Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Osoby zmarłe - Indeks alfabetyczny [Osoby zmarłe]2970    >> Strona 2

1Adamczewska Maria z d. Klausińska    
2Adamczewska, 1 v. Szczerbinska Marianna z d. Galantowicz *19-11-1856 Gniezno  
3Adamczewski Antoni   
4Adamczewski Wincenty *1837  
5Adamska Katarzyna z d. Formanowicz *22-02-1718 Buk, Targowisko +po 10-1782   
6Adamski Franciszek   
7Adamski Mikołaj  +15-09-1750 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
8Adamski Stefan   
9Andersch Anna Elżbieta z d. Hoffmann *1816  
10Andersch Antoni *1807  
11Andrzejeski Wincenty z d. Andrzejewski    
12Andrzejewska Justyna Tekla, Anna z d. Formanowicz *24-09-1790 Pysząca   
13Andrzejewska Rozalia z d. Jankiewicz *03-09-1834 Gostyń   
14Andrzejewski Szymon    
15Arletp Fryderyk *1828   
16Arletp, 1 v. Piotrowska Julianna z d. Terczewska *10-01-1822 Buk   
17Babska Jadwiga   
18Babska Regina z d. Mięcik   
19Babski Andrzej   
20Babski Stanisław   
21Balcerkiewicz Dorota   
22Balcerkiewicz Marcin   
23Balewicki Franciszek    
24Baranowicz Stanisław   
25Baranowicz Wojciech   
26Baranowska Gertruda z d. Ruczkowska *28-10-1899 Berlin +24-06-1978 Poznań   
27Baranowski Jan *04-04-1899 Byszki +14-01-1983 Poznań   
28Baranowski Roman *30-01-1933 Poznań +30-03-2010 Poznań   
29Bardel Genowefa z d. Formanowicz *1927 Jarocin   
30Bardel N.    
31Bartczak Błażej   
32Bartczak Marianna z d. Kędziora   
33Basińska Helena *1896 Ostrów Wl;kp.   
34Basińska Józefa z d. Graczyk *1844  
35Basińska Łucja *1909 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
36Basińska Marianna z d. Furmankiewicz *25-12-1873 Krępa (Ostrów Wlkp) +04-02-1938 Ostrów Wlkp.    
37Basińska Seweryna *1907 Ostrów Wlkp.    
38Basińska Teodozja *1904 Ostrów Wl;kp.   
39Basiński Czesław *1900 Ostrów Wl;kp.   
40Basiński Edmund *1908 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
41Basiński Józef   
42Basiński Józef *1843  
43Basiński Walenty *13-02-1872 Zakrzewki par. Ociąż   
44Basiński Walerian *1902 Ostrów Wl;kp.   
45Baszyński Jakub   
46Beyga Ewa   
47Beyga Wojciech   
48Beygowicz Wojciech *1859  
49Beygowicz, 1 v. Mińska Marianna z d. Ginter *1770  
50Białkowska Maria z d. Terczewska *14-01-1875 Buk   
51Białkowski Jan *1869 +przed 1920   
52Bigałke Edward   
53Bigałke Marianna z d. Dalecka   
54Bilska Wilhelmina z d. Glatzer   
55Bilski Marcin   
56Błażeczkowiak Agnieszka   
57Błażeczkowiak Bernhard *24-08-1860 Wilkowo Polskie  
58Błażeczkowiak Franciszek *1799  
59Błażeczkowiak Gertruda z d. Obiegała  *1798  
60Błażeczkowiak Kazimierz   
61Bob Harold *02-05-1911 Łódź +22-03-1994 Berlin   
62Bobkiewicz Gabriela z d. Krumpholz *około 1845  
63Bobkiewicz Ludwik *około 1838  
64Bobkiewicz Stanisław *10-04-1886 Wielichowo +15-04-1938   
65Bogajewicz Paweł  +przed 1787  
66Bogusławska Marianna z d. Mińska *29-01-1863 Buk  
67Bogusławski Jan *1861  
68Bogusławski Jan *1861  
69Boińska Agnieszka *22-01-1727 Buk, Targowisko +18-12-1741 /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
70Boińska Ewa *01-01-1783 Buk +24-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
71Boińska Ewa z d. Formanowicz *11-02-1705 Buk, Targowisko +07-02-1774 Buk /Buk/   
72Boińska Franciszka z d. Kucharzewicz *07-03-1745 Buk   
73Boińska Jadwiga *29-09-1749 Buk +29-09-1749 Buk   
74Boińska Katarzyna   
75Boińska Katarzyna *1707 Buk  
76Boińska Małgorzata *19-07-1766 Buk +11-09-1767 Buk   
77Boińska Marianna z d. Węclewicz *1791   
78Boińska Regina  +26-04-1779 Buk /Buk/   
79Boińska Regina Brygida *01-02-1744 Buk   
80Boińska Rozalia *01-09-1793 Buk   
81Boińska Zuzanna *09-08-1776 Buk   
82Boiński Antoni *12-06-1738 Buk, Targowisko   
83Boiński Feliks *09-01-1780 Buk +21-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
84Boiński Gabriel Józef *28-03-1741 Buk +04-12-1796 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
85Boiński Jan *09-06-1735 Buk, Targowisko   
86Boiński Jan *około 1700 +około 1760 Buk   
87Boiński Józef *15-03-1787 Buk   
88Boiński Marcin   
89Boiński Michał *29-09-1733 Buk, Targowisko   
90Boiński Sebastian *1772 Opalenica  
91Boiński Stanisław Grzegorz *02-04-1771 Buk +01-02-1774 Buk /Buk/   
92Boiński Szymon *28-10-1789 Buk   
93Boiński Wojciech *1709 Buk  
94Bolewicka Marianna z d. Jankiewicz *15-08-1829 Gostyń   
95Bordzińska Katarzyna z d. Grzesiewicz *1814  
96Bordziński Łukasz z d. Bardziak *1809  
97Borsuk Roman [0¬]     
98Bosa Franciszka z d. Nolke (?)   
99Bosy Marcin   
100Bosz Konstanty   
101Bosz Leokadia z d. Makarowicz   
102Braszka Florian   
103Braszka Maria z d. Konarska   
104Brun Eugenia Helena Maria z d. Chrzanowska *10-08-1896 Izdebno +27-06-1981 Warszawa   
105Brun Mieczysław Edward *31-05-1892 Warszawa +06-12-1953 Warszawa   
106Brzeska Mieczysława Maria z d. Raczkowska *24-12-1884 Poznań   
107Brzeska Wanda  +1939 Warszawa   
108Brzeski Alfreg *06-03-1910 +06-01-2000   
109Brzeski Józef    
110Brzeski Stanisław *20-06-1908 +07-12-1984   
111Budnik Caroline Friederike z d. Eisermann   
112Budnik Gottlob  +przed 1828  
113Buhlert Joachim Carl August   
114Buhlert Maria Elisabeth z d. Böttger   
115Buraczyńska Zofia z d. Lisowska *09-05-1920 Buk +26-06-2004   
116Buraczyński Ludwik *26-02-1926 +28-11-1986   
117Burwiel Janina Zofia z d. Hensel *06-04-1907 Poznań +30-12-1982 Warszawa   
118Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
119Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
120Buszewicz Tomasz   
121Buszewicz Tomasz   
122Bzyl Antoni   
123Bzyl August *14-03-1822 Reńsko  
124Bzyl Józef *12-09-1864 Racot +09-09-1900 Buk  
125Bzyl Maria z d. Czach *1828  
126Bzyl Marianna z d. Kaczmarz   
127Bzyl. 1 v. Terczewska Weronika z d. Derdzinska *19-01-1850 Wągrowiec   
128Bzyll Elżbieta   
129Bzyll Elżbieta   
130Bzyll Jakub   
131Bzyll Józef   
132Bzyll Marcin   
133Bzyll Weronika z d. Kosicka   
134Bzyll Wojciech   
135Cacha Andrzej   
136Cacha Ignacy *1850  
137Cacha Marianna z d. Michalska   
138Checinska Róża z d. Ruczkowska *27-07-1937 Poznań +29-06-1995   
139Chełmińska Małgorzata z d. Rotecka *1824 +1874 Doktorowo  
140Chocieszyńska Tekla z d. Pospieszyńska    
141Chocieszyński Maciej   
142Chróścik Józef *1809   
143Chróścik Julianna z d. Formanowicz *10-12-1808 Ociąż pow. Odolanów   
144Chróścik Tekla z d. Szamowska    
145Chróścik Teodor *04-11-1839 Olszowa   
146Chrzanowska Anna  +przed 1850  
147Chrzanowska Teodora z d. Doruchowska *1834 Malanów +26-03-1885 Kalisz  
148Chrzanowska Zofia Maria z d. Rudnicka *1903 +1971 Warszawa   
149Chrzanowski Kazimierz Heliodor *23-10-1862 Mieczownica +18-05-1902 Rozalin   
150Chrzanowski Leopold Józef *1890 Izdebno +1920   
151Chrzanowski Leopold Wincenty *1817 Rzegocin  +16-11-1874 Miec:zownica   
152Chrzanowski Rafał  +przed 1850  
153Chrzanowski Tytus *1899 Rozalin +1971 Warszawa   
154Chudak Anna z d. Larek *1949   
155Chudak Zbigniew [0¬]     
156Chylińska Bronisława z d. Urbańska *1866  
157Chyliński Władysław Stanisław *1857  
158Ciachowska Tekla *14-09-1817 Gostyń +16-04-1821 Gostyń /Gostyń/   
159Ciachowski Antoni *12-01-1820 Gostyń +02-01-1842 Gostyń   
160Ciachowski Filip *22-05-1815 Gostyń +30-01-1827 Gostyń   
161Ciachowski Józef *1792 +25-06-1821 Gostyń /Gostyń/   
162Cicha Teresa  +16-09-1793 Wielichowo  
163Cichorska Dorota z d. Bienkiewicz vel Binkiewicz   
164Cichorski Jan   
165Cichorski Wojciech   
166Cichoszewicz Antonina z d. Grzeniesławska *1789 +09-08-1833 Gostyń /Gostyń/  
167Cichoszewicz Kazimierz *1776 +25-07-1833 Gostyń /Gostyń/  
168Cichy Mikołaj  +28-03-1789 Wielichowo  
169Cieślewicz Stanisław *1817  
170Cieślewicz, 2 v. Cwojdzińska, 1 v. Dybizbańska Katarzyna z d. Gatniejewska  *24-06-1811 Wielkawieś Kolonia  
171Cieślik Gabriel *28-03-1790 Ziemin +30-01-1849 Ziemin  
172Cieślik Magdalena z d. Foltyniak *1796 Ziemin +02-08-1873 Ziemin  
173Ciosański Jakub   
174Cwojdzinska Agnieszka *1712 +1748 Krobia  
175Cwojdzinska Anna z d. Gaworska   
176Cwojdzinski Tomasz *około 1710 Krobia  
177Cwojdzińska Apolonia z d. Opączewska *07-02-1754 Buk +09-01-1795 Buk /Buk/   
178Cwojdzińska, 1 v. Wawrzynkiewicz Apolonia z d. Tuliszka *1761 Buk +około 1810  
179Cwojdziński Aleksander *11-01-1746   
180Czabajska Agnieszka z d. Pawłowska *1808  
181Czabajska Cecylia z d. Koplinska   
182Czabajska Katarzyna z d. Ciążyńska    
183Czabajska Magdalena z d. Ganowicz   
184Czabajska Teofila z d. Borowicz *1868  
185Czabajski Edmund *21-11-1830 Gostyń  
186Czabajski Franciszek *1802  
187Czabajski Józef Piotr *1856 Gostyń  
188Czabajski Marcin *1832 Gostyń +1910 Gostyń  
189Czabajski Tomasz *1862 Gostyń  
190Czaplicka Maria z d. Weyman    
191Czaplicki Bartłomiej z d. Czapnik *12-08-1719 Trzciel   
192Czapnik Barbara    
193Czapnik Jan *około 1680   
194Czapska Hanna z d. Brun *07-10-1924   
195Czarkowska Marianna z d. Nowicka *30-06-1812 Gostyń +01-12-1843 Gostyń /Gostyń/   
196Czarkowski Jan *1809   
197Czekaj Eleonora z d. Świetlińska *16-10-1860 Wielichowo  
198Czekaj Jan z d. Świetliński *1860  
199Czekaj Pelagia Wiktoria *19-12-1885 Wielichowo  
200Czerwiński Antoni   
201Czwojdzinska Konstancja z d. Filipowska *1776 Buk  
202Czwojdzinska Weronika z d. Wawrzynkiewicz *1791  
203Ćwiklińska Elżbieta   
204Ćwiklińska Katarzyna z d. Plucińska *1849   
205Ćwikliński Ignacy   
206Ćwikliński Jakub *1843   
207Danaszek Barbara   
208Danaszek Łukasz   
209Danel Szymon *1810  
210Dąbkiewicz Anna z d. Kalewska   
211Dąbkiewicz Jan   
212Dąbrowska Katarzyna z d. Hirchfelder   
213Dąbrowska Regina   
214Dąbrowski Bartłomiej * Poznań  
215Dąbrowski Ignacy   
216Dąbrowski Mikołaj *1771 Wielka Wieś  
217Derdzinska Julianna z d. Chrzanowska *1823  
218Derdzinski Adam *1821  
219Dębińska Barbara *15-01-1923 +28-08-1977   
220Dębińska Czesława z d. Raczkowska *09-07-1894 +09-07-1989   
221Dębińska Krystyna *30-09-1924 +02-09-1944 Warszawa   
222Dębiński Andrzej *31-07-1927   
223Dębiński Czesław    
224Dębiński Olgierd *02-07-1923 +15-08-1997 Australia   
225Dłużyńska Agnieszka *18-01-1756 Wilkowo k/Buku  
226Dłużyńska Józefa Marianna *21-01-1768 Buk   
227Dłużyńska Małgorzata z d. Formanowicz *28-05-1739 Buk   
228Dłużyńska Marianna  +przed 1761  
229Dłużyński Jan    
230Dobberphul Jan *1838   
231Dobberphul Marianna Józefa z d. Lewandowska *23-03-1851 Lewice   
232Dobiliński Mikołaj   
233Dobrogowska Jadwiga z d. Podkomorska *01-10-1883 Obrzycko   
234Dobrogowska Katarzyna z d. Snyś *01-11-1849 Poznań - Jeżyce +20-04-1917   
235Dobrogowska Małgorzata z d. Mechacz *15-03-1892 Pawłowo   
236Dobrogowska Zofia Joanna z d. Faberska *11-05-1885 Baranów   
237Dobrogowski Bolesław *15-01-1878 Poznań - Jeżyce +03-11-1938 Poznań   
238Dobrogowski Edmund *20-06-1880 Poznań - Jeżyce   
239Dobrogowski Fryderyk Karol *18-03-1839 Poznań +23-12-1921 Poznań   
240Dobrogowski Józef *06-03-1874 Poznań   
241Dobrogowski Maksymilian *17-09-1887 Poznań - Jeżyce +17-09-1887 Poznań   
242Dobrogowski Roman *29-07-1883 Poznań - Jeżyce +16-09-1884 Poznań - Jeżyce   
243Dobrogowski Stanisław *30-04-1875 Poznań +02-05-1875   
244Dobrosławska Helena   
245Dobrosławski Stanisław   
246Dobrowolska Jadwiga *14-10-1839 Krzywiń +10-01-1840 Krzywiń  
247Dobrowolska Jadwiga *1810 Krzywiń  
248Dobrowolska Joanna z d. Ślósarkiewicz *1810 +10-09-1850 Przecław  
249Dobrowolska Józefa z d. Rogozińska *1820 +29-11-1915 Poznań  
250Dobrowolska Katarzyna *28-04-1836 Krzywiń  
251Dobrowolska Katarzyna z d. Więckowska *1809 +31-12-1839 Krzywiń  
252Dobrowolska Kazimiera Eufemia *12-01-1853 Przecław  
253Dobrowolska Marianna z d. Dopieralska [0¬]    
254Dobrowolska Marianna z d. Pilewska  +10-11-1805 Krzywiń  
255Dobrowolska, 1 v. Grzegorzewska Franciszka z d. Rozpędzka *1768 +10-03-1838 Krzywiń  
256Dobrowolski Maciej *21-02-1801 Krzywiń  
257Dobrowolski Maciej [0¬]    
258Dobrowolski Szymon *1808 Krzywiń +1811 Krzywiń  
259Dobrowolski Tomasz *16-12-1766 Krzywiń +03-12-1829 Krzywiń  
260Dobrowolski Wincenty *04-04-1831 Nowieczek +09-06-1832 Nowieczek  
261Doepke Elmer Sylvester    
262Doepke Irena Leokadia z d. Lewandowski *05-11-1888 Komorze (Żerków)   
263Dohnke Józef *1824 +05-09-1905 Grodzisk  
264Dohnke Leon *1864 Grodzisk  
265Dohnke Maria z d. Beyga *1834  
266Dohnke Wiktoria Ewa *18-12-1861 Doktorowo  
267Domagalska Agnieszka z d. Wentzel   
268Domagalski Bonawentura   
269Domazarska Jadwiga Maria z d. Lewandowska *12-10-1861 Lewice   
270Domazarska Julianna Marianna z d. Ważyńska *15-08-1836 +31-07-1912 Kutno  
271Domazarski Jan  +1898 KutnO /Kutno/  
272Domazarski Włodzimierz Wawrzyniec *1862 Kutno +po 1929   
273Doruchowska Franciszka   
274Doruchowski Jan   
275Doruchowski Teodor   
276Drecka Maria z d. Stark [0¬]     
277Drecki Ryszard [0¬]     
278Drgasz Gertruda z d. Gajewicz   
279Drgasz N.   
280Drożdżyńska Agnieszka   
281Drożdżyński Maciej   
282Drożdżyński Maciej * Krotoszyn  
283Drożdżyński Marcin   
284Drożdżyński Stanisław   
285Drzewiecka Jadwiga *16-06-1865 +23-06-1865 Warszawa   
286Drzewiecka Jadwiga Alfonsyna z d. Jankowska h. Jastrzębiec *07-04-1879 +28-11-1949 Łódź /Warszawa/   
287Drzewiecka Joanna *24-05-1830 Toruń +28-04-1924 Szubin /Szubin/   
288Drzewiecka Józefa z d. Stojanowska *około 1817 +20-10-1852 Szubin /Szubin/   
289Drzewiecka Józefa z d. Śmiałowska    
290Drzewiecka Józefa Franciszka *10-03-1869 Warszawa   
291Drzewiecka Karolina z d. Stojanowska *1820 Niewachlów +po 1900   
292Drzewiecka Maria z d. Smoczyńska *1833 Klonowo +16-11-1896 Ruda Guzowska   
293Drzewiecka Maria Stanisława *11-11-1871 Warszawa   
294Drzewiecka Marianna Karolina z d. Musielska *1798 +12-04-1887 Szubin /Szubin/   
295Drzewiecka Marta z d. Knop    
296Drzewiecka Teofila *25-04-1831 +07-12-1895 Pawłowice k/Leszna   
297Drzewiecka Walentyna  + Warszawa   
298Drzewiecki Antoni *1864   
299Drzewiecki h. Nałęcz Marcin Stanisław *około 1795 +od 1868 do 1887   
300Drzewiecki Jan Stefan *29-08-1866 Warszawa   
301Drzewiecki Jerzy *07-07-1902 Warszawa +15-05-1990 Ottawa   
302Drzewiecki Józef Piotr *26-11-1860 Smyków +13-04-1907 Warszawa   
303Drzewiecki Leopold *około 1817 Inowrocław +07-05-1900 Bojarowo pod Warszawą   
304Drzewiecki Piotr Marcin *19-10-1837 Koronowo +19-01-1868 Szubin /Szubin/   
305Drzewiecki Stefan Karol *27-08-1835 Inowrocław   
306Drzewiecki Władysław *1833 Inowrocław +04-10-1896 Ruda Guzowska   
307Dubkiewicz Łucja z d. Fórmanowicz *08-09-1926 Kopanica k/Wolsztyna +26-05-2008 Międzychód   
308Dubkiewicz Marian    
309Duda Kazimierz *14-11-1917 Jarosław +12-2011   
310Duda Romana z d. Formanowicz *02-02-1916 Krobia +23-12-1995 Katowice   
311Dudziak Pelagia z d. Fórmanowicz *24-02-1905 +18-04-1934 Wielichowo /Wielichowo/   
312Dudziak Stanisław    
313Dudziak Stanisława z d. Rajchowicz *29-04-1892 Wielichowo +16-07-1892 Wielichowo   
314Dudziak Tadeusz    
315Dulczewska Wiktoria z d. Jaraszewska *1778 Brody +03-12-1848  
316Dulczewski Ignacy *1776 Jarocin  
317Dupczyńska Małgorzata z d. Gruszkowicz   
318Dupczyński Walerian   
319Dura Józef   
320Dura Julian *1827   
321Dura Katarzyna z d. Wróż   
322Dura, 1 v. Kosiarczyk Michalina z d. Formanowicz *10-08-1837 Wiry +po 1893   
323Dybizbańska Agnieszka z d. Degórska *1794 Buk  
324Dybizbańska Bibiana z d. Słoniewicz *1782 Buk +przed 1816  
325Dybizbańska Franciszka z d. Tuliszka *15-09-1805 Buk  
326Dybizbańska Katarzyna *07-11-1828 Buk +14-11-1828 Buk /Buk/  
327Dybizbańska Katarzyna *21-11-1838 Buk  
328Dybizbańska Katarzyna z d. Ludowicz *1756 Buk  
329Dybizbańska Magdalena Maria z d. Boińska *26-05-1784 Buk   
330Dybizbańska Małgorzata *30-05-1838 Buk +10-12-1838 Buk /Buk/  
331Dybizbańska Tekla Faustyna z d. Szramkowska *19-09-1798 Buk +09-02-1877 Buk /Buk/  
332Dybizbańska Wiktoria z d. Słoniewicz *1781  
333Dybizbańska, 1 v. Zielińska Nepomucena z d. Cwojdzińska *15-05-1842 Buk  
334Dybizbański Franciszek *20-09-1820 Buk  
335Dybizbański Jakub *1737 Buk  
336Dybizbański Jan *26-12-1816 Buk  
337Dybizbański Józef *06-03-1796 Buk +14-01-1878 Buk /Buk/  
338Dybizbański Józef *08-03-1825 Buk  
339Dybizbański Ludwik *24-08-1835 Buk  
340Dybizbański Łukasz *11-10-1799 Buk  
341Dybizbański Mikołaj *04-12-1829 Buk  
342Dybizbański Stanisław *03-05-1809 Buk +23-04-1838 Buk  
343Dybizbański Telesfor (Stefan) *24-12-1822 Buk +23-03-1895 Czechowice-Dziedzice  
344Dybizbański Wincenty *04-04-1832 Buk  
345Dybizbański Wojciech *1752 Buk  
346Dyderska Leokadia z d. Furmanowicz *22-10-1908 Dortmund +1986 Opalenica   
347Dyderska Marianna z d. Ławicka   
348Dyderski Czesław * Opalenica + Śląsk   
349Dyderski Jan Władysław *24-06-1890 Opalenica +13-07-1964 Opalenica   
350Dyderski Julian   
351Dydryńska Cecylia z d. Ginter *1746 Buk  
352Dydryński Jan   
353Dziembowska Walentyna z d. Matysiak   
354Dziembowski Stanisław *02-11-1897 Buk  
355Dzierzbon Jan   
356Engleicht Jadwiga Grzmisława Teodora z d. Drzewiecka *01-01-1904 Warszawa +16-03-1944 Warszawa   
357Engleicht N.    
358Engler Agnieszka z d. Lemańska *1762 Buk  
359Engler Franciszek   
360Fatio Joanna z d. Lassieur   
361Fatio Karol   
362Fechner Jan *19-12-1881 Wielka Wieś  
363Fechner Józef *1825  
364Fechner Maria z d. Kmieć *1856  
365Fechner Walenty *1854 +po 14-10-1913  
366Fechner, 1 v. Gojdka Maria z d. Wróż *1817  
367Feliszkowska Anastazja z d. Terczewska *06-04-1833 Buk   
368Feliszkowski Wincenty *1830   
369Fiebig Michalina z d. Basińska *28-09-1901 Ostrów Wl;kp.   
370Fiebig Mieczysław Kazimierz *13-12-1899 Berlin   
371Fiedler Franciszek   
372Fiedler Maria z d. Wosińska   
373Filipowska Maria z d. Drzewiecka    
374Filipowska, 1 v. Obzebulska, Franciszka z d. Formanowicz *08-03-1763 Buk +18-01-1830 Buk /Buk/   
375Filipowski Antoni *23-04-1805 Buk   
376Filipowski Jan Bazyli *17-06-1773 Buk   
377Filipowski Jan Kanty *19-10-1803 Buk +19-10-1803 Buk   
378Filipowski Władysław [0¬]     
379Filipowski Wojciech *14-04-1801 Buk   
380Fliger Marianna    
381Fliger Patrycjusz    
382Forman Berenice *1902 Wisconsin   
383Forman Lois L *01-08-1924 +01-03-1999 Chicago   
384Forman Stella z d. Zebrusky *1915   
385Formanowicz (?) Roch z d. Formanowicz (?)Formanowicz (?) *16-08-1799 Smogorzewo   
386Formanowicz (Formanowska) Regina    
387Formanowicz (Formanowski) Bartłomiej *25-08-1782 Borgowo / Śrem   
388Formanowicz (Formanowski) Franciszek *06-04-1788 Pysząca   
389Formanowicz (Formanowski) Melchior *około 1760   
390Formanowicz (Furmanowicz) Walenty *07-01-1851 Buk +12-09-1911 Buk   
391Formanowicz Adam [0¬]     
392Formanowicz Adam *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
393Formanowicz Agata *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
394Formanowicz Agnieszka *21-01-1827 Gostyń +18-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
395Formanowicz Agnieszka *26-12-1857 Buk +20-01-1858 Buk /Buk/   
396Formanowicz Agnieszka z d. Kapska *08-01-1798 Gostyń +29-03-1871 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
397Formanowicz Agnieszka z d. Kudlińska *27-03-1858 Buk +po 14-10-1913   
398Formanowicz Agnieszka z d. Matyaszczyk *14-04-1828 Chwałkowo +21-05-1917 Gostyń /Gostyń/   
399Formanowicz Alexander Friedrich Wilhelm *18-07-1885 Berlin   
400Formanowicz alias (Pierwszy)Grosz Antoni *około 1680 +10-11-1732 Buk, Targowisko /Buk/   
401Formanowicz Anastazja *15-04-1865 +07-07-1884 Wielichowo /Wielichowo/   
402Formanowicz Andrzej *01-12-1775 Buk +19-03-1831 Buk /Buk/   
403Formanowicz Andrzej *23-11-1852 Buk +17-05-1853 Buk   
404Formanowicz Andrzej *25-11-1784 Borgowo / Śrem +03-12-1848 Wiry   
405Formanowicz Andrzej *29-10-1803 Śliwno k/Buku +27-07-1848 Buk /Buk/   
406Formanowicz Andrzej *29-11-1830 Buk +02-04-1854 Buk /Buk/   
407Formanowicz Andrzej *około 1690 +30-03-1762 Wielichowo /Wielichowo/   
408Formanowicz Andrzej Tadeusz *30-11-1767 Buk +20-07-1768 Buk /Buk/   
409Formanowicz Anna Maria z d. Stanikowska *31-05-1895 Września +02-02-1973   
410Formanowicz Antoni    
411Formanowicz Antoni *03-01-1861 Gostyń +04-10-1951 Psarskie /Pniewy/   
412Formanowicz Antoni *05-06-1832 Gostyń +31-03-1875 Gostyn   
413Formanowicz Antoni *08-01-1828 Buk   
414Formanowicz Antoni *16-01-1801 Śliwno k/Buku +10-06-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
415Formanowicz Antoni *28-05-1815 Buk +10-10-1822 Buk /Buk/   
416Formanowicz Antoni vel Jakub *10-01-1835 Buk +25-12-1879 Buk /Buk/   
417Formanowicz Antonina z d. Kużdowicz *08-06-1778 Wielichowo +po 1860 Wielichowo   
418Formanowicz Atanazy *02-05-1750 Gostyń +1752 Gostyń   
419Formanowicz Balbina *28-11-1811 Ociąż pow. Odolanów +po 02-01-1835   
420Formanowicz Barbara z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
421Formanowicz Bernard *19-08-1924 Krobia +22-06-1987 Katowice   
422Formanowicz Bolesław *23-04-1891 Siemowo +10-08-1899 Siemowo /Siemowo/   
423Formanowicz Bolesław *25-03-1901 Siemowo +21-05-1974 Koszalin   
424Formanowicz Bonawentura *01-07-1850 Gostyń +22-12-1850 Gostyń /Gostyń/   
425Formanowicz Bonawentura *14-07-1831 Gostyń +22-01-1884 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
426Formanowicz Bronisława *23-08-1860 Książek   
427Formanowicz Bronisława z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin k/Leszna +06-08-1930 Gniezno   
428Formanowicz Cecylia *26-11-1774 Wielichowo   
429Formanowicz Dorota *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
430Formanowicz Edmund Bogumił *29-10-1951 Gostyń +12-08-2015 Poznań   
431Formanowicz Edward *05-10-1842 Gostyń +04-10-1852 Gostyń /Gostyń/   
432Formanowicz Eleonora z d. Niejacka *01-10-1868 Grodzisk +10-02-1940 Neuköln (Berlin)   
433Formanowicz Elżbieta *17-11-1820 Gostyń   
434Formanowicz Elżbieta z d. Sawińska *około 1799   
435Formanowicz Elżbieta Małgorzata *09-07-1785 Gostyń +26-03-1787 Gostyń   
436Formanowicz Ewa *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
437Formanowicz Ewa z d. Kucharz (-ewicz) *około 1685 Buk (?)   
438Formanowicz Faustyna Franciszka z d. Kapska *około 1799 +04-08-1830 Gostyń /Gostyń/   
439Formanowicz Felicja Maria *26-12-1880 Siemowo +17-06-1964   
440Formanowicz Felix *17-01-1901 Herne +03-09-1945 Süchteln /Süchteln/   
441Formanowicz Filip *24-05-1835 Gostyń   
442Formanowicz Franciszek *01-10-1759 Buk +12-10-1759 Buk /Buk/   
443Formanowicz Franciszek *06-10-1826 Gostyń +18-10-1833 Gostyń /Gostyń/   
444Formanowicz Franciszek *10-10-1760 Buk +03-06-1762 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
445Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk  
446Formanowicz Franciszek *18-11-1832 Buk +03-07-1838 Buk /Buk/   
447Formanowicz Franciszek *25-03-1776 Wielichowo +09-09-1780 Wielichowo   
448Formanowicz Franciszek *około 1808 +14-07-1817 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
449Formanowicz Franciszek Józef *09-03-1933 +2014 Rawicz   
450Formanowicz Franciszek Ksawery *03-10-1840 Gostyń +04-08-1923 Modliszewko /Modliszewko/   
451Formanowicz Franciszek Ksawery *03-12-1780 Wielichowo +07-12-1781 Wielichowo   
452Formanowicz Franciszka *04-10-1778 Wielichowo +02-01-1782 Wielichowo   
453Formanowicz Franciszka *22-02-1798 Śliwno k/Buku   
454Formanowicz Franciszka z d. Ostrowska *1789 +04-03-1861 Gostyń /Gostyń/   
455Formanowicz Franciszka Agata, Leopoldina z d. Drzewiecka *30-09-1840 Łobżenica pow. pilski +19-02-1922 Modliszewko /Modliszewko/   
456Formanowicz Gerhard *18-03-1933 Herne +20-12-2016 Herne /Herne/   
457Formanowicz Gertruda z d. Lis *08-11-1859 +12-04-1938 Śmigiel   
458Formanowicz Gladys Florence z d. Pass *30-10-1917 +03-07-1995 Hampshire, UK /Katowice/   
459Formanowicz Halina z d. Kaliszak   +1979   
460Formanowicz Hanna z d. Nielubowicz *22-02-1919 +16-04-1998 Poznań   
461Formanowicz Helena *15-02-1870 Buk +21-08-1870 Buk /Buk/   
462Formanowicz Helena *21-05-1818 Gostyń +20-02-1858 Gostyń   
463Formanowicz Helena z d. Bergman    
464Formanowicz Helena Emma z d. Bigałke *17-10-1868 Elgenau (Elganowo, Ostróda)   
465Formanowicz Helena Irena *21-01-1927 Sarnowa +12-04-2018 Rawicz   
466Formanowicz Helena Pelagia *01-05-1905 Krobia +24-01-1907 Krobia /Krobia/   
467Formanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk  
468Formanowicz Ignacy *23-01-1846 Buk +21-04-1848 Buk /Buk/   
469Formanowicz Ignacy *25-05-1920 Krobia +05-02-1921 Krobia   
470Formanowicz Ignacy *26-07-1756 Gostyń +10-02-1830 Gostyń /Gostyń/   
471Formanowicz Ignacy *26-07-1823 Buk +14-12-1825 Buk /Buk/   
472Formanowicz Irena z d. Kulesza *10-01-1900 +22-11-1992   
473Formanowicz Irena Walentyna z d. Dziembowska *10-11-1926 Rawicz +13-11-2008 Rawicz   
474Formanowicz Izabela z d. Skrober *1925 +23-05-1992 Katowice   
475Formanowicz Jadwiga *01-10-1734 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
476Formanowicz Jadwiga *12-10-1794 Wielichowo +16-10-1794 Wielichowo /Wielichowo/   
477Formanowicz Jadwiga *15-09-1835 Wiry +09-10-1836 Wiry   
478Formanowicz Jadwiga z d. ? *02-10-1921 +04-04-1993 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
479Formanowicz Jadwiga Marianna z d. Trzeciak *06-10-1888 Gostyń +23-01-1965 Katowice   
480Formanowicz Jakub *12-07-1826 Buk +23-08-1827 Buk /Buk/   
481Formanowicz Jakub *17-07-1820 Wielichowo   
482Formanowicz Jakub *29-04-1797 Buk +26-06-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
483Formanowicz Jan *04-01-1732 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
484Formanowicz Jan *14-12-1867 Buk +21-12-1869 Buk /Buk/   
485Formanowicz Jan *15-05-1842 Buk +12-07-1864 Buk /Buk/   
486Formanowicz Jan *20-06-1848 Gostyń +23-08-1902 Siemowo /Siemowo/   
487Formanowicz Jan *20-10-1844 Gostyń +04-04-1845 Gostyń /Gostyń/   
488Formanowicz Jan *około 1715 Buk +przed 1780 Gostyń /Gostyń/   
489Formanowicz Jan (Piotr) *30-01-1745 Gostyń +02-03-1808 Przemęt /Przemęt/   
490Formanowicz Jan Bronisław *06-07-1895 Siemowo +08-09-1962 Oborniki Wlkp.   
491Formanowicz Jan Franciszek *22-10-1736 Buk, Targowisko +26-07-1797 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
492Formanowicz Jan Ignacy *23-01-1891 Krobia +07-04-1920 Krobia /Krobia/   
493Formanowicz Jan Kanty *21-10-1820 Gostyń +06-11-1859 Gola /Stary Gostyń/   
494Formanowicz Jan Nepomucen *11-05-1904 Krobia +28-05-1904 Krobia /Krobia/   
495Formanowicz Jan Nepomucen *14-05-1857 Gostyń +13-11-1928 Krobia /Krobia/   
496Formanowicz Jan Nepomucen *16-05-1894 Grodzisk +13-08-1894 Grodzisk /Grodzisk/   
497Formanowicz Jan Rafał *11-10-1824 Gostyń +20-10-1871 Gostyń /Gostyń/   
498Formanowicz Jan Stanisław *12-12-1928 Borzykowo +22-04-1998 Poznań /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
499Formanowicz Janina *29-02-1916 Sieraków +05-12-1992 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
500Formanowicz Joanna *17-08-1800 Buk +21-03-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
501Formanowicz Józef *07-02-1849 Glinno k/Skoków +08-04-1901 Jarocin /Jarocin/   
502Formanowicz Józef *12-03-1896 Krobia +14-03-1896 Krobia /Krobia/   
503Formanowicz Józef *13-12-1853 Gostyń +07-07-1926 Gostyń   
504Formanowicz Józef Gabriel *07-03-1885 Szubin +11-11-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
505Formanowicz Józef Roman *18-03-1913 Krobia +10-08-1995 Bishopstoke, UK /Katowice/   
506Formanowicz Józefa *07-09-1808 Buk   
507Formanowicz Józefa *12-03-1897 Krobia +26-11-1959 Berlin   
508Formanowicz Józefa *23-03-1772 Wielichowo   
509Formanowicz Józefa z d. Kubacka *27-10-1902 Grabowa pow. Konin +1987   
510Formanowicz Józefa z d. Wyrzykowska *05-01-1862 Zemsko +24-11-1949 Psarskie /Pniewy/   
511Formanowicz Julian *07-01-1829 Gostyń +16-01-1829 Gostyń   
512Formanowicz Julianna *09-05-1824 Gostyń +04-01-1893 Próchnowo   
513Formanowicz Julianna *13-05-1861 Gostyń +26-05-1887 Berlin   
514Formanowicz Julianna *17-02-1818 Buk +11-08-1822 Buk /Buk/   
515Formanowicz Kacper, Melchior Baltazar *05-01-1813 Gostyń   
516Formanowicz Karol *29-10-1821 Buk +30-07-1822 Buk /Buk/   
517Formanowicz Karol Boromeusz *04-11-1783 Gostyń   
518Formanowicz Karol Walenty *30-01-1783 Wielichowo +po 1805   
519Formanowicz Karolina *03-11-1801 Ociąż pow. Odolanów +po 1842   
520Formanowicz Katarzyna *02-11-1703 Buk, Targowisko +przed 1718   
521Formanowicz Katarzyna *11-11-1752 Gostyń +1753 Gostyń   
522Formanowicz Katarzyna *25-04-1832 Gostyń +20-02-1836 Gostyń /Gostyń/   
523Formanowicz Katarzyna z d. ?  +około 1732 Wielichowo (?)   
524Formanowicz Katarzyna z d. Cichoszewicz *22-04-1816 Gostyń +14-12-1893 Siemowo   
525Formanowicz Katarzyna z d. Matyaszczyk *17-11-1831 Gostyń   
526Formanowicz Katarzyna Nepomucena *11-04-1815 +07-06-1815 Gostyń /Gostyń/   
527Formanowicz Kazimiera z d. Albińska *03-03-1894 +20-01-1990 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
528Formanowicz Kazimiera z d. Warczygłowa *23-06-1897 Rogowo k/Żnina +01-11-1984 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
529Formanowicz Kazimierz *29-01-1883 +29-03-1948   
530Formanowicz Klotylda z d. Szuniewicz *03-06-1927 Rudziszki koło Wilna +30-12-1995 Poznań /Koźmin Wlkp./   
531Formanowicz Konstancja *19-09-1823 Gostyń +27-09-1823 Gostyń /Gostyń/   
532Formanowicz Kunegunda z d. Hałdrzyńska  *około 1740 +21-03-1806 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
533Formanowicz Leon *05-01-1919 +07-03-1978 Katowice   
534Formanowicz Leon Marian *26-03-1878 Szubin +04-05-1942 Dachau /Dachau/   
535Formanowicz Ludwik Stanisław *11-08-1872 Szubin +13-12-1960 Wrocław   
536Formanowicz Łucja *06-12-1829 Wiry +09-11-1831 Wiry   
537Formanowicz Łucjan *03-01-1924 Jarocin +17-12-2003 Poznań   
538Formanowicz Łukasz *17-10-1745 Buk   
539Formanowicz Maciej *25-02-1788 Gostyń +16-12-1832 Gostyń /Gostyń/   
540Formanowicz Maciej Mateusz *około 1754 (Śląsk) +26-09-1814 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
541Formanowicz Magdalena *11-07-1821 Buk +17-07-1822 Buk /Buk/   
542Formanowicz Magdalena *25-05-1817 Buk +26-04-1819 Buk /Buk/   
543Formanowicz Magdalena z d. Błażeczkowiak *15-06-1837 Wilkowo Polskie +20-09-1866 Wielichowo   
544Formanowicz Magdalena z d. Wojtkowiak *około 1770 Smogorzewo +06-10-1848 Osiek   
545Formanowicz Maksymilian *01-10-1936 Jarocin   
546Formanowicz Maksymilian *05-10-1887 Jarocin   
547Formanowicz Maksymilian *26-08-1829 Michorzewo k/Buku +05-12-1831 Michorzewo k/Buku   
548Formanowicz Małgorzata *04-06-1840  
549Formanowicz Małgorzata *14-07-1769 Buk +01-09-1773 Buk /Buk/   
550Formanowicz Małgorzata z d. Śmiełkiewicz *07-06-1756 Gostyń +21-01-1831 Gostyń /Gostyń/   
551Formanowicz Małgorzata (Rozalia) *04-06-1840 Buk +01-04-1841 Buk /Buk/   
552Formanowicz Marcelina z d. Wawrzyniak *25-01-1850 Jarocin +03-01-1922 Jarocin /Jarocin/   
553Formanowicz Marcin *06-11-1766 Wielichowo +15-06-1774 Wielichowo   
554Formanowicz Marcin *06-11-1832 Wiry +25-10-1834 Wiry   
555Formanowicz Marcin *08-11-1795 Duszniki k/Buku +30-06-1857 Buk /Buk/   
556Formanowicz Marcin Otto *04-11-1903 Nakło pow. Wyrzysk +16-12-1983 Wrocław   
557Formanowicz Maria *24-01-1875 +07-10-1877   
558Formanowicz Maria z d. Nowak *04-08-1887 Jarocin +06-01-1962 Poznań   
559Formanowicz Maria Anna *20-03-1890   
560Formanowicz Maria Wanda z d. Wimmer *02-02-1917 +27-02-2004 Wrocław   
561Formanowicz Marian *23-01-1893 Siemowo +08-07-1916 Front wschodni /Nieznane/   
562Formanowicz Marian *30-08-1902 Słupia +20-07-1978   
563Formanowicz Marian Józef *09-02-1923 Grodzisk +28-02-1973 Koźmin Wlkp. /Koźmin Wlkp./   
564Formanowicz Marianna *03-03-1819 Wielichowo   
565Formanowicz Marianna *07-07-1817 Buk +16-03-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
566Formanowicz Marianna *17-07-1830 Gostyń +07-04-1832 Gostyń /Gostyń/   
567Formanowicz Marianna *19-11-1894 Krobia +01-01-1921 Poznań   
568Formanowicz Marianna *22-03-1869 Gostyń +07-07-1871 Gostyń /Gostyń/   
569Formanowicz Marianna *28-02-1884 Krobia +18-11-1887 Krobia /Krobia/   
570Formanowicz Marianna *29-07-1833 Gostyń +24-07-1834 Gostyń /Gostyń/   
571Formanowicz Marianna *29-11-1882 Jarocin   
572Formanowicz Marianna z d. Cicha *08-07-1749 Wielichowo +16-12-1784 Wielichowo /Wielichowo/   
573Formanowicz Marianna z d. Datkiewicz *26-08-1802 Buk +11-05-1869 Buk /Buk/   
574Formanowicz Marianna z d. Dybizbańska *22-08-1834 Buk +03-07-1917 Buk /Buk/   
575Formanowicz Marianna z d. Gajewicz *31-08-1794 Wielichowo +25-07-1857 Wielichowo   
576Formanowicz Marianna z d. Galantowicz *1834 Gniezno +około 1887   
577Formanowicz Marianna z d. Hirchfelder *około 1775 +22-04-1848 Poznań - Jeżyce   
578Formanowicz Marianna z d. Jezierska *około 1820 +przed 1863   
579Formanowicz Marianna z d. Kalicka *16-05-1819 Buk +22-06-1852 Buk   
580Formanowicz Marianna z d. Peikert *07-06-1834 Konarskie Kolonia +22-03-1900 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
581Formanowicz Marianna z d. Skalecki *05-11-1899 Herne +05-05-1977   
582Formanowicz Marianna Łucja *08-12-1829 Gostyń   
583Formanowicz Marianna Regina z d. Lewędowska vel Lewendowska *20-06-1824 Gostyń   
584Formanowicz Marta z d. Hagen *08-06-1879 Chodzież +04-01-1950 Wrocław   
585Formanowicz Mary *04-1895 Chicago, Il (US)   
586Formanowicz Melchior *08-01-1813 Buk +26-01-1814 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
587Formanowicz Michael *01-10-1897 Herne +03-02-1968 Herne   
588Formanowicz Michał *08-09-1826 Rosnowo +04-08-1843 Wiry   
589Formanowicz Michał *10-05-1741 Buk +22-08-1741 Buk /Buk/   
590Formanowicz Michał *29-09-1740 Wielichowo +od 1800 do 1818   
591Formanowicz Michał Maurycy *22-09-1778 Gostyń +10-10-1808 Morownica k/Śmigla   
592Formanowicz Mieczysław Franciszek *27-11-1917 Sieraków +19-01-2017 Poznań   
593Formanowicz Mikołaj *07-12-1797 Smogorzewo +22-09-1817 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
594Formanowicz or Forman Edward *06-03-1906 Chicago, Il (US) +18-03-1918 Chicago, Il (US) /Evergreen Park, IL (USA); St. Mary Cemetery/   
595Formanowicz or Forman Ewa z d. Laga *03-1872 Illinois, US +23-03-1965 Berrien, Michigan   
596Formanowicz or Forman John *24-06-1895 Chicago, Il (US) +08-08-1974 Chicago, Il (US)   
597Formanowicz or Forman Leo (Leonard) *29-10-1867 Książ Wlkp. +04-03-1955 Berrien, Michigan   
598Formanowicz Paweł Jakub *06-07-1747 Gostyń +27-06-1809 Gostyń /Gostyń/   
599Formanowicz Pelagia *04-03-1899 Krobia +10-11-1979 Rawicz   
600Formanowicz Pelagia Kazimera *25-02-1883 Gostyń +22-11-1885 Gostyń   
601Formanowicz Piotr *18-01-1829 Gostyń +11-11-1887 Kłecko /Kłecko/   
602Formanowicz Piotr *1816 +17-09-1819 Gostyń   
603Formanowicz Piotr *27-04-1885 Jarocin   
604Formanowicz Piotr *30-01-1777 Gostyń +1778 Gostyń   
605Formanowicz Piotr Stanisław *18-04-1880 Szubin +13-11-1957 Inowrocław   
606Formanowicz Regina z d. Karczmarz *06-09-1721 Wilkowo k/Buku +24-07-1788 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
607Formanowicz Regina z d. Orsztyn *około 1712 +30-01-1784 Gostyń /Gostyń/   
608Formanowicz Regina z d. Słomińska *około 1741 Wielichowo + Wielichowo   
609Formanowicz Regina z d. Szymańska *około 1777 +04-03-1855 Buk /Buk/   
610Formanowicz Roman *11-10-1885 Krobia +14-04-1959 Krobia   
611Formanowicz Roman *28-02-1872 Książ Wlkp. +29-04-1933 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
612Formanowicz Rozalia *04-1843 Buk +01-04-1844 Buk /Buk/  
613Formanowicz Rozalia z d. Nowak *27-07-1901 +11-09-1978 Jarocin   
614Formanowicz Rozalia z d. Walkowiak *1797 +09-09-1850 Wiry   
615Formanowicz Rozalia Joanna, Anna z d. Bzyll *21-02-1782 Reńsko   
616Formanowicz Seweryna z d. Urbańska *03-01-1862 Krobia +29-11-1937 Krobia /Krobia/   
617Formanowicz Seweryna z d. Ziemlińska *23-12-1901 Krobia +07-06-1979 Rawicz   
618Formanowicz Stanisław *02-05-1854 Glinno k/Skoków +03-04-1859 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
619Formanowicz Stanisław *03-05-1840 Gostyń +27-02-1842 Gostyń /Gostyń/   
620Formanowicz Stanisław *04-05-1772 Buk +22-07-1822 Przeźmierowo /Lusowo/   
621Formanowicz Stanisław *05-05-1870 Książ Wlkp. +15-07-1870 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
622Formanowicz Stanisław *11-04-1893 Krobia +30-01-1965 Borzykowo   
623Formanowicz Stanisław *15-11-1806 Ociąż pow. Odolanów +09-01-1851 Glinno k/Skoków /Raczkowo/   
624Formanowicz Stanisław *29-10-1883 Jarocin +09-07-1938 Poznań   
625Formanowicz Stanisław *30-04-1799 Buk +20-08-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Wojciecha/   
626Formanowicz Stanisława *22-10-1862 Książek   
627Formanowicz Stanisława *27-04-1858 Gostyń +09-10-1939 Poznań /Poznań, cmentarz przy ul. Samotnej/   
628Formanowicz Stanisława z d. Stachowska *16-11-1902 Grodzisk +11-04-1999 Koźmin Wlkp. /Środa Wlkp./   
629Formanowicz Stefan *15-06-1886 Siemowo +22-03-1918 Cugny, Francja /Saint-Quentin, dep. Aisne/   
630Formanowicz Stefan *19-08-1886 Jarocin +10-05-1959 Jarocin   
631Formanowicz Stefan *26-12-1789 Gostyń +23-03-1868 Gostyń /Gostyń/   
632Formanowicz Stefan *27-08-1898 Gostyń + Chocianów k/Legnicy   
633Formanowicz Stefan Rudolf *15-04-1901 Berlin (Rixdorf) +26-04-1989 Środa Wlkp. /Środa Wlkp./   
634Formanowicz Stefania *07-1909 Jarocin +05-01-1910 Jarocin   
635Formanowicz Sylwester Mieczysław *11-09-1921 Rawicz +24-05-2001 Rawicz   
636Formanowicz Szczepan (Stefan) *25-12-1858 Buk +02-05-1907 Berlin   
637Formanowicz Szymon Tadeusz *16-10-1796 Smogorzewo +25-12-1796 Smogorzewo   
638Formanowicz Teodor *01-04-1828 Buk +30-09-1828 Buk /Buk/   
639Formanowicz Teofila *10-02-1827 Michorzewo k/Buku +03-04-1897 Poznań /Poznań/   
640Formanowicz Teresa z d. Kasprzak *1929 +20-05-2007 Rawicz /Rawicz/   
641Formanowicz Teresa Cecylia z d. Czabajska *08-10-1887 Gostyń +27-06-1914   
642Formanowicz Tomasz *07-03-1799 Gostyń +05-02-1863 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
643Formanowicz Tomasz Marian *11-02-1956 Koźmin Wlkp. +27-11-2001 /Koźmin Wlkp./   
644Formanowicz Wacław *15-09-1902 Krobia +26-11-1929 Sarnowa /Sarnowa/   
645Formanowicz Wacław *19-09-1886 Gostyń +08-02-1953 Radom   
646Formanowicz Walenty *07-02-1859 Gostyń   
647Formanowicz Walenty *08-02-1803 Buk +27-09-1804 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
648Formanowicz Walenty *09-02-1710 Dobieżyn k/Buku +18-07-1776 Buk /Buk/   
649Formanowicz Walenty *14-01-1911 Jarocin +09-11-1941 Lublin /Poznań/   
650Formanowicz Walentyna *11-02-1839 Gostyń +05-09-1839 Gostyń /Gostyń/   
651Formanowicz Wincenty *23-01-1819 Buk +około 1859   
652Formanowicz Wincenty Jan Piotr *21-01-1874 +11-08-1874 Kąkolewo   
653Formanowicz Wincenty Mateusz *18-01-1812 Gostyń +21-05-1893 Gostyń /Gostyń/   
654Formanowicz Władysław *03-05-1889 Krobia +20-07-1944 Wrocław   
655Formanowicz Władysław Jan *24-06-1924 Sarnowa +15-07-1993 Wrocław   
656Formanowicz Władysława Marta z d. Komińczyk *05-05-1929 +28-08-1989 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
657Formanowicz Wojciech *17-04-1713 Dobieżyn k/Buku +06-06-1737 Buk /Buk/   
658Formanowicz Wojciech *19-04-1838  
659Formanowicz Wojciech *19-04-1838 Buk +07-07-1844 Buk /Buk/   
660Formanowicz Wojciech *około 1716 Wielichowo (?) +20-08-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
661Formanowicz Zbigniew  +około 1940   
662Formanowicz Zdzisław *12-08-1925 +12-01-2013 Jarocin   
663Formanowicz Zofia *14-05-1884 Gostyń +03-02-1968   
664Formanowicz Zofia *15-05-1754 Gostyń +1761 Gostyń   
665Formanowicz Zofia z d. Braterska    
666Formanowicz Zofia z d. Kwintkiewicz *21-03-1913 Berlin +08-08-1997 Puszczykowo   
667Formanowicz Zofia Marianna *10-05-1879 Siemowo +30-11-1962   
668Formanowicz Zofia Joanna z d. Kühnel *04-05-1919 Pleszew +07-11-1988 Poznań   
669Formanowicz Zuzanna z d. ? *1692 +18-11-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
670Formanowicz Zygmunt *24-04-1866 Buk + Grodzisk /Grodzisk/   
671Formanowicz, 1 v Grobelska Pelagia z d. Piotrowska *11-03-1887 +18-02-1972 Poznań (?) /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
672Formanowicz, 1 v. Chrzanowska, Marianna Michalina z d. Kotarska *05-09-1867 Przecław +1949 Warszawa   
673Formanowicz, 1 v. Gowarzeska Barbara z d. Czerwińska *około 1793 +18-12-1833 Michorzewo /Michorzewo/   
674Formanowicz, 1 v. Krzykowska Justyna z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
675Formanowicz, 1 v. Lawarska Regina z d. Wojciechowska *około 1758   
676Formanowicz, 1 v. Piechnik Salomea z d. Kucharek *1899 +1960 Radom   
677Formanowiczowa Marianna *1769 +06-07-1858 Buk /Buk/  
678Fórmanowicz (1 v. Kijanowska) Ludwika z d. Nadolska *13-08-1820 Wielichowo +05-10-1861 Wielichowo   
679Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice  
680Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice   
681Fórmanowicz Agnieszka  *14-01-1790 Wielichowo +25-02-1791 Wielichowo   
682Fórmanowicz Aleksandra z d. Gardziejczyk (-czak)  +04-1981 Białystok   
683Fórmanowicz Alicja Władysława *27-06-1924 +25-07-2005 Wielichowo   
684Fórmanowicz Andrzej *22-11-1791 Wielichowo +28-12-1862 Wielichowo /Wielichowo/   
685Fórmanowicz Andrzej *22-11-1877 Wielichowo +07-06-1878 Wielichowo /Wielichowo/   
686Fórmanowicz Anna z d. Schulenkorf    
687Fórmanowicz Antoni *28-05-1836 Wielichowo +10-01-1913 Czerlejno /Cmentarz paraf. w Czerlejnie/   
688Fórmanowicz Antonina *12-06-1888 Wielichowo +21-04-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
689Fórmanowicz Benedykt Kazimierz *29-02-1920 Wielichowo +26-12-1997 /Wrocław / Grabiszyn/   
690Fórmanowicz Bernard *12-05-1911 Wielichowo +06-05-1916 Wielichowo   
691Fórmanowicz Bonawentura *07-07-1914 Wielichowo +13-11-1968 Wielichowo /Wielichowo/   
692Fórmanowicz Bonifacy Marek *25-04-1917 +18-03-1998   
693Fórmanowicz Cecylia Waleria *31-10-1921 +12-04-1943   
694Fórmanowicz Czesława Kazimiera z d. Kaczmarek *20-04-1944 +08-06-2017 Poznań   
695Fórmanowicz Dezyderiusz *16-05-1909 Wielichowo +24-05-1976 Wielichowo   
696Fórmanowicz Edward Stanisław *22-10-1910 Wielichowo +12-01-1959 Kościan   
697Fórmanowicz Emanuel Narcyz *05-11-1915 +03-12-2000 Zawada /cmentarz w Zawadzie/   
698Fórmanowicz Felicja Emilia Małgorzata *09-06-1912 Wielichowo +24-09-1912 Wielichowo /Wielichowo/   
699Fórmanowicz Franciszek *09-10-1836 Wielichowo +18-11-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
700Fórmanowicz Franciszek *12-03-1837 Wielichowo +1866 Wielichowo   
701Fórmanowicz Franciszek *18-02-1916 Wilkowo Polskie +04-12-1990 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
702Fórmanowicz Gertruda z d. Orzałkiewicz *31-03-1914 Wielichowo +25-08-1993   
703Fórmanowicz Helena *1924 Kopanica k/Wolsztyna +04-12-1999 Chojnów   
704Fórmanowicz Helena z d. Utrata *09-05-1902 Kopanica k/Wolsztyna +14-08-1948 Międzychód   
705Fórmanowicz Hipolit *04-08-1854 Wielichowo   
706Fórmanowicz Ignacy *25-07-1867 Wielichowo +23-10-1867 Wielichowo /Wielichowo/   
707Fórmanowicz Jadwiga *30-09-1889 Wielichowo +06-11-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
708Fórmanowicz Jakub *06-12-1841 Wielichowo +27-02-1891 Wielichowo /Wielichowo/   
709Fórmanowicz Jan *20-05-1876 Wielichowo   
710Fórmanowicz Jan *27-04-1917 Wielichowo   
711Fórmanowicz Józef *1807 Wielichowo +25-06-1888 Śrem /Śrem/   
712Fórmanowicz Józef *19-02-1889 Wielichowo   
713Fórmanowicz Józef Gwidon *11-03-1923 Wielichowo +15-03-1981 NY State, USA   
714Fórmanowicz Józefa *17-03-1884 Wielichowo +13-12-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
715Fórmanowicz Józefa z d. Nowicka *04-03-1876 +09-02-1932 Wielichowo /Wielichowo/   
716Fórmanowicz Julianna z d. Słomińska *1867   
717Fórmanowicz Karol *05-10-1847 Wielichowo +20-06-1892 Wielichowo /Wielichowo/   
718Fórmanowicz Karol *23-10-1825 Wielichowo +02-08-1864 Wielichowo /Wielichowo/   
719Fórmanowicz Katarzyna *13-11-1865 Wielichowo   
720Fórmanowicz Kazimiera *23-02-1909 +22-08-1979 Kościan   
721Fórmanowicz Klara z d. Fliger *około 1800 +04-10-1862 Radomierz   
722Fórmanowicz Kwiryn *16-03-1881 Wielichowo +07-05-1928 Wielichowo /Wielichowo/   
723Fórmanowicz Leon *09-04-1925 Narożniki  +19-10-1980 Zielona Góra   
724Fórmanowicz Leon *22-02-1883 Wielichowo +22-12-1930 Wielichowo /Wielichowo/   
725Fórmanowicz Leon Zygfryd *20-02-1911 Wielichowo +30-04-1911 Wielichowo /Wielichowo/   
726Fórmanowicz Leonarda z d. Nowak *03-10-1917 +20-10-1996 Wielichowo /Wielichowo/   
727Fórmanowicz Ludwik *13-07-1913 +13-07-1913 Wielichowo   
728Fórmanowicz Ludwik *13-08-1926 Narożniki +21-05-1979 Elbląg   
729Fórmanowicz Ludwik *27-07-1913 Wielichowo   
730Fórmanowicz Ludwik *30-07-1875 Wielichowo +17-04-1940 Wielichowo /Wielichowo/   
731Fórmanowicz Ludwika z d. Bobkiewicz *20-08-1884 +11-12-1959 Wielichowo /Wielichowo/   
732Fórmanowicz Maciej *16-02-1824 Wielichowo +przed 1867   
733Fórmanowicz Magdalena *12-07-1863 Wielichowo   
734Fórmanowicz Magdalena z d. Węclewska *1838 Wielichowo +03-05-1868 Wielichowo   
735Fórmanowicz Marcin  +01-10-1866 Wielichowo   
736Fórmanowicz Marcin *około 1800 Wielichowo +01-10-1866 Wielichowo /Wielichowo/   
737Fórmanowicz Marianna *21-07-1879 Wielichowo +05-05-1881 Wielichowo /Wielichowo/   
738Fórmanowicz Marianna *27-03-1860 Wielichowo   
739Fórmanowicz Marianna z d. Danel *14-08-1837 Gradowice +12-04-1904 Wielichowo /Wielichowo/   
740Fórmanowicz Marianna z d. Hoffmann *17-11-1887 Terespotockie Olędry +19-10-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
741Fórmanowicz Marianna z d. Humerczyk-Mazur *25-01-1893 +16-06-1969   
742Fórmanowicz Marianna z d. Masztalerz *15-08-1861 Krzywiń   
743Fórmanowicz Marianna z d. Rajchowicz *15-03-1844 Wielichowo   
744Fórmanowicz Marianna Barbara z d. Trzcińska *22-07-1948 +11-06-2009 Zielona Góra   
745Fórmanowicz Mateusz *23-09-1770 Wielichowo +po 1835 Wielichowo   
746Fórmanowicz Mateusz *około 1815 Wielichowo +04-03-1818 Wielichowo /Wielichowo/   
747Fórmanowicz Matylda z d. ? *26-04-1907 +10-1983 NY State, USA   
748Fórmanowicz Michalina z d. Paetzold *08-09-1842 Wielichowo +10-01-1893 Wielichowo /Wielichowo/   
749Fórmanowicz Mieczysław Tomasz *19-02-1912 Wielichowo +06-11-1918 Wielichowo   
750Fórmanowicz Nikodem *01-06-1858 Wielichowo +29-12-1860 Wielichowo   
751Fórmanowicz Piotr *01-06-1858 Wielichowo +02-08-1858 Wielichowo   
752Fórmanowicz Piotr *23-07-1861 Wielichowo +10-08-1861 Wielichowo   
753Fórmanowicz Prakseda *23-09-1885 Wielichowo +30-10-1885 Wielichowo /Wielichowo/   
754Fórmanowicz Prakseda z d. Paetzold *30-06-1850 Wielichowo   
755Fórmanowicz Rozalia Anna z d. Herman *17-01-1811 Reńsko +24-09-1866 Wielichowo   
756Fórmanowicz Seweryna *25-11-1906 Wielichowo +26-08-1929 Wielichowo /Wielichowo/   
757Fórmanowicz Stanisław *04-11-1914 Wielichowo +01-09-1943 Poznań /Nieznane/   
758Fórmanowicz Stanisław *05-05-1897 Grodzisk +09-1939   
759Fórmanowicz Stanisław *14-04-1877 Wielichowo +25-07-1877 Wielichowo   
760Fórmanowicz Stanisław Kostka *18-10-1879 Wielichowo +12-02-1882 Wielichowo /Wielichowo/   
761Fórmanowicz Stefan *28-07-1913 Wielichowo +06-07-1914 Wielichowo   
762Fórmanowicz Stefania *29-08-1909 Wielichowo +10-08-1980 Poznań   
763Fórmanowicz Stefania z d. Krajnik *26-09-1917 Ciche k/Brodnicy +25-01-1988 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
764Fórmanowicz Stefania z d. Ryzlewicz *06-10-1926 +15-02-1979 Zielona Góra   
765Fórmanowicz Tadeusz *19-05-1911 Wielichowo +04-06-1944 Wielichowo /Wielichowo/   
766Fórmanowicz Tadeusz *29-02-1920 +25-12-1998   
767Fórmanowicz Tomasz *06-12-1844 Wielichowo +11-02-1897 Wielichowo /Wielichowo/   
768Fórmanowicz Tomasz *17-12-1863 Wielichowo   
769Fórmanowicz Tomasz *20-12-1823 Wielichowo +24-08-1868 Wielichowo   
770Fórmanowicz Walenty *02-02-1879 Wielichowo +29-03-1948 Tarnowa /Prochy (Nowa Sól)/   
771Fórmanowicz Walentyna Łucja z d. Kaletka *11-02-1886 +18-10-1971   
772Fórmanowicz Wiktoria *12-12-1869 Wielichowo +po 1880   
773Fórmanowicz Władysław *25-06-1882 Wielichowo +27-01-1943 Poznań   
774Fórmanowicz Zbigniew *01-01-1939 +06-12-2014 Poznań   
775Fórmanowicz Zbigniew *08-05-1928 Kopanica k/Wolsztyna +24-02-1950 Sieraków /Międzychód/   
776Fórmanowicz, 1 v. Gembalska Walentyna Weronika z d. Bzyll *26-01-1873 Wielichowo +13-07-1944 Wielichowo   
777Fórmanowicz, 1 v. Śliwkiewicz, Marianna z d. Lenartowska *1833   
778Freund Heinrich Julius *13-12-1881   
779Freund Maria Kordula Elżbieta z d. Ostrowicz *08-12-1879 Leszno   
780Furman (Furmanowicz) Jan *około 1795 +27-02-1841 Kurów   
781Furman Agnieszka z d. Karczmarz *1815   
782Furman Anna *24-07-1835 Kurów   
783Furman Józefa  +przed 1834   
784Furman Wojciech *29-03-1840 Kurów +27-06-1840 Kurów   
785Furmanowicz Adam *14-02-1898 Krempa +14-02-1898 Krempa   
786Furmanowicz Adela *22-05-1898 +06-02-1989 Goleniów   
787Furmanowicz Aleksandra z d. Likir *08-11-1908 +około 1939   
788Furmanowicz Anastazja *06-04-1834 Poznań +13-07-1835 Poznań   
789Furmanowicz Andrzej *23-11-1864 Gniezno-Skiereszewo +13-12-1864 Gniezno-Skiereszewo   
790Furmanowicz Anna *04-06-1907 Polska Wieś k/Kłecka +01-06-1988 Kraków   
791Furmanowicz Anna [0¬]     
792Furmanowicz Antoni *1902 Krempa +1902 Krempa   
793Furmanowicz Antoni *25-12-1882 Buk +17-12-1950 Poznań /Nowina/   
794Furmanowicz Antoni Józef *17-01-1898 Biskupice k/Kłecka +25-03-1898 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
795Furmanowicz Antoni Lucjan *10-01-1867 Gniezno + /Kłecko/   
796Furmanowicz Barbara *25-07-1909 Polska Wieś k/Kłecka +20-09-2002 Kraków   
797Furmanowicz Bogdan *11-01-1938 Poznań +30-07-1970 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
798Furmanowicz Bogumiła z d. Kuświk [0¬]     
799Furmanowicz Czesław *20-07-1906 Dortmund +12-02-1998 Poznań /Poznań, cmentarz Podolany/   
800Furmanowicz Dionizy *15-03-1908 Kłecki   
801Furmanowicz Ewa z d. Maik *21-12-1834 Krempa +28-10-1910 Ostrów Wlkp.    
802Furmanowicz Feliks *30-08-1899 Grodzisk +07-1977 Białystok   
803Furmanowicz Franciszek *08-10-1904 Krępa   
804Furmanowicz Franciszek *1826 Wielichowo (?) +18-01-1827 Wielichowo /Wielichowo/   
805Furmanowicz Franciszka *01-12-1859 Gniezno-Cierpięgi +22-01-1860 Gniezno-Cierpięgi   
806Furmanowicz Gertruda z d. Kabacińska *1927 +23-11-2013 Inowrocław   
807Furmanowicz Helena *1896 Krempa +1896 Ostrów Wlkp.    
808Furmanowicz Helena *30-04-1905 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-1996 Kraków   
809Furmanowicz Helena z d. Jaworska *17-02-1913 Poznań +29-06-1990 Poznań /cmentarz Junikowo/   
810Furmanowicz Henryk *16-01-1903 Polska Wieś k/Kłecka +02-05-1976 Bydgoszcz   
811Furmanowicz Ignacy *18-01-1888 Buk +17-04-1916 /Nieznane/   
812Furmanowicz Jakub *25-07-1885 Chełmno (gm. Pniewy) +21-12-1914 Ramirn (Humin ?), koło Bolimowa, woj. łódzkie /Humin (?) gm. Bolimów woj. łódzkie/   
813Furmanowicz Jan *05-12-1880 +16-12-1880  
814Furmanowicz Jan *05-12-1880 Buk +16-12-1880 Buk /Buk/   
815Furmanowicz Jan *06-05-1872 Krępa (Ostrów Wlkp) +12-02-1873 Krępa (Ostrów Wlkp)   
816Furmanowicz Joanna z d. Libera *03-04-1868 Wielka Wieś +19-04-1942 Poznań   
817Furmanowicz Józef *1896 Ostrów Wlkp.  +30-01-1932 Ostrów Wlkp.    
818Furmanowicz Józef *24-02-1896 Ostrów Wl;kp.   
819Furmanowicz Józef *25-02-1861 Gniezno-Cierpięgi +przed 1939 Wągrowiec   
820Furmanowicz Józefa *13-05-1879 Poznań   
821Furmanowicz Julianna z d. Zawistowska *około 1849 Rytele-Wszołki   
822Furmanowicz Julianna (Halina) *05-06-1910 Buk   
823Furmanowicz Katarzyna z d. Rok *03-11-1857 Ocieszyn pow. Oborniki +12-09-1943 Poznań   
824Furmanowicz Kazimierz *15-02-1898 Kłecko +11-05-1898 Kłecko   
825Furmanowicz Konstancja z d. Kaczmarska *11-01-1875 Kłecko + /Kłecko/   
826Furmanowicz Konstanty *23-01-1900 Biskupice k/Kłecka +17-05-1985 Goleniów   
827Furmanowicz Konstanty *27-01-1914 Kłecko +05-10-1972   
828Furmanowicz Leokadia *1911 Polska Wieś k/Kłecka +15-08-2000 Kraków   
829Furmanowicz Leon *11-03-1899 Kłecko +11-12-1972 Poznań   
830Furmanowicz Ludwik *14-08-1902 Biskupice k/Kłecka +12-02-1903 Biskupice k/Kłecka   
831Furmanowicz Ludwik *30-08-1867 Krępa (Ostrów Wlkp)   
832Furmanowicz Ludwika *11-08-1895 Biskupice k/Kłecka +30-10-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
833Furmanowicz Maria z d. Białkowska *22-03-1898 Buk +16-04-1975 Poznań   
834Furmanowicz Maria Jadwiga z d. Jarosz *18-11-1903 Kleintschirne (Niemcy)   
835Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882 Buk /Buk/   
836Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882  
837Furmanowicz Marianna z d. Chwałkowska *1811 +24-03-1840 Poznań - Garbary   
838Furmanowicz Marianna z d. Fechner *25-01-1888 Buk +07-09-1968 Poznań /Junikowo/   
839Furmanowicz Marianna z d. Matuszak *1867 +04-1922 Krępa   
840Furmanowicz N.    
841Furmanowicz N.    
842Furmanowicz N.     
843Furmanowicz N.     
844Furmanowicz N.  *30-09-1904 Kłecko +30-09-1904 Kłecko   
845Furmanowicz Pelagia *1903 Ostrów Wlkp.  +1903 Ostrów Wlkp.    
846Furmanowicz Pelagia z d. Fechner *10-03-1886 Buk +07-12-1971 Dopiewo   
847Furmanowicz Pelagia z d. Urbańska *14-12-1863 Kłecko +1949 Poznań   
848Furmanowicz Piotr *26-05-1878 Popowo Tomkowe +24-07-1878 Popowo Tomkowe   
849Furmanowicz Rozalia *19-07-1873 Braciszewo k/Gniezna   
850Furmanowicz Rozalia z d. Szalewska *04-07-1867 Śrem +19-11-1896 Poznań   
851Furmanowicz Ryszard *12-10-1939 Dopiewo +19-06-1943 Dopiewo   
852Furmanowicz Sebastian *21-01-1865 Krępa (Ostrów Wlkp)   
853Furmanowicz Stanisław *07-05-1838 Poznań   
854Furmanowicz Stanisław *14-09-1892 Kłecko +23-12-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
855Furmanowicz Stanisław *18-04-1875 Braciszewo k/Gniezna +01-08-1945 Kłecko   
856Furmanowicz Stanisława *1894 Krempa   
857Furmanowicz Stanisława z d. Domagała  + Poznań (?) /Poznań, cmentarz Podolany/   
858Furmanowicz Stefan *02-08-1913 Buk +17-06-1957 Dopiewo   
859Furmanowicz Stefania z d. Łagoda *22-11-1916 Krzywiń +03-04-1972 Ostrzeszów   
860Furmanowicz Sylwester *25-12-1905 Kłecko +24-03-1959   
861Furmanowicz Tadeusz Jan *22-05-1915 Buk   
862Furmanowicz Teresa (Czesława) *12-07-1895 Kłecko +19-09-1898 Kłecko   
863Furmanowicz Urszula *09-09-1922 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-2011 Kraków   
864Furmanowicz Walenty *01-02-1863 Gniezno-Cierpięgi +1948 /Poznań/   
865Furmanowicz Walenty z d. Furman *08-02-1838 Kurów +04-07-1907 Ostrów Wlkp.    
866Furmanowicz Waleria z d. Dąbkiewicz *12-12-1896 Ostrów Wl;kp. +30-09-1983   
867Furmanowicz Wiktor *27-09-1904 Kłecko +29-09-1905 Kłecko   
868Furmanowicz Wiktoria z d. Siwczak *20-12-1913 Dopiewo +23-03-1986 Dopiewo   
869Furmanowicz Wincenty *31-03-1836 Poznań - Garbary +12-06-1910 Poznań   
870Furmanowicz Wincenty z d. Formanowicz *29-01-1806 Buk +po 1848   
871Furmanowicz Wincenty Czesław *16-07-1899 Kłecko +31-07-1899 Kłecko   
872Furmanowicz Władysław *06-06-1910 Buk +02-06-1982 Poznań   
873Furmanowicz Władysław *16-11-1894 Kłecko +29-12-1894 Kłecko   
874Furmanowicz Władysław *21-06-1890 Buk +09-01-1931 Buk /Buk/   
875Furmanowicz Władysława *06-04-1898 Hanosin +około 1950   
876Furmanowicz Władysława z d. Bzyl *09-06-1886 Buk + Ostrzeszów   
877Furmanowicz Włodzimierz *14-06-1944 Poznań +04-08-1984 Ostrzeszów   
878Furmanowicz Wojciech *06-04-1870 Gniezno +14-10-1895 Lisewo   
879Furmanowicz Zofia z d. Adamczewska *25-01-1881 Siemianowo k/Gniezna  +23-01-1966 Kłecko   
880Furmanowicz Zygfryd Stanisław *29-01-1887 Sławno k/Gniezna   
881Furmanowicz, 1 v Tomaszewska Marianna z d. Stodolska *30-03-1851 Krępa   
882Gainska Magdalena z d. Kąkolewicz *16-07-1826 Gostyń   
883Gainski Piotr *1821   
884Gaj Antoni *31-05-1734 Gaj  
885Gaj Katarzyna  +09-05-1743 Wielichowo  
886Gaj Wojciech *około 1675 +23-10-1736 Wielichowo  
887Gajek Jadwiga z d. Cicha   
888Gajek Małgorzata *około 1722 +24-10-1782 Wielichowo  
889Gajek Marianna *27-06-1749 Wielichowo  
890Gajek Mikołaj z d. Gaj *około 1715 +24-11-1788 Wielichowo  
891Gajek Stefan z d. Gaj *około 1720  
892Gajewicz Agnieszka z d. Marciniak *1871 Trzcinica  
893Gajewicz Anna z d. Fliger *1809 Wielichowo  
894Gajewicz Franciszek *12-1868 Wielichowo +09-1958 Wielichowo  
895Gajewicz Karolina z d. Wojciechowska *1846 Wielichowo  
896Gajewicz Katarzyna   
897Gajewicz Marianna z d. Stawska  +przed 1830 Wielichowo  
898Gajewicz Piotr *1846 Wielichowo  
899Gajewicz Roch z d. Gajek *15-08-1751 Wielichowo +26-12-1795 Wielichowo  
900Gajewicz Stanisław *12-05-1786 Wielichowo  
901Gajewicz Szymon z d. Gajek *27-10-1746 Wielichowo  
902Gajewicz Teresa z d. Nowacka   
903Gajewicz Wawrzyniec *07-08-1796 Wielichowo  
904Galantowicz Andrzej *1837 Gniezno  
905Galantowicz Antoni *1841 Gniezno +1841 Gniezno  
906Galantowicz Franciszek *1836 Gniezno +1838 Gniezno  
907Galantowicz Franciszka z d. Szwajkiewicz *1809  
908Galantowicz Jan *1851 Gniezno +1851 Gniezno  
909Galantowicz Józef   
910Galantowicz Kacper *29-12-1829 Gniezno (Zajęziorze)  
911Galantowicz Maciej *1802  
912Galantowicz Magdalena *1849 Gniezno +1849 Gniezno  
913Galantowicz Marianna z d. Szymankiewicz    
914Galantowicz Marianna (Marcjanna) *22-01-1832 Gniezno +19-04-1850 Gniezno  
915Galantowicz Mateusz *1847 Gniezno  
916Galantowicz Pelagia z d. Nakulska  *1836  
917Galantowicz Piotr *1842 Gniezno +1842 Gniezno  
918Galantowicz Rozalia *1843 Gniezno +1844 Gniezno  
919Galantowicz Stanisław *1833 Gniezno +1833 Gniezno  
920Galantowicz Tekla *1845 Gniezno  
921Galantowicz Tomasz *1839 Gniezno  
922Gałka Beata z d. Zawadzka *25-07-1909 +2000   
923Gałka Wawrzyniec *09-08-1906 +06-07-1983   
924Gałkowska Aniela z d. Gruszkiewicz   
925Gałkowska Balbina *1813 +05-01-1881 Nowe Urbanowo  
926Gałkowska Jadwiga z d. Formanowicz *18-10-1786 Wielichowo + Wielichowo   
927Gałkowska Julianna *1821 Wielichowo +12-09-1822 Wielichowo /Wielichowo/   
928Gałkowska Ludwika *02-10-1818 Wielichowo   
929Gałkowska Magdalena *22-05-1821 Wielichowo   
930Gałkowska Magdalena z d. Cicha   
931Gałkowska Marcjanna *02-06-1829 Wielichowo   
932Gałkowska Regina z d. Przykłocka   
933Gałkowski Franciszek   
934Gałkowski Teodor *18-04-1828 Wielichowo +01-08-1828   
935Gałkowski Tomasz    
936Gałkowski Tomasz   
937Gałkowski Tomasz *08-10-1782 Wielichowo   
938Gałkowski Walenty   
939Gałkowski Wojciech *15-04-1863 Wielichowo  
940Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
941Ganowicz Feliks Wincenty *20-11-1882 Gostyń +05-05-1953 /Gniezno/   
942Ganowicz Melania Antonina [0¬]     
943Ganowicz Stefan Kazimierz *30-08-1921 +17-05-1980   
944Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno /Gniezno/   
945Ganowicz Wincenty *27-03-1845   
946Garas Anastazja [0¬]     
947Gembalska Jadwiga *1896 Wielichowo  
948Gembalska Marianna z d. Ziemlińska   
949Gembalska Stanisława *1897 Wielichowo  
950Gembalski Józef   
951Gembalski Józef *1893 Wielichowo  
952Gembalski Marian *1894 Wielichowo  
953Gembalski Walenty *1859 Krobia +około 1900  
954Gębarzewski Jakub   
955Giebel Helena z d. Porczyńska *1842  
956Giebel Maksymilian *1868 +25-05-1871 Poznań - Jeżyce   
957Giebel Marianna z d. Snyś *08-12-1844 Poznań - Jeżyce +13-01-1869 Poznań - Jeżyce   
958Giebel Marta *19-08-1863 Poznań - Jeżyce +04-11-1918 Poznań   
959Giebel Reinhold *04-12-1831 Frömsdorf (Czerńczyce) +15-10-1890 Poznań   
960Ginter Tomasz Jan *19-12-1718 Opalenica +23-04-1782 Buk /Buk/   
961Ginter Andrzej *26-11-1765 Buk +05-09-1767 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
962Ginter Franciszka Brygida *04-10-1768 Buk +13-09-1769 Buk /Buk/   
963Ginter Józefa Franciszka *13-03-1780 Buk   
964Ginter Justyna Brygida z d. Kotarska *1852 Przecław   
965Ginter Katarzyna *10-11-1770 Buk   
966Ginter Katarzyna *30-04-1763 Buk   
967Ginter Kazimierz *28-02-1773 Buk +24-09-1773 Buk /Buk/   
968Ginter Magdalena z d. Szulczewska   
969Ginter Małgorzata z d. Czerniewicz *1719 Buk +14-11-1761 Buk  
970Ginter Marcin *29-10-1804 Buk +przed 1869  
971Ginter Paweł Jan *1768 Buk  
972Ginter Piotr *1741 Buk +11-02-1784 Buk /Buk/  
973Ginter Regina   
974Ginter Salomea  +03-07-1773 Buk /Buk/  
975Ginter Stanisław *17-11-1748 Buk  
976Ginter Tomasz *10-12-1774 Buk   
977Gizewski Joanna   
978Gizewski Leon   
979Goliszewski Antoni   
980Golniewicz Franciszek *08-02-1850 Zieliniec   
981Golniewicz Kazimierz *26-01-1867 Gostyń +01-04-1943 Gostyń   
982Golniewicz Ludwika z d. Smoczyk *16-08-1884 Kościan   
983Golniewicz Marianna Anna z d. Ostrowicz *15-07-1850 Gostyń +05-09-1902 Gostyń   
984Gowarzeski Paweł *1792 Buk  
985Gowarzeski Stanisław *13-11-1787 Buk +09-05-1813 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
986Gowarzewski Wojciech z d. Gowarzeski   
987Górczak Jadwiga Kazimiera z d. Furmanowicz *21-04-1942 +12-2015 Poznań /Junikowo/   
988Górecka Eleonora z d. Fórmanowicz *05-02-1909 Wielichowo +20-11-1995   
989Górecka Eufrozyna z d. Świetlińska *08-01-1856 Wielichowo  
990Górecka Marianna z d. Fórmanowicz *31-08-1882 Wielichowo +18-06-1908 Wielichowo   
991Górecka Zofia z d. Klimowicz    
992Górecki Edmund *24-10-1895 Wielichowo  
993Górecki Florian Stanisław *06-06-1902 Wielichowo +14-08-1944 Quesnay-Potigny /Langannerie/   
994Górecki Franciszek *1877 +24-04-1957 Gdańsk   
995Górecki Julian *1846  
996Górecki Kazimierz *17-02-1906 +26-09-1999   
997Górska Kunegunda z d. Musielska   
998Górski Józef   
999Grabowski Francioszek   
1000Grygiel Antoni *11-01-1900 Borzęcice pow. Koźmin +24-04-1992 Białe Błota k/ Bydgoszczy /Białe Błota k/ Bydgoszczy/   
1001Grygiel Krystyna Emilia z d. Formanowicz *30-06-1921 Gniezno +29-12-2003   
1002Grygiel Marianna z d. Wojtkowiak *1865  
1003Grygiel Michał *1860  
1004Gryglewicz Antoni [0¬]    
1005Grzybowski Szymon * Grodzisk  
1006Haławska Balbina z d. Galantowicz *1828 Gniezno +1849 Gniezno  
1007Hałdrzyńska, 1 v. Kramberska Barbara Jadwiga z d. Binkiewicz *1704 Buk  
1008Hałdrzyński Maciej *około 1710 +29-01-1779 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./  
1009Hasińska Balbina z d. Kwintkiewicz *1792  
1010Hasińska Barbara *29-11-1738 Gostyń  
1011Hasińska Brygida *07-10-1778 Gostyń  
1012Hasińska Elżbieta z d. Miązkiewicz   
1013Hasińska Ewa *23-12-1775 Gostyń  
1014Hasińska Helena z d. Dworzyńska *1768 +03-01-1832 Gostyń /Gostyń/  
1015Hasińska Jadwiga *17-10-1741 Gostyń  
1016Hasińska Katarzyna z d. Borowicz   
1017Hasińska Katarzyna z d. Surzynska *1798  
1018Hasińska Magdalena   
1019Hasińska Magdalena   
1020Hasińska Magdalena *27-03-1791 Gostyń  
1021Hasińska Małgorzata *13-07-1797 Gostyń  
1022Hasińska Małgorzata z d. Raszewska   
1023Hasińska Marcjanna *31-12-1802 Gostyń  
1024Hasińska Marianna *18-06-1740 Gostyń  
1025Hasińska Marianna z d. Formanowicz *22-03-1814 +15-11-1884 Gostyn   
1026Hasińska Marianna z d. Sobierayska *1802  
1027Hasińska Regina   
1028Hasińska Regina *16-06-1768 Gostyń  
1029Hasińska Salomea *08-11-1762 Gostyń  
1030Hasińska Salomea *15-11-1744 Gostyń  
1031Hasińska, 1 v. Kwaśniewska Joanna *1832   
1032Hasiński Adam *23-12-1775 Gostyń  
1033Hasiński Antoni *14-07-1761 Gostyń  
1034Hasiński Bartłomiej *18-08-1841 Gostyń +23-09-1842 Gostyń   
1035Hasiński Chryzostom Wojciech *30-04-1847 Gostyń   
1036Hasiński Franciszek *02-12-1742 Gostyń  
1037Hasiński Grzegorz *12-03-1763 Gostyń +26-04-1834 Gostyń /Gostyń/  
1038Hasiński Jan *08-07-1799 Gostyń  
1039Hasiński Józef Francioszek *09-03-1852 Gostyń   
1040Hasiński Klemens *11-10-1795 Gostyń +1858 Gostyń  
1041Hasiński Leonard Marcin *06-11-1836 Gostyń +27-03-1838 Gostyń   
1042Hasiński Ludwik  +1842 Gostyń   
1043Hasiński Maciej *18-02-1792 Gostyń  
1044Hasiński Mateusz *16-09-1799 Gostyń  
1045Hasiński Melchior *około 1700  
1046Hasiński Roch *07-08-1790 Gostyń +1831 Gostyń  
1047Hasiński Sebastian *21-01-1797 Gostyń +1855 Gostyń  
1048Hasiński Szymon Józef *11-10-1849 Gostyń   
1049Hasiński Tomasz *05-03-1811 Gostyń +05-01-1886 Gostyn   
1050Hasiński Tomasz *21-12-1801 Gostyń  
1051Hasiński Tomasz Walerian *16-12-1765 Gostyń +30-01-1827 Gostyń /Gostyń/  
1052Hasiński Walenty *13-02-1855 Gostyń   
1053Hasiński Walenty *przed 1738  
1054Hasiński Wojciech *23-04-1843 Gostyń +29-06-1846 Gostyń   
1055Heine Walentyna Apolonia z d. Kotarska *04-1862 Przecław   
1056Heinrich Franciszka Kordula z d. Ostrowicz *08-03-1885 Leszno   
1057Heinrich Wilhelm Emil Fritz *25-02-1880   
1058Heinsch Antonina z d. Latanowicz   
1059Heinsch Wojciech   
1060Hejnowicz Anastazja Helena *21-02-1851 Gostyń   
1061Hejnowicz Anna z d. Sułkowska   
1062Hejnowicz Franciszka *03-03-1841 Gostyń   
1063Hejnowicz Jan   
1064Hejnowicz Józef Aleksander *02-03-1840 Gostyń   
1065Hejnowicz Julianna Konstancja z d. Formanowicz *11-02-1819 Gostyń +15-02-1892 Gostyń   
1066Hejnowicz Kacper *1812 +25-08-1888 Gostyń /Gostyń/   
1067Hejnowicz Klara Zuzanna *06-08-1846 Gostyń +13-02-1847 Gostyń /Gostyń/   
1068Hejnowicz Marianna *27-07-1843 Gostyń   
1069Hemerling Antoni *1845 Olędry Połockie, parafia Opalenica  
1070Hemerling, 1 v. Libera, Katarzyna z d. Witajewska *1835 +29-01-1907 Buk /Buk/  
1071Hensel Aleksandra z d. Günther *1845 +1903 Gostyń   
1072Hensel Antoni *17-10-1849 Głogówko +25-10-1849 Głogówko   
1073Hensel Antoni *1817 +27-12-1880 Gostyń /Gostyń/   
1074Hensel Antoni *1854 Strzelce k/Mogilna   
1075Hensel Antonina *13-06-1859 Gostyń   
1076Hensel Chryzostom *1774 +20-09-1846 Gostyń   
1077Hensel Edmund *16-10-1885 Gostyń +20-07-1899 Gostyń   
1078Hensel Ewa Marianna *09-08-1857 Gostyń   
1079Hensel Felicja Zuzanna *26-05-1903 Gostyń +18-08-1958 Poznań   
1080Hensel Franciszek *30-11-1891 Gostyń   
1081Hensel Franciszek Ksawery *03-10-1845 Głogówko   
1082Hensel Franciszka z d. Dorogolska *1822 +11-08-1853 Gostyń   
1083Hensel Hieronim *20-09-1883 Miejska Górka   
1084Hensel Izabella *18-03-1906 Fürstenwalde +14-02-1993   
1085Hensel Jadwiga z d. Włosciejewska *1820   
1086Hensel Józef *1804 +1853 Strzelce Wielkie   
1087Hensel Józef *25-02-1857 Głogówko   
1088Hensel Józef Jan *11-03-1848 Gostyń   
1089Hensel Julianna *01-06-1884 Gostyn +19-06-1984 Gostyń   
1090Hensel Karol *1839 Strzelce k/Mogilna +1839 Strzelce k/Mogilna   
1091Hensel Katarzyna z d. Lenge *1780 +12-02-1855 Gostyń   
1092Hensel Kazimiera *21-02-1891 gOSTYŃ   
1093Hensel Kazimierz Józef *08-03-1894 Gostyń   
1094Hensel Leon *18-03-1887 Gostyń +1902 Gostyń   
1095Hensel Ludwika Rozalia *25-08-1882 Gostyń   
1096Hensel Maksymilian *01-10-1880 Gostyń +07-10-1943 Warszawa   
1097Hensel Marcin *30-10-1847 Głogówko +07-11-1847 Gostyń   
1098Hensel Maria z d. Chmielewska *05-05-1920 +14-09-2007 Warszawa   
1099Hensel Marian *24-07-1904 Gostyń +03-02-1979 Gniezno /Gniezno/   
1100Hensel Marianna *1840 Strzelce Wielkie   
1101Hensel Marianna *26-07-1851 Głogówko +02-11-1868 Gostyń   
1102Hensel Marianna z d. Formanowicz *22-12-1880 Gostyń +08-08-1951 Poznań   
1103Hensel Marianna z d. Konatowska *1814 +1899   
1104Hensel Marianna z d. Stelmaszczykiewicz *1845 +02-07-1899 Gostyń   
1105Hensel Marianna z d. Wolska *1853 +1896 Gostyń   
1106Hensel Michalina z d. Domagalska *1820 Gostyń +19-10-1892 Gostyń   
1107Hensel Michał *27-08-1885 Gostyń   
1108Hensel Mirosława Maria *24-05-1902 Gostyń +1992   
1109Hensel N. *24-09-1908 Poznań +24-09-1908 Poznań   
1110Hensel Pelagia *23-11-1881 Gostyń   
1111Hensel Roch *1842 Strzelce k/Mogilna   
1112Hensel Romuald Edmund Adam *30-10-1914 Poznań +18-07-2001   
1113Hensel Rozalia *1850 Gostyń +03-05-1852 Gostyń   
1114Hensel Stanisława *08-05-1855 Gostyń   
1115Hensel Stefan *26-12-1843 Głogówko   
1116Hensel Sylwester *21-12-1866 Gostyń   
1117Hensel Szymon Chryzostom *25-10-1823 Gostyń +15-03-1864 Gostyń   
1118Hensel Szymon Paweł *30-06-1853 Gostyń +11-01-1854 Gostyń   
1119Hensel Teofila z d. Wolska *1850   
1120Hensel Teresa z d. Hejducka *1843   
1121Hensel Urszula  +1854 Strzelce Wielkie   
1122Hensel Wacław *21-09-1889 Gostyń +1908 Gostyń   
1123Hensel Walenty *08-02-1842 Głogówko +02-05-1900 Gostyń   
1124Hensel Walentyna *13-02-1847 Gostyń   
1125Hensel Wanda Ewa *23-11-1909 Poznań +13-06-1910 Poznań   
1126Hensel Witold *29-03-1917 Poznań +22-11-2008 Warszawa   
1127Hensel Wojciech [0¬]     
1128Herman Jadwiga   
1129Herman Jan   
1130Herman Jan *1780 Reńsko  
1131Herman Krystyna z d. Bzyll *17-01-1785 Reńsko  
1132Hermann Charlotte (Władysława Helena) z d. Lewandowski *21-05-1887 Komorze (Żerków)   
1133Hermann Franz Anton (Frank)    
1134Hirchfelder Marcin   
1135Hoffman Agnieszka *13-01-1860 Wielichowo   
1136Hoffman Franciszek    
1137Hoffman Franciszek *1865   
1138Hoffman Julianna z d. Fórmanowicz *09-02-1828 Wielichowo +28-07-1881 Wielichowo   
1139Hoffman Maciej *1806   
1140Hoffman Maksymilian *29-09-1857 Wielichowo   
1141Hoffman Marianna *14-01-1862 Wielichowo   
1142Hoffman Marianna Rozalia z d. Stachowska *28-08-1800 Doktorowo   
1143Hoffman, 1 v. Rajchowicz Wiktoria z d. Fórmanowicz *16-12-1857 Wielichowo   
1144Hoffmann Francioszek   
1145Hoffmann Marianmna z d. Gaertchen   
1146Humerczyk Agnieszka z d. Lasocka   
1147Humerczyk Walenty   
1148Hyc Bronisława z d. Furmanowicz *1920 Polska Wieś k/Kłecka +21-11-2003 Kraków   
1149Iżycka Agnieszka z d. Grabowska  +1915 Kutno  
1150Iżycka Konstancja z d. Lewandowska *1861 Lewice   
1151Iżycki Jan Antoni *1863 Sierakówek (Gostynin)   
1152Iżycki Ludwik   
1153Jachimowska Maria z d. Siwczńska *16-06-1898 +27-02-1983   
1154Jachimowski Bronisław    
1155Jadłowska Katarzyna z d. Młodzikowska *03-04-1850 Nidom   
1156Jadłowska Teresa z d. Jakubowska   
1157Jadłowski Antoni *1851   
1158Jadłowski Jan   
1159Jahnke Irena Barbara z d. Raczkowska *22-01-1893 Poznań +27-12-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
1160Jahnke Zdzisław *09-02-1895 Poznań +07-08-1972   
1161Jakubkowicz Józef   
1162Jakubkowicz Maciej   
1163Janelt Izabela    
1164Janelt Kazimiera z d. Furmanowicz *07-12-1914 Buk +26-11-1986 Poznań /Junikowo/   
1165Janelt Marian *16-01-1915 +17-11-1995 Poznań /Junikowo/   
1166Jankiewicz Antonina z d. Hoffman *1835 Witaszyce +31-01-1862 Gostyń   
1167Jankiewicz Filip *około 1792   
1168Jankiewicz Jarosław *05-02-1909 Gostyń +26-04-1937 /Gostyń/   
1169Jankiewicz Józef Kalasanty *01-07-1827 Gostyń +21-08-1827 Gostyń /Gostyń/   
1170Jankiewicz Józef Michał *04-09-1869   
1171Jankiewicz Józef Zygfryd *14-03-1864   
1172Jankiewicz Józefa *1825 +02-09-1828 Gostyń   
1173Jankiewicz Kalikst *26-06-1921 Gostyń +02-03-1991 Gostyń   
1174Jankiewicz Kalikst Stefan *08-10-1871 +23-05-1940   
1175Jankiewicz Michał *18-09-1900 Gostyń +26-08-1927 Pobiedziska /Gostyń/   
1176Jankiewicz Michał *24-09-1831 Gostyń +25-08-1895 Gostyń   
1177Jankiewicz Susanne z d. Fatio *około 1836 Orbe (Szwajcaria} +05-08-1913 Gostyń /Gostyń/   
1178Jankiewicz Sylwia *31-12-1865   
1179Jankiewicz Walentyna Jadwiga *11-10-1822 Gostyń   
1180Jankiewicz Wiktoria *1823 +28-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
1181Jankiewicz Wojciech *01-10-1904 +27-06-1963   
1182Jankiewicz Zofia z d. Heinsch *11-04-1880 +05-09-1967   
1183Jankiewicz Zygmunt *25-03-1902 +12-06-1963   
1184Jankiewicz, 1 v. Ciachowska Katarzyna z d. Formanowicz *26-11-1792 Gostyń +04-02-1861 Gostyń   
1185Jankowski Jakub *1821  
1186Jankowski Jakub *1821  
1187Jarosz Katarzyna   
1188Jasienowicz Irena z d. Owsik   
1189Jasienowicz Józef   
1190Jasińska Bronisława z d. Dohnke *1867 +1905 Grodzisk  
1191Jąderko Cecylia z d. Giebel *16-10-1864 Poznań - Jeżyce +po 1932   
1192Jąderko Karol *03-10-1855 +15-04-1907 Poznań   
1193Jedynecki Piotr *1792 Buk  
1194Jerzykowska Filipina z d. Kortylewicz *01-12-1884 Gross Oerner (Saxonia)  +21-10-1930 Poznań /Poznań, Dębiec/   
1195Jerzykowska Marianna z d. Wawrzyniak *22-09-1906 kamienna Wieś  
1196Jerzykowski Roman *02-02-1881 Jaraczewo +1933 Poznań   
1197Jezierska Ewa z d. Wawrzyniak   
1198Jurisch Gerhard *22-11-1914 +06-06-1991   
1199Jurisch Marianna z d. Fórmanowicz *02-07-1922 Narożniki  +27-01-1988   
1200Juszczyk Barbara z d. Kassocińska (?)   
1201Juszczyk Bonifacy Sławomir *1871 +1879 Warszawa  
1202Juszczyk Emilia Cecylia z d. Różecka *1841 +08-12-1879 Warszawa  
1203Juszczyk Ewa  +1840 Kielce  
1204Juszczyk Filip Józef *1869 Warszawa  
1205Juszczyk Franciszek   
1206Juszczyk Franciszka Antonina z d. Drzewiecka *10-10-1852 Szubin +24-10-1931 Warszawa   
1207Juszczyk Jan *1864 Warszawa  
1208Juszczyk Józef *22-12-1836 Kielce +08-02-1919 Warszawa   
1209Juszczyk Maria Antonina *04-10-1873 Warszawa +16-12-1894 Warszawa  
1210Juszczyk Marianna z d. Pawlińska *1812 Czesławice  
1211Juszczyk Stanisława z d. Szymańska *1853 Szamotuły +07-10-1895 Warszawa, Praga  
1212Juszczyk vel Juszczykiewicz Wawrzyniec *1800 Ostrowiec +1883 Kielce  
1213Kabacińska Marianna z d. Marzyńska *22-03-1896 Jankowo +23-06-1976  
1214Kabaciński Feliks *24-01-1887 Kozłowo +13-01-1967 Polska Wieś k/Kłecka  
1215Kachlicka Helena z d. Larek *24-04-1923 +04-01-2007   
1216Kachlicki Jerzy *1923 +1993   
1217Kaczmarkiewicz Ewa Jadwida *1845 Gostyń  
1218Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska   
1219Kaczmarkiewicz Tomasz *1771 +1863 Gostyń  
1220Kaczmarska Stanisława z d. Lesicka *1842  
1221Kaczmarski Wojciech *1839  
1222Kadoch Alina z d. Buraczyńska *28-03-1959 Buk +13-09-1993   
1223Kaletka Aniela (Agata) z d. Cieślik vel Cieśla *31-07-1820 Ziemin +08-03-1893 Wielichowo /Wielichowo/  
1224Kaletka Antoni *31-05-1851 Ziemin +31-08-1895  
1225Kaletka Antonina z d. Gryglewicz [0¬]    
1226Kaletka Franciszek *około 1820 Siekowo k/Przemętu +31-10-1872 Wielichowo /Wielichowo/  
1227Kaletka Helena z d. Fritsche *28-05-1893 Ośniszczewko pow. Inowrocław +1945  
1228Kaletka Henryk Adam *22-12-1887 Wielichowo +03-01-1956 Poznań /Poznań/   
1229Kaletka Józefa z d. Śliwińska *1854 +09-05-1911 Wielichowo  
1230Kaletka Marcin *07-11-1857 Ziemin  
1231Kaletka Stefan Ignacy *31-07-1884 Wielichowo  
1232Kaletka Waleria z d. Nowak   
1233Kaniewska Pelagia z d. Formanowicz *23-11-1864 Gostyń +04-09-1892 Berlin   
1234Kaniewska Wiktoria z d. Biernacka *1821  
1235Kaniewski Jan *10-07-1861 Pogorzela   
1236Kaniewski Marcin *1815  
1237Kaniewski Władysław *19-06-1887 Berlin   
1238Kapska Agnieszka z d. Słominska    
1239Kapska Ewa z d. Formanowicz *około 1740 Wielichowo +przed 1801   
1240Kapska Helena *20-05-1778 Wielichowo   
1241Kapska Józefa *07-03-1772 Wielichowo  
1242Kapska Katarzyna *26-04-1769 Wielichowo   
1243Kapska Katarzyna z d. Świetlińska *około 1741  
1244Kapska Magdalena *18-07-1775 Wielichowo   
1245Kapska Petronela *20-05-1778 Wielichowo   
1246Kapska Regina *28-02-1762 Wielichowo   
1247Kapska Wktoria *12-12-1751 Wielichowo  
1248Kapska Zofia z d. ?    
1249Kapski Franciszek *09-03-1767 Wielichowo   
1250Kapski Franciszek *09-1795 Wielichowo +10-09-1795 Wielichowo   
1251Kapski Gaspar *06-02-1763 Wielichowo   
1252Kapski Józef    
1253Kapski Łukasz *około 1735 Wielichowo +09-06-1803 Wielichowo   
1254Kapski Walenty *23-01-1765 Wielichowo   
1255Karczmarz Andrzej   
1256Karczmarz Magdalena   
1257Kardańska Helena z d. Lisowska *1929 +08-1968 Poznań /Buk/   
1258Kasperska Czesława z d. Terczewska *28-02-1910 Brzoza k. Szamotuł +1994   
1259Kasperska Teodozja z d. Terczewska *1913 +1988   
1260Kasperski Szczepan (Stefan)   
1261Kasperski Władysław    
1262Kasprzak Anna z d. Leszczyńska   
1263Kasprzak Jadwiga z d. Szumnarska *02-09-1871 Śrem +15-12-1952 Śrem   
1264Kasprzak Michał   
1265Kasprzak Michał *1873   
1266Kauppe Jan *około 1710  
1267Kauppe Zofia   
1268Kąkolewicz Emilia z d. Henry? *1827   
1269Kąkolewicz Julianna *09-02-1823 Gostyń   
1270Kąkolewicz Kazimierz *26-02-1832 Gostyń   
1271Kąkolewicz Małgorzata z d. Formanowicz *07-06-1796 Gostyń +15-11-1881 Gostyń /Gostyń/   
1272Kąkolewicz Paweł *10-01-1829 Gostyń +26-02-1829 Gostyń /Gostyń/   
1273Kąkolewicz Piotr *1789 +09-08-1849 Gostyń /Gostyń/   
1274Kąkolewicz Piotr *28-04-1820 Gostyń +26-02-1824 Gostyń /Gostyń/   
1275Kąkolewicz Rozalia *26-08-1834 Gostyń   
1276Kąkolewicz Zuzanna z d. Barsztoszkiewicz *1836   
1277Kempee Józefa z d. Formanowicz *16-09-1863 Gostyń   
1278Kempee N.    
1279Kicińska Stanisława z d. Świetlińska *08-05-1884 Wielichowo +1938   
1280Kiciński N.    
1281Kijanowsk Antoni *12-01-1852 Wielichowo  
1282Kijanowsk Konstanty  +1852  
1283Kirszke Ewa z d. Kuklinska   
1284Kirszke Franciszek   
1285Klecha Donata *21-01-1951 +24-03-2000   
1286Klecha Walerian *1914 +14-07-1987   
1287Klecha Włodzimira Stanisława z d. Fórmanowicz *16-01-1919 +25-08-2005   
1288Klimczak Edmund *16-11-1920 Krobia +06-09-1986 Poznań /Gostyń/   
1289Klimczak Michał *19-09-1891 Niechanów k. Gniezna +19-06-1960 Czempiń   
1290Klimczak Zenona z d. Hałas *24-03-1924 Krobia +26-01-2003 Gostyń   
1291Kmieć Józefa z d. Kolan *1826  
1292Kmieć Marcin *1826  
1293Knispe Anna Maria z d. Rau * Gros Groitzig  
1294Knispe Christoph * Gros Groitzig  
1295Knop Ignacy   
1296Knop Karolina z d. Fibich   
1297Kokotkiewicz Agnieszka   
1298Kokotkiewicz Agnieszka *01-08-1827   
1299Kokotkiewicz Agnieszka *02-01-1831   
1300Kokotkiewicz Anna *15-04-1822   
1301Kokotkiewicz Jan Paweł, Wncenty *25-01-1795   
1302Kokotkiewicz Katarzyna *31-10-1824   
1303Kokotkiewicz Wojciech   
1304Kokotkiewicz Zuzanna *18-02-1834   
1305Kokotkiewicz Zuzanna Regina z d. Stachowska *06-04-1787 Doktorowo   
1306Komorowicz Antoni *1799 +około 1840   
1307Komorowska Zofia z d. Rogulska   
1308Komorowski Grzegorz   
1309Konieczna Anastazja z d. Hensel *1882   
1310Konieczna Marianna   
1311Konieczny Stanisław   
1312Konieczyńska Jadwiga   
1313Konieczyńska Janina z d. Niejacka *03-12-1897 Poznań + Poznań   
1314Konieczyński Apolinary *16-07-1865 Kębłowo +07-02-1934  
1315Konieczyński Edward *13-09-1897 + Poznań   
1316Konieczyński Jerzy *07-03-1923 Poznań +02-01-1933 Poznań   
1317Kopczyńska Jolanta z d. Siemierz [0¬]     
1318Kopczyńska Marianna z d. Głowacka *1798 +17-11-1867 Buk  
1319Kopczyńska Rozalia z d. Faralewska *25-08-1866 Wielka Wieś  
1320Kopczyńska Zofia z d. Furmanowicz *29-04-1901 Biskupice k/Kłecka +1992 Poznań /Buk/   
1321Kopczyńska, 1 v. Formanowicz Agnieszka z d. Motłszyńska *10-01-1829 Buk +03-11-1909 Buk   
1322Kopczyński Jan *1824  
1323Kopczyński Józef *1793 +22-12-1867 Buk  
1324Kopczyński Roman *27-01-1860 Buk  
1325Kopczyński Stanisław *04-05-1897 Buk +28-11-1963 Buk   
1326Kopczyński Tadeusz *19-10-1934 Buk +17-03-2009 Czerwieńsk   
1327Kortylewicz Agnieszka z d. Goćwińska   
1328Kortylewicz Anna z d. Ligezińska *02-06-1901 Pleszew  
1329Kortylewicz Anna Marta z d. Poppmann *19-01-1892   
1330Kortylewicz Brygida z d. Różańska   
1331Kortylewicz Edmund *13-11-1888 Berlin +20-03-1964 Berlin   
1332Kortylewicz Elżbieta z d. Staniszewska *1858  
1333Kortylewicz Feliks *24-05-1886 Gostyń   
1334Kortylewicz Filipina z d. Formanowicz *15-05-1861 Gostyń +04-11-1897 Berlina   
1335Kortylewicz Josefat *25-11-1861 +21-09-1904 Berlin   
1336Kortylewicz Józefa *06-12-1882 Gniezno  
1337Kortylewicz Laura *07-04-1891 Berlin +05-08-1895 Berlin   
1338Kortylewicz Małgorzata z d. Adamowicz    
1339Kortylewicz Teodora z d. Rosicka  +03-05-1887  
1340Kosiarczyk Tomasz *1843 Starczanowo +09-04-1875 Kostrzyn   
1341Koszewski Jan * Opalenica  
1342Kotarska Felicja z d. Skórzewska *około 1822 +04-08-1847 Podlesie Kościellne  
1343Kotarska Izabela z d. Justyńslea  *około 1827  
1344Kotarska Józefa z d. Skórzewska *około 1784 +30-11-1819 Przecław   
1345Kotarska Józefa Emilia z d. Ulatowska *30-04-1832 Kapiela +12-09-1887 Izdebno /Ostrowite/   
1346Kotarska Łucja *03-1859 Przecław   
1347Kotarski Adam Seweryn *22-12-1817 Przecław  
1348Kotarski Feliks *08-1816 Przecław  
1349Kotarski Józef *31-10-1819 Przecław  
1350Kotarski Kazimierz *około 1783   
1351Kotarski Kazimierz Benedykt *1856 Przecław +05-1858 Przecław   
1352Kotarski Kazimierz Tadeusz *02-1866 Przecław   
1353Kotarski Ksawery Ludwik *03-12-1812 Przecław  
1354Kotarski Michał Tomasz *1854 Przecław   
1355Kotarski Tytus Apolinary *01-01-1814 Przecław +11-03-1890 Przecław /Ostrowite/   
1356Koth Antoni *około 1809   
1357Koth Julianna z d. Formanowicz *około 1809   
1358Kotlarska Wiktoria z d. Promińska *16-12-1809 Grodzisk   
1359Kotlarski Łukasz    
1360Kowalkowska Teodozja z d. Furmanowicz *03-04-1899 Krempa   
1361Kowalkowski Andrzej *14-11-1881   
1362Koziałkowicz Franciszek   
1363Kozik Agnieszka   
1364Kozik Karol   
1365Kozinka Helen M z d. Perlowski *06-1895 Chicago +02-1939   
1366Koziołkiewicz Franciszek   
1367Kozłowicz Franciszek *1722 Buk  
1368Kozłowicz Jadwiga   
1369Kozłowicz Jan   
1370Kozłowicz Jan   
1371Kozłowicz, 2 v. Łęgowicz, 1 v. Mikołajewicz Maruanna z d. Witkowska   
1372Kozłowska Adela z d. Dals   
1373Kozłowska Elżbieta z d. Fórmanowicz *11-11-1881 Wielichowo   
1374Kozłowska Helena    
1375Kozłowska Jadwiga *09-1738 Wielichowo  
1376Kozłowska Katarzyna   
1377Kozłowski Andrzej *około 1710  
1378Kozłowski Jan Konstanty *1881   
1379Kozłowski Klemens   
1380Kozłowski Walenty *02-1730 Wielichowo  
1381Krause Delphine z d. Perlowski *09-10-1921 Cook County, IL   
1382Krause Lloyd N    
1383Krauza Agnieszka z d. Wolsztyńska *15-01-1742 Buk, Konary  
1384Krauza Barbara Łucja *09-12-1766 Buk  
1385Krauza Bogusław *około 1740  
1386Krauza Dominika Marianna *05-08-1763 Buk   
1387Krauza Elżbieta *03-07-1773 Buk  
1388Krauza Franciszek *około 1735 +16-10-1769 Buk /Buk/   
1389Krauza Franciszka *20-09-1769 Buk +21-12-1771 Buk /Buk/  
1390Krauza Jadwiga z d. Formanowicz *09-10-1707 Otusz k/Buku +11-02-1784 Buk   
1391Krauza Jan *25-10-1776 Buk  
1392Krauza Maciej * Śmigiel +12-01-1769 Buk /Buk/   
1393Krauza Maciej *20-02-1765 Buk +15-11-1765 Buk  
1394Krauza Stanisław Kostka *15-11-1779 Buk  
1395Krauza Zofia *1759 +12-09-1763 Buk   
1396Krawczyk Leokadia  +1945   
1397Krawczyk Stanisława z d. Fórmanowicz *22-05-1871 +1946   
1398Krawczyk Wiojciech *04-04-1879 Chodrzenin   
1399Krolikowska, 1 v. Komorowicz Jadwiga z d. Hensel *1807   
1400Krolikowski Stanisław *1818   
1401Król Jan *27-01-1916 +28-04-1989   
1402Król vel Królikiewicz Anna Krystyna z d. Stachowska *24-07-1822 Doktorowo   
1403Król vel Królikiewicz Antoni *1818   
1404Królikiewicz Marianna *09-08-1861 Doktorowo   
1405Królikowska Jadwiga   
1406Królikowski Antoni   
1407Krul Krzysztof   
1408Kruszona Katarzyna   
1409Kruszona Marcin   
1410Krzeszkiewicz Józef  +1849  
1411Krzyczyńska Agnieszka z d. Balcerowicz   
1412Krzyczyńska Aniela z d. Formanowicz *11-08-1796 Wielichowo   
1413Krzyczyńska Marianna *15-08-1821 Wielichowo   
1414Krzyczyńska Michalina *29-09-1819 Wielichowo +01-07-1824 Wielichowo /Wielichowo/   
1415Krzyczyńska Teofila z d. Tyczewska    
1416Krzyczyński Franciszek   
1417Krzyczyński Jan *1838 Wielichowo +1898 Wielichowo   
1418Krzyczyński Jan *24-10-1790 Wielichowo   
1419Krzyczyński Kacper *31-12-1828 Wielichowo +28-07-1829 Wielichowo /Wielichowo/   
1420Krzykowski Karol *1786 +przed 1810  
1421Krzyżańska Konstancja z d. Danko   
1422Krzyżański Melchior *1746 Buk +1818 Buk  
1423Krzyżański Wojciech   
1424Krzyżogórska Marianna   
1425Krzyżogórska Marianna z d. Turkiewicz *1782  
1426Krzyżogórska Rozalia z d. Widymanska *1822  
1427Krzyżogórska Weronika z d. Michalska *1794 +19-02-1846 Stęszew  
1428Krzyżogórska, 1 v. Degorska Marianna *1826  
1429Krzyżogórska, 1 v. Zwierzyńska Agnieszka z d. Formanowicz *21-01-1810 Buk +03-03-1853 Buk /Buk/   
1430Krzyżogórski Francioszek *około 1720  
1431Krzyżogórski Idzi *03-09-1828 Stęszew   
1432Krzyżogórski Ignacy *02-02-1804 Stęszew  
1433Krzyżogórski Łukasz *25-05-1750 Stęszew +15-02-1808 Stęszew  
1434Krzyżogórski Marcin *07-11-1782  
1435Kuberkiewicz Brygida z d. Hensel *1810 +23-03-1894 Gostyń   
1436Kuberkiewicz Maciej *1813   
1437Kubiak John Andrew    
1438Kubiak Stella (Stanisława Franciszka) z d. Lewandowski *24-04-1890 Komorze (Żerków)   
1439Kucharz Stefan  +przed 1686  
1440Kucharzewicz Agnieszka *19-01-1819 Buk   
1441Kucharzewicz Anna Eufrozyna *1793 Buk  
1442Kucharzewicz Domicella *09-05-1795 Buk  
1443Kucharzewicz Grzegorz *około 1765   
1444Kucharzewicz Helena z d. Ginter *31-07-1777 Buk +02-07-1830 Buk /Buk/   
1445Kucharzewicz Julianna *1808 Buk +30-05-1814 Buk /Buk/   
1446Kucharzewicz Konstancja *17-02-1798 Buk  
1447Kucharzewicz Marianna   
1448Kucharzewicz Marianna *26-08-1816 Buk   
1449Kucharzewicz Nepomucen *12-05-1812 Buk   
1450Kucharzewicz Rozalia Regina *1780 Buk  
1451Kucharzewicz Zofia z d. Suchorska *1768 Buk +przed 1804  
1452Kucharzewicz, 1 v. Richter Małgorzata *1772  
1453Kucoff Aurelia z d. Niejacka *27-03-1862 Grodzisk   
1454Kucoff Konstanty Aleksander *12-02-1862 Zimnowoda   
1455Kucoff Marianna z d. Bączkowska   
1456Kucoff Michael   
1457Kuczyński Zygmunt [0¬]     
1458Kudlińska Katarzyna z d. Dybizbańska *16-11-1826 Buk +26-03-1881 Buk  
1459Kudliński Antoni *1826 +1882 Buk  
1460Kuraszkiewicz Anna z d. Filipowska *1779 Buk  
1461Kuraszkiewicz Jan    
1462Kuraszkiewicz Jan *1772 Mikołajki  
1463Kuraszkiewicz Marcjanna Angnieszka z d. Promińska *06-01-1813 Grodzisk   
1464Kurkiewicz Franciszka z d. Fórmanowicz *06-01-1873 Wielichowo   
1465Kurkiewicz Leon *26-03-1912 Wielichowo   
1466Kurkiewicz Nikodem *1880   
1467Kusiak Stanisław *20-09-1923 +02-08-1982   
1468Kuśnierska Zdzisława (Władysława) z d. Formanowicz *11-09-1892 Gostyń +18-01-1924 Śmigiel   
1469Kuśnierski N.    
1470Kużdowicz Franciszek Władysław *22-09-1782 Wielichowo  
1471Kużdowicz Franciszka z d. Szumińska *1779  
1472Kużdowicz Jadwiga z d. Nowacka *1804  
1473Kużdowicz Jakub Piotr *03-08-1780 Wielichowo  
1474Kużdowicz Jan *30-12-1785 Wielichowo  
1475Kużdowicz Józef *24-03-1789 Wielichowo  
1476Kużdowicz Kacper *około 1810 Wielichowo  
1477Kużdowicz Krystyna z d. Firley *1846  
1478Kużdowicz Maciej   
1479Kużdowicz Maksymilian *1868  
1480Kużdowicz Mateusz *01-11-1746 Wielichowo  
1481Kużdowicz Piotr *30-04-1784 Wielichowo  
1482Kużdowicz Regina z d. Cicha   
1483Kużdowicz Rozalia   
1484Kużdowicz Rozalia z d. Bzyll *1813 Reńsko  
1485Kużdowicz Stanisława z d. Mielcarzewicz *1865 Janowice  

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl