Balcerkowie z Krobi i rodziny spokrewnione
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Zdjęcia grupowe
Monografie
Statystyka
Źródła
Karty grobów
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [F]
Indeks alfabetyczny [F]
105
1
Fabian Jędryczkowski
*1745 Krobia
+
2
Felicja Drozdowska
*20-05-1824 Krobia
+
3
Felicjan Gierłowski
*1836
+
4
Felicjan Matyklasiński
*1783 Krobia
+
5
Feliks Bątkiewicz
*18-10-1880 Krobia
+
6
Feliks Chudy
*1892 Krobia
+
7
Feliks Cwojdziński
*30-05-1816 Krobia
+
8
Feliks Kortylewicz [0¬]
9
Feliks Matyklasiński
*11-01-1774 Krobia
+1777 Krobia
10
Feranciszek Kaczmarek
*1906 Krobia
+
11
Filip Cwojdziński
*19-05-1766 Krobia
+
12
Filip Jakub Chudy
*1789
+
13
Filip Jakub Jędryczka
*1748 Krobia
+
14
Filip Jakub Sikorski
*30-04-1818 Krobia
+
15
Filipina Jerzykowska z d. Kortylewicz
*01-12-1884 Gross Oerner (Saxonia)
+21-10-1930 Poznań /Poznań/
16
Filipina Kortylewicz z d. Formanowicz
*15-05-1861 Gostyń
+
17
Filipina Osiecka
*13-05-1823 Wielka Łąka
+
18
Florencja Kulczyńska
*13-06-1839 Krobia
+
19
Florentyna Gołaś z d. Niewitecka
*26-10-1823 Krobia
+22-04-1859 Krobia
20
Florentyna Ziemlińska z d. Gołaś
*09-06-1848 Krobia
+14-05-1884 Krobia /Krobia/
21
Florentyna Ziemlińska
*14-06-1840 Krobia
+27-09-1842 Krobia
22
Florentyna Ziemlińska
+
23
Florian Balcerek
*03-05-1798 Krobia
+06-05-1798 Krobia /Krobia/
24
Franciszek Chudy
+
25
Franciszek Sikorski
+
26
Franciszek (Salezy) hILARY Cwojdziński
*13-01-1763 Krobia
+
27
Franciszek Andrzejewski
+
28
Franciszek Balcerek
*23-03-1870 Krobia
+11-03-1872 Krobia
29
Franciszek Balcerek
*05-10-1807 Krobia
+11-06-1876 Krobia
30
Franciszek Bąk
+
31
Franciszek Bątkiewicz
*24-11-1895 Krobia
+24-05-1979 Kowanówko
32
Franciszek Bątkiewicz
*15-09-1881 Krobia
+
33
Franciszek Bątkiewicz
*21-11-1876
+
34
Franciszek Bątkiewicz
*03-1874 Krobia
+14-05-1874 Krobia
35
Franciszek Boguszewicz
*07-10-1765 Krobia
+
36
Franciszek Cwojdziński
*20-01-1814 Krobia
+
37
Franciszek Dolata
*15-04-1910 Zduny k/Krotoszyna
+
38
Franciszek Gawlak
*14-01-1872 Sokolniki
+
39
Franciszek Goćwiński
*1903 Krobia
+
40
Franciszek Gołaś
*1839 Krobia
+03-09-1842 Krobia
41
Franciszek Gołaś
*04-10-1818 Krobia
+
42
Franciszek Gryczyński
*27-03-1818 Krobia
+
43
Franciszek Gubański
*08-09-1844 Krobia
+20-09-1915 Krobia
44
Franciszek Hieronim Jędryczkowski
*1750 Krobia
+
45
Franciszek Jędryczkowski z d. Jędryczka
*1711 Krobia
+1782 Krobia
46
Franciszek Józef Osiecki
*25-03-1796 Krobia
+
47
Franciszek Jurkowski
*25-01-1850 Krobia
+27-12-1922 Krobia /Krobia/
48
Franciszek Kaczmarek
+
49
Franciszek Kortylewicz
*19-09-1849 Krobia
+11-12-1902 Gniezno
50
Franciszek Ksawery Balcerek
*02-11-1847 Krobia
+23-11-1925 Krobia
51
Franciszek Ksawery Bątkiewicz
*02-12-1839 Krobia
+
52
Franciszek Ksawery Boguszewicz
*23-11-1821 Krobia
+
53
Franciszek Ksawery Piko
*29-11-1867 Krobia
+01-06-1936 Krobia
54
Franciszek Ksawery Piko
*26-06-1801 (Czechy)
+24-02-1844 Krobia /Krobia/
55
Franciszek Ksawery Wawrzynowicz
*02-12-1857 Krobia
+20-12-1857 Krobia
56
Franciszek Ksawery Załuszkiewicz
*02-12-1774 Krobia
+
57
Franciszek Ksawery Ziemliński
*01-11-1845 Krobia
+
58
Franciszek Maćkowiak
*1844 Chojno k/Rawicza
+03-02-1922 Krobia
59
Franciszek Mateusz Woziwodzki
*1776 Krobia
+1776 Krobia
60
Franciszek Matyklasiński
*19-11-1844 Krobia
+19-12-1844 Krobia /Krobia/
61
Franciszek Niewitecki
*1721 Krobia
+
62
Franciszek Olejniczak
*17-10-1817 Ciołkowo
+po 1873
63
Franciszek Olejnik
*04-10-1805 Ciołkowo
+
64
Franciszek Osiński
*01-11-1897 Śrem
+
65
Franciszek Osiński
*20-03-1820 Krobia
+
66
Franciszek Owsiak
*07-10-1660 Krobia
+
67
Franciszek Różyński
+
68
Franciszek Ryszkiewicz
*1834
+26-12-1872 Krobia
69
Franciszek Smektała
+
70
Franciszek Sobierajski
*27-03-1751 Krobia
+
71
Franciszek Spychaj
*1818
+
72
Franciszek Szumiński
+
73
Franciszek Trawiński
+
74
Franciszek Urbański
*24-03-1851 Krobia
+
75
Franciszek Urbański
*31-03-1834 Krobia
+02-02-1904 Krobia /Krobia/
76
Franciszek Wałkiewicz
*15-03-1853 Krobia
+
77
Franciszek Wawrzynowicz
*około 1790
+
78
Franciszka Dobrowolska z d. Drożniewicz
*1803
+
79
Franciszka Andrzejewska
*1907 Krobia
+
80
Franciszka Balcerek
*15-09-1874 Krobia
+
81
Franciszka Balcerek
*04-08-1854 Krobia
+21-05-1855 Krobia /Krobia/
82
Franciszka Balcerek z d. Bątkiewicz
*1819
+przed 1848
83
Franciszka Balcerek z d. Hałkiewicz
*1756 Krobia
+28-05-1809 Krobia /Krobia/
84
Franciszka Bątkiewicz z d. Gryczyńska
*1859
+
85
Franciszka Bątkiewicz z d. Balcerek
*02-10-1809 Krobia
+24-02-1845 Krobia
86
Franciszka Bątkiewicz
*28-02-1802 Krobia
+
87
Franciszka Bogusz
+
88
Franciszka Dybizbańska
*28-09-1884 Poznań
+
89
Franciszka Formanowska
*22-02-1821 Krobia
+23-02-1821 Krobia
90
Franciszka Jadwiga Wozicka
*11-10-1794 Krobia
+
91
Franciszka Jędryczka
*1823
+
92
Franciszka Jurkowska
*1776 Krobia
+
93
Franciszka Jurkowska z d. Gubańska
+
94
Franciszka Kajewska
*28-07-1850 Krobia
+
95
Franciszka Olejniczak
*31-08-1908 Krobia
+24-09-1927 Krobia /Krobia/
96
Franciszka Olejnik
*24-01-1844 Chwałkowo
+
97
Franciszka Olejnik vel OIlejniczak
*1859
+01-08-1859 Chwałkowo /Krobia/
98
Franciszka Pogorzelska
*09-10-1801 Krobia
+
99
Franciszka Rowińska z d. Jędryczkowska
*16-02-1792 Krobia
+27-10-1848
100
Franciszka Smektała
*02-03-1861
+
101
Franciszka Sonnenberg z d. Kulczyńska
+
102
Franciszka Szymanowska
*1834 Krobia
+18-11-1835 Krobia /Krobia/
103
Franciszka Urbańska z d. Mulczyńska
*około 1772
+17-09-1812 Krobia
104
Franciszka Woziwodzka
*1826 Gostyń
+
105
Franz Hermann August Ruth
*28-01-1844 Kołobrzeg
+
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl