Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [L] Indeks alfabetyczny [L]108

1Lamenta Elżbieta z d. Skrzypek [0¬]     
2Lamenta Zbigniew [0¬]     
3Larek Agnieszka z d. Jankowska [0¬]     
4Larek Bartosz [0¬]     
5Larek Elżbieta z d. Gabryel [0¬]     
6Larek Grzegorz [0¬]     
7Larek Jadwiga z d. Klapińska *20-01-1920 +15-03-1988   
8Larek Józefa z d. Formanowicz *28-02-1895 Gostyń +25-03-1963 Śmigiel   
9Larek Karolina [0¬]     
10Larek Marcin [0¬]     
11Larek Renata z d. Molis [0¬]     
12Larek Symforian [0¬]     
13Larek Symforian Hipolit *01-08-1893 +14-07-1965   
14Larek Tadeusz *15-12-1919 +06-05-1965   
15Larek Tomasz [0¬]     
16Larek Wiktoria [0¬]     
17Larek Władysław [0¬]     
18Lasocka Elżbieta z d. Balcerkiewicz *08-11-1793 Wielichowo  
19Lasocka Ludwika z d. Krukowicz    
20Lasocka Magdalena *12-05-1837 Wielichowo  
21Lasocki Bartłomiej *01-09-1793 Wielichowo  
22Lasocki Józef   
23Lasocki Karol Boromeusz *25-10-1825 Wielichowo  
24Laufer Emilia [0¬]     
25Laufer Genowefa [0¬]     
26Laufer Janina z d. Lisowska [0¬]     
27Laufer Stefan [0¬]     
28Laufer Władysław    
29Lawarski Piotr  +17-03-1784  
30Lenartowska Katarzyna z d. Czekańska   
31Lenartowski Wawrzyniec   
32Lesień Józefa z d. Wasiak *1864 Skalmierzyce   
33Lesień Marcin *1850 Biskupice Ołoboczne   
34Lesniewski Jakub   
35Leuze Frank [0¬]     
36Leuze Monika z d. Stachowska [0¬]     
37Lewandowicz Walenty   
38Lewandowska Anna z d. Nowacka *1809 +18-04-1847 Kamionna   
39Lewandowska Anna z d. Formanowicz *25-07-1826 Gostyń +19-08-1894 Kutno   
40Lewandowska Anna *26-06-1849 Gralewo   
41Lewandowska Konstancja z d. Skornia *03-04-1863 Strzałkowo +10-03-1936 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
42Lewandowska Maria z d. Czaplicka    
43Lewandowska Marta Józefa z d. Bosz *1881 Warszawa   
44Lewandowska Teofila Viola z d. Guss (Guzinski) *26-04-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
45Lewandowski Alois Louis *29-06-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA) +05-11-1959 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
46Lewandowski Andrzej *około 1750 +20-09-1849 Chorewo   
47Lewandowski Anna Alvin z d. Hammernik    
48Lewandowski Anna R. z d. Durski    
49Lewandowski Charley D *08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
50Lewandowski Chester Charles (Czesław) *10-07-1891 Komorze (Żerków) +17-08-1954 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
51Lewandowski Damazy L. (Daniel)  *08-11-1895 Milwaukee, Wisconsin (USA) +23-05-1962 Weal, Wisconsin    
52Lewandowski Edmund Martin (Eddie) *11-11-1898 Milwaukee, Wisconsin (USA) +11-10-1948 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
53Lewandowski Edna z d. Leister    
54Lewandowski Franciszek Serafin *01-10-1853 Lewice +08-11-1905 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
55Lewandowski Józef Albin *15-12-1845 Gralewo   
56Lewandowski Leonard (Leroy) *1905 Milwaukee, Wisconsin (USA) +1916 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
57Lewandowski Maksymilian *28-05-1841 Gralewo   
58Lewandowski Michał *1802 Trzciel +24-05-1892 Kutno   
59Lewandowski Modest Czesław *11-06-1886 Komorze (Żerków) +29-01-1887 Komorze (Żerków)   
60Lewandowski N. *15-01-1839 Gralewo   
61Lewandowski Sigmund *08-05-1900 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
62Lewandowski Stefan Ignacy *10-01-1868 Główna /Poznań/   
63Lewandowski Waclaw (Walter) *12-08-1896 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
64Lewandowski Wacław *1912 Warszawa  
65Lewandowski Zofia Maria *12-03-1885 Strzałkowo   
66Lewędowska Tekla z d. Kuczmerowicz (?) *1787 +04-06-1859 Gostyń  
67Lewędowski Ludwik  +przed 1859  
68Leżańska-Formanowicz Jolanta z d. Leżańska [0¬]     
69Libera Antonina *1863  
70Libera Józef *1836 +17-03-1868 Wielka Wieś /Buk/  
71Libera Marianna *1867  
72Libera Stanisław *1861  
73Libera Wiktoria *1865  
74Limański Stanisław   
75Limiński N. [0¬]     
76Linkiewicz Katarzyna z d. Świetlińska *1806  
77Linkiewicz Maciej *1806  
78Lis Antoni *1816  
79Lis Marianna z d. Fengler *1822  
80Lisiecka Beata Maria z d. Gałka [0¬]     
81Lisiecka Ewa [0¬]     
82Lisiecki Robert [0¬]     
83Lisiecki Tadeusz [0¬]     
84Lisowska Aleksandra z d. Terczewska *20-02-1860 Buk +09-07-1924 Buk   
85Lisowska Franciszka z d. Ławicka   
86Lisowska Gertruda *26-08-1920 +09-09-2004   
87Lisowska Jadwiga z d. Silska   
88Lisowska Maria *1928 +07-1986   
89Lisowska Seweryna z d. Furmanowicz *03-01-1894 Buk +01-07-1975 Buk   
90Lisowska Zofia z d. Formanowicz *16-09-1895 Grodzisk +17-03-1978 Buk /Buk/   
91Lisowski Feliks   
92Lisowski Franciszek *1856 Opalenica +09-07-1924 Buk   
93Lisowski Jakub *24-07-1817 Opalenica  
94Lisowski Jan *29-08-1890 +18-12-1976 /Buk/   
95Lisowski Jan *09-01-1815 Opalenica +07-10-1896 Opalenica  
96Lisowski Józef *09-03-1820 Opalenica  
97Lisowski Kazimierz *18-01-1923 Buk +16-09-1990   
98Lisowski Stanisław *1930   
99Lisowski Stefan    
100Lisowski Tadeusz *18-04-1925 Buk +03-1988   
101Lisowski Wojciech *06-04-1888 Buk +1974   
102Lompa Władysław *1861 Śrem  
103Lück Emilia z d. Mieczkowska *1837  
104Lück Oswald Konstanty *1826 +po 1878  
105Ludowicz Józef *1732 Buk  
106Ludowicz Regina z d. Wiśniewska   
107Ludowicz Szymon   
108Ludowicz Zofia   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl