Formanowiczowie z Wielkopolski

Indeks alfanumeryczny
Nazwiska : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Imiona : A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W V Z Ź Ż Inne
Pokaż: Wszystkie osoby | Kobiety | Mężczyzni | Osoby żyjące | Osoby zmarłe

Kobiety - Indeks alfabetyczny [Kobiety]1812

1Adamczewska Maria z d. Klausińska    
2Adamczewska, 1 v. Szczerbinska Marianna z d. Galantowicz *19-11-1856 Gniezno  
3Adamska Katarzyna z d. Formanowicz *22-02-1718 Buk, Targowisko +po 10-1782   
4Andersch Anna Elżbieta z d. Hoffmann *1816  
5Andrzejewska Justyna Tekla, Anna z d. Formanowicz *24-09-1790 Pysząca   
6Andrzejewska Klara z d. Kopczyńska [0¬]     
7Andrzejewska Rozalia z d. Jankiewicz *03-09-1834 Gostyń   
8Antkowiak Małgorzata z d. Lisowska [0¬]     
9Arletp, 1 v. Piotrowska Julianna z d. Terczewska *10-01-1822 Buk   
10Babska Jadwiga   
11Babska Regina z d. Mięcik   
12Balcerkiewicz Dorota   
13Bandurska Anna [0¬]     
14Bandurska Ewa z d. Roszkiewicz [0¬]     
15Baranowska Gertruda z d. Ruczkowska *28-10-1899 Berlin +24-06-1978 Poznań   
16Bardel Genowefa z d. Formanowicz *1927 Jarocin   
17Bartczak Marianna z d. Kędziora   
18Basińska Helena *1896 Ostrów Wl;kp.   
19Basińska Józefa z d. Graczyk *1844  
20Basińska Łucja *1909 Ostrów Wlkp.  +1909 Ostrów Wlkp.    
21Basińska Marianna z d. Furmankiewicz *25-12-1873 Krępa (Ostrów Wlkp) +04-02-1938 Ostrów Wlkp.    
22Basińska Seweryna *1907 Ostrów Wlkp.    
23Basińska Teodozja *1904 Ostrów Wl;kp.   
24Beyga Ewa   
25Beygowicz, 1 v. Mińska Marianna z d. Ginter *1770  
26Białek Anna z d. Świetlińska [0¬]     
27Białka Joanna z d. Fórmanowicz [0¬]     
28Białkowska Maria z d. Terczewska *14-01-1875 Buk   
29Bielecka Beata Izabela z d. Gałka [0¬]     
30Bielecka Edyta [0¬]     
31Bielecka Inga [0¬]     
32Bielecka Olga [0¬]     
33Bigałke Marianna z d. Dalecka   
34Bilska Wilhelmina z d. Glatzer   
35Błażeczkowiak Agnieszka   
36Błażeczkowiak Gertruda z d. Obiegała  *1798  
37Bob Janina [0¬]     
38Bob Mallrice [0¬]     
39Bobkiewicz Gabriela z d. Krumpholz *około 1845  
40Bogusławska Marianna z d. Mińska *29-01-1863 Buk  
41Boińska Agnieszka *22-01-1727 Buk, Targowisko +18-12-1741 /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
42Boińska Ewa *01-01-1783 Buk +24-02-1785 Buk /Buk, kościół paraf./   
43Boińska Ewa z d. Formanowicz *11-02-1705 Buk, Targowisko +07-02-1774 Buk /Buk/   
44Boińska Franciszka z d. Kucharzewicz *07-03-1745 Buk   
45Boińska Jadwiga *29-09-1749 Buk +29-09-1749 Buk   
46Boińska Katarzyna   
47Boińska Katarzyna *1707 Buk  
48Boińska Małgorzata *19-07-1766 Buk +11-09-1767 Buk   
49Boińska Marianna z d. Węclewicz *1791   
50Boińska Regina  +26-04-1779 Buk /Buk/   
51Boińska Regina Brygida *01-02-1744 Buk   
52Boińska Rozalia *01-09-1793 Buk   
53Boińska Zuzanna *09-08-1776 Buk   
54Bolewicka Marianna z d. Jankiewicz *15-08-1829 Gostyń   
55Bordzińska Katarzyna z d. Grzesiewicz *1814  
56Borsuk Alexandra Isabella [0¬]     
57Bosa Franciszka z d. Nolke (?)   
58Bosz Leokadia z d. Makarowicz   
59Braszka Maria z d. Konarska   
60Brun Eugenia Helena Maria z d. Chrzanowska *10-08-1896 Izdebno +27-06-1981 Warszawa   
61Brzeska Mieczysława Maria z d. Raczkowska *24-12-1884 Poznań   
62Brzeska Wanda  +1939 Warszawa   
63Brzozowska Anna [0¬]     
64Budnik Caroline Friederike z d. Eisermann   
65Buhlert Maria Elisabeth z d. Böttger   
66Buraczyńska Dorota [0¬]     
67Buraczyńska Zofia z d. Lisowska *09-05-1920 Buk +26-06-2004   
68Burwiel Janina Zofia z d. Hensel *06-04-1907 Poznań +30-12-1982 Warszawa   
69Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
70Buszewicz Salomea z d. Hasińska *18-10-1793 Gostyń  
71Bzyl Maria z d. Czach *1828  
72Bzyl Marianna z d. Kaczmarz   
73Bzyl. 1 v. Terczewska Weronika z d. Derdzinska *19-01-1850 Wągrowiec   
74Bzyll Elżbieta   
75Bzyll Elżbieta   
76Bzyll Weronika z d. Kosicka   
77Cacha Marianna z d. Michalska   
78Checinska Róża z d. Ruczkowska *27-07-1937 Poznań +29-06-1995   
79Chelminiak Bożena z d. Fórmanowicz [0¬]     
80Chelminiak Justyna [0¬]     
81Chelminiak Marlena [0¬]     
82Chełmińska Małgorzata z d. Rotecka *1824 +1874 Doktorowo  
83Chocieszyńska Tekla z d. Pospieszyńska    
84Chraplak Danuta z d. Kulka [0¬]     
85Chróścik Julianna z d. Formanowicz *10-12-1808 Ociąż pow. Odolanów   
86Chróścik Tekla z d. Szamowska    
87Chrzanowska Anna  +przed 1850  
88Chrzanowska Małgorzata [0¬]     
89Chrzanowska Teodora z d. Doruchowska *1834 Malanów +26-03-1885 Kalisz  
90Chrzanowska Zofia Maria z d. Rudnicka *1903 +1971 Warszawa   
91Chudak Anna z d. Larek *1949   
92Chudak Karolina z d. Zuber [0¬]     
93Chudak Monika z d. Benyskiewicz [0¬]     
94Chylińska Bronisława z d. Urbańska *1866  
95Cicha Teresa  +16-09-1793 Wielichowo  
96Cichorska Dorota z d. Bienkiewicz vel Binkiewicz   
97Cichoszewicz Antonina z d. Grzeniesławska *1789 +09-08-1833 Gostyń /Gostyń/  
98Cieślewicz, 2 v. Cwojdzińska, 1 v. Dybizbańska Katarzyna z d. Gatniejewska  *24-06-1811 Wielkawieś Kolonia  
99Cieślik Magdalena z d. Foltyniak *1796 Ziemin +02-08-1873 Ziemin  
100Cwojdzinska Agnieszka *1712 +1748 Krobia  
101Cwojdzinska Anna z d. Gaworska   
102Cwojdzińska Apolonia z d. Opączewska *07-02-1754 Buk +09-01-1795 Buk /Buk/   
103Cwojdzińska, 1 v. Wawrzynkiewicz Apolonia z d. Tuliszka *1761 Buk +około 1810  
104Czabajska Agnieszka z d. Pawłowska *1808  
105Czabajska Cecylia z d. Koplinska   
106Czabajska Katarzyna z d. Ciążyńska    
107Czabajska Magdalena z d. Ganowicz   
108Czabajska Teofila z d. Borowicz *1868  
109Czaplicka Maria z d. Weyman    
110Czapnik Barbara    
111Czapska Hanna z d. Brun *07-10-1924   
112Czarkowska Marianna z d. Nowicka *30-06-1812 Gostyń +01-12-1843 Gostyń /Gostyń/   
113Czekaj Eleonora z d. Świetlińska *16-10-1860 Wielichowo  
114Czekaj Pelagia Wiktoria *19-12-1885 Wielichowo  
115Czekała Katarzyna z d. Śmigaj [0¬]     
116Czerniak Justyna Karolina [0¬]     
117Czerniak Małgorzata Maria z d. Formanowicz [0¬]     
118Czerniak Michalina Maria [0¬]     
119Czwojdzinska Konstancja z d. Filipowska *1776 Buk  
120Czwojdzinska Weronika z d. Wawrzynkiewicz *1791  
121Ćwiklińska Elżbieta   
122Ćwiklińska Katarzyna z d. Plucińska *1849 Nidom +20-11-1899 Mikołajewice   
123Danaszek Barbara   
124Dąbkiewicz Anna z d. Kalewska   
125Dąbrowska Katarzyna z d. Hirchfelder   
126Dąbrowska Regina   
127Derdzinska Julianna z d. Chrzanowska *1823  
128Dębińska Barbara *15-01-1923 +28-08-1977   
129Dębińska Czesława z d. Raczkowska *09-07-1894 +09-07-1989   
130Dębińska Krystyna *30-09-1924 +02-09-1944 Warszawa   
131Dłużyńska Agnieszka *18-01-1756 Wilkowo k/Buku  
132Dłużyńska Józefa Marianna *21-01-1768 Buk   
133Dłużyńska Małgorzata z d. Formanowicz *28-05-1739 Buk   
134Dłużyńska Marianna  +przed 1761  
135Doba Katarzyna z d. Nowak [0¬]     
136Dobberphul Marianna Józefa z d. Lewandowska *23-03-1851 Lewice   
137Dobrogowska Jadwiga z d. Podkomorska *01-10-1883 Obrzycko   
138Dobrogowska Katarzyna z d. Snyś *01-11-1849 Poznań - Jeżyce +20-04-1917   
139Dobrogowska Małgorzata z d. Mechacz *15-03-1892 Pawłowo   
140Dobrogowska Zofia Joanna z d. Faberska *11-05-1885 Baranów   
141Dobrosławska Helena   
142Dobrowolska Jadwiga *14-10-1839 Krzywiń +10-01-1840 Krzywiń  
143Dobrowolska Jadwiga *1810 Krzywiń  
144Dobrowolska Joanna z d. Ślósarkiewicz *1810 +10-09-1850 Przecław  
145Dobrowolska Józefa z d. Rogozińska *1820 +29-11-1915 Poznań  
146Dobrowolska Katarzyna *28-04-1836 Krzywiń  
147Dobrowolska Katarzyna z d. Więckowska *1809 +31-12-1839 Krzywiń  
148Dobrowolska Kazimiera Eufemia *12-01-1853 Przecław  
149Dobrowolska Marianna z d. Dopieralska [0¬]    
150Dobrowolska Marianna z d. Pilewska  +10-11-1805 Krzywiń  
151Dobrowolska, 1 v. Grzegorzewska Franciszka z d. Rozpędzka *1768 +10-03-1838 Krzywiń  
152Doepke Irena Leokadia z d. Lewandowski *05-11-1888 Komorze (Żerków)   
153Dohnke Maria z d. Beyga *1834  
154Dohnke Wiktoria Ewa *18-12-1861 Doktorowo  
155Domagalska Agnieszka z d. Wentzel   
156Domagała Agnieszka [0¬]     
157Domagała Aleksandra [0¬]     
158Domagała Barbara z d. Czapla [0¬]     
159Domagała Karolina z d. Majchrzak [0¬]     
160Domagała Krystyna z d. Larek [0¬]     
161Domazarska Jadwiga Maria z d. Lewandowska *12-10-1861 Lewice   
162Domazarska Julianna Marianna z d. Ważyńska *15-08-1836 +31-07-1912 Kutno  
163Donabidowicz Danuta z d. Zalisz [0¬]     
164Donabidowicz Marta [0¬]     
165Dondajewska Izabela [0¬]     
166Dondajewska Krystyna z d. Słomińska [0¬]     
167Doruchowska Franciszka   
168Drecka Maria z d. Stark [0¬]     
169Drgasz Gertruda z d. Gajewicz   
170Drożdżyńska Agnieszka   
171Drzewiecka Anna [0¬]     
172Drzewiecka Ewa [0¬]     
173Drzewiecka Jadwiga *16-06-1865 +23-06-1865 Warszawa   
174Drzewiecka Jadwiga Alfonsyna z d. Jankowska h. Jastrzębiec *07-04-1879 +28-11-1949 Łódź /Warszawa/   
175Drzewiecka Joanna *24-05-1830 Toruń +28-04-1924 Szubin /Szubin/   
176Drzewiecka Józefa z d. Śmiałowska    
177Drzewiecka Józefa z d. Stojanowska *około 1817 +20-10-1852 Szubin /Szubin/   
178Drzewiecka Józefa Franciszka *10-03-1869 Warszawa   
179Drzewiecka Karolina z d. Stojanowska *1820 Niewachlów +po 1900   
180Drzewiecka Maria z d. Smoczyńska *1833 Klonowo +16-11-1896 Ruda Guzowska   
181Drzewiecka Maria Stanisława *11-11-1871 Warszawa   
182Drzewiecka Marianna Karolina z d. Musielska *1798 +12-04-1887 Szubin /Szubin/   
183Drzewiecka Marta z d. Knop    
184Drzewiecka Marta [0¬]     
185Drzewiecka Teofila *25-04-1831 +07-12-1895 Pawłowice k/Leszna   
186Drzewiecka Walentyna  + Warszawa   
187Dubkiewicz Łucja z d. Fórmanowicz *08-09-1926 Kopanica k/Wolsztyna +26-05-2008 Międzychód   
188Dubkiewicz N. [0¬]     
189Dubkiewicz N. [0¬]     
190Duda Agnieszka z d. Hudzik [0¬]     
191Duda Aleksandra [0¬]     
192Duda Romana z d. Formanowicz *02-02-1916 Krobia +23-12-1995 Katowice   
193Duda Urszula z d. Lejwoda [0¬]     
194Dudziak Pelagia z d. Fórmanowicz *24-02-1905 +18-04-1934 Wielichowo /Wielichowo/   
195Dudziak Stanisława z d. Rajchowicz *29-04-1892 Wielichowo +16-07-1892 Wielichowo   
196Dulczewska Wiktoria z d. Jaraszewska *1778 Brody +03-12-1848  
197Dupczyńska Małgorzata z d. Gruszkowicz   
198Dura Katarzyna z d. Wróż   
199Dura, 1 v. Kosiarczyk Michalina z d. Formanowicz *10-08-1837 Wiry +po 1893   
200Dybizbańska Agnieszka z d. Degórska *1794 Buk  
201Dybizbańska Bibiana z d. Słoniewicz *1782 Buk +przed 1816  
202Dybizbańska Franciszka z d. Tuliszka *15-09-1805 Buk  
203Dybizbańska Katarzyna *07-11-1828 Buk +14-11-1828 Buk /Buk/  
204Dybizbańska Katarzyna *21-11-1838 Buk  
205Dybizbańska Katarzyna z d. Ludowicz *1756 Buk  
206Dybizbańska Magdalena Maria z d. Boińska *26-05-1784 Buk   
207Dybizbańska Małgorzata *30-05-1838 Buk +10-12-1838 Buk /Buk/  
208Dybizbańska Tekla Faustyna z d. Szramkowska *19-09-1798 Buk +09-02-1877 Buk /Buk/  
209Dybizbańska Wiktoria z d. Słoniewicz *1781  
210Dybizbańska, 1 v. Zielińska Nepomucena z d. Cwojdzińska *15-05-1842 Buk  
211Dyderska Leokadia z d. Furmanowicz *22-10-1908 Dortmund +1986 Opalenica   
212Dyderska Marianna z d. Ławicka   
213Dyderska N. [0¬]     
214Dydryńska Cecylia z d. Ginter *1746 Buk  
215Dziembowska Walentyna z d. Matysiak   
216Engleicht Jadwiga Grzmisława Teodora z d. Drzewiecka *01-01-1904 Warszawa +16-03-1944 Warszawa   
217Engler Agnieszka z d. Lemańska *1762 Buk  
218Fatio Joanna z d. Lassieur   
219Fechner Maria z d. Kmieć *1856  
220Fechner, 1 v. Gojdka Maria z d. Wróż *1817  
221Feliszkowska Anastazja z d. Terczewska *06-04-1833 Buk   
222Fiebig Michalina z d. Basińska *28-09-1901 Ostrów Wl;kp.   
223Fiedler Maria z d. Wosińska   
224Figura Agnieszka [0¬]     
225Figura Wiesława z d. Zaczkowska [0¬]     
226Filipowska Jadwiga [0¬]     
227Filipowska Maria z d. Drzewiecka    
228Filipowska, 1 v. Obzebulska, Franciszka z d. Formanowicz *08-03-1763 Buk +18-01-1830 Buk /Buk/   
229Fliger Marianna    
230Forman Berenice *1902 Wisconsin   
231Forman Lois L *01-08-1924 +01-03-1999 Chicago   
232Forman Stella z d. Zebrusky *1915   
233Formanowicz (Formanowska) Regina    
234Formanowicz Agata *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
235Formanowicz Agnieszka [0¬]     
236Formanowicz Agnieszka [0¬]    
237Formanowicz Agnieszka *21-01-1827 Gostyń +18-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
238Formanowicz Agnieszka z d. Kapska *08-01-1798 Gostyń +29-03-1871 Książ Wlkp. /Książ Wlkp./   
239Formanowicz Agnieszka [0¬]    
240Formanowicz Agnieszka z d. Matyaszczyk *14-04-1828 Chwałkowo +21-05-1917 Gostyń /Gostyń/   
241Formanowicz Agnieszka z d. Kudlińska *27-03-1858 Buk +po 14-10-1913   
242Formanowicz Alexandra [0¬]     
243Formanowicz Alicja z d. Woronko [0¬]     
244Formanowicz Alicja Walentyna [0¬]     
245Formanowicz Anastazja *15-04-1865 +07-07-1884 Wielichowo /Wielichowo/   
246Formanowicz Anna [0¬]     
247Formanowicz Anna [0¬]     
248Formanowicz Anna z d. Zdrojkowska [0¬]     
249Formanowicz Anna Maria z d. Stanikowska *31-05-1895 Września +02-02-1973   
250Formanowicz Anneliese [0¬]     
251Formanowicz Antonina z d. Kużdowicz *08-06-1778 Wielichowo +po 1860 Wielichowo   
252Formanowicz Ashleigh Elizabeth, Rose [0¬]     
253Formanowicz Balbina *28-11-1811 Ociąż pow. Odolanów +po 02-01-1835   
254Formanowicz Barbara z d. Hennes [0¬]     
255Formanowicz Barbara z d. Ganowicz *09-12-1747 Gostyń +28-03-1814 Krobia /Krobia/   
256Formanowicz Barbara Krystyna z d. Czebotar [0¬]     
257Formanowicz Bonawentura *01-07-1850 Gostyń +22-12-1850 Gostyń /Gostyń/   
258Formanowicz Bożena Maria z d. Kozacka [0¬]     
259Formanowicz Bronisława *23-08-1860 Książek   
260Formanowicz Bronisława z d. Langenberg [0¬]     
261Formanowicz Bronisława z d. Lück *20-08-1855 Bolęcin k/Leszna +06-08-1930 Gniezno   
262Formanowicz Cecylia *26-11-1774 Wielichowo   
263Formanowicz Dorota *04-02-1823 Gostyń +18-02-1823 Gostyń   
264Formanowicz Dorota z d. Pauszek [0¬]     
265Formanowicz Eleonora z d. Niejacka *01-10-1868 Grodzisk +10-02-1940 Neuköln (Berlin)   
266Formanowicz Elżbieta z d. Sowińska *około 1799 +13-10-1837 Dolsk   
267Formanowicz Elżbieta *17-11-1820 Gostyń   
268Formanowicz Elżbieta z d. ? [0¬]     
269Formanowicz Elżbieta Małgorzata *09-07-1785 Gostyń +26-03-1787 Gostyń   
270Formanowicz Ewa *17-07-1867 Gostyń +17-07-1867 Gostyń   
271Formanowicz Ewa z d. Kucharz (-ewicz) *około 1685 Buk (?)   
272Formanowicz Faustyna Franciszka z d. Kapska *około 1799 +04-08-1830 Gostyń /Gostyń/   
273Formanowicz Felicja Maria *26-12-1880 Siemowo +17-06-1964   
274Formanowicz Franciszka z d. Ostrowska *1789 +04-03-1861 Gostyń /Gostyń/   
275Formanowicz Franciszka *04-10-1778 Wielichowo +02-01-1782 Wielichowo   
276Formanowicz Franciszka *22-02-1798 Śliwno k/Buku   
277Formanowicz Franciszka Agata, Leopoldina z d. Drzewiecka *30-09-1840 Łobżenica pow. pilski +19-02-1922 Modliszewko /Modliszewko/   
278Formanowicz Gertrud [0¬]     
279Formanowicz Gertruda z d. Lis *08-11-1859 +12-04-1938 Śmigiel   
280Formanowicz Gladys Florence z d. Pass *30-10-1917 +03-07-1995 Hampshire, UK /Katowice/   
281Formanowicz Halina z d. Kaliszak   +1979   
282Formanowicz Hanna z d. Nielubowicz *22-02-1919 +16-04-1998 Poznań   
283Formanowicz Helena z d. Bergman    
284Formanowicz Helena *21-05-1818 Gostyń +20-02-1858 Gostyń   
285Formanowicz Helena *15-02-1870 Buk +21-08-1870 Buk /Buk/   
286Formanowicz Helena Emma z d. Bigałke *17-10-1868 Elgenau (Elganowo, Ostróda)   
287Formanowicz Helena Irena *21-01-1927 Sarnowa +12-04-2018 Rawicz   
288Formanowicz Helena Pelagia *01-05-1905 Krobia +24-01-1907 Krobia /Krobia/   
289Formanowicz Henryka z d. Hamplewska [0¬]     
290Formanowicz Irena z d. Kulesza *10-01-1900 +22-11-1992   
291Formanowicz Irena Walentyna z d. Dziembowska *10-11-1926 Rawicz +13-11-2008 Rawicz   
292Formanowicz Izabela z d. Skrober *1925 +23-05-1992 Katowice   
293Formanowicz Jadwiga *15-09-1835 Wiry +09-10-1836 Wiry   
294Formanowicz Jadwiga z d. ? *02-10-1921 +04-04-1993 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
295Formanowicz Jadwiga *12-10-1794 Wielichowo +16-10-1794 Wielichowo /Wielichowo/   
296Formanowicz Jadwiga *01-10-1734 Wielichowo +14-01-1744 Wielichowo   
297Formanowicz Jadwiga Marianna z d. Trzeciak *06-10-1888 Gostyń +23-01-1965 Katowice   
298Formanowicz Janina *29-02-1916 Sieraków +05-12-1992 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
299Formanowicz Jessica May [0¬]     
300Formanowicz Joanna *17-08-1800 Buk +21-03-1802 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/   
301Formanowicz Józefa *12-03-1897 Krobia +26-11-1959 Berlin   
302Formanowicz Józefa *07-09-1808 Buk   
303Formanowicz Józefa *23-03-1772 Wielichowo   
304Formanowicz Józefa z d. Wyrzykowska *05-01-1862 Zemsko +24-11-1949 Psarskie /Pniewy/   
305Formanowicz Józefa z d. Kubacka *27-10-1902 Grabowa pow. Konin +1987   
306Formanowicz Julianna *13-05-1861 Gostyń +26-05-1887 Berlin   
307Formanowicz Julianna *09-05-1824 Gostyń +04-01-1893 Próchnowo   
308Formanowicz Julianna *17-02-1818 Buk +11-08-1822 Buk /Buk/   
309Formanowicz Karolina *03-11-1801 Ociąż pow. Odolanów +po 1842   
310Formanowicz Katarzyna *11-11-1752 Gostyń +1753 Gostyń   
311Formanowicz Katarzyna *02-11-1703 Buk, Targowisko +przed 1718   
312Formanowicz Katarzyna z d. Matyaszczyk *17-11-1831 Gostyń   
313Formanowicz Katarzyna *25-04-1832 Gostyń +20-02-1836 Gostyń /Gostyń/   
314Formanowicz Katarzyna [0¬]     
315Formanowicz Katarzyna z d. Cichoszewicz *22-04-1816 Gostyń +14-12-1893 Siemowo   
316Formanowicz Katarzyna z d. ?  +około 1732 Wielichowo (?)   
317Formanowicz Katarzyna Nepomucena *11-04-1815 +07-06-1815 Gostyń /Gostyń/   
318Formanowicz Kazimiera z d. Albińska *03-03-1894 +20-01-1990 Poznań /Poznań, cmentarz Junikowo/   
319Formanowicz Kazimiera z d. Warczygłowa *23-06-1897 Rogowo k/Żnina +01-11-1984 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
320Formanowicz Klotylda z d. Szuniewicz *03-06-1927 Rudziszki koło Wilna +30-12-1995 Poznań /Koźmin Wlkp./   
321Formanowicz Konstancja *19-09-1823 Gostyń +27-09-1823 Gostyń /Gostyń/   
322Formanowicz Krystyna [0¬]     
323Formanowicz Kunegunda z d. Hałdrzyńska  *około 1740 +21-03-1806 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Krzyża/   
324Formanowicz Lucyna [0¬]     
325Formanowicz Łucja *06-12-1829 Wiry +09-11-1831 Wiry   
326Formanowicz Magdalena *25-05-1817 Buk +26-04-1819 Buk /Buk/   
327Formanowicz Magdalena *11-07-1821 Buk +17-07-1822 Buk /Buk/   
328Formanowicz Magdalena z d. Wojtkowiak *około 1770 Smogorzewo +06-10-1848 Osiek   
329Formanowicz Magdalena z d. Błażeczkowiak *15-06-1837 Wilkowo Polskie +20-09-1866 Wielichowo   
330Formanowicz Magdalena Maria [0¬]     
331Formanowicz Małgorzata z d. Śmiełkiewicz *07-06-1756 Gostyń +21-01-1831 Gostyń /Gostyń/   
332Formanowicz Małgorzata *04-06-1840  
333Formanowicz Małgorzata [0¬]     
334Formanowicz Małgorzata *14-07-1769 Buk +01-09-1773 Buk /Buk/   
335Formanowicz Małgorzata (Rozalia) *04-06-1840 Buk +01-04-1841 Buk /Buk/   
336Formanowicz Marcelina z d. Wawrzyniak *25-01-1850 Jarocin +03-01-1922 Jarocin /Jarocin/   
337Formanowicz Maria z d. Nowak *04-08-1887 Jarocin +06-01-1962 Poznań   
338Formanowicz Maria *24-01-1875 +07-10-1877   
339Formanowicz Maria Anna *20-03-1890   
340Formanowicz Maria Małgorzata [0¬]     
341Formanowicz Maria Wanda z d. Wimmer *02-02-1917 +27-02-2004 Wrocław   
342Formanowicz Marianna z d. Kalicka *16-05-1819 Buk +22-06-1852 Buk   
343Formanowicz Marianna z d. Jezierska *około 1820 +przed 1863   
344Formanowicz Marianna z d. Peikert *07-06-1834 Konarskie Kolonia +22-03-1900 Chicago /Niles, IL (USA); St. Adalbert Cemetery/   
345Formanowicz Marianna z d. Skalecki *05-11-1899 Herne +05-05-1977   
346Formanowicz Marianna z d. Dybizbańska *22-08-1834 Buk +03-07-1917 Buk /Buk/   
347Formanowicz Marianna z d. Datkiewicz *26-08-1802 Buk +11-05-1869 Buk /Buk/   
348Formanowicz Marianna z d. Gajewicz *31-08-1794 Wielichowo +25-07-1857 Wielichowo   
349Formanowicz Marianna z d. Hirchfelder *około 1775 +22-04-1848 Poznań - Jeżyce   
350Formanowicz Marianna z d. Galantowicz *1834 Gniezno +około 1887   
351Formanowicz Marianna *03-03-1819 Wielichowo   
352Formanowicz Marianna *29-11-1882 Jarocin   
353Formanowicz Marianna *29-07-1833 Gostyń +24-07-1834 Gostyń /Gostyń/   
354Formanowicz Marianna z d. Cicha *08-07-1749 Wielichowo +16-12-1784 Wielichowo /Wielichowo/   
355Formanowicz Marianna *17-07-1830 Gostyń +07-04-1832 Gostyń /Gostyń/   
356Formanowicz Marianna *07-07-1817 Buk +16-03-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
357Formanowicz Marianna *19-11-1894 Krobia +01-01-1921 Poznań   
358Formanowicz Marianna *28-02-1884 Krobia +18-11-1887 Krobia /Krobia/   
359Formanowicz Marianna *22-03-1869 Gostyń +07-07-1871 Gostyń /Gostyń/   
360Formanowicz Marianna Łucja *08-12-1829 Gostyń   
361Formanowicz Marianna Regina z d. Lewędowska vel Lewendowska *20-06-1824 Gostyń   
362Formanowicz Mary *04-1895 Chicago, Il (US)   
363Formanowicz Monika z d. Korcz [0¬]     
364Formanowicz or Forman Ewa z d. Laga *03-1872 Illinois, US +23-03-1965 Berrien, Michigan   
365Formanowicz Pelagia *04-03-1899 Krobia +10-11-1979 Rawicz   
366Formanowicz Pelagia Kazimera *25-02-1883 Gostyń +22-11-1885 Gostyń   
367Formanowicz Regina z d. Orsztyn *około 1712 +30-01-1784 Gostyń /Gostyń/   
368Formanowicz Regina z d. Karczmarz *06-09-1721 Wilkowo k/Buku +24-07-1788 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Ducha/   
369Formanowicz Regina z d. Słomińska *około 1741 Wielichowo + Wielichowo   
370Formanowicz Regina z d. Szymańska *około 1777 +04-03-1855 Buk /Buk/   
371Formanowicz Rozalia *04-1843 Buk +01-04-1844 Buk /Buk/  
372Formanowicz Rozalia z d. Walkowiak *1797 +09-09-1850 Wiry   
373Formanowicz Rozalia z d. Nowak *27-07-1901 +11-09-1978 Jarocin   
374Formanowicz Rozalia Joanna, Anna z d. Bzyll *21-02-1782 Reńsko   
375Formanowicz Seweryna z d. Ziemlińska *23-12-1901 Krobia +07-06-1979 Rawicz   
376Formanowicz Seweryna z d. Urbańska *03-01-1862 Krobia +29-11-1937 Krobia /Krobia/   
377Formanowicz Stanisława *22-10-1862 Książek   
378Formanowicz Stanisława z d. Stachowska *16-11-1902 Grodzisk +11-04-1999 Koźmin Wlkp. /Środa Wlkp./   
379Formanowicz Stanisława *27-04-1858 Gostyń +09-10-1939 Poznań /Poznań, cmentarz przy ul. Samotnej/   
380Formanowicz Stefania *07-1909 Jarocin +05-01-1910 Jarocin   
381Formanowicz Stefania Wacława z d. Olejniczak [0¬]     
382Formanowicz Susan z d. Mclean [0¬]     
383Formanowicz Sylwia z d. Lange [0¬]     
384Formanowicz Tatjana [0¬]     
385Formanowicz Teofila *10-02-1827 Michorzewo k/Buku +03-04-1897 Poznań /Poznań/   
386Formanowicz Teresa z d. Jasienowicz [0¬]     
387Formanowicz Teresa z d. Kasprzak *1929 +20-05-2007 Rawicz /Rawicz/   
388Formanowicz Teresa z d. Kowalska [0¬]     
389Formanowicz Teresa Cecylia z d. Czabajska *08-10-1887 Gostyń +27-06-1914   
390Formanowicz Walentyna *11-02-1839 Gostyń +05-09-1839 Gostyń /Gostyń/   
391Formanowicz Wiktoria Michalina [0¬]     
392Formanowicz Władysława Marta z d. Komińczyk *05-05-1929 +28-08-1989 Września /Cmentarz w Kołaczkowie pow. Września/   
393Formanowicz Zofia z d. Braterska    
394Formanowicz Zofia z d. Kwintkiewicz *21-03-1913 Berlin +08-08-1997 Puszczykowo   
395Formanowicz Zofia *15-05-1754 Gostyń +1761 Gostyń   
396Formanowicz Zofia *14-05-1884 Gostyń +03-02-1968   
397Formanowicz Zofia Marianna *10-05-1879 Siemowo +30-11-1962   
398Formanowicz Zofia Joanna z d. Kühnel *04-05-1919 Pleszew +07-11-1988 Poznań   
399Formanowicz Zuzanna z d. ? *1692 +18-11-1782 Wielichowo /Wielichowo/   
400Formanowicz, 1 v Grobelska Pelagia z d. Piotrowska *11-03-1887 +18-02-1972 Poznań (?) /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
401Formanowicz, 1 v. Chrzanowska, Marianna Michalina z d. Kotarska *05-09-1867 Przecław +1949 Warszawa   
402Formanowicz, 1 v. Gowarzeska Barbara z d. Czerwińska *około 1793 +18-12-1833 Michorzewo /Michorzewo/   
403Formanowicz, 1 v. Krzykowska Justyna z d. Malinowska *29-09-1777 Gostyń +23-02-1824 Gostyń   
404Formanowicz, 1 v. Lawarska Regina z d. Wojciechowska *około 1758   
405Formanowicz, 1 v. Piechnik Salomea z d. Kucharek *1899 +1960 Radom   
406Formanowiczowa Marianna *1769 +06-07-1858 Buk /Buk/  
407Fórmanowicz (1 v. Kijanowska) Ludwika z d. Nadolska *13-08-1820 Wielichowo +05-10-1861 Wielichowo   
408Fórmanowicz Agata [0¬]     
409Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice   
410Fórmanowicz Agnieszka *19-01-1861 Gradowice  
411Fórmanowicz Agnieszka  *14-01-1790 Wielichowo +25-02-1791 Wielichowo   
412Fórmanowicz Aleksandra z d. Gardziejczyk (-czak)  +04-1981 Białystok   
413Fórmanowicz Aleksandra z d. Perlik [0¬]     
414Fórmanowicz Alicja Władysława *27-06-1924 +25-07-2005 Wielichowo   
415Fórmanowicz Anna z d. Schulenkorf    
416Fórmanowicz Anna Maria [0¬]     
417Fórmanowicz Antonina *12-06-1888 Wielichowo +21-04-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
418Fórmanowicz Barbara z d. Sadowska [0¬]     
419Fórmanowicz Bogumiła [0¬]     
420Fórmanowicz Cecylia Waleria *31-10-1921 +12-04-1943   
421Fórmanowicz Czesława Kazimiera z d. Kaczmarek *20-04-1944 +08-06-2017 Poznań   
422Fórmanowicz Dagmara [0¬]     
423Fórmanowicz Dominika [0¬]     
424Fórmanowicz Dorota z d. Cielebąk [0¬]     
425Fórmanowicz Dorota [0¬]     
426Fórmanowicz Elżbieta z d. Grzelczyk [0¬]     
427Fórmanowicz Elżbieta z d. Patalas [0¬]     
428Fórmanowicz Ewa z d. Muszyńska [0¬]     
429Fórmanowicz Felicja Emilia Małgorzata *09-06-1912 Wielichowo +24-09-1912 Wielichowo /Wielichowo/   
430Fórmanowicz Genowefa z d. Koneczek [0¬]     
431Fórmanowicz Gertruda z d. Orzałkiewicz *31-03-1914 Wielichowo +25-08-1993   
432Fórmanowicz Hanna z d. Bremborowicz [0¬]     
433Fórmanowicz Helena *1924 Kopanica k/Wolsztyna +04-12-1999 Chojnów   
434Fórmanowicz Helena z d. Utrata *09-05-1902 Kopanica k/Wolsztyna +14-08-1948 Międzychód   
435Fórmanowicz Jadwiga *30-09-1889 Wielichowo +06-11-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
436Fórmanowicz Józefa *17-03-1884 Wielichowo +13-12-1889 Wielichowo /Wielichowo/   
437Fórmanowicz Józefa z d. Nowicka *04-03-1876 +09-02-1932 Wielichowo /Wielichowo/   
438Fórmanowicz Julia [0¬]     
439Fórmanowicz Julianna z d. Słomińska *1867   
440Fórmanowicz Kamila Katarzyna z d. Kozłowska [0¬]     
441Fórmanowicz Katarzyna *13-11-1865 Wielichowo   
442Fórmanowicz Katarzyna z d. Kunicka [0¬]     
443Fórmanowicz Kazimiera *23-02-1909 +22-08-1979 Kościan   
444Fórmanowicz Kinga [0¬]     
445Fórmanowicz Klara z d. Fliger *około 1800 +04-10-1862 Radomierz   
446Fórmanowicz Krystyna z d. Kempińska [0¬]     
447Fórmanowicz Krystyna z d. Krajnik [0¬]     
448Fórmanowicz Leonarda z d. Nowak *03-10-1917 +20-10-1996 Wielichowo /Wielichowo/   
449Fórmanowicz Ludwika z d. Bobkiewicz *20-08-1884 +11-12-1959 Wielichowo /Wielichowo/   
450Fórmanowicz Magdalena z d. Węclewska *1838 Wielichowo +03-05-1868 Wielichowo   
451Fórmanowicz Magdalena *12-07-1863 Wielichowo   
452Fórmanowicz Maja [0¬]     
453Fórmanowicz Maria Ruth z d. Meyer [0¬]     
454Fórmanowicz Marianna *21-07-1879 Wielichowo +05-05-1881 Wielichowo /Wielichowo/   
455Fórmanowicz Marianna z d. ? [0¬]     
456Fórmanowicz Marianna z d. Danel *14-08-1837 Gradowice +12-04-1904 Wielichowo /Wielichowo/   
457Fórmanowicz Marianna *27-03-1860 Wielichowo   
458Fórmanowicz Marianna z d. Hoffmann *17-11-1887 Terespotockie Olędry +19-10-1908 Wielichowo /Wielichowo/   
459Fórmanowicz Marianna z d. Rajchowicz *15-03-1844 Wielichowo   
460Fórmanowicz Marianna z d. Humerczyk-Mazur *25-01-1893 +16-06-1969   
461Fórmanowicz Marianna z d. Masztalerz *15-08-1861 Krzywiń   
462Fórmanowicz Marianna Barbara z d. Trzcińska *22-07-1948 +11-06-2009 Zielona Góra   
463Fórmanowicz Marzena z d. Osinska [0¬]     
464Fórmanowicz Matylda z d. ? *26-04-1907 +10-1983 NY State, USA   
465Fórmanowicz Melita z d. Krempl [0¬]     
466Fórmanowicz Michalina z d. Paetzold *08-09-1842 Wielichowo +10-01-1893 Wielichowo /Wielichowo/   
467Fórmanowicz Nathalie [0¬]     
468Fórmanowicz Prakseda *23-09-1885 Wielichowo +30-10-1885 Wielichowo /Wielichowo/   
469Fórmanowicz Prakseda z d. Paetzold *30-06-1850 Wielichowo   
470Fórmanowicz Regina z d. Zembold [0¬]     
471Fórmanowicz Rozalia Anna z d. Herman *17-01-1811 Reńsko +24-09-1866 Wielichowo   
472Fórmanowicz Seweryna *25-11-1906 Wielichowo +26-08-1929 Wielichowo /Wielichowo/   
473Fórmanowicz Sławomira z d. Kołodziejczak [0¬]     
474Fórmanowicz Stanisława z d. Kietrys [0¬]     
475Fórmanowicz Stefania *29-08-1909 Wielichowo +10-08-1980 Poznań /Wielichowo/   
476Fórmanowicz Stefania z d. Krajnik *26-09-1917 Ciche k/Brodnicy +25-01-1988 Ciche k/Brodnicy /Ciche k/Brodnicy/   
477Fórmanowicz Stefania z d. Ryzlewicz *06-10-1926 +15-02-1979 Zielona Góra   
478Fórmanowicz Walentyna Łucja z d. Kaletka *11-02-1886 +18-10-1971   
479Fórmanowicz Wiesława z d. Dychton [0¬]     
480Fórmanowicz Wiktoria *12-12-1869 Wielichowo +po 1880   
481Fórmanowicz Zofia [0¬]     
482Fórmanowicz, 1 v. Gembalska Walentyna Weronika z d. Bzyll *26-01-1873 Wielichowo +13-07-1944 Wielichowo   
483Fórmanowicz, 1 v. Śliwkiewicz, Marianna z d. Lenartowska *1833   
484Francuzik Maria z d. Roszkiewicz [0¬]     
485Frąckowiak Dorota z d. Ratajska [0¬]     
486Frąckowiak Jagoda [0¬]     
487Frąckowiak Maria z d. Larek [0¬]     
488Frąckowiak Martyna [0¬]     
489Frąckowiak Renata z d. Piosik [0¬]     
490Frąckowiak Renata z d. Jaskowiak [0¬]     
491Freund Maria Kordula Elżbieta z d. Ostrowicz *08-12-1879 Leszno   
492Furman Agnieszka z d. Karczmarz *1815   
493Furman Anna *24-07-1835 Kurów   
494Furman Józefa  +przed 1834   
495Furmanowicz Adela *22-05-1898 +06-02-1989 Goleniów   
496Furmanowicz Aleksandra z d. Likir *08-11-1908 +około 1939   
497Furmanowicz Anastazja *06-04-1834 Poznań +13-07-1835 Poznań   
498Furmanowicz Anna [0¬]     
499Furmanowicz Anna *04-06-1907 Polska Wieś k/Kłecka +01-06-1988 Kraków   
500Furmanowicz Barbara *25-07-1909 Polska Wieś k/Kłecka +20-09-2002 Kraków   
501Furmanowicz Barbara [0¬]     
502Furmanowicz Beata z d. Mogilewska [0¬]     
503Furmanowicz Bogumiła z d. Kuświk [0¬]     
504Furmanowicz Bożena z d. Mazur [0¬]     
505Furmanowicz Celina [0¬]     
506Furmanowicz Ewa z d. Maik *21-12-1834 Krempa +28-10-1910 Ostrów Wlkp.    
507Furmanowicz Ewa z d. ? [0¬]     
508Furmanowicz Franciszka *01-12-1859 Gniezno-Cierpięgi +22-01-1860 Gniezno-Cierpięgi   
509Furmanowicz Genowefa z d. Glubiak [0¬]     
510Furmanowicz Gertruda z d. Kabacińska *1927 +23-11-2013 Inowrocław   
511Furmanowicz Hanna z d. Fiksa [0¬]     
512Furmanowicz Helena *1896 Krempa +1896 Ostrów Wlkp.    
513Furmanowicz Helena *30-04-1905 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-1996 Kraków   
514Furmanowicz Helena z d. Jaworska *17-02-1913 Poznań +29-06-1990 Poznań /cmentarz Junikowo/   
515Furmanowicz Iwona [0¬]     
516Furmanowicz Joanna z d. Marciniak [0¬]     
517Furmanowicz Joanna z d. Libera *03-04-1868 Wielka Wieś +19-04-1942 Poznań   
518Furmanowicz Józefa *13-05-1879 Poznań   
519Furmanowicz Julia [0¬]     
520Furmanowicz Juliana [0¬]     
521Furmanowicz Julianna z d. Zawistowska *około 1849 Rytele-Wszołki   
522Furmanowicz Julianna (Halina) *05-06-1910 Buk   
523Furmanowicz Karolina Jadwiga z d. Zielińska [0¬]     
524Furmanowicz Katarzyna z d. Rok *03-11-1857 Ocieszyn pow. Oborniki +12-09-1943 Poznań   
525Furmanowicz Konstancja z d. Kaczmarska *11-01-1875 Kłecko + /Kłecko/   
526Furmanowicz Kornelia [0¬]     
527Furmanowicz Krystyna [0¬]     
528Furmanowicz Krystyna z d. ? [0¬]     
529Furmanowicz Leokadia z d. ? [0¬]     
530Furmanowicz Leokadia *1911 Polska Wieś k/Kłecka +15-08-2000 Kraków   
531Furmanowicz Ludwika *11-08-1895 Biskupice k/Kłecka +30-10-1895 Biskupice k/Kłecka /Kłecko/   
532Furmanowicz Maria z d. Białkowska *22-03-1898 Buk +16-04-1975 Poznań   
533Furmanowicz Maria Jadwiga z d. Jarosz *18-11-1903 Kleintschirne (Niemcy)   
534Furmanowicz Marianna z d. Chwałkowska *1811 +24-03-1840 Poznań - Garbary   
535Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882  
536Furmanowicz Marianna *14-01-1882 Buk +07-02-1882 Buk /Buk/   
537Furmanowicz Marianna z d. Fechner *25-01-1888 Buk +07-09-1968 Poznań /Junikowo/   
538Furmanowicz Marianna z d. Matuszak *1867 +04-1922 Krempa   
539Furmanowicz N.    
540Furmanowicz N.    
541Furmanowicz N.     
542Furmanowicz Olga z d. Łancewicz [0¬]     
543Furmanowicz Pelagia z d. Urbańska *14-12-1863 Kłecko +1949 Poznań   
544Furmanowicz Pelagia z d. Fechner *10-03-1886 Buk +07-12-1971 Dopiewo   
545Furmanowicz Pelagia *1903 Ostrów Wlkp.  +1903 Ostrów Wlkp.    
546Furmanowicz Rozalia *19-07-1873 Braciszewo k/Gniezna   
547Furmanowicz Rozalia z d. Szalewska *04-07-1867 Śrem +19-11-1896 Poznań   
548Furmanowicz Stanisława z d. Domagała  + Poznań (?) /Poznań, cmentarz Podolany/   
549Furmanowicz Stanisława *1894 Krempa   
550Furmanowicz Stefania z d. Łagoda *22-11-1916 Krzywiń +03-04-1972 Ostrzeszów   
551Furmanowicz Teresa (Czesława) *12-07-1895 Kłecko +19-09-1898 Kłecko   
552Furmanowicz Urszula *09-09-1922 Polska Wieś k/Kłecka +05-01-2011 Kraków   
553Furmanowicz Waleria z d. Dąbkiewicz *12-12-1896 Ostrów Wl;kp. +30-09-1983   
554Furmanowicz Wanda z d. ? [0¬]     
555Furmanowicz Wiktoria z d. Siwczak *20-12-1913 Dopiewo +23-03-1986 Dopiewo   
556Furmanowicz Władysława z d. Bzyl *09-06-1886 Buk + Ostrzeszów   
557Furmanowicz Władysława *06-04-1898 Hanosin +około 1950   
558Furmanowicz Zofia z d. Adamczewska *25-01-1881 Siemianowo k/Gniezna  +23-01-1966 Kłecko   
559Furmanowicz, 1 v Tomaszewska Marianna z d. Stodolska *30-03-1851 Krempa   
560Furmanowicz-Jankowska Karolina z d. Furmanowicz [0¬]     
561Gainska Magdalena z d. Kąkolewicz *16-07-1826 Gostyń   
562Gaj Katarzyna  +09-05-1743 Wielichowo  
563Gajek Jadwiga z d. Cicha   
564Gajek Małgorzata *około 1722 +24-10-1782 Wielichowo  
565Gajek Marianna *27-06-1749 Wielichowo  
566Gajewicz Agnieszka z d. Marciniak *1871 Trzcinica  
567Gajewicz Anna z d. Fliger *1809 Wielichowo  
568Gajewicz Karolina z d. Wojciechowska *1846 Wielichowo  
569Gajewicz Katarzyna   
570Gajewicz Marianna z d. Stawska  +przed 1830 Wielichowo  
571Gajewicz Teresa z d. Nowacka   
572Galantowicz Franciszka z d. Szwajkiewicz *1809  
573Galantowicz Magdalena *1849 Gniezno +1849 Gniezno  
574Galantowicz Marianna z d. Szymankiewicz    
575Galantowicz Marianna (Marcjanna) *22-01-1832 Gniezno +19-04-1850 Gniezno  
576Galantowicz Pelagia z d. Nakulska  *1836  
577Galantowicz Rozalia *1843 Gniezno +1844 Gniezno  
578Galantowicz Tekla *1845 Gniezno  
579Gałka Barbara Kazimera z d. Winerowicz [0¬]     
580Gałka Beata z d. Zawadzka *25-07-1909 +2000   
581Gałkowska Aniela z d. Gruszkiewicz   
582Gałkowska Balbina *1813 +05-01-1881 Nowe Urbanowo  
583Gałkowska Jadwiga z d. Formanowicz *18-10-1786 Wielichowo + Wielichowo   
584Gałkowska Julianna *1821 Wielichowo +12-09-1822 Wielichowo /Wielichowo/   
585Gałkowska Ludwika *02-10-1818 Wielichowo   
586Gałkowska Magdalena *22-05-1821 Wielichowo   
587Gałkowska Magdalena z d. Cicha   
588Gałkowska Marcjanna *02-06-1829 Wielichowo   
589Gałkowska Regina z d. Przykłocka   
590Ganowicz Apolonia z d. Formanowicz *07-02-1846 Gostyń +14-07-1928   
591Ganowicz Melania Antonina [0¬]     
592Ganowicz Waleria z d. Formanowicz *30-11-1883 Siemowo +10-04-1969 Gniezno /Gniezno/   
593Garas Aleksandra [0¬]     
594Garas Anastazja [0¬]     
595Garas Magdalena z d. Nadolska [0¬]     
596Garbarz Justyna z d. Fórmanowicz [0¬]     
597Garbarz Paulina [0¬]     
598Gembalska Jadwiga *1896 Wielichowo  
599Gembalska Marianna z d. Ziemlińska   
600Gembalska Stanisława *1897 Wielichowo  
601Geming Ewa [0¬]     
602Geming Iwona z d. Jaśkowiak [0¬]     
603Giebel Helena z d. Porczyńska *1842  
604Giebel Marianna z d. Snyś *08-12-1844 Poznań - Jeżyce +13-01-1869 Poznań - Jeżyce   
605Giebel Marta *19-08-1863 Poznań - Jeżyce +04-11-1918 Poznań   
606Ginter Franciszka Brygida *04-10-1768 Buk +13-09-1769 Buk /Buk/   
607Ginter Józefa Franciszka *13-03-1780 Buk   
608Ginter Justyna Brygida z d. Kotarska *1852 Przecław   
609Ginter Katarzyna *30-04-1763 Buk   
610Ginter Katarzyna *10-11-1770 Buk   
611Ginter Magdalena z d. Szulczewska   
612Ginter Małgorzata z d. Czerniewicz *1719 Buk +14-11-1761 Buk  
613Ginter Regina   
614Ginter Salomea  +03-07-1773 Buk /Buk/  
615Gizewski Joanna   
616Glapińska Stanisława z d. Czerniejewska *1866 +1935  
617Glapińska Stefania z d. Stachowska *26-08-1896 Gaj Wielki +po 1938   
618Godlewska Bogumiła z d. Formanowicz [0¬]     
619Golniewicz Ludwika z d. Smoczyk *16-08-1884 Kościan   
620Golniewicz Marianna Anna z d. Ostrowicz *15-07-1850 Gostyń +05-09-1902 Gostyń   
621Górczak Jadwiga Kazimiera z d. Furmanowicz *21-04-1942 +12-2015 Poznań /Junikowo/   
622Górecka Eleonora z d. Michniewska [0¬]     
623Górecka Eleonora z d. Fórmanowicz *05-02-1909 Wielichowo +20-11-1995   
624Górecka Eufrozyna z d. Świetlińska *08-01-1856 Wielichowo  
625Górecka Ewa [0¬]     
626Górecka Marianna z d. Fórmanowicz *31-08-1882 Wielichowo +18-06-1908 Wielichowo   
627Górecka Urszula [0¬]     
628Górecka Zofia z d. Klimowicz    
629Górka Kinga z d. Bandurska [0¬]     
630Górska Kunegunda z d. Musielska   
631Graban Ewa [0¬]     
632Graban Małgorzata [0¬]     
633Graban Mirosława z d. Formanowicz [0¬]     
634Grygiel Anna [0¬]     
635Grygiel Ewa z d. Zielińska [0¬]     
636Grygiel Krystyna Emilia z d. Formanowicz *30-06-1921 Gniezno +29-12-2003   
637Grygiel Małgorzata [0¬]     
638Grygiel Marianna z d. Wojtkowiak *1865  
639Gryglewicz Helena z d. Klemczyńska [0¬]    
640Grześkowiak Paulina z d. Fórmanowicz [0¬]     
641Gwardzik Wioletta z d. Fórmanowicz [0¬]     
642Gwincińska Ida [0¬]     
643Gwincińska Mirosława z d. Stokłosa [0¬]     
644Hajt Agnieszka z d. Świetlińska [0¬]     
645Haławska Balbina z d. Galantowicz *1828 Gniezno +1849 Gniezno  
646Hałdrzyńska, 1 v. Kramberska Barbara Jadwiga z d. Binkiewicz *1704 Buk  
647Hamrol Aleksandra z d. Klecha [0¬]     
648Hasińska Balbina z d. Kwintkiewicz *1792  
649Hasińska Barbara *29-11-1738 Gostyń  
650Hasińska Brygida *07-10-1778 Gostyń  
651Hasińska Elżbieta z d. Miązkiewicz   
652Hasińska Ewa *23-12-1775 Gostyń  
653Hasińska Helena z d. Dworzyńska *1768 +03-01-1832 Gostyń /Gostyń/  
654Hasińska Jadwiga *17-10-1741 Gostyń  
655Hasińska Katarzyna z d. Surzynska *1798  
656Hasińska Katarzyna z d. Borowicz   
657Hasińska Magdalena   
658Hasińska Magdalena   
659Hasińska Magdalena *27-03-1791 Gostyń  
660Hasińska Małgorzata *13-07-1797 Gostyń  
661Hasińska Małgorzata z d. Raszewska   
662Hasińska Marcjanna *31-12-1802 Gostyń  
663Hasińska Marianna z d. Sobierayska *1802  
664Hasińska Marianna z d. Formanowicz *22-03-1814 +15-11-1884 Gostyn   
665Hasińska Marianna *18-06-1740 Gostyń  
666Hasińska Regina   
667Hasińska Regina *16-06-1768 Gostyń  
668Hasińska Salomea *15-11-1744 Gostyń  
669Hasińska Salomea *08-11-1762 Gostyń  
670Hasińska, 1 v. Kwaśniewska Joanna *1832   
671Heine Walentyna Apolonia z d. Kotarska *04-1862 Przecław   
672Heinrich Franciszka Kordula z d. Ostrowicz *08-03-1885 Leszno   
673Heinsch Antonina z d. Latanowicz   
674Hejnowicz Anna z d. Sułkowska   
675Hejnowicz Franciszka *03-03-1841 Gostyń   
676Hejnowicz Julianna Konstancja z d. Formanowicz *11-02-1819 Gostyń +15-02-1892 Gostyń   
677Hejnowicz Klara Zuzanna *06-08-1846 Gostyń +13-02-1847 Gostyń /Gostyń/   
678Hejnowicz Marianna *27-07-1843 Gostyń   
679Hemerling, 1 v. Libera, Katarzyna z d. Witajewska *1835 +29-01-1907 Buk /Buk/  
680Hensel Aleksandra z d. Günther *1845 +1903 Gostyń   
681Hensel Antonina *13-06-1859 Gostyń   
682Hensel Ewa Marianna *09-08-1857 Gostyń   
683Hensel Felicja Zuzanna *26-05-1903 Gostyń +18-08-1958 Poznań   
684Hensel Franciszka z d. Dorogolska *1822 +11-08-1853 Gostyń   
685Hensel Izabella *18-03-1906 Fürstenwalde +14-02-1993   
686Hensel Jadwiga z d. Włosciejewska *1820   
687Hensel Julianna *01-06-1884 Gostyn +19-06-1984 Gostyń   
688Hensel Katarzyna z d. Lenge *1780 +12-02-1855 Gostyń   
689Hensel Kazimiera *21-02-1891 gOSTYŃ   
690Hensel Ludwika Rozalia *25-08-1882 Gostyń   
691Hensel Maria z d. Ossowska [0¬]     
692Hensel Maria z d. Chmielewska *05-05-1920 +14-09-2007 Warszawa   
693Hensel Marianna z d. Stelmaszczykiewicz *1845 +02-07-1899 Gostyń   
694Hensel Marianna z d. Wolska *1853 +1896 Gostyń   
695Hensel Marianna z d. Konatowska *1814 +1899   
696Hensel Marianna *1840 Strzelce Wielkie   
697Hensel Marianna *26-07-1851 Głogówko +02-11-1868 Gostyń   
698Hensel Marianna z d. Formanowicz *22-12-1880 Gostyń +08-08-1951 Poznań   
699Hensel Michalina z d. Domagalska *1820 Gostyń +19-10-1892 Gostyń   
700Hensel Mirosława Maria *24-05-1902 Gostyń +1992   
701Hensel N. [0¬]     
702Hensel N. *24-09-1908 Poznań +24-09-1908 Poznań   
703Hensel Pelagia *23-11-1881 Gostyń   
704Hensel Rozalia *1850 Gostyń +03-05-1852 Gostyń   
705Hensel Stanisława *08-05-1855 Gostyń   
706Hensel Teofila z d. Wolska *1850   
707Hensel Teresa z d. Hejducka *1843   
708Hensel Urszula  +1854 Strzelce Wielkie   
709Hensel Walentyna *13-02-1847 Gostyń   
710Hensel Wanda Ewa *23-11-1909 Poznań +13-06-1910 Poznań   
711Herman Jadwiga   
712Herman Krystyna z d. Bzyll *17-01-1785 Reńsko  
713Hermann Charlotte (Władysława Helena) z d. Lewandowski *21-05-1887 Komorze (Żerków)   
714Hęćka Daria Maria z d. Formanowicz [0¬]     
715Hęćka Dominika [0¬]     
716Hoffman Agnieszka *13-01-1860 Wielichowo   
717Hoffman Julianna z d. Fórmanowicz *09-02-1828 Wielichowo +28-07-1881 Wielichowo   
718Hoffman Marianna *14-01-1862 Wielichowo   
719Hoffman Marianna Rozalia z d. Stachowska *28-08-1800 Doktorowo   
720Hoffman, 1 v. Rajchowicz Wiktoria z d. Fórmanowicz *16-12-1857 Wielichowo   
721Hoffmann Marianmna z d. Gaertchen   
722Humerczyk Agnieszka z d. Lasocka   
723Hyc Bronisława z d. Furmanowicz *1920 Polska Wieś k/Kłecka +21-11-2003 Kraków   
724Hyc Zofia [0¬]     
725Iżycka Agnieszka z d. Grabowska  +1915 Kutno  
726Iżycka Konstancja z d. Lewandowska *1861 Lewice   
727Jachimowska Maria z d. Siwczńska *16-06-1898 +27-02-1983   
728Jadłowska Katarzyna z d. Młodzikowska *03-04-1850 Nidom   
729Jadłowska Teresa z d. Jakubowska   
730Jahnke Irena Barbara z d. Raczkowska *22-01-1893 Poznań +27-12-1983 Bydgoszcz /Bydgoszcz/   
731Jahnke Wiesława [0¬]     
732Janelt Izabela    
733Janelt Kazimiera z d. Furmanowicz *07-12-1914 Buk +26-11-1986 Poznań /Junikowo/   
734Jankiewicz Antonina z d. Hoffman *1835 Witaszyce +31-01-1862 Gostyń   
735Jankiewicz Józefa *1825 +02-09-1828 Gostyń   
736Jankiewicz Susanne z d. Fatio *około 1836 Orbe (Szwajcaria} +05-08-1913 Gostyń /Gostyń/   
737Jankiewicz Sylwia *31-12-1865   
738Jankiewicz Walentyna Jadwiga *11-10-1822 Gostyń   
739Jankiewicz Wiktoria *1823 +28-03-1828 Gostyń /Gostyń/   
740Jankiewicz Zofia z d. Heinsch *11-04-1880 +05-09-1967   
741Jankiewicz, 1 v. Ciachowska Katarzyna z d. Formanowicz *26-11-1792 Gostyń +04-02-1861 Gostyń   
742Jankowska Zuzanna [0¬]     
743Jarosz Katarzyna   
744Jasienowicz Irena z d. Owsik   
745Jasińska Bronisława z d. Dohnke *1867 +1905 Grodzisk  
746Jąderko Cecylia z d. Giebel *16-10-1864 Poznań - Jeżyce +po 1932   
747Jerzykowska Filipina z d. Kortylewicz *01-12-1884 Gross Oerner (Saxonia)  +21-10-1930 Poznań /Poznań, Dębiec/   
748Jerzykowska Marianna z d. Wawrzyniak *22-09-1906 kamienna Wieś  
749Jezierska Ewa z d. Wawrzyniak   
750Jung Emilia [0¬]     
751Jurisch Marianna z d. Fórmanowicz *02-07-1922 Narożniki  +27-01-1988   
752Juszczyk Barbara z d. Kassocińska (?)   
753Juszczyk Emilia Cecylia z d. Różecka *1841 +08-12-1879 Warszawa  
754Juszczyk Ewa  +1840 Kielce  
755Juszczyk Franciszka Antonina z d. Drzewiecka *10-10-1852 Szubin +24-10-1931 Warszawa   
756Juszczyk Maria Antonina *04-10-1873 Warszawa +16-12-1894 Warszawa  
757Juszczyk Marianna z d. Pawlińska *1812 Czesławice  
758Juszczyk Stanisława z d. Szymańska *1853 Szamotuły +07-10-1895 Warszawa, Praga  
759Kabacińska Marianna z d. Marzyńska *22-03-1896 Jankowo +23-06-1976  
760Kachlicka Agnieszka [0¬]     
761Kachlicka Aleksandra [0¬]     
762Kachlicka Barbara z d. Bartkowiak [0¬]     
763Kachlicka Helena z d. Larek *24-04-1923 +04-01-2007   
764Kachlicka Karina z d. Barczak [0¬]     
765Kachlicka Magdalena [0¬]     
766Kaczmarkiewicz Ewa Jadwida *1845 Gostyń  
767Kaczmarkiewicz Jadwiga z d. Dabińska   
768Kaczmarska Stanisława z d. Lesicka *1842  
769Kadoch Alina z d. Buraczyńska *28-03-1959 Buk +13-09-1993   
770Kaletka Aniela (Agata) z d. Cieślik vel Cieśla *31-07-1820 Ziemin +08-03-1893 Wielichowo /Wielichowo/  
771Kaletka Antonina z d. Gryglewicz [0¬]    
772Kaletka Helena z d. Fritsche *28-05-1893 Ośniszczewko pow. Inowrocław +1945  
773Kaletka Józefa z d. Śliwińska *1854 +09-05-1911 Wielichowo  
774Kaletka Waleria z d. Nowak   
775Kaniewska Pelagia z d. Formanowicz *23-11-1864 Gostyń +04-09-1892 Berlin   
776Kaniewska Wiktoria z d. Biernacka *1821  
777Kapska Agnieszka z d. Słominska    
778Kapska Ewa z d. Formanowicz *około 1740 Wielichowo +przed 1801   
779Kapska Helena *20-05-1778 Wielichowo   
780Kapska Józefa *07-03-1772 Wielichowo  
781Kapska Katarzyna *26-04-1769 Wielichowo   
782Kapska Katarzyna z d. Świetlińska *około 1741  
783Kapska Magdalena *18-07-1775 Wielichowo   
784Kapska Petronela *20-05-1778 Wielichowo   
785Kapska Regina *28-02-1762 Wielichowo   
786Kapska Wktoria *12-12-1751 Wielichowo  
787Kapska Zofia z d. ?    
788Karczmarz Magdalena   
789Kardańska Aniela [0¬]     
790Kardańska Hanna [0¬]     
791Kardańska Helena z d. Lisowska *1929 +08-1968 Poznań /Buk/   
792Kardańska Jolanta [0¬]     
793Kardańska Małgorzata [0¬]     
794Kardańska Teodora [0¬]     
795Kasperska Czesława z d. Terczewska *28-02-1910 Brzoza k. Szamotuł +1994   
796Kasperska Teodozja z d. Terczewska *1913 +1988   
797Kasprzak Anna z d. Leszczyńska   
798Kasprzak Jadwiga z d. Szumnarska *02-09-1871 Śrem +15-12-1952 Śrem   
799Kauppe Zofia   
800Kąkolewicz Emilia z d. Henry? *1827   
801Kąkolewicz Julianna *09-02-1823 Gostyń   
802Kąkolewicz Małgorzata z d. Formanowicz *07-06-1796 Gostyń +15-11-1881 Gostyń /Gostyń/   
803Kąkolewicz Rozalia *26-08-1834 Gostyń   
804Kąkolewicz Zuzanna z d. Barsztoszkiewicz *1836   
805Kempee Józefa z d. Formanowicz *16-09-1863 Gostyń   
806Kicińska Stanisława z d. Świetlińska *08-05-1884 Wielichowo +1938   
807Kirszke Ewa z d. Kuklinska   
808Klecha Beata [0¬]     
809Klecha Donata *21-01-1951 +24-03-2000   
810Klecha Hanna z d. Fornalewicz [0¬]     
811Klecha Izabella z d. Bosa [0¬]     
812Klecha Jolanta z d. Pazderska [0¬]     
813Klecha Natalia [0¬]     
814Klecha Włodzimira Stanisława z d. Fórmanowicz *16-01-1919 +25-08-2005   
815Kledzik Magdalena z d. Fórmanowicz [0¬]     
816Klimczak Zenona z d. Hałas *24-03-1924 Krobia +26-01-2003 Gostyń   
817Kłonowska Helena z d. Filipowska [0¬]     
818Kłonowska Renata [0¬]     
819Kmieć Józefa z d. Kolan *1826  
820Knapacz Agnieszka z d. Karalus [0¬]     
821Knapacz Ewa [0¬]     
822Knapacz Jadwiga z d. Kopczyńska [0¬]     
823Knispe Anna Maria z d. Rau * Gros Groitzig  
824Knop Karolina z d. Fibich   
825Kokotkiewicz Agnieszka *02-01-1831   
826Kokotkiewicz Agnieszka   
827Kokotkiewicz Agnieszka *01-08-1827   
828Kokotkiewicz Anna *15-04-1822   
829Kokotkiewicz Katarzyna *31-10-1824   
830Kokotkiewicz Zuzanna *18-02-1834   
831Kokotkiewicz Zuzanna Regina z d. Stachowska *06-04-1787 Doktorowo   
832Komorowska Zofia z d. Rogulska   
833Konieczna Anastazja z d. Hensel *1882   
834Konieczna Marianna   
835Konieczyńska Jadwiga   
836Konieczyńska Janina z d. Niejacka *03-12-1897 Poznań + Poznań   
837Kononczuk Marianna z d. Górecka [0¬]     
838Kopczyńska Ilona [0¬]     
839Kopczyńska Jolanta z d. Siemierz [0¬]     
840Kopczyńska Marianna z d. Głowacka *1798 +17-11-1867 Buk  
841Kopczyńska Monika [0¬]     
842Kopczyńska Rozalia z d. Faralewska *25-08-1866 Wielka Wieś  
843Kopczyńska Sabina z d. Szarzyńska [0¬]     
844Kopczyńska Zofia z d. Furmanowicz *29-04-1901 Biskupice k/Kłecka +1992 Poznań /Buk/   
845Kopczyńska, 1 v. Formanowicz Agnieszka z d. Motłszyńska *10-01-1829 Buk +03-11-1909 Buk   
846Kortylewicz Agnieszka z d. Goćwińska   
847Kortylewicz Anna z d. Ligezińska *02-06-1901 Pleszew  
848Kortylewicz Anna Marta z d. Poppmann *19-01-1892   
849Kortylewicz Brygida z d. Różańska   
850Kortylewicz Elżbieta z d. Staniszewska *1858  
851Kortylewicz Filipina z d. Formanowicz *15-05-1861 Gostyń +04-11-1897 Berlina   
852Kortylewicz Józefa *06-12-1882 Gniezno  
853Kortylewicz Laura *07-04-1891 Berlin +05-08-1895 Berlin   
854Kortylewicz Małgorzata z d. Adamowicz    
855Kortylewicz Teodora z d. Rosicka  +03-05-1887  
856Koryciak Gabriela z d. Formanowicz [0¬]     
857Kotarska Felicja z d. Skórzewska *około 1822 +04-08-1847 Podlesie Kościellne  
858Kotarska Izabela z d. Justyńslea  *około 1827  
859Kotarska Józefa z d. Skórzewska *około 1784 +30-11-1819 Przecław   
860Kotarska Józefa Emilia z d. Ulatowska *30-04-1832 Kapiela +12-09-1887 Izdebno /Ostrowite/   
861Kotarska Łucja *03-1859 Przecław   
862Koth Julianna z d. Formanowicz *około 1809   
863Kotlarska Wiktoria z d. Promińska *16-12-1809 Grodzisk   
864Kowalkowska Teodozja z d. Furmanowicz *03-04-1899 Krempa   
865Kozik Agnieszka   
866Kozinka Helen M z d. Perlowski *06-1895 Chicago +02-1939   
867Koziołek Dominika z d. Szkudlarek [0¬]     
868Koziołek Julia [0¬]     
869Koziołek Oliwia [0¬]     
870Kozłowicz Jadwiga   
871Kozłowicz, 2 v. Łęgowicz, 1 v. Mikołajewicz Maruanna z d. Witkowska   
872Kozłowska Adela z d. Dals   
873Kozłowska Danuta z d. Fórmanowicz [0¬]     
874Kozłowska Elżbieta z d. Fórmanowicz *11-11-1881 Wielichowo   
875Kozłowska Helena    
876Kozłowska Jadwiga *09-1738 Wielichowo  
877Kozłowska Katarzyna   
878Krause Delphine z d. Perlowski *09-10-1921 Cook County, IL   
879Krauza Agnieszka z d. Wolsztyńska *15-01-1742 Buk, Konary  
880Krauza Barbara Łucja *09-12-1766 Buk  
881Krauza Dominika Marianna *05-08-1763 Buk   
882Krauza Elżbieta *03-07-1773 Buk  
883Krauza Franciszka *20-09-1769 Buk +21-12-1771 Buk /Buk/  
884Krauza Jadwiga z d. Formanowicz *09-10-1707 Otusz k/Buku +11-02-1784 Buk   
885Krauza Zofia *1759 +12-09-1763 Buk   
886Krawczyk Leokadia  +1945   
887Krawczyk Stanisława z d. Fórmanowicz *22-05-1871 +1946   
888Krolikowska, 1 v. Komorowicz Jadwiga z d. Hensel *1807   
889Król Agnieszka [0¬]     
890Król Anna z d. Korduba [0¬]     
891Król Ewa z d. Formanowicz [0¬]     
892Król Irena z d. Wąchocka [0¬]     
893Król Joanna Małgorzata [0¬]     
894Król Małgorzata [0¬]     
895Król vel Królikiewicz Anna Krystyna z d. Stachowska *24-07-1822 Doktorowo   
896Królikiewicz Marianna *09-08-1861 Doktorowo   
897Królikowska Jadwiga   
898Kruszona Katarzyna   
899Krzyczyńska Agnieszka z d. Balcerowicz   
900Krzyczyńska Aniela z d. Formanowicz *11-08-1796 Wielichowo   
901Krzyczyńska Marianna *15-08-1821 Wielichowo   
902Krzyczyńska Michalina *29-09-1819 Wielichowo +01-07-1824 Wielichowo /Wielichowo/   
903Krzyczyńska Teofila z d. Tyczewska    
904Krzyżańska Konstancja z d. Danko   
905Krzyżogórska Marianna   
906Krzyżogórska Marianna z d. Turkiewicz *1782  
907Krzyżogórska Rozalia z d. Widymanska *1822  
908Krzyżogórska Weronika z d. Michalska *1794 +19-02-1846 Stęszew  
909Krzyżogórska, 1 v. Degorska Marianna *1826  
910Krzyżogórska, 1 v. Zwierzyńska Agnieszka z d. Formanowicz *21-01-1810 Buk +03-03-1853 Buk /Buk/   
911Kuberkiewicz Brygida z d. Hensel *1810 +23-03-1894 Gostyń   
912Kubiak Stella (Stanisława Franciszka) z d. Lewandowski *24-04-1890 Komorze (Żerków)   
913Kucharzewicz Agnieszka *19-01-1819 Buk   
914Kucharzewicz Anna Eufrozyna *1793 Buk  
915Kucharzewicz Domicella *09-05-1795 Buk  
916Kucharzewicz Helena z d. Ginter *31-07-1777 Buk +02-07-1830 Buk /Buk/   
917Kucharzewicz Julianna *1808 Buk +30-05-1814 Buk /Buk/   
918Kucharzewicz Konstancja *17-02-1798 Buk  
919Kucharzewicz Marianna   
920Kucharzewicz Marianna *26-08-1816 Buk   
921Kucharzewicz Rozalia Regina *1780 Buk  
922Kucharzewicz Zofia z d. Suchorska *1768 Buk +przed 1804  
923Kucharzewicz, 1 v. Richter Małgorzata *1772  
924Kucoff Aurelia z d. Niejacka *27-03-1862 Grodzisk   
925Kucoff Marianna z d. Bączkowska   
926Kuczyńska Wanda z d. Lisowska [0¬]     
927Kudlińska Katarzyna z d. Dybizbańska *16-11-1826 Buk +26-03-1881 Buk  
928Kudła M. [0¬]     
929Kulka Hanna [0¬]     
930Kulka Teresa z d. Kopczyńska [0¬]     
931Kuraszkiewicz Anna z d. Filipowska *1779 Buk  
932Kuraszkiewicz Marcjanna Angnieszka z d. Promińska *06-01-1813 Grodzisk   
933Kurkiewicz Franciszka z d. Fórmanowicz *06-01-1873 Wielichowo   
934Kurowska Edyta z d. Świetlińska-Pięta [0¬]     
935Kurowska Marcelina [0¬]     
936Kusiak Emilia z d. Fórmanowicz [0¬]     
937Kusiak Irena [0¬]     
938Kusior Beata z d. Fórmanowicz [0¬]     
939Kuśnierska Zdzisława (Władysława) z d. Formanowicz *11-09-1892 Gostyń +18-01-1924 Śmigiel   
940Kużdowicz Franciszka z d. Szumińska *1779  
941Kużdowicz Jadwiga z d. Nowacka *1804  
942Kużdowicz Krystyna z d. Firley *1846  
943Kużdowicz Regina z d. Cicha   
944Kużdowicz Rozalia z d. Bzyll *1813 Reńsko  
945Kużdowicz Rozalia   
946Kużdowicz Stanisława z d. Mielcarzewicz *1865 Janowice  
947Kużdowicz Wiktoria z d. Woytkowska *15-12-1749 Buk  
948Kwaśniewska Józefa   
949Kwintkiewicz Jadwiga   
950Lamenta Elżbieta z d. Skrzypek [0¬]     
951Larek Agnieszka z d. Jankowska [0¬]     
952Larek Elżbieta z d. Gabryel [0¬]     
953Larek Jadwiga z d. Klapińska *20-01-1920 +15-03-1988   
954Larek Józefa z d. Formanowicz *28-02-1895 Gostyń +25-03-1963 Śmigiel   
955Larek Karolina [0¬]     
956Larek Renata z d. Molis [0¬]     
957Larek Wiktoria [0¬]     
958Lasocka Elżbieta z d. Balcerkiewicz *08-11-1793 Wielichowo  
959Lasocka Ludwika z d. Krukowicz    
960Lasocka Magdalena *12-05-1837 Wielichowo  
961Laufer Emilia [0¬]     
962Laufer Genowefa [0¬]     
963Laufer Janina z d. Lisowska [0¬]     
964Lenartowska Katarzyna z d. Czekańska   
965Lesień Józefa z d. Wasiak *1864 Skalmierzyce   
966Leuze Monika z d. Stachowska [0¬]     
967Lewandowska Anna z d. Nowacka *1809 +18-04-1847 Kamionna   
968Lewandowska Anna z d. Formanowicz *25-07-1826 Gostyń +19-08-1894 Kutno   
969Lewandowska Janina *1898 +1968 Kutno   
970Lewandowska Konstancja z d. Skornia *03-04-1863 Strzałkowo +10-03-1936 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
971Lewandowska Maria Elżbieta z d. Czaplicka *18-04-1771 Zbąszyń +02-04-1830 Lubosz   
972Lewandowska Marta Józefa z d. Bosz *1881 Warszawa   
973Lewandowska Tekla *22-09-1804 Strzyżewo   
974Lewandowska Teofila Viola z d. Guss (Guzinski) *26-04-1893 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
975Lewandowska Teresa z d. Lamachowska *około 1760 +16-11-1798 Lwówek   
976Lewandowska Zuzanna Marianna *02-08-1801 Strzyżewo   
977Lewandowski Anna Alvin z d. Hammernik    
978Lewandowski Anna R. z d. Durski    
979Lewandowski Edna z d. Leister    
980Lewandowski Stanisława *1934 +2012 Kutno   
981Lewandowski Zofia Maria *12-03-1885 Strzałkowo   
982Lewędowska Tekla z d. Kuczmerowicz (?) *1787 +04-06-1859 Gostyń  
983Leżańska-Formanowicz Jolanta z d. Leżańska [0¬]     
984Libera Antonina *1863  
985Libera Marianna *1867  
986Libera Wiktoria *1865  
987Linkiewicz Katarzyna z d. Świetlińska *1806  
988Lis Marianna z d. Fengler *1822  
989Lisiecka Beata Maria z d. Gałka [0¬]     
990Lisiecka Ewa [0¬]     
991Lisowska Aleksandra z d. Terczewska *20-02-1860 Buk +09-07-1924 Buk   
992Lisowska Franciszka z d. Ławicka   
993Lisowska Gertruda *26-08-1920 +09-09-2004   
994Lisowska Jadwiga z d. Silska   
995Lisowska Maria *1928 +07-1986   
996Lisowska Seweryna z d. Furmanowicz *03-01-1894 Buk +01-07-1975 Buk   
997Lisowska Zofia z d. Formanowicz *16-09-1895 Grodzisk +17-03-1978 Buk /Buk/   
998Lück Emilia z d. Mieczkowska *1837  
999Ludowicz Regina z d. Wiśniewska   
1000Ludowicz Zofia   
1001Łaga Karolina *1844 +po 1930 Chicago  
1002Łapanowska Elżbieta z d. Morzyńska   
1003Ławniczak Adelina Seweryna z d. Fórmanowicz *30-07-1914 +26-11-1971   
1004Ławniczak Stefania z d. Formanowicz *01-01-1896 Błażejewo +12-09-1951   
1005Łęgowicz Regina   
1006Łowigus Teofila z d. Kirchner *1846  
1007Łukasiewicz Elżbieta z d. Fórmanowicz [0¬]     
1008Łukasiewicz Karolina [0¬]     
1009Łukaszewska Maria (-nna) z d. Formanowicz *24-01-1893 Buk +11-01-1964 Buk /Buk/   
1010Łysiak Maria z d. Buraczyńska *07-08-1953 Buk +25-03-2011   
1011Machnik Anna z d. Rogalewska [0¬]     
1012Maciejewska Dorota   
1013Maciejewska Dorota z d. ?   
1014Maciejewska Helena z d. Golniewicz *18-04-1878 Gostyń +17-12-1957 Trzcianka /Leszno/   
1015Maciejewska Karolina z d. Formanowicz *05-11-1818 Gostyń +17-11-1882 Książ Wlkp.   
1016Maciejewska Kodula *1824 Buk  
1017Maciejewska Stanisława z d. Kaczmarek *1861   
1018Macur-Ruszkowska Małgorzata z d. Ruczkowska [0¬]     
1019Maćkowiak Benigna z d. Świetlińska *16-08-1881 Wielichowo   
1020Maik Józefa z d. Wawrzyniak *1811  
1021Majchrowicz Katarzyna *04-11-1756 Buk +09-05-1759 Buk /Buk/   
1022Majchrowicz Magdalena *16-04-1759 Buk +20-05-1759 Buk /Buk/   
1023Majchrowicz Nepomucena Joanna *03-05-1765 Buk +18-03-1775 Buk   
1024Malicka Katarzyna z d. Kachlicka [0¬]     
1025Malinowska Wiktoria   
1026Mamczyńska Barbara Janina z d. Formanowicz *13-05-1930 Poznań +08-10-1965   
1027Mamet Elżbieta z d. Buraczyńska [0¬]     
1028Marciniak Antonina *29-05-1835 Ociąż pow. Odolanów   
1029Marciniak Czesława z d. Furmanowicz *15-01-1902 Kłecko +21-02-1983 Poznań   
1030Marciniak Julianna *10-02-1839 Ociąż pow. Odolanów   
1031Marciniak Katarzyna z d. Bąk    
1032Marciniak Marianna z d. Formanowicz *14-01-1804 Ociąż pow. Odolanów   
1033Marciniak Monika *22-04-1832 Ociąż pow. Odolanów   
1034Marciniak Zofia *05-05-1830 Ociąż pow. Odolanów +08-07-1830 Ociąż pow. Odolanów /Ociąż pow. Odolanów/   
1035Markowska Bożena z d. Szwemin [0¬]     
1036Marszałkiewicz Elżbieta z d. Szumnarska *08-11-1844 Buk   
1037Marszałkiewicz Katarzyna z d. Szumnarska *28-10-1849 Buk   
1038Marszałkiewicz Marianna *07-07-1880 Buk   
1039Marszałkiewicz Marianna *28-06-1837 Buk   
1040Marszałkiewicz Michalina z d. Osińska *1862   
1041Masztalerz Katarzyna z d. Górecka *1832  
1042Masztalerz Tekla *07-09-1864 Krzywiń +08-09-1864 Krzywiń  
1043Matelska Klaudia [0¬]     
1044Matelska Małgorzata Maria z d. Nowak [0¬]     
1045Matyaszczyk Konstancja *06-04-1825 Gostyń  
1046Matyaszczyk Marianna z d. Niestrawska *1792 +08-03-1874 Gostyń   
1047Matyaszczyk Rosalia    
1048Mauersber Klementyna z d. Formanowicz *13-08-1898 Siemowo +15-02-1989   
1049Mazur Balbina z d. Humerczyk *1869  
1050Mądrzak Regina   
1051Mąkowska Marianna z d. Stawska *1842   
1052Meller Konstancja z d. Polus   
1053Meyza Otylia z d. Paetzold *1849  
1054Meyza Rozalia z d. Borowiak   
1055Miąszkiewicz Katarzyna   
1056Miąszkiewicz Katarzyna z d. Walewska   
1057Michalska Dorota z d. Riegen   
1058Michalska Eleonora z d. Paetzold *1858 Wielichowo  
1059Miedzińska Franciszka z d. Formanowicz *26-02-1869 Gostyń +01-03-1907 Berlin   
1060Miedzińska Franciszka Agnieszka Rozalia *27-10-1892 Berlin   
1061Miedzińska Jadwiga   
1062Miedzińska Rozalia z d. Chocieszyńska *1839  
1063Mielcarzewicz Anastazja z d. Dobrowolska *1833 Małachowo +09-03-1894 Tarnowo Podgórne  
1064Mielcarzewicz Stanisława z d. Szymańska   
1065Miełkowska Barbara z d. Urbanowska *04-12-1805 Gostyń   
1066Miłucka Helena z d. Niezielińska   
1067Mińska Adela Wiktoria *11-11-1905 Lwówek  
1068Mińska Anna z d. Dembinska *1801 +29-10-1866 Buk  
1069Mińska Antonina z d. Weyner *1797  
1070Mińska Halina *06-07-1900 Lwówek  
1071Mińska Halina Maria *06-1914 Buk +21-07-1914 Buk /Buk/  
1072Mińska Halina Maria *06-1914 Buk +21-07-1914 Buk /Buk/  
1073Mińska Jadwiga z d. Relewicz *1867  
1074Mińska Jadwiga z d. Relewicz *1867  
1075Mińska Jadwiga   
1076Mińska Joanna *17-08-1896 Lwówek  
1077Mińska Kazimiera z d. Tuliszka *16-01-1876 Buk  
1078Mińska Kazimiera Antonina *02-03-1909 Buk  
1079Mińska Kazimiera Antonina *02-03-1909 Buk  
1080Mińska Marianna *29-01-1863 Buk  
1081Mińska Marianna *11-1901 Buk +04-12-1901 Buk /Buk/  
1082Mińska Marianna *11-1901 Buk +04-12-1901 Buk /Buk/  
1083Mińska Marianna *30-07-1832 Buk  
1084Mińska Melania *05-11-1894 Lwówek  
1085Mińska N.  +przed 1932  
1086Mińska Salomea Marianna z d. Dakowska *1840 +31-07-1901 Buk /Buk/  
1087Mińska Seweryna *08-01-1898 Lwówek  
1088Mińska Stefania *15-06-1907 Lwówek +10-11-1962 Poznań  
1089Mińska Tekla Wanda z d. Formanowicz *17-09-1902 Berlin (Rixdorf) +23-08-1978 Szczecin   
1090Mińska Weronika z d. Piątkowiak *1878  
1091Mińska Weronika z d. Piątkowiak *1878  
1092Mińska Weronika z d. Piątkowiak *1878  
1093Mińska, 1 v. Brylska Dorota z d. Marszałkiewicz *1808 +20-01-1873 Buk  
1094Mińska, 1 v. Brylska Dorota z d. Marszałkiewicz *1808 +20-01-1873 Buk  
1095Mińska, 1 v. Kleim Dorota z d. Lurczyńska *1807  
1096Mińska, 1 v. Sarnowiczowa Apolonia z d. Pruska *1726 +27-12-1802 Buk /Buk/  
1097Miska Anna [0¬]     
1098Miska Ewa Maria z d. Grygiel [0¬]     
1099Misterek Wiktoria Jadwiga z d. Dobrogowska *25-07-1889 Poznań - Jeżyce   
1100Mizgalska Regina   
1101Młodzikowska Katarzyna z d. Bartczak *1860   
1102Młodzikowska Maria z d. Braszka *1849   
1103Młodzikowska Marianna z d. Formanowicz *15-08-1822 Wielichowo +02-04-1889 Neryngowo k/Wrześni   
1104Mocek Agnieszka *16-01-1820 Ociąż pow. Odolanów   
1105Mocek Anna z d. Formanowicz *13-07-1795 Smogorzewo   
1106Mocek Franciszka *06-03-1818 Ociąż pow. Odolanów   
1107Mocek Małgorzata z d. Polerowicz *1843 +1893 Skalmierzyce   
1108Moczyk M. [0¬]     
1109Moczyńska Marianna z d. Szumnarska *13-01-1867 Śrem   
1110Moczyńska Pelagia z d. Gudowicz   
1111Moralinska Łucja z d. Cichowicz *1810  
1112Moralinska Marianna z d. Żupanska   
1113Morzyńska Kazimiera z d. Gajewicz   
1114Moszczyńska Barbara z d. Hensel [0¬]     
1115Mrozikiewicz Helena z d. Fulkowska *1862  
1116Mrozikiewicz Zofia z d. Furmanowicz *28-01-1897 Kłecko +03-01-1989 Puszczykowo   
1117Mularska Irena Anna z d. Fórmanowicz [0¬]     
1118Müller Michalina Rozalia z d. Ostrowicz *25-03-1882 Leszno   
1119Musielak Danuta z d. Roszkiewicz [0¬]     
1120Musielak Maria [0¬]     
1121Musielska Katarzyna *około 1768 +31-05-1861 Szubin  
1122Mysiura Małgorzata z d. Duda [0¬]     
1123N. Anna z d. Chraplak [0¬]     
1124Nadobnik Iwona z d. Lisowska [0¬]     
1125Nadobnik Marianna *1816  
1126Nadolska Dorota [0¬]     
1127Nadolska Ewa z d. Polony *15-05-1951 Gdynia +22-06-2006 Poznań /Cmentarz Pięczkowo/   
1128Nadolska Helena z d. Furmanowicz *06-08-1910 Dortmund +12-02-1994 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
1129Nadolska Julianna z d. Balcerkiewicz    
1130Nagler / Limińska Urszula z d. Jankiewicz *03-10-1913 +20-10-1993   
1131Nelke Aleksandra z d. Łożyńska [0¬]     
1132Nelke Anna (Ana) [0¬]     
1133Nelke Barbara z d. Bomska   
1134Nelke Barbara z d. Bomska [0¬]     
1135Nelke Ewa z d. Kosowicz [0¬]     
1136Nelke Helena z d. Klimczak *29-04-1919 Krobia +14-11-1985 Puszczykowo   
1137Nelke Katarzyna z d. Jankowska [0¬]     
1138Nelke Krystyna z d. Kropiwnicka [0¬]     
1139Nelke Magdalena [0¬]     
1140Nelke Odeta [0¬]     
1141Niejacka Anna Elisabeth z d. Knappe *19-02-1892   
1142Niejacka Felicja Wanda *30-05-1901 Poznań +26-07-1983 Poznań   
1143Niejacka Helena z d. Wolińska *15-02-1887 +04-09-1962 Luboń   
1144Niejacka Helena z d. Stasiak *28-11-1899 Hirschberg (Jelenia Góra)   
1145Niejacka Małgorzata   
1146Niejacka Matylda Karolina z d. Wilhelm *14-02-1829 Wolsztyn +27-10-1887 Grodzisk /Grodzisk/   
1147Niejacka N. *1874 Grodzisk +1874 Grodzisk   
1148Niejacka Stanisława z d. Dickson *03-10-1865 Poznań +29-08-1938 Poznań   
1149Niejacka Tekla *25-02-1858 Grodzisk +13-06-1881 Grodzisk   
1150Niejacka Waleria Matylda, Cyryla *09-11-1863 Grodzisk   
1151Niejacka Wanda *24-08-1865 Grodzisk +21-04-1866 Grodzisk   
1152Niejacka Wanda Stanisława *23-02-1867 Grodzisk   
1153Niejacka, 1 v. Sievers Emma Maria z d. Buhlert *29-11-1845 +15-03-1920 Hamburg   
1154Niemier Anastazja z d. Hoffman *25-02-1866   
1155Niezielińska Anna z d. Kłosowska   
1156Niezielińska Łucja z d. Marszałkiewicz *01-11-1891 Buk   
1157Niłacna Magdalena z d. Furmanowicz *13-07-1876 Krępa (Ostrów Wlkp)   
1158Noetzel Aldona *14-06-1911 +11-11-1975 Poznań   
1159Noetzel Bronisława z d. Furmanowicz *21-08-1889 Chicago +10-07-1963 Poznań   
1160Noetzel Teresa Auguste z d. Ulohn   
1161Nowacka Ewa *16-12-1748 Wielichowo   
1162Nowacka Magdalena z d. Formanowicz *1727 Wielichowo (?) +24-12-1748 Wielichowo   
1163Nowacka Małgorzata z d. Świetlińska *1801 +27-03-1825 Wielichowo /Wielichowo/  
1164Nowacka Marianna z d. Fórmanowicz *28-10-1918 Wielichowo   
1165Nowacka Regina   
1166Nowacka Urszula *19-10-1824 Wielichowo  
1167Nowacka, 1 v. Ginter, Agnieszka z d. Formanowicz *03-01-1743 Sędzinko   
1168Nowak Agnieszka z d. Konieczna *1868  
1169Nowak Anna   
1170Nowak Anna z d. Furmanowicz [0¬]     
1171Nowak Helena   
1172Nowak Wanda z d. Fórmanowicz [0¬]     
1173Nowakowska Felicja z d. Furmanowicz *22-05-1912 Buk +13-08-1934 Poznań   
1174Nowakowska Marianna *21-10-1910 +29-01-1998 Poznań  
1175Nowicka Łucja z d. Świetlińska *1818  
1176Nowicka Magdalena z d. Formanowicz *04-04-1787 Gostyń +20-11-1836 Gostyń /Gostyń/   
1177Nowicka Marianna z d. Kozłowska   
1178Nowicka Mary z d. Raczkowska *01-11-1897 Poznań +05-05-1976   
1179Nurowska Krystyna z d. Formanowicz *28-09-1919 +03-01-1985   
1180Obiegała Helena   
1181Obzebulska Katarzyna *02-11-1795 Buk +09-01-1797 Buk /Buk/   
1182Obzebulska Marianna   
1183Ofierska Agata z d. Czerniewicz * Buk  
1184Olek Izabela z d. Rogalewska [0¬]     
1185Olsztyńska Emilia z d. Terczewska *13-06-1837 Buk   
1186Opączewska Anna   
1187Opączewska Katarzyna z d. Babska *1704 Buk +08-05-1799 Buk /Buk, cmentarz przy kościele św. Rocha/  
1188Opączewska Katarzyna z d. Boińska *16-03-1729 Buk, Targowisko   
1189Opączewska Marianna *13-11-1758 Buk   
1190Opączewska Regina z d. Mądrowska *1748 Szamotuły +21-04-1798 Buk /Buk/   
1191Orzałkiewicz Bożena [0¬]    
1192Orzałkiewicz Helena z d. Gajewicz *1904 +1977  
1193Orzałkiewicz Janina z d. Weiss [0¬]    
1194Orzałkiewicz Kornelia [0¬]    
1195Osińska Antonina *25-05-1811 Krobia +25-02-1812 Krobia /Krobia/   
1196Osińska Balbina z d. Formanowicz *31-03-1781 Gostyń +17-01-1838 Krobia /Krobia/   
1197Osińska Konstancja Walentyna *13-02-1818 Krobia   
1198Osińska Teofila *12-04-1813 Krobia   
1199Osińska Zofia *02-04-1807 Krobia +29-04-1807 Krobia /Krobia/   
1200Ostrowicz Ella Emilie Cordula *30-08-1884 Berlin   
1201Ostrowicz Emilie Lisette z d. Hinz *29-10-1858 Klammer +14-06-1887 Berlin   
1202Ostrowicz Jadwiga Agnieszka *08-10-1888 Leszno   
1203Ostrowicz Jennÿ Clara *05-11-1885 Berlin   
1204Ostrowicz Klara *19-10-1847 Wrocław +17-08-1910 Lądek Zdrój   
1205Ostrowicz Kordula Urszula z d. Formanowicz *21-10-1822 Gostyń +13-06-1910 Gostyń   
1206Ostrowicz Lucie Cordula Emilie Silvia *13-08-1883 Berlin   
1207Ostrowicz Maria Augusta Rozalia z d. Pleger *27-02-1856 Peetzig   
1208Ostrowicz Rozalia Katarzyna z d. Andersch *14-04-1852 Leszno   
1209Ostrowicz Sylwia (Sylwestrina) *31-12-1828 Gostyń   
1210Ostrowicz Teodora z d. Moralinska *09-03-1804 Gostyń +06-10-1885 Uzarzewo   
1211Owczarczak Agnes *11-01-1880 +04-08-1961   
1212Owczarczak Kathryn *11-06-1889 Ohio (US) +04-02-1974   
1213Owczarczak Margaret *30-07-1883 +04-04-1963   
1214Owczarczak Mary *27-11-1876 +18-03-1934   
1215Owczarczak Rose *04-08-1881 +26-07-1967   
1216Owczarczak Teodora Magdalena (Dora M) z d. Formanowicz *11-05-1846 Góra +09-09-1917 Port Clinton, Ohio /US/   
1217Pacyna Anna z d. Chróścik *1854   
1218Paetzold Magdalena z d. Łakoma   
1219Paetzold Małgorzata z d. Słowikowska *1819 +07-11-1897 Wielichowo /Wielichowo/  
1220Paukier Regina z d. Berkiert   
1221Pawlińska Brybida   
1222Pawłowicz Justyna z d. Ciosańska   
1223Pawłowicz Teresa z d. Gębarzewska [0¬]    
1224Pawłowska Antonina z d. Kicińska [0¬]     
1225Pawłowska Katarzyna z d. Rakiewicz [0¬]    
1226Peikert Franciszka * Kolonia Konarskie +30-05-1877 Kolonia Konarskie  
1227Perlowska Eleanor *1929   
1228Perlowska Ida z d. Reitter *1898 +29-03-1979 Wisconsin   
1229Perlowska Marie *1915   
1230Perlowska Marie z d. Zoladowska *1883   
1231Perlowski Angela z d. Baker *23-09-1924 +27-07-2008   
1232Perlowski Coral [0¬]     
1233Perlowski Domini z d. Gizewski *14-01-1893 +01-1987 Lakewood, Cuyahoga, Ohio   
1234Perlowski Irena *1901 +1939   
1235Perlowski Mary /Marianna/ z d. Formanowicz *14-03-1865 Książ Wlkp. +16-11-1934 Sugar Notch, Pennsylvania, USA   
1236Peuker Adela Marta z d. Tischler *29-07-1849 Warszawa  
1237Piasecka Eleonora z d. Gajewicz   
1238Piątkowska Janina [0¬]     
1239Piechota Elżbieta *10-1900 +26-07-1901 Wielichowo   
1240Piechota Franciszka *02-04-1895 Wielichowo +28-07-1895 Wielichowo /Wielichowo/   
1241Piechota Helena *1902 Wielichowo   
1242Piechota Magdalena z d. Bogusławska   
1243Piechota Marianna z d. Fórmanowicz *11-08-1870 Wielichowo   
1244Piękniewska Apolonia Karolina *11-12-1845 Gostyń +31-12-1845 Gostyń   
1245Pigłowska Władysława z d. Maciejewska *14-06-1902 Koźmin Wlkp. +16-12-1978 Leszno   
1246Piorunek Barbara z d. Rogalewska [0¬]     
1247Piorunek Justyna [0¬]     
1248Piorunek Marzena z d. Lewandowska [0¬]     
1249Piotrowicz Helena [0¬]     
1250Piotrowicz Marianna z d. Furmanowicz *18-01-1894 Kłecko + Dortmund (?)   
1251Piotrowicz Waleria [0¬]     
1252Piskorz Maria z d. Rogalewska [0¬]     
1253Piwecki Monika z d. Fórmanowicz [0¬]     
1254Pląskowska Emilia z d. Lisowska *1841  
1255Plucińska Jadwiga    
1256Plucińska Józefa *19-03-1843 Nidom   
1257Plucińska Katarzyna *22-04-1840 Nidom +29-12-1841 Nidom   
1258Plucińska Konstancja *1839 +25-01-1840 Nidom   
1259Plucińska Zuzanna z d. Formanowicz *około 1812 Wielichowo +18-09-1877 Braciszewo k/Gniezna /Gniezno/   
1260Podczus Anna Katharin [0¬]     
1261Podczus Maria Theres [0¬]     
1262Podkańska Urszula z d. Mińska [0¬]     
1263Podkomorska Teresa z d. Müller   
1264Polerowicz Jadwiga   
1265Porawska Brygida z d. Kużdowicz *06-10-1790 Wielichowo  
1266Potok Hanna z d. Fórmanowicz *21-05-1938 +09-05-2019   
1267Promińska Julianna *24-06-1819 Grodzisk   
1268Promińska Maria Magdalena z d. Stachowska *24-06-1786 Doktorowo   
1269Próchniewska Walentyna z d. Terczewska *13-02-1854 Buk +1937   
1270Pruchniewska Katarzyna z d. Promińska *10-11-1816 Grodzisk   
1271Przeniczna Jadwiga z d. Basińska *27-09-1897 Ostrów Wl;kp.   
1272Przybylska Elżbieta z d. Terczewska *04-07-1828 Buk   
1273Przybylska Julianna z d. Marszałkiewicz *19-05-1835 Buk   
1274Przybylska Waleria z d. Terczewska *11-12-1816 Buk   
1275Przykłocka Katarzyna z d. Lasocka   
1276Ptaszyńska Regina z d. Rupocińska   
1277Raczka Kordula z d. Matecka *1832 +przed 1896  
1278Raczka Wiktoria z d. Wollowa *około 1802  
1279Raczka, 2 v. Marszałkiewicz, 1 v. Wojciechowska Antonina Helena z d. Formanowicz *01-03-1806 Więckowice k/Buku +14-01-1886 Buk /Buk/   
1280Raczkiewicz Bogumiła [0¬]     
1281Raczkiewicz Zofia z d. Raczkowska *26-04-1899 Poznań +06-01-1975   
1282Raczkowska Aleksandra *1916 +1917   
1283Raczkowska Danuta Walentyna *22-05-1920 +04-10-1939 Bydgoszcz   
1284Raczkowska Edyta [0¬]     
1285Raczkowska Halina  *28-03-1914 +24-04-2001   
1286Raczkowska Ludwika    
1287Raczkowska Maria z d. Myszka    
1288Raczkowska Maria Józefa z d. Zawadzka *23-02-1895 +04-10-1939 Bydgoszcz   
1289Raczkowska Walentyna z d. Dobrowolska *10-02-1855 Przecław +24-02-1954 Poznań /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
1290Raczkowska Wanda [0¬]     
1291Radwańska, 1 v. Ładygin Anatola Gertruda Sabina z d. Hensel *03-07-1912 Poznań +05-04-1985 Warszawa   
1292Rajchowicz Antonina *09-06-1900 Wielichowo   
1293Rajchowicz Franciszka *02-03-1896 Wielichowo   
1294Rajchowicz Marianna z d. Kadzińska    
1295Rajchowicz N.    
1296Rajchowicz Nepomucena z d. Nowacka   
1297Rajchowicz Prakseda *18-06-1885 Wielichowo   
1298Rajchowicz Walentyna *09-02-1887 Wielichowo   
1299Rajkowska Helena *1903 Środa Wlkp. +27-11-1982 Piła   
1300Rajkowska Rozalia z d. Werblińska *09-08-1862 Pleszew +18-06-1953 Środa Wlkp.   
1301Rau N. *1692 +13-01-1757 Karpicko  
1302Raychowicz Apolonia z d. Orłowska   
1303Rayczak Marianna   
1304Redempska Monika z d. Sobańska   
1305Reitter in the Wisconsin *1868  
1306Rewolinska Aniela (Angeline) z d. Lewandowski *02-08-1901 Milwaukee, Wisconsin (USA) +14-11-1991 Milwaukee, Wisconsin (USA)   
1307Rodys Anita z d. Olszak [0¬]     
1308Rodys Teresa [0¬]     
1309Rogalewska Emilia z d. Zmyślona [0¬]     
1310Rogalewska Ewa [0¬]     
1311Rogalewska Janina z d. Ziemniewicz [0¬]     
1312Rogalewska Lubomira z d. Formanowicz *21-04-1912 +09-2012   
1313Rogalińska, 2. v. Szulc, 1 v. Formanowicz Marianna z d. Dulczewska *04-12-1820 Buk +29-01-1892 Buk   
1314Rogowska Barbara [0¬]     
1315Rogowska Edyta [0¬]     
1316Rogowska Izabela [0¬]     
1317Rogowska Krystyna z d. Filipowska [0¬]     
1318Rojkowicz Ewa z d. Stark [0¬]     
1319Rojkowicz Zofia [0¬]     
1320Romanowicz Agnieszka z d. Kucharzewicz  *22-12-1738 Buk  
1321Rosicka Marianna z d. Szszęsna   
1322Roszkiewicz Beata [0¬]     
1323Roszkiewicz Stanisława z d. Formanowicz *08-05-1900 Błażejewo +18-12-1968   
1324Roszkiewicz Stansława z d. Gąsiorek [0¬]     
1325Różecka Antonina z d. Malinowska *1817  
1326Ruczkowska Anna z d. Czernecka *1838 +10-10-1921 Poznań  
1327Ruczkowska Barbara z d. Bąkowska [0¬]     
1328Ruczkowska Franciszka z d. Kociałkowska *1838 Poznań +1866 Poznań  
1329Ruczkowska Maria z d. Maćkowiak *1899 +1974 Poznań   
1330Ruczkowska Maria Magdalena *21-07-1891 Berlin   
1331Ruczkowska Marta z d. Rominska *24-09-1907 Poznań   
1332Ruczkowska Pelagia *28-11-1873 Poznań  
1333Ruczkowska Stanisława z d. Formanowicz *01-05-1866 Gostyń +14-10-1931 Poznań /Poznań/   
1334Rudawska Eleonora Izabela *18-11-1882 Parzęczewo   
1335Rudawska Helena    
1336Rudawska Irena *03-04-1885 Parzęczewo +11-08-1979 Poznań /Poznań, cmentarz Miłstowo/   
1337Rudawska Kornelia Rozalia z d. Niejacka *09-08-1851 Grodzisk +22-01-1946 Puszczykowio gm. Kamieniec    
1338Rutkowska Dorota z d. Lisowska [0¬]     
1339Rybińska Franciszka z d. Kralikowska   
1340Ryńska Kamila z d. Górska *01-1832 +09-09-1919  
1341Rzanna Elżbieta z d. Stachowska *15-11-1841 Doktorowo   
1342Rzanna Petronela *1863 Doktorowo   
1343Rzempiak Agnieszka z d. Szey   
1344Sarnowska Anna z d. Lewandowska *26-06-1849 Gralewo   
1345Sauer Izabela Zofia z d. Formanowicz *14-07-1902 Nakło nad Notecią +18-06-1983   
1346Sauer Urszula Janina [0¬]     
1347Schmidt Caroline z d. Arlt   
1348Schmidt Katarzyna z d. Raczka *14-11-1849 Buk   
1349Schneider Elżbieta z d. ?   
1350Schneider Joanna *17-08-1860 Gostyń   
1351Schneider Marianna z d. Formanowicz *06-09-1837 Gostyń +19-08-1882 Koźmin Wlkp. /Koźmin Wlkp./   
1352Schneider Walentyna *04-02-1866 Gostyń   
1353Scholz Klementyna z d. Formanowicz *20-11-1851 Gostyń +21-06-1882 Kobylin   
1354Scholz Michalina *14-09-1889 +17-02-1968 Poznań /Poznań, cmentarz Górczyn/   
1355Scholz vel Szulc Julianna z d. Grząbka *1863  
1356Scholz vel Szulc Klementyna z d. Frankowska *1841 +10-09-1877 /Świerczyna/  
1357Scholz vel Szulc Zofia Maria z d. Szulc, vel Scholz *1875  
1358Scholz Wanda Helena *22-04-1882 Kobylin +25-07-1882 Gostyń   
1359Schultz Barbara z d. Kirszke (Wiśniewska) *1809  
1360Schultz Zuzanna z d. Kazubke   
1361Sibilska Marianna z d. Hoffman *01-01-1864 Wielichowo +10-09-1900 Wielichowo   
1362Sibilska Marianna z d. Śliwińska   
1363Siemiątkowska Helena z d. Sypniewska *1846 +09-10-1916 Poznań  
1364Siemiątkowska Krystyna Zofia *14-11-1922   
1365Siemiginowska Marta [0¬]     
1366Sikora D. [0¬]     
1367Sikorska Agnieszka z d. Schneider *13-01-1858 Gostyń   
1368Sikorska Antonina z d. Bialek   
1369Silska Katarzyna z d. Stachowska *1872   
1370Siorska Wiktoria z d. Furmanowicz *06-01-1870 Krępa (Ostrów Wlkp) +15-08-1910 Ostrów Wlkp.    
1371Siwczyńska Feliksa z d. Gąsiorowska  +po 1896  
1372Siwczyńska Helena z d. Kilińska *12-09-1900   
1373Siwczyńska Helena Maria *1872 Wola  
1374Siwczyńska Izabela Michalina z d. Formanowicz *29-09-1876 Szubin +13-02-1902 Warszawa   
1375Skibińska Danuta z d. Piorunek [0¬]     
1376Skoracka Halina z d. Lisowska [0¬]     
1377Skornia Karolina z d. Gazińska   
1378Skórzewska Ignacja Teodora z d. Kotarska *26-04-1815 Przecław  
1379Skórzewska Teodora z d. Niegolewska    
1380Skrzypczak Urszula z d. Kopczyńska [0¬]     
1381Słomińska Apolonia z d. oksch *1868   
1382Słomińska Barbara [0¬]    
1383Słomińska Czesława z d. Ruczkowska *15-07-1919 Poznań +08-03-1991 Poznań   
1384Słomińska Elżbieta *27-10-1863 Wielichowo   
1385Słomińska Jadwiga *21-09-1865 Wielichowo   
1386Słomińska Krystyna z d. Dekiert [0¬]     
1387Słomińska Ludwika z d. Świetlińska *19-08-1880 Wielichowo +1959   
1388Słomińska Magdalena z d. Lasocka   
1389Słomińska Małgorzata z d. Fórmanowicz *1830 Wielichowo +13-12-1885 Wielichowo   
1390Słomińska Stanisława z d. Wojtas [0¬]     
1391Słomińska Stefania z d. Gajewicz   
1392Słomska Antonina z d. Czarkowska   
1393Słomska Julianna z d. Formanowicz *26-05-1870 Gostyń   
1394Słomska Maria *09-03-1895 Berlin   
1395Słoniewicz Katarzyna   
1396Słoniewicz Katarzyna z d. Niezielińska *1783  
1397Słoniewicz Marianna z d. Terczewska *26-01-1819 Buk   
1398Słowikowska Kunegunda z d. Kapska *02-03-1781 Wielichowo   
1399Służewska Marianna z d. Sadłowaska *1827  
1400Smoczyńska Marianna z d. Wrońska   
1401Snyś Marianna z d. Jarzynowska   
1402Snyś Rozalia z d. Formanowicz *25-08-1811 Buk +28-08-1893 Poznań   
1403Snyś Wiktoria *05-10-1842 Poznań - Jeżyce +08-03-1843 Poznań - Jeżyce   
1404Sobierayska Dorota z d. Wleklinska   
1405Sobieszek Joanna [0¬]     
1406Sobieszek Teresa Walentyna z d. Fórmanowicz [0¬]     
1407Sochaczewska Bronisława z d. Furmanowicz *15-08-1896 Biskupice k/Kłecka   
1408Sommer Ewa z d. Jerzykowska *02-06-1905 Berlin, Charlottenburg +03-08-1992 Berlin - Steglitz /Berlin/   
1409Sonnenberg Barbara Zofia [0¬]     
1410Sonnenberg Franciszka z d. Kalczyńska   
1411Sonnenberg Joanna z d. Formanowicz *18-04-1887 Krobia +09-07-1967 Krobia /Krobia/   
1412Sonnenberg Krystyna Teresa [0¬]     
1413Sonnenberg Romana Antonina *18-08-1917 Krobia +12-01-1981 Krobia   
1414Sonnenberg Stanisława Helena *08-05-1922 Krobia +06-10-1922 Krobia   
1415Sonnenberg Stefania Szczęsna z d. Kardasz *11-02-1921 Komorno +25-04-1984 Legnica   
1416Sonnenberg Zofia Joanna [0¬]     
1417Springer Ewa z d. Kłonowska [0¬]     
1418Spryszyńska Henryka Alicja z d. Fórmanowicz [0¬]     
1419Spryszyńska Sylwia [0¬]     
1420Spychalska Krystyna Maria z d. Fórmanowicz [0¬]     
1421Stachowska Janina Nepomucena *11-05-1900 Grodzisk   
1422Stachowska Julianna Urszula, Wanda *20-10-1895 Grodzisk (Doktorowo)   
1423Stachowska Maria Kazimiera *01-08-1890 Grodzisk (Doktorowo)   
1424Stachowska Prakseda z d. Dohnke *14-07-1859 Doktorowo +16-10-1918 Grodzisk   
1425Stachowska Zofia Maria *07-09-1891 Grodzisk (Doktorowo)   
1426Stachowska Aleksandra    
1427Stachowska Anastazja z d. Janas *1850   
1428Stachowska Anna Marianna Salomea *03-08-1769 Doktorowo +19-09-1770 Doktorowo   
1429Stachowska Antonina z d. Meller *03-1871 +11-03-1952 Grodzisk   
1430Stachowska Antonina *11-12-1867 Doktorowo   
1431Stachowska Apolonia *1876 Doktorowo +02-02-1881 Doktorowo   
1432Stachowska Apolonia z d. Młodożyńska *06-02-1892 +11-01-1973 Grodzisk  
1433Stachowska Bożena [0¬]     
1434Stachowska Brygida Franciszka *19-08-1781 Doktorowo +1781   
1435Stachowska Charlotte    
1436Stachowska Danuta [0¬]     
1437Stachowska Dorota Anna *17-02-1795 Doktorowo +13-06-1795 Doktorowo   
1438Stachowska Eleonora z d. Sleziona [0¬]     
1439Stachowska Elżbieta z d. Dzięciołowska *1834   
1440Stachowska Emilia z d. Wosińska *1851   
1441Stachowska Emilia [0¬]     
1442Stachowska Ewa Marianna *18-12-1894 Gaj Wielki   
1443Stachowska Franciszka z d. Lowigus *13-12-1885 Wysogotowo  
1444Stachowska Franciszka *05-10-1773 Doktorowo +22-08-1774 Doktorowo   
1445Stachowska Franciszka z d. Chełmińska *1831 +07-09-1887 Doktorowo   
1446Stachowska Gertruda [0¬]     
1447Stachowska Grażyna [0¬]     
1448Stachowska Hanna [0¬]     
1449Stachowska Jadwiga *18-10-1786 Doktorowo +23-10-1786 Doktorowo   
1450Stachowska Joanna z d. Balcerek    
1451Stachowska Józefa *06-03-1814 Doktorowo +05-01-1817 Doktorowo   
1452Stachowska Józefa Gertruda z d. Beyga *18-03-1792 Grodzisk +31-10-1854 Doktorowo   
1453Stachowska Józefa Marianna *26-11-1820 Doktorowo +17-11-1822 Doktorowo   
1454Stachowska Katarzyna z d. Budzińska *1839   
1455Stachowska Katarzyna z d. Gellert (Młotek) *1833   
1456Stachowska Katarzyna z d. Rzempiak *około 1789 +07-12-1854 Doktorowo   
1457Stachowska Lubomira z d. Czabajska *26-02-1900 Gostyń   
1458Stachowska Łucja z d. Kąkol *1870   
1459Stachowska Łucja *28-10-1860 Grodzisk   
1460Stachowska Łucja Maria *08-12-1897 Gaj Wielki   
1461Stachowska Magdalena Antonina *1877 Grodzisk   
1462Stachowska Małgorzata [0¬]     
1463Stachowska Maria [0¬]     
1464Stachowska Maria z d. Melisiak *1867   
1465Stachowska Maria z d. Balcerek [0¬]     
1466Stachowska Maria Jadwiga *31-08-1905 Gaj Wielki   
1467Stachowska Maria Magdalena *05-07-1775 Doktorowo +04-12-1781 Doktorowo   
1468Stachowska Marianna z d. Kuklińska vel Kuklik *około 1745 +13-04-1782 Doktorowo   
1469Stachowska Marianna *04-11-1770 Doktorowo   
1470Stachowska Michalina z d. Nowak *1907 +1994 Grodzisk   
1471Stachowska Michalina *09-09-1853 Doktorowo   
1472Stachowska N. [0¬]     
1473Stachowska Nepomucena *14-04-1859 Doktorowo   
1474Stachowska Nepomucena Ewa z d. Kokotkiewicz *20-12-1829 Grodzisk +17-12-1861 Doktorowo   
1475Stachowska Pelagia *07-02-1875   
1476Stachowska Petronela z d. Powel *1815 Doktorowo +29-10-1899 Doktorowo   
1477Stachowska Regina z d. Kuklińska vel Kuklik *około 1739 +21-03-1829 Doktorowo   
1478Stachowska Rozalia z d. Tabernacka *około 1745 +31-07-1799 Doktorowo   
1479Stachowska Rozalia (?)    
1480Stachowska Stanisława z d. Rupa *11-04-1914 Grodzisk +09-01-1975 Grodzisk   
1481Stachowska Stanisława z d. Fiedler *1870   
1482Stachowska Stanisława z d. Stelmaszyk *około 1870 +31-03-1949 Poznań   
1483Stachowska Stefania z d. Wygocka *19-02-1890 Szamotuły   
1484Stachowska Teodozja z d. von Genge    
1485Stachowska Teodozja z d. Hoffmann *1873   
1486Stachowska Teresa z d. Lemańska *1708 Buk  
1487Stachowska Urszula *19-10-1839 Doktorowo +11-01-1842   
1488Stachowska Wanda z d. Schmidt *1868   
1489Stachowska Wiktoria z d. Szukalska *1828  
1490Stachowska Władysława z d. Wiśniewska *06-1880 +1955 Grodzisk /Grodzisk/   
1491Stachowska Zofia z d. Szwartz    
1492Stachowska Zofia [0¬]     
1493Stachowski (-a) Claudia z d. Hofmann [0¬]     
1494Stachowski Anna Franziska [0¬]     
1495Stachowski Elena Patrizia [0¬]     
1496Stachowski Janina Marie [0¬]     
1497Stachowski Ludwika *21-08-1879   
1498Stanikowska Marianna *30-05-1894 Września  
1499Stanikowska Seweryna *07-01-1887 Września  
1500Stanikowska Tekla z d. Jakubowska *1865  
1501Stanikowska Wiktoria z d. Szumnarska *14-12-1873 Śrem +28-05-1941 Śrem   
1502Stanisławowicz, 1 v. Tuliszka Marianna z d.    
1503Staniszewska Maryla (Stanisława Maria) [0¬]     
1504Stankowska Barbara z d. Królikowska *około 1821  
1505Stankowska Franciszka z d. Stachowska *28-02-1812 Doktorowo   
1506Stankowska Marianna *11-12-1819 Doktorowo  
1507Stankowska Marianna Agata z d. Gellert *około 1788  
1508Stankowska Michalina z d. Kozińska *1849  
1509Stark Danuta z d. Czaki [0¬]     
1510Stark Irena Aleksandra z d. Siwczńska *12-12-1896 Warszawa +02-12-1984   
1511Stark Maria z d. Szwedzińska [0¬]     
1512Starzyńska Józefa z d. Wróblewska  +1962 Kazachstan  
1513Starzyńska, 1 v. Tylicka Paulina Krystyna Maria z d. Chrzanowska *05-06-1894 Izdebno +29-05-1939 Warszawa   
1514Statkiewicz Anna [0¬]     
1515Stawska Agnieszka z d. Formanowicz *11-01-1828 Wielichowo   
1516Stawska Anna z d. Mielcarzewicz *1860 Jankowice  
1517Stawska Balbina *28-03-1852   
1518Stawska Franciszka *01-10-1859 Wielichowo   
1519Stawska Franciszka *12-10-1862 Wielichowo   
1520Stawska Joanna z d. Kużdowicz *24-05-1793 Wielichowo  
1521Stawska Zuzanna *06-08-1854 Wielichowo   
1522Stąpor Grażyna z d. Potok [0¬]     
1523Stąpor Jessica [0¬]     
1524Stąpor Kamila [0¬]     
1525Stąpor Lucyna z d. Potok [0¬]     
1526Stąpor Sandra [0¬]     
1527Stelmaszczykiewicz Magdalena z d. Ofiarkiewicz   
1528Stelmaszyk Weronika z d. Czepczyńska    
1529Stępczak Elżbieta [0¬]     
1530Stępczak Halina z d. Rypniewska [0¬]     
1531Stępczak Hanna [0¬]     
1532Stępczak Irena z d. Flakiewicz [0¬]     
1533Stępczak Zofia z d. Ukleja [0¬]     
1534Stodolska Jadwiga z d. Wawrzyniak   
1535Stoeckel Irena    
1536Stoeckel Wiktoria z d. Świetlińska *18-10-1886 Wielichowo   
1537Stojanowska Justyna *1819 Chełmce  
1538Stojanowska Justyna z d. Kuleczyńska (Kuleszyńska)  +przed 1860  
1539Stokłosa Jadwiga z d. Siwczyńska [0¬]     
1540Stokłosa Maria z d. Wybrańska [0¬]     
1541Struszyk Ewa [0¬]     
1542Struszyk Krystyna z d. Dudziak [0¬]     
1543Studzińska Ewa z d. Kuczyńska [0¬]     
1544Suchorska Anna   
1545Suchorska Marianna z d. Rucińska * Sieraków  
1546Supruniuk Jolanta z d. Kononczuk [0¬]     
1547Szabel Rozalia z d. Borowiak *1811  
1548Szabelska Rozalia z d. Rucka   
1549Szabelska Zuzanna z d. ?   
1550Szablewska Agnieszka *12-01-1888 Wielichowo +15-10-1888 Wielichowo /Wielichowo/   
1551Szablewska Aniela z d. Fórmanowicz *02-08-1855 Wielichowo   
1552Szablewska Anna z d. Kaletka *25-07-1879 +20-08-1969 Wielichowo   
1553Szablewska Marianna z d. Ciesielska [0¬]     
1554Szablewska Marianna *10-08-1882 Wielichowo   
1555Szablewska Wiktoria *01-12-1900 +05-09-1975 Wielichowo   
1556Szalewska Tekla z d. Kopczyńska *1842 +1888 Poznań  
1557Szczegóła Agnieszka z d. Ostrowska [0¬]     
1558Szczegóła Janina z d. Piotrowicz [0¬]     
1559Szczegóła Marta z d. ? [0¬]     
1560Szczegóła Zofia z d. Bujakiewicz [0¬]     
1561Szczęsna Lidia z d. Świetlińska [0¬]     
1562Szczęsna Natalia [0¬]     
1563Szefler Dagmara [0¬]     
1564Szefler Karolina [0¬]     
1565Szefler Radomiła z d. Fórmanowicz [0¬]     
1566Szeucińska Franciszka Helena z d. Lemańska *1749 Buk  
1567Szklanna Aleksandra z d. Stachowska [0¬]     
1568Szkudlarek Elżbieta z d. Klecha [0¬]     
1569Szkudlarska Antonina z d. Formanowicz *13-06-1858 Gostyń + Poznań (?)   
1570Szkudlarska Katarzyna z d. Glondalska   
1571Szpotańska Rozalia Eufrozyfa z d. Lemańska *1768 Buk  
1572Szramkowska Antonina z d. Olsztyńska *1809  
1573Szramkowska Apolonia z d. Zielińska   
1574Szramkowska Franciszka z d. Wiśniewska *1788  
1575Szramkowska Józefa z d. Pawłowicz *1754 +23-03-1814 Buk /Buk/  
1576Szramkowska Julianna z d. Berkowska *1810 +przed 1868  
1577Szramkowska Katarzyna z d. Zaleska   
1578Szramkowska Magdalena z d. Nizielińska *1779 Buk +przed 1829  
1579Szramkowska Marianna *13-07-1825 Buk  
1580Szrejbrowska Anna z d. Smulkowska *12-02-1896 +06-08-1994   
1581Szrejbrowska Marianna z d. Jankiewicz *24-11-1867 +17-06-1898 Dolsk   
1582Szumnarska Anna z d. Boińska *1774 Opalenica  
1583Szumnarska Józefa z d. Fórmanowicz *17-07-1839 Wielichowo +12-10-1883 Śrem /Śrem/   
1584Szumnarska Józefa *15-03-1865 Śrem +09-04-1866 Śrem   
1585Szumnarska Katarzyna z d. Stefańska *1810  
1586Szumnarska Ludwika z d. Hoppe *1845  
1587Szumnarska Magdalena z d. Piotrowska *25-02-1818 Buk +1878  
1588Szumnarska Mary *1894 Chicago   
1589Szumnarska Teofila z d. Lesniewski *1871 Bydgoszcz +19-08-1934 Chicago   
1590Szumnarska Theresa *1901 Chicago   
1591Szwajkiewicz Salomea z d. Chudzicka    
1592Szwarc Helena Magdalena z d. Hasińska *22-05-1845 Gostyń   
1593Szwarc Helena Magdalena z d. Hasińska *22-05-1845 Gostyń  
1594Szwemin Janina z d. Formanowicz *26-12-1898 Błażejewo +17-04-1984   
1595Szydłowska Halina Czesława [0¬]     
1596Szydłowska Jadwiga z d. Furmanowicz *04-10-1891 Chicago +15-04-1964 Poznań   
1597Szymańska Agnieszka z d. Klecha [0¬]     
1598Szymańska Anna z d. ?   
1599Szymańska Franciszka z d. Męczyńska   
1600Szymańska Jadwiga   
1601Szymańska Ludwika z d. Drzewiecka *1821 + Warszawa /Warszawa/   
1602Szymańska Michalina z d. Stachowska *10-09-1851 Doktorowo   
1603Śledź, 1 v. Fórmanowicz Małgorzata z d. Lasocka *około 1827 Wielichowo +30-03-1896 Wielichowo /Wielichowo/   
1604Śmiełkiewicz Barbara *01-12-1749 Gostyń  
1605Śmiełkiewicz Katarzyna *około 1725   
1606Śmiełkiewicz Magdalena *25-07-1748 Gostyń  
1607Śmigaj A. [0¬]     
1608Śmigaj B. [0¬]     
1609Śmigaj D. z d. Waśkiewicz [0¬]     
1610Śmigaj E. [0¬]     
1611Śmigaj J. [0¬]     
1612Śmigaj K. z d. Michalak [0¬]     
1613Śmigaj M. z d. Larek [0¬]     
1614Śmigaj P. z d. Radoń [0¬]     
1615Śmigaj P. [0¬]     
1616Śmigaj W. z d. Stachowicz [0¬]     
1617Świetlińska Apolonia z d. Dupczyńska *07-02-1782 Wielichowo  
1618Świetlińska Brygida z d. Formanowicz *26-09-1821 Wielichowo +12-01-1879 Wielichowo /Wielichowo/   
1619Świetlińska Gabriela z d. Jarczewska [0¬]     
1620Świetlińska Helena z d. Koństańczak *04-04-1923 Grodzisk +27-12-1998 Wolsztyn   
1621Świetlińska Jadwiga    
1622Świetlińska Jadwiga z d. Franecka *1907 +1985   
1623Świetlińska Julianna z d. Gałkowska *17-05-1786 Wielichowo +12-03-1867 Wielichowo /Wielichowo/  
1624Świetlińska Katarzyna z d. Bosa   
1625Świetlińska Katarzyna z d. Szabelska *06-04-1780 Wielichowo  
1626Świetlińska Katarzyna Agnieszka z d. Kozłowska *19-04-1745 Wielichowo +12-02-1824 Wielichowo /Wielichowo/  
1627Świetlińska Ludwika z d. Maternowicz *1816  
1628Świetlińska Maria    
1629Świetlińska Marianna z d. Tyc *1867   
1630Świetlińska Marianna *27-07-1823 +08-07-1824 Wielichowo /Wielichowo/  
1631Świetlińska Marianna *24-06-1855 +po 1913   
1632Świetlińska Marianna *04-08-1888 Wielichowo   
1633Świetlińska Marianna z d. Nadolska *09-09-1854 Wielichowo   
1634Świetlińska Marianna z d. Michalska   
1635Świetlińska Marianna z d. Kmiecyk *27-12-1892 Wielichowo +15-01-1976   
1636Świetlińska Marlena z d. Urbańska [0¬]     
1637Świetlińska Petronela *25-12-1862 Wielichowo   
1638Świetlińska Stanisława z d. Górecka *1861   
1639Świetlińska Stanisława Cecylia z d. Gajewicz *16-11-1894 Wielichowo +10-06-1969 Kębłowo   
1640Świetlińska Wiktoria *13-12-1882 Wielichowo +02-07-1886 Wielichowo /Wielichowo/   
1641Świetlińska-Kaźmierczak Barbara z d. Świetlińska    
1642Świetlińska-Pięta Eugenia z d. Świetlińska [0¬]     
1643Taczała Alicja [0¬]     
1644Taczała Danuta z d. Nelke *19-09-1949 +20-05-2012   
1645Taczała Halina [0¬]     
1646Tajchert Leokadia Tekla z d. Niejacka *23-10-1849 Grodzisk   
1647Tajchert Magdalena   
1648Tajchert Stanisława *26-04-1877 Grodzisk +1877 Grodzisk   
1649Targoszyńska Katarzyna   
1650Targoszyńska Marianna z d. Boińska *12-09-1768 Buk   
1651Terczewska Agnieszka *20-01-1798 Buk +20-09-1800 Buk   
1652Terczewska Anastazja *10-04-1852 Buk +26-05-1852 Buk   
1653Terczewska Apolonia z d. Dybizbańska *02-02-1852 Buk +20-12-1921 Poznan   
1654Terczewska Bożena Maria [0¬]     
1655Terczewska Brygida *02-10-1822 Buk +07-02-1919 Poznań   
1656Terczewska Brygida *07-10-1819 Buk   
1657Terczewska Domicella *10-04-1827 Buk +19-10-1827 Buk   
1658Terczewska Elżbieta *19-05-1824 Buk +19-10-1827 Buk   
1659Terczewska Franciszka    
1660Terczewska Helena *04-04-1873 bUK   
1661Terczewska Izabela *23-12-1912 Poznań   
1662Terczewska Józefa z d. Eckert *03-03-1877   
1663Terczewska Katarzyna z d. Mińska *28-04-1830 Buk   
1664Terczewska Katarzyna z d. Mińska *28-04-1830 Buk  
1665Terczewska Katarzyna *24-11-1851 Buk   
1666Terczewska Katarzyna z d. Ciosańska *1822 Buk   
1667Terczewska Katarzyna z d. Wojciechowska *15-03-1886 +1965   
1668Terczewska Krystyna [0¬]     
1669Terczewska Magdalena z d. Jaworowicz *1799 +21-09-1881 Buk   
1670Terczewska Marianna *30-08-1828 Buk   
1671Terczewska Marianna *18-09-1904 Poznań   
1672Terczewska Marianna z d. Sucharska *1879   
1673Terczewska Pelagia z d. Iwankowska *04-02-1881 Poznań   
1674Terczewska Regina z d. Rayczak *około 1755 +03-05-1836 Buk   
1675Terczewska Rozalia z d. Krzeszkiewicz *04-09-1794 Buk +26-10-1854 Buk   
1676Terczewska Rozalia z d. Szuster *10-01-1836 +29-05-1916 Poznań   
1677Terczewska Rozalia *22-08-1856 Buk +23-09-1856 Buk   
1678Terczewska Rozalia *19-08-1850 Buk +13-04-1858 Buk   
1679Terczewska Salomea *07-11-1813 Buk   
1680Terczewska Stanisława z d. Stelmaszyk *09-11-1902   
1681Terczewska Waleria *02-12-1847 Buk +23-08-1860 Buk   
1682Terczewska Wiktoria z d. Suchorska *1878   
1683Terczewska Wiktoria z d. Białkowska    
1684Terczewska Zofia *12-05-1827 Buk +12-05-1827   
1685Tischler Elżbieta Anna z d. Lewandowska *12-11-1859 Lewice   
1686Tischler Julia *1852 Warszawa  
1687Tischler Julianna Agnieszka z d. Arabska *1828 Warszawa  
1688Trzcionka Anna [0¬]     
1689Trzeciak Marianna z d. Rosicka *1858  
1690Tundak Zofia    
1691Turkiewicz Agnieszka   
1692Tuszewska Kazimiera Helena z d. Stachowska [0¬]     
1693Tylicka Justyna z d. Budzińska   
1694Tyra Rita [0¬]     
1695Ulatowska Ludwika  +przed 1851  
1696Urbanowska Barbara z d. Komorowska *1813   
1697Urbanowska Katarzyna *22-11-1813 Gostyń   
1698Urbanowska Małgorzata *07-07-1817 Gostyń +15-11-1820 Gostyń /Gostyń/   
1699Urbanowska Marianna *07-12-1801 Gostyń +25-03-1804 Gostyń /Gostyń/   
1700Urbanowska Rozalia z d. Formanowicz *31-08-1774 Gostyń   
1701Urbanowska Teofila *28-02-1811 Gostyń +05-07-1828 Gostyń /Gostyń/   
1702Urbańska Kordula z d. Kortylewicz *20-10-1840  
1703Urbańska Teofila z d. Radkiewicz *1838  
1704Utrata Maria z d. Rejmann *1864  
1705Vatle, 1 v. Wdowicka Domicella z d. Maciejewska *1785  
1706Vogt Marianna *1884 Kucharki   
1707Vogt Stanisława Cecylia z d. Werblińska *11-1852 Pleszew   
1708Walkowiak Judyta z d. Szkudlarek [0¬]     
1709Walkowiak Marianna   
1710Warczygłowa Julianna z d. Służewska *24-12-1854 Szubin  
1711Warzywoda Aleksandra [0¬]     
1712Warzywoda Marta [0¬]     
1713Warzywoda Marzena z d. Fórmanowicz [0¬]     
1714Wasiak Irena z d. Buraczyńska [0¬]     
1715Wasiak Józefa z d. Furmanowicz *1824 +31-03-1892 Skalmierzyce   
1716Wąsowicz Antonina z d. Pawłowicz *11-01-1804 Buk  
1717Wąsowicz Bibiana z d. Kujawska *1763 Buk   
1718Wąsowicz Cecylia z d. Gierczyk *14-11-1791 Buk  
1719Wąsowicz Domicella z d. Berchet *10-05-1789 Buk  
1720Wąsowicz Katarzyna z d. Kudlińska *01-11-1851 Buk  
1721Wąsowicz Regina z d. Wolsztyńska *1785 Buk  
1722Wąsowicz, 1 v. Majchrowicz Franciszka z d. Boińska *07-02-1731 Buk, Targowisko +01-10-1809 Buk   
1723Wciórka Antonina z d. Hensel *06-01-1854 Głogówko   
1724Wdowicka Franciszka *11-03-1814 Buk  
1725Wdowicka, 1 v. Krauza, Elżbieta z d. Kujawska *15-11-1738 Buk +07-12-1818 Buk /Buk, cmentarz przy kościele paraf./   
1726Wdowicka, 1 v. Krzyżogórska Anna z d. Mizgalska *05-08-1758 Stęszew +08-03-1830 Stęszew  
1727Wechman Irena Jadwiga z d. Furmanowicz *14-10-1913 Buk +03-03-1995 Poznań /Poznań, cmentarz komunalny na Junikowie/   
1728Wechman Urszula [0¬]     
1729Wejchan Marianna z d. Terczewska *14-08-1858 Grzebienisko   
1730Weller Sabina Cornelia z d. Lewandowski *12-09-1894 Milwaukee, Wisconsin (USA) +22-02-1978 San Mateo California, USA   
1731Werblińska Adelajda *1880 Gołuchów +22-01-1881 Gołuchów   
1732Werblińska Helena z d. Formanowicz *19-05-1829 Gostyń +22-05-1882 Jedlec   
1733Werblińska Jadwida *1902 +1989   
1734Werblińska Józefa z d. Kozik *1855 +09-11-1918 Gołuchów   
1735Werblińska Katarzyna z d. Kruszyńska *1869 +09-08-1915 Łęczyca pod Poznaniem   
1736Werblińska Maria *1897 +1964   
1737Werblińska Maria Helena *1879 Łęczyca pod Poznaniem   
1738Werblińska Stanisława Antonina *26-03-1876 Wyszki k/Jarocina   
1739Werblińska Zofia Katarzyna *1899 Łęczyca pod Poznaniem   
1740Wieczorek Barbara z d. Dyderska [0¬]     
1741Wieczorek Izabela z d. ? [0¬]     
1742Wilhelm Anna Elisabeth z d. Knispe   
1743Wilhelm Johanna Louise Friederike *1833 Grodzisk  
1744Wilhelm Johanne Amalie Ottilie *1835 Grodzisk  
1745Wilhelm Louise Friederike z d. Budnik *1802  
1746Wilhelm Maria z d. Rau *1720 +17-04-1774 Karpicko  
1747Wilk-Formanowicz Rita z d. Wilk [0¬]     
1748Wimmer Franciszka z d. Czuraj   
1749Wiśniewska Agnieszka z d. Kucharska *1819  
1750Wiśniewska Helena z d. Mielcarzewicz *1869 Jankowice  
1751Wiśniewska Jadwiga z d. Kaźmierowska   
1752Wiśniewska Józefa z d. Bordzińska *16-03-1849 Doktorowo  
1753Wiśniewska Teresa   
1754Witajewska Anna z d. Boińska   
1755Witkowska Marianna z d. Terczewska *26-01-1829 Buk   
1756Włodarczyk Marianna z d. Mocek *28-12-1834 Ociąż pow. Odolanów   
1757Wodyńska Marianna z d. Szramkowska *04-10-1789 Buk  
1758Wojciechowska Anna z d. Balcerkiewicz   
1759Wojciechowska Helena [0¬]     
1760Wojciechowska Małgorzata    
1761Wojciechowska Marianna *17-08-1831 Buk +01-04-1834 Buk /Buk/   
1762Wojtkowiak Czesława Zofia z d. Zaiwerucha [0¬]     
1763Wojtkowiak Maria Agata [0¬]     
1764Wojtkowska Halina z d. Szczegóła [0¬]     
1765Wolsztyńska Katarzyna z d. Weyman   
1766Woltyńska Joanna Nepomucena z d. orczewska *03-04-1865 Buk   
1767Woltyńska Marianna z d. Terczewska *10-11-1862 Buk   
1768Wopińska Eleonora Magdalena Izabela z d. Gałka [0¬]     
1769Wosińska Antonina z d. Kandulska *1830  
1770Wosińska Małgorzata Anna z d. Formanowicz *20-07-1855 Gostyń +17-12-1894 Berlin   
1771Wozicka Magdalena z d. Balcerek   
1772Woziwodzka Bibiana Brygida *05-10-1820 Gostyń  
1773Woziwodzka Brygida z d. Rosicka   
1774Woziwodzka Franciszka *1826 Gostyń  
1775Woziwodzka Rozalia z d. Kużdowicz *10-09-1795 Wielichowo +11-11-1866 Gostyń /Gostyń/  
1776Woźniak Marianna z d. Wasiak    
1777Wróblewska Kazimiera *1890 Kucharki   
1778Wróblewska Pelagia z d. Werblińska *30-11-1857 Pleszew   
1779Wurche Agnieszka   
1780Wurst Karolina z d. Hein   
1781Wurst Władysława z d. Schneider *04-06-1863 Gostyń   
1782Wygocka Ludwika z d. Milczewska   
1783Wyrzykowska Antonina z d. Wiśniewska *1830  
1784Wyrzykowska Józefa   
1785Zachmoc Barbara z d. Kachlicka [0¬]     
1786Zachmoc Dagmara [0¬]     
1787Zaczkowska Bogumiła z d. Dudziak [0¬]     
1788Zając Agnieszka z d. Materna   
1789Zając Wiktoria z d. Fórmanowicz *18-12-1861 Wielichowo   
1790Zalisz Regina z d. Fórmanowicz [0¬]     
1791Zawadzka Eleonora Wilhelmina z d. Pawłowska [0¬]    
1792Zawadzka Elżbieta z d. Rybińska *1821 Warszawa  
1793Zawadzka Izabela z d. Formanowicz *24-02-1888 Gostyń +07-07-1970 Karczewo /Kościan/   
1794Zawadzka Jadwiga *11-10-1761 Buk  
1795Zawadzka Katarzyna z d. Koziałkowicz   
1796Zawadzka Marianna z d. Popławska   
1797Zawidzka Władysława z d. Mielcarzewicz *1867 Jankowice  
1798Zawierucha Magdalena z d. Chojnacka *1868 +po 1934  
1799Zawierucha Maria z d. Formanowicz *31-01-1911 Gostyń +16-12-1997 Inowrocław   
1800Zawistowska Petronela z d. Grzymała   
1801Zbierska Irena z d. Słomińska [0¬]     
1802Zeinbrener vel Piękniewska Julianna z d. Formanowicz *10-02-1817 Gostyń +30-12-1845 Gostyń /Gostyń/   
1803Zelmanowicz Jadwiga Teresa z d. Hasińska *21-11-1793 Gostyń  
1804Ziemiańska Maria z d. Jankiewicz *30-01-1906 +14-04-1931   
1805Zontman Agata z d. Terczewska *25-01-1831 Buk   
1806Zontman Agata z d. Terczewska *25-01-1831 Buk  
1807Zuhlke Marianna z d. Stachowska *26-12-1865 Grodzisk   
1808Zwierzyńska Franciszka *08-03-1842 Buk +przed 1850   
1809Zwierzyńska Marianna *26-06-1839 Buk +28-07-1852 Głuponie   
1810Zwierzyńska Wiktoria z d. Wąsowicz *12-12-1770 Stęszew  
1811Zyfritt Wiktoria Ewa z d. Będkowska *1749 Buk  
1812Żarnowska Katarzyna z d. Hensel *1814 +23-06-1879 Gostyń   

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl