Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks chronologiczny
1650-1699 1700-1749 1750-1799 1800-1849 1850-1899 1900-1949 1950-1999 2000-2049 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1750 a 1799Indeks chronologiczny [1750 - 1799] - 316

1Andrzejewska Justyna Tekla, Anna z d. Formanowicz *24-09-1790 Pysząca   
2Beygowicz, 1 v. Mińska Marianna z d. Ginter *1770  
3Błażeczkowiak Franciszek *1799  
4Błażeczkowiak Gertruda z d. Obiegała  *1798  
5Boińska Ewa *01-01-1783 Buk +24-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
6Boińska Małgorzata *19-07-1766 Buk +11-09-1767 Buk   
7Boińska Marianna z d. Węclewicz *1791   
8Boińska Rozalia *01-09-1793 Buk   
9Boińska Zuzanna *09-08-1776 Buk   
10Boiński Feliks *09-01-1780 Buk +21-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
11Boiński Józef *15-03-1787 Buk   
12Boiński Sebastian *1772 Opalenica  
13Boiński Stanisław Grzegorz *02-04-1771 Buk +01-02-1774 Buk /Buk/   
14Boiński Szymon *28-10-1789 Buk   
15Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
16Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
17Ciachowski Józef *1792 +25-06-1821 Gostyń /Gostyń/   
18Cichoszewicz Antonina z d. Grzeniesławska *1789 +09-08-1833 Gostyń /Gostyń/  
19Cichoszewicz Kazimierz *1776 +25-07-1833 Gostyń /Gostyń/  
20Cieślik Gabriel *28-03-1790 Ziemin +30-01-1849 Ziemin  
21Cieślik Magdalena z d. Foltyniak *1796 Ziemin +02-08-1873 Ziemin  
22Cwojdzińska Apolonia z d. Opączewska *07-02-1754 Buk +09-01-1795 Buk /Buk/   
23Cwojdzińska, 1 v. Wawrzynkiewicz Apolonia z d. Tuliszka *1761 Buk +około 1810  
24Czwojdzinska Konstancja z d. Filipowska *1776 Buk  
25Czwojdzinska Weronika z d. Wawrzynkiewicz *1791  
26Dąbrowski Mikołaj *1771 Wielka Wieś  
27Dłużyńska Agnieszka *18-01-1756 Wilkowo k/Buku  
28Dłużyńska Józefa Marianna *21-01-1768 Buk   
29Dobrowolska, 1 v. Grzegorzewska Franciszka z d. Rozpędzka *1768 +10-03-1838 Krzywiń  
30Dobrowolski Tomasz *16-12-1766 Krzywiń +03-12-1829 Krzywiń  
31Drzewiecka Marianna Karolina z d. Musielska *1798 +12-04-1887 Szubin /Szubin/   
32Drzewiecki h. Nałęcz Marcin Stanisław *około 1795 +od 1868 do 1887   
33Dulczewska Wiktoria z d. Jaraszewska *1778 Brody +03-12-1848  
34Dulczewski Ignacy *1776 Jarocin  
35Dybizbańska Agnieszka z d. Degórska *1794 Buk  
36Dybizbańska Bibiana z d. Słoniewicz *1782 Buk +przed 1816  
37Dybizbańska Katarzyna z d. Ludowicz *1756 Buk  
38Dybizbańska Magdalena Maria z d. Boińska *26-05-1784 Buk   
39Dybizbańska Tekla Faustyna z d. Szramkowska *19-09-1798 Buk +09-02-1877 Buk /Buk/  
40Dybizbańska Wiktoria z d. Słoniewicz *1781  
41Dybizbański Józef *06-03-1796 Buk +14-01-1878 Buk /Buk/  
42Dybizbański Łukasz *11-10-1799 Buk  
43Dybizbański Wojciech *1752 Buk  
44Engler Agnieszka z d. Lemańska *1762 Buk  
45Filipowska, 1 v. Obzebulska, Franciszka z d. Formanowicz *08-03-1763 Buk +18-01-1830 Buk /Buk/   
46Filipowski Jan Bazyli *17-06-1773 Buk   
47Formanowicz (?) Roch z d. Formanowicz (?)Formanowicz (?) *16-08-1799 Smogorzewo   
48Formanowicz (Formanowski) Bartłomiej *25-08-1782 Borgowo / Śrem   
49Formanowicz (Formanowski) Franciszek *06-04-1788 Pysząca   
50Formanowicz (Formanowski) Melchior *około 1760   
51Formanowicz Agnieszka z d. Kapska *08-01-1798 Gostyń +29-03-1871 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
52Formanowicz Andrzej *25-11-1784 Borgowo / Śrem +03-12-1848 Wiry   
53Formanowicz Andrzej *01-12-1775 Buk +19-03-1831 Buk /Buk/   
54Formanowicz Andrzej Tadeusz *30-11-1767 Buk +20-07-1768 Buk /Buk/   
55Formanowicz Antonina z d. Kużdowicz *08-06-1778 Wielichowo +po 1860 Wielichowo   
56Formanowicz Atanazy *02-05-1750 Gostyń +1752 Gostyń   
57Formanowicz Cecylia *26-11-1774 Wielichowo   
58Formanowicz Elżbieta z d. Sawińska *około 1799   
59Formanowicz Elżbieta Małgorzata *09-07-1785 Gostyń +26-03-1787 Gostyń   
60Formanowicz Faustyna Franciszka z d. Kapska *około 1799 +04-08-1830 Gostyń /Gostyń/   
61Formanowicz Franciszek *25-03-1776 Wielichowo +09-09-1780 Wielichowo   
62Formanowicz Franciszek *10-10-1760 Buk +03-06-1762 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
63Formanowicz Franciszek *01-10-1759 Buk +12-10-1759 Buk /Buk/   
64Formanowicz Franciszek Ksawery *03-12-1780 Wielichowo +07-12-1781 Wielichowo   
65Formanowicz Franciszka z d. Ostrowska *1789 +04-03-1861 Gostyń /Gostyń/   
66Formanowicz Franciszka *22-02-1798 Śliwno k/Buku   
67Formanowicz Franciszka *04-10-1778 Wielichowo +02-01-1782 Wielichowo   
68Formanowicz Ignacy *26-07-1756 Gostyń +10-02-1830 Gostyń /Gostyń/   
69Formanowicz Jadwiga *12-10-1794 Wielichowo +16-10-1794 Wielichowo /Wielichowo/   
70Formanowicz Jakub *29-04-1797 Buk +26-06-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
71Formanowicz Józefa *23-03-1772 Wielichowo   
72Formanowicz Karol Boromeusz *04-11-1783 Gostyń   
73Formanowicz Karol Walenty *30-01-1783 Wielichowo +po 1805   
74Formanowicz Katarzyna *11-11-1752 Gostyń +1753 Gostyń   
75Formanowicz Maciej *25-02-1788 Gostyń +16-12-1832 Gostyń /Gostyń/   
76Formanowicz Maciej Mateusz *około 1754 (Śląsk) +26-09-1814 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
77Formanowicz Magdalena z d. Wojtkowiak *około 1770 Smogorzewo +06-10-1848 Osiek   
78Formanowicz Małgorzata z d. Śmiełkiewicz *07-06-1756 Gostyń +21-01-1831 Gostyń /Gostyń/   
79Formanowicz Małgorzata *14-07-1769 Buk +01-09-1773 Buk /Buk/   
80Formanowicz Marcin *08-11-1795 Duszniki k/Buku +30-06-1857 Buk /Buk/   
81Formanowicz Marcin *06-11-1766 Wielichowo +15-06-1774 Wielichowo   
82Formanowicz Marianna z d. Hirchfelder *około 1775 +22-04-1848 Poznań - Jeżyce   
83Formanowicz Marianna z d. Gajewicz *31-08-1794 Wielichowo +25-07-1857 Wielichowo   
84Formanowicz Michał Maurycy *22-09-1778 Gostyń +10-10-1808 Morownica k/Śmigla   
85Formanowicz Mikołaj *07-12-1797 Smogorzewo +22-09-1817 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
86Formanowicz Piotr *30-01-1777 Gostyń +1778 Gostyń   
87Formanowicz Regina z d. Szymańska *około 1777 +04-03-1855 Buk /Buk/   
88Formanowicz Rozalia z d. Walkowiak *1797 +09-09-1850 Wiry   
89Formanowicz Rozalia Joanna, Anna z d. Bzyll *21-02-1782 Reńsko   
90Formanowicz Stanisław *30-04-1799 Buk +20-08-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
91Formanowicz Stanisław *04-05-1772 Buk +22-07-1822 Przeźmierowo /Lusowo/   
92Formanowicz Stefan *26-12-1789 Gostyń +23-03-1868 Gostyń /Gostyń/   
93Formanowicz Szymon Tadeusz *16-10-1796 Smogorzewo +25-12-1796 Smogorzewo   
94Formanowicz Tomasz *07-03-1799 Gostyń +05-02-1863 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
95Formanowicz Zofia *15-05-1754 Gostyń +1761 Gostyń   
96Formanowicz, 1 v. Gowarzeska Barbara z d. Czerwińska *około 1793 +18-12-1833 Michorzewo /Michorzewo/   
97Formanowicz, 1 v. Krzykowska Justyna z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
98Formanowicz, 1 v. Lawarska Regina z d. Wojciechowska *około 1758   
99Formanowiczowa Marianna *1769 +06-07-1858 Buk /Buk/  
100Fórmanowicz Agnieszka  *14-01-1790 Wielichowo +25-02-1791 Wielichowo   
101Fórmanowicz Andrzej *22-11-1791 Wielichowo +28-12-1862 Wielichowo /Wielichowo/   
102Fórmanowicz Mateusz *23-09-1770 Wielichowo +po 1835 Wielichowo   
103Furman (Furmanowicz) Jan *około 1795 +27-02-1841 Kurów   
104Gajewicz Roch z d. Gajek *15-08-1751 Wielichowo +26-12-1795 Wielichowo  
105Gajewicz Stanisław *12-05-1786 Wielichowo  
106Gajewicz Wawrzyniec *07-08-1796 Wielichowo  
107Gałkowska Jadwiga z d. Formanowicz *18-10-1786 Wielichowo + Wielichowo   
108Gałkowski Tomasz *08-10-1782 Wielichowo   
109Ginter Andrzej *26-11-1765 Buk +05-09-1767 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
110Ginter Franciszka Brygida *04-10-1768 Buk +13-09-1769 Buk /Buk/   
111Ginter Józefa Franciszka *13-03-1780 Buk   
112Ginter Katarzyna *30-04-1763 Buk   
113Ginter Katarzyna *10-11-1770 Buk   
114Ginter Kazimierz *28-02-1773 Buk +24-09-1773 Buk /Buk/   
115Ginter Paweł Jan *1768 Buk  
116Ginter Tomasz *10-12-1774 Buk   
117Gowarzeski Paweł *1792 Buk  
118Gowarzeski Stanisław *13-11-1787 Buk +09-05-1813 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
119Hasińska Balbina z d. Kwintkiewicz *1792  
120Hasińska Brygida *07-10-1778 Gostyń  
121Hasińska Ewa *23-12-1775 Gostyń  
122Hasińska Helena z d. Dworzyńska *1768 +03-01-1832 Gostyń /Gostyń/  
123Hasińska Katarzyna z d. Surzynska *1798  
124Hasińska Magdalena *27-03-1791 Gostyń  
125Hasińska Małgorzata *13-07-1797 Gostyń  
126Hasińska Regina *16-06-1768 Gostyń  
127Hasińska Salomea *08-11-1762 Gostyń  
128Hasiński Adam *23-12-1775 Gostyń  
129Hasiński Antoni *14-07-1761 Gostyń  
130Hasiński Grzegorz *12-03-1763 Gostyń +26-04-1834 Gostyń /Gostyń/  
131Hasiński Jan *08-07-1799 Gostyń  
132Hasiński Klemens *11-10-1795 Gostyń +1858 Gostyń  
133Hasiński Maciej *18-02-1792 Gostyń  
134Hasiński Mateusz *16-09-1799 Gostyń  
135Hasiński Roch *07-08-1790 Gostyń +1831 Gostyń  
136Hasiński Sebastian *21-01-1797 Gostyń +1855 Gostyń  
137Hasiński Tomasz Walerian *16-12-1765 Gostyń +30-01-1827 Gostyń /Gostyń/  
138Hensel Chryzostom *1774 +20-09-1846 Gostyń   
139Hensel Katarzyna z d. Lenge *1780 +12-02-1855 Gostyń   
140Herman Jan *1780 Reńsko  
141Herman Krystyna z d. Bzyll *17-01-1785 Reńsko  
142Jankiewicz Filip *około 1792   
143Jankiewicz, 1 v. Ciachowska Katarzyna z d. Formanowicz *26-11-1792 Gostyń +04-02-1861 Gostyń   
144Jedynecki Piotr *1792 Buk  
145Kaczmarkiewicz Tomasz *1771 +1863 Gostyń  
146Kapska Helena *20-05-1778 Wielichowo   
147Kapska Józefa *07-03-1772 Wielichowo  
148Kapska Katarzyna *26-04-1769 Wielichowo   
149Kapska Magdalena *18-07-1775 Wielichowo   
150Kapska Petronela *20-05-1778 Wielichowo   
151Kapska Regina *28-02-1762 Wielichowo   
152Kapska Wktoria *12-12-1751 Wielichowo  
153Kapski Franciszek *09-1795 Wielichowo +10-09-1795 Wielichowo   
154Kapski Franciszek *09-03-1767 Wielichowo   
155Kapski Gaspar *06-02-1763 Wielichowo   
156Kapski Walenty *23-01-1765 Wielichowo   
157Kąkolewicz Małgorzata z d. Formanowicz *07-06-1796 Gostyń +15-11-1881 Gostyń /Gostyń/   
158Kąkolewicz Piotr *1789 +09-08-1849 Gostyń /Gostyń/   
159Kokotkiewicz Jan Paweł, Wncenty *25-01-1795   
160Kokotkiewicz Zuzanna Regina z d. Stachowska *06-04-1787 Doktorowo   
161Komorowicz Antoni *1799 +około 1840   
162Kopczyńska Marianna z d. Głowacka *1798 +17-11-1867 Buk  
163Kopczyński Józef *1793 +22-12-1867 Buk  
164Kotarska Józefa z d. Skórzewska *około 1784 +30-11-1819 Przecław   
165Kotarski Kazimierz *około 1783   
166Krauza Barbara Łucja *09-12-1766 Buk  
167Krauza Dominika Marianna *05-08-1763 Buk   
168Krauza Elżbieta *03-07-1773 Buk  
169Krauza Franciszka *20-09-1769 Buk +21-12-1771 Buk /Buk/  
170Krauza Jan *25-10-1776 Buk  
171Krauza Maciej *20-02-1765 Buk +15-11-1765 Buk  
172Krauza Stanisław Kostka *15-11-1779 Buk  
173Krauza Zofia *1759 +12-09-1763 Buk   
174Krzyczyńska Aniela z d. Formanowicz *11-08-1796 Wielichowo   
175Krzyczyński Jan *24-10-1790 Wielichowo   
176Krzykowski Karol *1786 +przed 1810  
177Krzyżogórska Marianna z d. Turkiewicz *1782  
178Krzyżogórska Weronika z d. Michalska *1794 +19-02-1846 Stęszew  
179Krzyżogórski Łukasz *25-05-1750 Stęszew +15-02-1808 Stęszew  
180Krzyżogórski Marcin *07-11-1782  
181Kucharzewicz Anna Eufrozyna *1793 Buk  
182Kucharzewicz Domicella *09-05-1795 Buk  
183Kucharzewicz Grzegorz *około 1765   
184Kucharzewicz Helena z d. Ginter *31-07-1777 Buk +02-07-1830 Buk /Buk/   
185Kucharzewicz Konstancja *17-02-1798 Buk  
186Kucharzewicz Rozalia Regina *1780 Buk  
187Kucharzewicz Zofia z d. Suchorska *1768 Buk +przed 1804  
188Kucharzewicz, 1 v. Richter Małgorzata *1772  
189Kuraszkiewicz Anna z d. Filipowska *1779 Buk  
190Kuraszkiewicz Jan *1772 Mikołajki  
191Kużdowicz Franciszek Władysław *22-09-1782 Wielichowo  
192Kużdowicz Franciszka z d. Szumińska *1779  
193Kużdowicz Jakub Piotr *03-08-1780 Wielichowo  
194Kużdowicz Jan *30-12-1785 Wielichowo  
195Kużdowicz Józef *24-03-1789 Wielichowo  
196Kużdowicz Piotr *30-04-1784 Wielichowo  
197Lasocka Elżbieta z d. Balcerkiewicz *08-11-1793 Wielichowo  
198Lasocki Bartłomiej *01-09-1793 Wielichowo  
199Lewandowski Andrzej *około 1750 +20-09-1849 Chorewo   
200Lewędowska Tekla z d. Kuczmerowicz (?) *1787 +04-06-1859 Gostyń  
201Majchrowicz Franciszek Ksawery Andrzej *26-10-1762 Buk +04-07-1765 Buk /Buk/   
202Majchrowicz Katarzyna *04-11-1756 Buk +09-05-1759 Buk /Buk/   
203Majchrowicz Magdalena *16-04-1759 Buk +20-05-1759 Buk /Buk/   
204Majchrowicz Nepomucena Joanna *03-05-1765 Buk +18-03-1775 Buk   
205Matyaszczyk Franciszek *10-10-1767 Gostyń +09-05-1831 Gostyń /Gostyń/   
206Matyaszczyk Marianna z d. Niestrawska *1792 +08-03-1874 Gostyń   
207Mińska Antonina z d. Weyner *1797  
208Mocek Aleksander Jan *1792 +28-12-1853 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
209Mocek Anna z d. Formanowicz *13-07-1795 Smogorzewo   
210Moralinski Konstanty *1799  
211Moralinski Michał *1768 +30-04-1852  
212Musielska Katarzyna *około 1768 +31-05-1861 Szubin  
213Musielski Józef *1786 +10-11-1827 Neymanowo (Neimanowo)  
214Nowacki Walenty *1797  
215Nowicka Magdalena z d. Formanowicz *04-04-1787 Gostyń +20-11-1836 Gostyń /Gostyń/   
216Nowicki Andrzej *1785   
217Obzebulska Katarzyna *02-11-1795 Buk +09-01-1797 Buk /Buk/   
218Obzebulski Andrzej *19-11-1797 Buk +20-06-1800 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
219Obzebulski Hipolit *13-08-1759 Buk +19-09-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
220Obzebulski Jan *23-06-1784 Buk +10-11-1786 Buk /Buk/   
221Obzebulski Józef Maciej *26-02-1793 Buk +13-07-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
222Obzebulski Marcin *10-11-1789 Buk +26-09-1790 Buk /Buk/   
223Opączewska Marianna *13-11-1758 Buk   
224Opączewski Kacper *06-01-1761 Buk   
225Opączewski Mateusz *14-09-1756 Buk   
226Opączewski Melchior *12-01-1752 Buk +19-01-1790 Buk /Buk/   
227Opączewski Mikołaj *04-12-1767 Buk   
228Opączewski Wojciech *20-04-1764 Buk   
229Osińska Balbina z d. Formanowicz *31-03-1781 Gostyń +17-01-1838 Krobia /Krobia/   
230Osiński vel Wozicki Maciej *23-02-1783 Krobia   
231Piotrowicz Onufry *1761 Buk +przed 1804  
232Porawska Brygida z d. Kużdowicz *06-10-1790 Wielichowo  
233Porawski Piotr *1772  
234Promińska Maria Magdalena z d. Stachowska *24-06-1786 Doktorowo   
235Promiński Jan  *15-01-1783 +09-09-1829   
236Raczka Wojciech *około 1798  
237Romanowicz Andrzej *01-12-1763 Buk  
238Skwierczyński MAciej *około 1775 Leszno  
239Słoniewicz Katarzyna z d. Niezielińska *1783  
240Słoniewicz Mikołaj *1784  
241Słowikowska Kunegunda z d. Kapska *02-03-1781 Wielichowo   
242Stachowska Anna Marianna Salomea *03-08-1769 Doktorowo +19-09-1770 Doktorowo   
243Stachowska Brygida Franciszka *19-08-1781 Doktorowo +1781   
244Stachowska Dorota Anna *17-02-1795 Doktorowo +13-06-1795 Doktorowo   
245Stachowska Franciszka *05-10-1773 Doktorowo +22-08-1774 Doktorowo   
246Stachowska Jadwiga *18-10-1786 Doktorowo +23-10-1786 Doktorowo   
247Stachowska Józefa Gertruda z d. Beyga *18-03-1792 Grodzisk +31-10-1854 Doktorowo   
248Stachowska Katarzyna z d. Rzempiak *około 1789 +07-12-1854 Doktorowo   
249Stachowska Maria Magdalena *05-07-1775 Doktorowo +04-12-1781 Doktorowo   
250Stachowska Marianna *04-11-1770 Doktorowo   
251Stachowski Antoni Jan *25-05-1782 Doktorowo +12-01-1829 Doktorowo   
252Stachowski Jan Bogusław *24-06-1783 Doktorowo +20-08-1783 Doktorowo   
253Stachowski Jan Ignacy *09-07-1777 Doktorowo +30-01-1861 Doktorowo   
254Stachowski Marcin *11-11-1789 Doktorowo   
255Stachowski Piotr Jan *26-06-1784 Doktorowo   
256Stachowski Wojciech Jan *21-04-1790 Doktorowo   
257Stankowska Marianna Agata z d. Gellert *około 1788  
258Stankowski Mateusz (Maciej) *około 1784  
259Stawska Joanna z d. Kużdowicz *24-05-1793 Wielichowo  
260Stawski Stanisław *1787  
261Szpotańska Rozalia Eufrozyfa z d. Lemańska *1768 Buk  
262Szramkowska Franciszka z d. Wiśniewska *1788  
263Szramkowska Józefa z d. Pawłowicz *1754 +23-03-1814 Buk /Buk/  
264Szramkowska Magdalena z d. Nizielińska *1779 Buk +przed 1829  
265Szramkowski Maciej  *29-02-1792 Buk +18-02-1865 Buk /Buk/  
266Szramkowski Mateusz *18-09-1784 Buk  
267Szumnarska Anna z d. Boińska *1774 Opalenica  
268Szumnarski Bartłomiej *20-08-1772 Opalenica  
269Świetlińska Apolonia z d. Dupczyńska *07-02-1782 Wielichowo  
270Świetlińska Julianna z d. Gałkowska *17-05-1786 Wielichowo +12-03-1867 Wielichowo /Wielichowo/  
271Świetlińska Katarzyna z d. Szabelska *06-04-1780 Wielichowo  
272Świetliński Franciszek Izydor *05-04-1767 Zadory (k/Roszkowa) +22-03-1786 Wielichowo /Wielichowo/  
273Świetliński Jan *około 1780  
274Świetliński Józef *około 1765 +23-08-1819 Wielichowo /Wielichowo/  
275Świetliński Kazimierz *około 1777  
276Targoszyńska Marianna z d. Boińska *12-09-1768 Buk   
277Targoszyński Józef Gabriel *15-03-1767 Buk   
278Terczewska Agnieszka *20-01-1798 Buk +20-09-1800 Buk   
279Terczewska Magdalena z d. Jaworowicz *1799 +21-09-1881 Buk   
280Terczewska Regina z d. Rayczak *około 1755 +03-05-1836 Buk   
281Terczewska Rozalia z d. Krzeszkiewicz *04-09-1794 Buk +26-10-1854 Buk   
282Terczewski Józef *1791 +28-08-1868 Buk   
283Terczewski Tomasz *około 1755 +12-12-1835 Buk   
284Terczewski Wojciech *1790 +16-09-1852 Buk   
285Tymkowski Franciszek *1772  
286Urbanowska Rozalia z d. Formanowicz *31-08-1774 Gostyń   
287Urbanowski Fabian *1774 +22-10-1830 Gostyń /Gostyń/   
288Urbanowski Jakub *10-07-1797 Gostyń   
289Urbanowski Jan *23-08-1795 Gostyń +29-08-1797 Gostyń   
290Urbanowski Piotr *25-04-1799 Gostyń +10-09-1800 Gostyń /Gostyń/   
291Vatle Zygmunt *1774  
292Vatle, 1 v. Wdowicka Domicella z d. Maciejewska *1785  
293Wąsowicz Antoni *17-01-1767 Buk +1767 Buk   
294Wąsowicz Bibiana z d. Kujawska *1763 Buk   
295Wąsowicz Cecylia z d. Gierczyk *14-11-1791 Buk  
296Wąsowicz Domicella z d. Berchet *10-05-1789 Buk  
297Wąsowicz Francioszek *17-01-1767 Buk   
298Wąsowicz Regina z d. Wolsztyńska *1785 Buk  
299Wąsowicz Walenty *09-02-1768 Buk +16-06-1797 Buk   
300Wąsowicz Wawrzyniec Hipolit *10-08-1772 Buk   
301Wdowicka, 1 v. Krzyżogórska Anna z d. Mizgalska *05-08-1758 Stęszew +08-03-1830 Stęszew  
302Wdowicki Franciszek Michał *27-09-1771 Buk +22-03-1772 Buk /Buk/  
303Wdowicki Jan Francioszek *25-01-1773 Buk  
304Wdowicki Stefan *26-12-1776 Buk  
305Wdowicki Tomasz *26-12-1776 Buk +24-04-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./  
306Wdowicki Zygmunt *przed 1760 +23-10-1832 Stęszew  
307Wilhelm Johann Georg *1798  
308Wilhelm Johann Georg *1753 Karpicko +1813 Karpicko  
309Wodyńska Marianna z d. Szramkowska *04-10-1789 Buk  
310Wodyński Michał *1780  
311Woziwodzka Rozalia z d. Kużdowicz *10-09-1795 Wielichowo +11-11-1866 Gostyń /Gostyń/  
312Woziwodzki Jan *26-06-1791 Krobia  
313Zawadzka Jadwiga *11-10-1761 Buk  
314Zelmanowicz Jadwiga Teresa z d. Hasińska *21-11-1793 Gostyń  
315Zwierzyńska Wiktoria z d. Wąsowicz *12-12-1770 Stęszew  
316Zwierzyński Tomasz *09-12-1764 Stęszew  

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl