Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks chronologiczny
850-899 900-949 950-999 1000-1049 1050-1099 1100-1149 1150-1199 1200-1249 1250-1299 1300-1349 1350-1399 1400-1449 1450-1499 1500-1549 1550-1599 1600-1649 1650-1699 1700-1749 1750-1799 1800-1849 1850-1899 1900-1949 1950-1999 2000-2049 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1850 a 1899Indeks chronologiczny [1850 - 1899] - 822

1Adamczewska, 1 v. Szczerbinska Marianna z d. Galantowicz *19-11-1856 Gniezno  
2Baranowska Gertruda z d. Ruczkowska *28-10-1899 Berlin +24-06-1978 Poznań   
3Baranowski Jan *04-04-1899 Byszki +14-01-1983 Poznań   
4Basińska Helena *1896 Ostrów Wl;kp.   
5Basińska Marianna z d. Furmankiewicz *25-12-1873 Krępa (Ostrów Wlkp) +04-02-1938 Ostrów Wlkp.    
6Basiński Walenty *13-02-1872 Zakrzewki par. Ociąż   
7Beygowicz Wojciech *1859  
8Białkowska Maria z d. Terczewska *14-01-1875 Buk   
9Białkowski Jan *1869 +przed 1920   
10Błażeczkowiak Bernhard *24-08-1860 Wilkowo Polskie  
11Bobkiewicz Stanisław *10-04-1886 Wielichowo +15-04-1938   
12Bogusławska Marianna z d. Mińska *29-01-1863 Buk  
13Bogusławski Jan *1861  
14Bogusławski Jan *1861  
15Brun Eugenia Helena Maria z d. Chrzanowska *10-08-1896 Izdebno +27-06-1981 Warszawa   
16Brun Mieczysław Edward *31-05-1892 Warszawa +06-12-1953 Warszawa   
17Brzeska Mieczysława Maria z d. Raczkowska *24-12-1884 Poznań   
18Bzyl Józef *12-09-1864 Racot +09-09-1900 Buk  
19Bzyl. 1 v. Terczewska Weronika z d. Derdzinska *19-01-1850 Wągrowiec   
20Cacha Ignacy *1850  
21Chrzanowski Kazimierz Heliodor *23-10-1862 Mieczownica +18-05-1902 Rozalin   
22Chrzanowski Leopold Józef *1890 Izdebno +1920   
23Chrzanowski Tytus *1899 Rozalin +1971 Warszawa   
24Chylińska Bronisława z d. Urbańska *1866  
25Chyliński Władysław Stanisław *1857  
26Czabajska Teofila z d. Borowicz *1868  
27Czabajski Józef Piotr *1856 Gostyń  
28Czabajski Tomasz *1862 Gostyń  
29Czekaj Eleonora z d. Świetlińska *16-10-1860 Wielichowo  
30Czekaj Jan z d. Świetliński *1860  
31Czekaj Pelagia Wiktoria *19-12-1885 Wielichowo  
32Dębińska Czesława z d. Raczkowska *09-07-1894 +09-07-1989   
33Dobberphul Marianna Józefa z d. Lewandowska *23-03-1851 Lewice   
34Dobrogowska Jadwiga z d. Podkomorska *01-10-1883 Obrzycko   
35Dobrogowska Małgorzata z d. Mechacz *15-03-1892 Pawłowo   
36Dobrogowska Zofia Joanna z d. Faberska *11-05-1885 Baranów   
37Dobrogowski Bolesław *15-01-1878 Poznań - Jeżyce +03-11-1938 Poznań   
38Dobrogowski Edmund *20-06-1880 Poznań - Jeżyce   
39Dobrogowski Józef *06-03-1874 Poznań   
40Dobrogowski Maksymilian *17-09-1887 Poznań - Jeżyce +17-09-1887 Poznań   
41Dobrogowski Roman *29-07-1883 Poznań - Jeżyce +16-09-1884 Poznań - Jeżyce   
42Dobrogowski Stanisław *30-04-1875 Poznań +02-05-1875   
43Dobrowolska Kazimiera Eufemia *12-01-1853 Przecław  
44Doepke Irena Leokadia z d. Lewandowski *05-11-1888 Komorze (Żerków)   
45Dohnke Leon *1864 Grodzisk  
46Dohnke Wiktoria Ewa *18-12-1861 Doktorowo  
47Domazarska Jadwiga Maria z d. Lewandowska *12-10-1861 Lewice   
48Domazarski Włodzimierz Wawrzyniec *1862 Kutno +po 1929   
49Drzewiecka Jadwiga *16-06-1865 +23-06-1865 Warszawa   
50Drzewiecka Jadwiga Alfonsyna z d. Jankowska h. Jastrzębiec *07-04-1879 +28-11-1949 Łódź /Warszawa/   
51Drzewiecka Józefa Franciszka *10-03-1869 Warszawa   
52Drzewiecka Maria Stanisława *11-11-1871 Warszawa   
53Drzewiecki Antoni *1864   
54Drzewiecki Jan Stefan *29-08-1866 Warszawa   
55Drzewiecki Józef Piotr *26-11-1860 Smyków +13-04-1907 Warszawa   
56Dudziak Stanisława z d. Rajchowicz *29-04-1892 Wielichowo +16-07-1892 Wielichowo   
57Dyderski Jan Władysław *24-06-1890 Opalenica +13-07-1964 Opalenica   
58Dziembowski Stanisław *02-11-1897 Buk  
59Fechner Jan *19-12-1881 Wielka Wieś  
60Fechner Maria z d. Kmieć *1856  
61Fechner Walenty *1854 +po 14-10-1913  
62Fiebig Mieczysław Kazimierz *13-12-1899 Berlin   
63Formanowicz (Furmanowicz) Walenty *07-01-1851 Buk +12-09-1911 Buk   
64Formanowicz Adam *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
65Formanowicz Agnieszka *26-12-1857 Buk +20-01-1858 Buk /Buk/   
66Formanowicz Agnieszka z d. Kudlińska *27-03-1858 Buk +po 14-10-1913   
67Formanowicz Alexander Friedrich Wilhelm *18-07-1885 Berlin   
68Formanowicz Anastazja *15-04-1865 +07-07-1884 Wielichowo /Wielichowo/   
69Formanowicz Andrzej *23-11-1852 Buk +17-05-1853 Buk   
70Formanowicz Anna Maria z d. Stanikowska *31-05-1895 Września +02-02-1973   
71Formanowicz Antoni *03-01-1861 Gostyń +04-10-1951 Psarskie /Pniewy/   
72Formanowicz Bolesław *23-04-1891 Siemowo +10-08-1899 Siemowo /Siemowo/   
73Formanowicz Bonawentura *01-07-1850 Gostyń +22-12-1850 Gostyń /Gostyń/   
74Formanowicz Bronisława *23-08-1860 Książek   
75Formanowicz Bronisława z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin k/Leszna +06-08-1930 Gniezno   
76Formanowicz Eleonora z d. Niejacka *01-10-1868 Grodzisk +10-02-1940 Neuköln (Berlin)   
77Formanowicz Ewa *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
78Formanowicz Felicja Maria *26-12-1880 Siemowo +17-06-1964   
79Formanowicz Gertruda z d. Lis *08-11-1859 +12-04-1938 Śmigiel   
80Formanowicz Helena *15-02-1870 Buk +21-08-1870 Buk /Buk/   
81Formanowicz Helena Emma z d. Bigałke *17-10-1868 Elgenau (Elganowo, Ostróda)   
82Formanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk  
83Formanowicz Jadwiga Marianna z d. Trzeciak *06-10-1888 Gostyń +23-01-1965 Katowice   
84Formanowicz Jan *14-12-1867 Buk +21-12-1869 Buk /Buk/   
85Formanowicz Jan Bronisław *06-07-1895 Siemowo +08-09-1962 Oborniki Wlkp.   
86Formanowicz Jan Ignacy *23-01-1891 Krobia +07-04-1920 Krobia /Krobia/   
87Formanowicz Jan Nepomucen *14-05-1857 Gostyń +13-11-1928 Krobia /Krobia/   
88Formanowicz Jan Nepomucen *16-05-1894 Grodzisk +13-08-1894 Grodzisk /Grodzisk/   
89Formanowicz Józef *12-03-1896 Krobia +14-03-1896 Krobia /Krobia/   
90Formanowicz Józef *13-12-1853 Gostyń +07-07-1926 Gostyń   
91Formanowicz Józef Gabriel *07-03-1885 Szubin +11-11-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
92Formanowicz Józefa *12-03-1897 Krobia +26-11-1959 Berlin   
93Formanowicz Józefa z d. Wyrzykowska *05-01-1862 Zemsko +24-11-1949 Psarskie /Pniewy/   
94Formanowicz Julianna *13-05-1861 Gostyń +26-05-1887 Berlin   
95Formanowicz Kazimiera z d. Albińska *03-03-1894 +20-01-1990 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
96Formanowicz Kazimiera z d. Warczygłowa *23-06-1897 Rogowo k/Żnina +01-11-1984 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
97Formanowicz Kazimierz *29-01-1883 +29-03-1948   
98Formanowicz Leon Marian *26-03-1878 Szubin +04-05-1942 Dachau /Dachau/   
99Formanowicz Ludwik Stanisław *11-08-1872 Szubin +13-12-1960 Wrocław   
100Formanowicz Maksymilian *05-10-1887 Jarocin   
101Formanowicz Marcelina z d. Wawrzyniak *25-01-1850 Jarocin +03-01-1922 Jarocin /Jarocin/   
102Formanowicz Maria z d. Nowak *04-08-1887 Jarocin +06-01-1962 Poznań   
103Formanowicz Maria *24-01-1875 +07-10-1877   
104Formanowicz Maria Anna *20-03-1890   
105Formanowicz Marian *23-01-1893 Siemowo +08-07-1916 Front wschodni /Nieznane/   
106Formanowicz Marianna z d. Skalecki *05-11-1899 Herne +05-05-1977   
107Formanowicz Marianna *29-11-1882 Jarocin   
108Formanowicz Marianna *19-11-1894 Krobia +01-01-1921 Poznań   
109Formanowicz Marianna *28-02-1884 Krobia +18-11-1887 Krobia /Krobia/   
110Formanowicz Marianna *22-03-1869 Gostyń +07-07-1871 Gostyń /Gostyń/   
111Formanowicz Marta z d. Hagen *08-06-1879 Chodzież +04-01-1950 Wrocław   
112Formanowicz Mary *04-1895 Chicago, Il (US)   
113Formanowicz Michael *01-10-1897 Herne +03-02-1968 Herne   
114Formanowicz or Forman Ewa z d. Laga *03-1872 Illinois, US +23-03-1965 Berrien, Michigan   
115Formanowicz or Forman John *24-06-1895 Chicago, Il (US) +08-08-1974 Chicago, Il (US)   
116Formanowicz or Forman Leo (Leonard) *29-10-1867 Książ Wlkp. +04-03-1955 Berrien, Michigan   
117Formanowicz Pelagia *04-03-1899 Krobia +10-11-1979 Rawicz   
118Formanowicz Pelagia Kazimera *25-02-1883 Gostyń +22-11-1885 Gostyń   
119Formanowicz Piotr *27-04-1885 Jarocin   
120Formanowicz Piotr Stanisław *18-04-1880 Szubin +13-11-1957 Inowrocław   
121Formanowicz Roman *28-02-1872 Książ Wlkp. +29-04-1933 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
122Formanowicz Roman *11-10-1885 Krobia +14-04-1959 Krobia   
123Formanowicz Seweryna z d. Urbańska *03-01-1862 Krobia +29-11-1937 Krobia /Krobia/   
124Formanowicz Stanisław *11-04-1893 Krobia +30-01-1965 Borzykowo   
125Formanowicz Stanisław *05-05-1870 Książ Wlkp. +15-07-1870 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
126Formanowicz Stanisław *29-10-1883 Jarocin +09-07-1938 Poznań   
127Formanowicz Stanisław *02-05-1854 Glinno k/Skoków +03-04-1859 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
128Formanowicz Stanisława *22-10-1862 Książek   
129Formanowicz Stanisława *27-04-1858 Gostyń +09-10-1939 Poznań /Poznań, cmentarz przy ul. Samotnej/   
130Formanowicz Stefan *27-08-1898 Gostyń + Chocianów k/Legnicy   
131Formanowicz Stefan *15-06-1886 Siemowo +22-03-1918 Cugny, Francja /Saint-Quentin, dep. Aisne/   
132Formanowicz Stefan *19-08-1886 Jarocin +10-05-1959 Jarocin   
133Formanowicz Szczepan (Stefan) *25-12-1858 Buk +02-05-1907 Berlin   
134Formanowicz Teresa Cecylia z d. Czabajska *08-10-1887 Gostyń +27-06-1914   
135Formanowicz Wacław *19-09-1886 Gostyń +08-02-1953 Radom   
136Formanowicz Walenty *07-02-1859 Gostyń   
137Formanowicz Wincenty Jan Piotr *21-01-1874 +11-08-1874 Kąkolewo   
138Formanowicz Władysław *03-05-1889 Krobia +20-07-1944 Wrocław   
139Formanowicz Zofia *14-05-1884 Gostyń +03-02-1968   
140Formanowicz Zofia Marianna *10-05-1879 Siemowo +30-11-1962   
141Formanowicz Zygmunt *24-04-1866 Buk + Grodzisk /Grodzisk/   
142Formanowicz, 1 v Grobelska Pelagia z d. Piotrowska *11-03-1887 +18-02-1972 Poznań (?) /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
143Formanowicz, 1 v. Chrzanowska, Marianna Michalina z d. Kotarska *05-09-1867 Przecław +1949 Warszawa   
144Formanowicz, 1 v. Piechnik Salomea z d. Kucharek *1899 +1960 Radom   
145Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice   
146Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice  
147Fórmanowicz Andrzej *22-11-1877 Wielichowo +07-06-1878 Wielichowo /Wielichowo/   
148Fórmanowicz Antonina *12-06-1888 Wielichowo +21-04-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
149Fórmanowicz Hipolit *04-08-1854 Wielichowo   
150Fórmanowicz Ignacy *25-07-1867 Wielichowo +23-10-1867 Wielichowo /Wielichowo/   
151Fórmanowicz Jadwiga *30-09-1889 Wielichowo +06-11-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
152Fórmanowicz Jan *20-05-1876 Wielichowo   
153Fórmanowicz Józef *19-02-1889 Wielichowo   
154Fórmanowicz Józefa *17-03-1884 Wielichowo +13-12-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
155Fórmanowicz Józefa z d. Nowicka *04-03-1876 +09-02-1932 Wielichowo /Wielichowo/   
156Fórmanowicz Julianna z d. Słomińska *1867   
157Fórmanowicz Katarzyna *13-11-1865 Wielichowo   
158Fórmanowicz Kwiryn *16-03-1881 Wielichowo +07-05-1928 Wielichowo /Wielichowo/   
159Fórmanowicz Leon *22-02-1883 Wielichowo +22-12-1930 Wielichowo /Wielichowo/   
160Fórmanowicz Ludwik *30-07-1875 Wielichowo +17-04-1940 Wielichowo /Wielichowo/   
161Fórmanowicz Ludwika z d. Bobkiewicz *20-08-1884 +11-12-1959 Wielichowo /Wielichowo/   
162Fórmanowicz Magdalena *12-07-1863 Wielichowo   
163Fórmanowicz Marianna *21-07-1879 Wielichowo +05-05-1881 Wielichowo /Wielichowo/   
164Fórmanowicz Marianna *27-03-1860 Wielichowo   
165Fórmanowicz Marianna z d. Hoffmann *17-11-1887 Terespotockie Olędry +19-10-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
166Fórmanowicz Marianna z d. Humerczyk-Mazur *25-01-1893 +16-06-1969   
167Fórmanowicz Marianna z d. Masztalerz *15-08-1861 Krzywiń   
168Fórmanowicz Nikodem *01-06-1858 Wielichowo +29-12-1860 Wielichowo   
169Fórmanowicz Piotr *01-06-1858 Wielichowo +02-08-1858 Wielichowo   
170Fórmanowicz Piotr *23-07-1861 Wielichowo +10-08-1861 Wielichowo   
171Fórmanowicz Prakseda *23-09-1885 Wielichowo +30-10-1885 Wielichowo /Wielichowo/   
172Fórmanowicz Prakseda z d. Paetzold *30-06-1850 Wielichowo   
173Fórmanowicz Stanisław *05-05-1897 Grodzisk +09-1939   
174Fórmanowicz Stanisław *14-04-1877 Wielichowo +25-07-1877 Wielichowo   
175Fórmanowicz Stanisław Kostka *18-10-1879 Wielichowo +12-02-1882 Wielichowo /Wielichowo/   
176Fórmanowicz Tomasz *17-12-1863 Wielichowo   
177Fórmanowicz Walenty *02-02-1879 Wielichowo +29-03-1948 Tarnowa /Prochy (Nowa Sól)/   
178Fórmanowicz Walentyna Łucja z d. Kaletka *11-02-1886 +18-10-1971   
179Fórmanowicz Wiktoria *12-12-1869 Wielichowo +po 1880   
180Fórmanowicz Władysław *25-06-1882 Wielichowo +27-01-1943 Poznań   
181Fórmanowicz, 1 v. Gembalska Walentyna Weronika z d. Bzyll *26-01-1873 Wielichowo +13-07-1944 Wielichowo   
182Freund Heinrich Julius *13-12-1881   
183Freund Maria Kordula Elżbieta z d. Ostrowicz *08-12-1879 Leszno   
184Furmanowicz Adam *14-02-1898 Krempa +14-02-1898 Krempa   
185Furmanowicz Adela *22-05-1898 +06-02-1989 Goleniów   
186Furmanowicz Andrzej *23-11-1864 Gniezno-Skiereszewo +13-12-1864 Gniezno-Skiereszewo   
187Furmanowicz Antoni *25-12-1882 Buk +17-12-1950 Poznań /Nowina/   
188Furmanowicz Antoni Józef *17-01-1898 Biskupice k/Kłecka +25-03-1898 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
189Furmanowicz Antoni Lucjan *10-01-1867 Gniezno + /Kłecko/   
190Furmanowicz Feliks *30-08-1899 Grodzisk +07-1977 Białystok   
191Furmanowicz Franciszka *01-12-1859 Gniezno-Cierpięgi +22-01-1860 Gniezno-Cierpięgi   
192Furmanowicz Helena *1896 Krempa +1896 Ostrów Wlkp.    
193Furmanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk +17-04-1916 /Nieznane/   
194Furmanowicz Jakub *25-07-1885 Chełmno (gm. Pniewy) +21-12-1914 Ramirn (Humin ?), koło Bolimowa, woj. łódzkie /Humin (?) gm. Bolimów woj. łódzkie/   
195Furmanowicz Jan *05-12-1880 +16-12-1880  
196Furmanowicz Jan *05-12-1880 Buk +16-12-1880 Buk /Buk/   
197Furmanowicz Jan *06-05-1872 Krępa (Ostrów Wlkp) +12-02-1873 Krępa (Ostrów Wlkp)   
198Furmanowicz Joanna z d. Libera *03-04-1868 Wielka Wieś +19-04-1942 Poznań   
199Furmanowicz Józef *1896 Ostrów Wlkp.  +30-01-1932 Ostrów Wlkp.    
200Furmanowicz Józef *25-02-1861 Gniezno-Cierpięgi +przed 1939 Wągrowiec   
201Furmanowicz Józef *24-02-1896 Ostrów Wl;kp.   
202Furmanowicz Józefa *13-05-1879 Poznań   
203Furmanowicz Katarzyna z d. Rok *03-11-1857 Ocieszyn pow. Oborniki +12-09-1943 Poznań   
204Furmanowicz Kazimierz *15-02-1898 Kłecko +11-05-1898 Kłecko   
205Furmanowicz Konstancja z d. Kaczmarska *11-01-1875 Kłecko + /Kłecko/   
206Furmanowicz Leon *11-03-1899 Kłecko +11-12-1972 Poznań   
207Furmanowicz Ludwik *30-08-1867 Krępa (Ostrów Wlkp)   
208Furmanowicz Ludwika *11-08-1895 Biskupice k/Kłecka +30-10-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
209Furmanowicz Maria z d. Białkowska *22-03-1898 Buk +16-04-1975 Poznań   
210Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882  
211Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882 Buk /Buk/   
212Furmanowicz Marianna z d. Fechner *25-01-1888 Buk +07-09-1968 Poznań /Junikowo/   
213Furmanowicz Marianna z d. Matuszak *1867 +04-1922 Krempa   
214Furmanowicz Pelagia z d. Urbańska *14-12-1863 Kłecko +1949 Poznań   
215Furmanowicz Pelagia z d. Fechner *10-03-1886 Buk +07-12-1971 Dopiewo   
216Furmanowicz Piotr *26-05-1878 Popowo Tomkowe +24-07-1878 Popowo Tomkowe   
217Furmanowicz Rozalia *19-07-1873 Braciszewo k/Gniezna   
218Furmanowicz Rozalia z d. Szalewska *04-07-1867 Śrem +19-11-1896 Poznań   
219Furmanowicz Sebastian *21-01-1865 Krępa (Ostrów Wlkp)   
220Furmanowicz Stanisław *14-09-1892 Kłecko +23-12-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
221Furmanowicz Stanisław *18-04-1875 Braciszewo k/Gniezna +01-08-1945 Kłecko   
222Furmanowicz Stanisława *1894 Krempa   
223Furmanowicz Teresa (Czesława) *12-07-1895 Kłecko +19-09-1898 Kłecko   
224Furmanowicz Walenty *01-02-1863 Gniezno-Cierpięgi +1948 /Poznań/   
225Furmanowicz Waleria z d. Dąbkiewicz *12-12-1896 Ostrów Wl;kp. +30-09-1983   
226Furmanowicz Wincenty Czesław *16-07-1899 Kłecko +31-07-1899 Kłecko   
227Furmanowicz Władysław *21-06-1890 Buk +09-01-1931 Buk /Buk/   
228Furmanowicz Władysław *16-11-1894 Kłecko +29-12-1894 Kłecko   
229Furmanowicz Władysława z d. Bzyl *09-06-1886 Buk + Ostrzeszów   
230Furmanowicz Władysława *06-04-1898 Hanosin +około 1950   
231Furmanowicz Wojciech *06-04-1870 Gniezno +14-10-1895 Lisewo   
232Furmanowicz Zofia z d. Adamczewska *25-01-1881 Siemianowo k/Gniezna  +23-01-1966 Kłecko   
233Furmanowicz Zygfryd Stanisław *29-01-1887 Sławno k/Gniezna   
234Furmanowicz, 1 v Tomaszewska Marianna z d. Stodolska *30-03-1851 Krempa   
235Gajewicz Agnieszka z d. Marciniak *1871 Trzcinica  
236Gajewicz Franciszek *12-1868 Wielichowo +09-1958 Wielichowo  
237Galantowicz Jan *1851 Gniezno +1851 Gniezno  
238Gałkowski Wojciech *15-04-1863 Wielichowo  
239Ganowicz Feliks Wincenty *20-11-1882 Gostyń +05-05-1953 /Gniezno/   
240Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno /Gniezno/   
241Gembalska Jadwiga *1896 Wielichowo  
242Gembalska Stanisława *1897 Wielichowo  
243Gembalski Józef *1893 Wielichowo  
244Gembalski Marian *1894 Wielichowo  
245Gembalski Walenty *1859 Krobia +około 1900  
246Giebel Maksymilian *1868 +25-05-1871 Poznań - Jeżyce   
247Giebel Marta *19-08-1863 Poznań - Jeżyce +04-11-1918 Poznań   
248Ginter Justyna Brygida z d. Kotarska *1852 Przecław   
249Glapińska Stanisława z d. Czerniejewska *1866 +1935  
250Glapińska Stefania z d. Stachowska *26-08-1896 Gaj Wielki +po 1938   
251Glapiński Stanisław *1866 +1945  
252Golniewicz Franciszek *08-02-1850 Zieliniec   
253Golniewicz Kazimierz *26-01-1867 Gostyń +01-04-1943 Gostyń   
254Golniewicz Ludwika z d. Smoczyk *16-08-1884 Kościan   
255Golniewicz Marianna Anna z d. Ostrowicz *15-07-1850 Gostyń +05-09-1902 Gostyń   
256Górecka Eufrozyna z d. Świetlińska *08-01-1856 Wielichowo  
257Górecka Marianna z d. Fórmanowicz *31-08-1882 Wielichowo +18-06-1908 Wielichowo   
258Górecki Edmund *24-10-1895 Wielichowo  
259Górecki Franciszek *1877 +24-04-1957 Gdańsk   
260Grygiel Marianna z d. Wojtkowiak *1865  
261Grygiel Michał *1860  
262Hasiński Józef Francioszek *09-03-1852 Gostyń   
263Hasiński Walenty *13-02-1855 Gostyń   
264Heine Walentyna Apolonia z d. Kotarska *04-1862 Przecław   
265Heinrich Franciszka Kordula z d. Ostrowicz *08-03-1885 Leszno   
266Heinrich Wilhelm Emil Fritz *25-02-1880   
267Hejnowicz Anastazja Helena *21-02-1851 Gostyń   
268Hensel Antoni *1854 Strzelce k/Mogilna   
269Hensel Antonina *13-06-1859 Gostyń   
270Hensel Edmund *16-10-1885 Gostyń +20-07-1899 Gostyń   
271Hensel Ewa Marianna *09-08-1857 Gostyń   
272Hensel Franciszek *30-11-1891 Gostyń   
273Hensel Hieronim *20-09-1883 Miejska Górka   
274Hensel Józef *25-02-1857 Głogówko   
275Hensel Julianna *01-06-1884 Gostyn +19-06-1984 Gostyń   
276Hensel Kazimiera *21-02-1891 gOSTYŃ   
277Hensel Kazimierz Józef *08-03-1894 Gostyń   
278Hensel Leon *18-03-1887 Gostyń +1902 Gostyń   
279Hensel Ludwika Rozalia *25-08-1882 Gostyń   
280Hensel Maksymilian *01-10-1880 Gostyń +07-10-1943 Warszawa   
281Hensel Marianna z d. Wolska *1853 +1896 Gostyń   
282Hensel Marianna *26-07-1851 Głogówko +02-11-1868 Gostyń   
283Hensel Marianna z d. Formanowicz *22-12-1880 Gostyń +08-08-1951 Poznań   
284Hensel Michał *27-08-1885 Gostyń   
285Hensel Pelagia *23-11-1881 Gostyń   
286Hensel Rozalia *1850 Gostyń +03-05-1852 Gostyń   
287Hensel Stanisława *08-05-1855 Gostyń   
288Hensel Sylwester *21-12-1866 Gostyń   
289Hensel Szymon Paweł *30-06-1853 Gostyń +11-01-1854 Gostyń   
290Hensel Teofila z d. Wolska *1850   
291Hensel Wacław *21-09-1889 Gostyń +1908 Gostyń   
292Hermann Charlotte (Władysława Helena) z d. Lewandowski *21-05-1887 Komorze (Żerków)   
293Hoffman Agnieszka *13-01-1860 Wielichowo   
294Hoffman Franciszek *1865   
295Hoffman Maksymilian *29-09-1857 Wielichowo   
296Hoffman Marianna *14-01-1862 Wielichowo   
297Hoffman, 1 v. Rajchowicz Wiktoria z d. Fórmanowicz *16-12-1857 Wielichowo   
298Iżycka Konstancja z d. Lewandowska *1861 Lewice   
299Iżycki Jan Antoni *1863 Sierakówek (Gostynin)   
300Jachimowska Maria z d. Siwczńska *16-06-1898 +27-02-1983   
301Jadłowska Katarzyna z d. Młodzikowska *03-04-1850 Nidom   
302Jadłowski Antoni *1851   
303Jahnke Irena Barbara z d. Raczkowska *22-01-1893 Poznań +27-12-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
304Jahnke Zdzisław *09-02-1895 Poznań +07-08-1972   
305Jankiewicz Józef Michał *04-09-1869   
306Jankiewicz Józef Zygfryd *14-03-1864   
307Jankiewicz Kalikst Stefan *08-10-1871 +23-05-1940   
308Jankiewicz Sylwia *31-12-1865   
309Jankiewicz Zofia z d. Heinsch *11-04-1880 +05-09-1967   
310Jasińska Bronisława z d. Dohnke *1867 +1905 Grodzisk  
311Jąderko Cecylia z d. Giebel *16-10-1864 Poznań - Jeżyce +po 1932   
312Jąderko Karol *03-10-1855 +15-04-1907 Poznań   
313Jerzykowska Filipina z d. Kortylewicz *01-12-1884 Gross Oerner (Saxonia)  +21-10-1930 Poznań /Poznań, Dębiec/   
314Jerzykowski Roman *02-02-1881 Jaraczewo +1933 Poznań   
315Juszczyk Bonifacy Sławomir *1871 +1879 Warszawa  
316Juszczyk Filip Józef *1869 Warszawa  
317Juszczyk Franciszka Antonina z d. Drzewiecka *10-10-1852 Szubin +24-10-1931 Warszawa   
318Juszczyk Jan *1864 Warszawa  
319Juszczyk Maria Antonina *04-10-1873 Warszawa +16-12-1894 Warszawa  
320Juszczyk Stanisława z d. Szymańska *1853 Szamotuły +07-10-1895 Warszawa, Praga  
321Kabacińska Marianna z d. Marzyńska *22-03-1896 Jankowo +23-06-1976  
322Kabaciński Feliks *24-01-1887 Kozłowo +13-01-1967 Polska Wieś k/Kłecka  
323Kaletka Antoni *31-05-1851 Ziemin +31-08-1895  
324Kaletka Antonina z d. Gryglewicz [0¬]    
325Kaletka Helena z d. Fritsche *28-05-1893 Ośniszczewko pow. Inowrocław +1945  
326Kaletka Henryk Adam *22-12-1887 Wielichowo +03-01-1956 Poznań /Poznań/   
327Kaletka Józefa z d. Śliwińska *1854 +09-05-1911 Wielichowo  
328Kaletka Marcin *07-11-1857 Ziemin  
329Kaletka Stefan Ignacy *31-07-1884 Wielichowo  
330Kaniewska Pelagia z d. Formanowicz *23-11-1864 Gostyń +04-09-1892 Berlin   
331Kaniewski Jan *10-07-1861 Pogorzela   
332Kaniewski Władysław *19-06-1887 Berlin   
333Kasprzak Jadwiga z d. Szumnarska *02-09-1871 Śrem +15-12-1952 Śrem   
334Kasprzak Michał *1873   
335Kempee Józefa z d. Formanowicz *16-09-1863 Gostyń   
336Kicińska Stanisława z d. Świetlińska *08-05-1884 Wielichowo +1938   
337Kijanowsk Antoni *12-01-1852 Wielichowo  
338Klimczak Michał *19-09-1891 Niechanów k. Gniezna +19-06-1960 Czempiń   
339Konieczna Anastazja z d. Hensel *1882   
340Konieczyńska Janina z d. Niejacka *03-12-1897 Poznań + Poznań   
341Konieczyński Apolinary *16-07-1865 Kębłowo +07-02-1934  
342Konieczyński Edward *13-09-1897 + Poznań   
343Kopczyńska Rozalia z d. Faralewska *25-08-1866 Wielka Wieś  
344Kopczyński Roman *27-01-1860 Buk  
345Kopczyński Stanisław *04-05-1897 Buk +28-11-1963 Buk   
346Kortylewicz Anna Marta z d. Poppmann *19-01-1892   
347Kortylewicz Edmund *13-11-1888 Berlin +20-03-1964 Berlin   
348Kortylewicz Elżbieta z d. Staniszewska *1858  
349Kortylewicz Feliks *24-05-1886 Gostyń   
350Kortylewicz Filipina z d. Formanowicz *15-05-1861 Gostyń +04-11-1897 Berlina   
351Kortylewicz Josefat *25-11-1861 +21-09-1904 Berlin   
352Kortylewicz Józefa *06-12-1882 Gniezno  
353Kortylewicz Laura *07-04-1891 Berlin +05-08-1895 Berlin   
354Kotarska Łucja *03-1859 Przecław   
355Kotarski Kazimierz Benedykt *1856 Przecław +05-1858 Przecław   
356Kotarski Kazimierz Tadeusz *02-1866 Przecław   
357Kotarski Michał Tomasz *1854 Przecław   
358Kowalkowska Teodozja z d. Furmanowicz *03-04-1899 Krempa   
359Kowalkowski Andrzej *14-11-1881   
360Kozinka Helen M z d. Perlowski *06-1895 Chicago +02-1939   
361Kozłowska Elżbieta z d. Fórmanowicz *11-11-1881 Wielichowo   
362Kozłowski Jan Konstanty *1881   
363Krawczyk Stanisława z d. Fórmanowicz *22-05-1871 +1946   
364Krawczyk Wiojciech *04-04-1879 Chodrzenin   
365Królikiewicz Marianna *09-08-1861 Doktorowo   
366Kubiak Stella (Stanisława Franciszka) z d. Lewandowski *24-04-1890 Komorze (Żerków)   
367Kucoff Aurelia z d. Niejacka *27-03-1862 Grodzisk   
368Kucoff Konstanty Aleksander *12-02-1862 Zimnowoda   
369Kurkiewicz Franciszka z d. Fórmanowicz *06-01-1873 Wielichowo   
370Kurkiewicz Nikodem *1880   
371Kuśnierska Zdzisława (Władysława) z d. Formanowicz *11-09-1892 Gostyń +18-01-1924 Śmigiel   
372Kużdowicz Maksymilian *1868  
373Kużdowicz Stanisława z d. Mielcarzewicz *1865 Janowice  
374Larek Józefa z d. Formanowicz *28-02-1895 Gostyń +25-03-1963 Śmigiel   
375Larek Symforian Hipolit *01-08-1893 +14-07-1965   
376Lesień Józefa z d. Wasiak *1864 Skalmierzyce   
377Lesień Marcin *1850 Biskupice Ołoboczne   
378Lewandowska Janina *1898 +1968 Kutno   
379Lewandowska Konstancja z d. Skornia *03-04-1863 Strzałkowo +10-03-1936 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
380Lewandowska Marta Józefa z d. Bosz *1881 Warszawa   
381Lewandowska Teofila Viola z d. Guss (Guzinski) *26-04-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
382Lewandowski Alois Louis *29-06-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA) +05-11-1959 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
383Lewandowski Charley D *08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
384Lewandowski Chester Charles (Czesław) *10-07-1891 Komorze (Żerków) +17-08-1954 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
385Lewandowski Damazy L. (Daniel)  *08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA) +23-05-1962 Weal, Wisconsin    
386Lewandowski Edmund Martin (Eddie) *11-11-1898 Milwaukee, Wisconsin (USA) +11-10-1948 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
387Lewandowski Franciszek Serafin *01-10-1853 Lewice +08-11-1905 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
388Lewandowski Modest Czesław *11-06-1886 Komorze (Żerków) +29-01-1887 Komorze (Żerków)   
389Lewandowski Stefan Ignacy *10-01-1868 Główna /Poznań/   
390Lewandowski Waclaw (Walter) *12-08-1896 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
391Lewandowski Zofia Maria *12-03-1885 Strzałkowo   
392Libera Antonina *1863  
393Libera Marianna *1867  
394Libera Stanisław *1861  
395Libera Wiktoria *1865  
396Lisowska Aleksandra z d. Terczewska *20-02-1860 Buk +09-07-1924 Buk   
397Lisowska Seweryna z d. Furmanowicz *03-01-1894 Buk +01-07-1975 Buk   
398Lisowska Zofia z d. Formanowicz *16-09-1895 Grodzisk +17-03-1978 Buk /Buk/   
399Lisowski Franciszek *1856 Opalenica +09-07-1924 Buk   
400Lisowski Jan *29-08-1890 +18-12-1976 /Buk/   
401Lisowski Wojciech *06-04-1888 Buk +1974   
402Lompa Władysław *1861 Śrem  
403Ławniczak Ludwik *01-06-1882 +23-04-1942 Auschwitz   
404Ławniczak Stefania z d. Formanowicz *01-01-1896 Błażejewo +12-09-1951   
405Łukaszewska Maria (-nna) z d. Formanowicz *24-01-1893 Buk +11-01-1964 Buk /Buk/   
406Łukaszewski Stanisław *18-09-1894 +13-04-1957   
407Maciejewska Helena z d. Golniewicz *18-04-1878 Gostyń +17-12-1957 Trzcianka /Leszno/   
408Maciejewska Stanisława z d. Kaczmarek *1861   
409Maciejewski Bolesław *23-03-1867 Skarszew +27-02-1945   
410Maciejewski Ignacy *17-07-1850 Skałów k/Koźmina   
411Maciejewski Julian *13-03-1856   
412Maćkowiak Benigna z d. Świetlińska *16-08-1881 Wielichowo   
413Majewski Alfred *09-07-1887   
414Marszałkiewicz Marianna *07-07-1880 Buk   
415Marszałkiewicz Michalina z d. Osińska *1862   
416Masztalerz Franciszek *01-12-1865 Krzywiń  
417Masztalerz Tekla *07-09-1864 Krzywiń +08-09-1864 Krzywiń  
418Masztalerz Wincenty *20-03-1859 Krzywiń  
419Mauersber Klementyna z d. Formanowicz *13-08-1898 Siemowo +15-02-1989   
420Mazur Balbina z d. Humerczyk *1869  
421Mazur Jan *24-06-1863 Wielichowo  
422Michalska Eleonora z d. Paetzold *1858 Wielichowo  
423Michalski Ignacy *1853  
424Miedzińska Franciszka z d. Formanowicz *26-02-1869 Gostyń +01-03-1907 Berlin   
425Miedzińska Franciszka Agnieszka Rozalia *27-10-1892 Berlin   
426Miedziński Antoni *16-12-1865 Kobylin   
427Mielcarzewicz Kazimierz *1863 Jankowice  
428Mińska Jadwiga z d. Relewicz *1867  
429Mińska Jadwiga z d. Relewicz *1867  
430Mińska Joanna *17-08-1896 Lwówek  
431Mińska Kazimiera z d. Tuliszka *16-01-1876 Buk  
432Mińska Marianna *29-01-1863 Buk  
433Mińska Melania *05-11-1894 Lwówek  
434Mińska Seweryna *08-01-1898 Lwówek  
435Mińska Weronika z d. Piątkowiak *1878  
436Mińska Weronika z d. Piątkowiak *1878  
437Mińska Weronika z d. Piątkowiak *1878  
438Miński Adam *18-12-1871 Buk  
439Miński Jan *26-04-1869 Buk  
440Miński Roman *1877 Buk +17-12-1877 Buk /Buk/  
441Miński Stanisław *06-05-1865 Buk  
442Miński Stanisław *06-05-1865 Buk  
443Miński Stefan *17-08-1896 Lwówek  
444Misterek Edmund Stanisław *24-10-1874 Mroczeń (Kępno)   
445Misterek Wiktoria Jadwiga z d. Dobrogowska *25-07-1889 Poznań - Jeżyce   
446Młodzikowska Katarzyna z d. Bartczak *1860   
447Młodzikowski Michał *29-09-1853 Nidom   
448Młodzikowski Nikodem *1861   
449Moczyńska Marianna z d. Szumnarska *13-01-1867 Śrem   
450Moczyński Stanisław *1868   
451Mrozikiewicz Adam *12-12-1892 Poznań +01-01-1972 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
452Mrozikiewicz Helena z d. Fulkowska *1862  
453Mrozikiewicz Wacław *1864  
454Mrozikiewicz Zofia z d. Furmanowicz *28-01-1897 Kłecko +03-01-1989 Puszczykowo   
455Müller Ernst Richard Paul *22-06-1873   
456Müller Michalina Rozalia z d. Ostrowicz *25-03-1882 Leszno   
457Niejacka Anna Elisabeth z d. Knappe *19-02-1892   
458Niejacka Helena z d. Wolińska *15-02-1887 +04-09-1962 Luboń   
459Niejacka Helena z d. Stasiak *28-11-1899 Hirschberg (Jelenia Góra)   
460Niejacka N. *1874 Grodzisk +1874 Grodzisk   
461Niejacka Stanisława z d. Dickson *03-10-1865 Poznań +29-08-1938 Poznań   
462Niejacka Tekla *25-02-1858 Grodzisk +13-06-1881 Grodzisk   
463Niejacka Waleria Matylda, Cyryla *09-11-1863 Grodzisk   
464Niejacka Wanda *24-08-1865 Grodzisk +21-04-1866 Grodzisk   
465Niejacka Wanda Stanisława *23-02-1867 Grodzisk   
466Niejacki Edmund Julian *29-10-1888 Września   
467Niejacki Henryk *15-01-1892 Września +20-02-1940   
468Niejacki Julian Stanisław *29-03-1854 Grodzisk +21-01-1918 Poznań   
469Niejacki Karol *18-04-1856 Grodzisk   
470Niejacki Roman Felix Aleksander *17-08-1886 Hamburg +19-09-1886 Hamburg   
471Niejacki Teodor *21-04-1860 Grodzisk   
472Niejacki Zygmunt Marian *27-05-1894 Poznań +30-03-1939 Poznań   
473Niemier Anastazja z d. Hoffman *25-02-1866   
474Niemier Walenty *1863   
475Niezielińska Łucja z d. Marszałkiewicz *01-11-1891 Buk   
476Niezieliński Leon *10-05-1884 Buk   
477Niłacna Magdalena z d. Furmanowicz *13-07-1876 Krępa (Ostrów Wlkp)   
478Noetzel Bronisława z d. Furmanowicz *21-08-1889 Chicago +10-07-1963 Poznań   
479Noetzel Klemens Alojzy *1873 +1918   
480Nowak Agnieszka z d. Konieczna *1868  
481Nowak Walenty *1863  
482Nowicka Mary z d. Raczkowska *01-11-1897 Poznań +05-05-1976   
483Ostrowicz Cezary August Stefan *18-08-1861 Gostyń   
484Ostrowicz Ella Emilie Cordula *30-08-1884 Berlin   
485Ostrowicz Emilie Lisette z d. Hinz *29-10-1858 Klammer +14-06-1887 Berlin   
486Ostrowicz Feliks *13-10-1851 Masanów (Massenau)   
487Ostrowicz Feliks Franciszek Karol *12-07-1887 Leszno   
488Ostrowicz Jadwiga Agnieszka *08-10-1888 Leszno   
489Ostrowicz Jan Alfons Ludwik *23-08-1858 Gostyń +po 1878   
490Ostrowicz Jennÿ Clara *05-11-1885 Berlin   
491Ostrowicz Lucie Cordula Emilie Silvia *13-08-1883 Berlin   
492Ostrowicz Maria Augusta Rozalia z d. Pleger *27-02-1856 Peetzig   
493Ostrowicz Michał *14-09-1854 Marianowo k. Ostrzeszowa   
494Ostrowicz Rozalia Katarzyna z d. Andersch *14-04-1852 Leszno   
495Ostrowicz Witold Andrzej *27-11-1856 Gostyń +po 1873   
496Owczarczak Agnes *11-01-1880 +04-08-1961   
497Owczarczak Felix B *17-02-1887 Ohio (US) +09-1964   
498Owczarczak Ignacy *21-07-1872 Niedźwiadów +06-03-1873 Kołdrąb   
499Owczarczak Joseph Edward *10-02-1885 Port Clinton, Ohio /US/   
500Owczarczak Kathryn *11-06-1889 Ohio (US) +04-02-1974   
501Owczarczak Margaret *30-07-1883 +04-04-1963   
502Owczarczak Mary *27-11-1876 +18-03-1934   
503Owczarczak Rose *04-08-1881 +26-07-1967   
504Owczarczak Walter *1877 +27-09-1937   
505Pacyna Anna z d. Chróścik *1854   
506Pacyna Antoni *1851   
507Paetzold Konrad *1861 Wielichowo  
508Perlowska Ida z d. Reitter *1898 +29-03-1979 Wisconsin   
509Perlowska Marie z d. Zoladowska *1883   
510Perlowski Chester (Czesław) *31-07-1894 +01-11-1982 Cook, Illinois (USA)   
511Perlowski Domini z d. Gizewski *14-01-1893 +01-1987 Lakewood, Cuyahoga, Ohio   
512Perlowski Jesse Mathews *20-06-1892 Chicago +22-04-1938 Proviso Township, Cook Co., IL   
513Perlowski Joseph *1867 +14-04-1904   
514Perlowski Joseph *21-02-1891 +01-12-1965 Ohio   
515Perlowski Mary /Marianna/ z d. Formanowicz *14-03-1865 Książ Wlkp. +16-11-1934 Sugar Notch, Pennsylvania, USA   
516Perlowski Michał Józef /Michael Joseph/ *15-09-1882 +16-06-1946 Chicago   
517Piechota Franciszka *02-04-1895 Wielichowo +28-07-1895 Wielichowo /Wielichowo/   
518Piechota Jakub *19-07-1870 Gradowice   
519Piechota Jakub *25-07-1893 Wielichowo +04-08-1893 Wielichowo /Wielichowo/   
520Piechota Marianna z d. Fórmanowicz *11-08-1870 Wielichowo   
521Piotrowicz Marianna z d. Furmanowicz *18-01-1894 Kłecko + Dortmund (?)   
522Próchniewska Walentyna z d. Terczewska *13-02-1854 Buk +1937   
523Próchniewski Jan *1857   
524Przeniczna Jadwiga z d. Basińska *27-09-1897 Ostrów Wl;kp.   
525Raczkiewicz Zofia z d. Raczkowska *26-04-1899 Poznań +06-01-1975   
526Raczkowska Maria Józefa z d. Zawadzka *23-02-1895 +04-10-1939 Bydgoszcz   
527Raczkowska Walentyna z d. Dobrowolska *10-02-1855 Przecław +24-02-1954 Poznań /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
528Raczkowski Bogdan Feliks *12-03-1888 Poznań +04-10-1939 Bydgoszcz   
529Raczkowski Feliks z d. Raczka *16-05-1851 Buk +19-01-1941 Poznań /Poznań/   
530Raczkowski Kornel *24-06-1891 Poznań   
531Raczkowski Tadeusz Jan *26-05-1886 Poznań +31-10-1939 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
532Raczkowski Włodzimierz Tomasz *25-11-1889 Poznań  +30-09-1972   
533Rajchowicz Franciszek *1859 +02-10-1900 Wielichowo   
534Rajchowicz Franciszka *02-03-1896 Wielichowo   
535Rajchowicz Ignacy *08-07-1888 Wielichowo   
536Rajchowicz Kacper *30-12-1890 Wielichowo   
537Rajchowicz Leon *17-06-1893 Wielichowo   
538Rajchowicz Prakseda *18-06-1885 Wielichowo   
539Rajchowicz Stanisław *04-1892 Wielichowo +18-07-1892 Wielichowo   
540Rajchowicz Walenty *1887 +19-03-1888 Wielichowo   
541Rajchowicz Walentyna *09-02-1887 Wielichowo   
542Rajkowska Rozalia z d. Werblińska *09-08-1862 Pleszew +18-06-1953 Środa Wlkp.   
543Rajkowski Józef *1865   
544Reitter in the Wisconsin *1868  
545Reitter Fred *1863  
546Rogalewski Stanisław *07-03-1899 +09-01-1976   
547Ruczkowska Maria z d. Maćkowiak *1899 +1974 Poznań   
548Ruczkowska Maria Magdalena *21-07-1891 Berlin   
549Ruczkowska Pelagia *28-11-1873 Poznań  
550Ruczkowska Stanisława z d. Formanowicz *01-05-1866 Gostyń +14-10-1931 Poznań /Poznań/   
551Ruczkowski Adam *08-12-1861 +10-12-1861 Poznań  
552Ruczkowski Edmund Ryszard *28-10-1899 Berlin +1975 Poznań   
553Ruczkowski Jan Paweł *28-06-1877 Poznań +21-08-1877 Poznań  
554Ruczkowski Stanisław *18-04-1876 Poznań  
555Ruczkowski Teofil Wiktor *17-10-1892 Berlin   
556Ruczkowski Wiktor Feliks *26-11-1895 Berlin   
557Ruczkowski Władysław Jan *28-05-1865 Poznań +około 1943   
558Rudawska Eleonora Izabela *18-11-1882 Parzęczewo   
559Rudawska Irena *03-04-1885 Parzęczewo +11-08-1979 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
560Rudawska Kornelia Rozalia z d. Niejacka *09-08-1851 Grodzisk +22-01-1946 Puszczykowio gm. Kamieniec    
561Rudawski Brunon *1890 Parzęczewo +09-02-1965 Mosina   
562Rudawski Kazimierz Tymoteusz *24-01-1888 Parzęczewo   
563Rudawski Leopold *07-11-1883 Parzęczewo +20-11-1931 Szubin /Poznań, cmentarz Nowina/   
564Rudawski Walenty *1856 Piotrkowice +03-06-1928 Parzęczewo   
565Rzanna Petronela *1863 Doktorowo   
566Rzanny Jan *1865 Doktorowo   
567Sauer Marian *03-11-1895 +08-04-1942 Brandenburg   
568Schneider Franciszek *28-01-1859 Gostyń +1896 Śrem   
569Schneider Joanna *17-08-1860 Gostyń   
570Schneider Walentyna *04-02-1866 Gostyń   
571Scholz Julian *23-12-1880 Kobylin +26-06-1957 Poznań   
572Scholz Klementyna z d. Formanowicz *20-11-1851 Gostyń +21-06-1882 Kobylin   
573Scholz Michalina *14-09-1889 +17-02-1968 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
574Scholz Roman *26-06-1879 Górzno   
575Scholz vel Szulc Julianna z d. Grząbka *1863  
576Scholz vel Szulc Stanisław Kazimierz *1873  
577Scholz vel Szulc Wincenty *1877  
578Scholz vel Szulc Zofia Maria z d. Szulc, vel Scholz *1875  
579Scholz Wanda Helena *22-04-1882 Kobylin +25-07-1882 Gostyń   
580Sibilska Marianna z d. Hoffman *01-01-1864 Wielichowo +10-09-1900 Wielichowo   
581Sibilski Karol *26-10-1855 Wielichowo +27-04-1926 Wielichowo   
582Siemiątkowski Bolesław *30-10-1878 Trzemeszno +20-07-1928 Bydgoszcz   
583Sikorska Agnieszka z d. Schneider *13-01-1858 Gostyń   
584Sikorski Ignacy *1855   
585Silska Katarzyna z d. Stachowska *1872   
586Silski Władysław *1864   
587Siorska Wiktoria z d. Furmanowicz *06-01-1870 Krępa (Ostrów Wlkp) +15-08-1910 Ostrów Wlkp.    
588Siorski Franciszek Ksawery *1898 Ostrów Wl;kp.   
589Siwczyńska Helena Maria *1872 Wola  
590Siwczyńska Izabela Michalina z d. Formanowicz *29-09-1876 Szubin +13-02-1902 Warszawa   
591Siwczyński Adam *1870 Wola  
592Siwczyński Franciszek Adam *04-10-1868 Wola +26-05-1935   
593Siwczyński Henryk Czesław *1876 Wola  
594Siwczyński Rajmund Karol *1869 Wola  
595Siwczyński Zygmunt Atanazy *1866 Wola  
596Słomińska Apolonia z d. oksch *1868   
597Słomińska Elżbieta *27-10-1863 Wielichowo   
598Słomińska Jadwiga *21-09-1865 Wielichowo   
599Słomińska Ludwika z d. Świetlińska *19-08-1880 Wielichowo +1959   
600Słomiński Andrzej *23-11-1856 Wielichowo   
601Słomiński Walenty *10-02-1870 Wielichowo   
602Słomiński Walenty *16-01-1868 Wielichowo +23-09-1869 Wielichowo   
603Słomska Julianna z d. Formanowicz *26-05-1870 Gostyń   
604Słomska Maria *09-03-1895 Berlin   
605Słomski Feliks Bernard *22-03-1867   
606Słomski Ferdynand Feliks *30-10-1893 Berlin   
607Słomski Paweł *22-02-1898 Berlin   
608Słowikowski Kacper *1877   
609Sochaczewska Bronisława z d. Furmanowicz *15-08-1896 Biskupice k/Kłecka   
610Sonnenberg Joanna z d. Formanowicz *18-04-1887 Krobia +09-07-1967 Krobia /Krobia/   
611Sonnenberg Otto Julian *02-10-1886 Dembowo +23-10-1960 Krobia   
612Stachowska Julianna Urszula, Wanda *20-10-1895 Grodzisk (Doktorowo)   
613Stachowska Maria Kazimiera *01-08-1890 Grodzisk (Doktorowo)   
614Stachowska Prakseda z d. Dohnke *14-07-1859 Doktorowo +16-10-1918 Grodzisk   
615Stachowska Zofia Maria *07-09-1891 Grodzisk (Doktorowo)   
616Stachowska Anastazja z d. Janas *1850   
617Stachowska Antonina z d. Meller *03-1871 +11-03-1952 Grodzisk   
618Stachowska Antonina *11-12-1867 Doktorowo   
619Stachowska Apolonia *1876 Doktorowo +02-02-1881 Doktorowo   
620Stachowska Apolonia z d. Młodożyńska *06-02-1892 +11-01-1973 Grodzisk  
621Stachowska Emilia z d. Wosińska *1851   
622Stachowska Ewa Marianna *18-12-1894 Gaj Wielki   
623Stachowska Franciszka z d. Lowigus *13-12-1885 Wysogotowo  
624Stachowska Łucja z d. Kąkol *1870   
625Stachowska Łucja *28-10-1860 Grodzisk   
626Stachowska Łucja Maria *08-12-1897 Gaj Wielki   
627Stachowska Magdalena Antonina *1877 Grodzisk   
628Stachowska Maria z d. Melisiak *1867   
629Stachowska Michalina *09-09-1853 Doktorowo   
630Stachowska Nepomucena *14-04-1859 Doktorowo   
631Stachowska Pelagia *07-02-1875   
632Stachowska Stanisława z d. Fiedler *1870   
633Stachowska Stanisława z d. Stelmaszyk *około 1870 +31-03-1949 Poznań   
634Stachowska Stefania z d. Wygocka *19-02-1890 Szamotuły   
635Stachowska Teodozja z d. Hoffmann *1873   
636Stachowska Wanda z d. Schmidt *1868   
637Stachowska Władysława z d. Wiśniewska *06-1880 +1955 Grodzisk /Grodzisk/   
638Stachowski Adam *22-12-1864 Doktorowo   
639Stachowski Adam *05-12-1882 Doktorowo   
640Stachowski Antoni *17-02-1866 Doktorowo   
641Stachowski Antoni *17-04-1878 Grodzisk +1933 Grodzisk /Grodzisk/   
642Stachowski Bolesław Leon *09-06-1889 Grodzisk (Doktorowo) +15-01-1950 Poznań   
643Stachowski Czesław Jakub *12-07-1893 Grodzisk +28-08-1914 Calonfay / St Quentin   
644Stachowski Feliks *27-05-1857 Doktorowo   
645Stachowski Franciszek *21-10-1869 Doktorowo   
646Stachowski Franciszek Ksawery *15-11-1893 Gaj Wielki +1918   
647Stachowski Jakub *1873 Grodzisk   
648Stachowski Jan *26-12-1876 Doktorowo   
649Stachowski Jan *1869 +16-01-1934 Grodzisk   
650Stachowski Kazimierz Józef *22-01-1894 Grodzisk   
651Stachowski Ludwika *21-08-1879   
652Stachowski Michał *23-09-1862 Grodzisk   
653Stachowski Mieczysław Jakub, Tadeusz *09-07-1894 Grodzisk (Doktorowo)   
654Stachowski Mieczysław Karol *01-01-1893 +15-01-1893 Doktorowo   
655Stachowski Paweł Piotr *29-06-1899 Gaj Wielki +28-12-1900 Gaj Wielki   
656Stachowski Roman *04-08-1888 Doktorowo +09-08-1976 Grodzisk  
657Stachowski Stanisław *29-03-1887 Doktorowo   
658Stachowski Tadeusz Wojciech *13-01-1897 Grodzisk (Doktorowo)   
659Stachowski Teofil *05-04-1867 Doktorowo +28-12-1935 Poznań /Poznań/   
660Stachowski Walenty *27-01-1874   
661Stachowski Wincenty *20-01-1855 Grodzisk +po 1915   
662Stachowski Wincenty *08-07-1886 Doktorowo +16-05-1941 Poznań  
663Stachowski Władysław Jan *16-05-1887 Grodzisk Wlkp. +13-07-1974 Gostyń Wlkp.   
664Stachowski Wojciech *03-04-1863 Doktorowo +04-06-1928 Grodzisk   
665Stachowski Wojciech *25-04-1859 Grodzisk   
666Stanikowska Marianna *30-05-1894 Września  
667Stanikowska Seweryna *07-01-1887 Września  
668Stanikowska Tekla z d. Jakubowska *1865  
669Stanikowska Wiktoria z d. Szumnarska *14-12-1873 Śrem +28-05-1941 Śrem   
670Stanikowski Marian *01-05-1893 Września  
671Stanikowski Marian *1872 Trzemeszno   
672Stanikowski Wojciech *1860  
673Stark Irena Aleksandra z d. Siwczńska *12-12-1896 Warszawa +02-12-1984   
674Stark Klemens *21-11-1893 +02-12-1960   
675Starzyńska, 1 v. Tylicka Paulina Krystyna Maria z d. Chrzanowska *05-06-1894 Izdebno +29-05-1939 Warszawa   
676Starzyński Stefan Bronisław *19-08-1893 Warszawa +12-1939   
677Stawska Anna z d. Mielcarzewicz *1860 Jankowice  
678Stawska Balbina *28-03-1852   
679Stawska Franciszka *01-10-1859 Wielichowo   
680Stawska Franciszka *12-10-1862 Wielichowo   
681Stawska Zuzanna *06-08-1854 Wielichowo   
682Stawski Ignacy *1857  
683Stawski Józef *26-02-1858 +05-05-1862 Wielichowo   
684Stępczak Piotr *26-02-1889 Ujazdów +24-07-1946 Białobrzegi /Rawicz/   
685Stoeckel Wiktoria z d. Świetlińska *18-10-1886 Wielichowo   
686Szablewska Agnieszka *12-01-1888 Wielichowo +15-10-1888 Wielichowo /Wielichowo/   
687Szablewska Aniela z d. Fórmanowicz *02-08-1855 Wielichowo   
688Szablewska Anna z d. Kaletka *25-07-1879 +20-08-1969 Wielichowo   
689Szablewska Marianna *10-08-1882 Wielichowo   
690Szablewski Antoni *07-06-1880 Wielichowo   
691Szablewski Franciszek *25-01-1885 Wielichowo +22-06-1958 Kluczewo   
692Szablewski Jan Józef *21-02-1892 Wielichowo   
693Szablewski Karol *13-01-1897 Wielichowo +10-09-1971 Wielichowo   
694Szablewski Stanisław *30-10-1894 Wielichowo   
695Szablewski Stanisław *06-08-1889 Wielichowo   
696Szablewski Władysław *15-06-1878 Wielichowo +16-09-1946 Wielichowo   
697Szkudlarska Antonina z d. Formanowicz *13-06-1858 Gostyń + Poznań (?)   
698Szrejbrowska Anna z d. Smulkowska *12-02-1896 +06-08-1994   
699Szrejbrowska Marianna z d. Jankiewicz *24-11-1867 +17-06-1898 Dolsk   
700Szrejbrowski Aleksander *12-02-1893 +17-01-1932   
701Szrejbrowski Józef *1890   
702Szrejbrowski Kazimierz *01-03-1863 Poledno (pow. Świecie) +20-02-1923 Leszno /Leszno, cmentarz przy ul. Kąkolewskiej/   
703Szumnarska Józefa *15-03-1865 Śrem +09-04-1866 Śrem   
704Szumnarska Mary *1894 Chicago   
705Szumnarska Teofila z d. Lesniewski *1871 Bydgoszcz +19-08-1934 Chicago   
706Szumnarski Framciszek (Frank) *12-01-1869 Śrem + USA   
707Szumnarski Henry *1899 Chicago   
708Szumnarski Stanisław *26-04-1863 Śrem   
709Szumnarski Stanley *1898 Chicago   
710Szwemin Janina z d. Formanowicz *26-12-1898 Błażejewo +17-04-1984   
711Szydłowska Jadwiga z d. Furmanowicz *04-10-1891 Chicago +15-04-1964 Poznań   
712Szydłowski Franciszek Ksawery *11-09-1894 Berlin +13-07-1967 Poznań   
713Szymańska Michalina z d. Stachowska *10-09-1851 Doktorowo   
714Szymański Antoni *1852   
715Śledź Andrzej *06-11-1866 Wielichowo +19-08-1867 Wielichowo  
716Świetlińska Marianna z d. Tyc *1867   
717Świetlińska Marianna *24-06-1855 +po 1913   
718Świetlińska Marianna *04-08-1888 Wielichowo   
719Świetlińska Marianna z d. Nadolska *09-09-1854 Wielichowo   
720Świetlińska Marianna z d. Kmiecyk *27-12-1892 Wielichowo +15-01-1976   
721Świetlińska Petronela *25-12-1862 Wielichowo   
722Świetlińska Stanisława z d. Górecka *1861   
723Świetlińska Stanisława Cecylia z d. Gajewicz *16-11-1894 Wielichowo +10-06-1969 Kębłowo   
724Świetlińska Wiktoria *13-12-1882 Wielichowo +02-07-1886 Wielichowo /Wielichowo/   
725Świetliński Antoni  *11-06-1898 Wielichowo +1980   
726Świetliński Franciszek *24-01-1860 Wielichowo   
727Świetliński Franciszek *02-12-1851 Wielichowo +20-02-1852 Wielichowo   
728Świetliński Franciszek *01-10-1889 Wielichowo +10-04-1955 Kębłowo   
729Świetliński Kazimierz *24-02-1853 Wielichowo   
730Świetliński Stanisław *12-04-1862 Wielichowo +12-04-1862 Wielichowo   
731Świetliński Stefan *25-08-1891 Wielichowo +30-04-1965   
732Świetliński Wincenty *06-07-1857 Wielichowo   
733Tajchert Ignacy  *21-07-1850 Grodzisk   
734Tajchert Stanisława *26-04-1877 Grodzisk +1877 Grodzisk   
735Tajchert Władysław *28-08-1889 Grodzisk   
736Terczewska Anastazja *10-04-1852 Buk +26-05-1852 Buk   
737Terczewska Apolonia z d. Dybizbańska *02-02-1852 Buk +20-12-1921 Poznan   
738Terczewska Helena *04-04-1873 bUK   
739Terczewska Józefa z d. Eckert *03-03-1877   
740Terczewska Katarzyna *24-11-1851 Buk   
741Terczewska Katarzyna z d. Wojciechowska *15-03-1886 +1965   
742Terczewska Marianna z d. Sucharska *1879   
743Terczewska Pelagia z d. Iwankowska *04-02-1881 Poznań   
744Terczewska Rozalia *22-08-1856 Buk +23-09-1856 Buk   
745Terczewska Rozalia *19-08-1850 Buk +13-04-1858 Buk   
746Terczewska Wiktoria z d. Suchorska *1878   
747Terczewski Feliks *18-05-1859 Buk   
748Terczewski Franciszek *28-11-1863 Buk +30-08-1919 Poznań   
749Terczewski Franciszek *11-09-1853 Buk +05-10-1853 Buk   
750Terczewski Ignacy *21-01-1882 Buk +25-01-1919 Jastrzębsko   
751Terczewski Ludwik *07-11-1869 Lusowo +10-11-1924 Poznań   
752Terczewski Stanisław *28-04-1877 Buk   
753Terczewski Stanisław *1867 +02-05-1868 Buk   
754Terczewski Stanisław Kostka *09-10-1869 Buk   
755Terczewski Szczepan (Stefan) *15-12-1859 Grzebienisko +1935 Poznań   
756Terczewski Wawrzyniec *09-08-1872 Buk   
757Terczewski Władysław *09-09-1862 Buk +15-09-1862 Buk   
758Tischler Antoni Marian *1885 Warszawa   
759Tischler Elżbieta Anna z d. Lewandowska *12-11-1859 Lewice   
760Tischler Julia *1852 Warszawa  
761Trzeciak Andrzej *1857  
762Trzeciak Marianna z d. Rosicka *1858  
763Tuszewska Kazimiera Helena z d. Stachowska [0¬]     
764Tylicki Stanisław *12-01-1895 Warszawa +14-12-1918 Warszawa   
765Utrata Maria z d. Rejmann *1864  
766Utrata Tomasz *1865  
767Vogt Johann Friedrich *1850   
768Vogt Marianna *1884 Kucharki   
769Vogt Stanisława Cecylia z d. Werblińska *11-1852 Pleszew   
770Vogt Władysław *1887 Kucharki   
771Warczygłowa Jakub *około 1860  
772Warczygłowa Julianna z d. Służewska *24-12-1854 Szubin  
773Wąsowicz Katarzyna z d. Kudlińska *01-11-1851 Buk  
774Wciórka Antonina z d. Hensel *06-01-1854 Głogówko   
775Wejchan Marianna z d. Terczewska *14-08-1858 Grzebienisko   
776Wejchan Roman *1854 Stęszew   
777Weller Charles A. *1893   
778Weller Sabina Cornelia z d. Lewandowski *12-09-1894 Milwaukee, Wisconsin (USA) +22-02-1978 San Mateo California, USA   
779Werblińska Adelajda *1880 Gołuchów +22-01-1881 Gołuchów   
780Werblińska Józefa z d. Kozik *1855 +09-11-1918 Gołuchów   
781Werblińska Katarzyna z d. Kruszyńska *1869 +09-08-1915 Łęczyca pod Poznaniem   
782Werblińska Maria *1897 +1964   
783Werblińska Maria Helena *1879 Łęczyca pod Poznaniem   
784Werblińska Stanisława Antonina *26-03-1876 Wyszki k/Jarocina   
785Werblińska Zofia Katarzyna *1899 Łęczyca pod Poznaniem   
786Werbliński Cyprian *1851 Pleszew   
787Werbliński Maksymilian *1864 Jedlec +26-09-1935   
788Wiśniewska Helena z d. Mielcarzewicz *1869 Jankowice  
789Wiśniewski Adam *07-12-1882 Doktorowo +08-01-1951 Grodzisk  
790Wiśniewski Cyprian *11-09-1854 Grąblewo + Poznań  
791Wiśniewski Feliks *31-10-1886 Doktorowo +22-09-1887 Doktorowo  
792Wiśniewski Józef *09-03-1890 Doktorowo +1918  
793Wiśniewski Stanisław *1867  
794Wiśniewski Teofil *17-04-1892 Grodzisk +1914  
795Woltyńska Joanna Nepomucena z d. orczewska *03-04-1865 Buk   
796Woltyńska Marianna z d. Terczewska *10-11-1862 Buk   
797Woltyński Jan *1861   
798Woltyński Piotr *1866   
799Wosińska Małgorzata Anna z d. Formanowicz *20-07-1855 Gostyń +17-12-1894 Berlin   
800Wosiński Feliks Teofil *18-11-1894 Berlin   
801Wosiński Wojciech *11-04-1854 Doktorowo   
802Wróblewska Kazimiera *1890 Kucharki   
803Wróblewska Pelagia z d. Werblińska *30-11-1857 Pleszew   
804Wróblewski Jan Nepomucen *1892 Kucharki   
805Wróblewski Józef [0¬]     
806Wróblewski Michał *1858   
807Wróblewski Mieczysław *1888 Kucharki   
808Wróblewski Stefan *1884 Kucharki +1885 Kucharki   
809Wurst Adam *1862 Poznań   
810Wurst Władysława z d. Schneider *04-06-1863 Gostyń   
811Zając Wiktoria z d. Fórmanowicz *18-12-1861 Wielichowo   
812Zawadzka Izabela z d. Formanowicz *24-02-1888 Gostyń +07-07-1970 Karczewo /Kościan/   
813Zawadzki Józef *03-07-1880 +12-07-1942 Warszawa   
814Zawidzka Władysława z d. Mielcarzewicz *1867 Jankowice  
815Zawidzki Stanisław *1865  
816Zawierucha Magdalena z d. Chojnacka *1868 +po 1934  
817Zawierucha Walenty *1866 +przed 1934 Kwieciszewo  
818Zieliński Franciszek *29-11-1862 Buk  
819Zieliński Michał *23-09-1861 Buk +23-09-1861 Buk  
820Zuhlke Adolf Eduard Carl *1863   
821Zuhlke Marianna z d. Stachowska *26-12-1865 Grodzisk   
822Zwierzyński Stanisław *23-04-1850 Buk +01-09-1852 Głuponie   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl