Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks chronologiczny
850-899 900-949 950-999 1000-1049 1050-1099 1100-1149 1150-1199 1200-1249 1250-1299 1300-1349 1350-1399 1400-1449 1450-1499 1500-1549 1550-1599 1600-1649 1650-1699 1700-1749 1750-1799 1800-1849 1850-1899 1900-1949 1950-1999 2000-2049 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1700 a 1749Indeks chronologiczny [1700 - 1749] - 113

1Adamska Katarzyna z d. Formanowicz *22-02-1718 Buk, Targowisko +po 10-1782   
2Boińska Agnieszka *22-01-1727 Buk, Targowisko +18-12-1741 /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
3Boińska Ewa z d. Formanowicz *11-02-1705 Buk, Targowisko +07-02-1774 Buk /Buk/   
4Boińska Franciszka z d. Kucharzewicz *07-03-1745 Buk   
5Boińska Jadwiga *29-09-1749 Buk +29-09-1749 Buk   
6Boińska Katarzyna *1707 Buk  
7Boińska Regina Brygida *01-02-1744 Buk   
8Boiński Antoni *12-06-1738 Buk, Targowisko   
9Boiński Gabriel Józef *28-03-1741 Buk +04-12-1796 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
10Boiński Jan *09-06-1735 Buk, Targowisko   
11Boiński Jan *około 1700 +około 1760 Buk   
12Boiński Michał *29-09-1733 Buk, Targowisko   
13Boiński Wojciech *1709 Buk  
14Cwojdzinska Agnieszka *1712 +1748 Krobia  
15Cwojdzinski Tomasz *około 1710 Krobia  
16Cwojdziński Aleksander *11-01-1746   
17Czaplicki Bartłomiej z d. Czapnik *12-08-1719 Trzciel   
18Dłużyńska Małgorzata z d. Formanowicz *28-05-1739 Buk   
19Dobrowolski Maciej [0¬]    
20Dybizbański Jakub *1737 Buk  
21Dydryńska Cecylia z d. Ginter *1746 Buk  
22Formanowicz Barbara z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
23Formanowicz Jadwiga *01-10-1734 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
24Formanowicz Jan *około 1715 Buk +przed 1780 Gostyń /Gostyń/   
25Formanowicz Jan *04-01-1732 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
26Formanowicz Jan (Piotr) *30-01-1745 Gostyń +02-03-1808 Przemęt /Przemęt/   
27Formanowicz Jan Franciszek *22-10-1736 Buk, Targowisko +26-07-1797 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
28Formanowicz Katarzyna *02-11-1703 Buk, Targowisko +przed 1718   
29Formanowicz Kunegunda z d. Hałdrzyńska  *około 1740 +21-03-1806 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
30Formanowicz Łukasz *17-10-1745 Buk   
31Formanowicz Marianna z d. Cicha *08-07-1749 Wielichowo +16-12-1784 Wielichowo /Wielichowo/   
32Formanowicz Michał *29-09-1740 Wielichowo +od 1800 do 1818   
33Formanowicz Michał *10-05-1741 Buk +22-08-1741 Buk /Buk/   
34Formanowicz Paweł Jakub *06-07-1747 Gostyń +27-06-1809 Gostyń /Gostyń/   
35Formanowicz Regina z d. Orsztyn *około 1712 +30-01-1784 Gostyń /Gostyń/   
36Formanowicz Regina z d. Karczmarz *06-09-1721 Wilkowo k/Buku +24-07-1788 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
37Formanowicz Regina z d. Słomińska *około 1741 Wielichowo + Wielichowo   
38Formanowicz Walenty *09-02-1710 Dobieżyn k/Buku +18-07-1776 Buk /Buk/   
39Formanowicz Wojciech *17-04-1713 Dobieżyn k/Buku +06-06-1737 Buk /Buk/   
40Formanowicz Wojciech *około 1716 Wielichowo (?) +20-08-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
41Gaj Antoni *31-05-1734 Gaj  
42Gajek Małgorzata *około 1722 +24-10-1782 Wielichowo  
43Gajek Marianna *27-06-1749 Wielichowo  
44Gajek Mikołaj z d. Gaj *około 1715 +24-11-1788 Wielichowo  
45Gajek Stefan z d. Gaj *około 1720  
46Gajewicz Szymon z d. Gajek *27-10-1746 Wielichowo  
47Ginter Tomasz Jan *19-12-1718 Opalenica +23-04-1782 Buk /Buk/   
48Ginter Małgorzata z d. Czerniewicz *1719 Buk +14-11-1761 Buk  
49Ginter Piotr *1741 Buk +11-02-1784 Buk /Buk/  
50Ginter Stanisław *17-11-1748 Buk  
51Hałdrzyńska, 1 v. Kramberska Barbara Jadwiga z d. Binkiewicz *1704 Buk  
52Hałdrzyński Maciej *około 1710 +29-01-1779 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./  
53Hasińska Barbara *29-11-1738 Gostyń  
54Hasińska Jadwiga *17-10-1741 Gostyń  
55Hasińska Marianna *18-06-1740 Gostyń  
56Hasińska Salomea *15-11-1744 Gostyń  
57Hasiński Franciszek *02-12-1742 Gostyń  
58Hasiński Melchior *około 1700  
59Hasiński Walenty *przed 1738  
60Kapska Ewa z d. Formanowicz *około 1740 Wielichowo +przed 1801   
61Kapska Katarzyna z d. Świetlińska *około 1741  
62Kapski Łukasz *około 1735 Wielichowo +09-06-1803 Wielichowo   
63Kauppe Jan *około 1710  
64Kozłowicz Franciszek *1722 Buk  
65Kozłowska Jadwiga *09-1738 Wielichowo  
66Kozłowski Andrzej *około 1710  
67Kozłowski Walenty *02-1730 Wielichowo  
68Krauza Agnieszka z d. Wolsztyńska *15-01-1742 Buk, Konary  
69Krauza Bogusław *około 1740  
70Krauza Franciszek *około 1735 +16-10-1769 Buk /Buk/   
71Krauza Jadwiga z d. Formanowicz *09-10-1707 Otusz k/Buku +11-02-1784 Buk   
72Krzyżański Melchior *1746 Buk +1818 Buk  
73Krzyżogórski Francioszek *około 1720  
74Kużdowicz Mateusz *01-11-1746 Wielichowo  
75Kużdowicz Wiktoria z d. Woytkowska *15-12-1749 Buk  
76Ludowicz Józef *1732 Buk  
77Miąszkiewicz Łukasz *1727 Buk  
78Mińska, 1 v. Sarnowiczowa Apolonia z d. Pruska *1726 +27-12-1802 Buk /Buk/  
79Miński Kacper *1740 Pawłówko +26-06-1808 Buk /Buk/  
80Miński vel Michalski Jakub *około 1705  
81Morzyński Dionizy *1725 +15-03-1805 Buk  
82Nowacka Ewa *16-12-1748 Wielichowo   
83Nowacka Magdalena z d. Formanowicz *1727 Wielichowo (?) +24-12-1748 Wielichowo   
84Nowacka, 1 v. Ginter, Agnieszka z d. Formanowicz *03-01-1743 Sędzinko   
85Nowacki Adam *16-12-1748 Wielichowo   
86Nowacki Jan *około 1722 +26-11-1754 Wielichowo   
87Obzebulski Jakub *1724 Wielka Wieś  
88Opączewska Katarzyna z d. Babska *1704 Buk +08-05-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
89Opączewska Katarzyna z d. Boińska *16-03-1729 Buk, Targowisko   
90Opączewska Regina z d. Mądrowska *1748 Szamotuły +21-04-1798 Buk /Buk/   
91Opączewski Jakub *27-04-1727 Buk   
92Opączewski Mikołaj *około 1700  
93Romanowicz Agnieszka z d. Kucharzewicz  *22-12-1738 Buk  
94Stachowska Marianna z d. Kuklińska vel Kuklik *około 1745 +13-04-1782 Doktorowo   
95Stachowska Regina z d. Kuklińska vel Kuklik *około 1739 +21-03-1829 Doktorowo   
96Stachowska Rozalia z d. Tabernacka *około 1745 +31-07-1799 Doktorowo   
97Stachowska Teresa z d. Lemańska *1708 Buk  
98Stachowski Antoni *około 1745   
99Stachowski Jan *około 1739 +26-02-1807 Doktorowo   
100Stachowski N. *około 1720   
101Szeucińska Franciszka Helena z d. Lemańska *1749 Buk  
102Śmiełkiewicz Barbara *01-12-1749 Gostyń  
103Śmiełkiewicz Karol *około 1725   
104Śmiełkiewicz Katarzyna *około 1725   
105Śmiełkiewicz Magdalena *25-07-1748 Gostyń  
106Śmiełkiewicz Rafał  *24-10-1746 Gostyń  
107Świetlińska Katarzyna Agnieszka z d. Kozłowska *19-04-1745 Wielichowo +12-02-1824 Wielichowo /Wielichowo/  
108Świetliński Marcin *około 1740 +przed 1801   
109Terczewski Szymon *około 1730   
110Wąsowicz, 1 v. Majchrowicz Franciszka z d. Boińska *07-02-1731 Buk, Targowisko +01-10-1809 Buk   
111Wdowicka, 1 v. Krauza, Elżbieta z d. Kujawska *15-11-1738 Buk +07-12-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
112Wilhelm Maria z d. Rau *1720 +17-04-1774 Karpicko  
113Zyfritt Wiktoria Ewa z d. Będkowska *1749 Buk  

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl