Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks chronologiczny
850-899 900-949 950-999 1000-1049 1050-1099 1100-1149 1150-1199 1200-1249 1250-1299 1300-1349 1350-1399 1400-1449 1450-1499 1500-1549 1550-1599 1600-1649 1650-1699 1700-1749 1750-1799 1800-1849 1850-1899 1900-1949 1950-1999 2000-2049 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1900 a 1949Indeks chronologiczny [1900 - 1949] - 502

1Andrzejewska Klara z d. Kopczyńska [0¬]     
2Andrzejewski Stanisław [0¬]     
3Bandurska Ewa z d. Roszkiewicz [0¬]     
4Baranowski Roman *30-01-1933 Poznań +30-03-2010 Poznań   
5Bardel Genowefa z d. Formanowicz *1927 Jarocin   
6Basińska Łucja *1909 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
7Basińska Seweryna *1907 Ostrów Wlkp.    
8Basińska Teodozja *1904 Ostrów Wl;kp.   
9Basiński Czesław *1900 Ostrów Wl;kp.   
10Basiński Edmund *1908 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
11Basiński Walerian *1902 Ostrów Wl;kp.   
12Bielecki Tadeusz [0¬]     
13Bob Harold *02-05-1911 Łódź +22-03-1994 Berlin   
14Borsuk Roman [0¬]     
15Brzeski Alfreg *06-03-1910 +06-01-2000   
16Brzeski Stanisław *20-06-1908 +07-12-1984   
17Buraczyńska Zofia z d. Lisowska *09-05-1920 Buk +26-06-2004   
18Buraczyński Ludwik *26-02-1926 +28-11-1986   
19Burwiel Janina Zofia z d. Hensel *06-04-1907 Poznań +30-12-1982 Warszawa   
20Checinska Róża z d. Ruczkowska *27-07-1937 Poznań +29-06-1995   
21Chelminiak Bożena z d. Fórmanowicz [0¬]     
22Chrzanowska Zofia Maria z d. Rudnicka *1903 +1971 Warszawa   
23Chudak Anna z d. Larek *1949   
24Chudak Zbigniew [0¬]     
25Czapska Hanna z d. Brun *07-10-1924   
26Dębińska Barbara *15-01-1923 +28-08-1977   
27Dębińska Krystyna *30-09-1924 +02-09-1944 Warszawa   
28Dębiński Andrzej *31-07-1927   
29Dębiński Olgierd *02-07-1923 +15-08-1997 Australia   
30Drecka Maria z d. Stark [0¬]     
31Drzewiecki Jerzy *07-07-1902 Warszawa +15-05-1990 Ottawa   
32Dubkiewicz Łucja z d. Fórmanowicz *08-09-1926 Kopanica k/Wolsztyna +26-05-2008 Międzychód   
33Duda Kazimierz *14-11-1917 Jarosław +12-2011   
34Duda Romana z d. Formanowicz *02-02-1916 Krobia +23-12-1995 Katowice   
35Dudziak Pelagia z d. Fórmanowicz *24-02-1905 +18-04-1934 Wielichowo /Wielichowo/   
36Dyderska Leokadia z d. Furmanowicz *22-10-1908 Dortmund +1986 Opalenica   
37Engleicht Jadwiga Grzmisława Teodora z d. Drzewiecka *01-01-1904 Warszawa +16-03-1944 Warszawa   
38Fiebig Michalina z d. Basińska *28-09-1901 Ostrów Wl;kp.   
39Filipowski Roman [0¬]     
40Forman Berenice *1902 Wisconsin   
41Forman Lois L *01-08-1924 +01-03-1999 Chicago   
42Forman Stella z d. Zebrusky *1915   
43Formanowicz Anna z d. Zdrojkowska [0¬]     
44Formanowicz Anneliese [0¬]     
45Formanowicz Bernard *19-08-1924 Krobia +22-06-1987 Katowice   
46Formanowicz Bolesław *25-03-1901 Siemowo +21-05-1974 Koszalin   
47Formanowicz Bożena Maria z d. Kozacka [0¬]     
48Formanowicz Edward Adam [0¬]     
49Formanowicz Felix *17-01-1901 Herne +03-09-1945 Süchteln /Süchteln/   
50Formanowicz Franciszek Józef *09-03-1933 +2014 Rawicz   
51Formanowicz Gerard [0¬]     
52Formanowicz Gerhard *18-03-1933 Herne +20-12-2016 Herne /Herne/   
53Formanowicz Gertrud [0¬]     
54Formanowicz Gladys Florence z d. Pass *30-10-1917 +03-07-1995 Hampshire, UK /Katowice/   
55Formanowicz Hanna z d. Nielubowicz *22-02-1919 +16-04-1998 Poznań   
56Formanowicz Helena Irena *21-01-1927 Sarnowa +12-04-2018 Rawicz   
57Formanowicz Helena Pelagia *01-05-1905 Krobia +24-01-1907 Krobia /Krobia/   
58Formanowicz Ignacy *25-05-1920 Krobia +05-02-1921 Krobia   
59Formanowicz Irena z d. Kulesza *10-01-1900 +22-11-1992   
60Formanowicz Irena Walentyna z d. Dziembowska *10-11-1926 Rawicz +13-11-2008 Rawicz   
61Formanowicz Izabela z d. Skrober *1925 +23-05-1992 Katowice   
62Formanowicz Jacek Bolesław [0¬]     
63Formanowicz Jadwiga z d. ? *02-10-1921 +04-04-1993 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
64Formanowicz Jan Nepomucen *11-05-1904 Krobia +28-05-1904 Krobia /Krobia/   
65Formanowicz Jan Stanisław *12-12-1928 Borzykowo +22-04-1998 Poznań /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
66Formanowicz Janina *29-02-1916 Sieraków +05-12-1992 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
67Formanowicz Józef Roman *18-03-1913 Krobia +10-08-1995 Bishopstoke, UK /Katowice/   
68Formanowicz Józefa z d. Kubacka *27-10-1902 Grabowa pow. Konin +1987   
69Formanowicz Klotylda z d. Szuniewicz *03-06-1927 Rudziszki koło Wilna +30-12-1995 Poznań /Koźmin Wlkp./   
70Formanowicz Leon *05-01-1919 +07-03-1978 Katowice   
71Formanowicz Łucjan *03-01-1924 Jarocin +17-12-2003 Poznań   
72Formanowicz Maciej Maria [0¬]     
73Formanowicz Maksymilian *01-10-1936 Jarocin   
74Formanowicz Marcin Otto *04-11-1903 Nakło pow. Wyrzysk +16-12-1983 Wrocław   
75Formanowicz Maria Wanda z d. Wimmer *02-02-1917 +27-02-2004 Wrocław   
76Formanowicz Marian *30-08-1902 Słupia +20-07-1978   
77Formanowicz Marian Józef *09-02-1923 Grodzisk +28-02-1973 Koźmin Wlkp. /Koźmin Wlkp./   
78Formanowicz Mieczysław Franciszek *27-11-1917 Sieraków +19-01-2017 Poznań   
79Formanowicz or Forman Edward *06-03-1906 Chicago, Il (US) +18-03-1918 Chicago, Il (US) /Evergreen Park, IL (USA); St. Mary Cemetery/   
80Formanowicz Rozalia z d. Nowak *27-07-1901 +11-09-1978 Jarocin   
81Formanowicz Seweryna z d. Ziemlińska *23-12-1901 Krobia +07-06-1979 Rawicz   
82Formanowicz Stanisława z d. Stachowska *16-11-1902 Grodzisk +11-04-1999 Koźmin Wlkp. /Środa Wlkp./   
83Formanowicz Stefan Rudolf *15-04-1901 Berlin (Rixdorf) +26-04-1989 Środa Wlkp. /Środa Wlkp./   
84Formanowicz Stefania *07-1909 Jarocin +05-01-1910 Jarocin   
85Formanowicz Stefania Wacława z d. Olejniczak [0¬]     
86Formanowicz Sylwester Mieczysław *11-09-1921 Rawicz +24-05-2001 Rawicz   
87Formanowicz Teresa z d. Kasprzak *1929 +20-05-2007 Rawicz /Rawicz/   
88Formanowicz Wacław *15-09-1902 Krobia +26-11-1929 Sarnowa /Sarnowa/   
89Formanowicz Walenty *14-01-1911 Jarocin +09-11-1941 Lublin /Poznań/   
90Formanowicz Władysław Jan *24-06-1924 Sarnowa +15-07-1993 Wrocław   
91Formanowicz Władysława Marta z d. Komińczyk *05-05-1929 +28-08-1989 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
92Formanowicz Zdzisław *12-08-1925 +12-01-2013 Jarocin   
93Formanowicz Zofia z d. Kwintkiewicz *21-03-1913 Berlin +08-08-1997 Puszczykowo   
94Formanowicz Zofia Joanna z d. Kühnel *04-05-1919 Pleszew +07-11-1988 Poznań   
95Fórmanowicz Alicja Władysława *27-06-1924 +25-07-2005 Wielichowo   
96Fórmanowicz Barbara z d. Sadowska [0¬]     
97Fórmanowicz Benedykt Kazimierz *29-02-1920 Wielichowo +26-12-1997 /Wrocław / Grabiszyn/   
98Fórmanowicz Bernard *12-05-1911 Wielichowo +06-05-1916 Wielichowo   
99Fórmanowicz Błażej [0¬]     
100Fórmanowicz Bogdan [0¬]     
101Fórmanowicz Bonawentura *07-07-1914 Wielichowo +13-11-1968 Wielichowo /Wielichowo/   
102Fórmanowicz Bonifacy Marek *25-04-1917 +18-03-1998   
103Fórmanowicz Cecylia Waleria *31-10-1921 +12-04-1943   
104Fórmanowicz Czesława Kazimiera z d. Kaczmarek *20-04-1944 +08-06-2017 Poznań   
105Fórmanowicz Dezyderiusz *16-05-1909 Wielichowo +24-05-1976 Wielichowo   
106Fórmanowicz Edward Stanisław *22-10-1910 Wielichowo +12-01-1959 Kościan   
107Fórmanowicz Elżbieta z d. Patalas [0¬]     
108Fórmanowicz Emanuel Narcyz *05-11-1915 +03-12-2000 Zawada /cmentarz w Zawadzie/   
109Fórmanowicz Felicja Emilia Małgorzata *09-06-1912 Wielichowo +24-09-1912 Wielichowo /Wielichowo/   
110Fórmanowicz Franciszek *18-02-1916 Wilkowo Polskie +04-12-1990 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
111Fórmanowicz Genowefa z d. Koneczek [0¬]     
112Fórmanowicz Gertruda z d. Orzałkiewicz *31-03-1914 Wielichowo +25-08-1993   
113Fórmanowicz Hanna z d. Bremborowicz [0¬]     
114Fórmanowicz Helena *1924 Kopanica k/Wolsztyna +04-12-1999 Chojnów   
115Fórmanowicz Helena z d. Utrata *09-05-1902 Kopanica k/Wolsztyna +14-08-1948 Międzychód   
116Fórmanowicz Henryk [0¬]     
117Fórmanowicz Jan *27-04-1917 Wielichowo   
118Fórmanowicz Józef Gwidon *11-03-1923 Wielichowo +15-03-1981 NY State, USA   
119Fórmanowicz Kazimiera *23-02-1909 +22-08-1979 Kościan   
120Fórmanowicz Krystyna z d. Kempińska [0¬]     
121Fórmanowicz Krystyna z d. Krajnik [0¬]     
122Fórmanowicz Leon *09-04-1925 Narożniki  +19-10-1980 Zielona Góra   
123Fórmanowicz Leon Zygfryd *20-02-1911 Wielichowo +30-04-1911 Wielichowo /Wielichowo/   
124Fórmanowicz Leonarda z d. Nowak *03-10-1917 +20-10-1996 Wielichowo /Wielichowo/   
125Fórmanowicz Ludwik *13-07-1913 +13-07-1913 Wielichowo   
126Fórmanowicz Ludwik *13-08-1926 Narożniki +21-05-1979 Elbląg   
127Fórmanowicz Ludwik *27-07-1913 Wielichowo   
128Fórmanowicz Ludwik Stefan [0¬]     
129Fórmanowicz Maria Ruth z d. Meyer [0¬]     
130Fórmanowicz Marianna Barbara z d. Trzcińska *22-07-1948 +11-06-2009 Zielona Góra   
131Fórmanowicz Matylda z d. ? *26-04-1907 +10-1983 NY State, USA   
132Fórmanowicz Mieczysław Tomasz *19-02-1912 Wielichowo +06-11-1918 Wielichowo   
133Fórmanowicz Regina z d. Zembold [0¬]     
134Fórmanowicz Ryszard [0¬]     
135Fórmanowicz Seweryna *25-11-1906 Wielichowo +26-08-1929 Wielichowo /Wielichowo/   
136Fórmanowicz Stanisław *04-11-1914 Wielichowo +01-09-1943 Poznań /Nieznane/   
137Fórmanowicz Stefan *28-07-1913 Wielichowo +06-07-1914 Wielichowo   
138Fórmanowicz Stefania *29-08-1909 Wielichowo +10-08-1980 Poznań   
139Fórmanowicz Stefania z d. Krajnik *26-09-1917 Ciche k/Brodnicy +25-01-1988 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
140Fórmanowicz Stefania z d. Ryzlewicz *06-10-1926 +15-02-1979 Zielona Góra   
141Fórmanowicz Tadeusz *19-05-1911 Wielichowo +04-06-1944 Wielichowo /Wielichowo/   
142Fórmanowicz Tadeusz [0¬]     
143Fórmanowicz Tadeusz *29-02-1920 +25-12-1998   
144Fórmanowicz Zbigniew *01-01-1939 +06-12-2014 Poznań   
145Fórmanowicz Zbigniew *08-05-1928 Kopanica k/Wolsztyna +24-02-1950 Sieraków /Międzychód/   
146Francuzik Maria z d. Roszkiewicz [0¬]     
147Francuzik Zygmunt [0¬]     
148Frąckowiak Stanisław [0¬]     
149Furmanowicz Adam [0¬]     
150Furmanowicz Aleksandra z d. Likir *08-11-1908 +około 1939   
151Furmanowicz Andrzej [0¬]     
152Furmanowicz Anna *04-06-1907 Polska Wieś k/Kłecka +01-06-1988 Kraków   
153Furmanowicz Anna [0¬]     
154Furmanowicz Antoni *1902 Krempa +1902 Krempa   
155Furmanowicz Barbara *25-07-1909 Polska Wieś k/Kłecka +20-09-2002 Kraków   
156Furmanowicz Bogdan *11-01-1938 Poznań +30-07-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
157Furmanowicz Czesław *20-07-1906 Dortmund +12-02-1998 Poznań /Poznań, cmentarz Podolany/   
158Furmanowicz Dionizy *15-03-1908 Kłecki   
159Furmanowicz Franciszek *08-10-1904 Krępa   
160Furmanowicz Genowefa z d. Glubiak [0¬]     
161Furmanowicz Gertruda z d. Kabacińska *1927 +23-11-2013 Inowrocław   
162Furmanowicz Helena *30-04-1905 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-1996 Kraków   
163Furmanowicz Helena z d. Jaworska *17-02-1913 Poznań +29-06-1990 Poznań /cmentarz Junikowo/   
164Furmanowicz Henryk *16-01-1903 Polska Wieś k/Kłecka +02-05-1976 Bydgoszcz   
165Furmanowicz Joanna z d. Marciniak [0¬]     
166Furmanowicz Julianna (Halina) *05-06-1910 Buk   
167Furmanowicz Konstanty *23-01-1900 Biskupice k/Kłecka +17-05-1985 Goleniów   
168Furmanowicz Konstanty *27-01-1914 Kłecko +05-10-1972   
169Furmanowicz Krystyna [0¬]     
170Furmanowicz Leokadia *1911 Polska Wieś k/Kłecka +15-08-2000 Kraków   
171Furmanowicz Ludwik *14-08-1902 Biskupice k/Kłecka +12-02-1903 Biskupice k/Kłecka   
172Furmanowicz Maria Jadwiga z d. Jarosz *18-11-1903 Kleintschirne (Niemcy)   
173Furmanowicz N.  *30-09-1904 Kłecko +30-09-1904 Kłecko   
174Furmanowicz Olga z d. Łancewicz [0¬]     
175Furmanowicz Pelagia *1903 Ostrów Wlkp.  +1903 Ostrów Wlkp.    
176Furmanowicz Ryszard *12-10-1939 Dopiewo +19-06-1943 Dopiewo   
177Furmanowicz Stefan *02-08-1913 Buk +17-06-1957 Dopiewo   
178Furmanowicz Stefania z d. Łagoda *22-11-1916 Krzywiń +03-04-1972 Ostrzeszów   
179Furmanowicz Sylwester *25-12-1905 Kłecko +24-03-1959   
180Furmanowicz Tadeusz Jan *22-05-1915 Buk   
181Furmanowicz Urszula *09-09-1922 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-2011 Kraków   
182Furmanowicz Wiktor *27-09-1904 Kłecko +29-09-1905 Kłecko   
183Furmanowicz Wiktoria z d. Siwczak *20-12-1913 Dopiewo +23-03-1986 Dopiewo   
184Furmanowicz Władysław *06-06-1910 Buk +02-06-1982 Poznań   
185Furmanowicz Włodzimierz *14-06-1944 Poznań +04-08-1984 Ostrzeszów   
186Furmanowicz Wojciech [0¬]     
187Gałka Barbara Kazimera z d. Winerowicz [0¬]     
188Gałka Beata z d. Zawadzka *25-07-1909 +2000   
189Gałka Jacek Kazimierz [0¬]     
190Gałka Wawrzyniec *09-08-1906 +06-07-1983   
191Ganowicz Melania Antonina [0¬]     
192Ganowicz Stefan Kazimierz *30-08-1921 +17-05-1980   
193Godlewska Bogumiła z d. Formanowicz [0¬]     
194Godlewski Włodzimierz [0¬]     
195Górczak Jadwiga Kazimiera z d. Furmanowicz *21-04-1942 +12-2015 Poznań /Junikowo/   
196Górczak Tomasz [0¬]     
197Górecka Eleonora z d. Fórmanowicz *05-02-1909 Wielichowo +20-11-1995   
198Górecka Eleonora z d. Michniewska [0¬]     
199Górecka Urszula [0¬]     
200Górecki Florian Stanisław *06-06-1902 Wielichowo +14-08-1944 Quesnay-Potigny /Langannerie/   
201Górecki Kajetan [0¬]     
202Górecki Kazimierz *17-02-1906 +26-09-1999   
203Górecki Tadeusz [0¬]     
204Graban Leszek [0¬]     
205Graban Mirosława z d. Formanowicz [0¬]     
206Grygiel Antoni *11-01-1900 Borzęcice pow. Koźmin +24-04-1992 Białe Błota k/ Bydgoszczy /Białe Błota k/ Bydgoszczy/   
207Grygiel Krystyna Emilia z d. Formanowicz *30-06-1921 Gniezno +29-12-2003   
208Grygiel Piotr Wiktor [0¬]     
209Günter Manfred [0¬]     
210Hensel Felicja Zuzanna *26-05-1903 Gostyń +18-08-1958 Poznań   
211Hensel Izabella *18-03-1906 Fürstenwalde +14-02-1993   
212Hensel Maria z d. Chmielewska *05-05-1920 +14-09-2007 Warszawa   
213Hensel Marian *24-07-1904 Gostyń +03-02-1979 Gniezno /Gniezno/   
214Hensel Mirosława Maria *24-05-1902 Gostyń +1992   
215Hensel N. *24-09-1908 Poznań +24-09-1908 Poznań   
216Hensel Romuald Edmund Adam *30-10-1914 Poznań +18-07-2001   
217Hensel Wanda Ewa *23-11-1909 Poznań +13-06-1910 Poznań   
218Hensel Witold *29-03-1917 Poznań +22-11-2008 Warszawa   
219Hensel Wojciech [0¬]     
220Hensel Zdzisław [0¬]     
221Hyc Bronisława z d. Furmanowicz *1920 Polska Wieś k/Kłecka +21-11-2003 Kraków   
222Jahnke Wiesława [0¬]     
223Janelt Kazimiera z d. Furmanowicz *07-12-1914 Buk +26-11-1986 Poznań /Junikowo/   
224Janelt Marian *16-01-1915 +17-11-1995 Poznań /Junikowo/   
225Jankiewicz Jarosław *05-02-1909 Gostyń +26-04-1937 /Gostyń/   
226Jankiewicz Kalikst *26-06-1921 Gostyń +02-03-1991 Gostyń   
227Jankiewicz Michał *18-09-1900 Gostyń +26-08-1927 Pobiedziska /Gostyń/   
228Jankiewicz Wojciech *01-10-1904 +27-06-1963   
229Jankiewicz Zygmunt *25-03-1902 +12-06-1963   
230Jerzykowska Marianna z d. Wawrzyniak *22-09-1906 kamienna Wieś  
231Jurisch Gerhard *22-11-1914 +06-06-1991   
232Jurisch Marianna z d. Fórmanowicz *02-07-1922 Narożniki  +27-01-1988   
233Kachlicka Helena z d. Larek *24-04-1923 +04-01-2007   
234Kachlicki Jerzy *1923 +1993   
235Kardańska Aniela [0¬]     
236Kardańska Helena z d. Lisowska *1929 +08-1968 Poznań /Buk/   
237Kasperska Czesława z d. Terczewska *28-02-1910 Brzoza k. Szamotuł +1994   
238Kasperska Teodozja z d. Terczewska *1913 +1988   
239Klecha Henryk [0¬]     
240Klecha Walerian *1914 +14-07-1987   
241Klecha Włodzimira Stanisława z d. Fórmanowicz *16-01-1919 +25-08-2005   
242Klimczak Edmund *16-11-1920 Krobia +06-09-1986 Poznań /Gostyń/   
243Klimczak Zenona z d. Hałas *24-03-1924 Krobia +26-01-2003 Gostyń   
244Kłonowska Helena z d. Filipowska [0¬]     
245Kłonowski Bogdan [0¬]     
246Knapacz Jadwiga z d. Kopczyńska [0¬]     
247Konieczyński Jerzy *07-03-1923 Poznań +02-01-1933 Poznań   
248Kononczuk Marianna z d. Górecka [0¬]     
249Kopczyńska Sabina z d. Szarzyńska [0¬]     
250Kopczyńska Zofia z d. Furmanowicz *29-04-1901 Biskupice k/Kłecka +1992 Poznań /Buk/   
251Kopczyński Janusz [0¬]     
252Kopczyński Tadeusz *19-10-1934 Buk +17-03-2009 Czerwieńsk   
253Kortylewicz Anna z d. Ligezińska *02-06-1901 Pleszew  
254Koryciak Gabriela z d. Formanowicz [0¬]     
255Krause Delphine z d. Perlowski *09-10-1921 Cook County, IL   
256Król Anna z d. Korduba [0¬]     
257Król Ewa z d. Formanowicz [0¬]     
258Król Jan *27-01-1916 +28-04-1989   
259Król Jerzy Władysław [0¬]     
260Kuczyńska Wanda z d. Lisowska [0¬]     
261Kuczyński Zygmunt [0¬]     
262Kulka Feliks [0¬]     
263Kulka Teresa z d. Kopczyńska [0¬]     
264Kurkiewicz Leon *26-03-1912 Wielichowo   
265Kusiak Emilia z d. Fórmanowicz [0¬]     
266Kusiak Stanisław *20-09-1923 +02-08-1982   
267Larek Jadwiga z d. Klapińska *20-01-1920 +15-03-1988   
268Larek Symforian [0¬]     
269Larek Tadeusz *15-12-1919 +06-05-1965   
270Laufer Genowefa [0¬]     
271Lewandowski Leonard (Leroy) *1905 Milwaukee, Wisconsin (USA) +1916 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
272Lewandowski Sigmund *08-05-1900 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
273Lewandowski Wacław *1912 Warszawa  
274Lisiecka Beata Maria z d. Gałka [0¬]     
275Lisowska Gertruda *26-08-1920 +09-09-2004   
276Lisowska Maria *1928 +07-1986   
277Lisowski Kazimierz *18-01-1923 Buk +16-09-1990   
278Lisowski Stanisław *1930   
279Lisowski Tadeusz *18-04-1925 Buk +03-1988   
280Ławniczak Adelina Seweryna z d. Fórmanowicz *30-07-1914 +26-11-1971   
281Ławniczak Czesław *1915   
282Machnik Anna z d. Rogalewska [0¬]     
283Machnik Jerzy [0¬]     
284Mamczyńska Barbara Janina z d. Formanowicz *13-05-1930 Poznań +08-10-1965   
285Mamet Jarosław [0¬]     
286Marciniak Czesława z d. Furmanowicz *15-01-1902 Kłecko +21-02-1983 Poznań   
287Marciniak Franciszek *22-11-1900 Lubiń +13-01-1999 Poznań   
288Marciniak Jerzy *1931 +15-12-1989 Poznań   
289Markowska Bożena z d. Szwemin [0¬]     
290Markowski Tadeusz [0¬]     
291Mińska Adela Wiktoria *11-11-1905 Lwówek  
292Mińska Halina *06-07-1900 Lwówek  
293Mińska Halina Maria *06-1914 Buk +21-07-1914 Buk /Buk/  
294Mińska Halina Maria *06-1914 Buk +21-07-1914 Buk /Buk/  
295Mińska Kazimiera Antonina *02-03-1909 Buk  
296Mińska Kazimiera Antonina *02-03-1909 Buk  
297Mińska Marianna *11-1901 Buk +04-12-1901 Buk /Buk/  
298Mińska Marianna *11-1901 Buk +04-12-1901 Buk /Buk/  
299Mińska Stefania *15-06-1907 Lwówek +10-11-1962 Poznań  
300Mińska Tekla Wanda z d. Formanowicz *17-09-1902 Berlin (Rixdorf) +23-08-1978 Szczecin   
301Miński Feliks *04-1901 Buk +28-06-1901 Buk /Buk/  
302Miński Henryk *25-08-1904 Lwówek +09-09-1932 Nowy Tomyśl  
303Miński Janusz *1933 Lwówek +18-01-1945 Częstochowa   
304Miński Leon *10-04-1903 Buk +18-01-1945 Częstochowa   
305Miński Stanisław Bronisław *28-09-1902 Lwówek  
306Miński Teodor *1913 Buk +16-06-1916 Buk /Buk/  
307Miński Teodor *1913 Buk +16-06-1916 Buk /Buk/  
308Miska Grzegorz [0¬]     
309Mularska Irena Anna z d. Fórmanowicz [0¬]     
310Mularski Tadeusz [0¬]     
311Musielak Danuta z d. Roszkiewicz [0¬]     
312Musielak Maurycy [0¬]     
313Nadolska Helena z d. Furmanowicz *06-08-1910 Dortmund +12-02-1994 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
314Nadolski Klemens *1914 Poznań +11-1977 Poznań /Cmentarz górczyński w Poznaniu/   
315Nadolski Mieczysław *19-10-1949 Poznań +11-2007 Pięczkowo   
316Nagler / Limińska Urszula z d. Jankiewicz *03-10-1913 +20-10-1993   
317Nelke Eugeniusz [0¬]     
318Nelke Helena z d. Klimczak *29-04-1919 Krobia +14-11-1985 Puszczykowo   
319Nelke Józef *14-09-1916 Kulice pow. Tczew +20-02-1991 Poznań   
320Nelke Zbigniew [0¬]     
321Niejacka Felicja Wanda *30-05-1901 Poznań +26-07-1983 Poznań   
322Niejacki Teodor *29-05-1903 Poznań   
323Niłacny Edward *1906 Ostrów Wlkp.    
324Niłacny Stanisław *1902 Ostrów Wl;kp.   
325Nowacka Marianna z d. Fórmanowicz *28-10-1918 Wielichowo   
326Nowak Anna z d. Furmanowicz [0¬]     
327Nowak Kazimierz [0¬]     
328Nowak Wanda z d. Fórmanowicz [0¬]     
329Nowakowska Felicja z d. Furmanowicz *22-05-1912 Buk +13-08-1934 Poznań   
330Nowakowska Marianna *21-10-1910 +29-01-1998 Poznań  
331Nowakowski Bartłomiej *24-07-1908 +16-11-1977 Poznań   
332Nurowska Krystyna z d. Formanowicz *28-09-1919 +03-01-1985   
333Nurowski Tadeusz *04-04-1918 +01-03-1984   
334Orzałkiewicz Helena z d. Gajewicz *1904 +1977  
335Orzałkiewicz Klemens [0¬]    
336Perlowska Eleanor *1929   
337Perlowska Marie *1915   
338Perlowski Angela z d. Baker *23-09-1924 +27-07-2008   
339Perlowski Coral [0¬]     
340Perlowski Edward *1907   
341Perlowski Irena *1901 +1939   
342Perlowski Joseph *1905   
343Perlowski Joseph W *10-04-1917 +01-05-1987   
344Perlowski Michael J. *08-07-1908 +09-1984   
345Perlowski Norbert *1930   
346Perlowski Raymond *1922   
347Perlowski Roy *24-12-1912 +07-12-1980   
348Piątkowska Janina [0¬]     
349Piechota Elżbieta *10-1900 +26-07-1901 Wielichowo   
350Piechota Helena *1902 Wielichowo   
351Pięta Stefan *20-08-1940 Bukowiec (pow. N. Tomyśl) +15-12-1995 Wolsztyn /Wolsztyn/   
352Pigłowska Władysława z d. Maciejewska *14-06-1902 Koźmin Wlkp. +16-12-1978 Leszno   
353Pigłowski Nikodem *03-09-1900 +01-01-1982   
354Piorunek Barbara z d. Rogalewska [0¬]     
355Piorunek Tadeusz [0¬]     
356Piotrowicz Waleria [0¬]     
357Piskorz Czesław [0¬]     
358Piskorz Maria z d. Rogalewska [0¬]     
359Podkańska Urszula z d. Mińska [0¬]     
360Potok Hanna z d. Fórmanowicz [0¬]     
361Raczkiewicz Bogumiła [0¬]     
362Raczkowska Aleksandra *1916 +1917   
363Raczkowska Danuta Walentyna *22-05-1920 +04-10-1939 Bydgoszcz   
364Raczkowska Halina  *28-03-1914 +24-04-2001   
365Raczkowski Henryk [0¬]     
366Raczkowski Janusz *1913 +1941 Katyń   
367Raczkowski Jerzy *24-01-1923 +10-02-1999   
368Raczkowski Wiktor [0¬]     
369Raczkowski Witold *18-12-1918 +21-01-1988   
370Raczkowski Zbisław Rajmund *27-07-1923 +31-01-2006   
371Radwańska, 1 v. Ładygin Anatola Gertruda Sabina z d. Hensel *03-07-1912 Poznań +05-04-1985 Warszawa   
372Rajchowicz Antonina *09-06-1900 Wielichowo   
373Rajchowicz Władysław *06-1900 Wielichowo +29-03-1901 Wielichowo   
374Rajkowska Helena *1903 Środa Wlkp. +27-11-1982 Piła   
375Rajkowski Marian Władysław *1901 Środa Wlkp.   
376Rewolinska Aniela (Angeline) z d. Lewandowski *02-08-1901 Milwaukee, Wisconsin (USA) +14-11-1991 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
377Rodys Andrzej [0¬]     
378Rogalewska Emilia z d. Zmyślona [0¬]     
379Rogalewska Janina z d. Ziemniewicz [0¬]     
380Rogalewska Lubomira z d. Formanowicz *21-04-1912 +09-2012   
381Rogalewski Adam [0¬]     
382Rogalewski Krzysztof [0¬]     
383Rogowski Jan [0¬]     
384Roszkiewicz Aleksander [0¬]     
385Roszkiewicz Andrzej [0¬]     
386Roszkiewicz Stanisława z d. Formanowicz *08-05-1900 Błażejewo +18-12-1968   
387Roszkiewicz Stansława z d. Gąsiorek [0¬]     
388Ruczkowska Barbara z d. Bąkowska [0¬]     
389Ruczkowska Marta z d. Rominska *24-09-1907 Poznań   
390Ruczkowski Czesław Jan *08-07-1932 +04-1981   
391Ruczkowski Henryk *15-11-1929 Poznań +14-12-2000 Poznań   
392Ruczkowski Władysław *21-05-1907 Berlin +1944 Poznań   
393Sauer Bogdan Witold [0¬]     
394Sauer Izabela Zofia z d. Formanowicz *14-07-1902 Nakło nad Notecią +18-06-1983   
395Sauer Urszula Janina [0¬]     
396Siemiątkowska Krystyna Zofia *14-11-1922   
397Siemiątkowski Jerzy *03-09-1920 +02-01-1954   
398Siorski Stanisław *1900 Ostrów Wl;kp.   
399Siwczyńska Helena z d. Kilińska *12-09-1900   
400Siwczyński Władysław *05-05-1900 +27-09-1968   
401Skoracka Halina z d. Lisowska [0¬]     
402Skrzypczak Urszula z d. Kopczyńska [0¬]     
403Skrzypczak Włodzimierz [0¬]     
404Skrzypek Grzegorz *12-07-1936 Buk +25-02-1997 Buk   
405Słomińska Czesława z d. Ruczkowska *15-07-1919 Poznań +08-03-1991 Poznań   
406Słomińska Stanisława z d. Wojtas [0¬]     
407Słomiński Andrzej *01-09-1939 Poznań +01-02-1986 Torzym   
408Słomiński Edward [0¬]     
409Słomiński Jan *08-05-1916 Wilhelmsburg +13-06-2002 Poznań   
410Sobieszek Leszek [0¬]     
411Sommer Ewa z d. Jerzykowska *02-06-1905 Berlin, Charlottenburg +03-08-1992 Berlin - Steglitz /Berlin/   
412Sommer Richard Georg *24-10-1901 Poznań   
413Sonnenberg Kazimierz Józef *18-02-1919 Berlin +21-10-1939 Krobia   
414Sonnenberg Konrad Zygfryd *18-02-1924 Krobia +20-12-2002 Legnica   
415Sonnenberg Romana Antonina *18-08-1917 Krobia +12-01-1981 Krobia   
416Sonnenberg Stanisław Jan *08-05-1922 Krobia +29-09-1922 Krobia   
417Sonnenberg Stanisława Helena *08-05-1922 Krobia +06-10-1922 Krobia   
418Sonnenberg Stefania Szczęsna z d. Kardasz *11-02-1921 Komorno +25-04-1984 Legnica   
419Sonnenberg Zofia Joanna [0¬]     
420Spychalski Ryszard [0¬]     
421Stachowska Janina Nepomucena *11-05-1900 Grodzisk   
422Stachowska Eleonora z d. Sleziona [0¬]     
423Stachowska Lubomira z d. Czabajska *26-02-1900 Gostyń   
424Stachowska Maria z d. Balcerek [0¬]     
425Stachowska Maria Jadwiga *31-08-1905 Gaj Wielki   
426Stachowska Michalina z d. Nowak *1907 +1994 Grodzisk   
427Stachowska Stanisława z d. Rupa *11-04-1914 Grodzisk +09-01-1975 Grodzisk   
428Stachowski Andrzej [0¬]     
429Stachowski Andrzej [0¬]     
430Stachowski Edward Leon *15-05-1903 Gaj Wielki +1971   
431Stachowski Feliks *16-11-1904 Doktorowo   
432Stachowski Gracjan *17-12-1933 Grodzisk +19-03-2005 Grodzisk   
433Stachowski Jacek [0¬]     
434Stachowski Jan [0¬]     
435Stachowski Karol *1900 Doktorowo +07-07-1900 Doktorowo   
436Stachowski Marian Józef Henryk *04-07-1909 Grodzisk +02-01-1991 Grodzisk   
437Stachowski Mieczysław *25-12-1903 Doktorowo   
438Stachowski Stefan Izydor *01-09-1906 Grodzisk + Grodzisk   
439Stachowski Teodor *08-11-1901 Gaj Wielki +08-11-1980 Poznań /Poznań, Górczyn/   
440Stachowski Wawrzyn *10-08-1904 Grodzisk +1968 Grodzisk   
441Staniszewska Maryla (Stanisława Maria) [0¬]     
442Staniszewski Jerzy [0¬]     
443Stark Bogdan [0¬]     
444Stark Danuta z d. Czaki [0¬]     
445Stark Maria z d. Szwedzińska [0¬]     
446Stępczak Bolesław [0¬]     
447Stępczak Elżbieta [0¬]     
448Stępczak Halina z d. Rypniewska [0¬]     
449Stępczak Rafał Jan [0¬]     
450Stępczak Zygfryd Marian *16-02-1925 Krobia +28-11-1994 Legnica   
451Stokłosa Jadwiga z d. Siwczyńska [0¬]     
452Stokłosa Stansław *24-02-1929 +08-08-1989   
453Struszyk Krystyna z d. Dudziak [0¬]     
454Struszyk Tadeusz *12-01-1925 +17-06-1995   
455Szablewska Wiktoria *01-12-1900 +05-09-1975 Wielichowo   
456Szczegóła Czesław *13-03-1922 +05-11-2005 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
457Szczegóła Janina z d. Piotrowicz [0¬]     
458Szczegóła Piotr [0¬]     
459Szefler Wojciech [0¬]     
460Szrejbrowski Kazimierz *13-06-1923 +26-11-1988   
461Szumnarska Theresa *1901 Chicago   
462Szwemin Jerzy Jan *21-07-1908 +27-12-1979   
463Szydłowska Halina Czesława [0¬]     
464Szydłowski Bogdan [0¬]     
465Śmigaj J. [0¬]     
466Śmigaj M. z d. Larek [0¬]     
467Śmigaj W. [0¬]     
468Świetlińska Helena z d. Koństańczak *04-04-1923 Grodzisk +27-12-1998 Wolsztyn   
469Świetlińska Jadwiga z d. Franecka *1907 +1985   
470Świetlińska-Pięta Eugenia z d. Świetlińska [0¬]     
471Świetliński Tadeusz *02-01-1921 Kębłowo +16-12-1996 Wolsztyn   
472Świetliński Zygmunt *28-04-1922 Kębłowo +22-04-1948 Kębłowo   
473Taczała Danuta z d. Nelke *19-09-1949 +20-05-2012   
474Taczała Piotr [0¬]     
475Terczewska Bożena Maria [0¬]     
476Terczewska Izabela *23-12-1912 Poznań   
477Terczewska Krystyna [0¬]     
478Terczewska Marianna *18-09-1904 Poznań   
479Terczewska Stanisława z d. Stelmaszyk *09-11-1902   
480Terczewski Benedykt *26-02-1922 Poznan +27-08-1922 Poznan   
481Terczewski Florian *02-04-1901 Buk +18-01-1994   
482Terczewski Rajmund *13-08-1901 Poznań +1943 Mauthausen-Gussen   
483Terczewski Ryszard Józef [0¬]     
484Terczewski Tytus *01-01-1907 Poznań   
485Terczewski Władysław *07-04-1904 Buk +24-07-1970 Poznań   
486Tyra Edmund [0¬]     
487Wechman Irena Jadwiga z d. Furmanowicz *14-10-1913 Buk +03-03-1995 Poznań /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
488Werblińska Jadwida *1902 +1989   
489Werbliński Marian *22-03-1901 Łęczyca pod Poznaniem +1956   
490Wojciechowska Helena [0¬]     
491Wojtkowiak Florian *1901 +02-01-1903 Wielichowo   
492Wopińska Eleonora Magdalena Izabela z d. Gałka [0¬]     
493Wopiński Stanisław *08-05-1931 +27-12-1980   
494Zachmoc Lucjan [0¬]     
495Zaczkowska Bogumiła z d. Dudziak [0¬]     
496Zaczkowski Ryszard *27-06-1927 +21-04-2000   
497Zając Aleksander *1902 Lubiechowo   
498Zalisz Regina z d. Fórmanowicz [0¬]     
499Zawierucha Stanisław *26-04-1901 Kwieciszewo +21-04-1988   
500Zawierucha Maria z d. Formanowicz *31-01-1911 Gostyń +16-12-1997 Inowrocław   
501Zbierska Irena z d. Słomińska [0¬]     
502Ziemiańska Maria z d. Jankiewicz *30-01-1906 +14-04-1931   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl