Balcerkowie z Krobi i rodziny spokrewnione

Karty grobów

Grobowiec rodziny Ignacego i Michaliny Sikorskich  [+]

  1. Ignacy Sikorski (*1851 - +)
Grobowiec rodziny Olejniczaków z Krobi [+]

  1. Stanisław Olejniczak (*05-11-1902 Krobia - +18-05-1977 Krobia /Krobia/)
  2. Władysława Olejniczak /Balcerek/ (*31-05-1908 Krobia - +01-09-1981 Krobia /Krobia/)
  3. Mieczysław Olejniczak (*19-11-1931 Krobia - +26-10-1940 Wochyń /Krobia/)
  4. Emilia Cierpiszewska /Olejniczak/ (*03-06-1938 Krobia - +16-03-2007 Poniec /Krobia/)
  5. Michał Olejniczak (*14-09-1874 Krobia - +20-03-1949 Krobia)
  6. Barbara Olejniczak /Chuda/ (*08-11-1876 Krobia - +22-12-1951 Krobia /Krobia/)
  7. Franciszka Olejniczak (*31-08-1908 Krobia - +24-09-1927 Krobia /Krobia/)
Grobowiec rodziny Osińskich [+]

  1. Bolesław Osiński (*13-12-1868 Włościejewki k/Książa - +09-04-1941 Krobia)
  2. Helena Osińska /Bątkiewicz/ (*08-05-1868 Krobia - +21-11-1944 Krobia)
  3. Agnieszka Osińska /Kaniewska/ (*05-01-1905 - +)
  4. Stefan Osiński (*09-07-1899 Śrem - +02-07-1936 Krobia)
  5. Henryk Osiński (*1903 Gostyń - +08-07-1919 Krobia)
Grobowiec rodziny Pomorskich [+]

  1. Józef Pomorski (* - +31-03-1917 Krobia /Krobia/)
  2. Marianna Ludwika Pomorska /Balcerek/ (*12-08-1849 Krobia - +02-06-1913 Krobia /Krobia/)
  3. Kazimiera Waleria Pomorska (*09-02-1880 Krobia - +31-07-1914 Krobia /Krobia/)
Grobowiec rodziny Urbańskich [+]

  1. Cecylia Urbańska /Jędryczkowska/ (*06-11-1854 Krobia - +18-07-1919 Krobia)
  2. Józef Urbański (*03-03-1896 Krobia - +27-03-1941 Gostyń)
  3. Władysława Urbańska /Balcerek/ (*23-05-1899 Krobia - +24-07-1985 Krobia)
Grobowiec rodziny Wacława i Jadwigi Balcerków [+]

  1. Wacław Michał Balcerek (*26-06-1878 Krobia - +17-11-1969 Krobia /Krobia/)
  2. Jadwiga Balcerek /Bąk/ (*07-10-1884 Sułkowice - +16-12-1971 Krobia /Krobia/)
  3. Alfons Balcerek (*25-01-1915 Krobia - +)
  4. Kazimierz Henryk Balcerek (* Krobia - )
Grób Anastazji Balcerek z Ziemlińskich [+]

  1. Anastazja Balcerek /Ziemlińska/ (*20-02-1876 Krobia - +10-04-1961 Krobia /Krobia/)
Grób Bronisława Balceka i Anieli Jóźiak z domu Balcerek [+]

  1. Bronisław Dionizy Balcerek (*08-04-1872 Krobia - +30-05-1940 Krobia /Krobia/)
  2. Aniela Anna Józiak /Balcerek/ (*25-07-1913 Krobia - +05-11-1942 Krobia /Krobia/)
Grób Ignacego i Marii Wałkiewiczów [+]

  1. Ignacy Wałkiewicz (*26-01-1872 Krobia - +27-01-1931 Krobia)
  2. Marianna Wałkiewicz /Matyklasińska/ (*31-07-1877 Krobia - +04-10-1917 Krobia)
Grób Kaliksta Urbańskiego i Róży Urbańskiej z Andrzejewskich [+]

  1. Kalikst Stanisław Urbański (*16-09-1924 Krobia - +13-01-1981 Gostyń)
  2. Róża Urbańska /Andrzejewska/ (*07-09-1928 Krobia - +25-02-2002 Krobia)
Grób ks. Czesława Balcerka [+]

  1. Czesław Antoni Balcerek (*19-09-1896 Krobia - +1974 Kiszkowo /Kiszkowo/)
Grób Leona i Teresy Bątkiewiczów w Krobi [+]

  1. Leon Bątkiewicz (*03-04-1890 Krobia - +02-05-1976 Krobia)
  2. Teresa Bątkiewicz /Fórmanowska/ (*10-10-1903 Krobia - +19-02-1992 Krobia)
Grób Nikodema Ziemlińskiiego i Florentyny z Gołasiów oraz Marianny Ziemlińskiej z Krzyżyńskich [+]

  1. Florentyna Ziemlińska /Gołaś/ (*09-06-1848 Krobia - +14-05-1884 Krobia /Krobia/)
  2. Nikodem Marcel Ziemliński (*29-05-1842 Krobia - +26-09-1924 Krobia /Krobia/)
  3. Marianna Ziemlińska /Krzyżyńska/ (*27-01-1807 Chociszewice k/Pępowa - +27-06-1890 Krobia /Krobia/)
 Grób Piotra Chudego [+]

  1. Piotr Chudy (*24-06-1846 Krobia - +17-10-1920 Krobia /Krobia/)
Grób rodziny Dezyderiusza Balcerka [+]

  1. Dezyderiusz Balcerek (*07-04-1922 Krobia - +16-06-1999 Krobia /Krobia/)
Grób rodziny Franciszka i Stanisławy Piko [+]

  1. Franciszek Ksawery Piko (*29-11-1867 Krobia - +01-06-1936 Krobia)
  2. Stanisława Piko /Polaszek/ (*06-04-1867 Krobia - +28-01-1943 Krobia)
Grób rodziny Kossowsich [+]

  1. Jan Kossowski (*27-06-1875 - +04-07-1957 Krobia)
  2. Stanisława Kossowska /Balcerek/ (*15-11-1884 Krobia - +04-08-1959 Krobia)
  3. Józef Teofil Kossowska (*07-03-1905 Krobia - +)
  4. Marian Kossowski (*14-03-1911 Krobia - +)
Grób rodziny Ziemlińskich i Piko [+]

  1. Władysław Ziemliński (*29-05-1899 Krobia - +)
  2. Marianna Ziemlińska /Piko/ (*12-07-1908 Krobia - +17-08-1984 Krobia)
  3. Władysław Ludwik Piko (*20-08-1871 Krobia - +10-09-1941 Krobia)
  4. Seweryna Piko /Wawrzynowicz/ (*02-01-1870 Krobia - +23-03-1935 Krobia)
  5. Pelagia Piko (*19-02-1863 Krobia - +26-12-1947 Krobia)
Grób Stanisława Balcerka i Wandy z Markowskich [+]

  1. Stanisław-Kostka Balcerek (*22-10-1858 Krobia - +10-08-1919 Krobia /Krobia/)
  2. Wanda Balcerek /Markowska/ (*14-02-1865 Krobia - +1926 /Krobia/)
Grób Stanisława i Agnieszki Bątkiewiczów w Krobi [+]

  1. Stanisław Bątkiewicz (*08-11-1856 Krobia - +31-03-1937 Krobia)
  2. Agnieszka Bątkiewicz /Smektała/ (*20-01-1859 Krobia - +24-05-1945 Krobia)
Grób Stanisława Urbańskiego w Krobi [+]

  1. Stanisław Urbański (*29-08-1854 Krobia - +02-03-1913 Krobia)
Grób Teresay z Szydłowskich i Jana Bątkiewiczów w Krobi [+]

  1. Jan Bątkiewicz (*23-06-1893 Krobia - +25-05-1972 Krobia)
  2. Teresa Jadwiga Bątkiewicz /Szydłowska/ (*08-09-1898 Krobia - +08-01-1983)
Nagrobek ks. Jana Niewiteckiego [+]

  1. Jan Niewitecki (*18-10-1811 Krobia - +06-12-1883 Łódź koło Stęszewa)

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl