Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks chronologiczny
850-899 900-949 950-999 1000-1049 1050-1099 1100-1149 1150-1199 1200-1249 1250-1299 1300-1349 1350-1399 1400-1449 1450-1499 1500-1549 1550-1599 1600-1649 1650-1699 1700-1749 1750-1799 1800-1849 1850-1899 1900-1949 1950-1999 2000-2049 Inne

Lista osób urodzonych pomiędzy 1800 a 1849Indeks chronologiczny [1800 - 1849] - 694

1Adamczewski Wincenty *1837  
2Andersch Anna Elżbieta z d. Hoffmann *1816  
3Andersch Antoni *1807  
4Andrzejewska Rozalia z d. Jankiewicz *03-09-1834 Gostyń   
5Arletp Fryderyk *1828   
6Arletp, 1 v. Piotrowska Julianna z d. Terczewska *10-01-1822 Buk   
7Basińska Józefa z d. Graczyk *1844  
8Basiński Józef *1843  
9Bobkiewicz Gabriela z d. Krumpholz *około 1845  
10Bobkiewicz Ludwik *około 1838  
11Bolewicka Marianna z d. Jankiewicz *15-08-1829 Gostyń   
12Bordzińska Katarzyna z d. Grzesiewicz *1814  
13Bordziński Łukasz z d. Bardziak *1809  
14Bzyl August *14-03-1822 Reńsko  
15Bzyl Maria z d. Czach *1828  
16Chełmińska Małgorzata z d. Rotecka *1824 +1874 Doktorowo  
17Chróścik Józef *1809   
18Chróścik Julianna z d. Formanowicz *10-12-1808 Ociąż pow. Odolanów   
19Chróścik Teodor *04-11-1839 Olszowa   
20Chrzanowska Teodora z d. Doruchowska *1834 Malanów +26-03-1885 Kalisz  
21Chrzanowski Leopold Wincenty *1817 Rzegocin  +16-11-1874 Miec:zownica   
22Ciachowska Tekla *14-09-1817 Gostyń +16-04-1821 Gostyń /Gostyń/   
23Ciachowski Antoni *12-01-1820 Gostyń +02-01-1842 Gostyń   
24Ciachowski Filip *22-05-1815 Gostyń +30-01-1827 Gostyń   
25Cieślewicz Stanisław *1817  
26Cieślewicz, 2 v. Cwojdzińska, 1 v. Dybizbańska Katarzyna z d. Gatniejewska  *24-06-1811 Wielkawieś Kolonia  
27Czabajska Agnieszka z d. Pawłowska *1808  
28Czabajski Edmund *21-11-1830 Gostyń  
29Czabajski Franciszek *1802  
30Czabajski Marcin *1832 Gostyń +1910 Gostyń  
31Czarkowska Marianna z d. Nowicka *30-06-1812 Gostyń +01-12-1843 Gostyń /Gostyń/   
32Czarkowski Jan *1809   
33Ćwiklińska Katarzyna z d. Plucińska *1849   
34Ćwikliński Jakub *1843   
35Danel Szymon *1810  
36Derdzinska Julianna z d. Chrzanowska *1823  
37Derdzinski Adam *1821  
38Dobberphul Jan *1838   
39Dobrogowska Katarzyna z d. Snyś *01-11-1849 Poznań - Jeżyce +20-04-1917   
40Dobrogowski Fryderyk Karol *18-03-1839 Poznań +23-12-1921 Poznań   
41Dobrowolska Jadwiga *14-10-1839 Krzywiń +10-01-1840 Krzywiń  
42Dobrowolska Jadwiga *1810 Krzywiń  
43Dobrowolska Joanna z d. Ślósarkiewicz *1810 +10-09-1850 Przecław  
44Dobrowolska Józefa z d. Rogozińska *1820 +29-11-1915 Poznań  
45Dobrowolska Katarzyna *28-04-1836 Krzywiń  
46Dobrowolska Katarzyna z d. Więckowska *1809 +31-12-1839 Krzywiń  
47Dobrowolski Maciej *21-02-1801 Krzywiń  
48Dobrowolski Szymon *1808 Krzywiń +1811 Krzywiń  
49Dobrowolski Wincenty *04-04-1831 Nowieczek +09-06-1832 Nowieczek  
50Dohnke Józef *1824 +05-09-1905 Grodzisk  
51Dohnke Maria z d. Beyga *1834  
52Domazarska Julianna Marianna z d. Ważyńska *15-08-1836 +31-07-1912 Kutno  
53Drzewiecka Joanna *24-05-1830 Toruń +28-04-1924 Szubin /Szubin/   
54Drzewiecka Józefa z d. Stojanowska *około 1817 +20-10-1852 Szubin /Szubin/   
55Drzewiecka Karolina z d. Stojanowska *1820 Niewachlów +po 1900   
56Drzewiecka Maria z d. Smoczyńska *1833 Klonowo +16-11-1896 Ruda Guzowska   
57Drzewiecka Teofila *25-04-1831 +07-12-1895 Pawłowice k/Leszna   
58Drzewiecki Leopold *około 1817 Inowrocław +07-05-1900 Bojarowo pod Warszawą   
59Drzewiecki Piotr Marcin *19-10-1837 Koronowo +19-01-1868 Szubin /Szubin/   
60Drzewiecki Stefan Karol *27-08-1835 Inowrocław   
61Drzewiecki Władysław *1833 Inowrocław +04-10-1896 Ruda Guzowska   
62Dura Julian *1827   
63Dura, 1 v. Kosiarczyk Michalina z d. Formanowicz *10-08-1837 Wiry +po 1893   
64Dybizbańska Franciszka z d. Tuliszka *15-09-1805 Buk  
65Dybizbańska Katarzyna *07-11-1828 Buk +14-11-1828 Buk /Buk/  
66Dybizbańska Katarzyna *21-11-1838 Buk  
67Dybizbańska Małgorzata *30-05-1838 Buk +10-12-1838 Buk /Buk/  
68Dybizbańska, 1 v. Zielińska Nepomucena z d. Cwojdzińska *15-05-1842 Buk  
69Dybizbański Franciszek *20-09-1820 Buk  
70Dybizbański Jan *26-12-1816 Buk  
71Dybizbański Józef *08-03-1825 Buk  
72Dybizbański Ludwik *24-08-1835 Buk  
73Dybizbański Mikołaj *04-12-1829 Buk  
74Dybizbański Stanisław *03-05-1809 Buk +23-04-1838 Buk  
75Dybizbański Telesfor (Stefan) *24-12-1822 Buk +23-03-1895 Czechowice-Dziedzice  
76Dybizbański Wincenty *04-04-1832 Buk  
77Fechner Józef *1825  
78Fechner, 1 v. Gojdka Maria z d. Wróż *1817  
79Feliszkowska Anastazja z d. Terczewska *06-04-1833 Buk   
80Feliszkowski Wincenty *1830   
81Filipowski Antoni *23-04-1805 Buk   
82Filipowski Jan Kanty *19-10-1803 Buk +19-10-1803 Buk   
83Filipowski Wojciech *14-04-1801 Buk   
84Formanowicz Agata *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
85Formanowicz Agnieszka *21-01-1827 Gostyń +18-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
86Formanowicz Agnieszka z d. Matyaszczyk *14-04-1828 Chwałkowo +21-05-1917 Gostyń /Gostyń/   
87Formanowicz Andrzej *29-10-1803 Śliwno k/Buku +27-07-1848 Buk /Buk/   
88Formanowicz Andrzej *29-11-1830 Buk +02-04-1854 Buk /Buk/   
89Formanowicz Antoni *05-06-1832 Gostyń +31-03-1875 Gostyn   
90Formanowicz Antoni *08-01-1828 Buk   
91Formanowicz Antoni *16-01-1801 Śliwno k/Buku +10-06-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
92Formanowicz Antoni *28-05-1815 Buk +10-10-1822 Buk /Buk/   
93Formanowicz Antoni vel Jakub *10-01-1835 Buk +25-12-1879 Buk /Buk/   
94Formanowicz Balbina *28-11-1811 Ociąż pow. Odolanów +po 02-01-1835   
95Formanowicz Bonawentura *14-07-1831 Gostyń +22-01-1884 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
96Formanowicz Dorota *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
97Formanowicz Edward *05-10-1842 Gostyń +04-10-1852 Gostyń /Gostyń/   
98Formanowicz Elżbieta *17-11-1820 Gostyń   
99Formanowicz Filip *24-05-1835 Gostyń   
100Formanowicz Franciszek *06-10-1826 Gostyń +18-10-1833 Gostyń /Gostyń/   
101Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk  
102Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk +03-07-1838 Buk /Buk/   
103Formanowicz Franciszek *około 1808 +14-07-1817 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
104Formanowicz Franciszek Ksawery *03-10-1840 Gostyń +04-08-1923 Modliszewko /Modliszewko/   
105Formanowicz Franciszka Agata, Leopoldina z d. Drzewiecka *30-09-1840 Łobżenica pow. pilski +19-02-1922 Modliszewko /Modliszewko/   
106Formanowicz Helena *21-05-1818 Gostyń +20-02-1858 Gostyń   
107Formanowicz Ignacy *23-01-1846 Buk +21-04-1848 Buk /Buk/   
108Formanowicz Ignacy *26-07-1823 Buk +14-12-1825 Buk /Buk/   
109Formanowicz Jadwiga *15-09-1835 Wiry +09-10-1836 Wiry   
110Formanowicz Jakub *12-07-1826 Buk +23-08-1827 Buk /Buk/   
111Formanowicz Jakub *17-07-1820 Wielichowo   
112Formanowicz Jan *15-05-1842 Buk +12-07-1864 Buk /Buk/   
113Formanowicz Jan *20-06-1848 Gostyń +23-08-1902 Siemowo /Siemowo/   
114Formanowicz Jan *20-10-1844 Gostyń +04-04-1845 Gostyń /Gostyń/   
115Formanowicz Jan Kanty *21-10-1820 Gostyń +06-11-1859 Gola /Stary Gostyń/   
116Formanowicz Jan Rafał *11-10-1824 Gostyń +20-10-1871 Gostyń /Gostyń/   
117Formanowicz Joanna *17-08-1800 Buk +21-03-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
118Formanowicz Józef *07-02-1849 Glinno k/Skoków +08-04-1901 Jarocin /Jarocin/   
119Formanowicz Józefa *07-09-1808 Buk   
120Formanowicz Julian *07-01-1829 Gostyń +16-01-1829 Gostyń   
121Formanowicz Julianna *09-05-1824 Gostyń +04-01-1893 Próchnowo   
122Formanowicz Julianna *17-02-1818 Buk +11-08-1822 Buk /Buk/   
123Formanowicz Kacper, Melchior Baltazar *05-01-1813 Gostyń   
124Formanowicz Karol *29-10-1821 Buk +30-07-1822 Buk /Buk/   
125Formanowicz Karolina *03-11-1801 Ociąż pow. Odolanów +po 1842   
126Formanowicz Katarzyna *25-04-1832 Gostyń +20-02-1836 Gostyń /Gostyń/   
127Formanowicz Katarzyna z d. Cichoszewicz *22-04-1816 Gostyń +14-12-1893 Siemowo   
128Formanowicz Katarzyna z d. Matyaszczyk *17-11-1831 Gostyń   
129Formanowicz Katarzyna Nepomucena *11-04-1815 +07-06-1815 Gostyń /Gostyń/   
130Formanowicz Konstancja *19-09-1823 Gostyń +27-09-1823 Gostyń /Gostyń/   
131Formanowicz Łucja *06-12-1829 Wiry +09-11-1831 Wiry   
132Formanowicz Magdalena *11-07-1821 Buk +17-07-1822 Buk /Buk/   
133Formanowicz Magdalena *25-05-1817 Buk +26-04-1819 Buk /Buk/   
134Formanowicz Magdalena z d. Błażeczkowiak *15-06-1837 Wilkowo Polskie +20-09-1866 Wielichowo   
135Formanowicz Maksymilian *26-08-1829 Michorzewo k/Buku +05-12-1831 Michorzewo k/Buku   
136Formanowicz Małgorzata *04-06-1840  
137Formanowicz Małgorzata (Rozalia) *04-06-1840 Buk +01-04-1841 Buk /Buk/   
138Formanowicz Marcin *06-11-1832 Wiry +25-10-1834 Wiry   
139Formanowicz Marianna *03-03-1819 Wielichowo   
140Formanowicz Marianna *07-07-1817 Buk +16-03-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
141Formanowicz Marianna *17-07-1830 Gostyń +07-04-1832 Gostyń /Gostyń/   
142Formanowicz Marianna *29-07-1833 Gostyń +24-07-1834 Gostyń /Gostyń/   
143Formanowicz Marianna z d. Datkiewicz *26-08-1802 Buk +11-05-1869 Buk /Buk/   
144Formanowicz Marianna z d. Dybizbańska *22-08-1834 Buk +03-07-1917 Buk /Buk/   
145Formanowicz Marianna z d. Galantowicz *1834 Gniezno +około 1887   
146Formanowicz Marianna z d. Jezierska *około 1820 +przed 1863   
147Formanowicz Marianna z d. Kalicka *16-05-1819 Buk +22-06-1852 Buk   
148Formanowicz Marianna z d. Peikert *07-06-1834 Konarskie Kolonia +22-03-1900 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
149Formanowicz Marianna Łucja *08-12-1829 Gostyń   
150Formanowicz Marianna Regina z d. Lewędowska vel Lewendowska *20-06-1824 Gostyń   
151Formanowicz Melchior *08-01-1813 Buk +26-01-1814 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
152Formanowicz Michał *08-09-1826 Rosnowo +04-08-1843 Wiry   
153Formanowicz Piotr *18-01-1829 Gostyń +11-11-1887 Kłecko /Kłecko/   
154Formanowicz Piotr *1816 +17-09-1819 Gostyń   
155Formanowicz Rozalia *04-1843 Buk +01-04-1844 Buk /Buk/  
156Formanowicz Stanisław *03-05-1840 Gostyń +27-02-1842 Gostyń /Gostyń/   
157Formanowicz Stanisław *15-11-1806 Ociąż pow. Odolanów +09-01-1851 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
158Formanowicz Teodor *01-04-1828 Buk +30-09-1828 Buk /Buk/   
159Formanowicz Teofila *10-02-1827 Michorzewo k/Buku +03-04-1897 Poznań /Poznań/   
160Formanowicz Walenty *08-02-1803 Buk +27-09-1804 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
161Formanowicz Walentyna *11-02-1839 Gostyń +05-09-1839 Gostyń /Gostyń/   
162Formanowicz Wincenty *23-01-1819 Buk +około 1859   
163Formanowicz Wincenty Mateusz *18-01-1812 Gostyń +21-05-1893 Gostyń /Gostyń/   
164Formanowicz Wojciech *19-04-1838  
165Formanowicz Wojciech *19-04-1838 Buk +07-07-1844 Buk /Buk/   
166Fórmanowicz (1 v. Kijanowska) Ludwika z d. Nadolska *13-08-1820 Wielichowo +05-10-1861 Wielichowo   
167Fórmanowicz Antoni *28-05-1836 Wielichowo +10-01-1913 Czerlejno /Cmentarz paraf. w Czerlejnie/   
168Fórmanowicz Franciszek *09-10-1836 Wielichowo +18-11-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
169Fórmanowicz Franciszek *12-03-1837 Wielichowo +1866 Wielichowo   
170Fórmanowicz Jakub *06-12-1841 Wielichowo +27-02-1891 Wielichowo /Wielichowo/   
171Fórmanowicz Józef *1807 Wielichowo +25-06-1888 Śrem /Śrem/   
172Fórmanowicz Karol *05-10-1847 Wielichowo +20-06-1892 Wielichowo /Wielichowo/   
173Fórmanowicz Karol *23-10-1825 Wielichowo +02-08-1864 Wielichowo /Wielichowo/   
174Fórmanowicz Klara z d. Fliger *około 1800 +04-10-1862 Radomierz   
175Fórmanowicz Maciej *16-02-1824 Wielichowo +przed 1867   
176Fórmanowicz Magdalena z d. Węclewska *1838 Wielichowo +03-05-1868 Wielichowo   
177Fórmanowicz Marcin *około 1800 Wielichowo +01-10-1866 Wielichowo /Wielichowo/   
178Fórmanowicz Marianna z d. Danel *14-08-1837 Gradowice +12-04-1904 Wielichowo /Wielichowo/   
179Fórmanowicz Marianna z d. Rajchowicz *15-03-1844 Wielichowo   
180Fórmanowicz Mateusz *około 1815 Wielichowo +04-03-1818 Wielichowo /Wielichowo/   
181Fórmanowicz Michalina z d. Paetzold *08-09-1842 Wielichowo +10-01-1893 Wielichowo /Wielichowo/   
182Fórmanowicz Rozalia Anna z d. Herman *17-01-1811 Reńsko +24-09-1866 Wielichowo   
183Fórmanowicz Tomasz *06-12-1844 Wielichowo +11-02-1897 Wielichowo /Wielichowo/   
184Fórmanowicz Tomasz *20-12-1823 Wielichowo +24-08-1868 Wielichowo   
185Fórmanowicz, 1 v. Śliwkiewicz, Marianna z d. Lenartowska *1833   
186Furman Agnieszka z d. Karczmarz *1815   
187Furman Anna *24-07-1835 Kurów   
188Furman Wojciech *29-03-1840 Kurów +27-06-1840 Kurów   
189Furmanowicz Anastazja *06-04-1834 Poznań +13-07-1835 Poznań   
190Furmanowicz Ewa z d. Maik *21-12-1834 Krempa +28-10-1910 Ostrów Wlkp.    
191Furmanowicz Franciszek *1826 Wielichowo (?) +18-01-1827 Wielichowo /Wielichowo/   
192Furmanowicz Julianna z d. Zawistowska *około 1849 Rytele-Wszołki   
193Furmanowicz Marianna z d. Chwałkowska *1811 +24-03-1840 Poznań - Garbary   
194Furmanowicz Stanisław *07-05-1838 Poznań   
195Furmanowicz Walenty z d. Furman *08-02-1838 Kurów +04-07-1907 Ostrów Wlkp.    
196Furmanowicz Wincenty *31-03-1836 Poznań - Garbary +12-06-1910 Poznań   
197Furmanowicz Wincenty z d. Formanowicz *29-01-1806 Buk +po 1848   
198Gainska Magdalena z d. Kąkolewicz *16-07-1826 Gostyń   
199Gainski Piotr *1821   
200Gajewicz Anna z d. Fliger *1809 Wielichowo  
201Gajewicz Karolina z d. Wojciechowska *1846 Wielichowo  
202Gajewicz Piotr *1846 Wielichowo  
203Galantowicz Andrzej *1837 Gniezno  
204Galantowicz Antoni *1841 Gniezno +1841 Gniezno  
205Galantowicz Franciszek *1836 Gniezno +1838 Gniezno  
206Galantowicz Franciszka z d. Szwajkiewicz *1809  
207Galantowicz Kacper *29-12-1829 Gniezno (Zajęziorze)  
208Galantowicz Maciej *1802  
209Galantowicz Magdalena *1849 Gniezno +1849 Gniezno  
210Galantowicz Marianna (Marcjanna) *22-01-1832 Gniezno +19-04-1850 Gniezno  
211Galantowicz Mateusz *1847 Gniezno  
212Galantowicz Pelagia z d. Nakulska  *1836  
213Galantowicz Piotr *1842 Gniezno +1842 Gniezno  
214Galantowicz Rozalia *1843 Gniezno +1844 Gniezno  
215Galantowicz Stanisław *1833 Gniezno +1833 Gniezno  
216Galantowicz Tekla *1845 Gniezno  
217Galantowicz Tomasz *1839 Gniezno  
218Gałkowska Balbina *1813 +05-01-1881 Nowe Urbanowo  
219Gałkowska Julianna *1821 Wielichowo +12-09-1822 Wielichowo /Wielichowo/   
220Gałkowska Ludwika *02-10-1818 Wielichowo   
221Gałkowska Magdalena *22-05-1821 Wielichowo   
222Gałkowska Marcjanna *02-06-1829 Wielichowo   
223Gałkowski Teodor *18-04-1828 Wielichowo +01-08-1828   
224Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
225Ganowicz Wincenty *27-03-1845   
226Giebel Helena z d. Porczyńska *1842  
227Giebel Marianna z d. Snyś *08-12-1844 Poznań - Jeżyce +13-01-1869 Poznań - Jeżyce   
228Giebel Reinhold *04-12-1831 Frömsdorf (Czerńczyce) +15-10-1890 Poznań   
229Ginter Marcin *29-10-1804 Buk +przed 1869  
230Górecki Julian *1846  
231Haławska Balbina z d. Galantowicz *1828 Gniezno +1849 Gniezno  
232Hasińska Marcjanna *31-12-1802 Gostyń  
233Hasińska Marianna z d. Formanowicz *22-03-1814 +15-11-1884 Gostyn   
234Hasińska Marianna z d. Sobierayska *1802  
235Hasińska, 1 v. Kwaśniewska Joanna *1832   
236Hasiński Bartłomiej *18-08-1841 Gostyń +23-09-1842 Gostyń   
237Hasiński Chryzostom Wojciech *30-04-1847 Gostyń   
238Hasiński Leonard Marcin *06-11-1836 Gostyń +27-03-1838 Gostyń   
239Hasiński Szymon Józef *11-10-1849 Gostyń   
240Hasiński Tomasz *05-03-1811 Gostyń +05-01-1886 Gostyn   
241Hasiński Tomasz *21-12-1801 Gostyń  
242Hasiński Wojciech *23-04-1843 Gostyń +29-06-1846 Gostyń   
243Hejnowicz Franciszka *03-03-1841 Gostyń   
244Hejnowicz Józef Aleksander *02-03-1840 Gostyń   
245Hejnowicz Julianna Konstancja z d. Formanowicz *11-02-1819 Gostyń +15-02-1892 Gostyń   
246Hejnowicz Kacper *1812 +25-08-1888 Gostyń /Gostyń/   
247Hejnowicz Klara Zuzanna *06-08-1846 Gostyń +13-02-1847 Gostyń /Gostyń/   
248Hejnowicz Marianna *27-07-1843 Gostyń   
249Hemerling Antoni *1845 Olędry Połockie, parafia Opalenica  
250Hemerling, 1 v. Libera, Katarzyna z d. Witajewska *1835 +29-01-1907 Buk /Buk/  
251Hensel Aleksandra z d. Günther *1845 +1903 Gostyń   
252Hensel Antoni *17-10-1849 Głogówko +25-10-1849 Głogówko   
253Hensel Antoni *1817 +27-12-1880 Gostyń /Gostyń/   
254Hensel Franciszek Ksawery *03-10-1845 Głogówko   
255Hensel Franciszka z d. Dorogolska *1822 +11-08-1853 Gostyń   
256Hensel Jadwiga z d. Włosciejewska *1820   
257Hensel Józef *1804 +1853 Strzelce Wielkie   
258Hensel Józef Jan *11-03-1848 Gostyń   
259Hensel Karol *1839 Strzelce k/Mogilna +1839 Strzelce k/Mogilna   
260Hensel Marcin *30-10-1847 Głogówko +07-11-1847 Gostyń   
261Hensel Marianna *1840 Strzelce Wielkie   
262Hensel Marianna z d. Konatowska *1814 +1899   
263Hensel Marianna z d. Stelmaszczykiewicz *1845 +02-07-1899 Gostyń   
264Hensel Michalina z d. Domagalska *1820 Gostyń +19-10-1892 Gostyń   
265Hensel Roch *1842 Strzelce k/Mogilna   
266Hensel Stefan *26-12-1843 Głogówko   
267Hensel Szymon Chryzostom *25-10-1823 Gostyń +15-03-1864 Gostyń   
268Hensel Teresa z d. Hejducka *1843   
269Hensel Walenty *08-02-1842 Głogówko +02-05-1900 Gostyń   
270Hensel Walentyna *13-02-1847 Gostyń   
271Hoffman Julianna z d. Fórmanowicz *09-02-1828 Wielichowo +28-07-1881 Wielichowo   
272Hoffman Maciej *1806   
273Hoffman Marianna Rozalia z d. Stachowska *28-08-1800 Doktorowo   
274Jankiewicz Antonina z d. Hoffman *1835 Witaszyce +31-01-1862 Gostyń   
275Jankiewicz Józef Kalasanty *01-07-1827 Gostyń +21-08-1827 Gostyń /Gostyń/   
276Jankiewicz Józefa *1825 +02-09-1828 Gostyń   
277Jankiewicz Michał *24-09-1831 Gostyń +25-08-1895 Gostyń   
278Jankiewicz Susanne z d. Fatio *około 1836 Orbe (Szwajcaria} +05-08-1913 Gostyń /Gostyń/   
279Jankiewicz Walentyna Jadwiga *11-10-1822 Gostyń   
280Jankiewicz Wiktoria *1823 +28-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
281Jankowski Jakub *1821  
282Jankowski Jakub *1821  
283Juszczyk Emilia Cecylia z d. Różecka *1841 +08-12-1879 Warszawa  
284Juszczyk Józef *22-12-1836 Kielce +08-02-1919 Warszawa   
285Juszczyk Marianna z d. Pawlińska *1812 Czesławice  
286Juszczyk vel Juszczykiewicz Wawrzyniec *1800 Ostrowiec +1883 Kielce  
287Kaczmarkiewicz Ewa Jadwida *1845 Gostyń  
288Kaczmarska Stanisława z d. Lesicka *1842  
289Kaczmarski Wojciech *1839  
290Kaletka Aniela (Agata) z d. Cieślik vel Cieśla *31-07-1820 Ziemin +08-03-1893 Wielichowo /Wielichowo/  
291Kaletka Franciszek *około 1820 Siekowo k/Przemętu +31-10-1872 Wielichowo /Wielichowo/  
292Kaniewska Wiktoria z d. Biernacka *1821  
293Kaniewski Marcin *1815  
294Kąkolewicz Emilia z d. Henry? *1827   
295Kąkolewicz Julianna *09-02-1823 Gostyń   
296Kąkolewicz Kazimierz *26-02-1832 Gostyń   
297Kąkolewicz Paweł *10-01-1829 Gostyń +26-02-1829 Gostyń /Gostyń/   
298Kąkolewicz Piotr *28-04-1820 Gostyń +26-02-1824 Gostyń /Gostyń/   
299Kąkolewicz Rozalia *26-08-1834 Gostyń   
300Kąkolewicz Zuzanna z d. Barsztoszkiewicz *1836   
301Kmieć Józefa z d. Kolan *1826  
302Kmieć Marcin *1826  
303Kokotkiewicz Agnieszka *01-08-1827   
304Kokotkiewicz Agnieszka *02-01-1831   
305Kokotkiewicz Anna *15-04-1822   
306Kokotkiewicz Katarzyna *31-10-1824   
307Kokotkiewicz Zuzanna *18-02-1834   
308Kopczyńska, 1 v. Formanowicz Agnieszka z d. Motłszyńska *10-01-1829 Buk +03-11-1909 Buk   
309Kopczyński Jan *1824  
310Kosiarczyk Tomasz *1843 Starczanowo +09-04-1875 Kostrzyn   
311Kotarska Felicja z d. Skórzewska *około 1822 +04-08-1847 Podlesie Kościellne  
312Kotarska Izabela z d. Justyńslea  *około 1827  
313Kotarska Józefa Emilia z d. Ulatowska *30-04-1832 Kapiela +12-09-1887 Izdebno /Ostrowite/   
314Kotarski Adam Seweryn *22-12-1817 Przecław  
315Kotarski Feliks *08-1816 Przecław  
316Kotarski Józef *31-10-1819 Przecław  
317Kotarski Ksawery Ludwik *03-12-1812 Przecław  
318Kotarski Tytus Apolinary *01-01-1814 Przecław +11-03-1890 Przecław /Ostrowite/   
319Koth Antoni *około 1809   
320Koth Julianna z d. Formanowicz *około 1809   
321Kotlarska Wiktoria z d. Promińska *16-12-1809 Grodzisk   
322Krolikowska, 1 v. Komorowicz Jadwiga z d. Hensel *1807   
323Krolikowski Stanisław *1818   
324Król vel Królikiewicz Anna Krystyna z d. Stachowska *24-07-1822 Doktorowo   
325Król vel Królikiewicz Antoni *1818   
326Krzyczyńska Marianna *15-08-1821 Wielichowo   
327Krzyczyńska Michalina *29-09-1819 Wielichowo +01-07-1824 Wielichowo /Wielichowo/   
328Krzyczyński Jan *1838 Wielichowo +1898 Wielichowo   
329Krzyczyński Kacper *31-12-1828 Wielichowo +28-07-1829 Wielichowo /Wielichowo/   
330Krzyżogórska Rozalia z d. Widymanska *1822  
331Krzyżogórska, 1 v. Degorska Marianna *1826  
332Krzyżogórska, 1 v. Zwierzyńska Agnieszka z d. Formanowicz *21-01-1810 Buk +03-03-1853 Buk /Buk/   
333Krzyżogórski Idzi *03-09-1828 Stęszew   
334Krzyżogórski Ignacy *02-02-1804 Stęszew  
335Kuberkiewicz Brygida z d. Hensel *1810 +23-03-1894 Gostyń   
336Kuberkiewicz Maciej *1813   
337Kucharzewicz Agnieszka *19-01-1819 Buk   
338Kucharzewicz Julianna *1808 Buk +30-05-1814 Buk /Buk/   
339Kucharzewicz Marianna *26-08-1816 Buk   
340Kucharzewicz Nepomucen *12-05-1812 Buk   
341Kudlińska Katarzyna z d. Dybizbańska *16-11-1826 Buk +26-03-1881 Buk  
342Kudliński Antoni *1826 +1882 Buk  
343Kuraszkiewicz Marcjanna Angnieszka z d. Promińska *06-01-1813 Grodzisk   
344Kużdowicz Jadwiga z d. Nowacka *1804  
345Kużdowicz Kacper *około 1810 Wielichowo  
346Kużdowicz Krystyna z d. Firley *1846  
347Kużdowicz Rozalia z d. Bzyll *1813 Reńsko  
348Kużdowicz Tomasz *15-12-1838 Wielichowo  
349Lasocka Magdalena *12-05-1837 Wielichowo  
350Lasocki Karol Boromeusz *25-10-1825 Wielichowo  
351Lewandowska Anna z d. Formanowicz *25-07-1826 Gostyń +19-08-1894 Kutno   
352Lewandowska Anna z d. Nowacka *1809 +18-04-1847 Kamionna   
353Lewandowska Tekla *22-09-1804 Strzyżewo   
354Lewandowska Zuzanna Marianna *02-08-1801 Strzyżewo   
355Lewandowski Józef Albin *15-12-1845 Gralewo   
356Lewandowski Maksymilian *28-05-1841 Gralewo   
357Lewandowski Michał *22-09-1804 Strzyżewo +24-05-1892 Kutno   
358Lewandowski N. *15-01-1839 Gralewo   
359Libera Józef *1836 +17-03-1868 Wielka Wieś /Buk/  
360Linkiewicz Katarzyna z d. Świetlińska *1806  
361Linkiewicz Maciej *1806  
362Lis Antoni *1816  
363Lis Marianna z d. Fengler *1822  
364Lisowski Jakub *24-07-1817 Opalenica  
365Lisowski Jan *09-01-1815 Opalenica +07-10-1896 Opalenica  
366Lisowski Józef *09-03-1820 Opalenica  
367Lück Emilia z d. Mieczkowska *1837  
368Lück Oswald Konstanty *1826 +po 1878  
369Łaga Karolina *1844 +po 1930 Chicago  
370Łowigus Teofila z d. Kirchner *1846  
371Łowigus Walenty *1846  
372Maciejewska Karolina z d. Formanowicz *05-11-1818 Gostyń +17-11-1882 Książ Wlkp.   
373Maciejewska Kodula *1824 Buk  
374Maciejewski Michał *1806 Swinkowo koło Krotoszyna +06-07-1881 Książ Wlkp.   
375Maik (May) Franciszek *1809 +03-07-1856 Ostrów Wlkp.   
376Maik Józefa z d. Wawrzyniak *1811  
377Marciniak Antonina *29-05-1835 Ociąż pow. Odolanów   
378Marciniak Julianna *10-02-1839 Ociąż pow. Odolanów   
379Marciniak Marianna z d. Formanowicz *14-01-1804 Ociąż pow. Odolanów   
380Marciniak Monika *22-04-1832 Ociąż pow. Odolanów   
381Marciniak vel Bielski Stanisław *1802   
382Marciniak Zofia *05-05-1830 Ociąż pow. Odolanów +08-07-1830 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
383Marszałkiewicz Elżbieta z d. Szumnarska *08-11-1844 Buk   
384Marszałkiewicz Jan *30-05-1846 Buk +02-12-1846 Buk /Buk/   
385Marszałkiewicz Józef *około 1804 +04-05-1848 Buk /Buk/   
386Marszałkiewicz Katarzyna z d. Szumnarska *28-10-1849 Buk   
387Marszałkiewicz Ludwik *18-07-1842 Buk +15-07-1905   
388Marszałkiewicz Marcin *02-11-1839 Buk   
389Marszałkiewicz Marianna *28-06-1837 Buk   
390Marszałkiewicz Stanisław *04-11-1844 Buk +24-08-1845 Buk /Buk/   
391Marszałkiewicz Wincenty *21-01-1848 Buk   
392Masztalerz Katarzyna z d. Górecka *1832  
393Masztalerz Łukasz *1825  
394Matyaszczyk Bonawentura *07-07-1820 Gostyń  
395Matyaszczyk Konstancja *06-04-1825 Gostyń  
396Mąkowska Marianna z d. Stawska *1842   
397Mąkowski Wojciech Dionizy *1839   
398Meyza Otylia z d. Paetzold *1849  
399Meyza Stanisław *1849  
400Miedzińska Rozalia z d. Chocieszyńska *1839  
401Miedziński Walenty *1835  
402Mielcarzewicz Anastazja z d. Dobrowolska *1833 Małachowo +09-03-1894 Tarnowo Podgórne  
403Mielcarzewicz Stanisław *1831 Liulin  
404Miełkowska Barbara z d. Urbanowska *04-12-1805 Gostyń   
405Miełkowski Karol *1806   
406Mińska Anna z d. Dembinska *1801 +29-10-1866 Buk  
407Mińska Marianna *30-07-1832 Buk  
408Mińska Salomea Marianna z d. Dakowska *1840 +31-07-1901 Buk /Buk/  
409Mińska, 1 v. Brylska Dorota z d. Marszałkiewicz *1808 +20-01-1873 Buk  
410Mińska, 1 v. Brylska Dorota z d. Marszałkiewicz *1808 +20-01-1873 Buk  
411Mińska, 1 v. Kleim Dorota z d. Lurczyńska *1807  
412Miński Dominik *04-08-1805 Buk +05-11-1878 Buk  
413Miński Feliks Mikołaj *28-08-1835 Buk  
414Młodzikowska Maria z d. Braszka *1849   
415Młodzikowska Marianna z d. Formanowicz *15-08-1822 Wielichowo +02-04-1889 Neryngowo k/Wrześni   
416Młodzikowski Maciej *1818   
417Mocek Agnieszka *16-01-1820 Ociąż pow. Odolanów   
418Mocek Franciszek *29-01-1833 Ociąż pow. Odolanów +29-12-1896 Skalmierzyce   
419Mocek Franciszka *06-03-1818 Ociąż pow. Odolanów   
420Mocek Jan *19-12-1824 Ociąż pow. Odolanów   
421Mocek Józef *26-06-1837 Zakrzewki par. Ociąż   
422Mocek Józef *27-02-1828 Ociąż pow. Odolanów +02-03-1828 Ociąż pow. Odolanów   
423Mocek Małgorzata z d. Polerowicz *1843 +1893 Skalmierzyce   
424Mocek Paweł *15-06-1840 Zakrzewki par. Ociąż   
425Mocek Wawrzyniec *09-08-1822 Ociąż pow. Odolanów +14-08-1843 Osiek   
426Moralinska Łucja z d. Cichowicz *1810  
427Moralinski Jerzy *1801 +20-11-1822 Gostyń  
428Nadobnik Marianna *1816  
429Niejacka Matylda Karolina z d. Wilhelm *14-02-1829 Wolsztyn +27-10-1887 Grodzisk /Grodzisk/   
430Niejacka, 1 v. Sievers Emma Maria z d. Buhlert *29-11-1845 +15-03-1920 Hamburg   
431Niejacki Karol Jan *06-1821 Czarnków +23-01-1892 Grodzisk /Grodzisk/   
432Niejacki Karol Roman *21-02-1848 Grodzisk +06-09-1927 Hamburg   
433Nowacka Małgorzata z d. Świetlińska *1801 +27-03-1825 Wielichowo /Wielichowo/  
434Nowacka Urszula *19-10-1824 Wielichowo  
435Nowicka Łucja z d. Świetlińska *1818  
436Nowicki Marcin *1814 Modrze (?)  
437Olsztyńska Emilia z d. Terczewska *13-06-1837 Buk   
438Olsztyński Franciszek *01-09-1833 Buk   
439Osińska Antonina *25-05-1811 Krobia +25-02-1812 Krobia /Krobia/   
440Osińska Konstancja Walentyna *13-02-1818 Krobia   
441Osińska Teofila *12-04-1813 Krobia   
442Osińska Zofia *02-04-1807 Krobia +29-04-1807 Krobia /Krobia/   
443Osiński Francioszek *20-03-1820 Krobia   
444Osiński Ignacy *24-01-1816 Krobia   
445Osiński Kazimierz Józef *03-03-1814 Krobia   
446Osiński Maciej *23-02-1822 Krobia   
447Osiński Roch Bartłomiej *16-08-1805 Gostyń +09-01-1809 Krobia /Krobia/   
448Osiński Teofil *23-04-1808 Krobia +31-08-1809 Krobia /Krobia/   
449Osiński Walenty *04-02-1810 Krobia +03-08-1810 Krobia /Krobia/   
450Osiński Wojciech *20-04-1825 Krobia   
451Ostrowicz Aleksander Władysław *11-07-1839 Gostyń +01-02-1903 Lądek Zdrój   
452Ostrowicz Klara *19-10-1847 Wrocław +17-08-1910 Lądek Zdrój   
453Ostrowicz Kordula Urszula z d. Formanowicz *21-10-1822 Gostyń +13-06-1910 Gostyń   
454Ostrowicz Leonard Jan *30-10-1831 Gostyń +09-01-1900 Rogoźno   
455Ostrowicz Sylwester Konstanty *31-12-1826 Gostyń +19-11-1866 Gostyń /Gostyń/   
456Ostrowicz Sylwia (Sylwestrina) *31-12-1828 Gostyń   
457Ostrowicz Teodora z d. Moralinska *09-03-1804 Gostyń +06-10-1885 Uzarzewo   
458Ostrowicz Walenty *1800 +21-09-1865 Gostyń   
459Owczarczak Antoni *03-1845 Skoki +30-06-1919 Port Clinton, Ohio /US/   
460Owczarczak Teodora Magdalena (Dora M) z d. Formanowicz *11-05-1846 Góra +09-09-1917 Port Clinton, Ohio /US/   
461Paetzold Małgorzata z d. Słowikowska *1819 +07-11-1897 Wielichowo /Wielichowo/  
462Peuker Adela Marta z d. Tischler *29-07-1849 Warszawa  
463Peuker Albert *1844  
464Piękniewska Apolonia Karolina *11-12-1845 Gostyń +31-12-1845 Gostyń   
465Piotrowski Józef *1825 +przed 1858   
466Pląskowska Emilia z d. Lisowska *1841  
467Plucińska Józefa *19-03-1843 Nidom   
468Plucińska Katarzyna *22-04-1840 Nidom +29-12-1841 Nidom   
469Plucińska Konstancja *1839 +25-01-1840 Nidom   
470Plucińska Zuzanna z d. Formanowicz *około 1812 Wielichowo +18-09-1877 Braciszewo k/Gniezna /Gniezno/   
471Pluciński Ignacy *1802 +08-05-1872 Golimowo   
472Pluciński Ludwik *1845 +14-11-1845 Nidom   
473Pluciński Maksymilian *22-09-1834 Grzybowo k/Wrześni   
474Promińska Julianna *24-06-1819 Grodzisk   
475Promiński Andrzej *22-01-1815 Grodzisk +22-02-1818   
476Promiński Franciszek *29-11-1811 Grodzisk +26-03-1812   
477Promiński Ignacy Walenty *03-02-1825 Grodzisk   
478Promiński Ludwik *12-08-1821 Grodzisk +01-02-1822   
479Promiński Marceli *16-01-1823 Grodzisk   
480Promiński Stanisław *18-04-1827 Grodzisk   
481Pruchniewska Katarzyna z d. Promińska *10-11-1816 Grodzisk   
482Przybylska Elżbieta z d. Terczewska *04-07-1828 Buk   
483Przybylska Julianna z d. Marszałkiewicz *19-05-1835 Buk   
484Przybylska Waleria z d. Terczewska *11-12-1816 Buk   
485Przybylski Józef *1826   
486Przybylski Józef *1832   
487Przybylski Teofil *1817   
488Ptaszyński Józef *1822  
489Raczka Kordula z d. Matecka *1832 +przed 1896  
490Raczka Marcin *05-10-1824 Mieszków +14-02-1896 Buk /Buk/   
491Raczka Wiktoria z d. Wollowa *około 1802  
492Raczka, 2 v. Marszałkiewicz, 1 v. Wojciechowska Antonina Helena z d. Formanowicz *01-03-1806 Więckowice k/Buku +14-01-1886 Buk /Buk/   
493Rogalińska, 2. v. Szulc, 1 v. Formanowicz Marianna z d. Dulczewska *04-12-1820 Buk +29-01-1892 Buk   
494Rogaliński Franciszek *1837  
495Różecka Antonina z d. Malinowska *1817  
496Różecki Hipolit *1800 Faziory +09-09-1848 Warszawa  
497Ruczkowska Anna z d. Czernecka *1838 +10-10-1921 Poznań  
498Ruczkowska Franciszka z d. Kociałkowska *1838 Poznań +1866 Poznań  
499Ruczkowski Teofil *16-04-1836 Poznań +04-06-1905 Poznań  
500Rutkowski Antoni *1816  
501Ryńska Kamila z d. Górska *01-1832 +09-09-1919  
502Ryński Wincenty *07-1841 +23-09-1915 Szubin  
503Rzanna Elżbieta z d. Stachowska *15-11-1841 Doktorowo   
504Rzanny Wojciech *1830 +31-10-1891 Doktorowo   
505Sarnowska Anna z d. Lewandowska *26-06-1849 Gralewo   
506Sarnowski Modest *1840 +08-01-1924 Kutno   
507Schmidt Józef *1841 Dopiewo   
508Schmidt Katarzyna z d. Raczka *14-11-1849 Buk   
509Schneider Marianna z d. Formanowicz *06-09-1837 Gostyń +19-08-1882 Koźmin Wlkp. /Koźmin Wlkp./   
510Schneider Teodor *04-05-1834 Guhrau (Góra Śl.) +12-04-1878 Gostyń /Gostyń/   
511Scholz vel Szulc Klementyna z d. Frankowska *1841 +10-09-1877 /Świerczyna/  
512Scholz vel Szulc Wincenty *26-03-1847 Osieczna   
513Schultz Barbara z d. Kirszke (Wiśniewska) *1809  
514Schultz Wincenty *1807  
515Siemiątkowska Helena z d. Sypniewska *1846 +09-10-1916 Poznań  
516Siemiątkowski Władysław Stanisław *1843  
517Siorski Walenty *1840   
518Skórzewska Ignacja Teodora z d. Kotarska *26-04-1815 Przecław  
519Skórzewski Henryk *około 1809  
520Słomińska Małgorzata z d. Fórmanowicz *1830 Wielichowo +13-12-1885 Wielichowo   
521Słomiński Walenty *1833 +27-04-1881 Wielichowo   
522Słoniewicz Marianna z d. Terczewska *26-01-1819 Buk   
523Słoniewicz Wincenty *21-01-1820 Buk   
524Służewska Marianna z d. Sadłowaska *1827  
525Służewski Piotr *1827  
526Snyś Franciszek *03-10-1838 Poznań - Jeżyce   
527Snyś Józef Teodor *12-02-1840 Poznań +04-05-1843 Poznań - Jeżyce   
528Snyś Marcin *11-11-1812 Jeżyce +15-07-1878 Poznań - Jeżyce /Poznań - Jeżyce/   
529Snyś Rozalia z d. Formanowicz *25-08-1811 Buk +28-08-1893 Poznań   
530Snyś Wiktoria *05-10-1842 Poznań - Jeżyce +08-03-1843 Poznań - Jeżyce   
531Stachowska Elżbieta z d. Dzięciołowska *1834   
532Stachowska Franciszka z d. Chełmińska *1831 +07-09-1887 Doktorowo   
533Stachowska Józefa *06-03-1814 Doktorowo +05-01-1817 Doktorowo   
534Stachowska Józefa Marianna *26-11-1820 Doktorowo +17-11-1822 Doktorowo   
535Stachowska Katarzyna z d. Budzińska *1839   
536Stachowska Katarzyna z d. Gellert (Młotek) *1833   
537Stachowska Nepomucena Ewa z d. Kokotkiewicz *20-12-1829 Grodzisk +17-12-1861 Doktorowo   
538Stachowska Petronela z d. Powel *1815 Doktorowo +29-10-1899 Doktorowo   
539Stachowska Urszula *19-10-1839 Doktorowo +11-01-1842   
540Stachowska Wiktoria z d. Szukalska *1828  
541Stachowski Antoni *01-07-1829 Doktorowo +29-04-1906 Grodzisk   
542Stachowski Antoni *09-06-1846 Doktorowo   
543Stachowski Daniel *03-01-1821 Doktorowo +po 1854   
544Stachowski Franciszek *12-10-1816 Doktorowo +29-04-1827 Doktorowo   
545Stachowski Ignacy *1830 +12-11-1831 Doktorowo   
546Stachowski Ignacy *1838 +08-03-1896 Grodzisk   
547Stachowski Jakub z d. Stankowski *10-07-1849 Doktorowo  
548Stachowski Jakub Ignacy *13-07-1824 Doktorowo +12-11-1831   
549Stachowski Jakub Wawrzyniec *13-07-1827 Doktorowo   
550Stachowski Jan *14-06-1819 Doktorowo +16-01-1820 Doktorowo   
551Stachowski Jan Nepomucen *11-05-1844 Doktorowo +04-07-1845 Doktorowo   
552Stachowski Jan Szymon *21-10-1832 Doktorowo +17-12-1832 Doktorowo   
553Stachowski Józef Jan *18-01-1819 Doktorowo   
554Stachowski Karol Franciszek *31-12-1816 Doktorowo +09-08-1897 Doktorowo /Grodzisk/   
555Stachowski Marcin *około 1825 +po 1854   
556Stachowski N.  *28-03-1826 Doktorowo +28-03-1826 Doktorowo   
557Stachowski Piotr Paweł *26-06-1814 +23-12-1817   
558Stachowski Walenty *24-01-1824 Doktorowo +20-04-1826 Doktorowo   
559Stachowski Wojciech *04-01-1833 Doktorowo +17-08-1891 Doktorowo   
560Stankowska Barbara z d. Królikowska *około 1821  
561Stankowska Franciszka z d. Stachowska *28-02-1812 Doktorowo   
562Stankowska Marianna *11-12-1819 Doktorowo  
563Stankowska Michalina z d. Kozińska *1849  
564Stankowski Franciszek *1813   
565Stankowski Józef *08-03-1843 Grodzisk   
566Stankowski Michał *18-09-1841 Doktorowo +1841 Doktorowo   
567Stankowski Michał *około 1816 +14-03-1886 Doktorowo  
568Stankowski Wojciech *14-04-1839 Doktorowo   
569Starosta Michał *1831  
570Stawska Agnieszka z d. Formanowicz *11-01-1828 Wielichowo   
571Stojanowska Justyna *1819 Chełmce  
572Stojanowski Jan Nepomucen *1813 Tumlin  
573Szabel Piotr *1814  
574Szabel Rozalia z d. Borowiak *1811  
575Szalewska Tekla z d. Kopczyńska *1842 +1888 Poznań  
576Szalewski Karol *1842 + Poznań  
577Szczerbiński Sylwester *1828 +przed 1879  
578Szkudlarski Walenty *około 1848   
579Szramkowska Antonina z d. Olsztyńska *1809  
580Szramkowska Julianna z d. Berkowska *1810 +przed 1868  
581Szramkowska Marianna *13-07-1825 Buk  
582Szramkowski Stanisław *1808 Buk  
583Szramkowski Wincenty *13-07-1825 Buk +30-07-1908 Wronki /Wronki/  
584Szulc August *1828  
585Szumnarska Józefa z d. Fórmanowicz *17-07-1839 Wielichowo +12-10-1883 Śrem /Śrem/   
586Szumnarska Katarzyna z d. Stefańska *1810  
587Szumnarska Ludwika z d. Hoppe *1845  
588Szumnarska Magdalena z d. Piotrowska *25-02-1818 Buk +1878  
589Szumnarski Francioszek *12-08-1800 Opalenica  
590Szumnarski Francioszek *1814 +1880  
591Szumnarski Józef *21-01-1838 Opalenica   
592Szwarc Helena Magdalena z d. Hasińska *22-05-1845 Gostyń   
593Szwarc Helena Magdalena z d. Hasińska *22-05-1845 Gostyń  
594Szwarc Wawrzyniec *1836   
595Szwarc Wawrzyniec z d. Hasiński *1836  
596Szymańska Ludwika z d. Drzewiecka *1821 + Warszawa /Warszawa/   
597Szymański Makary *1806   
598Śledź Franciszek *1841  
599Śledź, 1 v. Fórmanowicz Małgorzata z d. Lasocka *około 1827 Wielichowo +30-03-1896 Wielichowo /Wielichowo/   
600Śliwkiewicz Andrzej *1835 +przed 1875  
601Świetlińska Brygida z d. Formanowicz *26-09-1821 Wielichowo +12-01-1879 Wielichowo /Wielichowo/   
602Świetlińska Ludwika z d. Maternowicz *1816  
603Świetlińska Marianna *27-07-1823 +08-07-1824 Wielichowo /Wielichowo/  
604Świetliński Andrzej *19-11-1846 Kamieniec  
605Świetliński Antoni *1817 +25-01-1818 Wielichowo /Wielichowo/  
606Świetliński Jakub *1815  
607Świetliński Kazimierz *1817  
608Świetliński Mateusz *13-09-1818  
609Świetliński Piotr *1809 +17-03-1825 Wielichowo /Wielichowo/  
610Świetliński Tomasz *13-12-1825 Wielichowo +16-06-1888 Wielichowo /Wielichowo/  
611Świetliński Wiojciech *23-04-1820 Wielichowo  
612Świetliński Wojciech *16-04-1821 Wielichowo +21-12-1903 Wielichowo /Wielichowo/   
613Tajchert Leokadia Tekla z d. Niejacka *23-10-1849 Grodzisk   
614Terczewska Brygida *02-10-1822 Buk +07-02-1919 Poznań   
615Terczewska Brygida *07-10-1819 Buk   
616Terczewska Domicella *10-04-1827 Buk +19-10-1827 Buk   
617Terczewska Elżbieta *19-05-1824 Buk +19-10-1827 Buk   
618Terczewska Jan *22-10-1817 Buk   
619Terczewska Katarzyna z d. Ciosańska *1822 Buk   
620Terczewska Katarzyna z d. Mińska *28-04-1830 Buk  
621Terczewska Katarzyna z d. Mińska *28-04-1830 Buk   
622Terczewska Marianna *30-08-1828 Buk   
623Terczewska Rozalia z d. Szuster *10-01-1836 +29-05-1916 Poznań   
624Terczewska Salomea *07-11-1813 Buk   
625Terczewska Waleria *02-12-1847 Buk +23-08-1860 Buk   
626Terczewska Zofia *12-05-1827 Buk +12-05-1827   
627Terczewski Edmund *16-11-1841 Buk +01-09-1850 Buk   
628Terczewski Ignacy *30-07-1815 Buk +21-04-1820 Buk   
629Terczewski Jan *15-12-1844 +09-12-1883 Buk   
630Terczewski Maciej *1833 +11-08-1833 Buk   
631Terczewski Michał *21-09-1843 Buk +03-11-1884 Buk   
632Terczewski Stanisław *23-09-1834 Buk +19-08-1900 Komorniki /Komorniki/   
633Terczewski Teodor *26-10-1824 Buk +po 04-11-1884   
634Terczewski Tomasz *20-12-1820 Buk +04-01-1821 Buk   
635Terczewski Wojciech *21-04-1831 Buk +27-03-1882 Buk   
636Tischler Antoni *1811 Praga (Czechy) +1883 Warszawa  
637Tischler Julian Andrzej *30-11-1848 Warszawa   
638Tischler Julianna Agnieszka z d. Arabska *1828 Warszawa  
639Urbanowska Barbara z d. Komorowska *1813   
640Urbanowska Katarzyna *22-11-1813 Gostyń   
641Urbanowska Małgorzata *07-07-1817 Gostyń +15-11-1820 Gostyń /Gostyń/   
642Urbanowska Marianna *07-12-1801 Gostyń +25-03-1804 Gostyń /Gostyń/   
643Urbanowska Teofila *28-02-1811 Gostyń +05-07-1828 Gostyń /Gostyń/   
644Urbanowski Andrzej *20-11-1803   
645Urbanowski Mateusz *20-09-1808 Gostyń +15-04-1811 Gostyń /Gostyń/   
646Urbanowski Teofil  *28-02-1811 Gostyń +11-03-1811 Gostyń /Gostyń/   
647Urbańska Kordula z d. Kortylewicz *20-10-1840  
648Urbańska Teofila z d. Radkiewicz *1838  
649Urbański Franciszek *31-03-1834 Krobia +02-02-1904 Krobia /Krobia/  
650Urbański Marcin *1824  
651Wasiak Józefa z d. Furmanowicz *1824 +31-03-1892 Skalmierzyce   
652Wąsowicz Antonina z d. Pawłowicz *11-01-1804 Buk  
653Wąsowicz Józef *16-03-1845 Buk  
654Wciórka Stanisław *1849   
655Wdowicka Franciszka *11-03-1814 Buk  
656Wdowicka Ksawery *11-1808 Buk +03-12-1808 Buk /Buk/  
657Werblińska Helena z d. Formanowicz *19-05-1829 Gostyń +22-05-1882 Jedlec   
658Werbliński Walenty *1822   
659Wilhelm Johanna Louise Friederike *1833 Grodzisk  
660Wilhelm Johanne Amalie Ottilie *1835 Grodzisk  
661Wilhelm Louise Friederike z d. Budnik *1802  
662Wiśniewska Agnieszka z d. Kucharska *1819  
663Wiśniewska Józefa z d. Bordzińska *16-03-1849 Doktorowo  
664Wiśniewski Wincenty *1816  
665Witkowska Marianna z d. Terczewska *26-01-1829 Buk   
666Witkowski Marcin *1816   
667Włodarczyk Marianna z d. Mocek *28-12-1834 Ociąż pow. Odolanów   
668Włodarczyk Wojciech *1828   
669Wojciechowska Marianna *17-08-1831 Buk +01-04-1834 Buk /Buk/   
670Wojciechowski Julian *około 1804 +16-11-1833 Buk /Buk/   
671Wosińska Antonina z d. Kandulska *1830  
672Wosiński Jakub *1811  
673Woziwodzka Bibiana Brygida *05-10-1820 Gostyń  
674Woziwodzka Franciszka *1826 Gostyń  
675Wyrzykowska Antonina z d. Wiśniewska *1830  
676Wyrzykowski Ignacy *1830  
677Zawadzka Elżbieta z d. Rybińska *1821 Warszawa  
678Zawadzki Maksymilian *1819 Siedlce  
679Zeinbrener vel Piękniewska Julianna z d. Formanowicz *10-02-1817 Gostyń +30-12-1845 Gostyń /Gostyń/   
680Zeinbrener vel Piękniewski Karol *około 1808   
681Zieliński Ignacy *1836 +18-10-1863 Buk  
682Zontman Agata z d. Terczewska *25-01-1831 Buk   
683Zontman Agata z d. Terczewska *25-01-1831 Buk  
684Zontman Karol *1831   
685Zontman Karol *1831  
686Zwierzyńska Franciszka *08-03-1842 Buk +przed 1850   
687Zwierzyńska Marianna *26-06-1839 Buk +28-07-1852 Głuponie   
688Zwierzyński Antoni *08-06-1844 Buk +przed 1850   
689Zwierzyński Dominik *05-08-1834 Buk +20-11-1858 Buk   
690Zwierzyński Jan *15-05-1846 Buk +29-10-1848 Buk   
691Zwierzyński Józef *17-03-1837 Buk +04-03-1840 Buk /Buk/   
692Zwierzyński Wincenty *04-06-1807 Stęszew +02-04-1850 Buk /Buk/   
693Żarnowska Katarzyna z d. Hensel *1814 +23-06-1879 Gostyń   
694Żarnowski Michał *1811 +10-02-1889 Gostyń   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl