Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [S] Indeks alfabetyczny [S]236

1Sabina Cornelia Weller z d. Lewandowski *12-09-1894 Milwaukee, Wisconsin (USA) +22-02-1978 San Mateo California, USA   
2Sabina Kopczyńska z d. Szarzyńska [0¬]     
3Salomea Buszewicz z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
4Salomea Buszewicz z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
5Salomea Formanowicz, 1 v. Piechnik z d. Kucharek *1899 +1960 Radom   
6Salomea Ginter  +03-07-1773 Buk /Buk/  
7Salomea Hasińska *15-11-1744 Gostyń  
8Salomea Hasińska *08-11-1762 Gostyń  
9Salomea Marianna Mińska z d. Dakowska *1840 +31-07-1901 Buk /Buk/  
10Salomea Szwajkiewicz z d. Chudzicka    
11Salomea Terczewska *07-11-1813 Buk   
12Sandra Stąpor [0¬]     
13Sebastian Boiński *1772 Opalenica  
14Sebastian Doba [0¬]     
15Sebastian Fórmanowicz [0¬]     
16Sebastian Furmanowicz *21-01-1865 Krępa (Ostrów Wlkp)   
17Sebastian Hasiński *21-01-1797 Gostyń +1855 Gostyń  
18Sebastian Ofierski * Krobia  
19Seweryna Basińska *1907 Ostrów Wlkp.    
20Seweryna Formanowicz z d. Ziemlińska *23-12-1901 Krobia +07-06-1979 Rawicz   
21Seweryna Formanowicz z d. Urbańska *03-01-1862 Krobia +29-11-1937 Krobia /Krobia/   
22Seweryna Fórmanowicz *25-11-1906 Wielichowo +26-08-1929 Wielichowo /Wielichowo/   
23Seweryna Lisowska z d. Furmanowicz *03-01-1894 Buk +01-07-1975 Buk   
24Seweryna Mińska *08-01-1898 Lwówek  
25Seweryna Stanikowska *07-01-1887 Września  
26Sigmund Lewandowski *08-05-1900 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
27Sławomir Garbarz [0¬]     
28Sławomira Fórmanowicz z d. Kołodziejczak [0¬]     
29Stanisław Andrzejewski [0¬]     
30Stanisław Babski   
31Stanisław Baranowicz   
32Stanisław Bobkiewicz *10-04-1886 Wielichowo +15-04-1938   
33Stanisław Bronisław Miński *28-09-1902 Lwówek  
34Stanisław Brzeski *20-06-1908 +07-12-1984   
35Stanisław Cieślewicz *1817  
36Stanisław Dobrogowski *30-04-1875 Poznań +02-05-1875   
37Stanisław Dobrosławski   
38Stanisław Drożdżyński   
39Stanisław Dudziak    
40Stanisław Dybizbański *03-05-1809 Buk +23-04-1838 Buk  
41Stanisław Dziembowski *02-11-1897 Buk  
42Stanisław Formanowicz *11-04-1893 Krobia +30-01-1965 Borzykowo   
43Stanisław Formanowicz *05-05-1870 Książ Wlkp. +15-07-1870 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
44Stanisław Formanowicz *15-11-1806 Ociąż pow. Odolanów +09-01-1851 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
45Stanisław Formanowicz *30-04-1799 Buk +20-08-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
46Stanisław Formanowicz *29-10-1883 Jarocin +09-07-1938 Poznań   
47Stanisław Formanowicz *02-05-1854 Glinno k/Skoków +03-04-1859 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
48Stanisław Formanowicz *04-05-1772 Buk +22-07-1822 Przeźmierowo /Lusowo/   
49Stanisław Formanowicz *03-05-1840 Gostyń +27-02-1842 Gostyń /Gostyń/   
50Stanisław Fórmanowicz *05-05-1897 Grodzisk +09-1939   
51Stanisław Fórmanowicz *14-04-1877 Wielichowo +25-07-1877 Wielichowo   
52Stanisław Fórmanowicz *04-11-1914 Wielichowo +01-09-1943 Poznań /Nieznane/   
53Stanisław Frąckowiak [0¬]     
54Stanisław Furmanowicz *14-09-1892 Kłecko +23-12-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
55Stanisław Furmanowicz *07-05-1838 Poznań   
56Stanisław Furmanowicz *18-04-1875 Braciszewo k/Gniezna +01-08-1945 Kłecko   
57Stanisław Gajewicz *12-05-1786 Wielichowo  
58Stanisław Galantowicz *1833 Gniezno +1833 Gniezno  
59Stanisław Ginter *17-11-1748 Buk  
60Stanisław Glapiński *1866 +1945  
61Stanisław Gowarzeski *13-11-1787 Buk +09-05-1813 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
62Stanisław Grzegorz Boiński *02-04-1771 Buk +01-02-1774 Buk /Buk/   
63Stanisław Hance [0¬]     
64Stanisław Jan Sonnenberg *08-05-1922 Krobia +29-09-1922 Krobia   
65Stanisław Kazimierz Scholz vel Szulc *1873  
66Stanisław Konieczny   
67Stanisław Kopczyński *04-05-1897 Buk +28-11-1963 Buk   
68Stanisław Kostka Fórmanowicz *18-10-1879 Wielichowo +12-02-1882 Wielichowo /Wielichowo/   
69Stanisław Kostka Krauza *15-11-1779 Buk  
70Stanisław Kostka Terczewski *09-10-1869 Buk   
71Stanisław Krolikowski *1818   
72Stanisław Kusiak *20-09-1923 +02-08-1982   
73Stanisław Libera *1861  
74Stanisław Limański   
75Stanisław Lisowski *1930   
76Stanisław Łukaszewicz   
77Stanisław Łukaszewski *18-09-1894 +13-04-1957   
78Stanisław Marciniak vel Bielski *1802   
79Stanisław Marszałkiewicz *04-11-1844 Buk +24-08-1845 Buk /Buk/   
80Stanisław Meyza *1849  
81Stanisław Meyza   
82Stanisław Mielcarzewicz *1831 Liulin  
83Stanisław Mikołajewicz  +1746  
84Stanisław Miński *06-05-1865 Buk  
85Stanisław Miński *06-05-1865 Buk  
86Stanisław Moczyński *1868   
87Stanisław Motłszyński [0¬]    
88Stanisław N. [0¬]     
89Stanisław Niłacny *1902 Ostrów Wl;kp.   
90Stanisław Nowak [0¬]     
91Stanisław Promiński *18-04-1827 Grodzisk   
92Stanisław Raczkiewicz    
93Stanisław Rajchowicz *04-1892 Wielichowo +18-07-1892 Wielichowo   
94Stanisław Rajchowicz   
95Stanisław Rogalewski *07-03-1899 +09-01-1976   
96Stanisław Ruczkowski *18-04-1876 Poznań  
97Stanisław Rutkowski [0¬]     
98Stanisław Rzempiak   
99Stanisław Siemiginowski [0¬]     
100Stanisław Siorski *1900 Ostrów Wl;kp.   
101Stanisław Sochaczewski    
102Stanisław Stachowski *29-03-1887 Doktorowo   
103Stanisław Stachowski [0¬]     
104Stanisław Stawski *1787  
105Stanisław Szablewski *30-10-1894 Wielichowo   
106Stanisław Szablewski *06-08-1889 Wielichowo   
107Stanisław Szramkowski *1808 Buk  
108Stanisław Szumnarski *26-04-1863 Śrem   
109Stanisław Szwajkiewicz   
110Stanisław Świetliński *12-04-1862 Wielichowo +12-04-1862 Wielichowo   
111Stanisław Terczewski *28-04-1877 Buk   
112Stanisław Terczewski *23-09-1834 Buk +19-08-1900 Komorniki /Komorniki/   
113Stanisław Terczewski *1867 +02-05-1868 Buk   
114Stanisław Tylicki   
115Stanisław Tylicki *12-01-1895 Warszawa +14-12-1918 Warszawa   
116Stanisław Wciórka *1849   
117Stanisław Wiśniewski *1867  
118Stanisław Wiśniewski   
119Stanisław Wopiński *08-05-1931 +27-12-1980   
120Stanisław Zawidzki *1865  
121Stanisław Zawierucha  *26-04-1901 Kwieciszewo +21-04-1988   
122Stanisław Zwierzyński *23-04-1850 Buk +01-09-1852 Głuponie   
123Stanisława Antonina Werblińska *26-03-1876 Wyszki k/Jarocina   
124Stanisława Cecylia Świetlińska z d. Gajewicz *16-11-1894 Wielichowo +10-06-1969 Kębłowo   
125Stanisława Cecylia Vogt z d. Werblińska *11-1852 Pleszew   
126Stanisława Dudziak z d. Rajchowicz *29-04-1892 Wielichowo +16-07-1892 Wielichowo   
127Stanisława Formanowicz *22-10-1862 Książek   
128Stanisława Formanowicz z d. Stachowska *16-11-1902 Grodzisk +11-04-1999 Koźmin Wlkp. /Środa Wlkp./   
129Stanisława Formanowicz *27-04-1858 Gostyń +09-10-1939 Poznań /Poznań, cmentarz przy ul. Samotnej/   
130Stanisława Fórmanowicz z d. Kietrys [0¬]     
131Stanisława Furmanowicz z d. Domagała  + Poznań (?) /Poznań, cmentarz Podolany/   
132Stanisława Furmanowicz *1894 Krempa   
133Stanisława Gembalska *1897 Wielichowo  
134Stanisława Glapińska z d. Czerniejewska *1866 +1935  
135Stanisława Helena Sonnenberg *08-05-1922 Krobia +06-10-1922 Krobia   
136Stanisława Hensel *08-05-1855 Gostyń   
137Stanisława Juszczyk z d. Szymańska *1853 Szamotuły +07-10-1895 Warszawa, Praga  
138Stanisława Kaczmarska z d. Lesicka *1842  
139Stanisława Kicińska z d. Świetlińska *08-05-1884 Wielichowo +1938   
140Stanisława Krawczyk z d. Fórmanowicz *22-05-1871 +1946   
141Stanisława Kużdowicz z d. Mielcarzewicz *1865 Janowice  
142Stanisława Lewandowski *1934 +2012 Kutno   
143Stanisława Maciejewska z d. Kaczmarek *1861   
144Stanisława Mielcarzewicz z d. Szymańska   
145Stanisława Niejacka z d. Dickson *03-10-1865 Poznań +29-08-1938 Poznań   
146Stanisława Roszkiewicz z d. Formanowicz *08-05-1900 Błażejewo +18-12-1968   
147Stanisława Ruczkowska z d. Formanowicz *01-05-1866 Gostyń +14-10-1931 Poznań /Poznań/   
148Stanisława Słomińska z d. Wojtas [0¬]     
149Stanisława Stachowska z d. Rupa *11-04-1914 Grodzisk +09-01-1975 Grodzisk   
150Stanisława Stachowska z d. Fiedler *1870   
151Stanisława Stachowska z d. Stelmaszyk *około 1870 +31-03-1949 Poznań   
152Stanisława Świetlińska z d. Górecka *1861   
153Stanisława Tajchert *26-04-1877 Grodzisk +1877 Grodzisk   
154Stanisława Terczewska z d. Stelmaszyk *09-11-1902   
155Stanley Szumnarski *1898 Chicago   
156Stansław Stokłosa *24-02-1929 +08-08-1989   
157Stansława Roszkiewicz z d. Gąsiorek [0¬]     
158Stefan Adamski   
159Stefan Bronisław Starzyński *19-08-1893 Warszawa +12-1939   
160Stefan Formanowicz *27-08-1898 Gostyń + Chocianów k/Legnicy   
161Stefan Formanowicz *15-06-1886 Siemowo +22-03-1918 Cugny, Francja /Saint-Quentin, dep. Aisne/   
162Stefan Formanowicz *26-12-1789 Gostyń +23-03-1868 Gostyń /Gostyń/   
163Stefan Formanowicz *19-08-1886 Jarocin +10-05-1959 Jarocin   
164Stefan Fórmanowicz *28-07-1913 Wielichowo +06-07-1914 Wielichowo   
165Stefan Furmanowicz *02-08-1913 Buk +17-06-1957 Dopiewo   
166Stefan Gajek z d. Gaj *około 1720  
167Stefan Hensel *26-12-1843 Głogówko   
168Stefan Ignacy Kaletka *31-07-1884 Wielichowo  
169Stefan Ignacy Lewandowski *10-01-1868 Główna /Poznań/   
170Stefan Izydor Stachowski *01-09-1906 Grodzisk + Grodzisk   
171Stefan Karol Drzewiecki *27-08-1835 Inowrocław   
172Stefan Kazimierz Ganowicz *30-08-1921 +17-05-1980   
173Stefan Konstanty Lewandowski *29-04-1903 Warszawa +18-06-1980 Kutno   
174Stefan Kucharz  +przed 1686  
175Stefan Laufer [0¬]     
176Stefan Lisowski    
177Stefan Miński *17-08-1896 Lwówek  
178Stefan Nowacki  +25-05-2006 Wielichowo   
179Stefan Pięta *20-08-1940 Bukowiec (pow. N. Tomyśl) +15-12-1995 Wolsztyn /Wolsztyn/   
180Stefan Piotrowicz    
181Stefan Piotrowicz [0¬]     
182Stefan Rudolf Formanowicz *15-04-1901 Berlin (Rixdorf) +26-04-1989 Środa Wlkp. /Środa Wlkp./   
183Stefan Stanisławowicz   
184Stefan Szrejbrowski    
185Stefan Świetliński *25-08-1891 Wielichowo +30-04-1965   
186Stefan Wdowicki *26-12-1776 Buk  
187Stefan Wróblewski *1884 Kucharki +1885 Kucharki   
188Stefania Formanowicz *07-1909 Jarocin +05-01-1910 Jarocin   
189Stefania Fórmanowicz *29-08-1909 Wielichowo +10-08-1980 Poznań /Wielichowo/   
190Stefania Fórmanowicz z d. Krajnik *26-09-1917 Ciche k/Brodnicy +25-01-1988 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
191Stefania Fórmanowicz z d. Ryzlewicz *06-10-1926 +15-02-1979 Zielona Góra   
192Stefania Furmanowicz z d. Łagoda *22-11-1916 Krzywiń +03-04-1972 Ostrzeszów   
193Stefania Glapińska z d. Stachowska *26-08-1896 Gaj Wielki +po 1938   
194Stefania Ławniczak z d. Formanowicz *01-01-1896 Błażejewo +12-09-1951   
195Stefania Mińska *15-06-1907 Lwówek +10-11-1962 Poznań  
196Stefania Słomińska z d. Gajewicz   
197Stefania Stachowska z d. Wygocka *19-02-1890 Szamotuły   
198Stefania Szczęsna Sonnenberg z d. Kardasz *11-02-1921 Komorno +25-04-1984 Legnica   
199Stefania Wacława Formanowicz z d. Olejniczak [0¬]     
200Stella (Stanisława Franciszka) Kubiak z d. Lewandowski *24-04-1890 Komorze (Żerków)   
201Stella Forman z d. Zebrusky *1915   
202Susan Formanowicz z d. Mclean [0¬]     
203Susanne Jankiewicz z d. Fatio *około 1836 Orbe (Szwajcaria} +05-08-1913 Gostyń /Gostyń/   
204Sylwester Fórmanowicz [0¬]     
205Sylwester Furmanowicz *25-12-1905 Kłecko +24-03-1959   
206Sylwester Hensel *21-12-1866 Gostyń   
207Sylwester Konstanty Ostrowicz *31-12-1826 Gostyń +19-11-1866 Gostyń /Gostyń/   
208Sylwester Mieczysław Formanowicz *11-09-1921 Rawicz +24-05-2001 Rawicz   
209Sylwester Szczerbiński *1828 +przed 1879  
210Sylwia (Sylwestrina) Ostrowicz *31-12-1828 Gostyń   
211Sylwia Formanowicz z d. Lange [0¬]     
212Sylwia Jankiewicz *31-12-1865   
213Sylwia Spryszyńska [0¬]     
214Symforian Hipolit Larek *01-08-1893 +14-07-1965   
215Symforian Larek [0¬]     
216Szczepan (Stefan) Formanowicz *25-12-1858 Buk +02-05-1907 Berlin   
217Szczepan (Stefan) Kasperski   
218Szczepan (Stefan) Terczewski *15-12-1859 Grzebienisko +1935 Poznań   
219Szymon Andrzejewski    
220Szymon Boiński *28-10-1789 Buk   
221Szymon Chryzostom Hensel *25-10-1823 Gostyń +15-03-1864 Gostyń   
222Szymon Danel *1810  
223Szymon Dobrowolski *1808 Krzywiń +1811 Krzywiń  
224Szymon Gajewicz z d. Gajek *27-10-1746 Wielichowo  
225Szymon Grzybowski * Grodzisk  
226Szymon Józef Hasiński *11-10-1849 Gostyń   
227Szymon Kusior [0¬]     
228Szymon Ludowicz   
229Szymon Paweł Hensel *30-06-1853 Gostyń +11-01-1854 Gostyń   
230Szymon Rojkowicz [0¬]     
231Szymon Ruciński   
232Szymon Sikorski   
233Szymon Tadeusz Formanowicz *16-10-1796 Smogorzewo +25-12-1796 Smogorzewo   
234Szymon Terczewski *około 1730   
235Szymon Wawrzynkiewicz   
236Szymon Zawadzki   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl