Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których imię rozpoczyna się na literę [A] Indeks alfabetyczny [A]371

1A. Śmigaj [0¬]     
2Adam Białek [0¬]     
3Adam Derdzinski *1821  
4Adam Edward Formanowicz [0¬]     
5Adam Formanowicz *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
6Adam Formanowicz [0¬]     
7Adam Furmanowicz [0¬]     
8Adam Furmanowicz *14-02-1898 Krempa +14-02-1898 Krempa   
9Adam Górecki [0¬]     
10Adam Hasiński *23-12-1775 Gostyń  
11Adam Kachlicki [0¬]     
12Adam Łaga   
13Adam Miński *18-12-1871 Buk  
14Adam Mrozikiewicz *12-12-1892 Poznań +01-01-1972 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
15Adam Nowacki *16-12-1748 Wielichowo   
16Adam Rogalewski [0¬]     
17Adam Ruczkowski *08-12-1861 +10-12-1861 Poznań  
18Adam Seweryn Kotarski *22-12-1817 Przecław  
19Adam Siwczyński *1870 Wola  
20Adam Siwczyński  +przed 1896 Warszawa  
21Adam Stachowski *22-12-1864 Doktorowo   
22Adam Stachowski *05-12-1882 Doktorowo   
23Adam Staniszewski   
24Adam Stark [0¬]     
25Adam Szczegóła [0¬]     
26Adam Wiśniewski *07-12-1882 Doktorowo +08-01-1951 Grodzisk  
27Adam Wurst *1862 Poznań   
28Adam Zieliński   
29Adela Furmanowicz *22-05-1898 +06-02-1989 Goleniów   
30Adela Kozłowska z d. Dals   
31Adela Marta Peuker z d. Tischler *29-07-1849 Warszawa  
32Adela Wiktoria Mińska *11-11-1905 Lwówek  
33Adelajda Werblińska *1880 Gołuchów +22-01-1881 Gołuchów   
34Adelina Seweryna Ławniczak z d. Fórmanowicz *30-07-1914 +26-11-1971   
35Adolf Eduard Carl Zuhlke *1863   
36Agata Formanowicz *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
37Agata Fórmanowicz [0¬]     
38Agata Ofierska z d. Czerniewicz * Buk  
39Agata Zontman z d. Terczewska *25-01-1831 Buk   
40Agata Zontman z d. Terczewska *25-01-1831 Buk  
41Agnes Owczarczak *11-01-1880 +04-08-1961   
42Agnieszka Fórmanowicz *14-01-1790 Wielichowo +25-02-1791 Wielichowo   
43Agnieszka Błażeczkowiak   
44Agnieszka Boińska *22-01-1727 Buk, Targowisko +18-12-1741 /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
45Agnieszka Cwojdzinska *1712 +1748 Krobia  
46Agnieszka Czabajska z d. Pawłowska *1808  
47Agnieszka Dłużyńska *18-01-1756 Wilkowo k/Buku  
48Agnieszka Domagalska z d. Wentzel   
49Agnieszka Domagała [0¬]     
50Agnieszka Drożdżyńska   
51Agnieszka Duda z d. Hudzik [0¬]     
52Agnieszka Dybizbańska z d. Degórska *1794 Buk  
53Agnieszka Engler z d. Lemańska *1762 Buk  
54Agnieszka Figura [0¬]     
55Agnieszka Formanowicz [0¬]     
56Agnieszka Formanowicz [0¬]    
57Agnieszka Formanowicz *21-01-1827 Gostyń +18-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
58Agnieszka Formanowicz z d. Kapska *08-01-1798 Gostyń +29-03-1871 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
59Agnieszka Formanowicz *26-12-1857 Buk +20-01-1858 Buk /Buk/   
60Agnieszka Formanowicz [0¬]    
61Agnieszka Formanowicz z d. Matyaszczyk *14-04-1828 Chwałkowo +21-05-1917 Gostyń /Gostyń/   
62Agnieszka Formanowicz z d. Kudlińska *27-03-1858 Buk +po 14-10-1913   
63Agnieszka Fórmanowicz *19-01-1861 Gradowice   
64Agnieszka Fórmanowicz *19-01-1861 Gradowice  
65Agnieszka Furman z d. Karczmarz *1815   
66Agnieszka Gajewicz z d. Marciniak *1871 Trzcinica  
67Agnieszka Hajt z d. Świetlińska [0¬]     
68Agnieszka Hoffman *13-01-1860 Wielichowo   
69Agnieszka Humerczyk z d. Lasocka   
70Agnieszka Iżycka z d. Grabowska  +1915 Kutno  
71Agnieszka Kachlicka [0¬]     
72Agnieszka Kapska z d. Słominska    
73Agnieszka Knapacz z d. Karalus [0¬]     
74Agnieszka Kokotkiewicz *02-01-1831   
75Agnieszka Kokotkiewicz   
76Agnieszka Kokotkiewicz *01-08-1827   
77Agnieszka Kopczyńska, 1 v. Formanowicz z d. Motłszyńska *10-01-1829 Buk +03-11-1909 Buk   
78Agnieszka Kortylewicz z d. Goćwińska   
79Agnieszka Kozik   
80Agnieszka Krauza z d. Wolsztyńska *15-01-1742 Buk, Konary  
81Agnieszka Król [0¬]     
82Agnieszka Krzyczyńska z d. Balcerowicz   
83Agnieszka Krzyżogórska, 1 v. Zwierzyńska z d. Formanowicz *21-01-1810 Buk +03-03-1853 Buk /Buk/   
84Agnieszka Kucharzewicz *19-01-1819 Buk   
85Agnieszka Larek z d. Jankowska [0¬]     
86Agnieszka Mocek *16-01-1820 Ociąż pow. Odolanów   
87Agnieszka Nowacka, 1 v. Ginter, z d. Formanowicz *03-01-1743 Sędzinko   
88Agnieszka Nowak z d. Konieczna *1868  
89Agnieszka Romanowicz z d. Kucharzewicz  *22-12-1738 Buk  
90Agnieszka Rzempiak z d. Szey   
91Agnieszka Sikorska z d. Schneider *13-01-1858 Gostyń   
92Agnieszka Stawska z d. Formanowicz *11-01-1828 Wielichowo   
93Agnieszka Szablewska *12-01-1888 Wielichowo +15-10-1888 Wielichowo /Wielichowo/   
94Agnieszka Szczegóła z d. Ostrowska [0¬]     
95Agnieszka Szymańska z d. Klecha [0¬]     
96Agnieszka Terczewska *20-01-1798 Buk +20-09-1800 Buk   
97Agnieszka Turkiewicz   
98Agnieszka Wiśniewska z d. Kucharska *1819  
99Agnieszka Wurche   
100Agnieszka Zając z d. Materna   
101Albert Peuker *1844  
102Albert Służewski [0¬]    
103Albert Warzywoda [0¬]     
104Aldona Noetzel *14-06-1911 +11-11-1975 Poznań   
105Aleksander Cwojdziński *11-01-1746   
106Aleksander Jan Mocek *1792 +28-12-1853 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
107Aleksander Ładygin [0¬]     
108Aleksander Roszkiewicz [0¬]     
109Aleksander Słomiński [0¬]    
110Aleksander Szrejbrowski *12-02-1893 +17-01-1932   
111Aleksander Władysław Ostrowicz *11-07-1839 Gostyń +01-02-1903 Lądek Zdrój   
112Aleksander Zając *1902 Lubiechowo   
113Aleksandra Domagała [0¬]     
114Aleksandra Duda [0¬]     
115Aleksandra Fórmanowicz z d. Gardziejczyk (-czak)  +04-1981 Białystok   
116Aleksandra Fórmanowicz z d. Perlik [0¬]     
117Aleksandra Furmanowicz z d. Likir *08-11-1908 +około 1939   
118Aleksandra Garas [0¬]     
119Aleksandra Hamrol z d. Klecha [0¬]     
120Aleksandra Hensel z d. Günther *1845 +1903 Gostyń   
121Aleksandra Kachlicka [0¬]     
122Aleksandra Lisowska z d. Terczewska *20-02-1860 Buk +09-07-1924 Buk   
123Aleksandra Nelke z d. Łożyńska [0¬]     
124Aleksandra Raczkowska *1916 +1917   
125Aleksandra Stachowska    
126Aleksandra Szklanna z d. Stachowska [0¬]     
127Aleksandra Warzywoda [0¬]     
128Alexander Friedrich Wilhelm Formanowicz *18-07-1885 Berlin   
129Alexandra Isabella Borsuk [0¬]     
130Alexandra Formanowicz [0¬]     
131Alexdander Stachowski [0¬]     
132Alfred Majewski *09-07-1887   
133Alfreg Brzeski *06-03-1910 +06-01-2000   
134Alicja Formanowicz z d. Woronko [0¬]     
135Alicja Taczała [0¬]     
136Alicja Walentyna Formanowicz [0¬]     
137Alicja Władysława Fórmanowicz *27-06-1924 +25-07-2005 Wielichowo   
138Alina Kadoch z d. Buraczyńska *28-03-1959 Buk +13-09-1993   
139Alois Louis Lewandowski *29-06-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA) +05-11-1959 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
140Alojzy Edward Glapiński *17-06-1903 Garzyn +25-10-1935 Bydgoszcz   
141Anastazja Feliszkowska z d. Terczewska *06-04-1833 Buk   
142Anastazja Formanowicz *15-04-1865 +07-07-1884 Wielichowo /Wielichowo/   
143Anastazja Furmanowicz *06-04-1834 Poznań +13-07-1835 Poznań   
144Anastazja Garas [0¬]     
145Anastazja Helena Hejnowicz *21-02-1851 Gostyń   
146Anastazja Konieczna z d. Hensel *1882   
147Anastazja Mielcarzewicz z d. Dobrowolska *1833 Małachowo +09-03-1894 Tarnowo Podgórne  
148Anastazja Niemier z d. Hoffman *25-02-1866   
149Anastazja Stachowska z d. Janas *1850   
150Anastazja Terczewska *10-04-1852 Buk +26-05-1852 Buk   
151Anatola Gertruda Sabina Radwańska, 1 v. Ładygin z d. Hensel *03-07-1912 Poznań +05-04-1985 Warszawa   
152Andreas Kraus [0¬]     
153Andrzej Babski   
154Andrzej Cacha   
155Andrzej Dębiński *31-07-1927   
156Andrzej Formanowicz *29-10-1803 Śliwno k/Buku +27-07-1848 Buk /Buk/   
157Andrzej Formanowicz [0¬]     
158Andrzej Formanowicz *29-11-1830 Buk +02-04-1854 Buk /Buk/   
159Andrzej Formanowicz *około 1690 +30-03-1762 Wielichowo /Wielichowo/   
160Andrzej Formanowicz *01-12-1775 Buk +19-03-1831 Buk /Buk/   
161Andrzej Formanowicz *25-11-1784 Borgowo / Śrem +03-12-1848 Wiry   
162Andrzej Formanowicz *23-11-1852 Buk +17-05-1853 Buk   
163Andrzej Fórmanowicz *22-11-1791 Wielichowo +28-12-1862 Wielichowo /Wielichowo/   
164Andrzej Fórmanowicz *22-11-1877 Wielichowo +07-06-1878 Wielichowo /Wielichowo/   
165Andrzej Furmanowicz *23-11-1864 Gniezno-Skiereszewo +13-12-1864 Gniezno-Skiereszewo   
166Andrzej Furmanowicz [0¬]     
167Andrzej Galantowicz *1837 Gniezno  
168Andrzej Ginter *26-11-1765 Buk +05-09-1767 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
169Andrzej Karczmarz   
170Andrzej Klecha [0¬]     
171Andrzej Kowalkowski *14-11-1881   
172Andrzej Kozłowski *około 1710  
173Andrzej Lewandowski *około 1750 +20-09-1849 Chorzewo   
174Andrzej Nowacki   
175Andrzej Nowicki *1785   
176Andrzej Obzebulski *19-11-1797 Buk +20-06-1800 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
177Andrzej Promiński *22-01-1815 Grodzisk +22-02-1818   
178Andrzej Rodys [0¬]     
179Andrzej Rodys [0¬]     
180Andrzej Roman Formanowicz [0¬]     
181Andrzej Romanowicz *01-12-1763 Buk  
182Andrzej Roszkiewicz [0¬]     
183Andrzej Słomiński *23-11-1856 Wielichowo   
184Andrzej Słomiński *01-09-1939 Poznań +01-02-1986 Torzym   
185Andrzej Stachowski [0¬]     
186Andrzej Stachowski [0¬]     
187Andrzej Stachowski   
188Andrzej Śledź *06-11-1866 Wielichowo +19-08-1867 Wielichowo  
189Andrzej Śliwkiewicz *1835 +przed 1875  
190Andrzej Świetliński *19-11-1846 Kamieniec  
191Andrzej Tadeusz Formanowicz *30-11-1767 Buk +20-07-1768 Buk /Buk/   
192Andrzej Trzeciak *1857  
193Andrzej Urbanowski *20-11-1803   
194Andrzej Walkowiak   
195Angela Perlowski z d. Baker *23-09-1924 +27-07-2008   
196Aniela (Agata) Kaletka z d. Cieślik vel Cieśla *31-07-1820 Ziemin +08-03-1893 Wielichowo /Wielichowo/  
197Aniela (Angeline) Rewolinska z d. Lewandowski *02-08-1901 Milwaukee, Wisconsin (USA) +14-11-1991 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
198Aniela Gałkowska z d. Gruszkiewicz   
199Aniela Kardańska [0¬]     
200Aniela Krzyczyńska z d. Formanowicz *11-08-1796 Wielichowo   
201Aniela Szablewska z d. Fórmanowicz *02-08-1855 Wielichowo   
202Anita Rodys z d. Olszak [0¬]     
203Anna (Ana) Nelke [0¬]     
204Anna Alvin Lewandowski z d. Hammernik    
205Anna Bandurska [0¬]     
206Anna Białek z d. Świetlińska [0¬]     
207Anna Brzozowska [0¬]     
208Anna Chrzanowska  +przed 1850  
209Anna Chudak z d. Larek *1949   
210Anna Cwojdzinska z d. Gaworska   
211Anna Dąbkiewicz z d. Kalewska   
212Anna Drzewiecka [0¬]     
213Anna Elisabeth Niejacka z d. Knappe *19-02-1892   
214Anna Elisabeth Wilhelm z d. Knispe   
215Anna Elżbieta Andersch z d. Hoffmann *1816  
216Anna Eufrozyna Kucharzewicz *1793 Buk  
217Anna Formanowicz [0¬]     
218Anna Formanowicz [0¬]     
219Anna Formanowicz z d. Zdrojkowska [0¬]     
220Anna Fórmanowicz z d. Schulenkorf    
221Anna Franziska Stachowski [0¬]     
222Anna Furman *24-07-1835 Kurów   
223Anna Furmanowicz [0¬]     
224Anna Furmanowicz *04-06-1907 Polska Wieś k/Kłecka +01-06-1988 Kraków   
225Anna Gajewicz z d. Fliger *1809 Wielichowo  
226Anna Grygiel [0¬]     
227Anna Hejnowicz z d. Sułkowska   
228Anna Kasprzak z d. Leszczyńska   
229Anna Katharin Podczus [0¬]     
230Anna Kokotkiewicz *15-04-1822   
231Anna Kortylewicz z d. Ligezińska *02-06-1901 Pleszew  
232Anna Król z d. Korduba [0¬]     
233Anna Krystyna Król vel Królikiewicz z d. Stachowska *24-07-1822 Doktorowo   
234Anna Kuraszkiewicz z d. Filipowska *1779 Buk  
235Anna Lewandowska z d. Nowacka *1809 +18-04-1847 Kamionna   
236Anna Lewandowska z d. Formanowicz *25-07-1826 Gostyń +19-08-1894 Kutno   
237Anna Machnik z d. Rogalewska [0¬]     
238Anna Maria Formanowicz z d. Stanikowska *31-05-1895 Września +02-02-1973   
239Anna Maria Fórmanowicz [0¬]     
240Anna Maria Knispe z d. Rau * Gros Groitzig  
241Anna Marianna Salomea Stachowska *03-08-1769 Doktorowo +19-09-1770 Doktorowo   
242Anna Marta Kortylewicz z d. Poppmann *19-01-1892   
243Anna Mińska z d. Dembinska *1801 +29-10-1866 Buk  
244Anna Miska [0¬]     
245Anna Mocek z d. Formanowicz *13-07-1795 Smogorzewo   
246Anna N. z d. Chraplak [0¬]     
247Anna Niezielińska z d. Kłosowska   
248Anna Nowak   
249Anna Nowak z d. Furmanowicz [0¬]     
250Anna Opączewska   
251Anna Pacyna z d. Chróścik *1854   
252Anna R. Lewandowski z d. Durski    
253Anna Ruczkowska z d. Czernecka *1838 +10-10-1921 Poznań  
254Anna Sarnowska z d. Lewandowska *26-06-1849 Gralewo   
255Anna Statkiewicz [0¬]     
256Anna Stawska z d. Mielcarzewicz *1860 Jankowice  
257Anna Suchorska   
258Anna Szablewska z d. Kaletka *25-07-1879 +20-08-1969 Wielichowo   
259Anna Szrejbrowska z d. Smulkowska *12-02-1896 +06-08-1994   
260Anna Szumnarska z d. Boińska *1774 Opalenica  
261Anna Szymańska z d. ?   
262Anna Trzcionka [0¬]     
263Anna Wdowicka, 1 v. Krzyżogórska z d. Mizgalska *05-08-1758 Stęszew +08-03-1830 Stęszew  
264Anna Witajewska z d. Boińska   
265Anna Wojciechowska z d. Balcerkiewicz   
266Anneliese Formanowicz [0¬]     
267Anton Schmidt   
268Antoni Świetliński *11-06-1898 Wielichowo +1980   
269Antoni Adamczewski   
270Antoni Andersch *1807  
271Antoni Boiński *12-06-1738 Buk, Targowisko   
272Antoni Bzyl   
273Antoni Ciachowski *12-01-1820 Gostyń +02-01-1842 Gostyń   
274Antoni Czerwiński   
275Antoni Drzewiecki *1864   
276Antoni Filipowski *23-04-1805 Buk   
277Antoni Formanowicz *28-05-1815 Buk +10-10-1822 Buk /Buk/   
278Antoni Formanowicz *16-01-1801 Śliwno k/Buku +10-06-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
279Antoni Formanowicz    
280Antoni Formanowicz *03-01-1861 Gostyń +04-10-1951 Psarskie /Pniewy/   
281Antoni Formanowicz *08-01-1828 Buk   
282Antoni Formanowicz *05-06-1832 Gostyń +31-03-1875 Gostyn   
283Antoni Formanowicz alias (Pierwszy)Grosz *około 1680 +10-11-1732 Buk, Targowisko /Buk/   
284Antoni Fórmanowicz *28-05-1836 Wielichowo +10-01-1913 Czerlejno /Cmentarz paraf. w Czerlejnie/   
285Antoni Furmanowicz *25-12-1882 Buk +17-12-1950 Poznań /Nowina/   
286Antoni Furmanowicz *1902 Krempa +1902 Krempa   
287Antoni Gaj *31-05-1734 Gaj  
288Antoni Galantowicz *1841 Gniezno +1841 Gniezno  
289Antoni Goliszewski   
290Antoni Grygiel *11-01-1900 Borzęcice pow. Koźmin +24-04-1992 Białe Błota k/ Bydgoszczy /Białe Błota k/ Bydgoszczy/   
291Antoni Gryglewicz [0¬]    
292Antoni Hasiński *14-07-1761 Gostyń  
293Antoni Hemerling *1845 Olędry Połockie, parafia Opalenica  
294Antoni Hensel *1854 Strzelce k/Mogilna   
295Antoni Hensel *17-10-1849 Głogówko +25-10-1849 Głogówko   
296Antoni Hensel *1817 +27-12-1880 Gostyń /Gostyń/   
297Antoni Jadłowski *1851   
298Antoni Jan Stachowski *25-05-1782 Doktorowo +12-01-1829 Doktorowo   
299Antoni Józef Furmanowicz *17-01-1898 Biskupice k/Kłecka +25-03-1898 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
300Antoni Kaletka *31-05-1851 Ziemin +31-08-1895  
301Antoni Kijanowsk *12-01-1852 Wielichowo  
302Antoni Komorowicz *1799 +około 1840   
303Antoni Koth *około 1809   
304Antoni Król vel Królikiewicz *1818   
305Antoni Królikowski   
306Antoni Kudliński *1826 +1882 Buk  
307Antoni Lis *1816  
308Antoni Lucjan Furmanowicz *10-01-1867 Gniezno + /Kłecko/   
309Antoni Marian Tischler *1885 Warszawa   
310Antoni Miedziński *16-12-1865 Kobylin   
311Antoni Owczarczak *03-1845 Skoki +30-06-1919 Port Clinton, Ohio /US/   
312Antoni Pacyna *1851   
313Antoni Rutkowski *1816  
314Antoni Schultz   
315Antoni Stachowski *09-06-1846 Doktorowo   
316Antoni Stachowski *01-07-1829 Doktorowo +29-04-1906 Grodzisk   
317Antoni Stachowski *17-02-1866 Doktorowo   
318Antoni Stachowski *około 1745   
319Antoni Stachowski *17-04-1878 Grodzisk +1933 Grodzisk /Grodzisk/   
320Antoni Szablewski *07-06-1880 Wielichowo   
321Antoni Szczegóła [0¬]     
322Antoni Szymański *1852   
323Antoni Świetliński *1817 +25-01-1818 Wielichowo /Wielichowo/  
324Antoni Tischler *1811 Praga (Czechy) +1883 Warszawa  
325Antoni vel Jakub Formanowicz *10-01-1835 Buk +25-12-1879 Buk /Buk/   
326Antoni Wąsowicz *17-01-1767 Buk +1767 Buk   
327Antoni Zwierzyński *08-06-1844 Buk +przed 1850   
328Antonina Cichoszewicz z d. Grzeniesławska *1789 +09-08-1833 Gostyń /Gostyń/  
329Antonina Formanowicz z d. Kużdowicz *08-06-1778 Wielichowo +po 1860 Wielichowo   
330Antonina Fórmanowicz *12-06-1888 Wielichowo +21-04-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
331Antonina Heinsch z d. Latanowicz   
332Antonina Helena Raczka, 2 v. Marszałkiewicz, 1 v. Wojciechowska z d. Formanowicz *01-03-1806 Więckowice k/Buku +14-01-1886 Buk /Buk/   
333Antonina Hensel *13-06-1859 Gostyń   
334Antonina Jankiewicz z d. Hoffman *1835 Witaszyce +31-01-1862 Gostyń   
335Antonina Kaletka z d. Gryglewicz [0¬]    
336Antonina Libera *1863  
337Antonina Marciniak *29-05-1835 Ociąż pow. Odolanów   
338Antonina Mińska z d. Weyner *1797  
339Antonina Osińska *25-05-1811 Krobia +25-02-1812 Krobia /Krobia/   
340Antonina Pawłowska z d. Kicińska [0¬]     
341Antonina Rajchowicz *09-06-1900 Wielichowo   
342Antonina Różecka z d. Malinowska *1817  
343Antonina Sikorska z d. Bialek   
344Antonina Słomska z d. Czarkowska   
345Antonina Stachowska z d. Meller *03-1871 +11-03-1952 Grodzisk   
346Antonina Stachowska *11-12-1867 Doktorowo   
347Antonina Szkudlarska z d. Formanowicz *13-06-1858 Gostyń + Poznań (?)   
348Antonina Szramkowska z d. Olsztyńska *1809  
349Antonina Wąsowicz z d. Pawłowicz *11-01-1804 Buk  
350Antonina Wciórka z d. Hensel *06-01-1854 Głogówko   
351Antonina Wosińska z d. Kandulska *1830  
352Antonina Wyrzykowska z d. Wiśniewska *1830  
353Apolinary Konieczyński *16-07-1865 Kębłowo +07-02-1934  
354Apolonia Karolina Piękniewska *11-12-1845 Gostyń +31-12-1845 Gostyń   
355Apolonia Cwojdzińska z d. Opączewska *07-02-1754 Buk +09-01-1795 Buk /Buk/   
356Apolonia Cwojdzińska, 1 v. Wawrzynkiewicz z d. Tuliszka *1761 Buk +około 1810  
357Apolonia Ganowicz z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
358Apolonia Mińska, 1 v. Sarnowiczowa z d. Pruska *1726 +27-12-1802 Buk /Buk/  
359Apolonia Raychowicz z d. Orłowska   
360Apolonia Słomińska z d. oksch *1868   
361Apolonia Stachowska *1876 Doktorowo +02-02-1881 Doktorowo   
362Apolonia Stachowska z d. Młodożyńska *06-02-1892 +11-01-1973 Grodzisk  
363Apolonia Szramkowska z d. Zielińska   
364Apolonia Świetlińska z d. Dupczyńska *07-02-1782 Wielichowo  
365Apolonia Terczewska z d. Dybizbańska *02-02-1852 Buk +20-12-1921 Poznan   
366Arkadiusz Gałka [0¬]     
367Ashleigh Elizabeth, Rose Formanowicz [0¬]     
368Atanazy Formanowicz *02-05-1750 Gostyń +1752 Gostyń   
369August Bzyl *14-03-1822 Reńsko  
370August Szulc *1828  
371Aurelia Kucoff z d. Niejacka *27-03-1862 Grodzisk   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl