Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Kobiety - Indeks alfabetyczny [Kobiety]1800

1Adamczewska Maria z d. Klausińska    
2Adamczewska, 1 v. Szczerbinska Marianna z d. Galantowicz *19-11-1856 Gniezno  
3Adamska Katarzyna z d. Formanowicz *22-02-1718 Buk, Targowisko +po 10-1782   
4Andersch Anna Elżbieta z d. Hoffmann *1816  
5Andrzejewska Justyna Tekla, Anna z d. Formanowicz *24-09-1790 Pysząca   
6Andrzejewska Klara z d. Kopczyńska [0¬]     
7Andrzejewska Rozalia z d. Jankiewicz *03-09-1834 Gostyń   
8Antkowiak Małgorzata z d. Lisowska [0¬]     
9Arletp, 1 v. Piotrowska Julianna z d. Terczewska *10-01-1822 Buk   
10Babska Jadwiga   
11Babska Regina z d. Mięcik   
12Balcerkiewicz Dorota   
13Bandurska Anna [0¬]     
14Bandurska Ewa z d. Roszkiewicz [0¬]     
15Baranowska Gertruda z d. Ruczkowska *28-10-1899 Berlin +24-06-1978 Poznań   
16Bardel Genowefa z d. Formanowicz *1927 Jarocin   
17Bartczak Marianna z d. Kędziora   
18Basińska Helena *1896 Ostrów Wl;kp.   
19Basińska Józefa z d. Graczyk *1844  
20Basińska Łucja *1909 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
21Basińska Marianna z d. Furmankiewicz *25-12-1873 Krępa (Ostrów Wlkp) +04-02-1938 Ostrów Wlkp.    
22Basińska Seweryna *1907 Ostrów Wlkp.    
23Basińska Teodozja *1904 Ostrów Wl;kp.   
24Beyga Ewa   
25Beygowicz, 1 v. Mińska Marianna z d. Ginter *1770  
26Białek Anna z d. Świetlińska [0¬]     
27Białka Joanna z d. Fórmanowicz [0¬]     
28Białkowska Maria z d. Terczewska *14-01-1875 Buk   
29Bielecka Beata Izabela z d. Gałka [0¬]     
30Bielecka Edyta [0¬]     
31Bielecka Inga [0¬]     
32Bielecka Olga [0¬]     
33Bigałke Marianna z d. Dalecka   
34Bilska Wilhelmina z d. Glatzer   
35Błażeczkowiak Agnieszka   
36Błażeczkowiak Gertruda z d. Obiegała  *1798  
37Bob Janina [0¬]     
38Bob Mallrice [0¬]     
39Bobkiewicz Gabriela z d. Krumpholz *około 1845  
40Bogusławska Marianna z d. Mińska *29-01-1863 Buk  
41Boińska Agnieszka *22-01-1727 Buk, Targowisko +18-12-1741 /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
42Boińska Ewa z d. Formanowicz *11-02-1705 Buk, Targowisko +07-02-1774 Buk /Buk/   
43Boińska Ewa *01-01-1783 Buk +24-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
44Boińska Franciszka z d. Kucharzewicz *07-03-1745 Buk   
45Boińska Jadwiga *29-09-1749 Buk +29-09-1749 Buk   
46Boińska Katarzyna *1707 Buk  
47Boińska Katarzyna   
48Boińska Małgorzata *19-07-1766 Buk +11-09-1767 Buk   
49Boińska Marianna z d. Węclewicz *1791   
50Boińska Regina  +26-04-1779 Buk /Buk/   
51Boińska Regina Brygida *01-02-1744 Buk   
52Boińska Rozalia *01-09-1793 Buk   
53Boińska Zuzanna *09-08-1776 Buk   
54Bolewicka Marianna z d. Jankiewicz *15-08-1829 Gostyń   
55Bordzińska Katarzyna z d. Grzesiewicz *1814  
56Borsuk Alexandra Isabella [0¬]     
57Bosa Franciszka z d. Nolke (?)   
58Bosz Leokadia z d. Makarowicz   
59Braszka Maria z d. Konarska   
60Brun Eugenia Helena Maria z d. Chrzanowska *10-08-1896 Izdebno +27-06-1981 Warszawa   
61Brzeska Mieczysława Maria z d. Raczkowska *24-12-1884 Poznań   
62Brzeska Wanda  +1939 Warszawa   
63Brzozowska Anna [0¬]     
64Budnik Caroline Friederike z d. Eisermann   
65Buhlert Maria Elisabeth z d. Böttger   
66Buraczyńska Dorota [0¬]     
67Buraczyńska Zofia z d. Lisowska *09-05-1920 Buk +26-06-2004   
68Burwiel Janina Zofia z d. Hensel *06-04-1907 Poznań +30-12-1982 Warszawa   
69Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
70Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
71Bzyl Maria z d. Czach *1828  
72Bzyl Marianna z d. Kaczmarz   
73Bzyl. 1 v. Terczewska Weronika z d. Derdzinska *19-01-1850 Wągrowiec   
74Bzyll Elżbieta   
75Bzyll Elżbieta   
76Bzyll Weronika z d. Kosicka   
77Cacha Marianna z d. Michalska   
78Checinska Róża z d. Ruczkowska *27-07-1937 Poznań +29-06-1995   
79Chelminiak Bożena z d. Fórmanowicz [0¬]     
80Chelminiak Justyna [0¬]     
81Chelminiak Marlena [0¬]     
82Chełmińska Małgorzata z d. Rotecka *1824 +1874 Doktorowo  
83Chocieszyńska Tekla z d. Pospieszyńska    
84Chraplak Danuta z d. Kulka [0¬]     
85Chróścik Julianna z d. Formanowicz *10-12-1808 Ociąż pow. Odolanów   
86Chróścik Tekla z d. Szamowska    
87Chrzanowska Anna  +przed 1850  
88Chrzanowska Małgorzata [0¬]     
89Chrzanowska Teodora z d. Doruchowska *1834 Malanów +26-03-1885 Kalisz  
90Chrzanowska Zofia Maria z d. Rudnicka *1903 +1971 Warszawa   
91Chudak Anna z d. Larek *1949   
92Chudak Karolina z d. Zuber [0¬]     
93Chudak Monika z d. Benyskiewicz [0¬]     
94Chylińska Bronisława z d. Urbańska *1866  
95Cicha Teresa  +16-09-1793 Wielichowo  
96Cichorska Dorota z d. Bienkiewicz vel Binkiewicz   
97Cichoszewicz Antonina z d. Grzeniesławska *1789 +09-08-1833 Gostyń /Gostyń/  
98Cieślewicz, 2 v. Cwojdzińska, 1 v. Dybizbańska Katarzyna z d. Gatniejewska  *24-06-1811 Wielkawieś Kolonia  
99Cieślik Magdalena z d. Foltyniak *1796 Ziemin +02-08-1873 Ziemin  
100Cwojdzinska Agnieszka *1712 +1748 Krobia  
101Cwojdzinska Anna z d. Gaworska   
102Cwojdzińska Apolonia z d. Opączewska *07-02-1754 Buk +09-01-1795 Buk /Buk/   
103Cwojdzińska, 1 v. Wawrzynkiewicz Apolonia z d. Tuliszka *1761 Buk +około 1810  
104Czabajska Agnieszka z d. Pawłowska *1808  
105Czabajska Cecylia z d. Koplinska   
106Czabajska Katarzyna z d. Ciążyńska    
107Czabajska Magdalena z d. Ganowicz   
108Czabajska Teofila z d. Borowicz *1868  
109Czapska Hanna z d. Brun *07-10-1924   
110Czarkowska Marianna z d. Nowicka *30-06-1812 Gostyń +01-12-1843 Gostyń /Gostyń/   
111Czekaj Eleonora z d. Świetlińska *16-10-1860 Wielichowo  
112Czekaj Pelagia Wiktoria *19-12-1885 Wielichowo  
113Czekała Katarzyna z d. Śmigaj [0¬]     
114Czerniak Justyna Karolina [0¬]     
115Czerniak Małgorzata Maria z d. Formanowicz [0¬]     
116Czerniak Michalina Maria [0¬]     
117Czwojdzinska Konstancja z d. Filipowska *1776 Buk  
118Czwojdzinska Weronika z d. Wawrzynkiewicz *1791  
119Ćwiklińska Elżbieta   
120Ćwiklińska Katarzyna z d. Plucińska *1849   
121Danaszek Barbara   
122Dąbkiewicz Anna z d. Kalewska   
123Dąbrowska Katarzyna z d. Hirchfelder   
124Dąbrowska Regina   
125Derdzinska Julianna z d. Chrzanowska *1823  
126Dębińska Barbara *15-01-1923 +28-08-1977   
127Dębińska Czesława z d. Raczkowska *09-07-1894 +09-07-1989   
128Dębińska Krystyna *30-09-1924 +02-09-1944 Warszawa   
129Dłużyńska Agnieszka *18-01-1756 Wilkowo k/Buku  
130Dłużyńska Józefa Marianna *21-01-1768 Buk   
131Dłużyńska Małgorzata z d. Formanowicz *28-05-1739 Buk   
132Dłużyńska Marianna  +przed 1761  
133Doba Katarzyna z d. Nowak [0¬]     
134Dobrogowska Jadwiga z d. Podkomorska *01-10-1883 Obrzycko   
135Dobrogowska Katarzyna z d. Snyś *01-11-1849 Poznań - Jeżyce +20-04-1917   
136Dobrogowska Małgorzata z d. Mechacz *15-03-1892 Pawłowo   
137Dobrogowska Zofia Joanna z d. Faberska *11-05-1885 Baranów   
138Dobrosławska Helena   
139Dobrowolska Jadwiga *1810 Krzywiń  
140Dobrowolska Jadwiga *14-10-1839 Krzywiń +10-01-1840 Krzywiń  
141Dobrowolska Joanna z d. Ślósarkiewicz *1810 +10-09-1850 Przecław  
142Dobrowolska Józefa z d. Rogozińska *1820 +29-11-1915 Poznań  
143Dobrowolska Katarzyna z d. Więckowska *1809 +31-12-1839 Krzywiń  
144Dobrowolska Katarzyna *28-04-1836 Krzywiń  
145Dobrowolska Kazimiera Eufemia *12-01-1853 Przecław  
146Dobrowolska Marianna z d. Pilewska  +10-11-1805 Krzywiń  
147Dobrowolska Marianna z d. Dopieralska [0¬]    
148Dobrowolska, 1 v. Grzegorzewska Franciszka z d. Rozpędzka *1768 +10-03-1838 Krzywiń  
149Doepke Irena Leokadia z d. Lewandowski *05-11-1888 Komorze (Żerków)   
150Dohnke Maria z d. Beyga *1834  
151Dohnke Wiktoria Ewa *18-12-1861 Doktorowo  
152Domagalska Agnieszka z d. Wentzel   
153Domagała Agnieszka [0¬]     
154Domagała Aleksandra [0¬]     
155Domagała Barbara z d. Czapla [0¬]     
156Domagała Karolina z d. Majchrzak [0¬]     
157Domagała Krystyna z d. Larek [0¬]     
158Domazarska Jadwiga Maria z d. Lewandowska *12-10-1861 Lewice   
159Domazarska Julianna Marianna z d. Ważyńska  +1912 kUTNO  
160Donabidowicz Danuta z d. Zalisz [0¬]     
161Donabidowicz Marta [0¬]     
162Dondajewska Izabela [0¬]     
163Dondajewska Krystyna z d. Słomińska [0¬]     
164Doruchowska Franciszka   
165Drecka Maria z d. Stark [0¬]     
166Drgasz Gertruda z d. Gajewicz   
167Drożdżyńska Agnieszka   
168Drzewiecka Anna [0¬]     
169Drzewiecka Ewa [0¬]     
170Drzewiecka Jadwiga *16-06-1865 +23-06-1865 Warszawa   
171Drzewiecka Jadwiga Alfonsyna z d. Jankowska h. Jastrzębiec *07-04-1879 +28-11-1949 Łódź /Warszawa/   
172Drzewiecka Joanna *24-05-1830 Toruń +28-04-1924 Szubin /Szubin/   
173Drzewiecka Józefa z d. Śmiałowska    
174Drzewiecka Józefa z d. Stojanowska *około 1817 +20-10-1852 Szubin /Szubin/   
175Drzewiecka Józefa Franciszka *10-03-1869 Warszawa   
176Drzewiecka Karolina z d. Stojanowska *1820 Niewachlów +po 1900   
177Drzewiecka Maria z d. Smoczyńska *1833 Klonowo +16-11-1896 Ruda Guzowska   
178Drzewiecka Maria Stanisława *11-11-1871 Warszawa   
179Drzewiecka Marianna Karolina z d. Musielska *1798 +12-04-1887 Szubin /Szubin/   
180Drzewiecka Marta z d. Knop    
181Drzewiecka Marta [0¬]     
182Drzewiecka Teofila *25-04-1831 +07-12-1895 Pawłowice k/Leszna   
183Drzewiecka Walentyna  + Warszawa   
184Dubkiewicz Łucja z d. Fórmanowicz *08-09-1926 Kopanica k/Wolsztyna +26-05-2008 Międzychód   
185Dubkiewicz N. [0¬]     
186Dubkiewicz N. [0¬]     
187Duda Agnieszka z d. Hudzik [0¬]     
188Duda Aleksandra [0¬]     
189Duda Romana z d. Formanowicz *02-02-1916 Krobia +23-12-1995 Katowice   
190Duda Urszula z d. Lejwoda [0¬]     
191Dudziak Pelagia z d. Fórmanowicz *24-02-1905 +18-04-1934 Wielichowo /Wielichowo/   
192Dudziak Stanisława z d. Rajchowicz *29-04-1892 Wielichowo +16-07-1892 Wielichowo   
193Dulczewska Wiktoria z d. Jaraszewska *1778 Brody +03-12-1848  
194Dupczyńska Małgorzata z d. Gruszkowicz   
195Dura Katarzyna z d. Wróż   
196Dura, 1 v. Kosiarczyk Michalina z d. Formanowicz *10-08-1837 Wiry +po 1893   
197Dybizbańska Agnieszka z d. Degórska *1794 Buk  
198Dybizbańska Bibiana z d. Słoniewicz *1782 Buk +przed 1816  
199Dybizbańska Franciszka z d. Tuliszka *15-09-1805 Buk  
200Dybizbańska Katarzyna z d. Ludowicz *1756 Buk  
201Dybizbańska Katarzyna *21-11-1838 Buk  
202Dybizbańska Katarzyna *07-11-1828 Buk +14-11-1828 Buk /Buk/  
203Dybizbańska Magdalena Maria z d. Boińska *26-05-1784 Buk   
204Dybizbańska Małgorzata *30-05-1838 Buk +10-12-1838 Buk /Buk/  
205Dybizbańska Tekla Faustyna z d. Szramkowska *19-09-1798 Buk +09-02-1877 Buk /Buk/  
206Dybizbańska Wiktoria z d. Słoniewicz *1781  
207Dybizbańska, 1 v. Zielińska Nepomucena z d. Cwojdzińska *15-05-1842 Buk  
208Dyderska Leokadia z d. Furmanowicz *22-10-1908 Dortmund +1986 Opalenica   
209Dyderska Marianna z d. Ławicka   
210Dyderska N. [0¬]     
211Dydryńska Cecylia z d. Ginter *1746 Buk  
212Dziembowska Walentyna z d. Matysiak   
213Engleicht Jadwiga Grzmisława Teodora z d. Drzewiecka *01-01-1904 Warszawa +16-03-1944 Warszawa   
214Engler Agnieszka z d. Lemańska *1762 Buk  
215Fatio Joanna z d. Lassieur   
216Fechner Maria z d. Kmieć *1856  
217Fechner, 1 v. Gojdka Maria z d. Wróż *1817  
218Feliszkowska Anastazja z d. Terczewska *06-04-1833 Buk   
219Fiebig Michalina z d. Basińska *28-09-1901 Ostrów Wl;kp.   
220Fiedler Maria z d. Wosińska   
221Figura Agnieszka [0¬]     
222Figura Wiesława z d. Zaczkowska [0¬]     
223Filipowska Jadwiga [0¬]     
224Filipowska Maria z d. Drzewiecka    
225Filipowska, 1 v. Obzebulska, Franciszka z d. Formanowicz *08-03-1763 Buk +18-01-1830 Buk /Buk/   
226Fliger Marianna    
227Forman Berenice *1902 Wisconsin   
228Forman Lois L *01-08-1924 +01-03-1999 Chicago   
229Forman Stella z d. Zebrusky *1915   
230Formanowicz (Formanowska) Regina    
231Formanowicz Agata *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
232Formanowicz Agnieszka z d. Matyaszczyk *14-04-1828 Chwałkowo +21-05-1917 Gostyń /Gostyń/   
233Formanowicz Agnieszka z d. Kudlińska *27-03-1858 Buk +po 14-10-1913   
234Formanowicz Agnieszka z d. Kapska *08-01-1798 Gostyń +29-03-1871 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
235Formanowicz Agnieszka *21-01-1827 Gostyń +18-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
236Formanowicz Agnieszka [0¬]     
237Formanowicz Agnieszka [0¬]    
238Formanowicz Agnieszka [0¬]    
239Formanowicz Alexandra [0¬]     
240Formanowicz Alicja z d. Woronko [0¬]     
241Formanowicz Alicja Walentyna [0¬]     
242Formanowicz Anastazja *15-04-1865 +07-07-1884 Wielichowo /Wielichowo/   
243Formanowicz Anna z d. Zdrojkowska [0¬]     
244Formanowicz Anna [0¬]     
245Formanowicz Anna [0¬]     
246Formanowicz Anna Maria z d. Stanikowska *31-05-1895 Września +02-02-1973   
247Formanowicz Anneliese [0¬]     
248Formanowicz Antonina z d. Kużdowicz *08-06-1778 Wielichowo +po 1860 Wielichowo   
249Formanowicz Ashleigh Elizabeth, Rose [0¬]     
250Formanowicz Balbina *28-11-1811 Ociąż pow. Odolanów +po 02-01-1835   
251Formanowicz Barbara z d. Hennes [0¬]     
252Formanowicz Barbara z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
253Formanowicz Barbara Krystyna z d. Czebotar [0¬]     
254Formanowicz Bonawentura *01-07-1850 Gostyń +22-12-1850 Gostyń /Gostyń/   
255Formanowicz Bożena Maria z d. Kozacka [0¬]     
256Formanowicz Bronisława z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin k/Leszna +06-08-1930 Gniezno   
257Formanowicz Bronisława z d. Langenberg [0¬]     
258Formanowicz Bronisława *23-08-1860 Książek   
259Formanowicz Cecylia *26-11-1774 Wielichowo   
260Formanowicz Dorota z d. Pauszek [0¬]     
261Formanowicz Dorota *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
262Formanowicz Eleonora z d. Niejacka *01-10-1868 Grodzisk +10-02-1940 Neuköln (Berlin)   
263Formanowicz Elżbieta z d. Sawińska *około 1799   
264Formanowicz Elżbieta z d. ? [0¬]     
265Formanowicz Elżbieta *17-11-1820 Gostyń   
266Formanowicz Elżbieta Małgorzata *09-07-1785 Gostyń +26-03-1787 Gostyń   
267Formanowicz Ewa z d. Kucharz (-ewicz) *około 1685 Buk (?)   
268Formanowicz Ewa *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
269Formanowicz Faustyna Franciszka z d. Kapska *około 1799 +04-08-1830 Gostyń /Gostyń/   
270Formanowicz Felicja Maria *26-12-1880 Siemowo +17-06-1964   
271Formanowicz Franciszka z d. Ostrowska *1789 +04-03-1861 Gostyń /Gostyń/   
272Formanowicz Franciszka *22-02-1798 Śliwno k/Buku   
273Formanowicz Franciszka *04-10-1778 Wielichowo +02-01-1782 Wielichowo   
274Formanowicz Franciszka Agata, Leopoldina z d. Drzewiecka *30-09-1840 Łobżenica pow. pilski +19-02-1922 Modliszewko /Modliszewko/   
275Formanowicz Gertrud [0¬]     
276Formanowicz Gertruda z d. Lis *08-11-1859 +12-04-1938 Śmigiel   
277Formanowicz Gladys Florence z d. Pass *30-10-1917 +03-07-1995 Hampshire, UK /Katowice/   
278Formanowicz Halina z d. Kaliszak   +1979   
279Formanowicz Hanna z d. Nielubowicz *22-02-1919 +16-04-1998 Poznań   
280Formanowicz Helena z d. Bergman    
281Formanowicz Helena *21-05-1818 Gostyń +20-02-1858 Gostyń   
282Formanowicz Helena *15-02-1870 Buk +21-08-1870 Buk /Buk/   
283Formanowicz Helena Emma z d. Bigałke *17-10-1868 Elgenau (Elganowo, Ostróda)   
284Formanowicz Helena Irena *21-01-1927 Sarnowa +12-04-2018 Rawicz   
285Formanowicz Helena Pelagia *01-05-1905 Krobia +24-01-1907 Krobia /Krobia/   
286Formanowicz Henryka z d. Hamplewska [0¬]     
287Formanowicz Irena z d. Kulesza *10-01-1900 +22-11-1992   
288Formanowicz Irena Walentyna z d. Dziembowska *10-11-1926 Rawicz +13-11-2008 Rawicz   
289Formanowicz Izabela z d. Skrober *1925 +23-05-1992 Katowice   
290Formanowicz Jadwiga z d. ? *02-10-1921 +04-04-1993 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
291Formanowicz Jadwiga *15-09-1835 Wiry +09-10-1836 Wiry   
292Formanowicz Jadwiga *12-10-1794 Wielichowo +16-10-1794 Wielichowo /Wielichowo/   
293Formanowicz Jadwiga *01-10-1734 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
294Formanowicz Jadwiga Marianna z d. Trzeciak *06-10-1888 Gostyń +23-01-1965 Katowice   
295Formanowicz Janina *29-02-1916 Sieraków +05-12-1992 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
296Formanowicz Jessica May [0¬]     
297Formanowicz Joanna *17-08-1800 Buk +21-03-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
298Formanowicz Józefa z d. Wyrzykowska *05-01-1862 Zemsko +24-11-1949 Psarskie /Pniewy/   
299Formanowicz Józefa z d. Kubacka *27-10-1902 Grabowa pow. Konin +1987   
300Formanowicz Józefa *23-03-1772 Wielichowo   
301Formanowicz Józefa *12-03-1897 Krobia +26-11-1959 Berlin   
302Formanowicz Józefa *07-09-1808 Buk   
303Formanowicz Julianna *17-02-1818 Buk +11-08-1822 Buk /Buk/   
304Formanowicz Julianna *13-05-1861 Gostyń +26-05-1887 Berlin   
305Formanowicz Julianna *09-05-1824 Gostyń +04-01-1893 Próchnowo   
306Formanowicz Karolina *03-11-1801 Ociąż pow. Odolanów +po 1842   
307Formanowicz Katarzyna z d. Matyaszczyk *17-11-1831 Gostyń   
308Formanowicz Katarzyna z d. Cichoszewicz *22-04-1816 Gostyń +14-12-1893 Siemowo   
309Formanowicz Katarzyna z d. ?  +około 1732 Wielichowo (?)   
310Formanowicz Katarzyna *25-04-1832 Gostyń +20-02-1836 Gostyń /Gostyń/   
311Formanowicz Katarzyna [0¬]     
312Formanowicz Katarzyna *11-11-1752 Gostyń +1753 Gostyń   
313Formanowicz Katarzyna *02-11-1703 Buk, Targowisko +przed 1718   
314Formanowicz Katarzyna Nepomucena *11-04-1815 +07-06-1815 Gostyń /Gostyń/   
315Formanowicz Kazimiera z d. Warczygłowa *23-06-1897 Rogowo k/Żnina +01-11-1984 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
316Formanowicz Kazimiera z d. Albińska *03-03-1894 +20-01-1990 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
317Formanowicz Klotylda z d. Szuniewicz *03-06-1927 Rudziszki koło Wilna +30-12-1995 Poznań /Koźmin Wlkp./   
318Formanowicz Konstancja *19-09-1823 Gostyń +27-09-1823 Gostyń /Gostyń/   
319Formanowicz Krystyna [0¬]     
320Formanowicz Kunegunda z d. Hałdrzyńska  *około 1740 +21-03-1806 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
321Formanowicz Lucyna [0¬]     
322Formanowicz Łucja *06-12-1829 Wiry +09-11-1831 Wiry   
323Formanowicz Magdalena z d. Wojtkowiak *około 1770 Smogorzewo +06-10-1848 Osiek   
324Formanowicz Magdalena z d. Błażeczkowiak *15-06-1837 Wilkowo Polskie +20-09-1866 Wielichowo   
325Formanowicz Magdalena *25-05-1817 Buk +26-04-1819 Buk /Buk/   
326Formanowicz Magdalena *11-07-1821 Buk +17-07-1822 Buk /Buk/   
327Formanowicz Magdalena Maria [0¬]     
328Formanowicz Małgorzata z d. Śmiełkiewicz *07-06-1756 Gostyń +21-01-1831 Gostyń /Gostyń/   
329Formanowicz Małgorzata [0¬]     
330Formanowicz Małgorzata *14-07-1769 Buk +01-09-1773 Buk /Buk/   
331Formanowicz Małgorzata *04-06-1840  
332Formanowicz Małgorzata (Rozalia) *04-06-1840 Buk +01-04-1841 Buk /Buk/   
333Formanowicz Marcelina z d. Wawrzyniak *25-01-1850 Jarocin +03-01-1922 Jarocin /Jarocin/   
334Formanowicz Maria z d. Nowak *04-08-1887 Jarocin +06-01-1962 Poznań   
335Formanowicz Maria *24-01-1875 +07-10-1877   
336Formanowicz Maria Anna *20-03-1890   
337Formanowicz Maria Małgorzata [0¬]     
338Formanowicz Maria Wanda z d. Wimmer *02-02-1917 +27-02-2004 Wrocław   
339Formanowicz Marianna z d. Skalecki *05-11-1899 Herne +05-05-1977   
340Formanowicz Marianna z d. Peikert *07-06-1834 Konarskie Kolonia +22-03-1900 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
341Formanowicz Marianna z d. Kalicka *16-05-1819 Buk +22-06-1852 Buk   
342Formanowicz Marianna z d. Jezierska *około 1820 +przed 1863   
343Formanowicz Marianna z d. Hirchfelder *około 1775 +22-04-1848 Poznań - Jeżyce   
344Formanowicz Marianna z d. Galantowicz *1834 Gniezno +około 1887   
345Formanowicz Marianna z d. Gajewicz *31-08-1794 Wielichowo +25-07-1857 Wielichowo   
346Formanowicz Marianna z d. Dybizbańska *22-08-1834 Buk +03-07-1917 Buk /Buk/   
347Formanowicz Marianna z d. Datkiewicz *26-08-1802 Buk +11-05-1869 Buk /Buk/   
348Formanowicz Marianna z d. Cicha *08-07-1749 Wielichowo +16-12-1784 Wielichowo /Wielichowo/   
349Formanowicz Marianna *29-11-1882 Jarocin   
350Formanowicz Marianna *29-07-1833 Gostyń +24-07-1834 Gostyń /Gostyń/   
351Formanowicz Marianna *28-02-1884 Krobia +18-11-1887 Krobia /Krobia/   
352Formanowicz Marianna *22-03-1869 Gostyń +07-07-1871 Gostyń /Gostyń/   
353Formanowicz Marianna *19-11-1894 Krobia +01-01-1921 Poznań   
354Formanowicz Marianna *17-07-1830 Gostyń +07-04-1832 Gostyń /Gostyń/   
355Formanowicz Marianna *07-07-1817 Buk +16-03-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
356Formanowicz Marianna *03-03-1819 Wielichowo   
357Formanowicz Marianna Łucja *08-12-1829 Gostyń   
358Formanowicz Marianna Regina z d. Lewędowska vel Lewendowska *20-06-1824 Gostyń   
359Formanowicz Mary *04-1895 Chicago, Il (US)   
360Formanowicz or Forman Ewa z d. Laga *03-1872 Illinois, US +23-03-1965 Berrien, Michigan   
361Formanowicz Pelagia *04-03-1899 Krobia +10-11-1979 Rawicz   
362Formanowicz Pelagia Kazimera *25-02-1883 Gostyń +22-11-1885 Gostyń   
363Formanowicz Regina z d. Szymańska *około 1777 +04-03-1855 Buk /Buk/   
364Formanowicz Regina z d. Słomińska *około 1741 Wielichowo + Wielichowo   
365Formanowicz Regina z d. Orsztyn *około 1712 +30-01-1784 Gostyń /Gostyń/   
366Formanowicz Regina z d. Karczmarz *06-09-1721 Wilkowo k/Buku +24-07-1788 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
367Formanowicz Rozalia z d. Walkowiak *1797 +09-09-1850 Wiry   
368Formanowicz Rozalia z d. Nowak *27-07-1901 +11-09-1978 Jarocin   
369Formanowicz Rozalia *04-1843 Buk +01-04-1844 Buk /Buk/  
370Formanowicz Rozalia Joanna, Anna z d. Bzyll *21-02-1782 Reńsko   
371Formanowicz Seweryna z d. Ziemlińska *23-12-1901 Krobia +07-06-1979 Rawicz   
372Formanowicz Seweryna z d. Urbańska *03-01-1862 Krobia +29-11-1937 Krobia /Krobia/   
373Formanowicz Stanisława z d. Stachowska *16-11-1902 Grodzisk +11-04-1999 Koźmin Wlkp. /Środa Wlkp./   
374Formanowicz Stanisława *27-04-1858 Gostyń +09-10-1939 Poznań /Poznań, cmentarz przy ul. Samotnej/   
375Formanowicz Stanisława *22-10-1862 Książek   
376Formanowicz Stefania *07-1909 Jarocin +05-01-1910 Jarocin   
377Formanowicz Stefania Wacława z d. Olejniczak [0¬]     
378Formanowicz Susan z d. Mclean [0¬]     
379Formanowicz Sylwia z d. Lange [0¬]     
380Formanowicz Tatjana [0¬]     
381Formanowicz Teofila *10-02-1827 Michorzewo k/Buku +03-04-1897 Poznań /Poznań/   
382Formanowicz Teresa z d. Kowalska [0¬]     
383Formanowicz Teresa z d. Kasprzak *1929 +20-05-2007 Rawicz /Rawicz/   
384Formanowicz Teresa z d. Jasienowicz [0¬]     
385Formanowicz Teresa Cecylia z d. Czabajska *08-10-1887 Gostyń +27-06-1914   
386Formanowicz Walentyna *11-02-1839 Gostyń +05-09-1839 Gostyń /Gostyń/   
387Formanowicz Wiktoria Michalina [0¬]     
388Formanowicz Władysława Marta z d. Komińczyk *05-05-1929 +28-08-1989 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
389Formanowicz Zofia z d. Kwintkiewicz *21-03-1913 Berlin +08-08-1997 Puszczykowo   
390Formanowicz Zofia z d. Braterska    
391Formanowicz Zofia *15-05-1754 Gostyń +1761 Gostyń   
392Formanowicz Zofia *14-05-1884 Gostyń +03-02-1968   
393Formanowicz Zofia Marianna *10-05-1879 Siemowo +30-11-1962   
394Formanowicz Zofia Joanna z d. Kühnel *04-05-1919 Pleszew +07-11-1988 Poznań   
395Formanowicz Zuzanna z d. ? *1692 +18-11-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
396Formanowicz, 1 v Grobelska Pelagia z d. Piotrowska *11-03-1887 +18-02-1972 Poznań (?) /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
397Formanowicz, 1 v. Chrzanowska, Marianna Michalina z d. Kotarska *05-09-1867 Przecław +1949 Warszawa   
398Formanowicz, 1 v. Gowarzeska Barbara z d. Czerwińska *około 1793 +18-12-1833 Michorzewo /Michorzewo/   
399Formanowicz, 1 v. Krzykowska Justyna z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
400Formanowicz, 1 v. Lawarska Regina z d. Wojciechowska *około 1758   
401Formanowicz, 1 v. Piechnik Salomea z d. Kucharek *1899 +1960 Radom   
402Formanowiczowa Marianna *1769 +06-07-1858 Buk /Buk/  
403Fórmanowicz (1 v. Kijanowska) Ludwika z d. Nadolska *13-08-1820 Wielichowo +05-10-1861 Wielichowo   
404Fórmanowicz Agata [0¬]     
405Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice  
406Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice   
407Fórmanowicz Agnieszka  *14-01-1790 Wielichowo +25-02-1791 Wielichowo   
408Fórmanowicz Aleksandra z d. Perlik [0¬]     
409Fórmanowicz Aleksandra z d. Gardziejczyk (-czak)  +04-1981 Białystok   
410Fórmanowicz Alicja Władysława *27-06-1924 +25-07-2005 Wielichowo   
411Fórmanowicz Anna z d. Schulenkorf    
412Fórmanowicz Anna Maria [0¬]     
413Fórmanowicz Antonina *12-06-1888 Wielichowo +21-04-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
414Fórmanowicz Barbara z d. Sadowska [0¬]     
415Fórmanowicz Bogumiła [0¬]     
416Fórmanowicz Cecylia Waleria *31-10-1921 +12-04-1943   
417Fórmanowicz Czesława Kazimiera z d. Kaczmarek *20-04-1944 +08-06-2017 Poznań   
418Fórmanowicz Dagmara [0¬]     
419Fórmanowicz Dominika [0¬]     
420Fórmanowicz Dorota z d. Cielebąk [0¬]     
421Fórmanowicz Dorota [0¬]     
422Fórmanowicz Elżbieta z d. Patalas [0¬]     
423Fórmanowicz Elżbieta z d. Grzelczyk [0¬]     
424Fórmanowicz Ewa z d. Muszyńska [0¬]     
425Fórmanowicz Felicja Emilia Małgorzata *09-06-1912 Wielichowo +24-09-1912 Wielichowo /Wielichowo/   
426Fórmanowicz Genowefa z d. Koneczek [0¬]     
427Fórmanowicz Gertruda z d. Orzałkiewicz *31-03-1914 Wielichowo +25-08-1993   
428Fórmanowicz Hanna z d. Bremborowicz [0¬]     
429Fórmanowicz Helena z d. Utrata *09-05-1902 Kopanica k/Wolsztyna +14-08-1948 Międzychód   
430Fórmanowicz Helena *1924 Kopanica k/Wolsztyna +04-12-1999 Chojnów   
431Fórmanowicz Jadwiga *30-09-1889 Wielichowo +06-11-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
432Fórmanowicz Józefa z d. Nowicka *04-03-1876 +09-02-1932 Wielichowo /Wielichowo/   
433Fórmanowicz Józefa *17-03-1884 Wielichowo +13-12-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
434Fórmanowicz Julia [0¬]     
435Fórmanowicz Julianna z d. Słomińska *1867   
436Fórmanowicz Kamila Katarzyna z d. Kozłowska [0¬]     
437Fórmanowicz Katarzyna z d. Kunicka [0¬]     
438Fórmanowicz Katarzyna *13-11-1865 Wielichowo   
439Fórmanowicz Kazimiera *23-02-1909 +22-08-1979 Kościan   
440Fórmanowicz Kinga [0¬]     
441Fórmanowicz Klara z d. Fliger *około 1800 +04-10-1862 Radomierz   
442Fórmanowicz Krystyna z d. Krajnik [0¬]     
443Fórmanowicz Krystyna z d. Kempińska [0¬]     
444Fórmanowicz Leonarda z d. Nowak *03-10-1917 +20-10-1996 Wielichowo /Wielichowo/   
445Fórmanowicz Ludwika z d. Bobkiewicz *20-08-1884 +11-12-1959 Wielichowo /Wielichowo/   
446Fórmanowicz Magdalena z d. Węclewska *1838 Wielichowo +03-05-1868 Wielichowo   
447Fórmanowicz Magdalena *12-07-1863 Wielichowo   
448Fórmanowicz Maja [0¬]     
449Fórmanowicz Maria Ruth z d. Meyer [0¬]     
450Fórmanowicz Marianna z d. Rajchowicz *15-03-1844 Wielichowo   
451Fórmanowicz Marianna z d. Masztalerz *15-08-1861 Krzywiń   
452Fórmanowicz Marianna z d. Humerczyk-Mazur *25-01-1893 +16-06-1969   
453Fórmanowicz Marianna z d. Hoffmann *17-11-1887 Terespotockie Olędry +19-10-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
454Fórmanowicz Marianna z d. Danel *14-08-1837 Gradowice +12-04-1904 Wielichowo /Wielichowo/   
455Fórmanowicz Marianna z d. ? [0¬]     
456Fórmanowicz Marianna *27-03-1860 Wielichowo   
457Fórmanowicz Marianna *21-07-1879 Wielichowo +05-05-1881 Wielichowo /Wielichowo/   
458Fórmanowicz Marianna Barbara z d. Trzcińska *22-07-1948 +11-06-2009 Zielona Góra   
459Fórmanowicz Marzena z d. Osinska [0¬]     
460Fórmanowicz Matylda z d. ? *26-04-1907 +10-1983 NY State, USA   
461Fórmanowicz Melita z d. Krempl [0¬]     
462Fórmanowicz Michalina z d. Paetzold *08-09-1842 Wielichowo +10-01-1893 Wielichowo /Wielichowo/   
463Fórmanowicz Nathalie [0¬]     
464Fórmanowicz Prakseda z d. Paetzold *30-06-1850 Wielichowo   
465Fórmanowicz Prakseda *23-09-1885 Wielichowo +30-10-1885 Wielichowo /Wielichowo/   
466Fórmanowicz Regina z d. Zembold [0¬]     
467Fórmanowicz Rozalia Anna z d. Herman *17-01-1811 Reńsko +24-09-1866 Wielichowo   
468Fórmanowicz Seweryna *25-11-1906 Wielichowo +26-08-1929 Wielichowo /Wielichowo/   
469Fórmanowicz Sławomira z d. Kołodziejczak [0¬]     
470Fórmanowicz Stanisława z d. Kietrys [0¬]     
471Fórmanowicz Stefania z d. Ryzlewicz *06-10-1926 +15-02-1979 Zielona Góra   
472Fórmanowicz Stefania z d. Krajnik *26-09-1917 Ciche k/Brodnicy +25-01-1988 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
473Fórmanowicz Stefania *29-08-1909 Wielichowo +10-08-1980 Poznań   
474Fórmanowicz Walentyna Łucja z d. Kaletka *11-02-1886 +18-10-1971   
475Fórmanowicz Wiesława z d. Dychton [0¬]     
476Fórmanowicz Wiktoria *12-12-1869 Wielichowo +po 1880   
477Fórmanowicz Zofia [0¬]     
478Fórmanowicz, 1 v. Gembalska Walentyna Weronika z d. Bzyll *26-01-1873 Wielichowo +13-07-1944 Wielichowo   
479Fórmanowicz, 1 v. Śliwkiewicz, Marianna z d. Lenartowska *1833   
480Francuzik Maria z d. Roszkiewicz [0¬]     
481Frąckowiak Dorota z d. Ratajska [0¬]     
482Frąckowiak Jagoda [0¬]     
483Frąckowiak Maria z d. Larek [0¬]     
484Frąckowiak Martyna [0¬]     
485Frąckowiak Renata z d. Piosik [0¬]     
486Frąckowiak Renata z d. Jaskowiak [0¬]     
487Freund Maria Kordula Elżbieta z d. Ostrowicz *08-12-1879 Leszno   
488Furman Agnieszka z d. Karczmarz *1815   
489Furman Anna *24-07-1835 Kurów   
490Furman Józefa  +przed 1834   
491Furmanowicz Adela *22-05-1898 +06-02-1989 Goleniów   
492Furmanowicz Aleksandra z d. Likir *08-11-1908 +około 1939   
493Furmanowicz Anastazja *06-04-1834 Poznań +13-07-1835 Poznań   
494Furmanowicz Anna [0¬]     
495Furmanowicz Anna *04-06-1907 Polska Wieś k/Kłecka +01-06-1988 Kraków   
496Furmanowicz Barbara *25-07-1909 Polska Wieś k/Kłecka +20-09-2002 Kraków   
497Furmanowicz Barbara [0¬]     
498Furmanowicz Beata z d. Mogilewska [0¬]     
499Furmanowicz Bogumiła z d. Kuświk [0¬]     
500Furmanowicz Bożena z d. Mazur [0¬]     
501Furmanowicz Celina [0¬]     
502Furmanowicz Ewa z d. Maik *21-12-1834 Krempa +28-10-1910 Ostrów Wlkp.    
503Furmanowicz Ewa z d. ? [0¬]     
504Furmanowicz Franciszka *01-12-1859 Gniezno-Cierpięgi +22-01-1860 Gniezno-Cierpięgi   
505Furmanowicz Genowefa z d. Glubiak [0¬]     
506Furmanowicz Gertruda z d. Kabacińska *1927 +23-11-2013 Inowrocław   
507Furmanowicz Hanna z d. Fiksa [0¬]     
508Furmanowicz Helena z d. Jaworska *17-02-1913 Poznań +29-06-1990 Poznań /cmentarz Junikowo/   
509Furmanowicz Helena *30-04-1905 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-1996 Kraków   
510Furmanowicz Helena *1896 Krempa +1896 Ostrów Wlkp.    
511Furmanowicz Iwona [0¬]     
512Furmanowicz Joanna z d. Marciniak [0¬]     
513Furmanowicz Joanna z d. Libera *03-04-1868 Wielka Wieś +19-04-1942 Poznań   
514Furmanowicz Józefa *13-05-1879 Poznań   
515Furmanowicz Julia [0¬]     
516Furmanowicz Juliana [0¬]     
517Furmanowicz Julianna z d. Zawistowska *około 1849 Rytele-Wszołki   
518Furmanowicz Julianna (Halina) *05-06-1910 Buk   
519Furmanowicz Karolina Jadwiga z d. Zielińska [0¬]     
520Furmanowicz Katarzyna z d. Rok *03-11-1857 Ocieszyn pow. Oborniki +12-09-1943 Poznań   
521Furmanowicz Konstancja z d. Kaczmarska *11-01-1875 Kłecko + /Kłecko/   
522Furmanowicz Kornelia [0¬]     
523Furmanowicz Krystyna z d. ? [0¬]     
524Furmanowicz Krystyna [0¬]     
525Furmanowicz Leokadia z d. ? [0¬]     
526Furmanowicz Leokadia *1911 Polska Wieś k/Kłecka +15-08-2000 Kraków   
527Furmanowicz Ludwika *11-08-1895 Biskupice k/Kłecka +30-10-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
528Furmanowicz Maria z d. Białkowska *22-03-1898 Buk +16-04-1975 Poznań   
529Furmanowicz Maria Jadwiga z d. Jarosz *18-11-1903 Kleintschirne (Niemcy)   
530Furmanowicz Marianna z d. Matuszak *1867 +04-1922 Krępa   
531Furmanowicz Marianna z d. Fechner *25-01-1888 Buk +07-09-1968 Poznań /Junikowo/   
532Furmanowicz Marianna z d. Chwałkowska *1811 +24-03-1840 Poznań - Garbary   
533Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882  
534Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882 Buk /Buk/   
535Furmanowicz N.    
536Furmanowicz N.    
537Furmanowicz N.     
538Furmanowicz Olga z d. Łancewicz [0¬]     
539Furmanowicz Pelagia z d. Urbańska *14-12-1863 Kłecko +1949 Poznań   
540Furmanowicz Pelagia z d. Fechner *10-03-1886 Buk +07-12-1971 Dopiewo   
541Furmanowicz Pelagia *1903 Ostrów Wlkp.  +1903 Ostrów Wlkp.    
542Furmanowicz Rozalia z d. Szalewska *04-07-1867 Śrem +19-11-1896 Poznań   
543Furmanowicz Rozalia *19-07-1873 Braciszewo k/Gniezna   
544Furmanowicz Stanisława z d. Domagała  + Poznań (?) /Poznań, cmentarz Podolany/   
545Furmanowicz Stanisława *1894 Krempa   
546Furmanowicz Stefania z d. Łagoda *22-11-1916 Krzywiń +03-04-1972 Ostrzeszów   
547Furmanowicz Teresa (Czesława) *12-07-1895 Kłecko +19-09-1898 Kłecko   
548Furmanowicz Urszula *09-09-1922 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-2011 Kraków   
549Furmanowicz Waleria z d. Dąbkiewicz *12-12-1896 Ostrów Wl;kp. +30-09-1983   
550Furmanowicz Wanda z d. ? [0¬]     
551Furmanowicz Wiktoria z d. Siwczak *20-12-1913 Dopiewo +23-03-1986 Dopiewo   
552Furmanowicz Władysława z d. Bzyl *09-06-1886 Buk + Ostrzeszów   
553Furmanowicz Władysława *06-04-1898 Hanosin +około 1950   
554Furmanowicz Zofia z d. Adamczewska *25-01-1881 Siemianowo k/Gniezna  +23-01-1966 Kłecko   
555Furmanowicz, 1 v Tomaszewska Marianna z d. Stodolska *30-03-1851 Krępa   
556Furmanowicz-Jankowska Karolina z d. Furmanowicz [0¬]     
557Gainska Magdalena z d. Kąkolewicz *16-07-1826 Gostyń   
558Gaj Katarzyna  +09-05-1743 Wielichowo  
559Gajek Jadwiga z d. Cicha   
560Gajek Małgorzata *około 1722 +24-10-1782 Wielichowo  
561Gajek Marianna *27-06-1749 Wielichowo  
562Gajewicz Agnieszka z d. Marciniak *1871 Trzcinica  
563Gajewicz Anna z d. Fliger *1809 Wielichowo  
564Gajewicz Karolina z d. Wojciechowska *1846 Wielichowo  
565Gajewicz Katarzyna   
566Gajewicz Marianna z d. Stawska  +przed 1830 Wielichowo  
567Gajewicz Teresa z d. Nowacka   
568Galantowicz Franciszka z d. Szwajkiewicz *1809  
569Galantowicz Magdalena *1849 Gniezno +1849 Gniezno  
570Galantowicz Marianna z d. Szymankiewicz    
571Galantowicz Marianna (Marcjanna) *22-01-1832 Gniezno +19-04-1850 Gniezno  
572Galantowicz Pelagia z d. Nakulska  *1836  
573Galantowicz Rozalia *1843 Gniezno +1844 Gniezno  
574Galantowicz Tekla *1845 Gniezno  
575Gałka Barbara Kazimera z d. Winerowicz [0¬]     
576Gałka Beata z d. Zawadzka *25-07-1909 +2000   
577Gałkowska Aniela z d. Gruszkiewicz   
578Gałkowska Balbina *1813 +05-01-1881 Nowe Urbanowo  
579Gałkowska Jadwiga z d. Formanowicz *18-10-1786 Wielichowo + Wielichowo   
580Gałkowska Julianna *1821 Wielichowo +12-09-1822 Wielichowo /Wielichowo/   
581Gałkowska Ludwika *02-10-1818 Wielichowo   
582Gałkowska Magdalena z d. Cicha   
583Gałkowska Magdalena *22-05-1821 Wielichowo   
584Gałkowska Marcjanna *02-06-1829 Wielichowo   
585Gałkowska Regina z d. Przykłocka   
586Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
587Ganowicz Melania Antonina [0¬]     
588Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno /Gniezno/   
589Garas Aleksandra [0¬]     
590Garas Anastazja [0¬]     
591Garas Magdalena z d. Nadolska [0¬]     
592Garbarz Justyna z d. Fórmanowicz [0¬]     
593Garbarz Paulina [0¬]     
594Gembalska Jadwiga *1896 Wielichowo  
595Gembalska Marianna z d. Ziemlińska   
596Gembalska Stanisława *1897 Wielichowo  
597Geming Ewa [0¬]     
598Geming Iwona z d. Jaśkowiak [0¬]     
599Giebel Helena z d. Porczyńska *1842  
600Giebel Marianna z d. Snyś *08-12-1844 Poznań - Jeżyce +13-01-1869 Poznań - Jeżyce   
601Giebel Marta *19-08-1863 Poznań - Jeżyce +04-11-1918 Poznań   
602Ginter Franciszka Brygida *04-10-1768 Buk +13-09-1769 Buk /Buk/   
603Ginter Józefa Franciszka *13-03-1780 Buk   
604Ginter Justyna Brygida z d. Kotarska *1852 Przecław   
605Ginter Katarzyna *30-04-1763 Buk   
606Ginter Katarzyna *10-11-1770 Buk   
607Ginter Magdalena z d. Szulczewska   
608Ginter Małgorzata z d. Czerniewicz *1719 Buk +14-11-1761 Buk  
609Ginter Regina   
610Ginter Salomea  +03-07-1773 Buk /Buk/  
611Gizewski Joanna   
612Godlewska Bogumiła z d. Formanowicz [0¬]     
613Golniewicz Ludwika z d. Smoczyk *16-08-1884 Kościan   
614Golniewicz Marianna Anna z d. Ostrowicz *15-07-1850 Gostyń +05-09-1902 Gostyń   
615Górczak Jadwiga Kazimiera z d. Furmanowicz *21-04-1942 +12-2015 Poznań /Junikowo/   
616Górecka Eleonora z d. Michniewska [0¬]     
617Górecka Eleonora z d. Fórmanowicz *05-02-1909 Wielichowo +20-11-1995   
618Górecka Eufrozyna z d. Świetlińska *08-01-1856 Wielichowo  
619Górecka Ewa [0¬]     
620Górecka Marianna z d. Fórmanowicz *31-08-1882 Wielichowo +18-06-1908 Wielichowo   
621Górecka Urszula [0¬]     
622Górecka Zofia z d. Klimowicz    
623Górka Kinga z d. Bandurska [0¬]     
624Górska Kunegunda z d. Musielska   
625Graban Ewa [0¬]     
626Graban Małgorzata [0¬]     
627Graban Mirosława z d. Formanowicz [0¬]     
628Grygiel Anna [0¬]     
629Grygiel Ewa z d. Zielińska [0¬]     
630Grygiel Krystyna Emilia z d. Formanowicz *30-06-1921 Gniezno +29-12-2003   
631Grygiel Małgorzata [0¬]     
632Grygiel Marianna z d. Wojtkowiak *1865  
633Gryglewicz Helena z d. Klemczyńska [0¬]    
634Grześkowiak Paulina z d. Fórmanowicz [0¬]     
635Gwardzik Wioletta z d. Fórmanowicz [0¬]     
636Gwincińska Ida [0¬]     
637Gwincińska Mirosława z d. Stokłosa [0¬]     
638Hajt Agnieszka z d. Świetlińska [0¬]     
639Haławska Balbina z d. Galantowicz *1828 Gniezno +1849 Gniezno  
640Hałdrzyńska, 1 v. Kramberska Barbara Jadwiga z d. Binkiewicz *1704 Buk  
641Hamrol Aleksandra z d. Klecha [0¬]     
642Hasińska Balbina z d. Kwintkiewicz *1792  
643Hasińska Barbara *29-11-1738 Gostyń  
644Hasińska Brygida *07-10-1778 Gostyń  
645Hasińska Elżbieta z d. Miązkiewicz   
646Hasińska Ewa *23-12-1775 Gostyń  
647Hasińska Helena z d. Dworzyńska *1768 +03-01-1832 Gostyń /Gostyń/  
648Hasińska Jadwiga *17-10-1741 Gostyń  
649Hasińska Katarzyna z d. Surzynska *1798  
650Hasińska Katarzyna z d. Borowicz   
651Hasińska Magdalena *27-03-1791 Gostyń  
652Hasińska Magdalena   
653Hasińska Magdalena   
654Hasińska Małgorzata z d. Raszewska   
655Hasińska Małgorzata *13-07-1797 Gostyń  
656Hasińska Marcjanna *31-12-1802 Gostyń  
657Hasińska Marianna z d. Sobierayska *1802  
658Hasińska Marianna z d. Formanowicz *22-03-1814 +15-11-1884 Gostyn   
659Hasińska Marianna *18-06-1740 Gostyń  
660Hasińska Regina *16-06-1768 Gostyń  
661Hasińska Regina   
662Hasińska Salomea *15-11-1744 Gostyń  
663Hasińska Salomea *08-11-1762 Gostyń  
664Hasińska, 1 v. Kwaśniewska Joanna *1832   
665Heine Walentyna Apolonia z d. Kotarska *04-1862 Przecław   
666Heinrich Franciszka Kordula z d. Ostrowicz *08-03-1885 Leszno   
667Heinsch Antonina z d. Latanowicz   
668Hejnowicz Anna z d. Sułkowska   
669Hejnowicz Franciszka *03-03-1841 Gostyń   
670Hejnowicz Julianna Konstancja z d. Formanowicz *11-02-1819 Gostyń +15-02-1892 Gostyń   
671Hejnowicz Klara Zuzanna *06-08-1846 Gostyń +13-02-1847 Gostyń /Gostyń/   
672Hejnowicz Marianna *27-07-1843 Gostyń   
673Hemerling, 1 v. Libera, Katarzyna z d. Witajewska *1835 +29-01-1907 Buk /Buk/  
674Hensel Aleksandra z d. Günther *1845 +1903 Gostyń   
675Hensel Antonina *13-06-1859 Gostyń   
676Hensel Ewa Marianna *09-08-1857 Gostyń   
677Hensel Felicja Zuzanna *26-05-1903 Gostyń +18-08-1958 Poznań   
678Hensel Franciszka z d. Dorogolska *1822 +11-08-1853 Gostyń   
679Hensel Izabella *18-03-1906 Fürstenwalde +14-02-1993   
680Hensel Jadwiga z d. Włosciejewska *1820   
681Hensel Julianna *01-06-1884 Gostyn +19-06-1984 Gostyń   
682Hensel Katarzyna z d. Lenge *1780 +12-02-1855 Gostyń   
683Hensel Kazimiera *21-02-1891 gOSTYŃ   
684Hensel Ludwika Rozalia *25-08-1882 Gostyń   
685Hensel Maria z d. Ossowska     
686Hensel Maria z d. Chmielewska *05-05-1920 +14-09-2007 Warszawa   
687Hensel Marianna z d. Wolska *1853 +1896 Gostyń   
688Hensel Marianna z d. Stelmaszczykiewicz *1845 +02-07-1899 Gostyń   
689Hensel Marianna z d. Konatowska *1814 +1899   
690Hensel Marianna z d. Formanowicz *22-12-1880 Gostyń +08-08-1951 Poznań   
691Hensel Marianna *26-07-1851 Głogówko +02-11-1868 Gostyń   
692Hensel Marianna *1840 Strzelce Wielkie   
693Hensel Michalina z d. Domagalska *1820 Gostyń +19-10-1892 Gostyń   
694Hensel Mirosława Maria *24-05-1902 Gostyń +1992   
695Hensel N. *24-09-1908 Poznań +24-09-1908 Poznań   
696Hensel N. [0¬]     
697Hensel Pelagia *23-11-1881 Gostyń   
698Hensel Rozalia *1850 Gostyń +03-05-1852 Gostyń   
699Hensel Stanisława *08-05-1855 Gostyń   
700Hensel Teofila z d. Wolska *1850   
701Hensel Teresa z d. Hejducka *1843   
702Hensel Urszula  +1854 Strzelce Wielkie   
703Hensel Walentyna *13-02-1847 Gostyń   
704Hensel Wanda Ewa *23-11-1909 Poznań +13-06-1910 Poznań   
705Herman Jadwiga   
706Herman Krystyna z d. Bzyll *17-01-1785 Reńsko  
707Hermann Charlotte (Władysława Helena) z d. Lewandowski *21-05-1887 Komorze (Żerków)   
708Hęćka Daria Maria z d. Formanowicz [0¬]     
709Hęćka Dominika [0¬]     
710Hoffman Agnieszka *13-01-1860 Wielichowo   
711Hoffman Julianna z d. Fórmanowicz *09-02-1828 Wielichowo +28-07-1881 Wielichowo   
712Hoffman Marianna *14-01-1862 Wielichowo   
713Hoffman Marianna Rozalia z d. Stachowska *28-08-1800 Doktorowo   
714Hoffman, 1 v. Rajchowicz Wiktoria z d. Fórmanowicz *16-12-1857 Wielichowo   
715Hoffmann Marianmna z d. Gaertchen   
716Humerczyk Agnieszka z d. Lasocka   
717Hyc Bronisława z d. Furmanowicz *1920 Polska Wieś k/Kłecka +21-11-2003 Kraków   
718Hyc Zofia [0¬]     
719Iżycka Agnieszka z d. Grabowska  +1915 Kutno  
720Iżycka Konstancja z d. Lewandowska *1863 Lewice   
721Jachimowska Maria z d. Siwczńska *16-06-1898 +27-02-1983   
722Jadłowska Katarzyna z d. Młodzikowska *03-04-1850 Nidom   
723Jadłowska Teresa z d. Jakubowska   
724Jahnke Irena Barbara z d. Raczkowska *22-01-1893 Poznań +27-12-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
725Jahnke Wiesława [0¬]     
726Janelt Izabela    
727Janelt Kazimiera z d. Furmanowicz *07-12-1914 Buk +26-11-1986 Poznań /Junikowo/   
728Jankiewicz Antonina z d. Hoffman *1835 Witaszyce +31-01-1862 Gostyń   
729Jankiewicz Józefa *1825 +02-09-1828 Gostyń   
730Jankiewicz Susanne z d. Fatio *około 1836 Orbe (Szwajcaria} +05-08-1913 Gostyń /Gostyń/   
731Jankiewicz Sylwia *31-12-1865   
732Jankiewicz Walentyna Jadwiga *11-10-1822 Gostyń   
733Jankiewicz Wiktoria *1823 +28-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
734Jankiewicz Zofia z d. Heinsch *11-04-1880 +05-09-1967   
735Jankiewicz, 1 v. Ciachowska Katarzyna z d. Formanowicz *26-11-1792 Gostyń +04-02-1861 Gostyń   
736Jankowska Zuzanna [0¬]     
737Jarosz Katarzyna   
738Jasienowicz Irena z d. Owsik   
739Jasińska Bronisława z d. Dohnke *1867 +1905 Grodzisk  
740Jąderko Cecylia z d. Giebel *16-10-1864 Poznań - Jeżyce +po 1932   
741Jerzykowska Filipina z d. Kortylewicz *01-12-1884 Gross Oerner (Saxonia)  +21-10-1930 Poznań /Poznań, Dębiec/   
742Jerzykowska Marianna z d. Wawrzyniak *22-09-1906 kamienna Wieś  
743Jezierska Ewa z d. Wawrzyniak   
744Jung Emilia [0¬]     
745Jurisch Marianna z d. Fórmanowicz *02-07-1922 Narożniki  +27-01-1988   
746Juszczyk Barbara z d. Kassocińska (?)   
747Juszczyk Emilia Cecylia z d. Różecka *1841 +08-12-1879 Warszawa  
748Juszczyk Ewa  +1840 Kielce  
749Juszczyk Franciszka Antonina z d. Drzewiecka *10-10-1852 Szubin +24-10-1931 Warszawa   
750Juszczyk Maria Antonina *04-10-1873 Warszawa +16-12-1894 Warszawa  
751Juszczyk Marianna z d. Pawlińska *1812 Czesławice  
752Juszczyk Stanisława z d. Szymańska *1853 Szamotuły +07-10-1895 Warszawa, Praga  
753Kabacińska Marianna z d. Marzyńska *22-03-1896 Jankowo +23-06-1976  
754Kachlicka Agnieszka [0¬]     
755Kachlicka Aleksandra [0¬]     
756Kachlicka Barbara z d. Bartkowiak [0¬]     
757Kachlicka Helena z d. Larek *24-04-1923 +04-01-2007   
758Kachlicka Karina z d. Barczak [0¬]     
759Kachlicka Magdalena [0¬]     
760Kaczmarkiewicz Ewa Jadwida *1845 Gostyń  
761Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska   
762Kaczmarska Stanisława z d. Lesicka *1842  
763Kadoch Alina z d. Buraczyńska *28-03-1959 Buk +13-09-1993   
764Kaletka Aniela (Agata) z d. Cieślik vel Cieśla *31-07-1820 Ziemin +08-03-1893 Wielichowo /Wielichowo/  
765Kaletka Antonina z d. Gryglewicz [0¬]    
766Kaletka Helena z d. Fritsche *28-05-1893 Ośniszczewko pow. Inowrocław +1945  
767Kaletka Józefa z d. Śliwińska *1854 +09-05-1911 Wielichowo  
768Kaletka Waleria z d. Nowak   
769Kaniewska Pelagia z d. Formanowicz *23-11-1864 Gostyń +04-09-1892 Berlin   
770Kaniewska Wiktoria z d. Biernacka *1821  
771Kapska Agnieszka z d. Słominska    
772Kapska Ewa z d. Formanowicz *około 1740 Wielichowo +przed 1801   
773Kapska Helena *20-05-1778 Wielichowo   
774Kapska Józefa *07-03-1772 Wielichowo  
775Kapska Katarzyna z d. Świetlińska *około 1741  
776Kapska Katarzyna *26-04-1769 Wielichowo   
777Kapska Magdalena *18-07-1775 Wielichowo   
778Kapska Petronela *20-05-1778 Wielichowo   
779Kapska Regina *28-02-1762 Wielichowo   
780Kapska Wktoria *12-12-1751 Wielichowo  
781Kapska Zofia z d. ?    
782Karczmarz Magdalena   
783Kardańska Aniela [0¬]     
784Kardańska Hanna [0¬]     
785Kardańska Helena z d. Lisowska *1929 +08-1968 Poznań /Buk/   
786Kardańska Jolanta [0¬]     
787Kardańska Małgorzata [0¬]     
788Kardańska Teodora [0¬]     
789Kasperska Czesława z d. Terczewska *28-02-1910 Brzoza k. Szamotuł +1994   
790Kasperska Teodozja z d. Terczewska *1913 +1988   
791Kasprzak Anna z d. Leszczyńska   
792Kasprzak Jadwiga z d. Szumnarska *02-09-1871 Śrem +15-12-1952 Śrem   
793Kauppe Zofia   
794Kąkolewicz Emilia z d. Henry? *1827   
795Kąkolewicz Julianna *09-02-1823 Gostyń   
796Kąkolewicz Małgorzata z d. Formanowicz *07-06-1796 Gostyń +15-11-1881 Gostyń /Gostyń/   
797Kąkolewicz Rozalia *26-08-1834 Gostyń   
798Kąkolewicz Zuzanna z d. Barsztoszkiewicz *1836   
799Kempee Józefa z d. Formanowicz *16-09-1863 Gostyń   
800Kicińska Stanisława z d. Świetlińska *08-05-1884 Wielichowo +1938   
801Kirszke Ewa z d. Kuklinska   
802Klecha Beata [0¬]     
803Klecha Donata *21-01-1951 +24-03-2000   
804Klecha Hanna z d. Fornalewicz [0¬]     
805Klecha Izabella z d. Bosa [0¬]     
806Klecha Jolanta z d. Pazderska [0¬]     
807Klecha Natalia [0¬]     
808Klecha Włodzimira Stanisława z d. Fórmanowicz *16-01-1919 +25-08-2005   
809Kledzik Magdalena z d. Fórmanowicz [0¬]     
810Klimczak Zenona z d. Hałas *24-03-1924 Krobia +26-01-2003 Gostyń   
811Kłonowska Helena z d. Filipowska [0¬]     
812Kłonowska Renata [0¬]     
813Kmieć Józefa z d. Kolan *1826  
814Knapacz Agnieszka z d. Karalus [0¬]     
815Knapacz Ewa [0¬]     
816Knapacz Jadwiga z d. Kopczyńska [0¬]     
817Knispe Anna Maria z d. Rau * Gros Groitzig  
818Knop Karolina z d. Fibich   
819Kokotkiewicz Agnieszka *02-01-1831   
820Kokotkiewicz Agnieszka *01-08-1827   
821Kokotkiewicz Agnieszka   
822Kokotkiewicz Anna *15-04-1822   
823Kokotkiewicz Katarzyna *31-10-1824   
824Kokotkiewicz Zuzanna *18-02-1834   
825Kokotkiewicz Zuzanna Regina z d. Stachowska *06-04-1787 Doktorowo   
826Komorowska Zofia z d. Rogulska   
827Konieczna Anastazja z d. Hensel *1882   
828Konieczna Marianna   
829Konieczyńska Jadwiga   
830Konieczyńska Janina z d. Niejacka *03-12-1897 Poznań + Poznań   
831Kononczuk Marianna z d. Górecka [0¬]     
832Kopczyńska Ilona [0¬]     
833Kopczyńska Jolanta z d. Siemierz [0¬]     
834Kopczyńska Marianna z d. Głowacka *1798 +17-11-1867 Buk  
835Kopczyńska Monika [0¬]     
836Kopczyńska Rozalia z d. Faralewska *25-08-1866 Wielka Wieś  
837Kopczyńska Sabina z d. Szarzyńska [0¬]     
838Kopczyńska Zofia z d. Furmanowicz *29-04-1901 Biskupice k/Kłecka +1992 Poznań /Buk/   
839Kopczyńska, 1 v. Formanowicz Agnieszka z d. Motłszyńska *10-01-1829 Buk +03-11-1909 Buk   
840Kortylewicz Agnieszka z d. Goćwińska   
841Kortylewicz Anna z d. Ligezińska *02-06-1901 Pleszew  
842Kortylewicz Anna Marta z d. Poppmann *19-01-1892   
843Kortylewicz Brygida z d. Różańska   
844Kortylewicz Elżbieta z d. Staniszewska *1858  
845Kortylewicz Filipina z d. Formanowicz *15-05-1861 Gostyń +04-11-1897 Berlina   
846Kortylewicz Józefa *06-12-1882 Gniezno  
847Kortylewicz Laura *07-04-1891 Berlin +05-08-1895 Berlin   
848Kortylewicz Małgorzata z d. Adamowicz    
849Kortylewicz Teodora z d. Rosicka  +03-05-1887  
850Koryciak Gabriela z d. Formanowicz [0¬]     
851Kotarska Felicja z d. Skórzewska *około 1822 +04-08-1847 Podlesie Kościellne  
852Kotarska Izabela z d. Justyńslea  *około 1827  
853Kotarska Józefa z d. Skórzewska *około 1784 +30-11-1819 Przecław   
854Kotarska Józefa Emilia z d. Ulatowska *30-04-1832 Kapiela +12-09-1887 Izdebno /Ostrowite/   
855Kotarska Łucja *03-1859 Przecław   
856Koth Julianna z d. Formanowicz *około 1809   
857Kotlarska Wiktoria z d. Promińska *16-12-1809 Grodzisk   
858Kowalkowska Teodozja z d. Furmanowicz *03-04-1899 Krempa   
859Kozik Agnieszka   
860Kozinka Helen M z d. Perlowski *06-1895 Chicago +02-1939   
861Koziołek Dominika z d. Szkudlarek [0¬]     
862Koziołek Julia [0¬]     
863Koziołek Oliwia [0¬]     
864Kozłowicz Jadwiga   
865Kozłowicz, 2 v. Łęgowicz, 1 v. Mikołajewicz Maruanna z d. Witkowska   
866Kozłowska Adela z d. Dals   
867Kozłowska Danuta z d. Fórmanowicz [0¬]     
868Kozłowska Elżbieta z d. Fórmanowicz *11-11-1881 Wielichowo   
869Kozłowska Helena    
870Kozłowska Jadwiga *09-1738 Wielichowo  
871Kozłowska Katarzyna   
872Krause Delphine z d. Perlowski *09-10-1921 Cook County, IL   
873Krauza Agnieszka z d. Wolsztyńska *15-01-1742 Buk, Konary  
874Krauza Barbara Łucja *09-12-1766 Buk  
875Krauza Dominika Marianna *05-08-1763 Buk   
876Krauza Elżbieta *03-07-1773 Buk  
877Krauza Franciszka *20-09-1769 Buk +21-12-1771 Buk /Buk/  
878Krauza Jadwiga z d. Formanowicz *09-10-1707 Otusz k/Buku +11-02-1784 Buk   
879Krauza Zofia *1759 +12-09-1763 Buk   
880Krawczyk Leokadia  +1945   
881Krawczyk Stanisława z d. Fórmanowicz *22-05-1871 +1946   
882Krolikowska, 1 v. Komorowicz Jadwiga z d. Hensel *1807   
883Król Agnieszka [0¬]     
884Król Anna z d. Korduba [0¬]     
885Król Ewa z d. Formanowicz [0¬]     
886Król Irena z d. Wąchocka [0¬]     
887Król Joanna Małgorzata [0¬]     
888Król Małgorzata [0¬]     
889Król vel Królikiewicz Anna Krystyna z d. Stachowska *24-07-1822 Doktorowo   
890Królikiewicz Marianna *09-08-1861 Doktorowo   
891Królikowska Jadwiga   
892Kruszona Katarzyna   
893Krzyczyńska Agnieszka z d. Balcerowicz   
894Krzyczyńska Aniela z d. Formanowicz *11-08-1796 Wielichowo   
895Krzyczyńska Marianna *15-08-1821 Wielichowo   
896Krzyczyńska Michalina *29-09-1819 Wielichowo +01-07-1824 Wielichowo /Wielichowo/   
897Krzyczyńska Teofila z d. Tyczewska    
898Krzyżańska Konstancja z d. Danko   
899Krzyżogórska Marianna z d. Turkiewicz *1782  
900Krzyżogórska Marianna   
901Krzyżogórska Rozalia z d. Widymanska *1822  
902Krzyżogórska Weronika z d. Michalska *1794 +19-02-1846 Stęszew  
903Krzyżogórska, 1 v. Degorska Marianna *1826  
904Krzyżogórska, 1 v. Zwierzyńska Agnieszka z d. Formanowicz *21-01-1810 Buk +03-03-1853 Buk /Buk/   
905Kuberkiewicz Brygida z d. Hensel *1810 +23-03-1894 Gostyń   
906Kubiak Stella (Stanisława Franciszka) z d. Lewandowski *24-04-1890 Komorze (Żerków)   
907Kucharzewicz Agnieszka *19-01-1819 Buk   
908Kucharzewicz Anna Eufrozyna *1793 Buk  
909Kucharzewicz Domicella *09-05-1795 Buk  
910Kucharzewicz Helena z d. Ginter *31-07-1777 Buk +02-07-1830 Buk /Buk/   
911Kucharzewicz Julianna *1808 Buk +30-05-1814 Buk /Buk/   
912Kucharzewicz Konstancja *17-02-1798 Buk  
913Kucharzewicz Marianna *26-08-1816 Buk   
914Kucharzewicz Marianna   
915Kucharzewicz Rozalia Regina *1780 Buk  
916Kucharzewicz Zofia z d. Suchorska *1768 Buk +przed 1804  
917Kucharzewicz, 1 v. Richter Małgorzata *1772  
918Kucoff Aurelia z d. Niejacka *27-03-1862 Grodzisk   
919Kucoff Marianna z d. Bączkowska   
920Kuczyńska Wanda z d. Lisowska [0¬]     
921Kudlińska Katarzyna z d. Dybizbańska *16-11-1826 Buk +26-03-1881 Buk  
922Kudła M. [0¬]     
923Kulka Hanna [0¬]     
924Kulka Teresa z d. Kopczyńska [0¬]     
925Kuraszkiewicz Anna z d. Filipowska *1779 Buk  
926Kuraszkiewicz Marcjanna Angnieszka z d. Promińska *06-01-1813 Grodzisk   
927Kurkiewicz Franciszka z d. Fórmanowicz *06-01-1873 Wielichowo   
928Kurowska Edyta z d. Świetlińska-Pięta [0¬]     
929Kurowska Marcelina [0¬]     
930Kusiak Emilia z d. Fórmanowicz [0¬]     
931Kusiak Irena [0¬]     
932Kusior Beata z d. Fórmanowicz [0¬]     
933Kuśnierska Zdzisława (Władysława) z d. Formanowicz *11-09-1892 Gostyń +18-01-1924 Śmigiel   
934Kużdowicz Franciszka z d. Szumińska *1779  
935Kużdowicz Jadwiga z d. Nowacka *1804  
936Kużdowicz Krystyna z d. Firley *1846  
937Kużdowicz Regina z d. Cicha   
938Kużdowicz Rozalia z d. Bzyll *1813 Reńsko  
939Kużdowicz Rozalia   
940Kużdowicz Stanisława z d. Mielcarzewicz *1865 Janowice  
941Kużdowicz Wiktoria z d. Woytkowska *15-12-1749 Buk  
942Kwaśniewska Józefa   
943Kwintkiewicz Jadwiga   
944Lamenta Elżbieta z d. Skrzypek [0¬]     
945Larek Agnieszka z d. Jankowska [0¬]     
946Larek Elżbieta z d. Gabryel [0¬]     
947Larek Jadwiga z d. Klapińska *20-01-1920 +15-03-1988   
948Larek Józefa z d. Formanowicz *28-02-1895 Gostyń +25-03-1963 Śmigiel   
949Larek Karolina [0¬]     
950Larek Renata z d. Molis [0¬]     
951Larek Wiktoria [0¬]     
952Lasocka Elżbieta z d. Balcerkiewicz *08-11-1793 Wielichowo  
953Lasocka Ludwika z d. Krukowicz    
954Lasocka Magdalena *12-05-1837 Wielichowo  
955Laufer Emilia [0¬]     
956Laufer Genowefa [0¬]     
957Laufer Janina z d. Lisowska [0¬]     
958Lenartowska Katarzyna z d. Czekańska   
959Lesień Józefa z d. Wasiak *1864 Skalmierzyce   
960Leuze Monika z d. Stachowska [0¬]     
961Lewandowska Anna z d. Nowacka *1809 +18-04-1847 Kamionna   
962Lewandowska Anna z d. Formanowicz *25-07-1826 Gostyń +19-08-1894 Kutno   
963Lewandowska Anna *26-06-1849 Gralewo   
964Lewandowska Konstancja z d. Skornia *03-04-1863 Strzałkowo +10-03-1936 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
965Lewandowska Maria z d. Czaplicka    
966Lewandowska Marta Józefa z d. Bosz *1881 Warszawa   
967Lewandowska Teofila Viola z d. Guss (Guzinski) *26-04-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
968Lewandowski Anna Alvin z d. Hammernik    
969Lewandowski Anna R. z d. Durski    
970Lewandowski Edna z d. Leister    
971Lewandowski Zofia Maria *12-03-1885 Strzałkowo   
972Lewędowska Tekla z d. Kuczmerowicz (?) *1787 +04-06-1859 Gostyń  
973Leżańska-Formanowicz Jolanta z d. Leżańska [0¬]     
974Libera Antonina *1863  
975Libera Marianna *1867  
976Libera Wiktoria *1865  
977Linkiewicz Katarzyna z d. Świetlińska *1806  
978Lis Marianna z d. Fengler *1822  
979Lisiecka Beata Maria z d. Gałka [0¬]     
980Lisiecka Ewa [0¬]     
981Lisowska Aleksandra z d. Terczewska *20-02-1860 Buk +09-07-1924 Buk   
982Lisowska Franciszka z d. Ławicka   
983Lisowska Gertruda *26-08-1920 +09-09-2004   
984Lisowska Jadwiga z d. Silska   
985Lisowska Maria *1928 +07-1986   
986Lisowska Seweryna z d. Furmanowicz *03-01-1894 Buk +01-07-1975 Buk   
987Lisowska Zofia z d. Formanowicz *16-09-1895 Grodzisk +17-03-1978 Buk /Buk/   
988Lück Emilia z d. Mieczkowska   
989Ludowicz Regina z d. Wiśniewska   
990Ludowicz Zofia   
991Łaga Karolina *1844 +po 1930 Chicago  
992Łapanowska Elżbieta z d. Morzyńska   
993Ławniczak Adelina Seweryna z d. Fórmanowicz *30-07-1914 +26-11-1971   
994Ławniczak Stefania z d. Formanowicz *01-01-1896 Błażejewo +12-09-1951   
995Łęgowicz Regina   
996Łowigus Teofila z d. Kirchner *1846  
997Łukasiewicz Elżbieta z d. Fórmanowicz [0¬]     
998Łukasiewicz Karolina [0¬]     
999Łukaszewska Maria (-nna) z d. Formanowicz *24-01-1893 Buk +11-01-1964 Buk /Buk/   
1000Łysiak Maria z d. Buraczyńska *07-08-1953 Buk +25-03-2011   
1001Machnik Anna z d. Rogalewska [0¬]     
1002Maciejewska Dorota z d. ?   
1003Maciejewska Dorota   
1004Maciejewska Helena z d. Golniewicz *18-04-1878 Gostyń +17-12-1957 Trzcianka /Leszno/   
1005Maciejewska Karolina z d. Formanowicz *05-11-1818 Gostyń +17-11-1882 Książ Wlkp.   
1006Maciejewska Kodula *1824 Buk  
1007Maciejewska Stanisława z d. Kaczmarek *1861   
1008Macur-Ruszkowska Małgorzata z d. Ruczkowska [0¬]     
1009Maćkowiak Benigna z d. Świetlińska *16-08-1881 Wielichowo   
1010Maik Józefa z d. Wawrzyniak *1811  
1011Majchrowicz Katarzyna *04-11-1756 Buk +09-05-1759 Buk /Buk/   
1012Majchrowicz Magdalena *16-04-1759 Buk +20-05-1759 Buk /Buk/   
1013Majchrowicz Nepomucena Joanna *03-05-1765 Buk +18-03-1775 Buk   
1014Malicka Katarzyna z d. Kachlicka [0¬]     
1015Malinowska Wiktoria   
1016Mamczyńska Barbara Janina z d. Formanowicz *13-05-1930 Poznań +08-10-1965   
1017Mamet Elżbieta z d. Buraczyńska [0¬]     
1018Marciniak Antonina *29-05-1835 Ociąż pow. Odolanów   
1019Marciniak Czesława z d. Furmanowicz *15-01-1902 Kłecko +21-02-1983 Poznań   
1020Marciniak Julianna *10-02-1839 Ociąż pow. Odolanów   
1021Marciniak Katarzyna z d. Bąk    
1022Marciniak Marianna z d. Formanowicz *14-01-1804 Ociąż pow. Odolanów   
1023Marciniak Monika *22-04-1832 Ociąż pow. Odolanów   
1024Marciniak Zofia *05-05-1830 Ociąż pow. Odolanów +08-07-1830 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
1025Markowska Bożena z d. Szwemin [0¬]     
1026Marszałkiewicz Elżbieta z d. Szumnarska *08-11-1844 Buk   
1027Marszałkiewicz Katarzyna z d. Szumnarska *28-10-1849 Buk   
1028Marszałkiewicz Marianna *28-06-1837 Buk   
1029Marszałkiewicz Marianna *07-07-1880 Buk   
1030Marszałkiewicz Michalina z d. Osińska *1862   
1031Masztalerz Katarzyna z d. Górecka *1832  
1032Masztalerz Tekla *07-09-1864 Krzywiń +08-09-1864 Krzywiń  
1033Matelska Klaudia [0¬]     
1034Matelska Małgorzata Maria z d. Nowak [0¬]     
1035Matyaszczyk Konstancja *06-04-1825 Gostyń  
1036Matyaszczyk Marianna z d. Niestrawska *1792 +08-03-1874 Gostyń   
1037Matyaszczyk Rosalia    
1038Mauersber Klementyna z d. Formanowicz *13-08-1898 Siemowo +15-02-1989   
1039Mazur Balbina z d. Humerczyk *1869  
1040Mądrzak Regina   
1041Mąkowska Marianna z d. Stawska *1842   
1042Meller Konstancja z d. Polus   
1043Meyza Otylia z d. Paetzold *1849  
1044Meyza Rozalia z d. Borowiak   
1045Miąszkiewicz Katarzyna z d. Walewska   
1046Miąszkiewicz Katarzyna   
1047Michalska Dorota z d. Riegen   
1048Michalska Eleonora z d. Paetzold *1858 Wielichowo  
1049Miedzińska Franciszka z d. Formanowicz *26-02-1869 Gostyń +01-03-1907 Berlin   
1050Miedzińska Franciszka Agnieszka Rozalia *27-10-1892 Berlin   
1051Miedzińska Jadwiga   
1052Miedzińska Rozalia z d. Chocieszyńska *1839  
1053Mielcarzewicz Anastazja z d. Dobrowolska *1833 Małachowo +09-03-1894 Tarnowo Podgórne  
1054Mielcarzewicz Stanisława z d. Szymańska   
1055Miełkowska Barbara z d. Urbanowska *04-12-1805 Gostyń   
1056Miłucka Helena z d. Niezielińska   
1057Mińska Adela Wiktoria *11-11-1905 Lwówek  
1058Mińska Anna z d. Dembinska *1801 +29-10-1866 Buk  
1059Mińska Antonina z d. Weyner *1797  
1060Mińska Halina *06-07-1900 Lwówek  
1061Mińska Halina Maria *06-1914 Buk +21-07-1914 Buk /Buk/  
1062Mińska Halina Maria *06-1914 Buk +21-07-1914 Buk /Buk/  
1063Mińska Jadwiga z d. Relewicz *1867  
1064Mińska Jadwiga z d. Relewicz *1867  
1065Mińska Jadwiga   
1066Mińska Joanna *17-08-1896 Lwówek  
1067Mińska Kazimiera z d. Tuliszka *16-01-1876 Buk  
1068Mińska Kazimiera Antonina *02-03-1909 Buk  
1069Mińska Kazimiera Antonina *02-03-1909 Buk  
1070Mińska Marianna *30-07-1832 Buk  
1071Mińska Marianna *29-01-1863 Buk  
1072Mińska Marianna *11-1901 Buk +04-12-1901 Buk /Buk/  
1073Mińska Marianna *11-1901 Buk +04-12-1901 Buk /Buk/  
1074Mińska Melania *05-11-1894 Lwówek  
1075Mińska N.  +przed 1932  
1076Mińska Salomea Marianna z d. Dakowska *1840 +31-07-1901 Buk /Buk/  
1077Mińska Seweryna *08-01-1898 Lwówek  
1078Mińska Stefania *15-06-1907 Lwówek +10-11-1962 Poznań  
1079Mińska Tekla Wanda z d. Formanowicz *17-09-1902 Berlin (Rixdorf) +23-08-1978 Szczecin   
1080Mińska Weronika z d. Piątkowiak *1878  
1081Mińska Weronika z d. Piątkowiak *1878  
1082Mińska Weronika z d. Piątkowiak *1878  
1083Mińska, 1 v. Brylska Dorota z d. Marszałkiewicz *1808 +20-01-1873 Buk  
1084Mińska, 1 v. Brylska Dorota z d. Marszałkiewicz *1808 +20-01-1873 Buk  
1085Mińska, 1 v. Kleim Dorota z d. Lurczyńska *1807  
1086Mińska, 1 v. Sarnowiczowa Apolonia z d. Pruska *1726 +27-12-1802 Buk /Buk/  
1087Miska Anna [0¬]     
1088Miska Ewa Maria z d. Grygiel [0¬]     
1089Misterek Wiktoria Jadwiga z d. Dobrogowska *25-07-1889 Poznań - Jeżyce   
1090Mizgalska Regina   
1091Młodzikowska Katarzyna z d. Bartczak *1860   
1092Młodzikowska Maria z d. Braszka *1849   
1093Młodzikowska Marianna z d. Formanowicz *15-08-1822 Wielichowo +02-04-1889 Neryngowo k/Wrześni   
1094Mocek Agnieszka *16-01-1820 Ociąż pow. Odolanów   
1095Mocek Anna z d. Formanowicz *13-07-1795 Smogorzewo   
1096Mocek Franciszka *06-03-1818 Ociąż pow. Odolanów   
1097Mocek Małgorzata z d. Polerowicz *1843 +1893 Skalmierzyce   
1098Moczyk M. [0¬]     
1099Moczyńska Marianna z d. Szumnarska *13-01-1867 Śrem   
1100Moczyńska Pelagia z d. Gudowicz   
1101Moralinska Łucja z d. Cichowicz *1810  
1102Moralinska Marianna z d. Żupanska   
1103Morzyńska Kazimiera z d. Gajewicz   
1104Moszczyńska Barbara z d. Hensel [0¬]     
1105Mrozikiewicz Helena z d. Fulkowska *1862  
1106Mrozikiewicz Zofia z d. Furmanowicz *28-01-1897 Kłecko +03-01-1989 Puszczykowo   
1107Mularska Irena Anna z d. Fórmanowicz [0¬]     
1108Müller Michalina Rozalia z d. Ostrowicz *25-03-1882 Leszno   
1109Musielak Danuta z d. Roszkiewicz [0¬]     
1110Musielak Maria [0¬]     
1111Musielska Katarzyna *około 1768 +31-05-1861 Szubin  
1112Mysiura Małgorzata z d. Duda [0¬]     
1113N. Anna z d. Chraplak [0¬]     
1114Nadobnik Iwona z d. Lisowska [0¬]     
1115Nadobnik Marianna *1816  
1116Nadolska Dorota [0¬]     
1117Nadolska Ewa z d. Polony *15-05-1951 Gdynia +22-06-2006 Poznań /Cmentarz Pięczkowo/   
1118Nadolska Helena z d. Furmanowicz *06-08-1910 Dortmund +12-02-1994 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
1119Nadolska Julianna z d. Balcerkiewicz    
1120Nagler / Limińska Urszula z d. Jankiewicz *03-10-1913 +20-10-1993   
1121Nelke Aleksandra z d. Łożyńska [0¬]     
1122Nelke Anna (Ana) [0¬]     
1123Nelke Barbara z d. Bomska   
1124Nelke Barbara z d. Bomska [0¬]     
1125Nelke Ewa z d. Kosowicz [0¬]     
1126Nelke Helena z d. Klimczak *29-04-1919 Krobia +14-11-1985 Puszczykowo   
1127Nelke Katarzyna z d. Jankowska [0¬]     
1128Nelke Krystyna z d. Kropiwnicka [0¬]     
1129Nelke Magdalena [0¬]     
1130Nelke Odeta [0¬]     
1131Niejacka Anna Elisabeth z d. Knappe *19-02-1892   
1132Niejacka Felicja Wanda *30-05-1901 Poznań +26-07-1983 Poznań   
1133Niejacka Helena z d. Wolińska *15-02-1887 +04-09-1962 Luboń   
1134Niejacka Helena z d. Stasiak *28-11-1899 Hirschberg (Jelenia Góra)   
1135Niejacka Małgorzata   
1136Niejacka Matylda Karolina z d. Wilhelm *14-02-1829 Wolsztyn +27-10-1887 Grodzisk /Grodzisk/   
1137Niejacka N. *1874 Grodzisk +1874 Grodzisk   
1138Niejacka Stanisława z d. Dickson *03-10-1865 Poznań +29-08-1938 Poznań   
1139Niejacka Tekla *25-02-1858 Grodzisk +13-06-1881 Grodzisk   
1140Niejacka Waleria Matylda, Cyryla *09-11-1863 Grodzisk   
1141Niejacka Wanda *24-08-1865 Grodzisk +21-04-1866 Grodzisk   
1142Niejacka Wanda Stanisława *23-02-1867 Grodzisk   
1143Niejacka, 1 v. Sievers Emma Maria z d. Buhlert *29-11-1845 +15-03-1920 Hamburg   
1144Niemier Anastazja z d. Hoffman *25-02-1866   
1145Niezielińska Anna z d. Kłosowska   
1146Niezielińska Łucja z d. Marszałkiewicz *01-11-1891 Buk   
1147Niłacna Magdalena z d. Furmanowicz *13-07-1876 Krępa (Ostrów Wlkp)   
1148Noetzel Bronisława z d. Furmanowicz *21-08-1889 Chicago   
1149Noetzel Teresa Auguste z d. Ulohn   
1150Nowacka Ewa *16-12-1748 Wielichowo   
1151Nowacka Magdalena z d. Formanowicz *1727 Wielichowo (?) +24-12-1748 Wielichowo   
1152Nowacka Małgorzata z d. Świetlińska *1801 +27-03-1825 Wielichowo /Wielichowo/  
1153Nowacka Marianna z d. Fórmanowicz *28-10-1918 Wielichowo   
1154Nowacka Regina   
1155Nowacka Urszula *19-10-1824 Wielichowo  
1156Nowacka, 1 v. Ginter, Agnieszka z d. Formanowicz *03-01-1743 Sędzinko   
1157Nowak Agnieszka z d. Konieczna *1868  
1158Nowak Anna z d. Furmanowicz [0¬]     
1159Nowak Anna   
1160Nowak Helena   
1161Nowak Wanda z d. Fórmanowicz [0¬]     
1162Nowakowska Felicja z d. Furmanowicz *22-05-1912 Buk +13-08-1934 Poznań   
1163Nowakowska Marianna *21-10-1910 +29-01-1998 Poznań  
1164Nowicka Łucja z d. Świetlińska *1818  
1165Nowicka Magdalena z d. Formanowicz *04-04-1787 Gostyń +20-11-1836 Gostyń /Gostyń/   
1166Nowicka Marianna z d. Kozłowska   
1167Nowicka Mary z d. Raczkowska *01-11-1897 Poznań +05-05-1976   
1168Nurowska Krystyna z d. Formanowicz *28-09-1919 +03-01-1985   
1169Obiegała Helena   
1170Obzebulska Katarzyna *02-11-1795 Buk +09-01-1797 Buk /Buk/   
1171Obzebulska Marianna   
1172Ofierska Agata z d. Czerniewicz * Buk  
1173Olek Izabela z d. Rogalewska [0¬]     
1174Olsztyńska Emilia z d. Terczewska *13-06-1837 Buk   
1175Opączewska Anna   
1176Opączewska Katarzyna z d. Boińska *16-03-1729 Buk, Targowisko   
1177Opączewska Katarzyna z d. Babska *1704 Buk +08-05-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
1178Opączewska Marianna *13-11-1758 Buk   
1179Opączewska Regina z d. Mądrowska *1748 Szamotuły +21-04-1798 Buk /Buk/   
1180Orzałkiewicz Bożena [0¬]    
1181Orzałkiewicz Helena z d. Gajewicz *1904 +1977  
1182Orzałkiewicz Janina z d. Weiss [0¬]    
1183Orzałkiewicz Kornelia [0¬]    
1184Osińska Antonina *25-05-1811 Krobia +25-02-1812 Krobia /Krobia/   
1185Osińska Balbina z d. Formanowicz *31-03-1781 Gostyń +17-01-1838 Krobia /Krobia/   
1186Osińska Konstancja Walentyna *13-02-1818 Krobia   
1187Osińska Teofila *12-04-1813 Krobia   
1188Osińska Zofia *02-04-1807 Krobia +29-04-1807 Krobia /Krobia/   
1189Ostrowicz Ella Emilie Cordula *30-08-1884 Berlin   
1190Ostrowicz Emilie Lisette z d. Hinz *29-10-1858 Klammer +14-06-1887 Berlin   
1191Ostrowicz Jadwiga Agnieszka *08-10-1888 Leszno   
1192Ostrowicz Jennÿ Clara *05-11-1885 Berlin   
1193Ostrowicz Klara *19-10-1847 Wrocław +17-08-1910 Lądek Zdrój   
1194Ostrowicz Kordula Urszula z d. Formanowicz *21-10-1822 Gostyń +13-06-1910 Gostyń   
1195Ostrowicz Lucie Cordula Emilie Silvia *13-08-1883 Berlin   
1196Ostrowicz Maria Augusta Rozalia z d. Pleger *27-02-1856 Peetzig   
1197Ostrowicz Rozalia Katarzyna z d. Andersch *14-04-1852 Leszno   
1198Ostrowicz Sylwia (Sylwestrina) *31-12-1828 Gostyń   
1199Ostrowicz Teodora z d. Moralinska *09-03-1804 Gostyń +06-10-1885 Uzarzewo   
1200Owczarczak Agnes *11-01-1880 +04-08-1961   
1201Owczarczak Kathryn *11-06-1889 Ohio (US) +04-02-1974   
1202Owczarczak Margaret *30-07-1883 +04-04-1963   
1203Owczarczak Mary *27-11-1876 +18-03-1934   
1204Owczarczak Rose *04-08-1881 +26-07-1967   
1205Owczarczak Teodora Magdalena (Dora M) z d. Formanowicz *11-05-1846 Góra +09-09-1917 Port Clinton, Ohio /US/   
1206Pacyna Anna z d. Chróścik *1854   
1207Paetzold Magdalena z d. Łakoma   
1208Paetzold Małgorzata z d. Słowikowska *1819 +07-11-1897 Wielichowo /Wielichowo/  
1209Paukier Regina z d. Berkiert   
1210Pawlińska Brybida   
1211Pawłowicz Justyna z d. Ciosańska   
1212Pawłowicz Teresa z d. Gębarzewska [0¬]    
1213Pawłowska Antonina z d. Kicińska [0¬]     
1214Pawłowska Katarzyna z d. Rakiewicz [0¬]    
1215Peikert Franciszka * Kolonia Konarskie +30-05-1877 Kolonia Konarskie  
1216Perlowska Eleanor *1929   
1217Perlowska Ida z d. Reitter *1898 +29-03-1979 Wisconsin   
1218Perlowska Marie z d. Zoladowska *1883   
1219Perlowska Marie *1915   
1220Perlowski Angela z d. Baker *23-09-1924 +27-07-2008   
1221Perlowski Coral [0¬]     
1222Perlowski Domini z d. Gizewski *14-01-1893 +01-1987 Lakewood, Cuyahoga, Ohio   
1223Perlowski Irena *1901 +1939   
1224Perlowski Mary /Marianna/ z d. Formanowicz *14-03-1865 Książ Wlkp. +16-11-1934 Sugar Notch, Pennsylvania, USA   
1225Peuker Adela Marta z d. Tischler *29-07-1849 Warszawa  
1226Piasecka Eleonora z d. Gajewicz   
1227Piątkowska Janina [0¬]     
1228Piechota Elżbieta *10-1900 +26-07-1901 Wielichowo   
1229Piechota Franciszka *02-04-1895 Wielichowo +28-07-1895 Wielichowo /Wielichowo/   
1230Piechota Helena *1902 Wielichowo   
1231Piechota Magdalena z d. Bogusławska   
1232Piechota Marianna z d. Fórmanowicz *11-08-1870 Wielichowo   
1233Piękniewska Apolonia Karolina *11-12-1845 Gostyń +31-12-1845 Gostyń   
1234Pigłowska Władysława z d. Maciejewska *14-06-1902 Koźmin Wlkp. +16-12-1978 Leszno   
1235Piorunek Barbara z d. Rogalewska [0¬]     
1236Piorunek Justyna [0¬]     
1237Piorunek Marzena z d. Lewandowska [0¬]     
1238Piotrowicz Helena [0¬]     
1239Piotrowicz Marianna z d. Furmanowicz *18-01-1894 Kłecko + Dortmund (?)   
1240Piotrowicz Waleria [0¬]     
1241Piskorz Maria z d. Rogalewska [0¬]     
1242Piwecki Monika z d. Fórmanowicz [0¬]     
1243Pląskowska Emilia z d. Lisowska *1841  
1244Plucińska Jadwiga    
1245Plucińska Józefa *19-03-1843 Nidom   
1246Plucińska Katarzyna *22-04-1840 Nidom +29-12-1841 Nidom   
1247Plucińska Konstancja *1839 +25-01-1840 Nidom   
1248Plucińska Zuzanna z d. Formanowicz *około 1812 Wielichowo +18-09-1877 Braciszewo k/Gniezna /Gniezno/   
1249Podczus Anna Katharin [0¬]     
1250Podczus Maria Theres [0¬]     
1251Podkańska Urszula z d. Mińska [0¬]     
1252Podkomorska Teresa z d. Müller   
1253Polerowicz Jadwiga   
1254Porawska Brygida z d. Kużdowicz *06-10-1790 Wielichowo  
1255Potok Hanna z d. Fórmanowicz [0¬]     
1256Promińska Julianna *24-06-1819 Grodzisk   
1257Promińska Maria Magdalena z d. Stachowska *24-06-1786 Doktorowo   
1258Próchniewska Walentyna z d. Terczewska *13-02-1854 Buk +1937   
1259Pruchniewska Katarzyna z d. Promińska *10-11-1816 Grodzisk   
1260Przeniczna Jadwiga z d. Basińska *27-09-1897 Ostrów Wl;kp.   
1261Przybylska Elżbieta z d. Terczewska *04-07-1828 Buk   
1262Przybylska Julianna z d. Marszałkiewicz *19-05-1835 Buk   
1263Przybylska Waleria z d. Terczewska *11-12-1816 Buk   
1264Przykłocka Katarzyna z d. Lasocka   
1265Ptaszyńska Regina z d. Rupocińska   
1266Raczka Kordula z d. Matecka *1832 +przed 1896  
1267Raczka Wiktoria z d. Wollowa *około 1802  
1268Raczka, 2 v. Marszałkiewicz, 1 v. Wojciechowska Antonina Helena z d. Formanowicz *01-03-1806 Więckowice k/Buku +14-01-1886 Buk /Buk/   
1269Raczkiewicz Bogumiła [0¬]     
1270Raczkiewicz Zofia z d. Raczkowska *26-04-1899 Poznań +06-01-1975   
1271Raczkowska Aleksandra *1916 +1917   
1272Raczkowska Danuta Walentyna *22-05-1920 +04-10-1939 Bydgoszcz   
1273Raczkowska Edyta [0¬]     
1274Raczkowska Halina  *28-03-1914 +24-04-2001   
1275Raczkowska Ludwika    
1276Raczkowska Maria z d. Myszka    
1277Raczkowska Maria Józefa z d. Zawadzka *23-02-1895 +04-10-1939 Bydgoszcz   
1278Raczkowska Walentyna z d. Dobrowolska *10-02-1855 Przecław +24-02-1954 Poznań /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
1279Raczkowska Wanda [0¬]     
1280Radwańska, 1 v. Ładygin Anatola Gertruda Sabina z d. Hensel *03-07-1912 Poznań +05-04-1985 Warszawa   
1281Rajchowicz Antonina *09-06-1900 Wielichowo   
1282Rajchowicz Franciszka *02-03-1896 Wielichowo   
1283Rajchowicz Marianna z d. Kadzińska    
1284Rajchowicz N.    
1285Rajchowicz Nepomucena z d. Nowacka   
1286Rajchowicz Prakseda *18-06-1885 Wielichowo   
1287Rajchowicz Walentyna *09-02-1887 Wielichowo   
1288Rajkowska Helena *1903 Środa Wlkp. +27-11-1982 Piła   
1289Rajkowska Rozalia z d. Werblińska *09-08-1862 Pleszew +18-06-1953 Środa Wlkp.   
1290Rau N. *1692 +13-01-1757 Karpicko  
1291Raychowicz Apolonia z d. Orłowska   
1292Rayczak Marianna   
1293Redempska Monika z d. Sobańska   
1294Reitter in the Wisconsin *1868  
1295Rewolinska Aniela (Angeline) z d. Lewandowski *02-08-1901 Milwaukee, Wisconsin (USA) +14-11-1991 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
1296Rodys Anita z d. Olszak [0¬]     
1297Rodys Teresa [0¬]     
1298Rogalewska Emilia z d. Zmyślona [0¬]     
1299Rogalewska Ewa [0¬]     
1300Rogalewska Janina z d. Ziemniewicz [0¬]     
1301Rogalewska Lubomira z d. Formanowicz *21-04-1912 +09-2012   
1302Rogalińska, 2. v. Szulc, 1 v. Formanowicz Marianna z d. Dulczewska *04-12-1820 Buk +29-01-1892 Buk   
1303Rogowska Barbara [0¬]     
1304Rogowska Edyta [0¬]     
1305Rogowska Izabela [0¬]     
1306Rogowska Krystyna z d. Filipowska [0¬]     
1307Rojkowicz Ewa z d. Stark [0¬]     
1308Rojkowicz Zofia [0¬]     
1309Romanowicz Agnieszka z d. Kucharzewicz  *22-12-1738 Buk  
1310Rosicka Marianna z d. Szszęsna   
1311Roszkiewicz Beata [0¬]     
1312Roszkiewicz Stanisława z d. Formanowicz *08-05-1900 Błażejewo +18-12-1968   
1313Roszkiewicz Stansława z d. Gąsiorek [0¬]     
1314Różecka Antonina z d. Malinowska *1817  
1315Ruczkowska Anna z d. Czernecka *1838 +10-10-1921 Poznań  
1316Ruczkowska Barbara z d. Bąkowska [0¬]     
1317Ruczkowska Franciszka z d. Kociałkowska *1838 Poznań +1866 Poznań  
1318Ruczkowska Maria z d. Maćkowiak *1899 +1974 Poznań   
1319Ruczkowska Maria Magdalena *21-07-1891 Berlin   
1320Ruczkowska Marta z d. Rominska *24-09-1907 Poznań   
1321Ruczkowska Pelagia *28-11-1873 Poznań  
1322Ruczkowska Stanisława z d. Formanowicz *01-05-1866 Gostyń +14-10-1931 Poznań /Poznań/   
1323Rudawska Eleonora Izabela *18-11-1882 Parzęczewo   
1324Rudawska Helena    
1325Rudawska Irena *03-04-1885 Parzęczewo +11-08-1979 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
1326Rudawska Rozalia Kornelia z d. Niejacka *09-08-1851 Grodzisk +22-01-1946 Puszczykowio gm.Kamieniec    
1327Rutkowska Dorota z d. Lisowska [0¬]     
1328Rybińska Franciszka z d. Kralikowska   
1329Ryńska Kamila z d. Górska *01-1832 +09-09-1919  
1330Rzanna Elżbieta z d. Stachowska *15-11-1841 Doktorowo   
1331Rzanna Petronela *1863 Doktorowo   
1332Rzempiak Agnieszka z d. Szey   
1333Sauer Izabela Zofia z d. Formanowicz *14-07-1902 Nakło nad Notecią +18-06-1983   
1334Sauer Urszula Janina [0¬]     
1335Schmidt Caroline z d. Arlt   
1336Schmidt Katarzyna z d. Raczka *14-11-1849 Buk   
1337Schneider Elżbieta z d. ?   
1338Schneider Joanna *17-08-1860 Gostyń   
1339Schneider Marianna z d. Formanowicz *06-09-1837 Gostyń +19-08-1882 Koźmin Wlkp. /Koźmin Wlkp./   
1340Schneider Walentyna *04-02-1866 Gostyń   
1341Scholz Klementyna z d. Formanowicz *20-11-1851 Gostyń +21-06-1882 Kobylin   
1342Scholz Michalina *14-09-1889 +17-02-1968 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
1343Scholz vel Szulc Julianna z d. Grząbka *1863  
1344Scholz vel Szulc Klementyna z d. Frankowska *1841 +10-09-1877 /Świerczyna/  
1345Scholz vel Szulc Zofia Maria z d. Szulc, vel Scholz *1875  
1346Scholz Wanda Helena *22-04-1882 Kobylin +25-07-1882 Gostyń   
1347Schultz Barbara z d. Kirszke (Wiśniewska) *1809  
1348Schultz Zuzanna z d. Kazubke   
1349Sibilska Marianna z d. Śliwińska   
1350Sibilska Marianna z d. Hoffman *01-01-1864 Wielichowo +10-09-1900 Wielichowo   
1351Siemiątkowska Helena z d. Sypniewska *1846 +09-10-1916 Poznań  
1352Siemiątkowska Krystyna Zofia *14-11-1922   
1353Siemiginowska Marta [0¬]     
1354Sikora D. [0¬]     
1355Sikorska Agnieszka z d. Schneider *13-01-1858 Gostyń   
1356Sikorska Antonina z d. Bialek   
1357Silska Katarzyna z d. Stachowska *1872   
1358Siorska Wiktoria z d. Furmanowicz *06-01-1870 Krępa (Ostrów Wlkp) +15-08-1910 Ostrów Wlkp.    
1359Siwczyńska Feliksa z d. Gąsiorowska  +po 1896  
1360Siwczyńska Helena z d. Kilińska *12-09-1900   
1361Siwczyńska Helena Maria *1872 Wola  
1362Siwczyńska Izabela Michalina z d. Formanowicz *29-09-1876 Szubin +13-02-1902 Warszawa   
1363Skibińska Danuta z d. Piorunek [0¬]     
1364Skoracka Halina z d. Lisowska [0¬]     
1365Skornia Karolina z d. Gazińska   
1366Skórzewska Ignacja Teodora z d. Kotarska *26-04-1815 Przecław  
1367Skórzewska Teodora z d. Niegolewska    
1368Skrzypczak Urszula z d. Kopczyńska [0¬]     
1369Słomińska Apolonia z d. oksch *1868   
1370Słomińska Barbara [0¬]    
1371Słomińska Czesława z d. Ruczkowska *15-07-1919 Poznań +08-03-1991 Poznań   
1372Słomińska Elżbieta *27-10-1863 Wielichowo   
1373Słomińska Jadwiga *21-09-1865 Wielichowo   
1374Słomińska Krystyna z d. Dekiert [0¬]     
1375Słomińska Ludwika z d. Świetlińska *19-08-1880 Wielichowo +1959   
1376Słomińska Magdalena z d. Lasocka   
1377Słomińska Małgorzata z d. Fórmanowicz *1830 Wielichowo +13-12-1885 Wielichowo   
1378Słomińska Stanisława z d. Wojtas [0¬]     
1379Słomińska Stefania z d. Gajewicz   
1380Słomska Antonina z d. Czarkowska   
1381Słomska Julianna z d. Formanowicz *26-05-1870 Gostyń   
1382Słomska Maria *09-03-1895 Berlin   
1383Słoniewicz Katarzyna z d. Niezielińska *1783  
1384Słoniewicz Katarzyna   
1385Słoniewicz Marianna z d. Terczewska *26-01-1819 Buk   
1386Słowikowska Kunegunda z d. Kapska *02-03-1781 Wielichowo   
1387Służewska Marianna z d. Sadłowaska *1827  
1388Smoczyńska Marianna z d. Wrońska   
1389Snyś Marianna z d. Jarzynowska   
1390Snyś Rozalia z d. Formanowicz *25-08-1811 Buk +28-08-1893 Poznań   
1391Snyś Wiktoria *05-10-1842 Poznań - Jeżyce +08-03-1843 Poznań - Jeżyce   
1392Sobierayska Dorota z d. Wleklinska   
1393Sobieszek Joanna [0¬]     
1394Sobieszek Teresa Walentyna z d. Fórmanowicz [0¬]     
1395Sochaczewska Bronisława z d. Furmanowicz *15-08-1896 Biskupice k/Kłecka   
1396Sommer Ewa z d. Jerzykowska *02-06-1905 Berlin, Charlottenburg +03-08-1992 Berlin - Steglitz /Berlin/   
1397Sonnenberg Barbara Zofia [0¬]     
1398Sonnenberg Franciszka z d. Kalczyńska   
1399Sonnenberg Joanna z d. Formanowicz *18-04-1887 Krobia +09-07-1967 Krobia /Krobia/   
1400Sonnenberg Krystyna Teresa [0¬]     
1401Sonnenberg Romana Antonina *18-08-1917 Krobia +12-01-1981 Krobia   
1402Sonnenberg Stanisława Helena *08-05-1922 Krobia +06-10-1922 Krobia   
1403Sonnenberg Stefania Szczęsna z d. Kardasz *11-02-1921 Komorno +25-04-1984 Legnica   
1404Sonnenberg Zofia Joanna [0¬]     
1405Springer Ewa z d. Kłonowska [0¬]     
1406Spryszyńska Henryka Alicja z d. Fórmanowicz [0¬]     
1407Spryszyńska Sylwia [0¬]     
1408Spychalska Krystyna Maria z d. Fórmanowicz [0¬]     
1409Stachowska Janina Nepomucena *11-05-1900 Grodzisk   
1410Stachowska Julianna Urszula, Wanda *20-10-1895 Grodzisk (Doktorowo)   
1411Stachowska Maria Kazimiera *01-08-1890 Grodzisk (Doktorowo)   
1412Stachowska Prakseda z d. Dohnke *14-07-1859 Doktorowo +16-10-1918 Grodzisk   
1413Stachowska Zofia Maria *07-09-1891 Grodzisk (Doktorowo)   
1414Stachowska Aleksandra    
1415Stachowska Anastazja z d. Janas *1850   
1416Stachowska Anna Marianna Salomea *03-08-1769 Doktorowo +19-09-1770 Doktorowo   
1417Stachowska Antonina z d. Meller *03-1871 +11-03-1952 Grodzisk   
1418Stachowska Antonina *11-12-1867 Doktorowo   
1419Stachowska Apolonia z d. Młodożyńska *06-02-1892 +11-01-1973 Grodzisk  
1420Stachowska Apolonia *1876 Doktorowo +02-02-1881 Doktorowo   
1421Stachowska Bożena [0¬]     
1422Stachowska Brygida Franciszka *19-08-1781 Doktorowo +1781   
1423Stachowska Charlotte    
1424Stachowska Danuta [0¬]     
1425Stachowska Dorota Anna *17-02-1795 Doktorowo +13-06-1795 Doktorowo   
1426Stachowska Eleonora z d. Sleziona [0¬]     
1427Stachowska Elżbieta z d. Dzięciołowska *1834   
1428Stachowska Emilia z d. Wosińska *1851   
1429Stachowska Emilia [0¬]     
1430Stachowska Ewa Marianna *18-12-1894 Gaj Wielki   
1431Stachowska Franciszka z d. Lowigus *13-12-1885 Wysogotowo  
1432Stachowska Franciszka z d. Chełmińska *1831 +07-09-1887 Doktorowo   
1433Stachowska Franciszka *05-10-1773 Doktorowo +22-08-1774 Doktorowo   
1434Stachowska Gertruda [0¬]     
1435Stachowska Grażyna [0¬]     
1436Stachowska Hanna [0¬]     
1437Stachowska Jadwiga *18-10-1786 Doktorowo +23-10-1786 Doktorowo   
1438Stachowska Joanna z d. Balcerek    
1439Stachowska Józefa *06-03-1814 Doktorowo +05-01-1817 Doktorowo   
1440Stachowska Józefa Gertruda z d. Beyga *18-03-1792 Grodzisk +31-10-1854 Doktorowo   
1441Stachowska Józefa Marianna *26-11-1820 Doktorowo +17-11-1822 Doktorowo   
1442Stachowska Katarzyna z d. Rzempiak *około 1789 +07-12-1854 Doktorowo   
1443Stachowska Katarzyna z d. Gellert (Młotek) *1833   
1444Stachowska Katarzyna z d. Budzińska *1839   
1445Stachowska Lubomira z d. Czabajska *26-02-1900 Gostyń   
1446Stachowska Łucja z d. Kąkol *1870   
1447Stachowska Łucja *28-10-1860 Grodzisk   
1448Stachowska Łucja Maria *08-12-1897 Gaj Wielki   
1449Stachowska Magdalena Antonina *1877 Grodzisk   
1450Stachowska Małgorzata [0¬]     
1451Stachowska Maria z d. Melisiak *1867   
1452Stachowska Maria z d. Balcerek [0¬]     
1453Stachowska Maria [0¬]     
1454Stachowska Maria Jadwiga *31-08-1905 Gaj Wielki   
1455Stachowska Maria Magdalena *05-07-1775 Doktorowo +04-12-1781 Doktorowo   
1456Stachowska Marianna z d. Kuklińska vel Kuklik *około 1745 +13-04-1782 Doktorowo   
1457Stachowska Marianna *04-11-1770 Doktorowo   
1458Stachowska Michalina z d. Nowak *1907 +1994 Grodzisk   
1459Stachowska Michalina *09-09-1853 Doktorowo   
1460Stachowska N. [0¬]     
1461Stachowska Nepomucena *14-04-1859 Doktorowo   
1462Stachowska Nepomucena Ewa z d. Kokotkiewicz *20-12-1829 Grodzisk +17-12-1861 Doktorowo   
1463Stachowska Pelagia *07-02-1875   
1464Stachowska Petronela z d. Powel *1815 Doktorowo +29-10-1899 Doktorowo   
1465Stachowska Regina z d. Kuklińska vel Kuklik *około 1739 +21-03-1829 Doktorowo   
1466Stachowska Rozalia z d. Tabernacka *około 1745 +31-07-1799 Doktorowo   
1467Stachowska Rozalia (?)    
1468Stachowska Stanisława z d. Stelmaszyk *około 1870 +31-03-1949 Poznań   
1469Stachowska Stanisława z d. Rupa *11-04-1914 Grodzisk +09-01-1975 Grodzisk   
1470Stachowska Stanisława z d. Fiedler *1870   
1471Stachowska Stefania z d. Wygocka *19-02-1890 Szamotuły   
1472Stachowska Stefania *26-08-1896 Gaj Wielki   
1473Stachowska Teodozja z d. von Genge    
1474Stachowska Teodozja z d. Hoffmann *1873   
1475Stachowska Teresa z d. Lemańska *1708 Buk  
1476Stachowska Urszula *19-10-1839 Doktorowo +11-01-1842   
1477Stachowska Wanda z d. Schmidt *1868   
1478Stachowska Wiktoria z d. Szukalska *1828  
1479Stachowska Władysława z d. Wiśniewska *06-1880 +1955 Grodzisk /Grodzisk/   
1480Stachowska Zofia z d. Szwartz    
1481Stachowska Zofia [0¬]     
1482Stachowski (-a) Claudia z d. Hofmann [0¬]     
1483Stachowski Anna Franziska [0¬]     
1484Stachowski Elena Patrizia [0¬]     
1485Stachowski Janina Marie [0¬]     
1486Stachowski Ludwika *21-08-1879   
1487Stanikowska Marianna *30-05-1894 Września  
1488Stanikowska Seweryna *07-01-1887 Września  
1489Stanikowska Tekla z d. Jakubowska *1865  
1490Stanikowska Wiktoria z d. Szumnarska *14-12-1873 Śrem +28-05-1941 Śrem   
1491Stanisławowicz, 1 v. Tuliszka Marianna z d.    
1492Staniszewska Maryla (Stanisława Maria) [0¬]     
1493Stankowska Barbara z d. Królikowska *około 1821  
1494Stankowska Franciszka z d. Stachowska *28-02-1812 Doktorowo   
1495Stankowska Marianna *11-12-1819 Doktorowo  
1496Stankowska Marianna Agata z d. Gellert *około 1788  
1497Stankowska Michalina z d. Kozińska *1849  
1498Stark Danuta z d. Czaki [0¬]     
1499Stark Irena Aleksandra z d. Siwczńska *12-12-1896 Warszawa +02-12-1984   
1500Stark Maria z d. Szwedzińska [0¬]     
1501Starzyńska Józefa z d. Wróblewska  +1962 Kazachstan  
1502Starzyńska, 1 v. Tylicka Paulina Krystyna Maria z d. Chrzanowska *05-06-1894 Izdebno +29-05-1939 Warszawa   
1503Statkiewicz Anna [0¬]     
1504Stawska Agnieszka z d. Formanowicz *11-01-1828 Wielichowo   
1505Stawska Anna z d. Mielcarzewicz *1860 Jankowice  
1506Stawska Balbina *28-03-1852   
1507Stawska Franciszka *12-10-1862 Wielichowo   
1508Stawska Franciszka *01-10-1859 Wielichowo   
1509Stawska Joanna z d. Kużdowicz *24-05-1793 Wielichowo  
1510Stawska Zuzanna *06-08-1854 Wielichowo   
1511Stąpor Grażyna z d. Potok [0¬]     
1512Stąpor Jessica [0¬]     
1513Stąpor Kamila [0¬]     
1514Stąpor Lucyna z d. Potok [0¬]     
1515Stąpor Sandra [0¬]     
1516Stelmaszczykiewicz Magdalena z d. Ofiarkiewicz   
1517Stelmaszyk Weronika z d. Czepczyńska    
1518Stępczak Elżbieta [0¬]     
1519Stępczak Halina z d. Rypniewska [0¬]     
1520Stępczak Hanna [0¬]     
1521Stępczak Irena z d. Flakiewicz [0¬]     
1522Stępczak Zofia z d. Ukleja [0¬]     
1523Stodolska Jadwiga z d. Wawrzyniak   
1524Stoeckel Irena    
1525Stoeckel Wiktoria z d. Świetlińska *18-10-1886 Wielichowo   
1526Stojanowska Justyna z d. Kuleczyńska (Kuleszyńska)  +przed 1860  
1527Stojanowska Justyna *1819 Chełmce  
1528Stokłosa Jadwiga z d. Siwczyńska [0¬]     
1529Stokłosa Maria z d. Wybrańska [0¬]     
1530Struszyk Ewa [0¬]     
1531Struszyk Krystyna z d. Dudziak [0¬]     
1532Studzińska Ewa z d. Kuczyńska [0¬]     
1533Suchorska Anna   
1534Suchorska Marianna z d. Rucińska * Sieraków  
1535Supruniuk Jolanta z d. Kononczuk [0¬]     
1536Szabel Rozalia z d. Borowiak *1811  
1537Szabelska Rozalia z d. Rucka   
1538Szabelska Zuzanna z d. ?   
1539Szablewska Agnieszka *12-01-1888 Wielichowo +15-10-1888 Wielichowo /Wielichowo/   
1540Szablewska Aniela z d. Fórmanowicz *02-08-1855 Wielichowo   
1541Szablewska Anna z d. Kaletka *25-07-1879 +20-08-1969 Wielichowo   
1542Szablewska Marianna z d. Ciesielska     
1543Szablewska Marianna *10-08-1882 Wielichowo   
1544Szablewska Wiktoria *01-12-1900 +05-09-1975 Wielichowo   
1545Szalewska Tekla z d. Kopczyńska *1842 +1888 Poznań  
1546Szczegóła Agnieszka z d. Ostrowska [0¬]     
1547Szczegóła Janina z d. Piotrowicz [0¬]     
1548Szczegóła Marta z d. ? [0¬]     
1549Szczegóła Zofia z d. Bujakiewicz [0¬]     
1550Szczęsna Lidia z d. Świetlińska [0¬]     
1551Szczęsna Natalia [0¬]     
1552Szefler Dagmara [0¬]     
1553Szefler Karolina [0¬]     
1554Szefler Radomiła z d. Fórmanowicz [0¬]     
1555Szeucińska Franciszka Helena z d. Lemańska *1749 Buk  
1556Szklanna Aleksandra z d. Stachowska [0¬]     
1557Szkudlarek Elżbieta z d. Klecha [0¬]     
1558Szkudlarska Antonina z d. Formanowicz *13-06-1858 Gostyń + Poznań (?)   
1559Szkudlarska Katarzyna z d. Glondalska   
1560Szpotańska Rozalia Eufrozyfa z d. Lemańska *1768 Buk  
1561Szramkowska Antonina z d. Olsztyńska *1809  
1562Szramkowska Apolonia z d. Zielińska   
1563Szramkowska Franciszka z d. Wiśniewska *1788  
1564Szramkowska Józefa z d. Pawłowicz *1754 +23-03-1814 Buk /Buk/  
1565Szramkowska Julianna z d. Berkowska *1810 +przed 1868  
1566Szramkowska Katarzyna z d. Zaleska   
1567Szramkowska Magdalena z d. Nizielińska *1779 Buk +przed 1829  
1568Szramkowska Marianna *13-07-1825 Buk  
1569Szrejbrowska Anna z d. Smulkowska *12-02-1896 +06-08-1994   
1570Szrejbrowska Marianna z d. Jankiewicz *24-11-1867 +17-06-1898 Dolsk   
1571Szumnarska Anna z d. Boińska *1774 Opalenica  
1572Szumnarska Józefa z d. Fórmanowicz *17-07-1839 Wielichowo +12-10-1883 Śrem /Śrem/   
1573Szumnarska Józefa *15-03-1865 Śrem +09-04-1866 Śrem   
1574Szumnarska Katarzyna z d. Stefańska *1810  
1575Szumnarska Ludwika z d. Hoppe *1845  
1576Szumnarska Magdalena z d. Piotrowska *25-02-1818 Buk +1878  
1577Szumnarska Mary *1894 Chicago   
1578Szumnarska Teofila z d. Lesniewski *1871 Bydgoszcz +19-08-1934 Chicago   
1579Szumnarska Theresa *1901 Chicago   
1580Szwajkiewicz Salomea z d. Chudzicka    
1581Szwarc Helena Magdalena z d. Hasińska *22-05-1845 Gostyń  
1582Szwarc Helena Magdalena z d. Hasińska *22-05-1845 Gostyń   
1583Szwemin Janina z d. Formanowicz *26-12-1898 Błażejewo +17-04-1984   
1584Szydłowska Halina Czesława [0¬]     
1585Szydłowska Jadwiga z d. Furmanowicz *04-10-1891 Chicago +15-04-1964 Poznań   
1586Szymańska Agnieszka z d. Klecha [0¬]     
1587Szymańska Anna z d. ?   
1588Szymańska Franciszka z d. Męczyńska   
1589Szymańska Jadwiga   
1590Szymańska Ludwika z d. Drzewiecka *1821 + Warszawa /Warszawa/   
1591Szymańska Michalina z d. Stachowska *10-09-1851 Doktorowo   
1592Śledź, 1 v. Fórmanowicz Małgorzata z d. Lasocka *około 1827 Wielichowo +30-03-1896 Wielichowo /Wielichowo/   
1593Śmiełkiewicz Barbara *01-12-1749 Gostyń  
1594Śmiełkiewicz Katarzyna *około 1725   
1595Śmiełkiewicz Magdalena *25-07-1748 Gostyń  
1596Śmigaj A. [0¬]     
1597Śmigaj B. [0¬]     
1598Śmigaj D. z d. Waśkiewicz [0¬]     
1599Śmigaj E. [0¬]     
1600Śmigaj J. [0¬]     
1601Śmigaj K. z d. Michalak [0¬]     
1602Śmigaj M. z d. Larek [0¬]     
1603Śmigaj P. z d. Radoń [0¬]     
1604Śmigaj P. [0¬]     
1605Śmigaj W. z d. Stachowicz [0¬]     
1606Świetlińska Apolonia z d. Dupczyńska *07-02-1782 Wielichowo  
1607Świetlińska Brygida z d. Formanowicz *26-09-1821 Wielichowo +12-01-1879 Wielichowo /Wielichowo/   
1608Świetlińska Gabriela z d. Jarczewska [0¬]     
1609Świetlińska Helena z d. Koństańczak *04-04-1923 Grodzisk +27-12-1998 Wolsztyn   
1610Świetlińska Jadwiga z d. Franecka *1907 +1985   
1611Świetlińska Jadwiga    
1612Świetlińska Julianna z d. Gałkowska *17-05-1786 Wielichowo +12-03-1867 Wielichowo /Wielichowo/  
1613Świetlińska Katarzyna z d. Szabelska *06-04-1780 Wielichowo  
1614Świetlińska Katarzyna z d. Bosa   
1615Świetlińska Katarzyna Agnieszka z d. Kozłowska *19-04-1745 Wielichowo +12-02-1824 Wielichowo /Wielichowo/  
1616Świetlińska Ludwika z d. Maternowicz *1816  
1617Świetlińska Maria    
1618Świetlińska Marianna z d. Tyc *1867   
1619Świetlińska Marianna z d. Nadolska *09-09-1854 Wielichowo   
1620Świetlińska Marianna z d. Michalska   
1621Świetlińska Marianna z d. Kmiecyk *27-12-1892 Wielichowo +15-01-1976   
1622Świetlińska Marianna *27-07-1823 +08-07-1824 Wielichowo /Wielichowo/  
1623Świetlińska Marianna *24-06-1855 +po 1913   
1624Świetlińska Marianna *04-08-1888 Wielichowo   
1625Świetlińska Marlena z d. Urbańska [0¬]     
1626Świetlińska Petronela *25-12-1862 Wielichowo   
1627Świetlińska Stanisława z d. Górecka *1861   
1628Świetlińska Stanisława Cecylia z d. Gajewicz *16-11-1894 Wielichowo +10-06-1969 Kębłowo   
1629Świetlińska Wiktoria *13-12-1882 Wielichowo +02-07-1886 Wielichowo /Wielichowo/   
1630Świetlińska-Kaźmierczak Barbara z d. Świetlińska    
1631Świetlińska-Pięta Eugenia z d. Świetlińska [0¬]     
1632Taczała Alicja [0¬]     
1633Taczała Danuta z d. Nelke *19-09-1949 +20-05-2012   
1634Taczała Halina [0¬]     
1635Tajchert Leokadia Tekla z d. Niejacka *23-10-1849 Grodzisk   
1636Tajchert Magdalena   
1637Tajchert Stanisława *26-04-1877 Grodzisk +1877 Grodzisk   
1638Targoszyńska Katarzyna   
1639Targoszyńska Marianna z d. Boińska *12-09-1768 Buk   
1640Terczewska Agnieszka *20-01-1798 Buk +20-09-1800 Buk   
1641Terczewska Anastazja *10-04-1852 Buk +26-05-1852 Buk   
1642Terczewska Apolonia z d. Dybizbańska *02-02-1852 Buk +20-12-1921 Poznan   
1643Terczewska Bożena Maria [0¬]     
1644Terczewska Brygida *07-10-1819 Buk   
1645Terczewska Brygida *02-10-1822 Buk +07-02-1919 Poznań   
1646Terczewska Domicella *10-04-1827 Buk +19-10-1827 Buk   
1647Terczewska Elżbieta *19-05-1824 Buk +19-10-1827 Buk   
1648Terczewska Franciszka    
1649Terczewska Helena *04-04-1873 bUK   
1650Terczewska Izabela *23-12-1912 Poznań   
1651Terczewska Józefa z d. Eckert *03-03-1877   
1652Terczewska Katarzyna z d. Wojciechowska *15-03-1886 +1965   
1653Terczewska Katarzyna z d. Mińska *28-04-1830 Buk   
1654Terczewska Katarzyna z d. Mińska *28-04-1830 Buk  
1655Terczewska Katarzyna z d. Ciosańska *1822 Buk   
1656Terczewska Katarzyna *24-11-1851 Buk   
1657Terczewska Krystyna [0¬]     
1658Terczewska Magdalena z d. Jaworowicz *1799 +21-09-1881 Buk   
1659Terczewska Marianna z d. Sucharska *1879   
1660Terczewska Marianna *30-08-1828 Buk   
1661Terczewska Marianna *18-09-1904 Poznań   
1662Terczewska Pelagia z d. Iwankowska *04-02-1881 Poznań   
1663Terczewska Regina z d. Rayczak *około 1755 +03-05-1836 Buk   
1664Terczewska Rozalia z d. Szuster *10-01-1836 +29-05-1916 Poznań   
1665Terczewska Rozalia z d. Krzeszkiewicz *04-09-1794 Buk +26-10-1854 Buk   
1666Terczewska Rozalia *22-08-1856 Buk +23-09-1856 Buk   
1667Terczewska Rozalia *19-08-1850 Buk +13-04-1858 Buk   
1668Terczewska Salomea *07-11-1813 Buk   
1669Terczewska Stanisława z d. Stelmaszyk *09-11-1902   
1670Terczewska Waleria *02-12-1847 Buk +23-08-1860 Buk   
1671Terczewska Wiktoria z d. Suchorska *1878   
1672Terczewska Wiktoria z d. Białkowska    
1673Terczewska Zofia *12-05-1827 Buk +12-05-1827   
1674Tischler Elżbieta Anna z d. Lewandowska *12-11-1859 Lewice   
1675Tischler Julia *1852 Warszawa  
1676Tischler Julianna Agnieszka z d. Arabska *1828 Warszawa  
1677Trzcionka Anna [0¬]     
1678Trzeciak Marianna z d. Rosicka *1858  
1679Tundak Zofia    
1680Turkiewicz Agnieszka   
1681Tuszewska Kazimiera Helena z d. Stachowska [0¬]     
1682Tylicka Justyna z d. Budzińska   
1683Tyra Rita [0¬]     
1684Ulatowska Ludwika  +przed 1851  
1685Urbanowska Barbara z d. Komorowska *1813   
1686Urbanowska Katarzyna *22-11-1813 Gostyń   
1687Urbanowska Małgorzata *07-07-1817 Gostyń +15-11-1820 Gostyń /Gostyń/   
1688Urbanowska Marianna *07-12-1801 Gostyń +25-03-1804 Gostyń /Gostyń/   
1689Urbanowska Rozalia z d. Formanowicz *31-08-1774 Gostyń   
1690Urbanowska Teofila *28-02-1811 Gostyń +05-07-1828 Gostyń /Gostyń/   
1691Urbańska Kordula z d. Kortylewicz *20-10-1840  
1692Urbańska Teofila z d. Radkiewicz *1838  
1693Utrata Maria z d. Rejmann *1864  
1694Vatle, 1 v. Wdowicka Domicella z d. Maciejewska *1785  
1695Vogt Marianna *1884 Kucharki   
1696Vogt Stanisława Cecylia z d. Werblińska *11-1852 Pleszew   
1697Walkowiak Judyta z d. Szkudlarek [0¬]     
1698Walkowiak Marianna   
1699Warczygłowa Julianna z d. Służewska *24-12-1854 Szubin  
1700Warzywoda Aleksandra [0¬]     
1701Warzywoda Marta [0¬]     
1702Warzywoda Marzena z d. Fórmanowicz [0¬]     
1703Wasiak Irena z d. Buraczyńska [0¬]     
1704Wasiak Józefa z d. Furmanowicz *1824 +31-03-1892 Skalmierzyce   
1705Wąsowicz Antonina z d. Pawłowicz *11-01-1804 Buk  
1706Wąsowicz Bibiana z d. Kujawska *1763 Buk   
1707Wąsowicz Cecylia z d. Gierczyk *14-11-1791 Buk  
1708Wąsowicz Domicella z d. Berchet *10-05-1789 Buk  
1709Wąsowicz Katarzyna z d. Kudlińska *01-11-1851 Buk  
1710Wąsowicz Regina z d. Wolsztyńska *1785 Buk  
1711Wąsowicz, 1 v. Majchrowicz Franciszka z d. Boińska *07-02-1731 Buk, Targowisko +01-10-1809 Buk   
1712Wciórka Antonina z d. Hensel *06-01-1854 Głogówko   
1713Wdowicka Franciszka *11-03-1814 Buk  
1714Wdowicka, 1 v. Krauza, Elżbieta z d. Kujawska *15-11-1738 Buk +07-12-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
1715Wdowicka, 1 v. Krzyżogórska Anna z d. Mizgalska *05-08-1758 Stęszew +08-03-1830 Stęszew  
1716Wechman Irena Jadwiga z d. Furmanowicz *14-10-1913 Buk +03-03-1995 Poznań /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
1717Wechman Urszula [0¬]     
1718Wejchan Marianna z d. Terczewska *14-08-1858 Grzebienisko   
1719Weller Sabina Cornelia z d. Lewandowski *12-09-1894 Milwaukee, Wisconsin (USA) +22-02-1978 San Mateo California, USA   
1720Werblińska Adelajda *1880 Gołuchów +22-01-1881 Gołuchów   
1721Werblińska Helena z d. Formanowicz *19-05-1829 Gostyń +22-05-1882 Jedlec   
1722Werblińska Jadwida *1902 +1989   
1723Werblińska Józefa z d. Kozik *1855 +09-11-1918 Gołuchów   
1724Werblińska Katarzyna z d. Kruszyńska *1869 +09-08-1915 Łęczyca pod Poznaniem   
1725Werblińska Maria *1897 +1964   
1726Werblińska Maria Helena *1879 Łęczyca pod Poznaniem   
1727Werblińska Stanisława Antonina *26-03-1876 Wyszki k/Jarocina   
1728Werblińska Zofia Katarzyna *1899 Łęczyca pod Poznaniem   
1729Wieczorek Barbara z d. Dyderska [0¬]     
1730Wieczorek Izabela z d. ? [0¬]     
1731Wilhelm Anna Elisabeth z d. Knispe   
1732Wilhelm Johanna Louise Friederike *1833 Grodzisk  
1733Wilhelm Johanne Amalie Ottilie *1835 Grodzisk  
1734Wilhelm Louise Friederike z d. Budnik *1802  
1735Wilhelm Maria z d. Rau *1720 +17-04-1774 Karpicko  
1736Wilk-Formanowicz Rita z d. Wilk [0¬]     
1737Wimmer Franciszka z d. Czuraj   
1738Wiśniewska Agnieszka z d. Kucharska *1819  
1739Wiśniewska Helena z d. Mielcarzewicz *1869 Jankowice  
1740Wiśniewska Jadwiga z d. Kaźmierowska   
1741Wiśniewska Józefa z d. Bordzińska *16-03-1849 Doktorowo  
1742Wiśniewska Teresa   
1743Witajewska Anna z d. Boińska   
1744Witkowska Marianna z d. Terczewska *26-01-1829 Buk   
1745Włodarczyk Marianna z d. Mocek *28-12-1834 Ociąż pow. Odolanów   
1746Wodyńska Marianna z d. Szramkowska *04-10-1789 Buk  
1747Wojciechowska Anna z d. Balcerkiewicz   
1748Wojciechowska Helena [0¬]     
1749Wojciechowska Małgorzata    
1750Wojciechowska Marianna *17-08-1831 Buk +01-04-1834 Buk /Buk/   
1751Wojtkowiak Czesława Zofia z d. Zaiwerucha [0¬]     
1752Wojtkowiak Maria Agata [0¬]     
1753Wojtkowska Halina z d. Szczegóła [0¬]     
1754Wolsztyńska Katarzyna z d. Weyman   
1755Woltyńska Joanna Nepomucena z d. orczewska *03-04-1865 Buk   
1756Woltyńska Marianna z d. Terczewska *10-11-1862 Buk   
1757Wopińska Eleonora Magdalena Izabela z d. Gałka [0¬]     
1758Wosińska Antonina z d. Kandulska *1830  
1759Wosińska Małgorzata Anna z d. Formanowicz *20-07-1855 Gostyń +17-12-1894 Berlin   
1760Wozicka Magdalena z d. Balcerek   
1761Woziwodzka Bibiana Brygida *05-10-1820 Gostyń  
1762Woziwodzka Brygida z d. Rosicka   
1763Woziwodzka Franciszka *1826 Gostyń  
1764Woziwodzka Rozalia z d. Kużdowicz *10-09-1795 Wielichowo +11-11-1866 Gostyń /Gostyń/  
1765Woźniak Marianna z d. Wasiak    
1766Wróblewska Kazimiera *1890 Kucharki   
1767Wróblewska Pelagia z d. Werblińska *30-11-1857 Pleszew   
1768Wurche Agnieszka   
1769Wurst Karolina z d. Hein   
1770Wurst Władysława z d. Schneider *04-06-1863 Gostyń   
1771Wygocka Ludwika z d. Milczewska   
1772Wyrzykowska Antonina z d. Wiśniewska *1830  
1773Wyrzykowska Józefa   
1774Zachmoc Barbara z d. Kachlicka [0¬]     
1775Zachmoc Dagmara [0¬]     
1776Zaczkowska Bogumiła z d. Dudziak [0¬]     
1777Zając Agnieszka z d. Materna   
1778Zając Wiktoria z d. Fórmanowicz *18-12-1861 Wielichowo   
1779Zalisz Regina z d. Fórmanowicz [0¬]     
1780Zawadzka Eleonora Wilhelmina z d. Pawłowska [0¬]    
1781Zawadzka Elżbieta z d. Rybińska *1821 Warszawa  
1782Zawadzka Izabela z d. Formanowicz *24-02-1888 Gostyń +07-07-1970 Karczewo /Kościan/   
1783Zawadzka Jadwiga *11-10-1761 Buk  
1784Zawadzka Katarzyna z d. Koziałkowicz   
1785Zawadzka Marianna z d. Popławska   
1786Zawidzka Władysława z d. Mielcarzewicz *1867 Jankowice  
1787Zawierucha Maria z d. Formanowicz *31-01-1911 Gostyń +16-12-1997 Inowrocław   
1788Zawistowska Petronela z d. Grzymała   
1789Zbierska Irena z d. Słomińska [0¬]     
1790Zeinbrener vel Piękniewska Julianna z d. Formanowicz *10-02-1817 Gostyń +30-12-1845 Gostyń /Gostyń/   
1791Zelmanowicz Jadwiga Teresa z d. Hasińska *21-11-1793 Gostyń  
1792Ziemiańska Maria z d. Jankiewicz *30-01-1906 +14-04-1931   
1793Zontman Agata z d. Terczewska *25-01-1831 Buk   
1794Zontman Agata z d. Terczewska *25-01-1831 Buk  
1795Zuhlke Marianna z d. Stachowska *26-12-1865 Grodzisk   
1796Zwierzyńska Franciszka *08-03-1842 Buk +przed 1850   
1797Zwierzyńska Marianna *26-06-1839 Buk +28-07-1852 Głuponie   
1798Zwierzyńska Wiktoria z d. Wąsowicz *12-12-1770 Stęszew  
1799Zyfritt Wiktoria Ewa z d. Będkowska *1749 Buk  
1800Żarnowska Katarzyna z d. Hensel *1814 +23-06-1879 Gostyń   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl