-04-1901 Konin +1970   
196Ganowicz Helena *31-01-1920 Herne (Niemcy)   
197Ganowicz Helena *12-05-1903 Konin +23-09-1904 Konin   
198Ganowicz Helena *23-01-1890 Konin   
199Ganowicz Helena *01-03-1753 Gostyń +1754 Gostyń   
200Ganowicz Henryk *08-1951 Konin +20-05-1994 Konin   
201Ganowicz Henryk *01-02-1914 Konin +05-03-1972 Konin   
202Ganowicz Henryk *31-05-1910 Kramsk +24-02-1991   
203Ganowicz Ignacy *29-07-1892 Ludwikowo   
204Ganowicz Ignacy *22-07-1852 Konin +28-02-1882 Konin   
205Ganowicz Ignacy *27-07-1749 Gostyń +21-12-1816 Gostyń   
206Ganowicz Ignacy z d. Gano *27-07-1722 Gostyń   
207Ganowicz Ignacy Jan *25-12-1835 Poznań +27-12-1903 Poznań   
208Ganowicz Ignacy Włodzimierz *23-09-1902 Konin   
209Ganowicz Irena *12-03-1906 Konin   
210Ganowicz Izabela *1916 +2006 Śrem   
211Ganowicz Jadwiga *1930 +15-08-1997 Konin   
212Ganowicz Jadwiga    
213Ganowicz Jadwiga * Konin + Konin   
214Ganowicz Jakub *13-07-1849 Borówko   
215Ganowicz Jakub z d. Gano  +1737   
216Ganowicz Jan *26-11-1911 Konin   
217Ganowicz Jan *17-04-1896 Świniec   
218Ganowicz Jan *24-01-1892 Konin +15-12-1944 Neuenkirchen   
219Ganowicz Jan *06-04-1889 Ludwikowo +04-07-1889 Ludwikowo   
220Ganowicz Jan *28-06-1835 Gostyń   
221Ganowicz Jan *12-06-1822 Pleszew   
222Ganowicz Jan *26-10-1756 Gostyń +1757   
223Ganowicz Jan (I) *16-06-1852 Borówko +22-08-1852 Borówko   
224Ganowicz Jan (II) *02-12-1853 Borówko   
225Ganowicz Jan Adam *11-06-1849 Nowieczek +12-01-1850 Nowieczek   
226Ganowicz Jan Czesław *14-07-1900 Konin +29-09-1903 Konin   
227Ganowicz Jan Kazimierz *27-12-1911 Konin +02-04-1940 Katyń /Katyń/   
228Ganowicz Jan Nepomucen *12-05-1811 Pleszew   
229Ganowicz Jan Wiktor *10-11-1828 Gostyń +16-08-1849 Gostyń /Gostyń/   
230Ganowicz Janina z d. Sienkiewicz *1946 +01-07-2000   
231Ganowicz Joanna z d. Matysiewicz *1877 +1956 Gostyń   
232Ganowicz Józef *17-02-1894 Konin +25-02-1895 Konin   
233Ganowicz Józef *06-03-1837 Konin +23-09-1876 Konin   
234Ganowicz Józef *23-02-1830 Konin   
235Ganowicz Józef *25-03-1827 Konin +22-07-1892 Konin   
236Ganowicz Józef *21-01-1827 Konin   
237Ganowicz Józefa *1878 Konin   
238Ganowicz Józefa *01-03-1844 Borówko   
239Ganowicz Józefa *11-05-1832 Kalisz +13-05-1832 Kalisz   
240Ganowicz Józefa z d. Henel *1826 Wójcice +16-03-1867 Kalisz   
241Ganowicz Józefa z d. Jaworska *1809 Patrzychów +07-06-1871 Konin   
242Ganowicz Julia z d. Jakubowska *1838 Piątek +14-03-1869 Konin   
243Ganowicz Julianna z d. Kapicka    
244Ganowicz Karol *29-10-1840 Gostyń +28-06-1903 Poznań /Gostyń/   
245Ganowicz Karol Ignacy *31-07-1810 Gostyń +20-06-1867 Gostyń   
246Ganowicz Karolina Ludwika z d. Raszewska *04-11-1760 Gostyń +przed 1825   
247Ganowicz Katarzyna z d. Bładocha *1856   
248Ganowicz Katarzyna *12-11-1848 Gostyń +04-09-1850 Kunowo   
249Ganowicz Katarzyna *23-04-1815 Kościan   
250Ganowicz Katarzyna *1718 +20-07-1794 Gostyń   
251Ganowicz Katarzyna z d. Penczyńska    
252Ganowicz Katarzyna  +przed 1855  
253Ganowicz Kazimiera *04-03-1885 Konin   
254Ganowicz Kazimierz *28-02-1928 Dobieżyn   
255Ganowicz Kazimierz *18-02-1878 Gostyń +20-05-1915   
256Ganowicz Klementyna z d. Urbańska *1879   
257Ganowicz Konrad *02-02-1905 Gostyń +24-12-1975 Września   
258Ganowicz Konstancja *16-02-1872 Gostyń +04-07-1872 Gostyń   
259Ganowicz Konstancja z d. Miecznik *około 1800 Pleszew +08-04-1843 Konin   
260Ganowicz Konstancja Franciszka *18-02-1847 Gostyń +18-03-1847 Gostyń   
261Ganowicz Konstanty *27-08-1839 Konin +16-02-1909 Konin   
262Ganowicz Krystyna Szczęsna z d. Marcinkowska *28-08-1925 Tuchola +14-08-1980 Lębork   
263Ganowicz Leonard *28-10-1884 Gostyń +06-07-1913 Kavala (Grecja)   
264Ganowicz Leonard z d. Gano *05-11-1784 Kosowo +10-01-1848 Borówko   
265Ganowicz Lucjan *21-10-1909 Konin   
266Ganowicz Ludwik *26-08-1874 Konin +12-12-1953 Konin   
267Ganowicz Ludwik *24-08-1859 Borówko +07-02-1863 Borówko   
268Ganowicz Maciej *22-02-1841 Gostyń +10-05-1917 Poznań   
269Ganowicz Magdalena z d. Buszkowska *1849   
270Ganowicz Małgorzata z d. Fishe *21-01-1872 Gdańsk +20-02-1920 Oliwa   
271Ganowicz Małgorzata *07-06-1759 Gostyń +1761   
272Ganowicz Małgorzata Antonina *02-06-1839 Gostyń   
273Ganowicz Marcin *29-10-1889 Jurkowo +21-01-1958 Krzywiń   
274Ganowicz Marcin *01-11-1838 Gostyń   
275Ganowicz Maria *03-12-1907 Gostyń   
276Ganowicz Maria Apolonia *10-11-1913 Ludwikowo   
277Ganowicz Maria Janina Czesława z d. Wentzel *29-11-1885 Wysławice k/Środy Wlkp. +05-01-1939 Roszków /Jarocin/   
278Ganowicz Marian *15-01-1924 Dobieżyn +18-06-2006   
279Ganowicz Marianna z d. Morkowska *1905 Konin   
280Ganowicz Marianna *21-11-1901 Konin +25-08-1903 Konin   
281Ganowicz Marianna *04-02-1897 Konin +04-09-1897 Konin   
282Ganowicz Marianna z d. Kunert *1884   
283Ganowicz Marianna *28-06-1883 Ludwikowo   
284Ganowicz Marianna z d. Taborska *1867 Konin   
285Ganowicz Marianna z d. Jasińska *1866   
286Ganowicz Marianna z d. Lisiecka *17-01-1864 +05-01-1946 Poznań   
287Ganowicz Marianna *08-08-1856 Gostyń   
288Ganowicz Marianna *06-07-1853 Szczypiorno +15-06-1854 Ogrody   
289Ganowicz Marianna *01-02-1847 Gostyń +13-02-1847 Gostyń /Gostyń/   
290Ganowicz Marianna *04-12-1843 Gostyń +16-01-1844 Gostyń   
291Ganowicz Marianna *25-03-1843 Gostyń +25-08-1865 Gostyń   
292Ganowicz Marianna *19-08-1841 Gostyń +13-09-1849 Nowieczek   
293Ganowicz Marianna z d. Tańska *30-07-1833 Gostyń +23-03-1918 Reinickendorf   
294Ganowicz Marianna *07-09-1826 Gostyń +09-12-1851 Gostyń /Gostyń/   
295Ganowicz Marianna *30-12-1806 Gostyń   
296Ganowicz Marianna z d. Standy *1776 +08-07-1834 Gostyń /Gostyń/   
297Ganowicz Marianna  +06-09-1870 Poznań   
298Ganowicz Marianna (I) *29-01-1837 Borówko +15-12-1837 Borówko   
299Ganowicz Marianna (II) *02-12-1838 Borówko +23-01-1841 Borówko   
300Ganowicz Marianna Anastazja *14-02-1806 Gostyń   
301Ganowicz Marta z d. Wawrzyniak *06-02-1914 Brzeźno   
302Ganowicz Mateusz *21-09-1828 Konin   
303Ganowicz Melchior *01-01-1828 Czempiń +po 1876   
304Ganowicz Michalina *19-09-1822 Konin   
305Ganowicz Michał *1880 +04-08-1902 Konin   
306Ganowicz Michał *20-09-1836 Kalisz +26-03-1838 Kalisz   
307Ganowicz Michał *1830 Konin +21-11-1831 Konin   
308Ganowicz Michał Janusz *26-02-1926 Pakość +14-07-2007 Leszno   
309Ganowicz N. *28-08-1881 Drzewce +28-08-1881 Drzewce   
310Ganowicz N.   
311Ganowicz Nepomucen *21-04-1830 Konin +02-05-1830 Konin   
312Ganowicz Nepomucena *30-04-1834 Konin   
313Ganowicz Nepomucena z d. Gorzkiewicz  +18-07-1854 Kalisz   
314Ganowicz Paweł *25-01-1743 Gostyń +1744 Gostyń   
315Ganowicz Pelagia *1910 +1990 Gostyń   
316Ganowicz Rafał Andrzej *14-11-1898 Konin +04-07-1920 Dworzyszcze   
317Ganowicz Regina Janina *19-09-1897 Konin   
318Ganowicz Roman *1956 +24-05-1980 Konin   
319Ganowicz Roman *31-01-1868 Poznań +20-05-1952 Poznań   
320Ganowicz Roman Aleksander *01-03-1903 Konin   
321Ganowicz Romuald *07-02-1898 Konin +24-10-1993 Konin   
322Ganowicz Rozalia z d. Staszewska *1847 +06-05-1886 Konin   
323Ganowicz Rozalia z d. Lurczyńska *1826 Poznań +20-07-1853 Golina   
324Ganowicz Rozalia *25-08-1815 Gostyń   
325Ganowicz Rozalia *1792   
326Ganowicz Ryszard *01-06-1931 Wilno +22-05-1998 Poznań   
327Ganowicz Sabina *31-08-1751 Gostyń +1758 Gostyń   
328Ganowicz Salomea z d. Kaczmarkiewicz *06-11-1814 Gostyń +28-02-1844 Gostyń   
329Ganowicz Salomea Karolina *03-11-1783 Gostyń   
330Ganowicz Stanisław *1925 +16-04-1973 Konin   
331Ganowicz Stanisław *19-04-1911 Lusowo   
332Ganowicz Stanisław *30-04-1909 Poznań   
333Ganowicz Stanisław *23-03-1883 Konin +19-12-1894 Konin   
334Ganowicz Stanisław *21-09-1880 Ludwikowo   
335Ganowicz Stanisław *28-09-1876 Słonin   
336Ganowicz Stanisław *21-05-1873 Konin +24-04-1955 Konin   
337Ganowicz Stanisław *07-05-1872 Gostyń   
338Ganowicz Stanisław *13-11-1868 Konin   
339Ganowicz Stanisław *08-04-1828 Konin +05-03-1899 Konin   
340Ganowicz Stanisław *13-11-1754 Gostyń +1756 Gostyń   
341Ganowicz Stanisława z d. Turkiewicz *04-05-1917 Konin +29-01-2014 Konin   
342Ganowicz Stanisława *1910 Ludwikowo +11-08-1981 Poznań   
343Ganowicz Stanisława *30-09-1909 Lusowo   
344Ganowicz Stanisława *25-11-1907 Konin +08-06-1911 Konin   
345Ganowicz Stanisława *27-12-1889 Konin   
346Ganowicz Stefan Kazimierz [0¬]     
347Ganowicz Sylwester *25-12-1802 Gostyń +07-10-1867 Gostyń   
348Ganowicz Szczepan *1808 +17-02-1825 Pleszew   
349Ganowicz Szymon Simplicjusz *26-10-1756 Gostyń +1757 Gostyń   
350Ganowicz Tadeusz *06-08-1908 Konin   
351Ganowicz Tekla z d. Milewska *17-09-1844 Pogorzela +26-04-1927 Poznań   
352Ganowicz Tekla *1823 +05-12-1824 Konin   
353Ganowicz Telesfor *02-01-1875 Konin   
354Ganowicz Teodor *09-12-1909 Konin   
355Ganowicz Teodora z d. Piasecka *1875 +25-12-1933 Konin   
356Ganowicz Teresa z d. Biederman *24-02-1833 Czerwonawieś +22-03-1876   
357Ganowicz Tomasz *19-02-1881 Słonin   
358Ganowicz Tomasz *14-12-1846 Borówko +04-01-1858 Borówko   
359Ganowicz Tomasz *16-12-1717 Gostyń +05-07-1786 Gostyń   
360Ganowicz Tomasz (Michał) *18-09-1886 Jurkowo +10-12-1887 Jurkowo   
361Ganowicz Tomisława Józefa *07-03-1910 Gostyń +2003 Śrem   
362Ganowicz Urszula Kordula *05-10-1845 Gostyń +29-03-1846 Gostyń /Gostyń/   
363Ganowicz Walenty *08-02-1847 Gostyń +07-04-1853 Gostyń   
364Ganowicz Walentyna *17-01-1893 Świniec   
365Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno   
366Ganowicz Wawrzyniec *06-08-1778 Gostyń +09-1852 Kalisz   
367Ganowicz Wiktor *13-10-1849 Konin +06-10-1892 Konin   
368Ganowicz Wiktoria *17-12-1844 Gostyń +09-06-1865 Gostyń   
369Ganowicz Wiktoria *1819 +05-10-1824 Pleszew   
370Ganowicz Wiktoria z d. Ostrowska *1803 +08-07-1836 Gostyń   
371Ganowicz Wincenty *27-03-1845 Gostyń   
372Ganowicz Wincenty *20-06-1844 Konin   
373Ganowicz Wincenty *02-04-1839 Gostyń +19-11-1859 Gostyń   
374Ganowicz Wincenty *23-03-1813 Przespolew Pański   
375Ganowicz Wincenty   
376Ganowicz Wincenty Konstanty, Franciszek *01-04-1825 Gostyń +14-11-1828 Gostyń   
377Ganowicz Władysław *16-04-1887 Konin +09-01-1889 Konin   
378Ganowicz Władysław *1874 Konin   
379Ganowicz Władysław *1862 +05-09-1866 Konin   
380Ganowicz Władysława *1882 Konin +02-04-1963 Konin   
381Ganowicz Władysława z d. Fikucka *1878 +12-1914   
382Ganowicz Władysława *19-11-1872 Konin   
383Ganowicz Władysława    
384Ganowicz Władysława    
385Ganowicz Włodzimierz * Konin + Konin   
386Ganowicz Wojciech *27-03-1879 Ludwikowo   
387Ganowicz Wojciech *15-04-1835 Konin +30-04-1835 Konin   
388Ganowicz Wojciech *1810 +06-03-1874 Słonin   
389Ganowicz Wojciech *01-05-1797 Piorunowo +08-08-1881 Konin   
390Ganowicz Zbigniew Marian *17-03-1912 Poznań +19-09-1939 Młociny /Warszawa/   
391Ganowicz Zdzisław * Konin + Konin   
392Ganowicz Zofia *20-04-1911 Gostyń +1989 Gostyń   
393Ganowicz Zofia *02-06-1906 Konin +23-01-1907 Konin   
394Ganowicz Zofia z d. Kaźmierska *1886 +28-06-1966 Konin   
395Ganowicz Zofia *25-05-1852 Gostyń +03-10-1853 Gostyń   
396Ganowicz Zofia z d. Dabińska *15-05-1812 Gostyń +24-12-1872 Gostyń /Gostyń/   
397Ganowicz Zofia *12-05-1811 Pleszew +1884 Kalisz   
398Ganowicz Zofia z d. Wilkowska  +przed 1737   
399Ganowicz Zygmunt *1912 Ludwikowo +07-03-1990 Puszczykowo   
400Ganowicz Zygmunt *12-02-1900 Konin   
401Ganowicz, 1 v. Furmankiewiczowa Agnieszka z d. Mocek *około 1785 +31-12-1855 Borówko   
402Ganowicz, 1 v. Hollandyszkiewicz Józefa Katarzyna z d. Zielińska *1796 Konin +13-01-1841 Konin   
403Ganowicz, 1 v. Józefowicz Marianna z d. Kowalska *1799 +18-09-1884 Konin   
404Ganowicz, 1 v. Konieczna Marianna z d. Święcioch *02-11-1886 Będlewo   
405Ganowicz, 1 v. Kosińska Marianna z d. Wyrzukowicz *1823   
406Ganowicz, 1 v. Kostrzewska Teresa z d. Florecka *około 1780 +02-1854 Kalisz (Tyniec)   
407Ganowicz, 1 v. Laskowska Tekla z d. Siedzińska *około 1850 Borek +19-04-1925 Poznań /Dębiec/   
408Ganowicz, 1 v. Zdybicka Józefa z d. Kierblewska *1812 +05-02-1867 Kalisz (Zagorzynek)   
409Garsztecka Kunegunda   
410Garsztecki Jakub   
411Geras Gościmierz Tadeusz *15-03-1932 +10-02-2016 Gdańsk   
412Geras Grzegorz  + Zebrzydowice  
413Geras Janina z d. Ganowicz *24-12-1896 Konin +14-01-1974 Konin   
414Geras Julia z d. Stępkowska   
415Geras Tadeusz Leonard *06-11-1895 Kalwaria Zebrzydowska +19-03-1971 Konin   
416Gierusz Józef *1801   
417Gierusz Konstancja z d. Gano *1811 Kosowo   
418Gogol Agnieszka z d. Gano *przed 1600   
419Gogol Jadwiga *02-10-1618 Kosowo   
420Gogol Walenty *przed 1600   
421Gogol Zofia *23-04-1625 Kosowo   
422Golińska Agnieszka   
423Goliński Mateusz   
424Grondman Aleksander *1832   
425Grondman Anna z d. Ganowicz *02-06-1832 Konin   
426Grondman Teodor Aleksander *1862 Warszawa   
427Gulińska Kunegunda   
428Guliński Antoni   
429Henel Józef   
430Henel Marianna   
431Hollandyszkiewicz Paweł  +29-02-1824  
432Hugo Leopold Otto Augustyn *15-03-1864 Berlin   
433Jahns Edward *15-09-1916 Poznań +23-07-1917 Poznań   
434Jahns Franciszka z d. Seichert  *25-03-1897 Poznań   
435Jahns Paul *19-04-1897 Poznań   
436Jakubowska Wiktoria   
437Jakubowski Jan   
438Jasińska Paulina   
439Jasiński Ludwik   
440Jaworska Jadwiga z d. Kołodziejczak   
441Jaworski Ignacy   
442Jerzycka Jadwiga   
443Jerzycka Józefa *07-03-1823 Sieroszewice   
444Jerzycka Urszula z d. Ganowicz *1796   
445Jerzycki Franciszek *1788 Sieroszewice   
446Jerzycki Grzegorz   
447Jerzycki Tomasz *09-12-1824 Sieroszewice   
448Jerzycki Wojciech    
449Jońska Anna z d. Kowalska   
450Joński Stanisław   
451Jurek Andrzej *1842  
452Jurek Anna z d. Ziemniewicz *26-07-1854 Jarocin  
453Kaczmarkiewicz Franciszek   
454Kaczmarkiewicz Ignacy   
455Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska *1812  
456Kaczmarkiewicz Katarzyna   
457Kaczmarkiewicz Katarzyna   
458Kaczmarkiewicz Tomasz *1771  
459Kalinowska Ludwika *14-04-1839 Kalisz   
460Kalinowska Nepomucena z d. Ganowicz *14-05-1815 Pleszew   
461Kalinowski Adam    
462Kalinowski Aleksander *14-07-1837 Kalisz   
463Kalinowski Józef *17-03-1836 Kalisz   
464Kalinowski Teofil *05-11-1840 Kalisz   
465Kamińska Ewa z d. Ganowicz *01-01-1825 Konin   
466Kamińska Marianna *12-1846 Kowalewo +1847 Kowalewo   
467Kamińska Marianna z d. Zdybicka *1845  
468Kamiński Julian *1831  
469Kamiński Mikołaj *1815   
470Kantor (Cantor) Jan  +po 1666   
471Kantor (Cantor) Zofia z d. Gano  +po 1666   
472Kapicka Marianna z d. Kłobuszewska   
473Kapicki Zygmunt   
474Kaźmierska Franciszka z d. Dębowska   
475Kaźmierski Wiktor   
476Kierblewska Brygida   
477Kierblewski Kazimierz   
478Kilianowa Anna z d. Fecka   
479Klimaszewska Krystyna z d. Ganowicz *07-07-1913 Poznań +07-06-1999 Nowy Sącz   
480Klupsch Franciszek *1831   
481Klupsch Katarzyna *30-08-1870 Środa Wlkp.   
482Klupsch Katarzyna z d. Ganowicz *15-05-1836 Gostyń   
483Klupsch Maria *1861   
484Knychała Józef *24-02-1925 +17-07-1987   
485Kobierska Marcjanna z d. Ganowicz *około 1830 +04-05-1856 Kosmów   
486Kobierska Marianna   
487Kobierska Nepomucena *1853 Dębe   
488Kobierski Tadeusz   
489Kobierski Tomasz *1824   
490Konieczna Antonina *1907 +1907  
491Konieczna Kazimiera *1906  
492Konieczna Maria *1908  
493Konieczny Franciszek *25-03-1875 Dakowy Mokre +30-06-1907 Lusowo  
494Kopa Anastazja    
495Kopa Wojciech    
496Kowalska Katarzyna z d. Poznańska /Uznańska/ *25-04-1849 Wola Pszczółecka   
497Kowalski Jan    
498Krótkiewicz Antonina z d. Raszewska *1800  
499Krótkiewicz Katarzyna z d. Niedzielska  +przed 1811  
500Krótkiewicz Marianna z d. Szukalska  +przed 1828  
501Krótkiewicz Mateusz *1783  
502Kuper alias Kilian Wilhelm   
503Kuznowicz Antoni *1833 +18-01-1866 Irkuck / Rosja   
504Kuznowicz Franciszek Mateusz *1800  
505Kuznowicz Julianna z d. Dorszewska   
506Kuznowicz Rozalia z d. Kowalska *1805  
507Kuznowicz Tomasz   
508Laskowska Władysława Stanisława *17-09-1865 Żerków  
509Laskowski Czesław *19-09-1867 Żerków +26-08-1868 Żerków  
510Laskowski Stanisław *1842 Żerków +11-04-1870 Żerków  
511Lompa Antoni *13-07-1902 Śrem +około 1975   
512Lompa Antoni z d. Lumpa *27-07-1830 Biała k/Prudnika +12-02-1899 Śrem /Śrem/   
513Lompa Bronisław *09-10-1900 Śrem +05-09-1965 Katowice   
514Lompa Cecylia Maria *22-08-1905 Śrem   
515Lompa Helena z d. Rzepniewska *30-06-1910 +25-01-1997 Poznań   
516Lompa Joanna *29-01-1863 Żerków   
517Lompa Joanna Cecylia *24-09-1893 Śrem +15-12-1980 Bytom   
518Lompa Józef *06-03-1904 Śrem +około 1992   
519Lompa Maria Waleria *26-10-1898 Śrem +16-05-1904 Śrem   
520Lompa Marianna *17-07-1795 Biała k/Prudnika   
521Lompa Waleria z d. Ziemniewicz *20-11-1836 Jarocin   
522Lompa Witold Marian *07-09-1896 Śrem +05-05-1975 Poznań   
523Lompa Władysław *28-05-1861 Żerków +29-08-1940 Śrem   
524Lompa Władysława z d. Ganowicz *18-06-1870 Gostyń   
525Lompa Zofia *04-05-1895 Śrem +09-02-1982 Śrem   
526Lumpa Andrzej *15-12-1758 Biała k/Prudnika   
527Lumpa Andrzej *20-11-1726 Biała k/Prudnika +12-12-1774 Biała k/Prudnika   
528Lumpa Anna Julianna *17-07-1764 Biała k/Prudnika   
529Lumpa Ewa *22-11-1753 Biała k/Prudnika   
530Lumpa Filip *19-07-1784 Biała k/Prudnika   
531Lumpa Franciszek Ksawery *02-12-1765 Biała k/Prudnika   
532Lumpa Grzegorz *10-03-1723 Biała k/Prudnika   
533Lumpa Hanna *19-07-1784 Biała k/Prudnika   
534Lumpa Jadwiga *16-10-1719 Biała k/Prudnika   
535Lumpa Jan *1660 +17-05-1742 Biała k/Prudnika   
536Lumpa Jan Nepomucen *14-05-1782 Biała k/Prudnika   
537Lumpa Jerzy *20-03-1756 Biała k/Prudnika +około 1796   
538Lumpa Joanna z d. Kaul *około 1798   
539Lumpa Karol z d. Lompa *01-11-1790 Biała k/Prudnika   
540Lumpa Katarzyna *11-11-1716 Biała k/Prudnika +14-01-1717 Biała k/Prudnika   
541Lumpa Katarzyna z d. Sclombin    
542Lumpa Katarzyna Barbara *18-11-1769 Biała k/Prudnika   
543Lumpa Magdalena *19-07-1761 Biała k/Prudnika +10-01-1764 Biała k/Prudnika   
544Lumpa Marianna    
545Lumpa Marianna    
546Lumpa Marianna z d. Hensikin    
547Lumpa Michał *około 1685 +06-04-1763 Biała k/Prudnika   
548Lumpa N.   +przed 1698   
549Lumpa Rozalia Marianna *27-12-1779 Biała k/Prudnika   
550Lumpa Walenty *14-02-1793 Biała k/Prudnika   
551Lumpa Zuzanna *22-02-1787 Biała k/Prudnika   
552Lumpa Zuzanna z d. Müller    
553Lurczyńska Katarzyna z d. Wałyńska  +przed 1853  
554Lurczyński Mikołaj  +przed 1853  
555Łopińska Aleksandra *10-11-1899 Grodzisk   
556Łopińska Franciszka z d. Walanka *1821  
557Łopińska Jadwiga z d. Ganowicz *26-09-1874 Gostyń +po 1937   
558Łopiński Florian *01-01-1903 Grodzisk   
559Łopiński Józef *1818 +12-03-1881 Poznań  
560Łopiński Stanisław *24-04-1899 Grodzisk   
561Łopiński Zygmunt *20-09-1863 Poznań +03-10-1937 Poznań   
562Maciaszek Elżbieta  +29-08-1956 Konin   
563Maciaszek Kazimierz  +1974 Konin   
564Maciaszek Zdzisława z d. Ganowicz *1931 +17-01-2006 Konin   
565Maliński Roch   
566Marcinkowska Wanda   
567Marcinkowski Stanisław   
568Marczyńska Wiktoria z d. Grochocińska   
569Marczyński Jan   
570Matysiewicz Jan   
571Matysiewicz Marianna z d. Nader   
572Miecznik Rozalia z d. Słomińska *około 1760 +25-11-1841 Konin  
573Miecznik Tomasz *1809  
574Miecznik Wojciech  +przed 1831  
575Müller Jerzy   
576Noskowiak Franciszek *1879   
577Noskowiak Marianna z d. Ganowicz *16-10-1883 Świniec   
578Nowaczyk Franciszek *1876   
579Nowaczyk Franciszka z d. Ganowicz *29-11-1878 Darnowo   
580Nowaczyk Stanisław *13-11-1912 Swiniec   
581Nowak Błażej  +przed 1666   
582Nowańska Anna *06-07-1912 +09-08-2000 Zielona Góra   
583Nowańska Cecylia *31-10-1899 Gostyń +02-03-1900 Gostyń   
584Nowańska Elżbieta z d. Nawrocka *1838  
585Nowańska Jadwiga z d. Ganowicz *06-10-1873 Gostyń   
586Nowańska Marianna *01-07-1898 Gostyń   
587Nowańska Teresa *11-09-1905 Gostyń   
588Nowańska Władysława *02-06-1901 Gostyń   
589Nowańska Władysława z d. Kazimierczak *23-03-1900 Zbierkowo   
590Nowański Czesław *17-07-1896 Gostyń +09-08-1924 Gdańsk   
591Nowański Florian *27-04-1911 Gostyń   
592Nowański Jan *09-07-1897 Gostyń   
593Nowański Jan *22-02-1869 Gostyń +23-07-1940 Jarocin   
594Nowański Marian *11-08-1903 Gostyń   
595Nowański Mieczysław *16-12-1907 Gostyń +23-02-1985 Zielona Góra   
596Nowański Piotr *1825  
597Odziemska Agnieszka z d. Szadkiewicz   
598Odziemska Anna z d. Ganowicz *29-07-1835 Konin +przed 1871   
599Odziemska Elżbieta *15-11-1825 Konin   
600Odziemska Franciszka *21-11-1816 Konin   
601Odziemska Helena *09-08-1831 Konin   
602Odziemska Julianna z d. Ganowicz *1795 Czyżew +przed 1855   
603Odziemska Stanisława z d. Marczyńska *1856   
604Odziemski Adam *23-12-1823 Konin   
605Odziemski Franciszek *10-09-1828 Konin   
606Odziemski Ignacy *30-07-1834 Konin   
607Odziemski Mikołaj   
608Odziemski Sebastian *1784   
609Opielińska Antonina z d. Ganowicz *17-02-1892 Konin   
610Opielińska Kamila Elżbieta z d. Kuczynska   
611Opielińska Maria Elżbieta *1902 Zduńska Wola  
612Opieliński Jan Tadeusz *02-10-1882 Warszawa +04-11-1918 Lublin   
613Opieliński Kazimierz Maksymilian *1901 Zduńska Wola +1902 Zduńska Wola  
614Opieliński Tadeusz   
615Ostaszewska Antonina z d. Ganowicz *08-06-1851 Ogrody   
616Ostaszewski Julian *1848   
617Ostrowski Jan    
618Ozdowska Czesława Anna z d. Wentzel *05-07-1887 Chocicza +25-03-1958  
619Ozdowski Seweryn Lucjan *07-01-1882 +09-12-1948  
620Pachura Dorota z d. Gano    
621Pachura Marcin    
622Poznańska Brygida z d. Garsztecka *1774 +1838  
623Poznańska Eleonora z d. Jońska    
624Poznańska Julianna   
625Poznańska Wiktoria z d. Ganowicz *około 1820 Pleszew   
626Poznański Chryzostom   
627Poznański Sebastian *1769 +przed 1838  
628Poznański Tomasz *1812   
629Poznański vel Uznański Józef    
630Poznański vel Uznański Wojciech *09-04-1859 Widawa   
631Prałat Antoni   
632Prałat Marianna z d. Handke   
633Raczkowska Anna *1862 Kramsk   
634Raczkowska Bronisława *02-12-1867 Kramsk   
635Raczkowska Marianna z d. Ganowicz *1830   
636Raczkowska Rozalia *1856 +15-02-1862 Kramsk   
637Raczkowski Maksymilian *1829   
638Raczkowski Władysław *1866 +1866 Konin   
639Radlak Wojciech   
640Radlak, 1 v. Gano Agnieszka z d. Fecka  +po 1675   
641Raszewska Anna z d. Więckiewicz *1776 +26-08-1830 Gostyń  
642Raszewska Dorota *07-02-1769 Gostyń  
643Raszewska Franciszka   
644Raszewska Jadwiga z d. Śpiewakowicz   
645Raszewska Krystyna Gertruda *16-03-1765  
646Raszewski Franciszek *około 1710  
647Raszewski Jan Nepomucen *14-05-1767 Gostyń  
648Raszewski Józef Gabriel *16-03-1763 Gostyń +11-11-1830 Gostyń  
649Raszewski Ludwik Ignacy *31-07-1740 Gostyń  
650Raszewski Wojciech *19-04-1771 Gostyń  
651Rosińska Antonina z d. Tomaszewska   
652Rosiński Ignacy   
653Roszak Ignacy *1842   
654Roszak Jan *1898   
655Roszak Józefa z d. Jurga   
656Roszak Paweł   
657Roszak, 1 v. Rowińska Katarzyna z d. Ganowicz *22-11-1856 Borówko   
658Rowiński Ignacy *1859 Drzeczkowo +18-01-1893 Świniec   
659Rutkowski N.    
660Rutkwska Stefania z d. Ganowicz *02-09-1913 Gostyń   
661Sabacińska Prakseda z d. Golińska *1805 +przed 1868  
662Sabacińska Regina   
663Sabaciński Józef *1810 +przed 1868  
664Sabaciński Wiincenty   
665Seichert Aleksander  +12-03-2005   
666Seichert Bronisława *14-04-1902 Poznań +28-08-1987   
667Seichert Edmund *22-06-1911 Poznań +03-12-1984   
668Seichert N. [0¬]     
669Seichert Antonia *28-03-1899 Poznań (Wilda) +03-08-1899 Poznań   
670Seichert Emilia z d. Hoffmann   
671Seichert Jadwiga *09-07-1900 Poznań +09-05-1901 Poznań   
672Seichert Karol Henryk   
673Seichert Pelagia *18-11-1904 Poznań +23-08-1905 Poznań   
674Seichert Regina z d. Ganowicz *25-09-1870 Poznań +23-11-1943 Poznań   
675Seichert Rudolf Hugo *17-12-1870  
676Seichert Teodor *09-11-1906 Poznań +16-03-1907 Poznań   
677Seichert Zygmunt Wilhelm *17-12-1870 Poznań +28-12-1951 Śrem   
678Sendatzki Adolf Paul *15-11-1871 Riesenberg   
679Sendatzki Lisette   
680Sendatzki, 2 v. Freiberg, 1 v. Hugo Józefa z d. Ganowicz *31-07-1869 Gostyń   
681Smodlibowsk Józef *1844  
682Smodlibowsk Józefa z d. Ziemniewicz *17-02-1850 Jarocin  
683Smurawski Piotr   
684Staszewska Antonina   
685Staszewski Stanisław   
686Sulikowska, 1 v. Nowak Katarzyna z d. Gano  +po 1679   
687Sulikowski Jakub  +po 1679   
688Szczeblewska, 1 v. Ganowicz Barbara z d. Bisel  *1774   
689Szczeblewski Tomasz *1773  
690Szramkowska Józefa z d. Masłowska   
691Szramkowska Marianna z d. Raczkowska *1849   
692Szramkowski Bolesław Arseniusz *1837   
693Szramkowski Józef   
694Świderska Franciszka z d. Ganowicz *08-03-1744 Gostyń   
695Świderski Tomasz    
696Święcioch Marianna z d. Grzędzielewska *1851  
697Święcioch Michał *1846  
698Taborska Matylda z d. Nawrocka *1836  
699Taborski Marcin *1836  
700Tańska Barbara z d. Bujakiewicz   
701Tański Wawrzyniec *1809  
702Tomczak Marianna z d. Ganowicz *10-08-1812 Kościan   
703Tomczak Michał *1811   
704Trzeciak Antoni *06-01-1859 Gostyń   
705Trzeciak Franciszek *31-12-1901 Piaski   
706Trzeciak Franciszka *1886 +05-02-1890 Gostyń   
707Trzeciak Jadwiga z d. Cierniejewska *1834  
708Trzeciak Jakub *1825  
709Trzeciak Kazimierz *09-02-1891 Gostyń   
710Trzeciak Krystyna z d. Ganowicz *24-07-1857 Gostyń   
711Trzeciak Marianna *22-11-1893 Gostyń   
712Trzeciak Paulina z d. Fahnrich *1891 Miłosław   
713Trzeciak Tomasz *29-12-1882 Gostyń   
714Turkiewicz Antonina z d. Janicka   
715Turkiewicz Bolesław   
716Urbańska Franciszka z d. Dabińska   
717Urbański Michał   
718Walicka Bronisława z d. Ganowicz *03-07-1841 Konin   
719Walicki Ignacy Walicki *1838   
720Wałecka Łucja z d. Więczkowska   
721Wałecki Mikołaj   
722Wawrzyniak Stanisław   
723Wawrzyniak Zofia z d. Olejnik   
724Weiss Franciszka z d. Ganowicz *09-04-1841 Borówko   
725Weiss Tadeusz *1835   
726Wentzel Bogdan *1885 Grab +1895 Chocicza  
727Wentzel Helena Józefa z d. Stabrowska *1864  
728Wentzel Karol Wiktor *1857 Gutow kr. Pleszew +18-08-1907 Chocicza  
729Wentzel Teresa Jadwiga *1890 Chocicza  
730Wieczorkiewicz Aleksander *1832   
731Wieczorkiewicz Franciszek *1882 Słupca   
732Wieczorkiewicz Ignacy *1794  
733Wieczorkiewicz Józef *1882 Słupca   
734Wieczorkiewicz Kazimierz *1874 Słupca   
735Wieczorkiewicz Magdalena z d. Szymańska *1813  
736Wieczorkiewicz Prakseda z d. Ganowicz *29-06-1842 Konin   
737Wieczorkiewicz Teodor *09-06-1872 Słupca   
738Wiesiołowski Wojciech *1824 +przed 1852   
739Wiśniewicz Helena z d. Kollewe *21-04-1881 Krobia   
740Wiśniewicz Jadwiga *1891 Gostyń   
741Wiśniewicz Jan   
742Wiśniewicz Katarzyna z d. Ganowicz *31-10-1853 Gostyń   
743Wiśniewicz Leonard *1889 Gostyń   
744Wiśniewicz Maria z d. Wesołowska   
745Wiśniewicz Stanisław *1895 Gostyń +27-03-1896 Gostyń   
746Wiśniewicz Tomasz *23-12-1883 Gostyń +18-02-1942 Krobia /Krobia/   
747Wiśniewicz Walenty *1852 +1911 Gostyń   
748Wiśniewicz Władysław *15-07-1878 Gostyń   
749Wiśniewska Wiktoria z d. Zdybicka *1842  
750Wiśniewski Jan Nepomucen *1820  
751Włochal Balbina z d. Ganowicz *około 1818   
752Włochal Izydor   
753Włochal Katarzyna z d. Wojciak   
754Włochal Stanisław *1806   
755Wróblewska Jadwiga   
756Wróblewska Nepomucena z d. Ganowicz *20-08-1833 Konin   
757Wróblewski Franciszek   
758Wróblewski Stanisław *1830 Krągola   
759Wyrzukowicz Barbara   
760Wyrzukowicz Walenty   
761Zajchert Adam z d. Seichert *15-12-1907 Poznań +17-05-1984   
762Zajchert Franciszka z d. Antkowiak [0¬]     
763Zamłyńska Marianna z d. Gano *15-09-1713 Gostyń   
764Zamłyński Wojciech    
765Zdybicka Florentyna   
766Zdybicka Walentyna   
767Zdybicki Franciszek  +01-04-1851 Rożdżały  
768Zdybicki Józef   
769Zdybicki Konstanty Walenty *1848 +02-01-1870 Kalisz  
770Zielińska Magdalena  +przed 1825  
771Zieliński Bartłomiej  +przed 1825  
772Ziemniewicz Antoni *1784  
773Ziemniewicz Edward *21-09-1834 Jarocin  
774Ziemniewicz Franciszek *25-12-1845 Jarocin  
775Ziemniewicz Ignacy *1809 Września  
776Ziemniewicz Józefa z d. Malinowska *1849  
777Ziemniewicz Józefa z d. Miśkiewicz *1832  
778Ziemniewicz Kazimierz *20-05-1857 Jarocin  
779Ziemniewicz Konstanty *18-07-1842 Jarocin  
780Ziemniewicz Marianna z d. Szamborska *1824  
781Ziemniewicz Marianna z d. Bednarowicz *1785  
782Ziemniewicz Rozalia z d. Malińska *1814 Jarocin +09-03-1844 Jarocin  
783Ziemniewicz Teodozja *20-05-1840 Jarocin +03-01-1842 Jarocin  
784Ziemniewicz Teofil *02-04-1852 Jarocin  
785Ziemniewicz Wacław *13-02-1848 Jarocin  
786Ziemniewicz Władysław *30-07-1838 Jarocin  
Niniejsza witryna stanowi składnik: www.formanowicz.pl
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl