Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [B] Indeks alfabetyczny [B]143

1Babska Jadwiga   
2Babska Regina z d. Mięcik   
3Babski Andrzej   
4Babski Stanisław   
5Balcerkiewicz Dorota   
6Balcerkiewicz Marcin   
7Balewicki Franciszek    
8Bandurska Anna [0¬]     
9Bandurska Ewa z d. Roszkiewicz [0¬]     
10Bandurski Henryk [0¬]     
11Baranowicz Stanisław   
12Baranowicz Wojciech   
13Baranowska Gertruda z d. Ruczkowska *28-10-1899 Berlin +24-06-1978 Poznań   
14Baranowski Jan *04-04-1899 Byszki +14-01-1983 Poznań   
15Baranowski Roman *30-01-1933 Poznań +30-03-2010 Poznań   
16Bardel Genowefa z d. Formanowicz *1927 Jarocin   
17Bardel N.    
18Bartczak Błażej   
19Bartczak Marianna z d. Kędziora   
20Basińska Helena *1896 Ostrów Wl;kp.   
21Basińska Józefa z d. Graczyk *1844  
22Basińska Łucja *1909 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
23Basińska Marianna z d. Furmankiewicz *25-12-1873 Krępa (Ostrów Wlkp) +04-02-1938 Ostrów Wlkp.    
24Basińska Seweryna *1907 Ostrów Wlkp.    
25Basińska Teodozja *1904 Ostrów Wl;kp.   
26Basiński Czesław *1900 Ostrów Wl;kp.   
27Basiński Edmund *1908 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
28Basiński Józef *1843  
29Basiński Józef   
30Basiński Walenty *13-02-1872 Zakrzewki par. Ociąż   
31Basiński Walerian *1902 Ostrów Wl;kp.   
32Baszyński Jakub   
33Beyga Ewa   
34Beyga Wojciech   
35Beygowicz Wojciech *1859  
36Beygowicz, 1 v. Mińska Marianna z d. Ginter *1770  
37Białek Adam [0¬]     
38Białek Anna z d. Świetlińska [0¬]     
39Białek Bartłomiej [0¬]     
40Białka Joanna z d. Fórmanowicz [0¬]     
41Białka Piotr [0¬]     
42Białkowska Maria z d. Terczewska *14-01-1875 Buk   
43Białkowski Jan *1869 +przed 1920   
44Bielecka Beata Izabela z d. Gałka [0¬]     
45Bielecka Edyta [0¬]     
46Bielecka Inga [0¬]     
47Bielecka Olga [0¬]     
48Bielecki Tadeusz [0¬]     
49Bigałke Edward   
50Bigałke Marianna z d. Dalecka   
51Bilska Wilhelmina z d. Glatzer   
52Bilski Marcin   
53Błachowicz Józef [0¬]     
54Błażeczkowiak Agnieszka   
55Błażeczkowiak Bernhard *24-08-1860 Wilkowo Polskie  
56Błażeczkowiak Franciszek *1799  
57Błażeczkowiak Gertruda z d. Obiegała  *1798  
58Błażeczkowiak Kazimierz   
59Bob Harold *02-05-1911 Łódź +22-03-1994 Berlin   
60Bob Janina [0¬]     
61Bob Mallrice [0¬]     
62Bob Michael [0¬]     
63Bob Robin [0¬]     
64Bobkiewicz Gabriela z d. Krumpholz *około 1845  
65Bobkiewicz Ludwik *około 1838  
66Bobkiewicz Stanisław *10-04-1886 Wielichowo +15-04-1938   
67Bogajewicz Paweł  +przed 1787  
68Bogusławska Marianna z d. Mińska *29-01-1863 Buk  
69Bogusławski Jan *1861  
70Bogusławski Jan *1861  
71Boińska Agnieszka *22-01-1727 Buk, Targowisko +18-12-1741 /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
72Boińska Ewa z d. Formanowicz *11-02-1705 Buk, Targowisko +07-02-1774 Buk /Buk/   
73Boińska Ewa *01-01-1783 Buk +24-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
74Boińska Franciszka z d. Kucharzewicz *07-03-1745 Buk   
75Boińska Jadwiga *29-09-1749 Buk +29-09-1749 Buk   
76Boińska Katarzyna *1707 Buk  
77Boińska Katarzyna   
78Boińska Małgorzata *19-07-1766 Buk +11-09-1767 Buk   
79Boińska Marianna z d. Węclewicz *1791   
80Boińska Regina  +26-04-1779 Buk /Buk/   
81Boińska Regina Brygida *01-02-1744 Buk   
82Boińska Rozalia *01-09-1793 Buk   
83Boińska Zuzanna *09-08-1776 Buk   
84Boiński Antoni *12-06-1738 Buk, Targowisko   
85Boiński Feliks *09-01-1780 Buk +21-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
86Boiński Gabriel Józef *28-03-1741 Buk +04-12-1796 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
87Boiński Jan *około 1700 +około 1760 Buk   
88Boiński Jan *09-06-1735 Buk, Targowisko   
89Boiński Józef *15-03-1787 Buk   
90Boiński Marcin   
91Boiński Michał *29-09-1733 Buk, Targowisko   
92Boiński Sebastian *1772 Opalenica  
93Boiński Stanisław Grzegorz *02-04-1771 Buk +01-02-1774 Buk /Buk/   
94Boiński Szymon *28-10-1789 Buk   
95Boiński Wojciech *1709 Buk  
96Bolewicka Marianna z d. Jankiewicz *15-08-1829 Gostyń   
97Bordzińska Katarzyna z d. Grzesiewicz *1814  
98Bordziński Łukasz z d. Bardziak *1809  
99Borsuk Alexandra Isabella [0¬]     
100Borsuk Jacek Bogusław [0¬]     
101Borsuk Maxymilian Benedict [0¬]     
102Borsuk Roman [0¬]     
103Bosa Franciszka z d. Nolke (?)   
104Bosy Marcin   
105Bosz Konstanty   
106Bosz Leokadia z d. Makarowicz   
107Braszka Florian   
108Braszka Maria z d. Konarska   
109Brun Eugenia Helena Maria z d. Chrzanowska *10-08-1896 Izdebno +27-06-1981 Warszawa   
110Brun Mieczysław Edward *31-05-1892 Warszawa +06-12-1953 Warszawa   
111Brzeska Mieczysława Maria z d. Raczkowska *24-12-1884 Poznań   
112Brzeska Wanda  +1939 Warszawa   
113Brzeski Alfreg *06-03-1910 +06-01-2000   
114Brzeski Józef    
115Brzeski Stanisław *20-06-1908 +07-12-1984   
116Brzozowska Anna [0¬]     
117Budnik Caroline Friederike z d. Eisermann   
118Budnik Gottlob  +przed 1828  
119Buhlert Joachim Carl August   
120Buhlert Maria Elisabeth z d. Böttger   
121Buraczyńska Dorota [0¬]     
122Buraczyńska Zofia z d. Lisowska *09-05-1920 Buk +26-06-2004   
123Buraczyński Ludwik *26-02-1926 +28-11-1986   
124Buraczyński Zbigniew [0¬]     
125Burwiel Janina Zofia z d. Hensel *06-04-1907 Poznań +30-12-1982 Warszawa   
126Burwiel N. [0¬]     
127Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
128Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
129Buszewicz Tomasz   
130Buszewicz Tomasz   
131Bzyl Antoni   
132Bzyl August *14-03-1822 Reńsko  
133Bzyl Józef *12-09-1864 Racot +09-09-1900 Buk  
134Bzyl Maria z d. Czach *1828  
135Bzyl Marianna z d. Kaczmarz   
136Bzyl. 1 v. Terczewska Weronika z d. Derdzinska *19-01-1850 Wągrowiec   
137Bzyll Elżbieta   
138Bzyll Elżbieta   
139Bzyll Jakub   
140Bzyll Józef   
141Bzyll Marcin   
142Bzyll Weronika z d. Kosicka   
143Bzyll Wojciech   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl