Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [Z] Indeks alfabetyczny [Z]68

1Zachmoc Barbara z d. Kachlicka [0¬]     
2Zachmoc Dagmara [0¬]     
3Zachmoc Krzysztof [0¬]     
4Zachmoc Lucjan [0¬]     
5Zaczkowska Bogumiła z d. Dudziak [0¬]     
6Zaczkowski Ryszard *27-06-1927 +21-04-2000   
7Zając Agnieszka z d. Materna   
8Zając Aleksander *1902 Lubiechowo   
9Zając Jan   
10Zając Wiktoria z d. Fórmanowicz *18-12-1861 Wielichowo   
11Zając Wincenty *1855   
12Zalisz Ireneusz [0¬]     
13Zalisz Regina z d. Fórmanowicz [0¬]     
14Zawacki N.  +przed 1856  
15Zawadzka Eleonora Wilhelmina z d. Pawłowska [0¬]    
16Zawadzka Elżbieta z d. Rybińska *1821 Warszawa  
17Zawadzka Izabela z d. Formanowicz *24-02-1888 Gostyń +07-07-1970 Karczewo /Kościan/   
18Zawadzka Jadwiga *11-10-1761 Buk  
19Zawadzka Katarzyna z d. Koziałkowicz   
20Zawadzka Marianna z d. Popławska   
21Zawadzki Jan * Piotrków ?  
22Zawadzki Józef *03-07-1880 +12-07-1942 Warszawa   
23Zawadzki Maksymilian *1819 Siedlce  
24Zawadzki Marian Tomasz   
25Zawadzki Paweł  +przed 1843  
26Zawadzki Szymon   
27Zawidzka Władysława z d. Mielcarzewicz *1867 Jankowice  
28Zawidzki Stanisław *1865  
29Zawierucha Magdalena z d. Chojnacka *1868 +po 1934  
30Zawierucha Stanisław *26-04-1901 Kwieciszewo +21-04-1988   
31Zawierucha Walenty *1866 +przed 1934 Kwieciszewo  
32Zawierucha Maria z d. Formanowicz *31-01-1911 Gostyń +16-12-1997 Inowrocław   
33Zawistowska Petronela z d. Grzymała   
34Zawistowski Jan   
35Zbierska Irena z d. Słomińska [0¬]     
36Zbierski Bogdan [0¬]     
37Zeinbrener vel Piękniewska Julianna z d. Formanowicz *10-02-1817 Gostyń +30-12-1845 Gostyń /Gostyń/   
38Zeinbrener vel Piękniewski Karol *około 1808   
39Zelmanowicz Jadwiga Teresa z d. Hasińska *21-11-1793 Gostyń  
40Zelmanowicz Wawrzyniec   
41Zieliński Adam   
42Zieliński Franciszek *29-11-1862 Buk  
43Zieliński Ignacy *1836 +18-10-1863 Buk  
44Zieliński Michał *23-09-1861 Buk +23-09-1861 Buk  
45Ziemiańska Maria z d. Jankiewicz *30-01-1906 +14-04-1931   
46Ziemiański N.    
47Zimniewicz Bartłomiej * Wronki  
48Zimniewicz Błażej   
49Zontman Agata z d. Terczewska *25-01-1831 Buk   
50Zontman Agata z d. Terczewska *25-01-1831 Buk  
51Zontman Karol *1831   
52Zontman Karol *1831  
53Zuhlke Adolf Eduard Carl *1863   
54Zuhlke Edmund    
55Zuhlke Marianna z d. Stachowska *26-12-1865 Grodzisk   
56Zwierzyńska Franciszka *08-03-1842 Buk +przed 1850   
57Zwierzyńska Marianna *26-06-1839 Buk +28-07-1852 Głuponie   
58Zwierzyńska Wiktoria z d. Wąsowicz *12-12-1770 Stęszew  
59Zwierzyński Antoni *08-06-1844 Buk +przed 1850   
60Zwierzyński Dominik *05-08-1834 Buk +20-11-1858 Buk   
61Zwierzyński Jan *15-05-1846 Buk +29-10-1848 Buk   
62Zwierzyński Józef *17-03-1837 Buk +04-03-1840 Buk /Buk/   
63Zwierzyński Stanisław *23-04-1850 Buk +01-09-1852 Głuponie   
64Zwierzyński Tomasz *09-12-1764 Stęszew  
65Zwierzyński Wincenty *04-06-1807 Stęszew +02-04-1850 Buk /Buk/   
66Zyfritt Józef   
67Zyfritt Wiktoria Ewa z d. Będkowska *1749 Buk  
68Zygmunt Marian [0¬]     

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl