Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [L] Indeks alfabetyczny [L]114

1Lamenta Elżbieta z d. Skrzypek [0¬]     
2Lamenta Zbigniew [0¬]     
3Larek Agnieszka z d. Jankowska [0¬]     
4Larek Bartosz [0¬]     
5Larek Elżbieta z d. Gabryel [0¬]     
6Larek Grzegorz [0¬]     
7Larek Jadwiga z d. Klapińska *20-01-1920 +15-03-1988   
8Larek Józefa z d. Formanowicz *28-02-1895 Gostyń +25-03-1963 Śmigiel   
9Larek Karolina [0¬]     
10Larek Marcin [0¬]     
11Larek Renata z d. Molis [0¬]     
12Larek Symforian [0¬]     
13Larek Symforian Hipolit *01-08-1893 +14-07-1965   
14Larek Tadeusz *15-12-1919 +06-05-1965   
15Larek Tomasz [0¬]     
16Larek Wiktoria [0¬]     
17Larek Władysław [0¬]     
18Lasocka Elżbieta z d. Balcerkiewicz *08-11-1793 Wielichowo  
19Lasocka Ludwika z d. Krukowicz    
20Lasocka Magdalena *12-05-1837 Wielichowo  
21Lasocki Bartłomiej *01-09-1793 Wielichowo  
22Lasocki Józef   
23Lasocki Karol Boromeusz *25-10-1825 Wielichowo  
24Laufer Emilia [0¬]     
25Laufer Genowefa [0¬]     
26Laufer Janina z d. Lisowska [0¬]     
27Laufer Stefan [0¬]     
28Laufer Władysław    
29Lawarski Piotr  +17-03-1784  
30Lenartowska Katarzyna z d. Czekańska   
31Lenartowski Wawrzyniec   
32Lesień Józefa z d. Wasiak *1864 Skalmierzyce   
33Lesień Marcin *1850 Biskupice Ołoboczne   
34Lesniewski Jakub   
35Leuze Frank [0¬]     
36Leuze Monika z d. Stachowska [0¬]     
37Lewandowicz Walenty   
38Lewandowska Anna z d. Nowacka *1809 +18-04-1847 Kamionna   
39Lewandowska Anna z d. Formanowicz *25-07-1826 Gostyń +19-08-1894 Kutno   
40Lewandowska Janina *1898 +1968 Kutno   
41Lewandowska Konstancja z d. Skornia *03-04-1863 Strzałkowo +10-03-1936 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
42Lewandowska Maria Elżbieta z d. Czaplicka *18-04-1771 Zbąszyń +02-04-1830 Lubosz   
43Lewandowska Marta Józefa z d. Bosz *1881 Warszawa   
44Lewandowska Tekla *22-09-1804 Strzyżewo   
45Lewandowska Teofila Viola z d. Guss (Guzinski) *26-04-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
46Lewandowska Teresa z d. Lamachowska *około 1760 +16-11-1798 Lwówek   
47Lewandowska Zuzanna Marianna *02-08-1801 Strzyżewo   
48Lewandowski Alois Louis *29-06-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA) +05-11-1959 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
49Lewandowski Andrzej *około 1750 +20-09-1849 Chorzewo   
50Lewandowski Anna Alvin z d. Hammernik    
51Lewandowski Anna R. z d. Durski    
52Lewandowski Charley D *08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
53Lewandowski Chester Charles (Czesław) *10-07-1891 Komorze (Żerków) +17-08-1954 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
54Lewandowski Damazy L. (Daniel)  *08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA) +23-05-1962 Weal, Wisconsin    
55Lewandowski Edmund Martin (Eddie) *11-11-1898 Milwaukee, Wisconsin (USA) +11-10-1948 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
56Lewandowski Edna z d. Leister    
57Lewandowski Franciszek Serafin *01-10-1853 Lewice +08-11-1905 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
58Lewandowski Jerzy *1940 +2016 Kutno   
59Lewandowski Józef Albin *15-12-1845 Gralewo   
60Lewandowski Leonard (Leroy) *1905 Milwaukee, Wisconsin (USA) +1916 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
61Lewandowski Maksymilian *28-05-1841 Gralewo   
62Lewandowski Michał *22-09-1804 Strzyżewo +24-05-1892 Kutno   
63Lewandowski Modest Czesław *11-06-1886 Komorze (Żerków) +29-01-1887 Komorze (Żerków)   
64Lewandowski N. *15-01-1839 Gralewo   
65Lewandowski Sigmund *08-05-1900 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
66Lewandowski Stanisława *1934 +2012 Kutno   
67Lewandowski Stefan Ignacy *10-01-1868 Główna /Poznań/   
68Lewandowski Stefan Konstanty *29-04-1903 Warszawa +18-06-1980 Kutno   
69Lewandowski Waclaw (Walter) *12-08-1896 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
70Lewandowski Wacław *1912 Warszawa  
71Lewandowski Zofia Maria *12-03-1885 Strzałkowo   
72Lewędowska Tekla z d. Kuczmerowicz (?) *1787 +04-06-1859 Gostyń  
73Lewędowski Ludwik  +przed 1859  
74Leżańska-Formanowicz Jolanta z d. Leżańska [0¬]     
75Libera Antonina *1863  
76Libera Józef *1836 +17-03-1868 Wielka Wieś /Buk/  
77Libera Marianna *1867  
78Libera Stanisław *1861  
79Libera Wiktoria *1865  
80Limański Stanisław   
81Limiński N. [0¬]     
82Linkiewicz Katarzyna z d. Świetlińska *1806  
83Linkiewicz Maciej *1806  
84Lis Antoni *1816  
85Lis Marianna z d. Fengler *1822  
86Lisiecka Beata Maria z d. Gałka [0¬]     
87Lisiecka Ewa [0¬]     
88Lisiecki Robert [0¬]     
89Lisiecki Tadeusz [0¬]     
90Lisowska Aleksandra z d. Terczewska *20-02-1860 Buk +09-07-1924 Buk   
91Lisowska Franciszka z d. Ławicka   
92Lisowska Gertruda *26-08-1920 +09-09-2004   
93Lisowska Jadwiga z d. Silska   
94Lisowska Maria *1928 +07-1986   
95Lisowska Seweryna z d. Furmanowicz *03-01-1894 Buk +01-07-1975 Buk   
96Lisowska Zofia z d. Formanowicz *16-09-1895 Grodzisk +17-03-1978 Buk /Buk/   
97Lisowski Feliks   
98Lisowski Franciszek *1856 Opalenica +09-07-1924 Buk   
99Lisowski Jakub *24-07-1817 Opalenica  
100Lisowski Jan *09-01-1815 Opalenica +07-10-1896 Opalenica  
101Lisowski Jan *29-08-1890 +18-12-1976 /Buk/   
102Lisowski Józef *09-03-1820 Opalenica  
103Lisowski Kazimierz *18-01-1923 Buk +16-09-1990   
104Lisowski Stanisław *1930   
105Lisowski Stefan    
106Lisowski Tadeusz *18-04-1925 Buk +03-1988   
107Lisowski Wojciech *06-04-1888 Buk +1974   
108Lompa Władysław *1861 Śrem  
109Lück Emilia z d. Mieczkowska *1837  
110Lück Oswald Konstanty *1826 +po 1878  
111Ludowicz Józef *1732 Buk  
112Ludowicz Regina z d. Wiśniewska   
113Ludowicz Szymon   
114Ludowicz Zofia   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl