Szuniewiczowie z Wileńszczyzny
Start
Drzewa
Osoby
Chronologia
Związki
Multimedia
Zdjęcia grupowe
Monografie
Mapa miejsc
Statystyka
Źródła
Karty grobów
 
Newsy
Kontakt
Indeks alfanumeryczny
Nazwiska :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Imiona :
A
B
C
Ć
D
E
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
Ś
T
U
W
V
Z
Ź
Ż
Inne
Pokaż:
Wszystkie osoby
|
Kobiety
|
Mężczyzni
|
Osoby żyjące
|
Osoby zmarłe
Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [A]
Indeks alfabetyczny [A]
274
1
Adam Budrewicz
*24-12-1863 Dawidki (Dawydki)
+
2
Adam Giryn
+
3
Adam Kisiel
*02-01-1872 Łatysze
+
4
Adam Korzeniowski
+
5
Adam Pawłowski
+
6
Adam Skipor
+przed 1926
7
Adam Starosielski
+
8
Adam Szuniewicz
*1835
+
9
Adam Szuniewicz [0¬]
10
Adam Szuniewicz
*1910
+1939
11
Adam Szuniewicz [0¬]
12
Adam Szymakowski
+
13
Adam Wróblewski
+około 1861
14
Adela (Małgorzata) Szuniewicz [0¬]
15
Adela Minkowska z d. Szuniewicz
*26-12-1883 Dojlidowo
+
16
Adela Szuniewicz
*05-12-1864 Dawidki (Dawydki)
+przed 1896
17
Adela Szuniewicz
*28-08-1871 Niedźwiedziowo
+
18
Adela Szuniewicz
*06-05-1894 Ojczyzna
+02-04-1895 Wołkowo
19
Adela Szuniewicz z d. Juszkiewicz
*15-10-1922
+22-02-1982 Szczecin
20
Adèle Cornélie Ambroisine Roux z d. Szuniewicz
*1836
+24-09-1922 Bourges, Cher (Francja)
21
Adèle Szuniewicz z d. Fouilloux
+przed 1872
22
Adolf Mackiewicz
*1868
+
23
Adolf Skraga
*1840
+
24
Adolf Szuniewicz
*23-11-1868 Bohuszewicze
+18-06-1874 Zamchowo
25
Adolf Szuniewicz
*23-02-1852 Dawidki (Dawydki)
+
26
Adolf Szuniewicz [0¬]
27
Adrian Śnieżko [0¬]
28
Agata Alchimowicz z d. Kozłowska
+
29
Agata Skrocka z d. Szantyr
+
30
Agata Szuniewicz z d. Ulasewicz
*około 1780
+około 1820
31
Agnieszka Pylińska z d. Kaczmarek [0¬]
32
Agnieszka Szuniewicz [0¬]
33
Albert Szuniewicz
*20-07-1895 Dawidki Wielkie
+08-01-1958 Dzikowo /Lubiszyn/
34
Alberta Szuniewicz z d. Połubińska
*1839
+17-04-1896 Malczyno
35
Alberta Szuniewicz
*01-06-1857 Szkatulino
+
36
Albin Spirydowicz
*15-03-1885 Przepielszczyzna
+po 1947
37
Albina Kmita
+
38
Albina Mackiewicz z d. Szuniewicz
*27-01-1874 Dawidki Wielkie
+
39
Albina Szuniewicz z d. Skipor
*1907
+
40
Albina Szuniewicz
*1925 Zaszcześle
+
41
Aleksander Budrewicz
+
42
Aleksander Chodasiewicz
*1809
+
43
Aleksander Głuchowski
*1820
+
44
Aleksander Jakowicki
*1805
+05-07-1845 Konasowszczyzma
45
Aleksander Łokuciewski
*26-03-1820 Asatniki
+
46
Aleksander Mićko
*28-08-1908
+03-06-1953 Szczecin
47
Aleksander Obrąpalski
+
48
Aleksander Sieklicki
+
49
Aleksander Sinica
+
50
Aleksander Snarski
*27-03-1894 Trusy
+12-10-1970 Szczecin
51
Aleksander Szuniewicz
*1810
+06-05-1849 Konasowszczyzma
52
Aleksander Szuniewicz [0¬]
53
Aleksander Szuniewicz
*1954
+2006
54
Aleksander Szuniewicz
*26-02-1881 Stanulowo
+25-06-1882 Stanulowo
55
Aleksander Wąszakowski
*24-03-1819 Warszawa
+
56
Aleksander Zabłocki
+
57
Aleksandra Kunowska z d. Drapun
*12-12-1900
+26-06-1969 Ciechocinek
58
Aleksandra Szostak
*14-06-1900 Brzeźno
+
59
Aleksandra Szuniewicz
*1883 Tiumeń
+1885 Tiumeń
60
Aleksandra Zacharewicz z d. Skrocka
*około 1846
+
61
Aleksandra Zambrzycka z d. Szuniewicz [0¬]
62
Aleskander Pawłowicz
*1835
+
63
Alfons Szuniewicz
*około 1880
+po 1925
64
Alfred Kunowski
*03-08-1923 Nowogródek
+17-11-1967 Gdańsk
65
Alice Baldo z d. Szuniewicz
*około 1929
+
66
Alicja Formanowicz z d. Woronko [0¬]
67
Alina Obrąpalska
+
68
Alina Szuniewicz [0¬]
69
Alina Teresa Tietianiec z d. Szuniewicz
*23-05-1931 Dziadziuszki
+24-11-2010 Szczecin
70
Alojza Szuniewicz z d. Onoszko
*25-05-1852 Leplany
+
71
Alojzy Bujnicki [0¬]
72
Alojzy Bujnicki
*1764
+14-07-1831 Dyneburg
73
Alojzy Józef Jan Obrąpalski
*1814
+
74
Alojzy Obrąpalski
*04-11-1887 Nacza
+27-04-1952 Toruń /Toruń/
75
Alojzy Spirydowicz
*około 1848
+
76
Alojzy Szuniewicz
*04-12-1842 Dawidki (Dawydki)
+05-02-1884 Irkuck
77
Ambroży (Ambroise) Szuniewicz
*około 1810 Polany
+22-03-1874 Vierzon-Ville, Cher (Francja)
78
Ambroży Jan Wróblewski
*19-06-1832 Mokre
+
79
Ambroży Turłaj
*06-10-1833 Wojsznaryszki
+
80
Anastazja Hołubowska z d. Waszkiewicz
+
81
Anastazja Jacyna z d. Jarmołowicz
+
82
Anastazja Karczewska
*1786
+
83
Anastazja Ojmuciańska z d. Kuleszka
+
84
Anastazja Pawłowska z d. Graczewska
+
85
Anastazja Szuniewicz z d. Szypiło
*około 1830
+
86
Anastazja Szuniewicz z d. Hołubowska [0¬]
87
Anastazja Zacharewicz z d. Grynwicz [0¬]
88
Anatol Szuniewicz
+
89
Anatolij Płatonow
+
90
Andrzej Bogusław Obrąpalski
+
91
Andrzej Ciapiński
+
92
Andrzej Jankowski
*28-11-1926
+09-07-1992 Gdańsk
93
Andrzej Karczewski
*około 1705
+
94
Andrzej Karczewski
*1756
+1816
95
Andrzej Kunowski
*21-11-1905 Pińczykowo
+08-05-1970 Szczecin
96
Andrzej Łukowski
*12-12-1942
+22-06-2000 Katowice
97
Andrzej N.
+
98
Andrzej Prusak [0¬]
99
Andrzej Rafał Pyliński [0¬]
100
Andrzej Snarski
*1897
+
101
Andrzej Stańczyk [0¬]
102
Andrzej Stańczyk [0¬]
103
Andrzej Szostak
*05-11-1862 Brzeźno
+
104
Andrzej Szuniewicz
*20-12-1884 Tałmuciszki
+15-04-1968 Machary /Piecki/
105
Andrzej Szuniewicz
*około 1942 Nowogródek
+około 2014 Gryfów Śląski
106
Aneta Maria Szuniewicz [0¬]
107
Aneta Snarska
*20-02-1869 Kiszkielewo
+
108
Aneta Szuniewicz
*21-10-1855 Przepielszczyzna
+
109
Aniela Alchimowicz z d. Czempkowska
*08-05-1876 Ostrów
+
110
Aniela Awierianow z d. Sprenger
*30-11-1923
+ Trzcianka
111
Aniela Bielewicz z d. Tozasiewicz
+
112
Aniela Boczarska z d. Naruszewicz
+
113
Aniela Chodasiewicz z d. Makarska
*1844
+
114
Aniela Janowska z d. Szyszakowska
+
115
Aniela Kremont z d. Hryckiewicz
*1878
+po 1926
116
Aniela Minkowska z d. Gintowt
+
117
Aniela Połubińska z d. Krasruska
+
118
Aniela Reut z d. Kuryłowicz
+
119
Aniela Rozalia Szuniewicz z d. Samujło
*około 1820
+
120
Aniela Skokowska z d. Korsak
+
121
Aniela Snarska
*1812 Nawlica (Навлица)
+
122
Aniela Soroko z d. Szuniewicz
*1793
+
123
Aniela Spirydowicz z d. Polubińska
+
124
Aniela Starosielska z d. Szuniewicz [0¬]
125
Aniela Starosielska
+
126
Aniela Szuniewicz z d. Boczarska
*1862
+
127
Aniela Szuniewicz z d. Reut (Reutówna)
*1862
+
128
Aniela Szuniewicz
*1801
+
129
Aniela Walewicz z d. Szuniewicz
*1780
+
130
Aniela Wojnicz
*18-11-1854
+
131
Aniela Wojnicz [0¬]
132
Anna (Hanna) Szuniewicz z d. Biesiecka
+przed 1926
133
Anna Achramowicz z d. Rocka
+od 1915 do 1926
134
Anna Arcimowicz
+
135
Anna Barbara Szuniewicz z d. Zimna [0¬]
136
Anna Chodasiewicz [0¬]
137
Anna Franciszka Okuszko
*17-07-1837 Blikany
+
138
Anna Hańska z d. Bujalska
*29-07-1922
+28-07-1990 /Siedlce/
139
Anna Jakowicka
*01-01-1843 Cwiecinie
+
140
Anna Kołwzan z d. Pleskaczewska [0¬]
141
Anna Kowzan z d. Szuniewicz
*04-03-1882 Kolano
+15-02-1955 Elbląg
142
Anna Kozłowska z d. Puciło
+
143
Anna Kunicka
*24-07-1891 Borysowszczyzna
+
144
Anna Kwarcionek
+
145
Anna Maria Beyer z d. Pylińska [0¬]
146
Anna Nowak z d. Zakrzewska
+
147
Anna Paszkiewicz
+
148
Anna Piskorska z d. Szuniewicz [0¬]
149
Anna Polanin z d. Susołek
+
150
Anna Rusiecka z d. Snarska
+
151
Anna Sinica
+
152
Anna Skipor z d. Kobylińska
*1872
+
153
Anna Skoczek, 1 v. Malinowska z d. Szuniewicz
*29-07-1913 Smoleńsk
+10-11-1997 Warszawa
154
Anna Snarska
+
155
Anna Szuniewicz z d. Kołyszko [0¬]
156
Anna Szuniewicz z d. Szypil (Szypiłło)
*1858
+30-06-1883 Boryskowicze
157
Anna Szuniewicz z d. Wojtkiewicz
*1852
+19-02-1885 Ozierce
158
Anna Szuniewicz
+
159
Anna Szuniewicz
+przed 1926
160
Anna Szuniewicz
*około 1810
+09-11-1826 Warszawa
161
Anna Szuniewicz
*1815
+
162
Anna Szuniewicz z d. Gogolińska
*1813
+
163
Anna Szuniewicz [0¬]
164
Anna Szuniewicz
*1773
+
165
Anna Szuniewicz z d. Kołwzan [0¬]
166
Anna Szuniewicz
*27-12-1884 Dojlidowo
+
167
Anna Szuniewicz
*około 1910
+ Olsztyn
168
Anna Szuniewicz z d. Kleczkowska
*03-08-1893 Trusy
+22-12-1987 Krosno Odrzańskie
169
Anna Szuniewicz
*1903
+
170
Anna Szuniewicz [0¬]
171
Anna Turłaj z d. Pawłowska
+
172
Anna Ulasewicz z d. Pczycka
+
173
Anna Wasilewska z d. Szuniewicz
*1854
+
174
Anna Wojtkiewicz z d. Gregorowicz
+
175
Anna Wróblewska, 1 v. Olszewska
*15-06-1859 Uglany
+
176
Annette Glica z d. Szuniewicz
*około 1940
+
177
Anthony Bycina
+
178
Antoni (Antonio) Szuniewicz
*03-07-1901 Dawidki (Dawydki)
+24-01-1959 Argentyna
179
Antoni Bielewicz
+
180
Antoni Budrewicz
*15-09-1857 Dawidki (Dawydki)
+
181
Antoni Chodasiewicz
*1836
+
182
Antoni Chodasiewicz
*1842
+01-01-1848 Borowe
183
Antoni Czempkowski
*1882
+
184
Antoni Górski
+
185
Antoni Hryniewicz
*1834
+
186
Antoni Jan Makarski
*1834
+
187
Antoni Kajetan Wojnicz
*08-08-1838
+
188
Antoni Kmita
+
189
Antoni Kremont
*1866
+po 1926
190
Antoni Ławcewicz
+po 1853
191
Antoni Łokuciewski
*1789
+
192
Antoni Łokuciewski
+
193
Antoni Łokuciewski
*1765
+
194
Antoni Marcin Starosielski [0¬]
195
Antoni Ojmuciański
*1789
+
196
Antoni Orłowski
+
197
Antoni Orłowski
*około 1815
+
198
Antoni Piechowski
*30-11-1873 Kanury
+
199
Antoni Radziszewski
*1844
+
200
Antoni Reut
+
201
Antoni Sachocki
+
202
Antoni Samujło
+
203
Antoni Skraga
+
204
Antoni Snarski
*16-05-1856
+1939
205
Antoni Sylwestrowicz [0¬]
206
Antoni Szostak
*09-12-1904
+21-06-1954 Warszawa
207
Antoni Szuniewicz
*1825
+
208
Antoni Szuniewicz
*1841
+
209
Antoni Szuniewicz
*04-09-1850 Kamionce
+
210
Antoni Szuniewicz
*około 1855
+
211
Antoni Szuniewicz
*1805
+
212
Antoni Szuniewicz
*1813
+1877
213
Antoni Szuniewicz [0¬]
214
Antoni Szuniewicz
*25-07-1905 Nowinki
+1981 Płock
215
Antoni Szuniewicz
*13-06-1885 Mniuta
+06-02-1951 Ryga
216
Antoni Szuniewicz
*14-11-1911 Leonowicze
+12-03-1987 Częstochowa
217
Antoni Szuniewicz [0¬]
218
Antoni Szuniewicz
*1903
+
219
Antoni Szuniewicz
*1902
+
220
Antoni Szuniewicz
*25-09-1891 Dawidki Wielkie
+
221
Antoni Szuniewicz
*20-11-1901 Boryskowicze
+02-07-1965 Sadlno /Trzebiatów/
222
Antoni Szuniewicz
*10-07-1931
+09-02-2009 Nowogard
223
Antoni Szuniewicz
*15-12-1877 Kolano
+01-05-1963 Chodzież
224
Antoni Szuniewicz
*13-01-1878 Plewoki
+
225
Antoni Szypil (Szypiłło)
*około 1700
+
226
Antoni Wojnicz
*około 1770
+
227
Antoni Wróblewski
*06-12-1864
+23-10-1873 Pracpol
228
Antoni Wróblewski
*10-01-1848 Borowe
+
229
Antoni Wróblewski
*1839
+przed 1884
230
Antoni Wróblewski
*24-05-1825 Mokre
+
231
Antoni Wysocki
+
232
Antoni Zambrzycki [0¬]
233
Antonina (Antonella) Łokuciewska z d. Klimaszewska [0¬]
234
Antonina Budrewicz z d. Matelska
+około 1870
235
Antonina Dietz
+
236
Antonina Dorota Szuniewicz z d. Łokuciewska [0¬]
237
Antonina Górska z d. Kowalewska
+
238
Antonina Hryniewicz z d. Piechowska
+
239
Antonina Jakowicka z d. Ostrowska
+
240
Antonina Karczewska
+
241
Antonina Łukowska z d. Mickiewicz [0¬]
242
Antonina N. z d. Bojwid
+
243
Antonina Pawłowicz
+
244
Antonina Samujło z d. Drozdowicz
+po 1850
245
Antonina Spirydowicz
*14-08-1879 Choroszki
+
246
Antonina Szuniewicz z d. Samujło
*1869
+
247
Antonina Szuniewicz [0¬]
248
Antonina Szuniewicz z d. Jarocka
*około 1775
+23-08-1850 Warszawa
249
Antonina Turłaj z d. Sylwestrowicz
+
250
Antonina Zabłocka z d. Szuniewicz
*08-11-1860 Dolne
+
251
Antonina Zawadzka z d. Ciechanowicz
+
252
Anzelm Szuniewicz
*1886 Mijuce
+
253
Apolinary Błażewicz
*1837
+
254
Apolinary Szuniewicz [0¬]
255
Apolinary Szuniewicz
*04-01-1853 Snorki
+04-04-1870 Niwie (Niwje) /Zaszcześle/
256
Apolonia Bujniewicz z d. Snarska
*05-01-1885
+16-01-1983 Szczecin
257
Apolonia Ciapińska z d. Domeniecka
+
258
Apolonia Rymkiewicz z d. Wróblewska
*10-04-1871 Dzisna
+
259
Apolonia Stańczyk z d. Snruda [0¬]
260
Apolonia Szuniewicz z d. Janowska
+
261
Apolonia Wróblewska
*18-01-1830 Mokre
+19-10-1833 Mokre
262
Arina Szuniewicz
*1796
+
263
Arkadiusz Szuniewicz
*05-06-1865 Łotysze
+po 1896
264
Arkadiusz Szuniewicz
*12-01-1888 Trusy
+12-08-1966 Krosno Odrzańskie
265
Arkadiusz Szuniewicz
*1884
+02-05-1885 Mniuta
266
Arkadiusz Śmiechowski
*30-07-1887 Wygary
+
267
Artur Chrzanowski [0¬]
268
Artur Juliusz Obrąpalski
*04-11-1887 Monazyl
+przed 1920
269
Augustyn Obrąpalski
*około 1770
+
270
Augustyn Snarski [0¬]
271
Augustyn Szuniewicz
*1845
+08-11-1862 Dawidki (Dawydki) /Zaszcześle/
272
Augustyn Szuniewicz
*około 1777
+około 1820
273
Augustyna Szuniewicz z d. Snarska
*1845 Nawlica (Навлица)
+
274
Aurelia Szuniewicz z d. Jasiukiewicz
*20-04-1934 Polonica
+16-09-2006 Chodzież
Niniejsza witryna stanowi składnik:
www.formanowicz.pl
Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" |
http://www.drzewo-genealogiczne.pl