Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Mężczyżni - Indeks alfabetyczny [Mężczyźni]1941

1Adamczewski Antoni   
2Adamczewski Wincenty *1837  
3Adamski Franciszek   
4Adamski Mikołaj  +15-09-1750 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
5Adamski Stefan   
6Andersch Antoni *1807  
7Andrzejeski Wincenty z d. Andrzejewski    
8Andrzejewski Stanisław [0¬]     
9Andrzejewski Szymon    
10Andrzejewski Wiktor [0¬]     
11Andrzejewski Zbigniew [0¬]     
12Antkowiak Włodzimierz [0¬]     
13Arletp Fryderyk *1828   
14Babski Andrzej   
15Babski Stanisław   
16Balcerkiewicz Marcin   
17Balewicki Franciszek    
18Bandurski Henryk [0¬]     
19Baranowicz Stanisław   
20Baranowicz Wojciech   
21Baranowski Jan *04-04-1899 Byszki +14-01-1983 Poznań   
22Baranowski Roman *30-01-1933 Poznań +30-03-2010 Poznań   
23Bardel N.    
24Bartczak Błażej   
25Basiński Czesław *1900 Ostrów Wl;kp.   
26Basiński Edmund *1908 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
27Basiński Józef   
28Basiński Józef *1843  
29Basiński Walenty *13-02-1872 Zakrzewki par. Ociąż   
30Basiński Walerian *1902 Ostrów Wl;kp.   
31Baszyński Jakub   
32Beyga Wojciech   
33Beygowicz Wojciech *1859  
34Białek Adam [0¬]     
35Białek Bartłomiej [0¬]     
36Białka Piotr [0¬]     
37Białkowski Jan *1869 +przed 1920   
38Bielecki Tadeusz [0¬]     
39Bigałke Edward   
40Bilski Marcin   
41Błachowicz Józef [0¬]     
42Błażeczkowiak Bernhard *24-08-1860 Wilkowo Polskie  
43Błażeczkowiak Franciszek *1799  
44Błażeczkowiak Kazimierz   
45Bob Harold *02-05-1911 Łódź +22-03-1994 Berlin   
46Bob Michael [0¬]     
47Bob Robin [0¬]     
48Bobkiewicz Ludwik *około 1838  
49Bobkiewicz Stanisław *10-04-1886 Wielichowo +15-04-1938   
50Bogajewicz Paweł  +przed 1787  
51Bogusławski Jan *1861  
52Bogusławski Jan *1861  
53Boiński Antoni *12-06-1738 Buk, Targowisko   
54Boiński Feliks *09-01-1780 Buk +21-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
55Boiński Gabriel Józef *28-03-1741 Buk +04-12-1796 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
56Boiński Jan *09-06-1735 Buk, Targowisko   
57Boiński Jan *około 1700 +około 1760 Buk   
58Boiński Józef *15-03-1787 Buk   
59Boiński Marcin   
60Boiński Michał *29-09-1733 Buk, Targowisko   
61Boiński Sebastian *1772 Opalenica  
62Boiński Stanisław Grzegorz *02-04-1771 Buk +01-02-1774 Buk /Buk/   
63Boiński Szymon *28-10-1789 Buk   
64Boiński Wojciech *1709 Buk  
65Bordziński Łukasz z d. Bardziak *1809  
66Borsuk Jacek Bogusław [0¬]     
67Borsuk Maxymilian Benedict [0¬]     
68Borsuk Roman [0¬]     
69Bosy Marcin   
70Bosz Konstanty   
71Braszka Florian   
72Brun Mieczysław Edward *31-05-1892 Warszawa +06-12-1953 Warszawa   
73Brzeski Alfreg *06-03-1910 +06-01-2000   
74Brzeski Józef    
75Brzeski Stanisław *20-06-1908 +07-12-1984   
76Budnik Gottlob  +przed 1828  
77Buhlert Joachim Carl August   
78Buraczyński Ludwik *26-02-1926 +28-11-1986   
79Buraczyński Zbigniew [0¬]     
80Burwiel N. [0¬]     
81Buszewicz Tomasz   
82Buszewicz Tomasz   
83Bzyl Antoni   
84Bzyl August *14-03-1822 Reńsko  
85Bzyl Józef *12-09-1864 Racot +09-09-1900 Buk  
86Bzyll Jakub   
87Bzyll Józef   
88Bzyll Marcin   
89Bzyll Wojciech   
90Cacha Andrzej   
91Cacha Ignacy *1850  
92Chelminiak Waldemar [0¬]     
93Chocieszyński Maciej   
94Chraplak Jacek [0¬]     
95Chraplak Mirosław [0¬]     
96Chróścik Józef *1809   
97Chróścik Teodor *04-11-1839 Olszowa   
98Chrzanowski Kazimierz Heliodor *23-10-1862 Mieczownica +18-05-1902 Rozalin   
99Chrzanowski Leopold Józef *1890 Izdebno +1920   
100Chrzanowski Leopold Wincenty *1817 Rzegocin  +16-11-1874 Miec:zownica   
101Chrzanowski Rafał  +przed 1850  
102Chrzanowski Tytus *1899 Rozalin +1971 Warszawa   
103Chudak Igor [0¬]     
104Chudak Michał [0¬]     
105Chudak Mikołaj [0¬]     
106Chudak Wiktor [0¬]     
107Chudak Wojciech [0¬]     
108Chudak Zbigniew [0¬]     
109Chyliński Władysław Stanisław *1857  
110Ciachowski Antoni *12-01-1820 Gostyń +02-01-1842 Gostyń   
111Ciachowski Filip *22-05-1815 Gostyń +30-01-1827 Gostyń   
112Ciachowski Józef *1792 +25-06-1821 Gostyń /Gostyń/   
113Cichorski Jan   
114Cichorski Wojciech   
115Cichoszewicz Kazimierz *1776 +25-07-1833 Gostyń /Gostyń/  
116Cichy Mikołaj  +28-03-1789 Wielichowo  
117Cieślewicz Stanisław *1817  
118Cieślik Gabriel *28-03-1790 Ziemin +30-01-1849 Ziemin  
119Ciosański Jakub   
120Cwojdzinski Tomasz *około 1710 Krobia  
121Cwojdziński Aleksander *11-01-1746   
122Czabajski Edmund *21-11-1830 Gostyń  
123Czabajski Franciszek *1802  
124Czabajski Józef Piotr *1856 Gostyń  
125Czabajski Marcin *1832 Gostyń +1910 Gostyń  
126Czabajski Tomasz *1862 Gostyń  
127Czaplicki Bartłomiej z d. Czapnik *12-08-1719 Trzciel   
128Czapnik Jan *około 1680   
129Czarkowski Jan *1809   
130Czekaj Jan z d. Świetliński *1860  
131Czekała Daniel [0¬]     
132Czekała Filip [0¬]     
133Czerniak Krzysztof [0¬]     
134Czerwiński Antoni   
135Ćwikliński Ignacy   
136Ćwikliński Jakub *1843   
137Danaszek Łukasz   
138Danel Szymon *1810  
139Dąbkiewicz Jan   
140Dąbrowski Bartłomiej * Poznań  
141Dąbrowski Ignacy   
142Dąbrowski Mikołaj *1771 Wielka Wieś  
143Derdzinski Adam *1821  
144Dębiński Andrzej *31-07-1927   
145Dębiński Czesław    
146Dębiński Olgierd *02-07-1923 +15-08-1997 Australia   
147Dłużyński Jan    
148Doba N. [0¬]     
149Doba Sebastian [0¬]     
150Dobberphul Jan *1838   
151Dobiliński Mikołaj   
152Dobrogowski Bolesław *15-01-1878 Poznań - Jeżyce +03-11-1938 Poznań   
153Dobrogowski Edmund *20-06-1880 Poznań - Jeżyce   
154Dobrogowski Fryderyk Karol *18-03-1839 Poznań +23-12-1921 Poznań   
155Dobrogowski Józef *06-03-1874 Poznań   
156Dobrogowski Maksymilian *17-09-1887 Poznań - Jeżyce +17-09-1887 Poznań   
157Dobrogowski Roman *29-07-1883 Poznań - Jeżyce +16-09-1884 Poznań - Jeżyce   
158Dobrogowski Stanisław *30-04-1875 Poznań +02-05-1875   
159Dobrosławski Stanisław   
160Dobrowolski Maciej *21-02-1801 Krzywiń  
161Dobrowolski Maciej [0¬]    
162Dobrowolski Szymon *1808 Krzywiń +1811 Krzywiń  
163Dobrowolski Tomasz *16-12-1766 Krzywiń +03-12-1829 Krzywiń  
164Dobrowolski Wincenty *04-04-1831 Nowieczek +09-06-1832 Nowieczek  
165Doepke Elmer Sylvester    
166Dohnke Józef *1824 +05-09-1905 Grodzisk  
167Dohnke Leon *1864 Grodzisk  
168Domagalski Bonawentura   
169Domagała Paweł [0¬]     
170Domagała Jan [0¬]     
171Domazarski Jan  +1898 KutnO /Kutno/  
172Domazarski Włodzimierz Wawrzyniec *1862 Kutno +po 1929   
173Donabidowicz Janusz [0¬]     
174Donabidowicz Rafał [0¬]     
175Dondajewski Łukasz [0¬]     
176Dondajewski Marian [0¬]     
177Doruchowski Jan   
178Doruchowski Teodor   
179Drecki Ryszard [0¬]     
180Drgasz Eligiusz [0¬]    
181Drgasz N.   
182Drożdżyński Maciej   
183Drożdżyński Maciej * Krotoszyn  
184Drożdżyński Marcin   
185Drożdżyński Stanisław   
186Drzewiecki Antoni *1864   
187Drzewiecki h. Nałęcz Marcin Stanisław *około 1795 +od 1868 do 1887   
188Drzewiecki Jan Stefan *29-08-1866 Warszawa   
189Drzewiecki Jerzy *07-07-1902 Warszawa +15-05-1990 Ottawa   
190Drzewiecki Józef Piotr *26-11-1860 Smyków +13-04-1907 Warszawa   
191Drzewiecki Leopold *około 1817 Inowrocław +07-05-1900 Bojarowo pod Warszawą   
192Drzewiecki Piotr Marcin *19-10-1837 Koronowo +19-01-1868 Szubin /Szubin/   
193Drzewiecki Stefan Karol *27-08-1835 Inowrocław   
194Drzewiecki Władysław *1833 Inowrocław +04-10-1896 Ruda Guzowska   
195Dubkiewicz Marian    
196Duda Kazimierz *14-11-1917 Jarosław +12-2011   
197Duda Marcin [0¬]     
198Duda Wojciech [0¬]     
199Dudziak Stanisław    
200Dudziak Tadeusz    
201Dulczewski Ignacy *1776 Jarocin  
202Dupczyński Walerian   
203Dura Józef   
204Dura Julian *1827   
205Dybizbański Franciszek *20-09-1820 Buk  
206Dybizbański Jakub *1737 Buk  
207Dybizbański Jan *26-12-1816 Buk  
208Dybizbański Józef *06-03-1796 Buk +14-01-1878 Buk /Buk/  
209Dybizbański Józef *08-03-1825 Buk  
210Dybizbański Ludwik *24-08-1835 Buk  
211Dybizbański Łukasz *11-10-1799 Buk  
212Dybizbański Mikołaj *04-12-1829 Buk  
213Dybizbański Stanisław *03-05-1809 Buk +23-04-1838 Buk  
214Dybizbański Telesfor (Stefan) *24-12-1822 Buk +23-03-1895 Czechowice-Dziedzice  
215Dybizbański Wincenty *04-04-1832 Buk  
216Dybizbański Wojciech *1752 Buk  
217Dyderski Czesław * Opalenica + Śląsk   
218Dyderski Jan Władysław *24-06-1890 Opalenica +13-07-1964 Opalenica   
219Dyderski Julian   
220Dydryński Jan   
221Dziembowski Stanisław *02-11-1897 Buk  
222Dzierzbon Jan   
223Engleicht N.    
224Engler Franciszek   
225Fatio Karol   
226Fechner Jan *19-12-1881 Wielka Wieś  
227Fechner Józef *1825  
228Fechner Walenty *1854 +po 14-10-1913  
229Feliszkowski Wincenty *1830   
230Fiebig Mieczysław Kazimierz *13-12-1899 Berlin   
231Fiedler Franciszek   
232Figura Ryszard [0¬]     
233Filipowski Antoni *23-04-1805 Buk   
234Filipowski Jan Bazyli *17-06-1773 Buk   
235Filipowski Jan Kanty *19-10-1803 Buk +19-10-1803 Buk   
236Filipowski Roman [0¬]     
237Filipowski Władysław [0¬]     
238Filipowski Władysław [0¬]     
239Filipowski Wojciech *14-04-1801 Buk   
240Fliger Patrycjusz    
241Formanowicz (?) Roch z d. Formanowicz (?)Formanowicz (?) *16-08-1799 Smogorzewo   
242Formanowicz (Formanowski) Bartłomiej *25-08-1782 Borgowo / Śrem   
243Formanowicz (Formanowski) Franciszek *06-04-1788 Pysząca   
244Formanowicz (Formanowski) Melchior *około 1760   
245Formanowicz (Furmanowicz) Walenty *07-01-1851 Buk +12-09-1911 Buk   
246Formanowicz Adam [0¬]     
247Formanowicz Adam *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
248Formanowicz Adam Edward [0¬]     
249Formanowicz Agnieszka *26-12-1857 Buk +20-01-1858 Buk /Buk/   
250Formanowicz Alexander Friedrich Wilhelm *18-07-1885 Berlin   
251Formanowicz alias (Pierwszy)Grosz Antoni *około 1680 +10-11-1732 Buk, Targowisko /Buk/   
252Formanowicz Andrzej *01-12-1775 Buk +19-03-1831 Buk /Buk/   
253Formanowicz Andrzej *23-11-1852 Buk +17-05-1853 Buk   
254Formanowicz Andrzej *25-11-1784 Borgowo / Śrem +03-12-1848 Wiry   
255Formanowicz Andrzej [0¬]     
256Formanowicz Andrzej *29-10-1803 Śliwno k/Buku +27-07-1848 Buk /Buk/   
257Formanowicz Andrzej *29-11-1830 Buk +02-04-1854 Buk /Buk/   
258Formanowicz Andrzej *około 1690 +30-03-1762 Wielichowo /Wielichowo/   
259Formanowicz Andrzej Roman [0¬]     
260Formanowicz Andrzej Tadeusz *30-11-1767 Buk +20-07-1768 Buk /Buk/   
261Formanowicz Antoni    
262Formanowicz Antoni *03-01-1861 Gostyń +04-10-1951 Psarskie /Pniewy/   
263Formanowicz Antoni *05-06-1832 Gostyń +31-03-1875 Gostyn   
264Formanowicz Antoni *08-01-1828 Buk   
265Formanowicz Antoni *16-01-1801 Śliwno k/Buku +10-06-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
266Formanowicz Antoni *28-05-1815 Buk +10-10-1822 Buk /Buk/   
267Formanowicz Antoni vel Jakub *10-01-1835 Buk +25-12-1879 Buk /Buk/   
268Formanowicz Atanazy *02-05-1750 Gostyń +1752 Gostyń   
269Formanowicz Bernard *19-08-1924 Krobia +22-06-1987 Katowice   
270Formanowicz Bolesław *23-04-1891 Siemowo +10-08-1899 Siemowo /Siemowo/   
271Formanowicz Bolesław *25-03-1901 Siemowo +21-05-1974 Koszalin   
272Formanowicz Bonawentura *14-07-1831 Gostyń +22-01-1884 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
273Formanowicz Daniel [0¬]     
274Formanowicz Edmund Bogumił *29-10-1951 Gostyń +12-08-2015 Poznań   
275Formanowicz Edward *05-10-1842 Gostyń +04-10-1852 Gostyń /Gostyń/   
276Formanowicz Edward Adam [0¬]     
277Formanowicz Felix *17-01-1901 Herne +03-09-1945 Süchteln /Süchteln/   
278Formanowicz Filip *24-05-1835 Gostyń   
279Formanowicz Franciszek *01-10-1759 Buk +12-10-1759 Buk /Buk/   
280Formanowicz Franciszek *06-10-1826 Gostyń +18-10-1833 Gostyń /Gostyń/   
281Formanowicz Franciszek *10-10-1760 Buk +03-06-1762 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
282Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk  
283Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk +03-07-1838 Buk /Buk/   
284Formanowicz Franciszek *25-03-1776 Wielichowo +09-09-1780 Wielichowo   
285Formanowicz Franciszek *około 1808 +14-07-1817 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
286Formanowicz Franciszek Józef *09-03-1933 +2014 Rawicz   
287Formanowicz Franciszek Ksawery *03-10-1840 Gostyń +04-08-1923 Modliszewko /Modliszewko/   
288Formanowicz Franciszek Ksawery *03-12-1780 Wielichowo +07-12-1781 Wielichowo   
289Formanowicz Gerard [0¬]     
290Formanowicz Gerhard [0¬]     
291Formanowicz Gerhard *18-03-1933 Herne +20-12-2016 Herne /Herne/   
292Formanowicz Grzegorz [0¬]     
293Formanowicz Grzegorz [0¬]     
294Formanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk  
295Formanowicz Ignacy *23-01-1846 Buk +21-04-1848 Buk /Buk/   
296Formanowicz Ignacy *25-05-1920 Krobia +05-02-1921 Krobia   
297Formanowicz Ignacy *26-07-1756 Gostyń +10-02-1830 Gostyń /Gostyń/   
298Formanowicz Ignacy *26-07-1823 Buk +14-12-1825 Buk /Buk/   
299Formanowicz Jacek Bolesław [0¬]     
300Formanowicz Jakub *12-07-1826 Buk +23-08-1827 Buk /Buk/   
301Formanowicz Jakub *17-07-1820 Wielichowo   
302Formanowicz Jakub *29-04-1797 Buk +26-06-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
303Formanowicz Jan *04-01-1732 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
304Formanowicz Jan *14-12-1867 Buk +21-12-1869 Buk /Buk/   
305Formanowicz Jan *15-05-1842 Buk +12-07-1864 Buk /Buk/   
306Formanowicz Jan *20-06-1848 Gostyń +23-08-1902 Siemowo /Siemowo/   
307Formanowicz Jan *20-10-1844 Gostyń +04-04-1845 Gostyń /Gostyń/   
308Formanowicz Jan *około 1715 Buk +przed 1780 Gostyń /Gostyń/   
309Formanowicz Jan (Piotr) *30-01-1745 Gostyń +02-03-1808 Przemęt /Przemęt/   
310Formanowicz Jan Bronisław *06-07-1895 Siemowo +08-09-1962 Oborniki Wlkp.   
311Formanowicz Jan Franciszek *22-10-1736 Buk, Targowisko +26-07-1797 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
312Formanowicz Jan Ignacy *23-01-1891 Krobia +07-04-1920 Krobia /Krobia/   
313Formanowicz Jan Kanty *21-10-1820 Gostyń +06-11-1859 Gola /Stary Gostyń/   
314Formanowicz Jan Nepomucen *11-05-1904 Krobia +28-05-1904 Krobia /Krobia/   
315Formanowicz Jan Nepomucen *14-05-1857 Gostyń +13-11-1928 Krobia /Krobia/   
316Formanowicz Jan Nepomucen *16-05-1894 Grodzisk +13-08-1894 Grodzisk /Grodzisk/   
317Formanowicz Jan Rafał *11-10-1824 Gostyń +20-10-1871 Gostyń /Gostyń/   
318Formanowicz Jan Stanisław *12-12-1928 Borzykowo +22-04-1998 Poznań /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
319Formanowicz Jerzy [0¬]     
320Formanowicz Józef *07-02-1849 Glinno k/Skoków +08-04-1901 Jarocin /Jarocin/   
321Formanowicz Józef *12-03-1896 Krobia +14-03-1896 Krobia /Krobia/   
322Formanowicz Józef *13-12-1853 Gostyń +07-07-1926 Gostyń   
323Formanowicz Józef Gabriel *07-03-1885 Szubin +11-11-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
324Formanowicz Józef Roman *18-03-1913 Krobia +10-08-1995 Bishopstoke, UK /Katowice/   
325Formanowicz Julian *07-01-1829 Gostyń +16-01-1829 Gostyń   
326Formanowicz Kacper, Melchior Baltazar *05-01-1813 Gostyń   
327Formanowicz Karol *29-10-1821 Buk +30-07-1822 Buk /Buk/   
328Formanowicz Karol Boromeusz *04-11-1783 Gostyń   
329Formanowicz Karol Walenty *30-01-1783 Wielichowo +po 1805   
330Formanowicz Kazimierz *29-01-1883 +29-03-1948   
331Formanowicz Klaus [0¬]     
332Formanowicz Krzysztof Mariusz [0¬]     
333Formanowicz Leon *05-01-1919 +07-03-1978 Katowice   
334Formanowicz Leon Marian *26-03-1878 Szubin +04-05-1942 Dachau /Dachau/   
335Formanowicz Ludwik Stanisław *11-08-1872 Szubin +13-12-1960 Wrocław   
336Formanowicz Łucjan *03-01-1924 Jarocin +17-12-2003 Poznań   
337Formanowicz Łukasz *17-10-1745 Buk   
338Formanowicz Maciej *25-02-1788 Gostyń +16-12-1832 Gostyń /Gostyń/   
339Formanowicz Maciej Dariusz [0¬]     
340Formanowicz Maciej Maria [0¬]     
341Formanowicz Maciej Mateusz *około 1754 (Śląsk) +26-09-1814 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
342Formanowicz Maksymilian *01-10-1936 Jarocin   
343Formanowicz Maksymilian *05-10-1887 Jarocin   
344Formanowicz Maksymilian *26-08-1829 Michorzewo k/Buku +05-12-1831 Michorzewo k/Buku   
345Formanowicz Marcin *06-11-1766 Wielichowo +15-06-1774 Wielichowo   
346Formanowicz Marcin *06-11-1832 Wiry +25-10-1834 Wiry   
347Formanowicz Marcin *08-11-1795 Duszniki k/Buku +30-06-1857 Buk /Buk/   
348Formanowicz Marcin Otto *04-11-1903 Nakło pow. Wyrzysk +16-12-1983 Wrocław   
349Formanowicz Marian *23-01-1893 Siemowo +08-07-1916 Front wschodni /Nieznane/   
350Formanowicz Marian *30-08-1902 Słupia +20-07-1978   
351Formanowicz Marian Józef *09-02-1923 Grodzisk +28-02-1973 Koźmin Wlkp. /Koźmin Wlkp./   
352Formanowicz Mariusz Stanisław [0¬]     
353Formanowicz Marta z d. Hagen *08-06-1879 Chodzież +04-01-1950 Wrocław   
354Formanowicz Mateusz [0¬]     
355Formanowicz Melchior *08-01-1813 Buk +26-01-1814 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
356Formanowicz Michael *01-10-1897 Herne +03-02-1968 Herne   
357Formanowicz Michał *08-09-1826 Rosnowo +04-08-1843 Wiry   
358Formanowicz Michał *10-05-1741 Buk +22-08-1741 Buk /Buk/   
359Formanowicz Michał *29-09-1740 Wielichowo +od 1800 do 1818   
360Formanowicz Michał Maurycy *22-09-1778 Gostyń +10-10-1808 Morownica k/Śmigla   
361Formanowicz Mieczysław Franciszek *27-11-1917 Sieraków +19-01-2017 Poznań   
362Formanowicz Mikołaj *07-12-1797 Smogorzewo +22-09-1817 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
363Formanowicz Olgierd [0¬]     
364Formanowicz or Forman Edward *06-03-1906 Chicago, Il (US) +18-03-1918 Chicago, Il (US) /Evergreen Park, IL (USA); St. Mary Cemetery/   
365Formanowicz or Forman John *24-06-1895 Chicago, Il (US) +08-08-1974 Chicago, Il (US)   
366Formanowicz or Forman Leo (Leonard) *29-10-1867 Książ Wlkp. +04-03-1955 Berrien, Michigan   
367Formanowicz Paweł Jakub *06-07-1747 Gostyń +27-06-1809 Gostyń /Gostyń/   
368Formanowicz Piotr *18-01-1829 Gostyń +11-11-1887 Kłecko /Kłecko/   
369Formanowicz Piotr *1816 +17-09-1819 Gostyń   
370Formanowicz Piotr [0¬]     
371Formanowicz Piotr *27-04-1885 Jarocin   
372Formanowicz Piotr [0¬]     
373Formanowicz Piotr *30-01-1777 Gostyń +1778 Gostyń   
374Formanowicz Piotr Stanisław *18-04-1880 Szubin +13-11-1957 Inowrocław   
375Formanowicz Roman *11-10-1885 Krobia +14-04-1959 Krobia   
376Formanowicz Roman *28-02-1872 Książ Wlkp. +29-04-1933 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
377Formanowicz Stanisław *02-05-1854 Glinno k/Skoków +03-04-1859 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
378Formanowicz Stanisław *03-05-1840 Gostyń +27-02-1842 Gostyń /Gostyń/   
379Formanowicz Stanisław *04-05-1772 Buk +22-07-1822 Przeźmierowo /Lusowo/   
380Formanowicz Stanisław *05-05-1870 Książ Wlkp. +15-07-1870 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
381Formanowicz Stanisław *11-04-1893 Krobia +30-01-1965 Borzykowo   
382Formanowicz Stanisław *15-11-1806 Ociąż pow. Odolanów +09-01-1851 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
383Formanowicz Stanisław *29-10-1883 Jarocin +09-07-1938 Poznań   
384Formanowicz Stanisław *30-04-1799 Buk +20-08-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
385Formanowicz Stefan *15-06-1886 Siemowo +22-03-1918 Cugny, Francja /Saint-Quentin, dep. Aisne/   
386Formanowicz Stefan *19-08-1886 Jarocin +10-05-1959 Jarocin   
387Formanowicz Stefan *26-12-1789 Gostyń +23-03-1868 Gostyń /Gostyń/   
388Formanowicz Stefan *27-08-1898 Gostyń + Chocianów k/Legnicy   
389Formanowicz Stefan Rudolf *15-04-1901 Berlin (Rixdorf) +26-04-1989 Środa Wlkp. /Środa Wlkp./   
390Formanowicz Sylwester Mieczysław *11-09-1921 Rawicz +24-05-2001 Rawicz   
391Formanowicz Szczepan (Stefan) *25-12-1858 Buk +02-05-1907 Berlin   
392Formanowicz Szymon Tadeusz *16-10-1796 Smogorzewo +25-12-1796 Smogorzewo   
393Formanowicz Tadeusz [0¬]     
394Formanowicz Teodor *01-04-1828 Buk +30-09-1828 Buk /Buk/   
395Formanowicz Tomasz *07-03-1799 Gostyń +05-02-1863 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
396Formanowicz Tomasz Marian *11-02-1956 Koźmin Wlkp. +27-11-2001 /Koźmin Wlkp./   
397Formanowicz Wacław *15-09-1902 Krobia +26-11-1929 Sarnowa /Sarnowa/   
398Formanowicz Wacław *19-09-1886 Gostyń +08-02-1953 Radom   
399Formanowicz Walenty *07-02-1859 Gostyń   
400Formanowicz Walenty *08-02-1803 Buk +27-09-1804 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
401Formanowicz Walenty *09-02-1710 Dobieżyn k/Buku +18-07-1776 Buk /Buk/   
402Formanowicz Walenty *14-01-1911 Jarocin +09-11-1941 Lublin /Poznań/   
403Formanowicz Wincenty *23-01-1819 Buk +około 1859   
404Formanowicz Wincenty Jan Piotr *21-01-1874 +11-08-1874 Kąkolewo   
405Formanowicz Wincenty Mateusz *18-01-1812 Gostyń +21-05-1893 Gostyń /Gostyń/   
406Formanowicz Władysław *03-05-1889 Krobia +20-07-1944 Wrocław   
407Formanowicz Władysław Jan *24-06-1924 Sarnowa +15-07-1993 Wrocław   
408Formanowicz Wojciech *17-04-1713 Dobieżyn k/Buku +06-06-1737 Buk /Buk/   
409Formanowicz Wojciech *19-04-1838  
410Formanowicz Wojciech *19-04-1838 Buk +07-07-1844 Buk /Buk/   
411Formanowicz Wojciech *około 1716 Wielichowo (?) +20-08-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
412Formanowicz Zbigniew  +około 1940   
413Formanowicz Zdzisław *12-08-1925 +12-01-2013 Jarocin   
414Formanowicz Zygmunt *24-04-1866 Buk + Grodzisk /Grodzisk/   
415Fórmanowicz Andrzej *22-11-1791 Wielichowo +28-12-1862 Wielichowo /Wielichowo/   
416Fórmanowicz Andrzej *22-11-1877 Wielichowo +07-06-1878 Wielichowo /Wielichowo/   
417Fórmanowicz Antoni *28-05-1836 Wielichowo +10-01-1913 Czerlejno /Cmentarz paraf. w Czerlejnie/   
418Fórmanowicz Bartosz [0¬]     
419Fórmanowicz Benedykt Kazimierz *29-02-1920 Wielichowo +26-12-1997 /Wrocław / Grabiszyn/   
420Fórmanowicz Bernard *12-05-1911 Wielichowo +06-05-1916 Wielichowo   
421Fórmanowicz Błażej [0¬]     
422Fórmanowicz Bogdan [0¬]     
423Fórmanowicz Bonawentura *07-07-1914 Wielichowo +13-11-1968 Wielichowo /Wielichowo/   
424Fórmanowicz Bonifacy Marek *25-04-1917 +18-03-1998   
425Fórmanowicz Cyprian Piotr [0¬]     
426Fórmanowicz Dezyderiusz *16-05-1909 Wielichowo +24-05-1976 Wielichowo   
427Fórmanowicz Dominik [0¬]     
428Fórmanowicz Edward Stanisław *22-10-1910 Wielichowo +12-01-1959 Kościan   
429Fórmanowicz Emanuel Narcyz *05-11-1915 +03-12-2000 Zawada /cmentarz w Zawadzie/   
430Fórmanowicz Eryk [0¬]     
431Fórmanowicz Franciszek *09-10-1836 Wielichowo +18-11-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
432Fórmanowicz Franciszek *12-03-1837 Wielichowo +1866 Wielichowo   
433Fórmanowicz Franciszek *18-02-1916 Wilkowo Polskie +04-12-1990 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
434Fórmanowicz Henryk [0¬]     
435Fórmanowicz Hilary [0¬]     
436Fórmanowicz Hipolit *04-08-1854 Wielichowo   
437Fórmanowicz Hubert [0¬]     
438Fórmanowicz Ignacy *25-07-1867 Wielichowo +23-10-1867 Wielichowo /Wielichowo/   
439Fórmanowicz Jakub *06-12-1841 Wielichowo +27-02-1891 Wielichowo /Wielichowo/   
440Fórmanowicz Jan *20-05-1876 Wielichowo   
441Fórmanowicz Jan *27-04-1917 Wielichowo   
442Fórmanowicz Józef *1807 Wielichowo +25-06-1888 Śrem /Śrem/   
443Fórmanowicz Józef *19-02-1889 Wielichowo   
444Fórmanowicz Józef Gwidon *11-03-1923 Wielichowo +15-03-1981 NY State, USA   
445Fórmanowicz Karol *05-10-1847 Wielichowo +20-06-1892 Wielichowo /Wielichowo/   
446Fórmanowicz Karol *23-10-1825 Wielichowo +02-08-1864 Wielichowo /Wielichowo/   
447Fórmanowicz Krzysztof [0¬]     
448Fórmanowicz Krzysztof [0¬]     
449Fórmanowicz Krzysztof [0¬]     
450Fórmanowicz Kwiryn *16-03-1881 Wielichowo +07-05-1928 Wielichowo /Wielichowo/   
451Fórmanowicz Leon *09-04-1925 Narożniki  +19-10-1980 Zielona Góra   
452Fórmanowicz Leon *22-02-1883 Wielichowo +22-12-1930 Wielichowo /Wielichowo/   
453Fórmanowicz Leon Zygfryd *20-02-1911 Wielichowo +30-04-1911 Wielichowo /Wielichowo/   
454Fórmanowicz Ludosław Maciej [0¬]     
455Fórmanowicz Ludwik *13-07-1913 +13-07-1913 Wielichowo   
456Fórmanowicz Ludwik *13-08-1926 Narożniki +21-05-1979 Elbląg   
457Fórmanowicz Ludwik *27-07-1913 Wielichowo   
458Fórmanowicz Ludwik *30-07-1875 Wielichowo +17-04-1940 Wielichowo /Wielichowo/   
459Fórmanowicz Ludwik Stefan [0¬]     
460Fórmanowicz Maciej *16-02-1824 Wielichowo +przed 1867   
461Fórmanowicz Marcin  +01-10-1866 Wielichowo   
462Fórmanowicz Marcin *około 1800 Wielichowo +01-10-1866 Wielichowo /Wielichowo/   
463Fórmanowicz Mariusz [0¬]     
464Fórmanowicz Mateusz [0¬]     
465Fórmanowicz Mateusz *23-09-1770 Wielichowo +po 1835 Wielichowo   
466Fórmanowicz Mateusz [0¬]     
467Fórmanowicz Mateusz *około 1815 Wielichowo +04-03-1818 Wielichowo /Wielichowo/   
468Fórmanowicz Melchior [0¬]     
469Fórmanowicz Michał [0¬]     
470Fórmanowicz Mieczysław Emanulel [0¬]     
471Fórmanowicz Mieczysław Tomasz *19-02-1912 Wielichowo +06-11-1918 Wielichowo   
472Fórmanowicz N. [0¬]     
473Fórmanowicz Nico Marcel [0¬]     
474Fórmanowicz Nikodem *01-06-1858 Wielichowo +29-12-1860 Wielichowo   
475Fórmanowicz Piotr *01-06-1858 Wielichowo +02-08-1858 Wielichowo   
476Fórmanowicz Piotr *23-07-1861 Wielichowo +10-08-1861 Wielichowo   
477Fórmanowicz Rafał [0¬]     
478Fórmanowicz Ryszard [0¬]     
479Fórmanowicz Sebastian [0¬]     
480Fórmanowicz Stanisław *04-11-1914 Wielichowo +01-09-1943 Poznań /Nieznane/   
481Fórmanowicz Stanisław *05-05-1897 Grodzisk +09-1939   
482Fórmanowicz Stanisław *14-04-1877 Wielichowo +25-07-1877 Wielichowo   
483Fórmanowicz Stanisław Kostka *18-10-1879 Wielichowo +12-02-1882 Wielichowo /Wielichowo/   
484Fórmanowicz Stefan *28-07-1913 Wielichowo +06-07-1914 Wielichowo   
485Fórmanowicz Sylwester [0¬]     
486Fórmanowicz Tadeusz [0¬]     
487Fórmanowicz Tadeusz *19-05-1911 Wielichowo +04-06-1944 Wielichowo /Wielichowo/   
488Fórmanowicz Tadeusz [0¬]     
489Fórmanowicz Tadeusz *29-02-1920 +25-12-1998   
490Fórmanowicz Tomasz *06-12-1844 Wielichowo +11-02-1897 Wielichowo /Wielichowo/   
491Fórmanowicz Tomasz [0¬]     
492Fórmanowicz Tomasz [0¬]     
493Fórmanowicz Tomasz *17-12-1863 Wielichowo   
494Fórmanowicz Tomasz *20-12-1823 Wielichowo +24-08-1868 Wielichowo   
495Fórmanowicz Walenty *02-02-1879 Wielichowo +29-03-1948 Tarnowa /Prochy (Nowa Sól)/   
496Fórmanowicz Władysław *25-06-1882 Wielichowo +27-01-1943 Poznań   
497Fórmanowicz Zbigniew *01-01-1939 +06-12-2014 Poznań   
498Fórmanowicz Zbigniew *08-05-1928 Kopanica k/Wolsztyna +24-02-1950 Sieraków /Międzychód/   
499Fórmanowicz Zdzisław [0¬]     
500Francuzik Janusz [0¬]     
501Francuzik Marek [0¬]     
502Francuzik Zygmunt [0¬]     
503Frąckowiak Dariusz [0¬]     
504Frąckowiak Jakub [0¬]     
505Frąckowiak Kamil [0¬]     
506Frąckowiak Krzysztof [0¬]     
507Frąckowiak Robert [0¬]     
508Frąckowiak Stanisław [0¬]     
509Freund Heinrich Julius *13-12-1881   
510Furman (Furmanowicz) Jan *około 1795 +27-02-1841 Kurów   
511Furman Wojciech *29-03-1840 Kurów +27-06-1840 Kurów   
512Furmanowicz Adam *14-02-1898 Krempa +14-02-1898 Krempa   
513Furmanowicz Adam [0¬]     
514Furmanowicz Andrzej [0¬]     
515Furmanowicz Andrzej *23-11-1864 Gniezno-Skiereszewo +13-12-1864 Gniezno-Skiereszewo   
516Furmanowicz Antoni *1902 Krempa +1902 Krempa   
517Furmanowicz Antoni *25-12-1882 Buk +17-12-1950 Poznań /Nowina/   
518Furmanowicz Antoni Józef *17-01-1898 Biskupice k/Kłecka +25-03-1898 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
519Furmanowicz Antoni Lucjan *10-01-1867 Gniezno + /Kłecko/   
520Furmanowicz Bogdan *11-01-1938 Poznań +30-07-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
521Furmanowicz Cezary [0¬]     
522Furmanowicz Czesław *20-07-1906 Dortmund +12-02-1998 Poznań /Poznań, cmentarz Podolany/   
523Furmanowicz Dariusz [0¬]     
524Furmanowicz Dionizy *15-03-1908 Kłecki   
525Furmanowicz Feliks *30-08-1899 Grodzisk +07-1977 Białystok   
526Furmanowicz Franciszek *08-10-1904 Krępa   
527Furmanowicz Franciszek *1826 Wielichowo (?) +18-01-1827 Wielichowo /Wielichowo/   
528Furmanowicz Henryk *16-01-1903 Polska Wieś k/Kłecka +02-05-1976 Bydgoszcz   
529Furmanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk +17-04-1916 /Nieznane/   
530Furmanowicz Jacek [0¬]     
531Furmanowicz Jakub *25-07-1885 Chełmno (gm. Pniewy) +21-12-1914 Ramirn (Humin ?), koło Bolimowa, woj. łódzkie /Humin (?) gm. Bolimów woj. łódzkie/   
532Furmanowicz Jan *05-12-1880 +16-12-1880  
533Furmanowicz Jan *05-12-1880 Buk +16-12-1880 Buk /Buk/   
534Furmanowicz Jan *06-05-1872 Krępa (Ostrów Wlkp) +12-02-1873 Krępa (Ostrów Wlkp)   
535Furmanowicz Józef *1896 Ostrów Wlkp.  +30-01-1932 Ostrów Wlkp.    
536Furmanowicz Józef *24-02-1896 Ostrów Wl;kp.   
537Furmanowicz Józef *25-02-1861 Gniezno-Cierpięgi +przed 1939 Wągrowiec   
538Furmanowicz Kazimierz *15-02-1898 Kłecko +11-05-1898 Kłecko   
539Furmanowicz Konstanty *23-01-1900 Biskupice k/Kłecka +17-05-1985 Goleniów   
540Furmanowicz Konstanty *27-01-1914 Kłecko +05-10-1972   
541Furmanowicz Krzysztof [0¬]     
542Furmanowicz Leon *11-03-1899 Kłecko +11-12-1972 Poznań   
543Furmanowicz Ludwik *14-08-1902 Biskupice k/Kłecka +12-02-1903 Biskupice k/Kłecka   
544Furmanowicz Ludwik *30-08-1867 Krępa (Ostrów Wlkp)   
545Furmanowicz Michał [0¬]     
546Furmanowicz N.     
547Furmanowicz Paweł [0¬]     
548Furmanowicz Piotr *26-05-1878 Popowo Tomkowe +24-07-1878 Popowo Tomkowe   
549Furmanowicz Rafał [0¬]     
550Furmanowicz Romuald [0¬]     
551Furmanowicz Ryszard *12-10-1939 Dopiewo +19-06-1943 Dopiewo   
552Furmanowicz Sebastian *21-01-1865 Krępa (Ostrów Wlkp)   
553Furmanowicz Stanisław *07-05-1838 Poznań   
554Furmanowicz Stanisław *14-09-1892 Kłecko +23-12-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
555Furmanowicz Stanisław *18-04-1875 Braciszewo k/Gniezna +01-08-1945 Kłecko   
556Furmanowicz Stefan *02-08-1913 Buk +17-06-1957 Dopiewo   
557Furmanowicz Sylwester *25-12-1905 Kłecko +24-03-1959   
558Furmanowicz Tadeusz Jan *22-05-1915 Buk   
559Furmanowicz Walenty *01-02-1863 Gniezno-Cierpięgi +1948 /Poznań/   
560Furmanowicz Walenty z d. Furman *08-02-1838 Kurów +04-07-1907 Ostrów Wlkp.    
561Furmanowicz Wiktor *27-09-1904 Kłecko +29-09-1905 Kłecko   
562Furmanowicz Wincenty *31-03-1836 Poznań - Garbary +12-06-1910 Poznań   
563Furmanowicz Wincenty z d. Formanowicz *29-01-1806 Buk +po 1848   
564Furmanowicz Wincenty Czesław *16-07-1899 Kłecko +31-07-1899 Kłecko   
565Furmanowicz Władysław *06-06-1910 Buk +02-06-1982 Poznań   
566Furmanowicz Władysław *16-11-1894 Kłecko +29-12-1894 Kłecko   
567Furmanowicz Władysław *21-06-1890 Buk +09-01-1931 Buk /Buk/   
568Furmanowicz Włodzimierz *14-06-1944 Poznań +04-08-1984 Ostrzeszów   
569Furmanowicz Wojciech *06-04-1870 Gniezno +14-10-1895 Lisewo   
570Furmanowicz Wojciech [0¬]     
571Furmanowicz Zygfryd Stanisław *29-01-1887 Sławno k/Gniezna   
572Gainski Piotr *1821   
573Gaj Antoni *31-05-1734 Gaj  
574Gaj Wojciech *około 1675 +23-10-1736 Wielichowo  
575Gajek Mikołaj z d. Gaj *około 1715 +24-11-1788 Wielichowo  
576Gajek Stefan z d. Gaj *około 1720  
577Gajewicz Franciszek *12-1868 Wielichowo +09-1958 Wielichowo  
578Gajewicz Piotr *1846 Wielichowo  
579Gajewicz Roch z d. Gajek *15-08-1751 Wielichowo +26-12-1795 Wielichowo  
580Gajewicz Stanisław *12-05-1786 Wielichowo  
581Gajewicz Szymon z d. Gajek *27-10-1746 Wielichowo  
582Gajewicz Wawrzyniec *07-08-1796 Wielichowo  
583Galantowicz Andrzej *1837 Gniezno  
584Galantowicz Antoni *1841 Gniezno +1841 Gniezno  
585Galantowicz Franciszek *1836 Gniezno +1838 Gniezno  
586Galantowicz Jan *1851 Gniezno +1851 Gniezno  
587Galantowicz Józef   
588Galantowicz Kacper *29-12-1829 Gniezno (Zajęziorze)  
589Galantowicz Maciej *1802  
590Galantowicz Mateusz *1847 Gniezno  
591Galantowicz Piotr *1842 Gniezno +1842 Gniezno  
592Galantowicz Stanisław *1833 Gniezno +1833 Gniezno  
593Galantowicz Tomasz *1839 Gniezno  
594Gałka Arkadiusz [0¬]     
595Gałka Jacek Kazimierz [0¬]     
596Gałka Tomasz [0¬]     
597Gałka Wawrzyniec *09-08-1906 +06-07-1983   
598Gałkowski Franciszek   
599Gałkowski Teodor *18-04-1828 Wielichowo +01-08-1828   
600Gałkowski Tomasz    
601Gałkowski Tomasz   
602Gałkowski Tomasz *08-10-1782 Wielichowo   
603Gałkowski Walenty   
604Gałkowski Wojciech *15-04-1863 Wielichowo  
605Ganowicz Feliks Wincenty *20-11-1882 Gostyń +05-05-1953 /Gniezno/   
606Ganowicz Stefan Kazimierz *30-08-1921 +17-05-1980   
607Ganowicz Wincenty *27-03-1845   
608Garas Maciej [0¬]     
609Garas Mateusz [0¬]     
610Garbarz Sławomir [0¬]     
611Gembalski Józef   
612Gembalski Józef *1893 Wielichowo  
613Gembalski Marian *1894 Wielichowo  
614Gembalski Walenty *1859 Krobia +około 1900  
615Geming Grzegorz [0¬]     
616Geming Maciej [0¬]     
617Gębarzewski Jakub   
618Giebel Maksymilian *1868 +25-05-1871 Poznań - Jeżyce   
619Giebel Reinhold *04-12-1831 Frömsdorf (Czerńczyce) +15-10-1890 Poznań   
620Ginter Tomasz Jan *19-12-1718 Opalenica +23-04-1782 Buk /Buk/   
621Ginter Andrzej *26-11-1765 Buk +05-09-1767 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
622Ginter Kazimierz *28-02-1773 Buk +24-09-1773 Buk /Buk/   
623Ginter Marcin *29-10-1804 Buk +przed 1869  
624Ginter Paweł Jan *1768 Buk  
625Ginter Piotr *1741 Buk +11-02-1784 Buk /Buk/  
626Ginter Stanisław *17-11-1748 Buk  
627Ginter Tomasz *10-12-1774 Buk   
628Gizewski Leon   
629Godlewski Tomasz [0¬]     
630Godlewski Włodzimierz [0¬]     
631Godlewski Wojciech [0¬]     
632Goliszewski Antoni   
633Golniewicz Franciszek *08-02-1850 Zieliniec   
634Golniewicz Kazimierz *26-01-1867 Gostyń +01-04-1943 Gostyń   
635Gowarzeski Paweł *1792 Buk  
636Gowarzeski Stanisław *13-11-1787 Buk +09-05-1813 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
637Gowarzewski Wojciech z d. Gowarzeski   
638Górczak Tomasz [0¬]     
639Górecki Adam [0¬]     
640Górecki Edmund *24-10-1895 Wielichowo  
641Górecki Florian Stanisław *06-06-1902 Wielichowo +14-08-1944 Quesnay-Potigny /Langannerie/   
642Górecki Franciszek *1877 +24-04-1957 Gdańsk   
643Górecki Julian *1846  
644Górecki Kajetan [0¬]     
645Górecki Kazimierz *17-02-1906 +26-09-1999   
646Górecki Tadeusz [0¬]     
647Górski Józef   
648Graban Leszek [0¬]     
649Grabowski Francioszek   
650Grygiel Antoni *11-01-1900 Borzęcice pow. Koźmin +24-04-1992 Białe Błota k/ Bydgoszczy /Białe Błota k/ Bydgoszczy/   
651Grygiel Maciej [0¬]     
652Grygiel Michał [0¬]     
653Grygiel Michał *1860  
654Grygiel Piotr Wiktor [0¬]     
655Gryglewicz Antoni [0¬]    
656Grześkowiak Bartosz [0¬]     
657Grześkowiak Krzysztof [0¬]     
658Grzybowski Szymon * Grodzisk  
659Günter Manfred [0¬]     
660Gwardzik Mariusz [0¬]     
661Gwinciński Emil [0¬]     
662Gwinciński Tomasz [0¬]     
663Gwinciński Tymon [0¬]     
664Hajt Jarosław [0¬]     
665Hałdrzyński Maciej *około 1710 +29-01-1779 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./  
666Hamrol Krzysztof [0¬]     
667Hamrol Krzysztof [0¬]     
668Hamrol Mateusz [0¬]     
669Hamrol Paweł [0¬]     
670Hance Stanisław [0¬]     
671Hasiński Adam *23-12-1775 Gostyń  
672Hasiński Antoni *14-07-1761 Gostyń  
673Hasiński Bartłomiej *18-08-1841 Gostyń +23-09-1842 Gostyń   
674Hasiński Chryzostom Wojciech *30-04-1847 Gostyń   
675Hasiński Franciszek *02-12-1742 Gostyń  
676Hasiński Grzegorz *12-03-1763 Gostyń +26-04-1834 Gostyń /Gostyń/  
677Hasiński Jan *08-07-1799 Gostyń  
678Hasiński Józef Francioszek *09-03-1852 Gostyń   
679Hasiński Klemens *11-10-1795 Gostyń +1858 Gostyń  
680Hasiński Leonard Marcin *06-11-1836 Gostyń +27-03-1838 Gostyń   
681Hasiński Ludwik  +1842 Gostyń   
682Hasiński Maciej *18-02-1792 Gostyń  
683Hasiński Mateusz *16-09-1799 Gostyń  
684Hasiński Melchior *około 1700  
685Hasiński Roch *07-08-1790 Gostyń +1831 Gostyń  
686Hasiński Sebastian *21-01-1797 Gostyń +1855 Gostyń  
687Hasiński Szymon Józef *11-10-1849 Gostyń   
688Hasiński Tomasz *05-03-1811 Gostyń +05-01-1886 Gostyn   
689Hasiński Tomasz *21-12-1801 Gostyń  
690Hasiński Tomasz Walerian *16-12-1765 Gostyń +30-01-1827 Gostyń /Gostyń/  
691Hasiński Walenty *13-02-1855 Gostyń   
692Hasiński Walenty *przed 1738  
693Hasiński Wojciech *23-04-1843 Gostyń +29-06-1846 Gostyń   
694Heinrich Wilhelm Emil Fritz *25-02-1880   
695Heinsch Wojciech   
696Hejnowicz Jan   
697Hejnowicz Józef Aleksander *02-03-1840 Gostyń   
698Hejnowicz Kacper *1812 +25-08-1888 Gostyń /Gostyń/   
699Hemerling Antoni *1845 Olędry Połockie, parafia Opalenica  
700Hensel Antoni *17-10-1849 Głogówko +25-10-1849 Głogówko   
701Hensel Antoni *1817 +27-12-1880 Gostyń /Gostyń/   
702Hensel Antoni *1854 Strzelce k/Mogilna   
703Hensel Chryzostom *1774 +20-09-1846 Gostyń   
704Hensel Edmund *16-10-1885 Gostyń +20-07-1899 Gostyń   
705Hensel Franciszek *30-11-1891 Gostyń   
706Hensel Franciszek Ksawery *03-10-1845 Głogówko   
707Hensel Hieronim *20-09-1883 Miejska Górka   
708Hensel Józef *1804 +1853 Strzelce Wielkie   
709Hensel Józef *25-02-1857 Głogówko   
710Hensel Józef Jan *11-03-1848 Gostyń   
711Hensel Karol *1839 Strzelce k/Mogilna +1839 Strzelce k/Mogilna   
712Hensel Kazimierz Józef *08-03-1894 Gostyń   
713Hensel Leon *18-03-1887 Gostyń +1902 Gostyń   
714Hensel Leszek [0¬]     
715Hensel Maksymilian *01-10-1880 Gostyń +07-10-1943 Warszawa   
716Hensel Marcin *30-10-1847 Głogówko +07-11-1847 Gostyń   
717Hensel Marian *24-07-1904 Gostyń +03-02-1979 Gniezno /Gniezno/   
718Hensel Michał *27-08-1885 Gostyń   
719Hensel Przemysław [0¬]     
720Hensel Roch *1842 Strzelce k/Mogilna   
721Hensel Romuald Edmund Adam *30-10-1914 Poznań +18-07-2001   
722Hensel Stefan *26-12-1843 Głogówko   
723Hensel Sylwester *21-12-1866 Gostyń   
724Hensel Szymon Chryzostom *25-10-1823 Gostyń +15-03-1864 Gostyń   
725Hensel Szymon Paweł *30-06-1853 Gostyń +11-01-1854 Gostyń   
726Hensel Wacław *21-09-1889 Gostyń +1908 Gostyń   
727Hensel Walenty *08-02-1842 Głogówko +02-05-1900 Gostyń   
728Hensel Witold *29-03-1917 Poznań +22-11-2008 Warszawa   
729Hensel Wojciech [0¬]     
730Hensel Zdzisław [0¬]     
731Herman Jan   
732Herman Jan *1780 Reńsko  
733Hermann Franz Anton (Frank)    
734Hęćka Przemysław [0¬]     
735Hęćka Wojciech [0¬]     
736Hirchfelder Marcin   
737Hoffman Franciszek    
738Hoffman Franciszek *1865   
739Hoffman Maciej *1806   
740Hoffman Maksymilian *29-09-1857 Wielichowo   
741Hoffmann Francioszek   
742Humerczyk Walenty   
743Hyc N. [0¬]     
744Hyc Tomasz [0¬]     
745Iżycki Jan Antoni *1863 Sierakówek (Gostynin)   
746Iżycki Ludwik   
747Jachimowski Bronisław    
748Jadłowski Antoni *1851   
749Jadłowski Jan   
750Jahnke Zdzisław *09-02-1895 Poznań +07-08-1972   
751Jakubkowicz Józef   
752Jakubkowicz Maciej   
753Janelt Marian *16-01-1915 +17-11-1995 Poznań /Junikowo/   
754Jankiewicz Filip *około 1792   
755Jankiewicz Jarosław *05-02-1909 Gostyń +26-04-1937 /Gostyń/   
756Jankiewicz Józef Kalasanty *01-07-1827 Gostyń +21-08-1827 Gostyń /Gostyń/   
757Jankiewicz Józef Michał *04-09-1869   
758Jankiewicz Józef Zygfryd *14-03-1864   
759Jankiewicz Kalikst *26-06-1921 Gostyń +02-03-1991 Gostyń   
760Jankiewicz Kalikst Stefan *08-10-1871 +23-05-1940   
761Jankiewicz Michał *18-09-1900 Gostyń +26-08-1927 Pobiedziska /Gostyń/   
762Jankiewicz Michał *24-09-1831 Gostyń +25-08-1895 Gostyń   
763Jankiewicz Wojciech *01-10-1904 +27-06-1963   
764Jankiewicz Zygmunt *25-03-1902 +12-06-1963   
765Jankowski Jakub *1821  
766Jankowski Jakub *1821  
767Jankowski Wojciech [0¬]     
768Jasienowicz Józef   
769Jaśkowiak Ireneusz [0¬]     
770Jąderko Karol *03-10-1855 +15-04-1907 Poznań   
771Jedynecki Piotr *1792 Buk  
772Jerzykowski Roman *02-02-1881 Jaraczewo +1933 Poznań   
773Jóźwiak Wojciech [0¬]     
774Jurisch Gerhard *22-11-1914 +06-06-1991   
775Juszczyk Bonifacy Sławomir *1871 +1879 Warszawa  
776Juszczyk Filip Józef *1869 Warszawa  
777Juszczyk Franciszek   
778Juszczyk Jan *1864 Warszawa  
779Juszczyk Józef *22-12-1836 Kielce +08-02-1919 Warszawa   
780Juszczyk vel Juszczykiewicz Wawrzyniec *1800 Ostrowiec +1883 Kielce  
781Kabaciński Feliks *24-01-1887 Kozłowo +13-01-1967 Polska Wieś k/Kłecka  
782Kachlicki Adam [0¬]     
783Kachlicki Jerzy *1923 +1993   
784Kachlicki Maciej [0¬]     
785Kachlicki Paweł [0¬]     
786Kachlicki Zbigniew [0¬]     
787Kaczmarkiewicz Tomasz *1771 +1863 Gostyń  
788Kaczmarski Wojciech *1839  
789Kadoch Marek [0¬]     
790Kaletka Antoni *31-05-1851 Ziemin +31-08-1895  
791Kaletka Franciszek *około 1820 Siekowo k/Przemętu +31-10-1872 Wielichowo /Wielichowo/  
792Kaletka Henryk Adam *22-12-1887 Wielichowo +03-01-1956 Poznań /Poznań/   
793Kaletka Marcin *07-11-1857 Ziemin  
794Kaletka Stefan Ignacy *31-07-1884 Wielichowo  
795Kaniewski Jan *10-07-1861 Pogorzela   
796Kaniewski Marcin *1815  
797Kaniewski Władysław *19-06-1887 Berlin   
798Kapski Franciszek *09-03-1767 Wielichowo   
799Kapski Franciszek *09-1795 Wielichowo +10-09-1795 Wielichowo   
800Kapski Gaspar *06-02-1763 Wielichowo   
801Kapski Józef    
802Kapski Łukasz *około 1735 Wielichowo +09-06-1803 Wielichowo   
803Kapski Walenty *23-01-1765 Wielichowo   
804Karczmarz Andrzej   
805Kardański Grzegorz [0¬]     
806Kardański Leon [0¬]     
807Kasperski Szczepan (Stefan)   
808Kasperski Władysław    
809Kasprzak Michał   
810Kasprzak Michał *1873   
811Kauppe Jan *około 1710  
812Kąkolewicz Kazimierz *26-02-1832 Gostyń   
813Kąkolewicz Paweł *10-01-1829 Gostyń +26-02-1829 Gostyń /Gostyń/   
814Kąkolewicz Piotr *1789 +09-08-1849 Gostyń /Gostyń/   
815Kąkolewicz Piotr *28-04-1820 Gostyń +26-02-1824 Gostyń /Gostyń/   
816Kempee N.    
817Kiciński Florian [0¬]     
818Kiciński Mieczysław [0¬]     
819Kiciński N.    
820Kijanowsk Antoni *12-01-1852 Wielichowo  
821Kijanowsk Konstanty  +1852  
822Kirszke Franciszek   
823Klecha Andrzej [0¬]     
824Klecha Damian [0¬]     
825Klecha Dawid [0¬]     
826Klecha Henryk [0¬]     
827Klecha Oskar [0¬]     
828Klecha Walerian *1914 +14-07-1987   
829Kledzik Paweł [0¬]     
830Klimczak Edmund *16-11-1920 Krobia +06-09-1986 Poznań /Gostyń/   
831Klimczak Michał *19-09-1891 Niechanów k. Gniezna +19-06-1960 Czempiń   
832Kłonowski Bogdan [0¬]     
833Kłonowski Dariusz [0¬]     
834Kmieć Marcin *1826  
835Knapacz Czesław [0¬]     
836Knapacz Konrad [0¬]     
837Knapacz Krzysztof [0¬]     
838Knispe Christoph * Gros Groitzig  
839Knop Ignacy   
840Kokotkiewicz Jan Paweł, Wncenty *25-01-1795   
841Kokotkiewicz Wojciech   
842Komorowicz Antoni *1799 +około 1840   
843Komorowski Grzegorz   
844Konieczny Stanisław   
845Konieczyński Apolinary *16-07-1865 Kębłowo +07-02-1934  
846Konieczyński Edward *13-09-1897 + Poznań   
847Konieczyński Jerzy *07-03-1923 Poznań +02-01-1933 Poznań   
848Kononczuk N. [0¬]     
849Kononczuk Wojciech [0¬]     
850Kopczyński Jan *1824  
851Kopczyński Janusz [0¬]     
852Kopczyński Józef *1793 +22-12-1867 Buk  
853Kopczyński Krzysztof [0¬]     
854Kopczyński Rafał [0¬]     
855Kopczyński Robert [0¬]     
856Kopczyński Roman *27-01-1860 Buk  
857Kopczyński Ryszard [0¬]     
858Kopczyński Stanisław *04-05-1897 Buk +28-11-1963 Buk   
859Kopczyński Tadeusz *19-10-1934 Buk +17-03-2009 Czerwieńsk   
860Korcz N. [0¬]     
861Korcz Witold [0¬]     
862Kortylewicz Edmund *13-11-1888 Berlin +20-03-1964 Berlin   
863Kortylewicz Feliks *24-05-1886 Gostyń   
864Kortylewicz Josefat *25-11-1861 +21-09-1904 Berlin   
865Koryciak Damian [0¬]     
866Koryciak Jerzy [0¬]     
867Kosiarczyk Tomasz *1843 Starczanowo +09-04-1875 Kostrzyn   
868Koszewski Jan * Opalenica  
869Kotarski Adam Seweryn *22-12-1817 Przecław  
870Kotarski Feliks *08-1816 Przecław  
871Kotarski Józef *31-10-1819 Przecław  
872Kotarski Kazimierz *około 1783   
873Kotarski Kazimierz Benedykt *1856 Przecław +05-1858 Przecław   
874Kotarski Kazimierz Tadeusz *02-1866 Przecław   
875Kotarski Ksawery Ludwik *03-12-1812 Przecław  
876Kotarski Michał Tomasz *1854 Przecław   
877Kotarski Tytus Apolinary *01-01-1814 Przecław +11-03-1890 Przecław /Ostrowite/   
878Koth Antoni *około 1809   
879Kotlarski Łukasz    
880Kowalkowski Andrzej *14-11-1881   
881Koziałkowicz Franciszek   
882Kozik Karol   
883Koziołek Piotr [0¬]     
884Koziołkiewicz Franciszek   
885Kozłowicz Franciszek *1722 Buk  
886Kozłowicz Jan   
887Kozłowicz Jan   
888Kozłowski Andrzej *około 1710  
889Kozłowski Jan Konstanty *1881   
890Kozłowski Klemens   
891Kozłowski Łukasz [0¬]     
892Kozłowski Marek [0¬]     
893Kozłowski Walenty *02-1730 Wielichowo  
894Kraus Andreas [0¬]     
895Krause Lloyd N    
896Krauza Bogusław *około 1740  
897Krauza Franciszek *około 1735 +16-10-1769 Buk /Buk/   
898Krauza Jan *25-10-1776 Buk  
899Krauza Maciej * Śmigiel +12-01-1769 Buk /Buk/   
900Krauza Maciej *20-02-1765 Buk +15-11-1765 Buk  
901Krauza Stanisław Kostka *15-11-1779 Buk  
902Krawczyk Wiojciech *04-04-1879 Chodrzenin   
903Krolikowski Stanisław *1818   
904Król Grzegorz [0¬]     
905Król Jan *27-01-1916 +28-04-1989   
906Król Jerzy Władysław [0¬]     
907Król Michał Piotr [0¬]     
908Król vel Królikiewicz Antoni *1818   
909Królikowski Antoni   
910Krul Krzysztof   
911Kruszona Marcin   
912Krzeszkiewicz Józef  +1849  
913Krzyczyński Franciszek   
914Krzyczyński Jan *1838 Wielichowo +1898 Wielichowo   
915Krzyczyński Jan *24-10-1790 Wielichowo   
916Krzyczyński Kacper *31-12-1828 Wielichowo +28-07-1829 Wielichowo /Wielichowo/   
917Krzykowski Karol *1786 +przed 1810  
918Krzyżański Melchior *1746 Buk +1818 Buk  
919Krzyżański Wojciech   
920Krzyżogórski Francioszek *około 1720  
921Krzyżogórski Idzi *03-09-1828 Stęszew   
922Krzyżogórski Ignacy *02-02-1804 Stęszew  
923Krzyżogórski Łukasz *25-05-1750 Stęszew +15-02-1808 Stęszew  
924Krzyżogórski Marcin *07-11-1782  
925Kuberkiewicz Maciej *1813   
926Kubiak John Andrew    
927Kucharz Stefan  +przed 1686  
928Kucharzewicz Grzegorz *około 1765   
929Kucharzewicz Nepomucen *12-05-1812 Buk   
930Kucoff Konstanty Aleksander *12-02-1862 Zimnowoda   
931Kucoff Michael   
932Kuczyński Zygmunt [0¬]     
933Kudliński Antoni *1826 +1882 Buk  
934Kudła T. [0¬]     
935Kulka Feliks [0¬]     
936Kuraszkiewicz Jan    
937Kuraszkiewicz Jan *1772 Mikołajki  
938Kurkiewicz Leon *26-03-1912 Wielichowo   
939Kurkiewicz Nikodem *1880   
940Kurowski Karol [0¬]     
941Kurowski Robert [0¬]     
942Kusiak Stanisław *20-09-1923 +02-08-1982   
943Kusior Jakub [0¬]     
944Kusior Maciej [0¬]     
945Kusior Szymon [0¬]     
946Kuśnierski N.    
947Kuźmiński Maurycy Maks [0¬]     
948Kuźmiński Tomasz [0¬]     
949Kużdowicz Franciszek Władysław *22-09-1782 Wielichowo  
950Kużdowicz Jakub Piotr *03-08-1780 Wielichowo  
951Kużdowicz Jan *30-12-1785 Wielichowo  
952Kużdowicz Józef *24-03-1789 Wielichowo  
953Kużdowicz Kacper *około 1810 Wielichowo  
954Kużdowicz Maciej   
955Kużdowicz Maksymilian *1868  
956Kużdowicz Mateusz *01-11-1746 Wielichowo  
957Kużdowicz Piotr *30-04-1784 Wielichowo  
958Kużdowicz Tomasz *15-12-1838 Wielichowo  
959Kużdowicz Walenty   
960Kwaśniewski Karol   
961Kwintkiewicz Teodor   
962Lamenta Zbigniew [0¬]     
963Larek Bartosz [0¬]     
964Larek Grzegorz [0¬]     
965Larek Marcin [0¬]     
966Larek Symforian [0¬]     
967Larek Symforian Hipolit *01-08-1893 +14-07-1965   
968Larek Tadeusz *15-12-1919 +06-05-1965   
969Larek Tomasz [0¬]     
970Larek Władysław [0¬]     
971Lasocki Bartłomiej *01-09-1793 Wielichowo  
972Lasocki Józef   
973Lasocki Karol Boromeusz *25-10-1825 Wielichowo  
974Laufer Stefan [0¬]     
975Laufer Władysław    
976Lawarski Piotr  +17-03-1784  
977Lenartowski Wawrzyniec   
978Lesień Marcin *1850 Biskupice Ołoboczne   
979Lesniewski Jakub   
980Leuze Frank [0¬]     
981Lewandowicz Walenty   
982Lewandowski Alois Louis *29-06-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA) +05-11-1959 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
983Lewandowski Andrzej *około 1750 +20-09-1849 Chorzewo   
984Lewandowski Charley D *08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
985Lewandowski Chester Charles (Czesław) *10-07-1891 Komorze (Żerków) +17-08-1954 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
986Lewandowski Damazy L. (Daniel)  *08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA) +23-05-1962 Weal, Wisconsin    
987Lewandowski Edmund Martin (Eddie) *11-11-1898 Milwaukee, Wisconsin (USA) +11-10-1948 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
988Lewandowski Franciszek Serafin *01-10-1853 Lewice +08-11-1905 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
989Lewandowski Józef Albin *15-12-1845 Gralewo   
990Lewandowski Leonard (Leroy) *1905 Milwaukee, Wisconsin (USA) +1916 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
991Lewandowski Maksymilian *28-05-1841 Gralewo   
992Lewandowski Michał *22-09-1804 Strzyżewo +24-05-1892 Kutno   
993Lewandowski Modest Czesław *11-06-1886 Komorze (Żerków) +29-01-1887 Komorze (Żerków)   
994Lewandowski N. *15-01-1839 Gralewo   
995Lewandowski Sigmund *08-05-1900 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
996Lewandowski Stefan Ignacy *10-01-1868 Główna /Poznań/   
997Lewandowski Waclaw (Walter) *12-08-1896 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
998Lewandowski Wacław *1912 Warszawa  
999Lewędowski Ludwik  +przed 1859  
1000Libera Józef *1836 +17-03-1868 Wielka Wieś /Buk/  
1001Libera Stanisław *1861  
1002Limański Stanisław   
1003Limiński N. [0¬]     
1004Linkiewicz Maciej *1806  
1005Lis Antoni *1816  
1006Lisiecki Robert [0¬]     
1007Lisiecki Tadeusz [0¬]     
1008Lisowski Feliks   
1009Lisowski Franciszek *1856 Opalenica +09-07-1924 Buk   
1010Lisowski Jakub *24-07-1817 Opalenica  
1011Lisowski Jan *09-01-1815 Opalenica +07-10-1896 Opalenica  
1012Lisowski Jan *29-08-1890 +18-12-1976 /Buk/   
1013Lisowski Józef *09-03-1820 Opalenica  
1014Lisowski Kazimierz *18-01-1923 Buk +16-09-1990   
1015Lisowski Stanisław *1930   
1016Lisowski Stefan    
1017Lisowski Tadeusz *18-04-1925 Buk +03-1988   
1018Lisowski Wojciech *06-04-1888 Buk +1974   
1019Lompa Władysław *1861 Śrem  
1020Lück Oswald Konstanty *1826 +po 1878  
1021Ludowicz Józef *1732 Buk  
1022Ludowicz Szymon   
1023Ładygin Aleksander [0¬]     
1024Łaga Adam   
1025Łakomy Józef   
1026Łapanowski Wojciech   
1027Ławniczak Czesław *1915   
1028Ławniczak Ludwik *01-06-1882 +23-04-1942 Auschwitz   
1029Łowigus Walenty *1846  
1030Łukasiewicz Mateusz [0¬]     
1031Łukasiewicz Piotr [0¬]     
1032Łukaszewicz Stanisław   
1033Łukaszewski Stanisław *18-09-1894 +13-04-1957   
1034Łysiak Jarosław [0¬]     
1035Machnik Jerzy [0¬]     
1036Machnik Maciej [0¬]     
1037Maciejewski Bolesław *23-03-1867 Skarszew +27-02-1945   
1038Maciejewski Ignacy *17-07-1850 Skałów k/Koźmina   
1039Maciejewski Jan   
1040Maciejewski Jan   
1041Maciejewski Julian *13-03-1856   
1042Maciejewski Michał *1806 Swinkowo koło Krotoszyna +06-07-1881 Książ Wlkp.   
1043Maćkowiak N.    
1044Maik (May) Franciszek *1809 +03-07-1856 Ostrów Wlkp.   
1045Majchrowicz Dominik  +30-04-1765 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
1046Majchrowicz Franciszek Ksawery Andrzej *26-10-1762 Buk +04-07-1765 Buk /Buk/   
1047Majchrowicz Wojciech   
1048Majewski Alfred *09-07-1887   
1049Malczyk Michał [0¬]     
1050Malicki Mateusz [0¬]     
1051Malicki Piotr [0¬]     
1052Malinowski Józef   
1053Mamet Jarosław [0¬]     
1054Marciniak Franciszek *22-11-1900 Lubiń +13-01-1999 Poznań   
1055Marciniak Jerzy *1931 +15-12-1989 Poznań   
1056Marciniak Nepomucen   
1057Marciniak vel Bielski Stanisław *1802   
1058Markowski Grzegorz [0¬]     
1059Markowski Tadeusz [0¬]     
1060Markowski Tomasz [0¬]     
1061Marszałkiewicz Jan *30-05-1846 Buk +02-12-1846 Buk /Buk/   
1062Marszałkiewicz Józef *około 1804 +04-05-1848 Buk /Buk/   
1063Marszałkiewicz Ludwik *18-07-1842 Buk +15-07-1905   
1064Marszałkiewicz Marcin *02-11-1839 Buk   
1065Marszałkiewicz Stanisław *04-11-1844 Buk +24-08-1845 Buk /Buk/   
1066Marszałkiewicz Wincenty *21-01-1848 Buk   
1067Masztalerz Franciszek *01-12-1865 Krzywiń  
1068Masztalerz Łukasz *1825  
1069Masztalerz Wincenty *20-03-1859 Krzywiń  
1070Matelski Patryk [0¬]     
1071Matelski Tomasz Paweł [0¬]     
1072Matyaszczyk Bonawentura *07-07-1820 Gostyń  
1073Matyaszczyk Franciszek *10-10-1767 Gostyń +09-05-1831 Gostyń /Gostyń/   
1074Matyaszczyk Walenty    
1075Mauersber N.    
1076Mazur Jan *24-06-1863 Wielichowo  
1077Mądrowski Józef * Szamotuły  
1078Mądrzak Mikołaj   
1079Mąkowski Wojciech Dionizy *1839   
1080Meller Jan   
1081Meyza Stanisław   
1082Meyza Stanisław *1849  
1083Miąszkiewicz Józef   
1084Miąszkiewicz Łukasz *1727 Buk  
1085Michalski Ignacy *1853  
1086Michalski Mikołaj   
1087Miedziński Antoni *16-12-1865 Kobylin   
1088Miedziński Jakub   
1089Miedziński Walenty *1835  
1090Mielcarzewicz Kazimierz *1863 Jankowice  
1091Mielcarzewicz Stanisław *1831 Liulin  
1092Miełkowski Karol *1806   
1093Mięcik Jakub   
1094Mięcik Marcin   
1095Mikołajewicz Stanisław  +1746  
1096Minsko Jan   
1097Miński Adam *18-12-1871 Buk  
1098Miński Dominik *04-08-1805 Buk +05-11-1878 Buk  
1099Miński Feliks *04-1901 Buk +28-06-1901 Buk /Buk/  
1100Miński Feliks Mikołaj *28-08-1835 Buk  
1101Miński Henryk *25-08-1904 Lwówek +09-09-1932 Nowy Tomyśl  
1102Miński Jan *26-04-1869 Buk  
1103Miński Janusz *1933 Lwówek +18-01-1945 Częstochowa   
1104Miński Kacper *1740 Pawłówko +26-06-1808 Buk /Buk/  
1105Miński Leon *10-04-1903 Buk +18-01-1945 Częstochowa   
1106Miński Roman *1877 Buk +17-12-1877 Buk /Buk/  
1107Miński Stanisław *06-05-1865 Buk  
1108Miński Stanisław *06-05-1865 Buk  
1109Miński Stanisław Bronisław *28-09-1902 Lwówek  
1110Miński Stefan *17-08-1896 Lwówek  
1111Miński Teodor *1913 Buk +16-06-1916 Buk /Buk/  
1112Miński Teodor *1913 Buk +16-06-1916 Buk /Buk/  
1113Miński vel Michalski Jakub *około 1705  
1114Miska Bartosz [0¬]     
1115Miska Grzegorz [0¬]     
1116Misterek Edmund Stanisław *24-10-1874 Mroczeń (Kępno)   
1117Mizgalski Wojciech   
1118Młodzikowski Jan   
1119Młodzikowski Maciej *1818   
1120Młodzikowski Michał *29-09-1853 Nidom   
1121Młodzikowski Nikodem *1861   
1122Mocek Aleksander Jan *1792 +28-12-1853 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
1123Mocek Franciszek *29-01-1833 Ociąż pow. Odolanów +29-12-1896 Skalmierzyce   
1124Mocek Jan *19-12-1824 Ociąż pow. Odolanów   
1125Mocek Józef *26-06-1837 Zakrzewki par. Ociąż   
1126Mocek Józef *27-02-1828 Ociąż pow. Odolanów +02-03-1828 Ociąż pow. Odolanów   
1127Mocek Paweł *15-06-1840 Zakrzewki par. Ociąż   
1128Mocek Wawrzyniec *09-08-1822 Ociąż pow. Odolanów +14-08-1843 Osiek   
1129Moczyk J. [0¬]     
1130Moczyk P. [0¬]     
1131Moczyński Ignacu   
1132Moczyński Stanisław *1868   
1133Moralinski Jerzy *1801 +20-11-1822 Gostyń  
1134Moralinski Konstanty *1799  
1135Moralinski Michał *1768 +30-04-1852  
1136Morzyński Dionizy *1725 +15-03-1805 Buk  
1137Morzyński Franciszek  +1765 Buk  
1138Morzyński Ignacy  +10-10-1767 Buk  
1139Morzyński Mieczysław [0¬]    
1140Morzyński N.   
1141Motłszyński Stanisław [0¬]    
1142Mrozikiewicz Adam *12-12-1892 Poznań +01-01-1972 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
1143Mrozikiewicz Wacław *1864  
1144Mularski Ireneusz [0¬]     
1145Mularski Mateusz [0¬]     
1146Mularski Tadeusz [0¬]     
1147Müller Ernst Richard Paul *22-06-1873   
1148Musielak Maurycy [0¬]     
1149Musielak Wojciech [0¬]     
1150Musielski Józef *1786 +10-11-1827 Neymanowo (Neimanowo)  
1151Musielski Karol   
1152Mysiura Jan [0¬]     
1153Mysiura Wojciech [0¬]     
1154N. Jan   
1155N. Jonathan z d. ? [0¬]     
1156N. Józef [0¬]     
1157N. Michał * Żegowo  
1158N. N. [0¬]    
1159N. N.    
1160N. N.    
1161N. N. [0¬]     
1162N. N.  +przed 1928   
1163N. N. [0¬]     
1164N. Piotr   
1165N. Stanisław [0¬]     
1166Nadobnik Krzysztof [0¬]     
1167Nadolski Franciszek Ksawery   
1168Nadolski Jakub    
1169Nadolski Klemens *1914 Poznań +11-1977 Poznań /Cmentarz górczyński w Poznaniu/   
1170Nadolski Mieczysław *19-10-1949 Poznań +11-2007 Pięczkowo   
1171Nagler N. [0¬]     
1172Necel Leonard [0¬]     
1173Necel Marian [0¬]     
1174Nelke Eugeniusz [0¬]     
1175Nelke Józef *14-09-1916 Kulice pow. Tczew +20-02-1991 Poznań   
1176Nelke Kazimierz [0¬]     
1177Nelke Marcin [0¬]     
1178Nelke Marek [0¬]     
1179Nelke Piotr [0¬]     
1180Nelke Romuald [0¬]     
1181Nelke Tomasz [0¬]     
1182Nelke Zbigniew [0¬]     
1183Niejacki Edmund Julian *29-10-1888 Września   
1184Niejacki Henryk *15-01-1892 Września +20-02-1940   
1185Niejacki Julian Stanisław *29-03-1854 Grodzisk +21-01-1918 Poznań   
1186Niejacki Karol *18-04-1856 Grodzisk   
1187Niejacki Karol Jan *06-1821 Czarnków +23-01-1892 Grodzisk /Grodzisk/   
1188Niejacki Karol Roman *21-02-1848 Grodzisk +06-09-1927 Hamburg   
1189Niejacki N.    
1190Niejacki Roman Felix Aleksander *17-08-1886 Hamburg +19-09-1886 Hamburg   
1191Niejacki Teodor *21-04-1860 Grodzisk   
1192Niejacki Teodor *29-05-1903 Poznań   
1193Niejacki Zygmunt Marian *27-05-1894 Poznań +30-03-1939 Poznań   
1194Niemier Walenty *1863   
1195Niezieliński Leon *10-05-1884 Buk   
1196Niezieliński Walenty   
1197Niłacny Edward *1906 Ostrów Wlkp.    
1198Niłacny Józef    
1199Niłacny Stanisław *1902 Ostrów Wl;kp.   
1200NN Wojciech   
1201Noetzel Klemens Alojzy *1873 +1918   
1202Noetzel Moritz   
1203Nowacki Adam *16-12-1748 Wielichowo   
1204Nowacki Andrzej   
1205Nowacki Jan *około 1722 +26-11-1754 Wielichowo   
1206Nowacki Józef    
1207Nowacki Stefan  +25-05-2006 Wielichowo   
1208Nowacki Walenty *1797  
1209Nowak Franciszek   
1210Nowak Kazimierz [0¬]     
1211Nowak Piotr   
1212Nowak Stanisław [0¬]     
1213Nowak Walenty *1863  
1214Nowakowski Bartłomiej *24-07-1908 +16-11-1977 Poznań   
1215Nowicki Andrzej *1785   
1216Nowicki Marcin *1814 Modrze (?)  
1217Nowicki Michał   
1218Nowicki Tomasz   
1219Nowicki Tomasz    
1220Nurowski Tadeusz *04-04-1918 +01-03-1984   
1221Obiegała Michał   
1222Obzebulski Andrzej *19-11-1797 Buk +20-06-1800 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
1223Obzebulski Hipolit *13-08-1759 Buk +19-09-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
1224Obzebulski Jakub *1724 Wielka Wieś  
1225Obzebulski Jan *23-06-1784 Buk +10-11-1786 Buk /Buk/   
1226Obzebulski Józef Maciej *26-02-1793 Buk +13-07-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
1227Obzebulski Marcin *10-11-1789 Buk +26-09-1790 Buk /Buk/   
1228Ofierski Sebastian * Krobia  
1229Ofierski Wawrzyniec * Krobia  
1230Olek Ryszard [0¬]     
1231Olsztyński Franciszek *01-09-1833 Buk   
1232Opączewski Jackub   
1233Opączewski Jakub *27-04-1727 Buk   
1234Opączewski Kacper *06-01-1761 Buk   
1235Opączewski Mateusz *14-09-1756 Buk   
1236Opączewski Melchior *12-01-1752 Buk +19-01-1790 Buk /Buk/   
1237Opączewski Mikołaj *04-12-1767 Buk   
1238Opączewski Mikołaj *około 1700  
1239Opączewski Wojciech *20-04-1764 Buk   
1240Orzałkiewicz Benon [0¬]    
1241Orzałkiewicz Klemens [0¬]    
1242Orzałkiewicz Kwiryn   
1243Orzałkiewicz Mieczysław [0¬]    
1244Osiński Francioszek *20-03-1820 Krobia   
1245Osiński Ignacy *24-01-1816 Krobia   
1246Osiński Kazimierz Józef *03-03-1814 Krobia   
1247Osiński Maciej *23-02-1822 Krobia   
1248Osiński Roch Bartłomiej *16-08-1805 Gostyń +09-01-1809 Krobia /Krobia/   
1249Osiński Teofil *23-04-1808 Krobia +31-08-1809 Krobia /Krobia/   
1250Osiński vel Wozicki Maciej *23-02-1783 Krobia   
1251Osiński Walenty *04-02-1810 Krobia +03-08-1810 Krobia /Krobia/   
1252Osiński Wojciech *20-04-1825 Krobia   
1253Ostrowicz Aleksander Władysław *11-07-1839 Gostyń +01-02-1903 Lądek Zdrój   
1254Ostrowicz Cezary August Stefan *18-08-1861 Gostyń   
1255Ostrowicz Feliks *13-10-1851 Masanów (Massenau)   
1256Ostrowicz Feliks Franciszek Karol *12-07-1887 Leszno   
1257Ostrowicz Jan Alfons Ludwik *23-08-1858 Gostyń +po 1878   
1258Ostrowicz Leonard Jan *30-10-1831 Gostyń +09-01-1900 Rogoźno   
1259Ostrowicz Michał *14-09-1854 Marianowo k. Ostrzeszowa   
1260Ostrowicz Sylwester Konstanty *31-12-1826 Gostyń +19-11-1866 Gostyń /Gostyń/   
1261Ostrowicz Walenty *1800 +21-09-1865 Gostyń   
1262Ostrowicz Witold Andrzej *27-11-1856 Gostyń +po 1873   
1263Owczarczak Antoni *03-1845 Skoki +30-06-1919 Port Clinton, Ohio /US/   
1264Owczarczak Felix B *17-02-1887 Ohio (US) +09-1964   
1265Owczarczak Ignacy *21-07-1872 Niedźwiadów +06-03-1873 Kołdrąb   
1266Owczarczak Joseph Edward *10-02-1885 Port Clinton, Ohio /US/   
1267Owczarczak Walter *1877 +27-09-1937   
1268Pacyna Antoni *1851   
1269Paetzold Bogusław Gottlieb   
1270Paetzold Konrad *1861 Wielichowo  
1271Paukier Bogusław * Elbląg  
1272Pawłowicz Franciszek   
1273Pawłowicz Marcin  +1750 Buk /Buk/  
1274Pawłowicz Paweł  +1753 Buk /Buk/  
1275Pawłowski Fryderyk   
1276Perlowski Chester (Czesław) *31-07-1894 +01-11-1982 Cook, Illinois (USA)   
1277Perlowski Edward *1907   
1278Perlowski Jesse Mathews *20-06-1892 Chicago +22-04-1938 Proviso Township, Cook Co., IL   
1279Perlowski Joseph *1867 +14-04-1904   
1280Perlowski Joseph *1905   
1281Perlowski Joseph *21-02-1891 +01-12-1965 Ohio   
1282Perlowski Joseph W *10-04-1917 +01-05-1987   
1283Perlowski Michael J. *08-07-1908 +09-1984   
1284Perlowski Michał Józef /Michael Joseph/ *15-09-1882 +16-06-1946 Chicago   
1285Perlowski Norbert *1930   
1286Perlowski Raymond *1922   
1287Perlowski Roy *24-12-1912 +07-12-1980   
1288Peuker Albert *1844  
1289Piasecki Eugeniusz [0¬]    
1290Piasecki N.   
1291Piątek Hubert [0¬]     
1292Piątek Oliwier [0¬]     
1293Piątkowski N. [0¬]     
1294Piechota Franciszek   
1295Piechota Jakub *19-07-1870 Gradowice   
1296Piechota Jakub *25-07-1893 Wielichowo +04-08-1893 Wielichowo /Wielichowo/   
1297Piesiewicz Kacper   
1298Pięta Stefan *20-08-1940 Bukowiec (pow. N. Tomyśl) +15-12-1995 Wolsztyn /Wolsztyn/   
1299Pigłowski Nikodem *03-09-1900 +01-01-1982   
1300Piorunek Marcin [0¬]     
1301Piorunek Tadeusz [0¬]     
1302Piorunek Tomasz [0¬]     
1303Piotrowicz Onufry *1761 Buk +przed 1804  
1304Piotrowicz Stefan [0¬]     
1305Piotrowicz Stefan    
1306Piotrowski Józef *1825 +przed 1858   
1307Piskorz Czesław [0¬]     
1308Piskorz Łukasz [0¬]     
1309Piskorz Paweł [0¬]     
1310Piwecki Paul [0¬]     
1311Pluciński Ignacy *1802 +08-05-1872 Golimowo   
1312Pluciński Ludwik *1845 +14-11-1845 Nidom   
1313Pluciński Maksymilian *22-09-1834 Grzybowo k/Wrześni   
1314Płatkowski Jan * Wolsztyn  
1315Płatkowski Wojciech   
1316Podczus Gabriel [0¬]     
1317Podczus Johannes [0¬]     
1318Podczus Ulrich [0¬]     
1319Podkański N. [0¬]     
1320Podkomorski Nikodem   
1321Polerowicz Karol   
1322Porawski Piotr *1772  
1323Potok Tadeusz [0¬]     
1324Promiński Andrzej *22-01-1815 Grodzisk +22-02-1818   
1325Promiński Franciszek *29-11-1811 Grodzisk +26-03-1812   
1326Promiński Ignacy Walenty *03-02-1825 Grodzisk   
1327Promiński Jan  *15-01-1783 +09-09-1829   
1328Promiński Ludwik *12-08-1821 Grodzisk +01-02-1822   
1329Promiński Marceli *16-01-1823 Grodzisk   
1330Promiński Stanisław *18-04-1827 Grodzisk   
1331Promiński Walenty   
1332Próchniewski Jan *1857   
1333Pruchniewski N.    
1334Przeorski Kazimierz   
1335Przyborowicz Jan   
1336Przyborowicz Jan   
1337Przybylski Józef *1826   
1338Przybylski Józef *1832   
1339Przybylski Teofil *1817   
1340Przykłocki Wawrzyniec   
1341Ptaszyński Józef *1822  
1342Ptaszyński Walenty   
1343Raczka Marcin *05-10-1824 Mieszków +14-02-1896 Buk /Buk/   
1344Raczka Wojciech *około 1798  
1345Raczkiewicz Stanisław    
1346Raczkowski Bogdan Feliks *12-03-1888 Poznań +04-10-1939 Bydgoszcz   
1347Raczkowski Feliks z d. Raczka *16-05-1851 Buk +19-01-1941 Poznań /Poznań/   
1348Raczkowski Henryk [0¬]     
1349Raczkowski Janusz *1913 +1941 Katyń   
1350Raczkowski Jerzy *24-01-1923 +10-02-1999   
1351Raczkowski Kornel *24-06-1891 Poznań   
1352Raczkowski Tadeusz Jan *26-05-1886 Poznań +31-10-1939 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
1353Raczkowski Wiktor [0¬]     
1354Raczkowski Witold *18-12-1918 +21-01-1988   
1355Raczkowski Włodzimierz Tomasz *25-11-1889 Poznań  +30-09-1972   
1356Raczkowski Zbisław Rajmund *27-07-1923 +31-01-2006   
1357Radwański Tadeusz    
1358Rajchowicz Franciszek *1859 +02-10-1900 Wielichowo   
1359Rajchowicz Ignacy *08-07-1888 Wielichowo   
1360Rajchowicz Kacper *30-12-1890 Wielichowo   
1361Rajchowicz Leon *17-06-1893 Wielichowo   
1362Rajchowicz Stanisław   
1363Rajchowicz Stanisław *04-1892 Wielichowo +18-07-1892 Wielichowo   
1364Rajchowicz Walenty *1887 +19-03-1888 Wielichowo   
1365Rajchowicz Władysław *06-1900 Wielichowo +29-03-1901 Wielichowo   
1366Rajkowski Józef *1865   
1367Rajkowski Marian Władysław *1901 Środa Wlkp.   
1368Rau Georg *1683 +08-04-1742 Karpicko  
1369Raychowicz Jan   
1370Rayczak Wojciech   
1371Redempski Wojciech   
1372Redempski Wojciech   
1373Reitter Fred *1863  
1374Rewolinski John A. H.    
1375Rodys Andrzej [0¬]     
1376Rodys Andrzej [0¬]     
1377Rodys Ryszard [0¬]     
1378Rogala-Koczorowski Józef  +przed 1866  
1379Rogalewski Adam [0¬]     
1380Rogalewski Krzysztof [0¬]     
1381Rogalewski Piotr [0¬]     
1382Rogalewski Rafał [0¬]     
1383Rogalewski Stanisław *07-03-1899 +09-01-1976   
1384Rogaliński Franciszek *1837  
1385Rogowski Jan [0¬]     
1386Rogowski Jan [0¬]     
1387Rojkowicz Bogdan [0¬]     
1388Rojkowicz Kamil [0¬]     
1389Rojkowicz Konrad [0¬]     
1390Rojkowicz Szymon [0¬]     
1391Romanowicz Andrzej *01-12-1763 Buk  
1392Romanowicz Mateusz   
1393Rosicki Jan   
1394Roszkiewicz Aleksander [0¬]     
1395Roszkiewicz Andrzej [0¬]     
1396Różecki Hipolit *1800 Faziory +09-09-1848 Warszawa  
1397Ruciński Grzegorz   
1398Ruciński Jakub   
1399Ruciński Szymon   
1400Ruczkowski Czesław Jan *08-07-1932 +04-1981   
1401Ruczkowski Edmund Ryszard *28-10-1899 Berlin +1975 Poznań   
1402Ruczkowski Henryk *15-11-1929 Poznań +14-12-2000 Poznań   
1403Ruczkowski Jan Paweł *28-06-1877 Poznań +21-08-1877 Poznań  
1404Ruczkowski Maciej Edmund [0¬]     
1405Ruczkowski Stanisław *18-04-1876 Poznań  
1406Ruczkowski Teofil *16-04-1836 Poznań +04-06-1905 Poznań  
1407Ruczkowski Teofil Wiktor *17-10-1892 Berlin   
1408Ruczkowski Wiktor Feliks *26-11-1895 Berlin   
1409Ruczkowski Władysław *21-05-1907 Berlin +1944 Poznań   
1410Ruczkowski Władysław Jan *28-05-1865 Poznań +około 1943   
1411Rudawski Brunon *1890 Parzęczewo +09-02-1965 Mosina   
1412Rudawski Kazimierz    
1413Rudawski Leopold *07-11-1883 Parzęczewo +20-11-1931 Szubin /Poznań, cmentarz Nowina/   
1414Rudawski Walenty *1856 Piotrkowice +03-06-1928 Parzęczewo   
1415Rutkowski Antoni *1816  
1416Rutkowski Stanisław [0¬]     
1417Rybiński Józef  +przed 1843  
1418Ryński Wincenty *07-1841 +23-09-1915 Szubin  
1419Rzanny Jan *1865 Doktorowo   
1420Rzanny Wojciech *1830 +31-10-1891 Doktorowo   
1421Rzempiak Stanisław   
1422Sarnowski Modest *1840 +08-01-1924 Kutno   
1423Sauer Bogdan Witold [0¬]     
1424Sauer Marian *03-11-1895 +08-04-1942 Brandenburg   
1425Schmidt Anton   
1426Schmidt Józef *1841 Dopiewo   
1427Schneider Franciszek *28-01-1859 Gostyń +1896 Śrem   
1428Schneider Marcin   
1429Schneider Teodor *04-05-1834 Guhrau (Góra Śl.) +12-04-1878 Gostyń /Gostyń/   
1430Scholz Julian *23-12-1880 Kobylin +26-06-1957 Poznań   
1431Scholz Roman *26-06-1879 Górzno   
1432Scholz vel Szulc Ryszard   
1433Scholz vel Szulc Stanisław Kazimierz *1873  
1434Scholz vel Szulc Wincenty *1877  
1435Scholz vel Szulc Wincenty *26-03-1847 Osieczna   
1436Schultz Antoni   
1437Schultz Wincenty *1807  
1438Sibilski Karol *26-10-1855 Wielichowo +27-04-1926 Wielichowo   
1439Sibilski Walenty   
1440Sibilski Wojciech   
1441Siemiątkowski Bolesław *30-10-1878 Trzemeszno +20-07-1928 Bydgoszcz   
1442Siemiątkowski Jerzy *03-09-1920 +02-01-1954   
1443Siemiątkowski Władysław Stanisław *1843  
1444Siemiginowski Jacek [0¬]     
1445Siemiginowski Piotr [0¬]     
1446Siemiginowski Stanisław [0¬]     
1447Sikorski Ignacy *1855   
1448Sikorski Szymon   
1449Silski Władysław *1864   
1450Siorski Franciszek Ksawery *1898 Ostrów Wl;kp.   
1451Siorski Stanisław *1900 Ostrów Wl;kp.   
1452Siorski Walenty *1840   
1453Siwczyński Adam  +przed 1896 Warszawa  
1454Siwczyński Adam *1870 Wola  
1455Siwczyński Franciszek Adam *04-10-1868 Wola +26-05-1935   
1456Siwczyński Henryk Czesław *1876 Wola  
1457Siwczyński Rajmund Karol *1869 Wola  
1458Siwczyński Władysław *05-05-1900 +27-09-1968   
1459Siwczyński Zygmunt Atanazy *1866 Wola  
1460Skibiński Janusz [0¬]     
1461Skoracki Jacek [0¬]     
1462Skornia Walenty   
1463Skórzewski Henryk *około 1809  
1464Skórzewski Ludwik    
1465Skrzypczak Włodzimierz [0¬]     
1466Skrzypek Grzegorz *12-07-1936 Buk +25-02-1997 Buk   
1467Skrzypek Przemysław [0¬]     
1468Skwierczyński MAciej *około 1775 Leszno  
1469Słomiński Aleksander [0¬]    
1470Słomiński Andrzej *01-09-1939 Poznań +01-02-1986 Torzym   
1471Słomiński Andrzej *23-11-1856 Wielichowo   
1472Słomiński Edward [0¬]     
1473Słomiński Franciszek [0¬]    
1474Słomiński Gracjan    
1475Słomiński Jakub   
1476Słomiński Jan *08-05-1916 Wilhelmsburg +13-06-2002 Poznań   
1477Słomiński N.   
1478Słomiński Ryszard [0¬]    
1479Słomiński Tadeusz [0¬]    
1480Słomiński Walenty *10-02-1870 Wielichowo   
1481Słomiński Walenty *16-01-1868 Wielichowo +23-09-1869 Wielichowo   
1482Słomiński Walenty *1833 +27-04-1881 Wielichowo   
1483Słomski Feliks Bernard *22-03-1867   
1484Słomski Ferdynand   
1485Słomski Ferdynand Feliks *30-10-1893 Berlin   
1486Słomski Paweł *22-02-1898 Berlin   
1487Słoniewicz Ignacy Katarzyna   
1488Słoniewicz Mikołaj *1784  
1489Słoniewicz Wincenty *21-01-1820 Buk   
1490Słowikowski Kacper *1877   
1491Służewski Albert [0¬]    
1492Służewski Jan [0¬]    
1493Służewski Piotr *1827  
1494Smoczyński Maciej   
1495Snyś Franciszek *03-10-1838 Poznań - Jeżyce   
1496Snyś Józef Teodor *12-02-1840 Poznań +04-05-1843 Poznań - Jeżyce   
1497Snyś Ludwik   
1498Snyś Marcin *11-11-1812 Jeżyce +15-07-1878 Poznań - Jeżyce /Poznań - Jeżyce/   
1499Sobieszek Bartosz [0¬]     
1500Sobieszek Leszek [0¬]     
1501Sochaczewski Edward [0¬]     
1502Sochaczewski Stanisław    
1503Sommer Richard Georg *24-10-1901 Poznań   
1504Sonnenberg Herman   
1505Sonnenberg Kazimierz Józef *18-02-1919 Berlin +21-10-1939 Krobia   
1506Sonnenberg Konrad Zygfryd *18-02-1924 Krobia +20-12-2002 Legnica   
1507Sonnenberg Otto Julian *02-10-1886 Dembowo +23-10-1960 Krobia   
1508Sonnenberg Stanisław Jan *08-05-1922 Krobia +29-09-1922 Krobia   
1509Springer Jacek [0¬]     
1510Spryszyński Henryk [0¬]     
1511Spryszyński Paweł [0¬]     
1512Spychalski Marcin [0¬]     
1513Spychalski Mateusz [0¬]     
1514Spychalski Ryszard [0¬]     
1515Stachowski Adam *05-12-1882 Doktorowo   
1516Stachowski Adam *22-12-1864 Doktorowo   
1517Stachowski Alexdander [0¬]     
1518Stachowski Andrzej   
1519Stachowski Andrzej [0¬]     
1520Stachowski Andrzej [0¬]     
1521Stachowski Antoni *01-07-1829 Doktorowo +29-04-1906 Grodzisk   
1522Stachowski Antoni *09-06-1846 Doktorowo   
1523Stachowski Antoni *17-02-1866 Doktorowo   
1524Stachowski Antoni *17-04-1878 Grodzisk +1933 Grodzisk /Grodzisk/   
1525Stachowski Antoni *około 1745   
1526Stachowski Antoni Jan *25-05-1782 Doktorowo +12-01-1829 Doktorowo   
1527Stachowski Bolesław Leon *09-06-1889 Grodzisk (Doktorowo) +15-01-1950 Poznań   
1528Stachowski Czesław Jakub *12-07-1893 Grodzisk +28-08-1914 Calonfay / St Quentin   
1529Stachowski Daniel *03-01-1821 Doktorowo +po 1854   
1530Stachowski Dariusz [0¬]     
1531Stachowski Edward Leon *15-05-1903 Gaj Wielki +1971   
1532Stachowski Feliks *16-11-1904 Doktorowo   
1533Stachowski Feliks *27-05-1857 Doktorowo   
1534Stachowski Franciszek *12-10-1816 Doktorowo +29-04-1827 Doktorowo   
1535Stachowski Franciszek *21-10-1869 Doktorowo   
1536Stachowski Franciszek Ksawery *15-11-1893 Gaj Wielki +1918   
1537Stachowski Gracjan *17-12-1933 Grodzisk +19-03-2005 Grodzisk   
1538Stachowski Henryk [0¬]     
1539Stachowski Ignacy *1830 +12-11-1831 Doktorowo   
1540Stachowski Ignacy *1838 +08-03-1896 Grodzisk   
1541Stachowski Jacek [0¬]     
1542Stachowski Jakub *1873 Grodzisk   
1543Stachowski Jakub z d. Stankowski *10-07-1849 Doktorowo  
1544Stachowski Jakub Ignacy *13-07-1824 Doktorowo +12-11-1831   
1545Stachowski Jakub Wawrzyniec *13-07-1827 Doktorowo   
1546Stachowski Jan *14-06-1819 Doktorowo +16-01-1820 Doktorowo   
1547Stachowski Jan *1869 +16-01-1934 Grodzisk   
1548Stachowski Jan [0¬]     
1549Stachowski Jan *26-12-1876 Doktorowo   
1550Stachowski Jan *około 1739 +26-02-1807 Doktorowo   
1551Stachowski Jan Bogusław *24-06-1783 Doktorowo +20-08-1783 Doktorowo   
1552Stachowski Jan Ignacy *09-07-1777 Doktorowo +30-01-1861 Doktorowo   
1553Stachowski Jan Nepomucen *11-05-1844 Doktorowo +04-07-1845 Doktorowo   
1554Stachowski Jan Szymon *21-10-1832 Doktorowo +17-12-1832 Doktorowo   
1555Stachowski Józef [0¬]     
1556Stachowski Józef Jan *18-01-1819 Doktorowo   
1557Stachowski Karol *1900 Doktorowo +07-07-1900 Doktorowo   
1558Stachowski Karol Franciszek *31-12-1816 Doktorowo +09-08-1897 Doktorowo /Grodzisk/   
1559Stachowski Kazimierz Józef *22-01-1894 Grodzisk   
1560Stachowski Marcin *11-11-1789 Doktorowo   
1561Stachowski Marcin *około 1825 +po 1854   
1562Stachowski Marian Józef Henryk *04-07-1909 Grodzisk +02-01-1991 Grodzisk   
1563Stachowski Michał *23-09-1862 Grodzisk   
1564Stachowski Mieczysław *25-12-1903 Doktorowo   
1565Stachowski Mieczysław Jakub, Tadeusz *09-07-1894 Grodzisk (Doktorowo)   
1566Stachowski Mieczysław Karol *01-01-1893 +15-01-1893 Doktorowo   
1567Stachowski N. *około 1720   
1568Stachowski N.  *28-03-1826 Doktorowo +28-03-1826 Doktorowo   
1569Stachowski Paweł Piotr *29-06-1899 Gaj Wielki +28-12-1900 Gaj Wielki   
1570Stachowski Piotr Jan *26-06-1784 Doktorowo   
1571Stachowski Piotr Paweł *26-06-1814 +23-12-1817   
1572Stachowski Roman *04-08-1888 Doktorowo +09-08-1976 Grodzisk  
1573Stachowski Stanisław [0¬]     
1574Stachowski Stanisław *29-03-1887 Doktorowo   
1575Stachowski Stefan Izydor *01-09-1906 Grodzisk + Grodzisk   
1576Stachowski Tadeusz Wojciech *13-01-1897 Grodzisk (Doktorowo)   
1577Stachowski Teodor *08-11-1901 Gaj Wielki +08-11-1980 Poznań /Poznań, Górczyn/   
1578Stachowski Teofil *05-04-1867 Doktorowo +28-12-1935 Poznań /Poznań/   
1579Stachowski Walenty *24-01-1824 Doktorowo +20-04-1826 Doktorowo   
1580Stachowski Walenty *27-01-1874   
1581Stachowski Wawrzyn *10-08-1904 Grodzisk +1968 Grodzisk   
1582Stachowski Wincenty *08-07-1886 Doktorowo +16-05-1941 Poznań  
1583Stachowski Wincenty *20-01-1855 Grodzisk +po 1915   
1584Stachowski Władysław Jan *16-05-1887 Grodzisk Wlkp. +13-07-1974 Gostyń Wlkp.   
1585Stachowski Wojciech *03-04-1863 Doktorowo +04-06-1928 Grodzisk   
1586Stachowski Wojciech *04-01-1833 Doktorowo +17-08-1891 Doktorowo   
1587Stachowski Wojciech *25-04-1859 Grodzisk   
1588Stachowski Wojciech Jan *21-04-1790 Doktorowo   
1589Stanikowski Marian *01-05-1893 Września  
1590Stanikowski Marian *1872 Trzemeszno   
1591Stanikowski Wojciech *1860  
1592Stanisławowicz Józef   
1593Stanisławowicz Stefan   
1594Staniszewski Adam   
1595Staniszewski Jerzy [0¬]     
1596Stankowski Franciszek *1813   
1597Stankowski Józef *08-03-1843 Grodzisk   
1598Stankowski Mateusz (Maciej) *około 1784  
1599Stankowski Michał *18-09-1841 Doktorowo +1841 Doktorowo   
1600Stankowski Michał *około 1816 +14-03-1886 Doktorowo  
1601Stankowski Wojciech *14-04-1839 Doktorowo   
1602Stark Adam [0¬]     
1603Stark Bogdan [0¬]     
1604Stark Klemens *21-11-1893 +02-12-1960   
1605Starosta Michał *1831  
1606Starzyński Stefan Bronisław *19-08-1893 Warszawa +12-1939   
1607Staszewski Mikołaj   
1608Staszewski Tomasz   
1609Statkiewicz Mariusz [0¬]     
1610Statkiewicz Zbigniew [0¬]     
1611Stawski Ignacy *1857  
1612Stawski Józef *26-02-1858 +05-05-1862 Wielichowo   
1613Stawski Michał    
1614Stawski Stanisław *1787  
1615Stąpor Bogdan [0¬]     
1616Stąpor Mirosław [0¬]     
1617Stąpor Tomasz [0¬]     
1618Stelmaszczykiewicz Józef   
1619Stelmaszyk Walenty   
1620Stępczak Bolesław [0¬]     
1621Stępczak Maciej [0¬]     
1622Stępczak Piotr *26-02-1889 Ujazdów +24-07-1946 Białobrzegi /Rawicz/   
1623Stępczak Rafał Jan [0¬]     
1624Stępczak Zygfryd Marian *16-02-1925 Krobia +28-11-1994 Legnica   
1625Stodolski Ludwik   
1626Stoeckel Maksymilian    
1627Stojanowski Franciszek   
1628Stojanowski Jan Nepomucen *1813 Tumlin  
1629Stokłosa Dariusz [0¬]     
1630Stokłosa Kamil [0¬]     
1631Stokłosa Maciej [0¬]     
1632Stokłosa Stansław *24-02-1929 +08-08-1989   
1633Struszyk Tadeusz *12-01-1925 +17-06-1995   
1634Studziński Mariusz [0¬]     
1635Suchorski Tomasz   
1636Suchorski Wawrzyniec   
1637Szabel Piotr *1814  
1638Szabelski Jan   
1639Szabelski Józef   
1640Szablewski (Szabel) Michał * Rąbin   
1641Szablewski Antoni *07-06-1880 Wielichowo   
1642Szablewski Franciszek *25-01-1885 Wielichowo +22-06-1958 Kluczewo   
1643Szablewski Jan Józef *21-02-1892 Wielichowo   
1644Szablewski Karol *13-01-1897 Wielichowo +10-09-1971 Wielichowo   
1645Szablewski Stanisław *06-08-1889 Wielichowo   
1646Szablewski Stanisław *30-10-1894 Wielichowo   
1647Szablewski Władysław *15-06-1878 Wielichowo +16-09-1946 Wielichowo   
1648Szalewski Karol *1842 + Poznań  
1649Szczegóła Adam [0¬]     
1650Szczegóła Antoni [0¬]     
1651Szczegóła Czesław *13-03-1922 +05-11-2005 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
1652Szczegóła Paweł [0¬]     
1653Szczegóła Piotr [0¬]     
1654Szczegóła Tomasz [0¬]     
1655Szczerbiński Sylwester *1828 +przed 1879  
1656Szczęsny Filip [0¬]     
1657Szczęsny Radosław [0¬]     
1658Szefler Wojciech [0¬]     
1659Szeuciński Paweł   
1660Szkudlarek Ireneusz [0¬]     
1661Szkudlarski Piotr   
1662Szkudlarski Walenty *około 1848   
1663Szmit Jan   
1664Szpotański Józef   
1665Szramkowski Maciej  *29-02-1792 Buk +18-02-1865 Buk /Buk/  
1666Szramkowski Mateusz *18-09-1784 Buk  
1667Szramkowski Michał   
1668Szramkowski Roch * Wągrowiec  
1669Szramkowski Stanisław *1808 Buk  
1670Szramkowski Wincenty *13-07-1825 Buk +30-07-1908 Wronki /Wronki/  
1671Szrejbrowski Aleksander *12-02-1893 +17-01-1932   
1672Szrejbrowski Józef *1890   
1673Szrejbrowski Kazimierz *01-03-1863 Poledno (pow. Świecie) +20-02-1923 Leszno /Leszno, cmentarz przy ul. Kąkolewskiej/   
1674Szrejbrowski Kazimierz *13-06-1923 +26-11-1988   
1675Szrejbrowski Stefan    
1676Szrejbrowski Wacław  +11-1915 Poległ nad Marną   
1677Szulc August *1828  
1678Szumnarski Bartłomiej *20-08-1772 Opalenica  
1679Szumnarski Framciszek (Frank) *12-01-1869 Śrem + USA   
1680Szumnarski Francioszek *12-08-1800 Opalenica  
1681Szumnarski Francioszek *1814 +1880  
1682Szumnarski Henry *1899 Chicago   
1683Szumnarski Józef *21-01-1838 Opalenica   
1684Szumnarski Stanisław *26-04-1863 Śrem   
1685Szumnarski Stanley *1898 Chicago   
1686Szwajkiewicz Stanisław   
1687Szwarc Wawrzyniec *1836   
1688Szwarc Wawrzyniec z d. Hasiński *1836  
1689Szwemin Jerzy Jan *21-07-1908 +27-12-1979   
1690Szydłowski Bogdan [0¬]     
1691Szydłowski Franciszek Ksawery *11-09-1894 Berlin +13-07-1967 Poznań   
1692Szymański Antoni *1852   
1693Szymański Makary *1806   
1694Szymański Marcin * Buk (?)  
1695Szymański Melchior   
1696Szymański Michał   
1697Szymański Norbert [0¬]     
1698Szymański Robert [0¬]     
1699Śledź Andrzej *06-11-1866 Wielichowo +19-08-1867 Wielichowo  
1700Śledź Franciszek *1841  
1701Śliwkiewicz Andrzej *1835 +przed 1875  
1702Śmiełkiewicz Karol *około 1725   
1703Śmiełkiewicz Rafał  *24-10-1746 Gostyń  
1704Śmigaj J. [0¬]     
1705Śmigaj M. [0¬]     
1706Śmigaj M. [0¬]     
1707Śmigaj M. [0¬]     
1708Śmigaj P. [0¬]     
1709Śmigaj W. [0¬]     
1710Świetliński Andrzej *19-11-1846 Kamieniec  
1711Świetliński Antoni *1817 +25-01-1818 Wielichowo /Wielichowo/  
1712Świetliński Antoni  *11-06-1898 Wielichowo +1980   
1713Świetliński Bogdan [0¬]     
1714Świetliński Daniel [0¬]     
1715Świetliński Franciszek *01-10-1889 Wielichowo +10-04-1955 Kębłowo   
1716Świetliński Franciszek *02-12-1851 Wielichowo +20-02-1852 Wielichowo   
1717Świetliński Franciszek *24-01-1860 Wielichowo   
1718Świetliński Franciszek Izydor *05-04-1767 Zadory (k/Roszkowa) +22-03-1786 Wielichowo /Wielichowo/  
1719Świetliński Jakub [0¬]     
1720Świetliński Jakub *1815  
1721Świetliński Jan [0¬]     
1722Świetliński Jan *około 1780  
1723Świetliński Józef *około 1765 +23-08-1819 Wielichowo /Wielichowo/  
1724Świetliński Kazimierz *1817  
1725Świetliński Kazimierz *24-02-1853 Wielichowo   
1726Świetliński Kazimierz *około 1777  
1727Świetliński Marcin *około 1740 +przed 1801   
1728Świetliński Mateusz *13-09-1818  
1729Świetliński Michał [0¬]     
1730Świetliński Piotr *1809 +17-03-1825 Wielichowo /Wielichowo/  
1731Świetliński Stanisław *12-04-1862 Wielichowo +12-04-1862 Wielichowo   
1732Świetliński Stefan *25-08-1891 Wielichowo +30-04-1965   
1733Świetliński Tadeusz *02-01-1921 Kębłowo +16-12-1996 Wolsztyn   
1734Świetliński Tomasz *13-12-1825 Wielichowo +16-06-1888 Wielichowo /Wielichowo/  
1735Świetliński Wincenty *06-07-1857 Wielichowo   
1736Świetliński Wiojciech *23-04-1820 Wielichowo  
1737Świetliński Wojciech *16-04-1821 Wielichowo +21-12-1903 Wielichowo /Wielichowo/   
1738Świetliński Zygmunt *28-04-1922 Kębłowo +22-04-1948 Kębłowo   
1739Taczała Dawid [0¬]     
1740Taczała Michał [0¬]     
1741Taczała Piotr [0¬]     
1742Tajchert Ignacy  *21-07-1850 Grodzisk   
1743Tajchert Władysław *28-08-1889 Grodzisk   
1744Targoszyński Józef Gabriel *15-03-1767 Buk   
1745Targoszyński Mikołaj   
1746Terczewska Jan *22-10-1817 Buk   
1747Terczewski Benedykt *26-02-1922 Poznan +27-08-1922 Poznan   
1748Terczewski Edmund *16-11-1841 Buk +01-09-1850 Buk   
1749Terczewski Feliks *18-05-1859 Buk   
1750Terczewski Florian *02-04-1901 Buk +18-01-1994   
1751Terczewski Franciszek *11-09-1853 Buk +05-10-1853 Buk   
1752Terczewski Franciszek *28-11-1863 Buk +30-08-1919 Poznań   
1753Terczewski Ignacy *21-01-1882 Buk +25-01-1919 Jastrzębsko   
1754Terczewski Ignacy *30-07-1815 Buk +21-04-1820 Buk   
1755Terczewski Jan *15-12-1844 +09-12-1883 Buk   
1756Terczewski Józef *1791 +28-08-1868 Buk   
1757Terczewski Ludwik *07-11-1869 Lusowo +10-11-1924 Poznań   
1758Terczewski Maciej *1833 +11-08-1833 Buk   
1759Terczewski Michał *21-09-1843 Buk +03-11-1884 Buk   
1760Terczewski Rajmund *13-08-1901 Poznań +1943 Mauthausen-Gussen   
1761Terczewski Ryszard Józef [0¬]     
1762Terczewski Stanisław *1867 +02-05-1868 Buk   
1763Terczewski Stanisław *23-09-1834 Buk +19-08-1900 Komorniki /Komorniki/   
1764Terczewski Stanisław *28-04-1877 Buk   
1765Terczewski Stanisław Kostka *09-10-1869 Buk   
1766Terczewski Szczepan (Stefan) *15-12-1859 Grzebienisko +1935 Poznań   
1767Terczewski Szymon *około 1730   
1768Terczewski Teodor *26-10-1824 Buk +po 04-11-1884   
1769Terczewski Tomasz *20-12-1820 Buk +04-01-1821 Buk   
1770Terczewski Tomasz *około 1755 +12-12-1835 Buk   
1771Terczewski Tytus *01-01-1907 Poznań   
1772Terczewski Wawrzyniec *09-08-1872 Buk   
1773Terczewski Władysław *07-04-1904 Buk +24-07-1970 Poznań   
1774Terczewski Władysław *09-09-1862 Buk +15-09-1862 Buk   
1775Terczewski Wojciech *1790 +16-09-1852 Buk   
1776Terczewski Wojciech *21-04-1831 Buk +27-03-1882 Buk   
1777Tischler Antoni *1811 Praga (Czechy) +1883 Warszawa  
1778Tischler Antoni Marian *1885 Warszawa   
1779Tischler Julian Andrzej *30-11-1848 Warszawa   
1780Trzeciak Andrzej *1857  
1781Turkiewicz Kazmierz   
1782Tuszewski Kazimierz [0¬]     
1783Tyczka Józef   
1784Tyczka Józef   
1785Tylicki Stanisław   
1786Tylicki Stanisław *12-01-1895 Warszawa +14-12-1918 Warszawa   
1787Tymkowski Franciszek *1772  
1788Tyra Edmund [0¬]     
1789Ulatowski Rafał  +po 1851  
1790Urbanowski Andrzej *20-11-1803   
1791Urbanowski Fabian *1774 +22-10-1830 Gostyń /Gostyń/   
1792Urbanowski Jakub *10-07-1797 Gostyń   
1793Urbanowski Jan *23-08-1795 Gostyń +29-08-1797 Gostyń   
1794Urbanowski Mateusz *20-09-1808 Gostyń +15-04-1811 Gostyń /Gostyń/   
1795Urbanowski Piotr *25-04-1799 Gostyń +10-09-1800 Gostyń /Gostyń/   
1796Urbanowski Teofil  *28-02-1811 Gostyń +11-03-1811 Gostyń /Gostyń/   
1797Urbański Franciszek *31-03-1834 Krobia +02-02-1904 Krobia /Krobia/  
1798Urbański Marcin *1824  
1799Utrata Tomasz *1865  
1800Vatle Zygmunt *1774  
1801Vogt Johann Friedrich *1850   
1802Vogt Władysław *1887 Kucharki   
1803Vorpahl Mark [0¬]     
1804Walkowiak Andrzej   
1805Walkowiak Daniel [0¬]     
1806Walkowiak Paweł [0¬]     
1807Warczygłowa Jakub *około 1860  
1808Warczygłowa Rufin   
1809Warzywoda Albert [0¬]     
1810Wasiak Grzegorz [0¬]     
1811Wasiak Jan    
1812Wawrzynkiewicz Szymon   
1813Wąsikiewicz Wojciech   
1814Wąsowicz Antoni *17-01-1767 Buk +1767 Buk   
1815Wąsowicz Francioszek *17-01-1767 Buk   
1816Wąsowicz Jan  +01-09-1779 Buk   
1817Wąsowicz Józef *16-03-1845 Buk  
1818Wąsowicz Walenty *09-02-1768 Buk +16-06-1797 Buk   
1819Wąsowicz Wawrzyniec Hipolit *10-08-1772 Buk   
1820Wciórka Stanisław *1849   
1821Wdowicka Ksawery *11-1808 Buk +03-12-1808 Buk /Buk/  
1822Wdowicki Franciszek Michał *27-09-1771 Buk +22-03-1772 Buk /Buk/  
1823Wdowicki Jan Francioszek *25-01-1773 Buk  
1824Wdowicki Józef * Stęszew  
1825Wdowicki Melchior   
1826Wdowicki Stefan *26-12-1776 Buk  
1827Wdowicki Tomasz *26-12-1776 Buk +24-04-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./  
1828Wdowicki Zygmunt *przed 1760 +23-10-1832 Stęszew  
1829Wechman Franciszek  +1943   
1830Wechman Witold [0¬]     
1831Wechman Zenon [0¬]     
1832Wejchan Roman *1854 Stęszew   
1833Weller Charles A. *1893   
1834Werbliński Cyprian *1851 Pleszew   
1835Werbliński Maksymilian *1864 Jedlec +26-09-1935   
1836Werbliński Marian *22-03-1901 Łęczyca pod Poznaniem +1956   
1837Werbliński Walenty *1822   
1838Weychan Maciej   
1839Weyhan Mateusz * Stęszew  
1840Weyhan Wojciech   
1841Wieczorek Paweł [0¬]     
1842Wieczorek Przemysław [0¬]     
1843Wieczorek Tomasz [0¬]     
1844Wieczorek Zbigniew [0¬]     
1845Wilhelm Johann  * Karpicko  
1846Wilhelm Johann  * Stentsch  
1847Wilhelm Johann Georg *1753 Karpicko +1813 Karpicko  
1848Wilhelm Johann Georg *1798  
1849Wimmer Józef   
1850Wiśniewski Adam *07-12-1882 Doktorowo +08-01-1951 Grodzisk  
1851Wiśniewski Cyprian *11-09-1854 Grąblewo + Poznań  
1852Wiśniewski Feliks *31-10-1886 Doktorowo +22-09-1887 Doktorowo  
1853Wiśniewski Józef *09-03-1890 Doktorowo +1918  
1854Wiśniewski Kacper   
1855Wiśniewski Stanisław   
1856Wiśniewski Stanisław *1867  
1857Wiśniewski Teofil *17-04-1892 Grodzisk +1914  
1858Wiśniewski Wincenty *1816  
1859Witajewski Wincenty   
1860Witkowski Jakub   
1861Witkowski Marcin *1816   
1862Włodarczyk Wojciech *1828   
1863Wodyński Michał *1780  
1864Wojciechowski Julian *około 1804 +16-11-1833 Buk /Buk/   
1865Wojciechowski Marek   
1866Wojciechowski Mateusz    
1867Wojciechowski Wincenty   
1868Wojtkowiak Bogdan [0¬]     
1869Wojtkowiak Florian *1901 +02-01-1903 Wielichowo   
1870Wojtkowiak Marcin    
1871Wojtkowiak Marcin [0¬]     
1872Wojtkowiak Przemysław Wojciech [0¬]     
1873Wojtkowski Benon [0¬]     
1874Wojtkowski Paweł   
1875Wolsztyński Franciszek   
1876Woltyński Jan *1861   
1877Woltyński Piotr *1866   
1878Wopiński Krzysztof Norbert Wawrzyniec [0¬]     
1879Wopiński Stanisław *08-05-1931 +27-12-1980   
1880Worche Jan   
1881Wosiński Feliks Teofil *18-11-1894 Berlin   
1882Wosiński Jakub *1811  
1883Wosiński Wojciech *11-04-1854 Doktorowo   
1884Wozicki Marcin   
1885Woziwodzki Jan *26-06-1791 Krobia  
1886Woziwodzki Mikołaj   
1887Woziwodzki Mikołaj   
1888Wroniecki Jakub * Stęszew  
1889Wróblewski Jan Nepomucen *1892 Kucharki   
1890Wróblewski Józef [0¬]     
1891Wróblewski Michał *1858   
1892Wróblewski Mieczysław *1888 Kucharki   
1893Wróblewski Stefan *1884 Kucharki +1885 Kucharki   
1894Wurche Jan   
1895Wurst Adam *1862 Poznań   
1896Wurst Maciej   
1897Wygocki Józef   
1898Wyrzykowski Ignacy *1830  
1899Wyrzykowski Michał   
1900Zachmoc Krzysztof [0¬]     
1901Zachmoc Lucjan [0¬]     
1902Zaczkowski Ryszard *27-06-1927 +21-04-2000   
1903Zając Aleksander *1902 Lubiechowo   
1904Zając Jan   
1905Zając Wincenty *27-03-0853   
1906Zalisz Ireneusz [0¬]     
1907Zawacki N.  +przed 1856  
1908Zawadzki Jan * Piotrków ?  
1909Zawadzki Józef *03-07-1880 +12-07-1942 Warszawa   
1910Zawadzki Maksymilian *1819 Siedlce  
1911Zawadzki Marian Tomasz   
1912Zawadzki Paweł  +przed 1843  
1913Zawadzki Szymon   
1914Zawidzki Stanisław *1865  
1915Zawierucha Stanisław *26-04-1901 Kwieciszewo +21-04-1988   
1916Zawierucha Walenty *1866 +przed 1934 Kwieciszewo  
1917Zawistowski Jan   
1918Zbierski Bogdan [0¬]     
1919Zeinbrener vel Piękniewski Karol *około 1808   
1920Zelmanowicz Wawrzyniec   
1921Zieliński Adam   
1922Zieliński Franciszek *29-11-1862 Buk  
1923Zieliński Ignacy *1836 +18-10-1863 Buk  
1924Zieliński Michał *23-09-1861 Buk +23-09-1861 Buk  
1925Ziemiański N.    
1926Zimniewicz Bartłomiej * Wronki  
1927Zimniewicz Błażej   
1928Zontman Karol *1831   
1929Zontman Karol *1831  
1930Zuhlke Adolf Eduard Carl *1863   
1931Zuhlke Edmund    
1932Zwierzyński Antoni *08-06-1844 Buk +przed 1850   
1933Zwierzyński Dominik *05-08-1834 Buk +20-11-1858 Buk   
1934Zwierzyński Jan *15-05-1846 Buk +29-10-1848 Buk   
1935Zwierzyński Józef *17-03-1837 Buk +04-03-1840 Buk /Buk/   
1936Zwierzyński Stanisław *23-04-1850 Buk +01-09-1852 Głuponie   
1937Zwierzyński Tomasz *09-12-1764 Stęszew  
1938Zwierzyński Wincenty *04-06-1807 Stęszew +02-04-1850 Buk /Buk/   
1939Zyfritt Józef   
1940Zygmunt Marian [0¬]     
1941Żarnowski Michał *1811 +10-02-1889 Gostyń   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl