Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks chronologiczny
850-899 900-949 950-999 1000-1049 1050-1099 1100-1149 1150-1199 1200-1249 1250-1299 1300-1349 1350-1399 1400-1449 1450-1499 1500-1549 1550-1599 1600-1649 1650-1699 1700-1749 1750-1799 1800-1849 1850-1899 1900-1949 1950-1999 2000-2049 Inne

Lista osób bez określonej daty urodzinIndeks chronologiczny [Bez daty] - 830

1Adamczewska Maria z d. Klausińska    
2Adamczewski Antoni   
3Adamski Franciszek   
4Adamski Mikołaj  +15-09-1750 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
5Adamski Stefan   
6Andrzejeski Wincenty z d. Andrzejewski    
7Andrzejewski Szymon    
8Babska Jadwiga   
9Babska Regina z d. Mięcik   
10Babski Andrzej   
11Babski Stanisław   
12Balcerkiewicz Dorota   
13Balcerkiewicz Marcin   
14Balewicki Franciszek    
15Baranowicz Stanisław   
16Baranowicz Wojciech   
17Bardel N.    
18Bartczak Błażej   
19Bartczak Marianna z d. Kędziora   
20Basiński Józef   
21Baszyński Jakub   
22Beyga Ewa   
23Beyga Wojciech   
24Białek Adam [0¬]     
25Bigałke Edward   
26Bigałke Marianna z d. Dalecka   
27Bilska Wilhelmina z d. Glatzer   
28Bilski Marcin   
29Błachowicz Józef [0¬]     
30Błażeczkowiak Agnieszka   
31Błażeczkowiak Kazimierz   
32Bogajewicz Paweł  +przed 1787  
33Boińska Katarzyna   
34Boińska Regina  +26-04-1779 Buk /Buk/   
35Boiński Marcin   
36Borsuk Maxymilian Benedict [0¬]     
37Bosa Franciszka z d. Nolke (?)   
38Bosy Marcin   
39Bosz Konstanty   
40Bosz Leokadia z d. Makarowicz   
41Braszka Florian   
42Braszka Maria z d. Konarska   
43Brzeska Wanda  +1939 Warszawa   
44Brzeski Józef    
45Budnik Caroline Friederike z d. Eisermann   
46Budnik Gottlob  +przed 1828  
47Buhlert Joachim Carl August   
48Buhlert Maria Elisabeth z d. Böttger   
49Burwiel N. [0¬]     
50Buszewicz Tomasz   
51Buszewicz Tomasz   
52Bzyl Antoni   
53Bzyl Marianna z d. Kaczmarz   
54Bzyll Elżbieta   
55Bzyll Elżbieta   
56Bzyll Jakub   
57Bzyll Józef   
58Bzyll Marcin   
59Bzyll Weronika z d. Kosicka   
60Bzyll Wojciech   
61Cacha Andrzej   
62Cacha Marianna z d. Michalska   
63Chelminiak Waldemar [0¬]     
64Chocieszyńska Tekla z d. Pospieszyńska    
65Chocieszyński Maciej   
66Chraplak Mirosław [0¬]     
67Chróścik Tekla z d. Szamowska    
68Chrzanowska Anna  +przed 1850  
69Chrzanowska Małgorzata [0¬]     
70Chrzanowski Rafał  +przed 1850  
71Cicha Teresa  +16-09-1793 Wielichowo  
72Cichorska Dorota z d. Bienkiewicz vel Binkiewicz   
73Cichorski Jan   
74Cichorski Wojciech   
75Cichy Mikołaj  +28-03-1789 Wielichowo  
76Ciosański Jakub   
77Cwojdzinska Anna z d. Gaworska   
78Czabajska Cecylia z d. Koplinska   
79Czabajska Katarzyna z d. Ciążyńska    
80Czabajska Magdalena z d. Ganowicz   
81Czaplicka Maria z d. Weyman    
82Czapnik Barbara    
83Czerwiński Antoni   
84Ćwiklińska Elżbieta   
85Ćwikliński Ignacy   
86Danaszek Barbara   
87Danaszek Łukasz   
88Dąbkiewicz Anna z d. Kalewska   
89Dąbkiewicz Jan   
90Dąbrowska Katarzyna z d. Hirchfelder   
91Dąbrowska Regina   
92Dąbrowski Bartłomiej * Poznań  
93Dąbrowski Ignacy   
94Dębiński Czesław    
95Dłużyńska Marianna  +przed 1761  
96Dłużyński Jan    
97Doba N. [0¬]     
98Dobiliński Mikołaj   
99Dobrosławska Helena   
100Dobrosławski Stanisław   
101Dobrowolska Marianna z d. Dopieralska [0¬]    
102Dobrowolska Marianna z d. Pilewska  +10-11-1805 Krzywiń  
103Doepke Elmer Sylvester    
104Domagalska Agnieszka z d. Wentzel   
105Domagalski Bonawentura   
106Domazarski Jan  +1898 KutnO /Kutno/  
107Donabidowicz Marta [0¬]     
108Donabidowicz Rafał [0¬]     
109Doruchowska Franciszka   
110Doruchowski Jan   
111Doruchowski Teodor   
112Drecki Ryszard [0¬]     
113Drgasz Eligiusz [0¬]    
114Drgasz Gertruda z d. Gajewicz   
115Drgasz N.   
116Drożdżyńska Agnieszka   
117Drożdżyński Maciej   
118Drożdżyński Maciej * Krotoszyn  
119Drożdżyński Marcin   
120Drożdżyński Stanisław   
121Drzewiecka Anna [0¬]     
122Drzewiecka Ewa [0¬]     
123Drzewiecka Józefa z d. Śmiałowska    
124Drzewiecka Marta [0¬]     
125Drzewiecka Marta z d. Knop    
126Drzewiecka Walentyna  + Warszawa   
127Dubkiewicz Marian    
128Dubkiewicz N. [0¬]     
129Dubkiewicz N. [0¬]     
130Duda Agnieszka z d. Hudzik [0¬]     
131Duda Urszula z d. Lejwoda [0¬]     
132Dudziak Stanisław    
133Dudziak Tadeusz    
134Dupczyńska Małgorzata z d. Gruszkowicz   
135Dupczyński Walerian   
136Dura Józef   
137Dura Katarzyna z d. Wróż   
138Dyderska Marianna z d. Ławicka   
139Dyderska N. [0¬]     
140Dyderski Czesław * Opalenica + Śląsk   
141Dyderski Julian   
142Dydryński Jan   
143Dziembowska Walentyna z d. Matysiak   
144Dzierzbon Jan   
145Engleicht N.    
146Engler Franciszek   
147Fatio Joanna z d. Lassieur   
148Fatio Karol   
149Fiedler Franciszek   
150Fiedler Maria z d. Wosińska   
151Filipowska Maria z d. Drzewiecka    
152Filipowski Władysław [0¬]     
153Fliger Marianna    
154Fliger Patrycjusz    
155Formanowicz (Formanowska) Regina    
156Formanowicz Agnieszka [0¬]    
157Formanowicz Agnieszka [0¬]    
158Formanowicz Alicja z d. Woronko [0¬]     
159Formanowicz Antoni    
160Formanowicz Bronisława z d. Langenberg [0¬]     
161Formanowicz Elżbieta z d. ? [0¬]     
162Formanowicz Grzegorz [0¬]     
163Formanowicz Halina z d. Kaliszak   +1979   
164Formanowicz Helena z d. Bergman    
165Formanowicz Henryka z d. Hamplewska [0¬]     
166Formanowicz Jerzy [0¬]     
167Formanowicz Katarzyna z d. ?  +około 1732 Wielichowo (?)   
168Formanowicz Lucyna [0¬]     
169Formanowicz Susan z d. Mclean [0¬]     
170Formanowicz Sylwia z d. Lange [0¬]     
171Formanowicz Tadeusz [0¬]     
172Formanowicz Teresa z d. Kowalska [0¬]     
173Formanowicz Zbigniew  +około 1940   
174Formanowicz Zofia z d. Braterska    
175Fórmanowicz Aleksandra z d. Gardziejczyk (-czak)  +04-1981 Białystok   
176Fórmanowicz Anna z d. Schulenkorf    
177Fórmanowicz Katarzyna z d. Kunicka [0¬]     
178Fórmanowicz Marcin  +01-10-1866 Wielichowo   
179Fórmanowicz Marianna z d. ? [0¬]     
180Fórmanowicz N. [0¬]     
181Fórmanowicz Zofia [0¬]     
182Furman Józefa  +przed 1834   
183Furmanowicz Bogumiła z d. Kuświk [0¬]     
184Furmanowicz Ewa z d. ? [0¬]     
185Furmanowicz Krystyna z d. ? [0¬]     
186Furmanowicz Leokadia z d. ? [0¬]     
187Furmanowicz N.    
188Furmanowicz N.    
189Furmanowicz N.     
190Furmanowicz N.     
191Furmanowicz Stanisława z d. Domagała  + Poznań (?) /Poznań, cmentarz Podolany/   
192Furmanowicz Wanda z d. ? [0¬]     
193Gaj Katarzyna  +09-05-1743 Wielichowo  
194Gajek Jadwiga z d. Cicha   
195Gajewicz Katarzyna   
196Gajewicz Marianna z d. Stawska  +przed 1830 Wielichowo  
197Gajewicz Teresa z d. Nowacka   
198Galantowicz Józef   
199Galantowicz Marianna z d. Szymankiewicz    
200Gałkowska Aniela z d. Gruszkiewicz   
201Gałkowska Magdalena z d. Cicha   
202Gałkowska Regina z d. Przykłocka   
203Gałkowski Franciszek   
204Gałkowski Tomasz    
205Gałkowski Tomasz   
206Gałkowski Walenty   
207Garbarz Paulina [0¬]     
208Garbarz Sławomir [0¬]     
209Gembalska Marianna z d. Ziemlińska   
210Gembalski Józef   
211Geming Grzegorz [0¬]     
212Gębarzewski Jakub   
213Ginter Magdalena z d. Szulczewska   
214Ginter Regina   
215Ginter Salomea  +03-07-1773 Buk /Buk/  
216Gizewski Joanna   
217Gizewski Leon   
218Goliszewski Antoni   
219Gowarzewski Wojciech z d. Gowarzeski   
220Górecka Zofia z d. Klimowicz    
221Górska Kunegunda z d. Musielska   
222Górski Józef   
223Grabowski Francioszek   
224Gryglewicz Antoni [0¬]    
225Gryglewicz Helena z d. Klemczyńska [0¬]    
226Grześkowiak Bartosz [0¬]     
227Grześkowiak Krzysztof [0¬]     
228Grzybowski Szymon * Grodzisk  
229Gwardzik Mariusz [0¬]     
230Hance Stanisław [0¬]     
231Hasińska Elżbieta z d. Miązkiewicz   
232Hasińska Katarzyna z d. Borowicz   
233Hasińska Magdalena   
234Hasińska Magdalena   
235Hasińska Małgorzata z d. Raszewska   
236Hasińska Regina   
237Hasiński Ludwik  +1842 Gostyń   
238Heinsch Antonina z d. Latanowicz   
239Heinsch Wojciech   
240Hejnowicz Anna z d. Sułkowska   
241Hejnowicz Jan   
242Hensel Maria z d. Ossowska [0¬]     
243Hensel N. [0¬]     
244Hensel Urszula  +1854 Strzelce Wielkie   
245Herman Jadwiga   
246Herman Jan   
247Hermann Franz Anton (Frank)    
248Hęćka Dominika [0¬]     
249Hęćka Przemysław [0¬]     
250Hęćka Wojciech [0¬]     
251Hirchfelder Marcin   
252Hoffman Franciszek    
253Hoffmann Francioszek   
254Hoffmann Marianmna z d. Gaertchen   
255Humerczyk Agnieszka z d. Lasocka   
256Humerczyk Walenty   
257Hyc N. [0¬]     
258Hyc Tomasz [0¬]     
259Hyc Zofia [0¬]     
260Iżycka Agnieszka z d. Grabowska  +1915 Kutno  
261Iżycki Ludwik   
262Jachimowski Bronisław    
263Jadłowska Teresa z d. Jakubowska   
264Jadłowski Jan   
265Jakubkowicz Józef   
266Jakubkowicz Maciej   
267Janelt Izabela    
268Jankowski Wojciech [0¬]     
269Jarosz Katarzyna   
270Jasienowicz Irena z d. Owsik   
271Jasienowicz Józef   
272Jaśkowiak Ireneusz [0¬]     
273Jezierska Ewa z d. Wawrzyniak   
274Jóźwiak Wojciech [0¬]     
275Juszczyk Barbara z d. Kassocińska (?)   
276Juszczyk Ewa  +1840 Kielce  
277Juszczyk Franciszek   
278Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska   
279Kaletka Waleria z d. Nowak   
280Kapska Agnieszka z d. Słominska    
281Kapska Zofia z d. ?    
282Kapski Józef    
283Karczmarz Andrzej   
284Karczmarz Magdalena   
285Kardański Leon [0¬]     
286Kasperski Szczepan (Stefan)   
287Kasperski Władysław    
288Kasprzak Anna z d. Leszczyńska   
289Kasprzak Michał   
290Kauppe Zofia   
291Kempee N.    
292Kiciński Florian [0¬]     
293Kiciński Mieczysław [0¬]     
294Kiciński N.    
295Kijanowsk Konstanty  +1852  
296Kirszke Ewa z d. Kuklinska   
297Kirszke Franciszek   
298Kledzik Paweł [0¬]     
299Knapacz Agnieszka z d. Karalus [0¬]     
300Knapacz Czesław [0¬]     
301Knispe Anna Maria z d. Rau * Gros Groitzig  
302Knispe Christoph * Gros Groitzig  
303Knop Ignacy   
304Knop Karolina z d. Fibich   
305Kokotkiewicz Agnieszka   
306Kokotkiewicz Wojciech   
307Komorowska Zofia z d. Rogulska   
308Komorowski Grzegorz   
309Konieczna Marianna   
310Konieczny Stanisław   
311Konieczyńska Jadwiga   
312Kononczuk N. [0¬]     
313Kononczuk Wojciech [0¬]     
314Kopczyńska Ilona [0¬]     
315Kopczyńska Monika [0¬]     
316Kopczyński Krzysztof [0¬]     
317Kopczyński Rafał [0¬]     
318Kopczyński Robert [0¬]     
319Kopczyński Ryszard [0¬]     
320Korcz N. [0¬]     
321Kortylewicz Agnieszka z d. Goćwińska   
322Kortylewicz Brygida z d. Różańska   
323Kortylewicz Małgorzata z d. Adamowicz    
324Kortylewicz Teodora z d. Rosicka  +03-05-1887  
325Koryciak Jerzy [0¬]     
326Koszewski Jan * Opalenica  
327Kotlarski Łukasz    
328Koziałkowicz Franciszek   
329Kozik Agnieszka   
330Kozik Karol   
331Koziołek Piotr [0¬]     
332Koziołkiewicz Franciszek   
333Kozłowicz Jadwiga   
334Kozłowicz Jan   
335Kozłowicz Jan   
336Kozłowicz, 2 v. Łęgowicz, 1 v. Mikołajewicz Maruanna z d. Witkowska   
337Kozłowska Adela z d. Dals   
338Kozłowska Helena    
339Kozłowska Katarzyna   
340Kozłowski Klemens   
341Krause Lloyd N    
342Krauza Maciej * Śmigiel +12-01-1769 Buk /Buk/   
343Krawczyk Leokadia  +1945   
344Król Irena z d. Wąchocka [0¬]     
345Król Michał Piotr [0¬]     
346Królikowska Jadwiga   
347Królikowski Antoni   
348Krul Krzysztof   
349Kruszona Katarzyna   
350Kruszona Marcin   
351Krzeszkiewicz Józef  +1849  
352Krzyczyńska Agnieszka z d. Balcerowicz   
353Krzyczyńska Teofila z d. Tyczewska    
354Krzyczyński Franciszek   
355Krzyżańska Konstancja z d. Danko   
356Krzyżański Wojciech   
357Krzyżogórska Marianna   
358Kubiak John Andrew    
359Kucharz Stefan  +przed 1686  
360Kucharzewicz Marianna   
361Kucoff Marianna z d. Bączkowska   
362Kucoff Michael   
363Kuraszkiewicz Jan    
364Kusiak Irena [0¬]     
365Kusior Jakub [0¬]     
366Kusior Maciej [0¬]     
367Kusior Szymon [0¬]     
368Kuśnierski N.    
369Kużdowicz Maciej   
370Kużdowicz Regina z d. Cicha   
371Kużdowicz Rozalia   
372Kużdowicz Walenty   
373Kwaśniewska Józefa   
374Kwaśniewski Karol   
375Kwintkiewicz Jadwiga   
376Kwintkiewicz Teodor   
377Lamenta Zbigniew [0¬]     
378Lasocka Ludwika z d. Krukowicz    
379Lasocki Józef   
380Laufer Janina z d. Lisowska [0¬]     
381Laufer Władysław    
382Lawarski Piotr  +17-03-1784  
383Lenartowska Katarzyna z d. Czekańska   
384Lenartowski Wawrzyniec   
385Lesniewski Jakub   
386Lewandowicz Walenty   
387Lewandowski Anna Alvin z d. Hammernik    
388Lewandowski Anna R. z d. Durski    
389Lewandowski Edna z d. Leister    
390Lewędowski Ludwik  +przed 1859  
391Leżańska-Formanowicz Jolanta z d. Leżańska [0¬]     
392Limański Stanisław   
393Limiński N. [0¬]     
394Lisiecki Tadeusz [0¬]     
395Lisowska Franciszka z d. Ławicka   
396Lisowska Jadwiga z d. Silska   
397Lisowski Feliks   
398Lisowski Stefan    
399Ludowicz Regina z d. Wiśniewska   
400Ludowicz Szymon   
401Ludowicz Zofia   
402Ładygin Aleksander [0¬]     
403Łaga Adam   
404Łakomy Józef   
405Łapanowska Elżbieta z d. Morzyńska   
406Łapanowski Wojciech   
407Łęgowicz Regina   
408Łukasiewicz Karolina [0¬]     
409Łukasiewicz Mateusz [0¬]     
410Łukaszewicz Stanisław   
411Maciejewska Dorota   
412Maciejewska Dorota z d. ?   
413Maciejewski Jan   
414Maciejewski Jan   
415Maćkowiak N.    
416Majchrowicz Dominik  +30-04-1765 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
417Majchrowicz Wojciech   
418Malinowska Wiktoria   
419Malinowski Józef   
420Marciniak Katarzyna z d. Bąk    
421Marciniak Nepomucen   
422Matyaszczyk Rosalia    
423Matyaszczyk Walenty    
424Mauersber N.    
425Mądrowski Józef * Szamotuły  
426Mądrzak Mikołaj   
427Mądrzak Regina   
428Meller Jan   
429Meller Konstancja z d. Polus   
430Meyza Rozalia z d. Borowiak   
431Meyza Stanisław   
432Miąszkiewicz Józef   
433Miąszkiewicz Katarzyna   
434Miąszkiewicz Katarzyna z d. Walewska   
435Michalska Dorota z d. Riegen   
436Michalski Mikołaj   
437Miedzińska Jadwiga   
438Miedziński Jakub   
439Mielcarzewicz Stanisława z d. Szymańska   
440Mięcik Jakub   
441Mięcik Marcin   
442Mikołajewicz Stanisław  +1746  
443Miłucka Helena z d. Niezielińska   
444Minsko Jan   
445Mińska Jadwiga   
446Mińska N.  +przed 1932  
447Mizgalska Regina   
448Mizgalski Wojciech   
449Młodzikowski Jan   
450Moczyńska Pelagia z d. Gudowicz   
451Moczyński Ignacu   
452Moralinska Marianna z d. Żupanska   
453Morzyńska Kazimiera z d. Gajewicz   
454Morzyński Franciszek  +1765 Buk  
455Morzyński Ignacy  +10-10-1767 Buk  
456Morzyński Mieczysław [0¬]    
457Morzyński N.   
458Motłszyński Stanisław [0¬]    
459Musielski Karol   
460Mysiura Jan [0¬]     
461N. Jan   
462N. Jonathan z d. ? [0¬]     
463N. Józef [0¬]     
464N. Michał * Żegowo  
465N. N. [0¬]    
466N. N.    
467N. N.    
468N. N. [0¬]     
469N. N.  +przed 1928   
470N. N. [0¬]     
471N. Piotr   
472N. Stanisław [0¬]     
473Nadobnik Krzysztof [0¬]     
474Nadolska Julianna z d. Balcerkiewicz    
475Nadolski Franciszek Ksawery   
476Nadolski Jakub    
477Nagler N. [0¬]     
478Necel Leonard [0¬]     
479Necel Marian [0¬]     
480Nelke Aleksandra z d. Łożyńska [0¬]     
481Nelke Barbara z d. Bomska [0¬]     
482Nelke Barbara z d. Bomska   
483Nelke Ewa z d. Kosowicz [0¬]     
484Nelke Katarzyna z d. Jankowska [0¬]     
485Nelke Krystyna z d. Kropiwnicka [0¬]     
486Niejacka Małgorzata   
487Niejacki N.    
488Niezielińska Anna z d. Kłosowska   
489Niezieliński Walenty   
490Niłacny Józef    
491NN Wojciech   
492Noetzel Moritz   
493Noetzel Teresa Auguste z d. Ulohn   
494Nowacka Regina   
495Nowacki Andrzej   
496Nowacki Józef    
497Nowacki Stefan  +25-05-2006 Wielichowo   
498Nowak Anna   
499Nowak Franciszek   
500Nowak Helena   
501Nowak Piotr   
502Nowak Stanisław [0¬]     
503Nowicka Marianna z d. Kozłowska   
504Nowicki Michał   
505Nowicki Tomasz   
506Nowicki Tomasz    
507Obiegała Helena   
508Obiegała Michał   
509Obzebulska Marianna   
510Ofierska Agata z d. Czerniewicz * Buk  
511Ofierski Sebastian * Krobia  
512Ofierski Wawrzyniec * Krobia  
513Olek Ryszard [0¬]     
514Opączewska Anna   
515Opączewski Jackub   
516Orzałkiewicz Benon [0¬]    
517Orzałkiewicz Bożena [0¬]    
518Orzałkiewicz Janina z d. Weiss [0¬]    
519Orzałkiewicz Kwiryn   
520Paetzold Bogusław Gottlieb   
521Paetzold Magdalena z d. Łakoma   
522Paukier Bogusław * Elbląg  
523Paukier Regina z d. Berkiert   
524Pawlińska Brybida   
525Pawłowicz Franciszek   
526Pawłowicz Justyna z d. Ciosańska   
527Pawłowicz Marcin  +1750 Buk /Buk/  
528Pawłowicz Paweł  +1753 Buk /Buk/  
529Pawłowicz Teresa z d. Gębarzewska [0¬]    
530Pawłowska Antonina z d. Kicińska [0¬]     
531Pawłowska Katarzyna z d. Rakiewicz [0¬]    
532Pawłowski Fryderyk   
533Peikert Franciszka * Kolonia Konarskie +30-05-1877 Kolonia Konarskie  
534Piasecka Eleonora z d. Gajewicz   
535Piasecki Eugeniusz [0¬]    
536Piasecki N.   
537Piątkowski N. [0¬]     
538Piechota Franciszek   
539Piechota Magdalena z d. Bogusławska   
540Piesiewicz Kacper   
541Piotrowicz Helena [0¬]     
542Piotrowicz Stefan [0¬]     
543Piotrowicz Stefan    
544Plucińska Jadwiga    
545Płatkowski Jan * Wolsztyn  
546Płatkowski Wojciech   
547Podkański N. [0¬]     
548Podkomorska Teresa z d. Müller   
549Podkomorski Nikodem   
550Polerowicz Jadwiga   
551Polerowicz Karol   
552Potok Tadeusz [0¬]     
553Promiński Walenty   
554Pruchniewski N.    
555Przeorski Kazimierz   
556Przyborowicz Jan   
557Przyborowicz Jan   
558Przykłocka Katarzyna z d. Lasocka   
559Przykłocki Wawrzyniec   
560Ptaszyńska Regina z d. Rupocińska   
561Ptaszyński Walenty   
562Raczkiewicz Stanisław    
563Raczkowska Edyta [0¬]     
564Raczkowska Ludwika    
565Raczkowska Maria z d. Myszka    
566Raczkowska Wanda [0¬]     
567Radwański Tadeusz    
568Rajchowicz Marianna z d. Kadzińska    
569Rajchowicz N.    
570Rajchowicz Nepomucena z d. Nowacka   
571Rajchowicz Stanisław   
572Raychowicz Apolonia z d. Orłowska   
573Raychowicz Jan   
574Rayczak Marianna   
575Rayczak Wojciech   
576Redempska Monika z d. Sobańska   
577Redempski Wojciech   
578Redempski Wojciech   
579Rewolinski John A. H.    
580Rodys Teresa [0¬]     
581Rogala-Koczorowski Józef  +przed 1866  
582Rogowska Barbara [0¬]     
583Rogowska Edyta [0¬]     
584Rogowska Izabela [0¬]     
585Rogowski Jan [0¬]     
586Rojkowicz Bogdan [0¬]     
587Rojkowicz Kamil [0¬]     
588Rojkowicz Konrad [0¬]     
589Rojkowicz Szymon [0¬]     
590Rojkowicz Zofia [0¬]     
591Romanowicz Mateusz   
592Rosicka Marianna z d. Szszęsna   
593Rosicki Jan   
594Ruciński Grzegorz   
595Ruciński Jakub   
596Ruciński Szymon   
597Rudawska Helena    
598Rudawski Kazimierz    
599Rutkowski Stanisław [0¬]     
600Rybińska Franciszka z d. Kralikowska   
601Rybiński Józef  +przed 1843  
602Rzempiak Agnieszka z d. Szey   
603Rzempiak Stanisław   
604Schmidt Anton   
605Schmidt Caroline z d. Arlt   
606Schneider Elżbieta z d. ?   
607Schneider Marcin   
608Scholz vel Szulc Ryszard   
609Schultz Antoni   
610Schultz Zuzanna z d. Kazubke   
611Sibilska Marianna z d. Śliwińska   
612Sibilski Walenty   
613Sibilski Wojciech   
614Siemiginowski Stanisław [0¬]     
615Sikorska Antonina z d. Bialek   
616Sikorski Szymon   
617Siwczyńska Feliksa z d. Gąsiorowska  +po 1896  
618Siwczyński Adam  +przed 1896 Warszawa  
619Skibiński Janusz [0¬]     
620Skoracki Jacek [0¬]     
621Skornia Karolina z d. Gazińska   
622Skornia Walenty   
623Skórzewska Teodora z d. Niegolewska    
624Skórzewski Ludwik    
625Słomińska Barbara [0¬]    
626Słomińska Krystyna z d. Dekiert [0¬]     
627Słomińska Magdalena z d. Lasocka   
628Słomińska Stefania z d. Gajewicz   
629Słomiński Aleksander [0¬]    
630Słomiński Franciszek [0¬]    
631Słomiński Gracjan    
632Słomiński Jakub   
633Słomiński N.   
634Słomiński Ryszard [0¬]    
635Słomiński Tadeusz [0¬]    
636Słomska Antonina z d. Czarkowska   
637Słomski Ferdynand   
638Słoniewicz Ignacy Katarzyna   
639Słoniewicz Katarzyna   
640Służewski Albert [0¬]    
641Służewski Jan [0¬]    
642Smoczyńska Marianna z d. Wrońska   
643Smoczyński Maciej   
644Snyś Ludwik   
645Snyś Marianna z d. Jarzynowska   
646Sobierayska Dorota z d. Wleklinska   
647Sochaczewski Edward [0¬]     
648Sochaczewski Stanisław    
649Sonnenberg Franciszka z d. Kalczyńska   
650Sonnenberg Herman   
651Stachowska Aleksandra    
652Stachowska Bożena [0¬]     
653Stachowska Charlotte    
654Stachowska Danuta [0¬]     
655Stachowska Emilia [0¬]     
656Stachowska Gertruda [0¬]     
657Stachowska Grażyna [0¬]     
658Stachowska Hanna [0¬]     
659Stachowska Joanna z d. Balcerek    
660Stachowska Maria [0¬]     
661Stachowska N. [0¬]     
662Stachowska Rozalia (?)    
663Stachowska Teodozja z d. von Genge    
664Stachowska Zofia [0¬]     
665Stachowska Zofia z d. Szwartz    
666Stachowski Andrzej   
667Stachowski Dariusz [0¬]     
668Stachowski Henryk [0¬]     
669Stachowski Józef [0¬]     
670Stachowski Stanisław [0¬]     
671Stanisławowicz Józef   
672Stanisławowicz Stefan   
673Stanisławowicz, 1 v. Tuliszka Marianna z d.    
674Staniszewski Adam   
675Starzyńska Józefa z d. Wróblewska  +1962 Kazachstan  
676Staszewski Mikołaj   
677Staszewski Tomasz   
678Statkiewicz Anna [0¬]     
679Statkiewicz Mariusz [0¬]     
680Statkiewicz Zbigniew [0¬]     
681Stawski Michał    
682Stąpor Bogdan [0¬]     
683Stąpor Mirosław [0¬]     
684Stelmaszczykiewicz Józef   
685Stelmaszczykiewicz Magdalena z d. Ofiarkiewicz   
686Stelmaszyk Walenty   
687Stelmaszyk Weronika z d. Czepczyńska    
688Stępczak Irena z d. Flakiewicz [0¬]     
689Stępczak Zofia z d. Ukleja [0¬]     
690Stodolska Jadwiga z d. Wawrzyniak   
691Stodolski Ludwik   
692Stoeckel Irena    
693Stoeckel Maksymilian    
694Stojanowska Justyna z d. Kuleczyńska (Kuleszyńska)  +przed 1860  
695Stojanowski Franciszek   
696Studziński Mariusz [0¬]     
697Suchorska Anna   
698Suchorska Marianna z d. Rucińska * Sieraków  
699Suchorski Tomasz   
700Suchorski Wawrzyniec   
701Supruniuk Jolanta z d. Kononczuk [0¬]     
702Szabelska Rozalia z d. Rucka   
703Szabelska Zuzanna z d. ?   
704Szabelski Jan   
705Szabelski Józef   
706Szablewska Marianna z d. Ciesielska [0¬]     
707Szablewski (Szabel) Michał * Rąbin   
708Szczegóła Agnieszka z d. Ostrowska [0¬]     
709Szczegóła Marta z d. ? [0¬]     
710Szeuciński Paweł   
711Szklanna Aleksandra z d. Stachowska [0¬]     
712Szkudlarska Katarzyna z d. Glondalska   
713Szkudlarski Piotr   
714Szmit Jan   
715Szpotański Józef   
716Szramkowska Apolonia z d. Zielińska   
717Szramkowska Katarzyna z d. Zaleska   
718Szramkowski Michał   
719Szramkowski Roch * Wągrowiec  
720Szrejbrowski Stefan    
721Szrejbrowski Wacław  +11-1915 Poległ nad Marną   
722Szwajkiewicz Salomea z d. Chudzicka    
723Szwajkiewicz Stanisław   
724Szymańska Anna z d. ?   
725Szymańska Franciszka z d. Męczyńska   
726Szymańska Jadwiga   
727Szymański Marcin * Buk (?)  
728Szymański Melchior   
729Szymański Michał   
730Świetlińska Jadwiga    
731Świetlińska Katarzyna z d. Bosa   
732Świetlińska Maria    
733Świetlińska Marianna z d. Michalska   
734Świetlińska Marlena z d. Urbańska [0¬]     
735Świetlińska-Kaźmierczak Barbara z d. Świetlińska    
736Tajchert Magdalena   
737Targoszyńska Katarzyna   
738Targoszyński Mikołaj   
739Terczewska Franciszka    
740Terczewska Wiktoria z d. Białkowska    
741Trzcionka Anna [0¬]     
742Tundak Zofia    
743Turkiewicz Agnieszka   
744Turkiewicz Kazmierz   
745Tuszewski Kazimierz [0¬]     
746Tyczka Józef   
747Tyczka Józef   
748Tylicka Justyna z d. Budzińska   
749Tylicki Stanisław   
750Ulatowska Ludwika  +przed 1851  
751Ulatowski Rafał  +po 1851  
752Walkowiak Andrzej   
753Walkowiak Marianna   
754Walkowiak Paweł [0¬]     
755Warczygłowa Rufin   
756Wasiak Jan    
757Wawrzynkiewicz Szymon   
758Wąsikiewicz Wojciech   
759Wąsowicz Jan  +01-09-1779 Buk   
760Wdowicki Józef * Stęszew  
761Wdowicki Melchior   
762Wechman Franciszek  +1943   
763Wechman Urszula [0¬]     
764Wechman Witold [0¬]     
765Wechman Zenon [0¬]     
766Weychan Maciej   
767Weyhan Mateusz * Stęszew  
768Weyhan Wojciech   
769Wilhelm Anna Elisabeth z d. Knispe   
770Wilhelm Johann  * Karpicko  
771Wilhelm Johann  * Stentsch  
772Wilk-Formanowicz Rita z d. Wilk [0¬]     
773Wimmer Franciszka z d. Czuraj   
774Wimmer Józef   
775Wiśniewska Jadwiga z d. Kaźmierowska   
776Wiśniewska Teresa   
777Wiśniewski Kacper   
778Wiśniewski Stanisław   
779Witajewska Anna z d. Boińska   
780Witajewski Wincenty   
781Witkowski Jakub   
782Wojciechowska Anna z d. Balcerkiewicz   
783Wojciechowska Małgorzata    
784Wojciechowski Marek   
785Wojciechowski Mateusz    
786Wojciechowski Wincenty   
787Wojtkowiak Bogdan [0¬]     
788Wojtkowiak Czesława Zofia z d. Zaiwerucha [0¬]     
789Wojtkowiak Marcin    
790Wojtkowski Benon [0¬]     
791Wojtkowski Paweł   
792Wolsztyńska Katarzyna z d. Weyman   
793Wolsztyński Franciszek   
794Worche Jan   
795Wozicka Magdalena z d. Balcerek   
796Wozicki Marcin   
797Woziwodzka Brygida z d. Rosicka   
798Woziwodzki Mikołaj   
799Woziwodzki Mikołaj   
800Woźniak Marianna z d. Wasiak    
801Wroniecki Jakub * Stęszew  
802Wurche Agnieszka   
803Wurche Jan   
804Wurst Karolina z d. Hein   
805Wurst Maciej   
806Wygocka Ludwika z d. Milczewska   
807Wygocki Józef   
808Wyrzykowska Józefa   
809Wyrzykowski Michał   
810Zając Agnieszka z d. Materna   
811Zając Jan   
812Zalisz Ireneusz [0¬]     
813Zawacki N.  +przed 1856  
814Zawadzka Eleonora Wilhelmina z d. Pawłowska [0¬]    
815Zawadzka Katarzyna z d. Koziałkowicz   
816Zawadzka Marianna z d. Popławska   
817Zawadzki Jan * Piotrków ?  
818Zawadzki Marian Tomasz   
819Zawadzki Paweł  +przed 1843  
820Zawadzki Szymon   
821Zawistowska Petronela z d. Grzymała   
822Zawistowski Jan   
823Zbierski Bogdan [0¬]     
824Zelmanowicz Wawrzyniec   
825Zieliński Adam   
826Ziemiański N.    
827Zimniewicz Bartłomiej * Wronki  
828Zimniewicz Błażej   
829Zuhlke Edmund    
830Zyfritt Józef   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl