Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Lista osób, których nazwisko rozpoczyna się na literę [O] Indeks alfabetyczny [O]84

1Obiegała Helena   
2Obiegała Michał   
3Obzebulska Katarzyna *02-11-1795 Buk +09-01-1797 Buk /Buk/   
4Obzebulska Marianna   
5Obzebulski Andrzej *19-11-1797 Buk +20-06-1800 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
6Obzebulski Hipolit *13-08-1759 Buk +19-09-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
7Obzebulski Jakub *1724 Wielka Wieś  
8Obzebulski Jan *23-06-1784 Buk +10-11-1786 Buk /Buk/   
9Obzebulski Józef Maciej *26-02-1793 Buk +13-07-1810 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
10Obzebulski Marcin *10-11-1789 Buk +26-09-1790 Buk /Buk/   
11Ofierska Agata z d. Czerniewicz * Buk  
12Ofierski Sebastian * Krobia  
13Ofierski Wawrzyniec * Krobia  
14Olek Izabela z d. Rogalewska [0¬]     
15Olek Ryszard [0¬]     
16Olsztyńska Emilia z d. Terczewska *13-06-1837 Buk   
17Olsztyński Franciszek *01-09-1833 Buk   
18Opączewska Anna   
19Opączewska Katarzyna z d. Boińska *16-03-1729 Buk, Targowisko   
20Opączewska Katarzyna z d. Babska *1704 Buk +08-05-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
21Opączewska Marianna *13-11-1758 Buk   
22Opączewska Regina z d. Mądrowska *1748 Szamotuły +21-04-1798 Buk /Buk/   
23Opączewski Jackub   
24Opączewski Jakub *27-04-1727 Buk   
25Opączewski Kacper *06-01-1761 Buk   
26Opączewski Mateusz *14-09-1756 Buk   
27Opączewski Melchior *12-01-1752 Buk +19-01-1790 Buk /Buk/   
28Opączewski Mikołaj *około 1700  
29Opączewski Mikołaj *04-12-1767 Buk   
30Opączewski Wojciech *20-04-1764 Buk   
31Orzałkiewicz Benon [0¬]    
32Orzałkiewicz Bożena [0¬]    
33Orzałkiewicz Helena z d. Gajewicz *1904 +1977  
34Orzałkiewicz Janina z d. Weiss [0¬]    
35Orzałkiewicz Klemens [0¬]    
36Orzałkiewicz Kornelia [0¬]    
37Orzałkiewicz Kwiryn   
38Orzałkiewicz Mieczysław [0¬]    
39Osińska Antonina *25-05-1811 Krobia +25-02-1812 Krobia /Krobia/   
40Osińska Balbina z d. Formanowicz *31-03-1781 Gostyń +17-01-1838 Krobia /Krobia/   
41Osińska Konstancja Walentyna *13-02-1818 Krobia   
42Osińska Teofila *12-04-1813 Krobia   
43Osińska Zofia *02-04-1807 Krobia +29-04-1807 Krobia /Krobia/   
44Osiński Francioszek *20-03-1820 Krobia   
45Osiński Ignacy *24-01-1816 Krobia   
46Osiński Kazimierz Józef *03-03-1814 Krobia   
47Osiński Maciej *23-02-1822 Krobia   
48Osiński Roch Bartłomiej *16-08-1805 Gostyń +09-01-1809 Krobia /Krobia/   
49Osiński Teofil *23-04-1808 Krobia +31-08-1809 Krobia /Krobia/   
50Osiński vel Wozicki Maciej *23-02-1783 Krobia   
51Osiński Walenty *04-02-1810 Krobia +03-08-1810 Krobia /Krobia/   
52Osiński Wojciech *20-04-1825 Krobia   
53Ostrowicz Aleksander Władysław *11-07-1839 Gostyń +01-02-1903 Lądek Zdrój   
54Ostrowicz Cezary August Stefan *18-08-1861 Gostyń   
55Ostrowicz Ella Emilie Cordula *30-08-1884 Berlin   
56Ostrowicz Emilie Lisette z d. Hinz *29-10-1858 Klammer +14-06-1887 Berlin   
57Ostrowicz Feliks *13-10-1851 Masanów (Massenau)   
58Ostrowicz Feliks Franciszek Karol *12-07-1887 Leszno   
59Ostrowicz Jadwiga Agnieszka *08-10-1888 Leszno   
60Ostrowicz Jan Alfons Ludwik *23-08-1858 Gostyń +po 1878   
61Ostrowicz Jennÿ Clara *05-11-1885 Berlin   
62Ostrowicz Klara *19-10-1847 Wrocław +17-08-1910 Lądek Zdrój   
63Ostrowicz Kordula Urszula z d. Formanowicz *21-10-1822 Gostyń +13-06-1910 Gostyń   
64Ostrowicz Leonard Jan *30-10-1831 Gostyń +09-01-1900 Rogoźno   
65Ostrowicz Lucie Cordula Emilie Silvia *13-08-1883 Berlin   
66Ostrowicz Maria Augusta Rozalia z d. Pleger *27-02-1856 Peetzig   
67Ostrowicz Michał *14-09-1854 Marianowo k. Ostrzeszowa   
68Ostrowicz Rozalia Katarzyna z d. Andersch *14-04-1852 Leszno   
69Ostrowicz Sylwester Konstanty *31-12-1826 Gostyń +19-11-1866 Gostyń /Gostyń/   
70Ostrowicz Sylwia (Sylwestrina) *31-12-1828 Gostyń   
71Ostrowicz Teodora z d. Moralinska *09-03-1804 Gostyń +06-10-1885 Uzarzewo   
72Ostrowicz Walenty *1800 +21-09-1865 Gostyń   
73Ostrowicz Witold Andrzej *27-11-1856 Gostyń +po 1873   
74Owczarczak Agnes *11-01-1880 +04-08-1961   
75Owczarczak Antoni *03-1845 Skoki +30-06-1919 Port Clinton, Ohio /US/   
76Owczarczak Felix B *17-02-1887 Ohio (US) +09-1964   
77Owczarczak Ignacy *21-07-1872 Niedźwiadów +06-03-1873 Kołdrąb   
78Owczarczak Joseph Edward *10-02-1885 Port Clinton, Ohio /US/   
79Owczarczak Kathryn *11-06-1889 Ohio (US) +04-02-1974   
80Owczarczak Margaret *30-07-1883 +04-04-1963   
81Owczarczak Mary *27-11-1876 +18-03-1934   
82Owczarczak Rose *04-08-1881 +26-07-1967   
83Owczarczak Teodora Magdalena (Dora M) z d. Formanowicz *11-05-1846 Góra +09-09-1917 Port Clinton, Ohio /US/   
84Owczarczak Walter *1877 +27-09-1937   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl