Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [G] Indeks alfabetyczny [G]173

1Gainska Magdalena z d. Kąkolewicz *16-07-1826 Gostyń   
2Gainski Piotr *1821   
3Gaj Antoni *31-05-1734 Gaj  
4Gaj Katarzyna  +09-05-1743 Wielichowo  
5Gaj Wojciech *około 1675 +23-10-1736 Wielichowo  
6Gajek Jadwiga z d. Cicha   
7Gajek Małgorzata *około 1722 +24-10-1782 Wielichowo  
8Gajek Marianna *27-06-1749 Wielichowo  
9Gajek Mikołaj z d. Gaj *około 1715 +24-11-1788 Wielichowo  
10Gajek Stefan z d. Gaj *około 1720  
11Gajewicz Agnieszka z d. Marciniak *1871 Trzcinica  
12Gajewicz Anna z d. Fliger *1809 Wielichowo  
13Gajewicz Franciszek *12-1868 Wielichowo +09-1958 Wielichowo  
14Gajewicz Karolina z d. Wojciechowska *1846 Wielichowo  
15Gajewicz Katarzyna   
16Gajewicz Marianna z d. Stawska  +przed 1830 Wielichowo  
17Gajewicz Piotr *1846 Wielichowo  
18Gajewicz Roch z d. Gajek *15-08-1751 Wielichowo +26-12-1795 Wielichowo  
19Gajewicz Stanisław *12-05-1786 Wielichowo  
20Gajewicz Szymon z d. Gajek *27-10-1746 Wielichowo  
21Gajewicz Teresa z d. Nowacka   
22Gajewicz Wawrzyniec *07-08-1796 Wielichowo  
23Galantowicz Andrzej *1837 Gniezno  
24Galantowicz Antoni *1841 Gniezno +1841 Gniezno  
25Galantowicz Franciszek *1836 Gniezno +1838 Gniezno  
26Galantowicz Franciszka z d. Szwajkiewicz *1809  
27Galantowicz Jan *1851 Gniezno +1851 Gniezno  
28Galantowicz Józef   
29Galantowicz Kacper *29-12-1829 Gniezno (Zajęziorze)  
30Galantowicz Maciej *1802  
31Galantowicz Magdalena *1849 Gniezno +1849 Gniezno  
32Galantowicz Marianna z d. Szymankiewicz    
33Galantowicz Marianna (Marcjanna) *22-01-1832 Gniezno +19-04-1850 Gniezno  
34Galantowicz Mateusz *1847 Gniezno  
35Galantowicz Pelagia z d. Nakulska  *1836  
36Galantowicz Piotr *1842 Gniezno +1842 Gniezno  
37Galantowicz Rozalia *1843 Gniezno +1844 Gniezno  
38Galantowicz Stanisław *1833 Gniezno +1833 Gniezno  
39Galantowicz Tekla *1845 Gniezno  
40Galantowicz Tomasz *1839 Gniezno  
41Gałka Arkadiusz [0¬]     
42Gałka Barbara Kazimera z d. Winerowicz [0¬]     
43Gałka Beata z d. Zawadzka *25-07-1909 +2000   
44Gałka Jacek Kazimierz [0¬]     
45Gałka Tomasz [0¬]     
46Gałka Wawrzyniec *09-08-1906 +06-07-1983   
47Gałkowska Aniela z d. Gruszkiewicz   
48Gałkowska Balbina *1813 +05-01-1881 Nowe Urbanowo  
49Gałkowska Jadwiga z d. Formanowicz *18-10-1786 Wielichowo + Wielichowo   
50Gałkowska Julianna *1821 Wielichowo +12-09-1822 Wielichowo /Wielichowo/   
51Gałkowska Ludwika *02-10-1818 Wielichowo   
52Gałkowska Magdalena z d. Cicha   
53Gałkowska Magdalena *22-05-1821 Wielichowo   
54Gałkowska Marcjanna *02-06-1829 Wielichowo   
55Gałkowska Regina z d. Przykłocka   
56Gałkowski Franciszek   
57Gałkowski Teodor *18-04-1828 Wielichowo +01-08-1828   
58Gałkowski Tomasz *08-10-1782 Wielichowo   
59Gałkowski Tomasz    
60Gałkowski Tomasz   
61Gałkowski Walenty   
62Gałkowski Wojciech *15-04-1863 Wielichowo  
63Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
64Ganowicz Feliks Wincenty *20-11-1882 Gostyń +05-05-1953 /Gniezno/   
65Ganowicz Melania Antonina [0¬]     
66Ganowicz Stefan Kazimierz *30-08-1921 +17-05-1980   
67Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno /Gniezno/   
68Ganowicz Wincenty *27-03-1845   
69Garas Aleksandra [0¬]     
70Garas Anastazja [0¬]     
71Garas Maciej [0¬]     
72Garas Magdalena z d. Nadolska [0¬]     
73Garas Mateusz [0¬]     
74Garbarz Justyna z d. Fórmanowicz [0¬]     
75Garbarz Paulina [0¬]     
76Garbarz Sławomir [0¬]     
77Gembalska Jadwiga *1896 Wielichowo  
78Gembalska Marianna z d. Ziemlińska   
79Gembalska Stanisława *1897 Wielichowo  
80Gembalski Józef *1893 Wielichowo  
81Gembalski Józef   
82Gembalski Marian *1894 Wielichowo  
83Gembalski Walenty *1859 Krobia +około 1900  
84Geming Ewa [0¬]     
85Geming Grzegorz [0¬]     
86Geming Iwona z d. Jaśkowiak [0¬]     
87Geming Maciej [0¬]     
88Gębarzewski Jakub   
89Giebel Helena z d. Porczyńska *1842  
90Giebel Maksymilian *1868 +25-05-1871 Poznań - Jeżyce   
91Giebel Marianna z d. Snyś *08-12-1844 Poznań - Jeżyce +13-01-1869 Poznań - Jeżyce   
92Giebel Marta *19-08-1863 Poznań - Jeżyce +04-11-1918 Poznań   
93Giebel Reinhold *04-12-1831 Frömsdorf (Czerńczyce) +15-10-1890 Poznań   
94Ginter Tomasz Jan *19-12-1718 Opalenica +23-04-1782 Buk /Buk/   
95Ginter Andrzej *26-11-1765 Buk +05-09-1767 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
96Ginter Franciszka Brygida *04-10-1768 Buk +13-09-1769 Buk /Buk/   
97Ginter Józefa Franciszka *13-03-1780 Buk   
98Ginter Justyna Brygida z d. Kotarska *1852 Przecław   
99Ginter Katarzyna *30-04-1763 Buk   
100Ginter Katarzyna *10-11-1770 Buk   
101Ginter Kazimierz *28-02-1773 Buk +24-09-1773 Buk /Buk/   
102Ginter Magdalena z d. Szulczewska   
103Ginter Małgorzata z d. Czerniewicz *1719 Buk +14-11-1761 Buk  
104Ginter Marcin *29-10-1804 Buk +przed 1869  
105Ginter Paweł Jan *1768 Buk  
106Ginter Piotr *1741 Buk +11-02-1784 Buk /Buk/  
107Ginter Regina   
108Ginter Salomea  +03-07-1773 Buk /Buk/  
109Ginter Stanisław *17-11-1748 Buk  
110Ginter Tomasz *10-12-1774 Buk   
111Gizewski Joanna   
112Gizewski Leon   
113Godlewska Bogumiła z d. Formanowicz [0¬]     
114Godlewski Tomasz [0¬]     
115Godlewski Włodzimierz [0¬]     
116Godlewski Wojciech [0¬]     
117Goliszewski Antoni   
118Golniewicz Franciszek *08-02-1850 Zieliniec   
119Golniewicz Kazimierz *26-01-1867 Gostyń +01-04-1943 Gostyń   
120Golniewicz Ludwika z d. Smoczyk *16-08-1884 Kościan   
121Golniewicz Marianna Anna z d. Ostrowicz *15-07-1850 Gostyń +05-09-1902 Gostyń   
122Gowarzeski Paweł *1792 Buk  
123Gowarzeski Stanisław *13-11-1787 Buk +09-05-1813 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
124Gowarzewski Wojciech z d. Gowarzeski   
125Górczak Jadwiga Kazimiera z d. Furmanowicz *21-04-1942 +12-2015 Poznań /Junikowo/   
126Górczak Tomasz [0¬]     
127Górecka Eleonora z d. Michniewska [0¬]     
128Górecka Eleonora z d. Fórmanowicz *05-02-1909 Wielichowo +20-11-1995   
129Górecka Eufrozyna z d. Świetlińska *08-01-1856 Wielichowo  
130Górecka Ewa [0¬]     
131Górecka Marianna z d. Fórmanowicz *31-08-1882 Wielichowo +18-06-1908 Wielichowo   
132Górecka Urszula [0¬]     
133Górecka Zofia z d. Klimowicz    
134Górecki Adam [0¬]     
135Górecki Edmund *24-10-1895 Wielichowo  
136Górecki Florian Stanisław *06-06-1902 Wielichowo +14-08-1944 Quesnay-Potigny /Langannerie/   
137Górecki Franciszek *1877 +24-04-1957 Gdańsk   
138Górecki Julian *1846  
139Górecki Kajetan [0¬]     
140Górecki Kazimierz *17-02-1906 +26-09-1999   
141Górecki Tadeusz [0¬]     
142Górka Kinga z d. Bandurska [0¬]     
143Górska Kunegunda z d. Musielska   
144Górski Józef   
145Graban Ewa [0¬]     
146Graban Leszek [0¬]     
147Graban Małgorzata [0¬]     
148Graban Mirosława z d. Formanowicz [0¬]     
149Grabowski Francioszek   
150Grygiel Anna [0¬]     
151Grygiel Antoni *11-01-1900 Borzęcice pow. Koźmin +24-04-1992 Białe Błota k/ Bydgoszczy /Białe Błota k/ Bydgoszczy/   
152Grygiel Ewa z d. Zielińska [0¬]     
153Grygiel Krystyna Emilia z d. Formanowicz *30-06-1921 Gniezno +29-12-2003   
154Grygiel Maciej [0¬]     
155Grygiel Małgorzata [0¬]     
156Grygiel Marianna z d. Wojtkowiak *1865  
157Grygiel Michał *1860  
158Grygiel Michał [0¬]     
159Grygiel Piotr Wiktor [0¬]     
160Gryglewicz Antoni [0¬]    
161Gryglewicz Helena z d. Klemczyńska [0¬]    
162Grześkowiak Bartosz [0¬]     
163Grześkowiak Krzysztof [0¬]     
164Grześkowiak Paulina z d. Fórmanowicz [0¬]     
165Grzybowski Szymon * Grodzisk  
166Günter Manfred [0¬]     
167Gwardzik Mariusz [0¬]     
168Gwardzik Wioletta z d. Fórmanowicz [0¬]     
169Gwincińska Ida [0¬]     
170Gwincińska Mirosława z d. Stokłosa [0¬]     
171Gwinciński Emil [0¬]     
172Gwinciński Tomasz [0¬]     
173Gwinciński Tymon [0¬]     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl